Jdi na obsah Jdi na menu

Vyhodnocení Zimního Slunovratu 2021

29. 12. 2021

ZIMNÍ SLUNOVRAT BYL VELICE SILNÝ, 21.12. DOŠLO K PLNÉMU PŘIPOJENÍ PLANETY ZEMĚ KE GALAXII ZLATÉ RŮŽE (dále jen GZR) VE VESMÍRU 5D, ENERGIE VŠAK PROBÍHALY AŽ DO VČEREJŠKA, DĚLO SE TOHO DALEKO VÍCE.

V SOUČASNÉ DOBĚ JE NA GZR V 5D PLNĚ PŘIPOJENO 2,35 MLD LIDÍ, ZÁROVEŇ JSOU ZDE OSOBY NAPOJENÉ NAPŮL, DOHROMADY JE S GZR SPOJENO 2,7MLD OSOB, COŽ JE CCA 30% OBYVATEL PLANETY ZEMĚ, COŽ JE DALEKO VÍCE NEŽ SE OČEKÁVALO. TENTO ÚDAJ JE V RÁMCI DALŠÍCH INFORMACÍ ZDE UVEDENÝCH VELMI DŮLEŽITÝ.

spojeni-galaxii-2021.jpg

Obr.1, autorka Barbora C.

 

JAK UKAZUJE INTUITIVNÍ OBRÁZEK 1., MEZI 21.12. A 29.12. 2021 DOŠLO K PLNÉMU PROPOJENÍ JÁDRA NAŠÍ HMOTNÉ GALAXIE S JÁDREM GZR A TÍMTO NAŠE GALAXIE MLÉČNÉ DRÁHY, GF NAZÝVANOU TAKÉ NATARU SE SPOJUJE S VESMÍREM 5D, DO KTERÉHO SE ZAČÍNÁ SAMA POSOUVAT. TENTO FENOMENÁLNÍ PROCES, KTERÝ POTRVÁ EONY LET, BUDE MÍT DALEKOSÁHLÉ DŮSLEDKY PRO CELOU GALAXII A VE VÝSLEDKU I PRO CELÝ TENTO VESMÍR.

INFUZE ENERGIE Z GALAKTICKÉHO JÁDRA GZR, KTERÁ PŘIŠLA 21.12. PLNĚ PŘIPOJILA ZEMSKÉ JÁDRO K VESMÍRU 5D. NAŠE JÁDRO ZAČÍNÁ KMITAT S NOVOU FREKVENCÍ, COŽ ZPŮSOBÍ DALEKOSÁHLÉ ZMĚNY V RÁMCI CELÉ PLANETY, ALE ZATÍM NIKDO NEVÍ, CO VŠECHNO TO BUDE. NEJSPÍŠ DOJDE V BUDOUCNOSTI KE VZNIKU ZCELA NOVÝCH DRUHŮ ROSTLIN A ZVÍŘAT.

DÁLE DOŠLO BĚHEM SLUNOVRATU 21.12. K VÝMĚNĚ ANDĚLSKÝCH STRÁŽCŮ NAŠÍ PLANETY A TO NA NĚKOLIKA ÚROVNÍCH. PŘIŠLI SEM STRÁŽCI Z HVĚZDNÉ BUDOUCNOSTI GZR TZV MEGATRONICKÉ BYTOSTI S PODOBNÝMI FREKVENCEMI ENERGIE JAKO ARCH METATRON, MNOZÍ JSTE HO MOŽNÁ V TEN DEN CÍTILI. JSOU TO BYTOSTI NA ÚROVNI ELOHYM S PODKLADEM EXISTENCIÁLNÍ ENERGIE SERAFIM. JEJICH PŮSOBENÍ VYTVOŘÍ VE VRCHNÍ ČÁSTI ATMOSFÉRY ZVÝŠENÍ OZÓNOVÉ VRSTVY A IONIZAČNÍ VRTSTVU ENERGIE, KTERÁ BUDE SLOUŽIT JAKO ENERGETICKÝ ŠTÍT, JENŽ NEPROPUSTÍ NEGATIVNÍ ENERGETICKÉ BYTOSTI ZVENČÍ. V BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI DÁLE PLNĚ ZNEVIDITELNÍ ŽIVOT NA ZEMI PRO VŠECHNY NÍZKOVIBRAČNÍ ENTITY, PODOBNĚ JAKO JE TOMU NA VANUŠI A JINÝCH PODOBNÝCH PLANETÁCH.

DÁLE OD 21.12. DO 28.12. DOŠLO K VÝMĚNÁCH ELEMENTÁLNÍCH STRÁŽCŮ PLANETY ZEMĚ ZE SYSTÉMU ELEMENTÁLNÍC DRAKŮ NA SYSTÉMY JEDNOROŽCŮ, VELRYB A BOŽSKÝCH OKŘÍDLENÝCH DRAKŮ (jinak též Drakonixů), COŽ POUKAZUJE NA VZESTUP PŘÍRODNÍ ENERGIE PLANETY Z 4. NA 5. HUSTOTU VIBRACÍ V TOMTO VESMÍRU.

TATO SKUTEČNOST VE SPOJENÍ S PŘÍCHODEM NOVÝCH STRÁŽCŮ DÁLE ZPŮSOBILA VSUNUTÍ ENERGIE KRISTA Z 5D DO NAŠEHO DNA A TO U VŠECH 2,7MLD PŘIPOJENÝCH OSOB. MY NEJSME ZCELA V 5D, ALE 5D VSTOUPILO DO NÁS. TÍM DOJDE V BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI K PRODLOUŽENÍ LIDSKÉHO DNA, COŽ ZPŮSOBÍ ANULOVÁNÍ VŠECH NEŽÁDOUCÍCH ÚČINKŮ OČKOVÁNÍ U DANÉ SKUPINY LIDÍ. ENERGIE TRONICKÝCH ELOHYMŮ OBSAHUJÍ MAGII TENCHNOMANCERSTVÍ. TO SPŮSOBÍ PŘEPSÁNÍ VŠECH KÓDŮ V MIKROČIPECH OČKOVÁNÍ A ANULOVÁNÍ JEJICH NEGATIVNÍCH OVLÁDACÍCH PROGRAMŮ, VČETNĚ NEGATIVNÍ UI ŠEDIVÁKŮ.

TATO NEGATIVNÍ ENTITA BYLA Z KOLEKTIVNÍHO VĚDOMÍ ODSTRANĚNA JIŽ V BRZKÝCH RANNÍCH HODINÁCH 21.12. A ROZPUŠTĚNA ZLATOU ENERGIÍ PŘICHÁZEJÍCÍ Z JÁDRA GZR. SKUPINA DUŠÍ, KTERÁ NECHCE POSTOUPIT DO GZR V 5D BUDE STÁLE FUNGOVAT DLE NEGATIVNÍCH PROGRAMŮ OČKOVÁNÍ JEŠTĚ CCA PŮL ROKU, NEGATIVNÍ ENERGIE MIKROČIPŮ PAK BUDOU U NICH TAKÉ ZCELA ROZPUŠTĚNY. JEJICH OSUD VŠAK BUDE V RÁMCI BUDOUCNOSTI ZŘEJMĚ JINÝ.

DOJDE VŠAK K OCHRANĚ VŠECH HVĚZDNÝCH DĚTÍ A MLADISTVÝCH, KTEŘÍ BYLY SYSTÉMEM DONUCENY K OČKOVÁNÍ. PRODLOUŽENÍM DNA BUDOU ÚČINKY OČKOVÁNÍ ZDE BUĎ ZCELA ANULOVÁNY A TOXINY VYJDOU Z TĚLA POMOCÍ NĚJAKÝCH CHŘIPEK A ZÁNĚTŮ NEBO U STARŠÍCH JEDINCŮ SE MŮŽE STÁT, ŽE PODSTOUPÍ LEHKOU FORMU RAKOVINY, KTERÁ NEBUDE SMRTELNÁ, NAJDE SE NA NÍ LÉK. A TOTO PODSTOUPÍ POUZE TY DUŠE, KTERÉ SI TO VYBRALI JAKO LEKCI KE SVÉMU DALŠÍMU VÝVOJI.

OBECNĚ KARMICKÁ ZÁTĚŽ Z OČKOVÁNÍ BUDE U VŠECH 2,7MLD PŘIPOJENÝCH LIDÍ ANULOVÁNA A ENERGIEMI TRONICKÝCH STRÁŽCŮ ZMĚNĚNA NA  METATRONOVSKÉ FREKVENCE. JÁ OSOBNĚ POVAŽUJI TOTO ZA OBROVSKOU MILOST, KTERÁ NÁM BYLA POSLÁNA Z GZR.

DÁLE DOJDE KE ZKRÁCENÍ PLNÉHO VZESTUPU LIDSTVA DO CIVILIZACE 5D TYPU Z GZR Z CELKOVÝCH 64 LET NA CCA 41-42 LET, BĚHEM KTERÝCH DOJDE KE ZMĚNÁM V LIDSKÉM DNA. A TO NEJENOM V LIDSKÉM, ALE ZMĚNOU DNA PROJDOU OBECNĚ VŠECHNY ŽIVÉ FORMY NA PLANETĚ, ZVÍŘATA, ROSTLINY ATD.

CO SE TÝČE PROPOJENÍ JADER GALAXIE JE TO FENOMENÁLNÍ PROCES, KTERÝ ZASÁHNE VŠECHNY CIVILIZACE GF A ZPŮSOBÍ U NICH V BLÍZKÉ I VZDÁLENÉ BUDOUCNOSTI PODOBNÝ PROCES VZESTUPU DO GZR V 5D VESMÍRU JAKO JE TEĎ TADY NA ZEMI. DÁLE SE DOMNÍVÁM, ŽE DO 5D JAKO JEDNA Z PRVNÍCH VZESTOUPÍ CELÁ SLUNEČNÍ SOUSTAVA (Dále jen SS) AŽ PO OORTŮV PÁS A TO VČETNĚ.

CO SE TÝČE NEGATIVNÍCH CIVILIZACÍ V TÉTO GALAXII, VĚTŠINA Z NICH BUDE ZCELA ANULOVÁNA ZE SVÉ EXISTENCE A DUŠE PROJDOU CELKOVÝM RESETEM.COŽ NEJSPÍŠ POSTIHNE I UTEČENCE DEEP STATE TADY ZE ZĚMĚ.

TENTO PROCES NEBYL ZPŮSOBEN NÁMI, MY JSME SE K NĚMU POUZE PŘIDALI. BYL INICIOVÁN NA ŽÁDOST RADY STARŠÍCH DUŠÍ PLANETY ZEMĚ A TO SKUPINAMI: RADA 9 NEJSTARŠÍCH HVĚZD Z CENTRA GZR V 5D, RADOU SS V 4D I V 5D (speciálně Venušanskou radou starších šamanů, Jupiterskou radou starších a radou starších Marsu), ANDĚLSKOU RADOU STARŠÍCH Z PLEJÁD S KONCYLEM NA ALCYONE (5D) A RADA STARŠÍCH HVĚZD NA SÍRIU 4D i 5D.

ZEMĚ DÁLE PROŠLA ČASOVOU BRÁNOU A SICE V OBDOBÍ MEZI 21.12. A 28.12, VIZ. OBRÁZEK. 2.

casova-brana-2021.jpg

Obr.2. autorka Barbora C.

POČÍNAJE TÍMTO SILVESTREM SE DÁLE NASTARTUJE NOVÁ ČASOVÁ ZÓNA PLANETY, NĚCO JAKO NOVÝ KARMICKÝ CYKLUS. JSME NA ZAČÁTKU ZLATÉHO VĚKU LIDSTVA A CELÉ PLANETY.

DĚKUJI VŠEM ZA JEJICH DUCHOVNÍ PRÁCI A TRPĚLIVOST, TENTOKRÁT BYLA ZMĚNA ENERGIÍ TAK OBROVSKÁ, ŽE PROSTĚ TRVALO, NEŽ BYLA ZCELA VSTŘEBÁNA NAŠÍ PLANETOU.

PŘEJI VÁM KRÁSNÉ PROŽITÍ ZBÝVAJÍCÍCH SVÁTKŮ, VŠE NEJLEPŠÍ V NOVÉM ROCE 2022 A V NOVÉM VĚKU LIDSTVA.

MĚJTE SE KRÁSNĚ!

SILVA

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

IZ - Re: 2,7 mld

30. 12. 2021 23:56

Já si nemyslím, že přijde povinná jehla, spíš silný ekonomický tlak na lidi. Ale ono to bude úplně jinak, čekám, že v dubnu už to bude trochu jinak.

Petr - Re: Informace

30. 12. 2021 11:45

Taky jsem měl dojem že ve hmotě to jde zcela naopak. Od 10 ku 5.
Na PS bylo byla informace, že následujících 12 let rozhodne o budoucnosti lidstva na celý věk vodnáře. A "ilumináti" zatím umně využívají nastávajících vodnářských energií ve svůj prospěch. Takže lidi se atomizují a shlukují do různých sektiček a uzavřených skupinek.
Asi se jednou budou divit že takto před realitou neutečou. A inkarnují se znova do tohoto svinčíku,byť třeba s o něco lepší startovní pozicí.

Takže objímat stromy, meditovat v posteli a myslet si že už to mám v kapse asi nebude ta správná cesta. Ikdyž přesně k tomuto mají ty ezo sektičky sklony.

Myslím že i řada ezo-zlatokopů co si nahrabali miliony na honosné baráky uprostřed přírody a mysleli si jak budou za vodou se svým stádečkem kde každému účtují 2 000 za hodinu za "duchovno", už začíná střízlivět.
Najednou zjišťují že ten barák musí i nějak vytápět, což není legrace když cela el. i plynu stoupla až na 300%. A ty jejich ovečky taky citelně zchudly a už z nich nemůžou dojit ty horentní sumy co v době blahobytu.
Takže si myslím že svět okolo se nás bude týkat. A ne že ne.

Myslím že dobrým základem je "vybudovat" si odolné funkční zdravé tělo. S tím pak vždy nějak přežijeme.

Maria - Podakovanie

1. 1. 2022 9:12

Dakujem.

Petr - Zákon svobodné vůle

30. 12. 2021 14:42

Je nutné si uvědomit, že jedním ze základních vesmírných zákonů je ZÁKON SVOBODNÉ VŮLE (svobodné volby). A z hlediska vesmíru si tu lidé momentálně svobodně volí covidovou diktaturu a čipovou totalitu se zákazy, rouškami, očkováním, jakož i Great reset hospodářství do doby kamenné, atd. A zcela svobodně se drží ve strachu a 3D, i zbabělost je svobodná volba.

Z hlediska vesmíru zcela svobodně čumí na oblbující televizi, nosí nahubky, očkují se. Vždyť tu přece máme internet kde si tu pravdu už přes 10 let můžeme sami najít.
Tudíž "vina" za současnou situaci nepadá na hlavu "iluminátů" ale na naši hlavu.

V tom je ten problém. Ti šmejdi co tu vládnou tisíce let zatraceně dobře znají vesmírné zákony. Proto se i tisíce let dokázali vyhýbat karmě, zatímco karma padala na nás, nevědomé. Dnes kdyby porušili karmické zákony, tak přijde okamžitý trest.
Proto vše udělali tak, abychom si tu totalitu zvolili dobrovolně.

Čili je jen na nás, jestli tu světlá budoucnost s vesmírnými technologiemi bude za 50 let nebo za 500 let. Pokud budeme sedět na zadku a nic nedělat, tak spíš za těch 500 let.

Co to znamená "něco dělat" ? To znamená konat v souladu se svým svědomím, svým srdcem, svým plánem duše.
Kdo jde v souladu s plánem duše, tomu se vede o dost lépe, a když už se dostane do nějaké šlamastyky, tak z ní najde cestu ven. Myslím že ezo-sluníčkové sedění doma s v meditační poloze a čekání na světlejší zítřky které nám přinesou ufoni, opravdu není plán duše.
Žít plán duše vyžaduje odvahu. Steachem a zbabělostí vždy pracujeme pro temnou stranu. To jsou totiž nízké vibrace temnoty.

ANDREA - Re: Zákon svobodné vůle.Coufal

30. 12. 2021 19:22

Peter, pises ze treba odvahu ale po vypocuti Coufala, treba hlavne aspon raz denne sediet v tichu a v sulade so srdcom hovoril ze 5 minut denne a budu sa diat zaraky...v podstate to iste hovori aj JIri Ledvinka ....sediet v tichu par minut pocas dna a nie su potrebne ziadne meditacie....Ako to myslis ze odvahu? Nic take tam nikdy Coufal nehovoril a to ho mam vypocuteho vo vsetkych videach...Ako hovori Ledvinka vzdy ked proti niecomu bojujes davas tomu energiu... Ale tiez si myslim keby ludia nabrali odvahu a chodili vsade bez handry na ustach a podobne mozno by prisla zmena skor....

Petr - Re: Re: Zákon svobodné vůle.Coufal

30. 12. 2021 20:24

Odvahu žít dle svého srdce, bez ohledu na okolí.
A v tom člověku pomůže když je se svým srdcem propojený. A to nelze docílit v rámusu a shonu všedního života, ale jen v tichu.

Zkus si pak udržet ten klid když na tebe v prodejně ječí afektovaná prodavačka nebo neurotický šéf v práci :-D
Jedna věc je umět se doma dostat do klidu, a úplně jiná věc udržet ten klid a laskavost mezi ne zdrovna přívětivými lidmi.
Objímat láskyplně stromy v lese je snadné. Ale být láskyplný uprostřed šílících zombíků na předvánočních nákupech v Tesca, to už je výzva. A vyžaduje to někdy i dost odvahy. Třeba tam jít ještě bez respirátoru a láskyplně se usmívat na sekuriťáka co tě komanduje v duetu s hysterickou prodavačkou :)

Ale chtěl bych se tě zeptat na jednu věc. Nevíš jaká je ta metoda dle Poselství stvořitele jak se napojit nanvnitřní klid a na své vnitřní božství, na kterou se odkazuje v několika Poselstvích ? Zmínil se o tom, že je tato metoda dostupná už od června (2020 ?) Ale já ji zatím v žádném videu nenašel.

ANDREA - Re: Re: Re: Zákon svobodné vůle.Coufal

31. 12. 2021 11:13

Ahoj Peter, tiez to neviem najst, len popis tej metody bol ten isty ako u Ledvinku Jiriho...sadnut si v tichu aspon na par minut( hovoril ze aspon 5 minut denne, ale na rozdiel od Ledvinku mas sa pozorovat zvonka aj zvnutra...akokeby Tvoje vedomie bolo mimo Tvojho fyzickeho tela a pozorovalo Tvoje fyzicke telo...Jiri Ledvinka odporuca zas len sediet v tichu par minut a nechat volne plynut myslienky. Ale obe metody su prijemne a podla mna prospesne....

Jankechova Jozefina - Upozornenie

31. 12. 2021 5:45

Tento clanok je vlozeny na Tadescu, nejaky link Lenas85 ho vlozil, neviem ci s vasim alebo bez vaseho suhlasu.

Val - Re: Upozornenie

31. 12. 2021 10:06

U jakého článku to má být vložené?

Anael - Re: IL SAMANTH ENTH ETH ANAI ETH LUANTH, STRÁŽKYNĚ GALAXIE

30. 12. 2021 14:50

Laitainë Tári Erummeldë Laurië Losillë eth Indil
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
ETH ANAI ,ETH ELOHIM
NAMASTE OM

zuzana - Re: Re: IL SAMANTH ENTH ETH ANAI ETH LUANTH, STRÁŽKYNĚ GALAXIE

30. 12. 2021 20:28

Aiya! Lissë nén ar moica lálë tenn' enomentielma.

Anael - Re: Re: Re: IL SAMANTH ENTH ETH ANAI ETH LUANTH, STRÁŽKYNĚ GALAXIE

31. 12. 2021 1:20

Úfárë ... Indil
Indonya nin alassë urya
:)

Tomas x - Nová Země

29. 12. 2021 17:50

To jsou skvělé zprávy. Já stále nedokážu pochopit jak to bude. Pokud 2,7mil lidí přejde na novou Zemi ,kde počítám že bude panenská příroda jiné nové zvířata rostliny , kde budou spát a co jíst města stavby a vše co je civilizace tam asi nebude , nehrozí že tolik lidí ji zdevastuje.. Nebo to chápu špatně a bude se přeměnovat současná Země , ale kam se odklidí asfaltové silnice co už nebudou potřeba, odpadky špinavá města.. Stane se nějaký zázrak???

IZ - Re: Nová Země

29. 12. 2021 19:54

Špatně to chápete, současná Země se bude měnit a ten úklid silnic, továren a odpadků budeme muset udělat my. Ta práce nás nemine.

Robo - Re: Nová Země

29. 12. 2021 20:13

Ako sa bude rozsirovat DNA tak budeme mat k dispozicii schopnosti. Jednou z nich je praca s hmotou. Dematerilizacia alebo zhmotnovanie.

IZ - Re: Re: Nová Země

29. 12. 2021 20:40

Ano, budou existovat i stroje na materializaci a dematerializaci, takže to půjde rychle a snadno.

Tomas x - Re: Re: Re: Nová Země

29. 12. 2021 22:28

No bude to jízda...

Petr - Re: Re: Nová Země

30. 12. 2021 12:46

Jenže tyhle schopnosti bude mít až člověk zcela očištěný od karmy, zcela zodpovědný za svoje emoce a myšlenky a mít plně funkční srdeční čakru (respektive všechny čakry). A kdo tohle DNES tohle má ?
Protože v prostředí 4-5D je ultrarychlá karma, takže stačí jediná chyba a může to člověka stat i život. Už teď se karma nepříjemně zrychluje a bude zrychlovat ještě víc.
Takže dobrosrdeční lidé jsou docela v pohodě, ale ti ostatní...

Petr - Re: Nová Země

30. 12. 2021 12:29

A nebo to tu bude stejné, jen města se promění v ruiny, budou pomalu zarůstat vegetací a lesem, přibude pár nových druhů, energie přírody bude silnější. A my tu budem pobíhat polonazí s oštěpy, protože budeme umět tak energeticky pracovat s tělem že nebudeme potřebovat domy, ústřední topení, elektřinu ani bundu či svetr.

Trochu mě ta představa znervózňuje, protože si budem muset pěkně máknout, než se tělesně a psycho-energeticky k tomuto dopracujeme.
Ale i dle Poselství M.Coufala to tak vypadá.

A nejsem na větvi s toho že se tak i staneme součástí fauny, tedy nebudeme lovit jen my, ale občas uloví něco i nás.
Současný návrat velkých šelem jako je vlk, medvěd a rys, tomu i odpovídá. A netýká se to jen pohraničí se Slovenskem. Nedavno našli až u Brna přejetého rysa, který musel ze slovenskych karpat ujít 130km zemědělskou jihomoravskou krajinou téměř bez lesů. A jak se bude civilizace rozpadat, tak bude příroda sílit víc a víc. Což sebou nese i určité výzvy a nutnost přizpůsobení se.

Ostatně kmenoví slovani nenosili oštěpy jako módní doplněk, ale byl to v podstatě jediný prostředek jak se ubránit medvědovi a velkým šelmám. I tak byly šance 1:1 když jste s oštěpem uměli dobře zacházet.

Mar - Re: Re: Nová Země

30. 12. 2021 12:34

No jestli si to takhle představujete, tak vám nezávidím. Myslím, že se na žádné stromy nevrátíme. A zvířata v té době budou ve spoustě záležitostech našimi učitely a né my jejich kořistí nebo snad oni naší....