Jdi na obsah Jdi na menu

Vyhodnocení Zimního Slunovratu 2021

29. 12. 2021

ZIMNÍ SLUNOVRAT BYL VELICE SILNÝ, 21.12. DOŠLO K PLNÉMU PŘIPOJENÍ PLANETY ZEMĚ KE GALAXII ZLATÉ RŮŽE (dále jen GZR) VE VESMÍRU 5D, ENERGIE VŠAK PROBÍHALY AŽ DO VČEREJŠKA, DĚLO SE TOHO DALEKO VÍCE.

V SOUČASNÉ DOBĚ JE NA GZR V 5D PLNĚ PŘIPOJENO 2,35 MLD LIDÍ, ZÁROVEŇ JSOU ZDE OSOBY NAPOJENÉ NAPŮL, DOHROMADY JE S GZR SPOJENO 2,7MLD OSOB, COŽ JE CCA 30% OBYVATEL PLANETY ZEMĚ, COŽ JE DALEKO VÍCE NEŽ SE OČEKÁVALO. TENTO ÚDAJ JE V RÁMCI DALŠÍCH INFORMACÍ ZDE UVEDENÝCH VELMI DŮLEŽITÝ.

spojeni-galaxii-2021.jpg

Obr.1, autorka Barbora C.

 

JAK UKAZUJE INTUITIVNÍ OBRÁZEK 1., MEZI 21.12. A 29.12. 2021 DOŠLO K PLNÉMU PROPOJENÍ JÁDRA NAŠÍ HMOTNÉ GALAXIE S JÁDREM GZR A TÍMTO NAŠE GALAXIE MLÉČNÉ DRÁHY, GF NAZÝVANOU TAKÉ NATARU SE SPOJUJE S VESMÍREM 5D, DO KTERÉHO SE ZAČÍNÁ SAMA POSOUVAT. TENTO FENOMENÁLNÍ PROCES, KTERÝ POTRVÁ EONY LET, BUDE MÍT DALEKOSÁHLÉ DŮSLEDKY PRO CELOU GALAXII A VE VÝSLEDKU I PRO CELÝ TENTO VESMÍR.

INFUZE ENERGIE Z GALAKTICKÉHO JÁDRA GZR, KTERÁ PŘIŠLA 21.12. PLNĚ PŘIPOJILA ZEMSKÉ JÁDRO K VESMÍRU 5D. NAŠE JÁDRO ZAČÍNÁ KMITAT S NOVOU FREKVENCÍ, COŽ ZPŮSOBÍ DALEKOSÁHLÉ ZMĚNY V RÁMCI CELÉ PLANETY, ALE ZATÍM NIKDO NEVÍ, CO VŠECHNO TO BUDE. NEJSPÍŠ DOJDE V BUDOUCNOSTI KE VZNIKU ZCELA NOVÝCH DRUHŮ ROSTLIN A ZVÍŘAT.

DÁLE DOŠLO BĚHEM SLUNOVRATU 21.12. K VÝMĚNĚ ANDĚLSKÝCH STRÁŽCŮ NAŠÍ PLANETY A TO NA NĚKOLIKA ÚROVNÍCH. PŘIŠLI SEM STRÁŽCI Z HVĚZDNÉ BUDOUCNOSTI GZR TZV MEGATRONICKÉ BYTOSTI S PODOBNÝMI FREKVENCEMI ENERGIE JAKO ARCH METATRON, MNOZÍ JSTE HO MOŽNÁ V TEN DEN CÍTILI. JSOU TO BYTOSTI NA ÚROVNI ELOHYM S PODKLADEM EXISTENCIÁLNÍ ENERGIE SERAFIM. JEJICH PŮSOBENÍ VYTVOŘÍ VE VRCHNÍ ČÁSTI ATMOSFÉRY ZVÝŠENÍ OZÓNOVÉ VRSTVY A IONIZAČNÍ VRTSTVU ENERGIE, KTERÁ BUDE SLOUŽIT JAKO ENERGETICKÝ ŠTÍT, JENŽ NEPROPUSTÍ NEGATIVNÍ ENERGETICKÉ BYTOSTI ZVENČÍ. V BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI DÁLE PLNĚ ZNEVIDITELNÍ ŽIVOT NA ZEMI PRO VŠECHNY NÍZKOVIBRAČNÍ ENTITY, PODOBNĚ JAKO JE TOMU NA VANUŠI A JINÝCH PODOBNÝCH PLANETÁCH.

DÁLE OD 21.12. DO 28.12. DOŠLO K VÝMĚNÁCH ELEMENTÁLNÍCH STRÁŽCŮ PLANETY ZEMĚ ZE SYSTÉMU ELEMENTÁLNÍC DRAKŮ NA SYSTÉMY JEDNOROŽCŮ, VELRYB A BOŽSKÝCH OKŘÍDLENÝCH DRAKŮ (jinak též Drakonixů), COŽ POUKAZUJE NA VZESTUP PŘÍRODNÍ ENERGIE PLANETY Z 4. NA 5. HUSTOTU VIBRACÍ V TOMTO VESMÍRU.

TATO SKUTEČNOST VE SPOJENÍ S PŘÍCHODEM NOVÝCH STRÁŽCŮ DÁLE ZPŮSOBILA VSUNUTÍ ENERGIE KRISTA Z 5D DO NAŠEHO DNA A TO U VŠECH 2,7MLD PŘIPOJENÝCH OSOB. MY NEJSME ZCELA V 5D, ALE 5D VSTOUPILO DO NÁS. TÍM DOJDE V BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI K PRODLOUŽENÍ LIDSKÉHO DNA, COŽ ZPŮSOBÍ ANULOVÁNÍ VŠECH NEŽÁDOUCÍCH ÚČINKŮ OČKOVÁNÍ U DANÉ SKUPINY LIDÍ. ENERGIE TRONICKÝCH ELOHYMŮ OBSAHUJÍ MAGII TENCHNOMANCERSTVÍ. TO SPŮSOBÍ PŘEPSÁNÍ VŠECH KÓDŮ V MIKROČIPECH OČKOVÁNÍ A ANULOVÁNÍ JEJICH NEGATIVNÍCH OVLÁDACÍCH PROGRAMŮ, VČETNĚ NEGATIVNÍ UI ŠEDIVÁKŮ.

TATO NEGATIVNÍ ENTITA BYLA Z KOLEKTIVNÍHO VĚDOMÍ ODSTRANĚNA JIŽ V BRZKÝCH RANNÍCH HODINÁCH 21.12. A ROZPUŠTĚNA ZLATOU ENERGIÍ PŘICHÁZEJÍCÍ Z JÁDRA GZR. SKUPINA DUŠÍ, KTERÁ NECHCE POSTOUPIT DO GZR V 5D BUDE STÁLE FUNGOVAT DLE NEGATIVNÍCH PROGRAMŮ OČKOVÁNÍ JEŠTĚ CCA PŮL ROKU, NEGATIVNÍ ENERGIE MIKROČIPŮ PAK BUDOU U NICH TAKÉ ZCELA ROZPUŠTĚNY. JEJICH OSUD VŠAK BUDE V RÁMCI BUDOUCNOSTI ZŘEJMĚ JINÝ.

DOJDE VŠAK K OCHRANĚ VŠECH HVĚZDNÝCH DĚTÍ A MLADISTVÝCH, KTEŘÍ BYLY SYSTÉMEM DONUCENY K OČKOVÁNÍ. PRODLOUŽENÍM DNA BUDOU ÚČINKY OČKOVÁNÍ ZDE BUĎ ZCELA ANULOVÁNY A TOXINY VYJDOU Z TĚLA POMOCÍ NĚJAKÝCH CHŘIPEK A ZÁNĚTŮ NEBO U STARŠÍCH JEDINCŮ SE MŮŽE STÁT, ŽE PODSTOUPÍ LEHKOU FORMU RAKOVINY, KTERÁ NEBUDE SMRTELNÁ, NAJDE SE NA NÍ LÉK. A TOTO PODSTOUPÍ POUZE TY DUŠE, KTERÉ SI TO VYBRALI JAKO LEKCI KE SVÉMU DALŠÍMU VÝVOJI.

OBECNĚ KARMICKÁ ZÁTĚŽ Z OČKOVÁNÍ BUDE U VŠECH 2,7MLD PŘIPOJENÝCH LIDÍ ANULOVÁNA A ENERGIEMI TRONICKÝCH STRÁŽCŮ ZMĚNĚNA NA  METATRONOVSKÉ FREKVENCE. JÁ OSOBNĚ POVAŽUJI TOTO ZA OBROVSKOU MILOST, KTERÁ NÁM BYLA POSLÁNA Z GZR.

DÁLE DOJDE KE ZKRÁCENÍ PLNÉHO VZESTUPU LIDSTVA DO CIVILIZACE 5D TYPU Z GZR Z CELKOVÝCH 64 LET NA CCA 41-42 LET, BĚHEM KTERÝCH DOJDE KE ZMĚNÁM V LIDSKÉM DNA. A TO NEJENOM V LIDSKÉM, ALE ZMĚNOU DNA PROJDOU OBECNĚ VŠECHNY ŽIVÉ FORMY NA PLANETĚ, ZVÍŘATA, ROSTLINY ATD.

CO SE TÝČE PROPOJENÍ JADER GALAXIE JE TO FENOMENÁLNÍ PROCES, KTERÝ ZASÁHNE VŠECHNY CIVILIZACE GF A ZPŮSOBÍ U NICH V BLÍZKÉ I VZDÁLENÉ BUDOUCNOSTI PODOBNÝ PROCES VZESTUPU DO GZR V 5D VESMÍRU JAKO JE TEĎ TADY NA ZEMI. DÁLE SE DOMNÍVÁM, ŽE DO 5D JAKO JEDNA Z PRVNÍCH VZESTOUPÍ CELÁ SLUNEČNÍ SOUSTAVA (Dále jen SS) AŽ PO OORTŮV PÁS A TO VČETNĚ.

CO SE TÝČE NEGATIVNÍCH CIVILIZACÍ V TÉTO GALAXII, VĚTŠINA Z NICH BUDE ZCELA ANULOVÁNA ZE SVÉ EXISTENCE A DUŠE PROJDOU CELKOVÝM RESETEM.COŽ NEJSPÍŠ POSTIHNE I UTEČENCE DEEP STATE TADY ZE ZĚMĚ.

TENTO PROCES NEBYL ZPŮSOBEN NÁMI, MY JSME SE K NĚMU POUZE PŘIDALI. BYL INICIOVÁN NA ŽÁDOST RADY STARŠÍCH DUŠÍ PLANETY ZEMĚ A TO SKUPINAMI: RADA 9 NEJSTARŠÍCH HVĚZD Z CENTRA GZR V 5D, RADOU SS V 4D I V 5D (speciálně Venušanskou radou starších šamanů, Jupiterskou radou starších a radou starších Marsu), ANDĚLSKOU RADOU STARŠÍCH Z PLEJÁD S KONCYLEM NA ALCYONE (5D) A RADA STARŠÍCH HVĚZD NA SÍRIU 4D i 5D.

ZEMĚ DÁLE PROŠLA ČASOVOU BRÁNOU A SICE V OBDOBÍ MEZI 21.12. A 28.12, VIZ. OBRÁZEK. 2.

casova-brana-2021.jpg

Obr.2. autorka Barbora C.

POČÍNAJE TÍMTO SILVESTREM SE DÁLE NASTARTUJE NOVÁ ČASOVÁ ZÓNA PLANETY, NĚCO JAKO NOVÝ KARMICKÝ CYKLUS. JSME NA ZAČÁTKU ZLATÉHO VĚKU LIDSTVA A CELÉ PLANETY.

DĚKUJI VŠEM ZA JEJICH DUCHOVNÍ PRÁCI A TRPĚLIVOST, TENTOKRÁT BYLA ZMĚNA ENERGIÍ TAK OBROVSKÁ, ŽE PROSTĚ TRVALO, NEŽ BYLA ZCELA VSTŘEBÁNA NAŠÍ PLANETOU.

PŘEJI VÁM KRÁSNÉ PROŽITÍ ZBÝVAJÍCÍCH SVÁTKŮ, VŠE NEJLEPŠÍ V NOVÉM ROCE 2022 A V NOVÉM VĚKU LIDSTVA.

MĚJTE SE KRÁSNĚ!

SILVA

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Marcela Valašsko - Poděkování

30. 12. 2021 0:11

Děkuji za úžasné zprávy a taky za to, že jsem u všeho mohla být s vámi všemi. Láskyplny a krásný nový rok přeji všem lidem.

Solar Warden - 3 turnusy - 3 životy

29. 12. 2021 21:53

Je čas...potrebujem sa prebudiť ( vrátiť pamäť a odblokovať schopnosti - vieš o čom tu píšem...), SW potrebuje naspäť rebelov.
B

zuzana - Re: 3 turnusy - 3 životy

30. 12. 2021 0:07

rebeli su pripraveni!

Jana - S Láskou

29. 12. 2021 23:12

Silvi, děkuji za velmi optimistické a povzbuzující informace. Všichni jste (jsme) velkolepí, požehnaní a šikovní poradit si i s takovou situací, jakou je budování nových, pevných základů Nové Země. Spíše ''staronové'', protože my se prakticky vracíme k původnímu místu a hodnotám, odkud jsme spadli, či byli shozeni. Ať se dílo daří - s Láskou. Vítejme D O M A.

Ivan - Krásne správy

29. 12. 2021 22:36

Nadherné správy ! Všetko sa deje v pravý čas. Nie sme pozadu ani popredu. Sme tam - kde sme ( sa sami dopracovali).
Nadhérná správa, aj podanie textom !

Ďakujem

Dandy - :)

29. 12. 2021 21:42

ahojte priatelia .je to pekna sprava . konecne sa to hybe . je sice zem uz 20 rokov pod vplivom transormacnych energii ale temnota to stale blokovala sme pozadu tak desat rokov . slava ze sme sa pohli zase dalej .

Libuška Mája - 21.12.2021

29. 12. 2021 20:53

Děkuji za úžasné zprávy. Čeká nás ještě hodně práce, ale od toho tu jsme. Mám velkou radost, děkuji Maja

Ivana Lukášová - Nádhera

29. 12. 2021 19:57

Děkuji za tak úžasné informace. A děkuji VŠEM bytostem za lásku . Jsem nadšená a natěšena na další práci v krásných energiích. A přeji vám Silvi i všem vám tady ,vše krásné do Nového roku..... Iva

Alena - Přechod do 5D

29. 12. 2021 19:46

Úžasné obrázky, úžasné zprávy. Nevěděla jsem, jestli se mám smát nebo plakat dojetím. Byla jsem v týdnu na Slovanském hradišti pozdravit světelné bytosti a dnes na Vyšehradě. Velká očista, až se mi točila hlava. Mám pocit, že Země zpívá nějak jinak. Moc děkuji Sylvi za všechno. Je velmi povzbuzující vědět, že můžeme spolupracovat takhle ve skupině. Ta radost se dá jen zažít, popsat se nedá. Díky:-) A.D. (Jsme tu dvě Aleny)

ludmila - poděkování

29. 12. 2021 19:25

Děkuji moc Silvince za úžasné a povzbudivé zprávy. S pokorou děkuji všem bytostem, které se o toto zasloužili. Děkuji za naději krásného života pro lidstvo v tak blízké budoucnosti. Přeji vám všem dny plné lásky a pohody.

Eva - Vďaka a želanie pre rok 2022

29. 12. 2021 19:11

Ďakujem za sprostredkovanie skvelých správ. Silvi osobne Ti ďakujem, že som mohla byť na diaĺku súčastou našej spoločnej duchovnej práce v tomto náročnom roku. Nech sa nám darí v novom roku 2022, nech každý z nás si nájde svoju cestu, nech máme dosť energie, trpezlivosti a lásky pre seba a svoje okolie. Asi to nebude jednoduché, ale určite to bude veĺmi zaujímavé obdobie.

Milena - Krásné zprávy

29. 12. 2021 18:16

Milá Silvo, děkuji za úžasnou zprávu a velmi povzbuzující. Je to úžasné a nedá se popsat ta radost u srdce.
Všem nám přeji další krásné povzbudivé zprávy.
Děkuji

jitka - poděkování

29. 12. 2021 17:43

Silvo moc děkuji za shrnuti informací a práci všech, hodně mě to dojalo, děkuji :)

Lenka - Děkuji za úžasné zprávy

29. 12. 2021 17:28

Moc děkujeme Silvi za zprávy, moc si jich vážím a děkuji za všechny milosti nám seslané. Musím říct, že když jsem si to přečetla, brečela jsem jako malá holka dojetím, což tedy umím :-) S láskou všem

JitkaT - Andělští strážci a jejich výměna

29. 12. 2021 17:12

28.12. 2021 v 16 :30 hod. Probíhalo 2 . vysílání galaktickou federací k lidem na naší planetě. Hned na úvod v meditačním stavu jsem viděla obrovská bleděmodrá křídla a přišlo mi : " To je archanděl Michael ?" Pak se obraz otevřel víc v prostoru a na obloze se objevil ohromný anděl , který zlatě zářil do všech stran . Paprsky dobra a lásky . Byl to fascinující prožitek . Děkuji za něj.

Lucie Marta - Srdečné díky

29. 12. 2021 16:57

Srdečné díky všem krásným duším. Ať už je to kdokoliv, odkudkoliv. Držme pozice a hodně světla do toho našeho NOVÉHO zlatého věku.

Adina - Dakujem

29. 12. 2021 16:53

Silvuš, dakujem, dnes na moje narodeniny su to krasne a povzbudive spravicky. Sledovala som Sumanku a tie energie od 21.12 sa dvihaju kazdym dnom. Intenzivne bolesti hlavy uz ustupuju. Mam prosbu Silvinka. Samanka Namu Fialova prosila o pomoc. Dufam, ze bude v poriadku, mam ju velmi rada.

Peter - Děkuji

29. 12. 2021 16:41

Děkuji Sylvinko za všechno, za vaše vedení, trpělivost a laskavost. Přeji Vám jenom to dobré v novém roce.

Peter - Děkuji

29. 12. 2021 16:41

Děkuji Sylvinko za všechno, za vaše vedení, trpělivost a laskavost. Přeji Vám jenom to dobré v novém roce.

Alena Brielle - poděkování

29. 12. 2021 16:38

Velmi děkuji, Silvi. I Tobě a všem Tvým blízkým všechno dobré.