Jdi na obsah Jdi na menu

Vyhodnocení Zimního Slunovratu 2021

29. 12. 2021

ZIMNÍ SLUNOVRAT BYL VELICE SILNÝ, 21.12. DOŠLO K PLNÉMU PŘIPOJENÍ PLANETY ZEMĚ KE GALAXII ZLATÉ RŮŽE (dále jen GZR) VE VESMÍRU 5D, ENERGIE VŠAK PROBÍHALY AŽ DO VČEREJŠKA, DĚLO SE TOHO DALEKO VÍCE.

V SOUČASNÉ DOBĚ JE NA GZR V 5D PLNĚ PŘIPOJENO 2,35 MLD LIDÍ, ZÁROVEŇ JSOU ZDE OSOBY NAPOJENÉ NAPŮL, DOHROMADY JE S GZR SPOJENO 2,7MLD OSOB, COŽ JE CCA 30% OBYVATEL PLANETY ZEMĚ, COŽ JE DALEKO VÍCE NEŽ SE OČEKÁVALO. TENTO ÚDAJ JE V RÁMCI DALŠÍCH INFORMACÍ ZDE UVEDENÝCH VELMI DŮLEŽITÝ.

spojeni-galaxii-2021.jpg

Obr.1, autorka Barbora C.

 

JAK UKAZUJE INTUITIVNÍ OBRÁZEK 1., MEZI 21.12. A 29.12. 2021 DOŠLO K PLNÉMU PROPOJENÍ JÁDRA NAŠÍ HMOTNÉ GALAXIE S JÁDREM GZR A TÍMTO NAŠE GALAXIE MLÉČNÉ DRÁHY, GF NAZÝVANOU TAKÉ NATARU SE SPOJUJE S VESMÍREM 5D, DO KTERÉHO SE ZAČÍNÁ SAMA POSOUVAT. TENTO FENOMENÁLNÍ PROCES, KTERÝ POTRVÁ EONY LET, BUDE MÍT DALEKOSÁHLÉ DŮSLEDKY PRO CELOU GALAXII A VE VÝSLEDKU I PRO CELÝ TENTO VESMÍR.

INFUZE ENERGIE Z GALAKTICKÉHO JÁDRA GZR, KTERÁ PŘIŠLA 21.12. PLNĚ PŘIPOJILA ZEMSKÉ JÁDRO K VESMÍRU 5D. NAŠE JÁDRO ZAČÍNÁ KMITAT S NOVOU FREKVENCÍ, COŽ ZPŮSOBÍ DALEKOSÁHLÉ ZMĚNY V RÁMCI CELÉ PLANETY, ALE ZATÍM NIKDO NEVÍ, CO VŠECHNO TO BUDE. NEJSPÍŠ DOJDE V BUDOUCNOSTI KE VZNIKU ZCELA NOVÝCH DRUHŮ ROSTLIN A ZVÍŘAT.

DÁLE DOŠLO BĚHEM SLUNOVRATU 21.12. K VÝMĚNĚ ANDĚLSKÝCH STRÁŽCŮ NAŠÍ PLANETY A TO NA NĚKOLIKA ÚROVNÍCH. PŘIŠLI SEM STRÁŽCI Z HVĚZDNÉ BUDOUCNOSTI GZR TZV MEGATRONICKÉ BYTOSTI S PODOBNÝMI FREKVENCEMI ENERGIE JAKO ARCH METATRON, MNOZÍ JSTE HO MOŽNÁ V TEN DEN CÍTILI. JSOU TO BYTOSTI NA ÚROVNI ELOHYM S PODKLADEM EXISTENCIÁLNÍ ENERGIE SERAFIM. JEJICH PŮSOBENÍ VYTVOŘÍ VE VRCHNÍ ČÁSTI ATMOSFÉRY ZVÝŠENÍ OZÓNOVÉ VRSTVY A IONIZAČNÍ VRTSTVU ENERGIE, KTERÁ BUDE SLOUŽIT JAKO ENERGETICKÝ ŠTÍT, JENŽ NEPROPUSTÍ NEGATIVNÍ ENERGETICKÉ BYTOSTI ZVENČÍ. V BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI DÁLE PLNĚ ZNEVIDITELNÍ ŽIVOT NA ZEMI PRO VŠECHNY NÍZKOVIBRAČNÍ ENTITY, PODOBNĚ JAKO JE TOMU NA VANUŠI A JINÝCH PODOBNÝCH PLANETÁCH.

DÁLE OD 21.12. DO 28.12. DOŠLO K VÝMĚNÁCH ELEMENTÁLNÍCH STRÁŽCŮ PLANETY ZEMĚ ZE SYSTÉMU ELEMENTÁLNÍC DRAKŮ NA SYSTÉMY JEDNOROŽCŮ, VELRYB A BOŽSKÝCH OKŘÍDLENÝCH DRAKŮ (jinak též Drakonixů), COŽ POUKAZUJE NA VZESTUP PŘÍRODNÍ ENERGIE PLANETY Z 4. NA 5. HUSTOTU VIBRACÍ V TOMTO VESMÍRU.

TATO SKUTEČNOST VE SPOJENÍ S PŘÍCHODEM NOVÝCH STRÁŽCŮ DÁLE ZPŮSOBILA VSUNUTÍ ENERGIE KRISTA Z 5D DO NAŠEHO DNA A TO U VŠECH 2,7MLD PŘIPOJENÝCH OSOB. MY NEJSME ZCELA V 5D, ALE 5D VSTOUPILO DO NÁS. TÍM DOJDE V BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI K PRODLOUŽENÍ LIDSKÉHO DNA, COŽ ZPŮSOBÍ ANULOVÁNÍ VŠECH NEŽÁDOUCÍCH ÚČINKŮ OČKOVÁNÍ U DANÉ SKUPINY LIDÍ. ENERGIE TRONICKÝCH ELOHYMŮ OBSAHUJÍ MAGII TENCHNOMANCERSTVÍ. TO SPŮSOBÍ PŘEPSÁNÍ VŠECH KÓDŮ V MIKROČIPECH OČKOVÁNÍ A ANULOVÁNÍ JEJICH NEGATIVNÍCH OVLÁDACÍCH PROGRAMŮ, VČETNĚ NEGATIVNÍ UI ŠEDIVÁKŮ.

TATO NEGATIVNÍ ENTITA BYLA Z KOLEKTIVNÍHO VĚDOMÍ ODSTRANĚNA JIŽ V BRZKÝCH RANNÍCH HODINÁCH 21.12. A ROZPUŠTĚNA ZLATOU ENERGIÍ PŘICHÁZEJÍCÍ Z JÁDRA GZR. SKUPINA DUŠÍ, KTERÁ NECHCE POSTOUPIT DO GZR V 5D BUDE STÁLE FUNGOVAT DLE NEGATIVNÍCH PROGRAMŮ OČKOVÁNÍ JEŠTĚ CCA PŮL ROKU, NEGATIVNÍ ENERGIE MIKROČIPŮ PAK BUDOU U NICH TAKÉ ZCELA ROZPUŠTĚNY. JEJICH OSUD VŠAK BUDE V RÁMCI BUDOUCNOSTI ZŘEJMĚ JINÝ.

DOJDE VŠAK K OCHRANĚ VŠECH HVĚZDNÝCH DĚTÍ A MLADISTVÝCH, KTEŘÍ BYLY SYSTÉMEM DONUCENY K OČKOVÁNÍ. PRODLOUŽENÍM DNA BUDOU ÚČINKY OČKOVÁNÍ ZDE BUĎ ZCELA ANULOVÁNY A TOXINY VYJDOU Z TĚLA POMOCÍ NĚJAKÝCH CHŘIPEK A ZÁNĚTŮ NEBO U STARŠÍCH JEDINCŮ SE MŮŽE STÁT, ŽE PODSTOUPÍ LEHKOU FORMU RAKOVINY, KTERÁ NEBUDE SMRTELNÁ, NAJDE SE NA NÍ LÉK. A TOTO PODSTOUPÍ POUZE TY DUŠE, KTERÉ SI TO VYBRALI JAKO LEKCI KE SVÉMU DALŠÍMU VÝVOJI.

OBECNĚ KARMICKÁ ZÁTĚŽ Z OČKOVÁNÍ BUDE U VŠECH 2,7MLD PŘIPOJENÝCH LIDÍ ANULOVÁNA A ENERGIEMI TRONICKÝCH STRÁŽCŮ ZMĚNĚNA NA  METATRONOVSKÉ FREKVENCE. JÁ OSOBNĚ POVAŽUJI TOTO ZA OBROVSKOU MILOST, KTERÁ NÁM BYLA POSLÁNA Z GZR.

DÁLE DOJDE KE ZKRÁCENÍ PLNÉHO VZESTUPU LIDSTVA DO CIVILIZACE 5D TYPU Z GZR Z CELKOVÝCH 64 LET NA CCA 41-42 LET, BĚHEM KTERÝCH DOJDE KE ZMĚNÁM V LIDSKÉM DNA. A TO NEJENOM V LIDSKÉM, ALE ZMĚNOU DNA PROJDOU OBECNĚ VŠECHNY ŽIVÉ FORMY NA PLANETĚ, ZVÍŘATA, ROSTLINY ATD.

CO SE TÝČE PROPOJENÍ JADER GALAXIE JE TO FENOMENÁLNÍ PROCES, KTERÝ ZASÁHNE VŠECHNY CIVILIZACE GF A ZPŮSOBÍ U NICH V BLÍZKÉ I VZDÁLENÉ BUDOUCNOSTI PODOBNÝ PROCES VZESTUPU DO GZR V 5D VESMÍRU JAKO JE TEĎ TADY NA ZEMI. DÁLE SE DOMNÍVÁM, ŽE DO 5D JAKO JEDNA Z PRVNÍCH VZESTOUPÍ CELÁ SLUNEČNÍ SOUSTAVA (Dále jen SS) AŽ PO OORTŮV PÁS A TO VČETNĚ.

CO SE TÝČE NEGATIVNÍCH CIVILIZACÍ V TÉTO GALAXII, VĚTŠINA Z NICH BUDE ZCELA ANULOVÁNA ZE SVÉ EXISTENCE A DUŠE PROJDOU CELKOVÝM RESETEM.COŽ NEJSPÍŠ POSTIHNE I UTEČENCE DEEP STATE TADY ZE ZĚMĚ.

TENTO PROCES NEBYL ZPŮSOBEN NÁMI, MY JSME SE K NĚMU POUZE PŘIDALI. BYL INICIOVÁN NA ŽÁDOST RADY STARŠÍCH DUŠÍ PLANETY ZEMĚ A TO SKUPINAMI: RADA 9 NEJSTARŠÍCH HVĚZD Z CENTRA GZR V 5D, RADOU SS V 4D I V 5D (speciálně Venušanskou radou starších šamanů, Jupiterskou radou starších a radou starších Marsu), ANDĚLSKOU RADOU STARŠÍCH Z PLEJÁD S KONCYLEM NA ALCYONE (5D) A RADA STARŠÍCH HVĚZD NA SÍRIU 4D i 5D.

ZEMĚ DÁLE PROŠLA ČASOVOU BRÁNOU A SICE V OBDOBÍ MEZI 21.12. A 28.12, VIZ. OBRÁZEK. 2.

casova-brana-2021.jpg

Obr.2. autorka Barbora C.

POČÍNAJE TÍMTO SILVESTREM SE DÁLE NASTARTUJE NOVÁ ČASOVÁ ZÓNA PLANETY, NĚCO JAKO NOVÝ KARMICKÝ CYKLUS. JSME NA ZAČÁTKU ZLATÉHO VĚKU LIDSTVA A CELÉ PLANETY.

DĚKUJI VŠEM ZA JEJICH DUCHOVNÍ PRÁCI A TRPĚLIVOST, TENTOKRÁT BYLA ZMĚNA ENERGIÍ TAK OBROVSKÁ, ŽE PROSTĚ TRVALO, NEŽ BYLA ZCELA VSTŘEBÁNA NAŠÍ PLANETOU.

PŘEJI VÁM KRÁSNÉ PROŽITÍ ZBÝVAJÍCÍCH SVÁTKŮ, VŠE NEJLEPŠÍ V NOVÉM ROCE 2022 A V NOVÉM VĚKU LIDSTVA.

MĚJTE SE KRÁSNĚ!

SILVA

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petr - Z technogenní do biogenní civilizace

30. 12. 2021 13:21

To že přecházíme z technogenní do biogenní civilizace je prostě fakt. To že se stáváme čím dál víc součástí přírody znamená, že víc podléháme i zakonům přírody. Třeba na americkém středozápadě prvňáci nechodí z farem sami do školy, protože hyena si na malé dítě troufne, na skupinu odrostlejších už ne.
Útoky medvědů na člověka se na slovensku stupňují, nedávno medvěd roztrhal jednoho místního, což se nestalo asi 60 let. Prostě místo aby vás na přechodu srazila tatrovka, vas při sběru malin v lese sežerou vlci. I to je rozdíl mezi techno a bio civilizací.
Jak chcete být úplnou součástí přírody a přitom se vymykat přírodním biogenním zákonům?

A jak si představujete biogenní civilizaci s luxusními baráky a současné pohodlí bez cihelen, betonáren, ropných rafinerií, elektráren, vodáren?
Bez tohoto vám zbývá jen studánka, chýše a ohýnek. Jak asi žili slovani po zničení hyperboreje ?

Jak si myslíte že žijí ti P.Ch. staří pokročilí šamani v Andách, kteří už prakticky teď jsou plně ve 4-5D ? Chýše, ohýnek, luk a oštěp. A jako luxus vlněné pončo.
Taky jsou ale v podstatě breathariáni kteří umí plně obnovovat a uzdravovat tělo silou mysli a libovolně regulovat tělesnou teplotu a tělesné funkce silou mysli.

Jak dlouho myslíte že bude trvat nám s našimi zpohodlnělými těly a lenivou myslí než se k tomuto dopracujeme abychom byli plně kompatibilní se 4-5D ?
Protože o tomhle to je, každý musí získat schopnosti andských šamanů aby mohl plně přejít do 5D. A to nám dá docela zabrat a bude to trvat i pár set let.

Minimalně tu bude staleté přechodové období kde to bude vypadat tak jak popisuju.
Se současným blahobytem do 5D prostě nevlezeme.

Petr M - Re: Re: Re: Nová Země

30. 12. 2021 15:03

Ono už delší dobu se můžeme přiučit od zvířat. Třeba takový psi. Ti milujou svého páníčka. Taky jsem si říkal, že nám od zvířat nic nehrozí pokud s nimi budeme žít v míru a nebudeme je zavírat do ZOO. Já si se zvířaty celkem rozumím. V určitých situacích prožívám to co to zvíře. Stejně tak rostliny. Například v parném létě mi bývá těžko, ale když zahrádku zkropím vodou padá to ze mě a mám radost. Jakoby říkali děkuju.

Petr - Re: Re: Re: Re: Nová Země

30. 12. 2021 15:37

Ano, to je pravda. Kdo žije v míru s přírodou a celým světem, tomu se většina negativních událostí vyhýbá. Holt vesmírný ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI.

Takže když půjdete vy sluníčkově naladěný do lesa, tak vám ten medvěd ještě zamává packou na pozdrav. A když tam půjde někdo jiný, mrzutý, vzteklý, rozhádaný s rodinou apod. tak si ho ten stejný medvěd třeba dá k večeři.

S nadsázkou řečeno, ale takhle to ve vesmíru funguje. A bude to patrnější se zrychlováním karmy. To se urychlí všechny pozitivní i negativní reakce okolí a ostatních bytostí (synchronicity).
Už teď to pozoruju. Když jdu (ve městě) ven s hodně špatnou náladou, tak skoro jistě narazím na nějakého rouškofila s pěnou u huby a vražedným pohledem, nebo na jinou nepříjemnou událost.

Tomas x - Re: Re: Nová Země

30. 12. 2021 13:23

No jdeme do ráje, budem mít jak Adam a Eva nahý zadky ,ale štastní... no to bude život.. :-) Né bude to jak v Atlantidě úroven polobohů , neobejdem se bez techniky jen vymyslíme nebo lépe řečeno si vzpomenema na volnou energii a talíře.. Jinak telepatie, levitace , časem strava pránou a tvoření myšlenku ,ale asi jen takové jednoduché cetky jako hrnek na čaj na ufo talíře asi stejně budou muset být fabriky.. A taky jestli se budou stavět pyramidy tak si taky budem muset vzpomenout jak se to kdysi dělalo..

Petr - Re: Re: Re: Nová Země

30. 12. 2021 14:10

Vždyť to říkal i Klaus Schwab v Davosu: nebudete nic vlastnit ale budete šťastní.
A v tom je ten problém. "Návrat k přírodě" je i plán elit a iluminátů, ale jen pro nás. Oni si udrží svůj high-tech luxus v uzavřených enklávách.
A je dokonce pravděpodobné že oni mají dávno ve svých trezorech a podzemních zakladnách ty high-tech vesmírné technologie (už Tesla s nimi přišel).

Takže žít na úrovni doby kamenné a pomalu likvidovat civilizační spoušť a odpadky co nahromadila technogenní civilizace na "jejich" planetě, to je plán iluminatů pro nás. Jen čekají na to až budeme v té době kamenné aby pak mohli vytáhnou ty vesmírné technologie a používat je jen pro sebe (a proti nám) jako bohové. Což se doufám nestane.

Z toho, jakým prudkým tempem nám tu skrze EU likvidují všechny vyspělé technologie, přesouvají veškerou výrobu do Číny, zavírají jaderné a uhelné elektrárny, likvidují průmyslové provozy ve velkém, lze předpokládat že se k těm chýším a oštěpům vrátíme velmi brzy.

A přihlouplí ezo-sluníčkáři co sedí na zadku a čekají až se teleportují do 5D a ufoni jim až pod nos doručí vesmírné technologie, jim v tom zdatně pomáhají.

Já jsem tajně doufal že se podaří přejít pozvolna v techno-biogenně-energetickou civilizaci, kde zůstanou ty dobré věci naší civilizace částečně zachovány.
Ale když vidím jak je většina lidí jen neakceschopné zmateně pobíhající manipulované stádo zombíků (včetně ezoteriků), které pořád řeší jen covid a očkování a jsou zcela slepí k tomu že se jim systém a civilizace doslova hroutí před očima, tak to spíš vidím na to že se propadneme do doby kamenné a civilizace se sesype. Jako před 12 000 lety.

Dalo by se tomu zabránit, ale to by se musela velká část lidí urychleně vzpamatovat a převzít kontrolu nad současným systémem a hospodářstvím.
A ne sedět dostrašeně na zadku s náhubkem na tlamě a poslouchat jestli už za dveřma dupe přepadové vakcinační komando v atombordelech.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Nová Země

30. 12. 2021 14:47

To co popisuješ by se stalo pokud by zabránili očkem vzestupu ,z lidí by nadělali žebráky, ovladali je přes satelity a pouštěli jim do hlav frekvence štěstí ,byli by z nich dementi a jejich existence by ztratila smysl.. Ovšem pokud se probudíme a získáme neomezený přístup k našem znalostem z minulých životů v Atlantidě tak získáme i techniku mnohem pokročilejší než vymyslel Tesla a jiní. Tady v ČR je nás většina Atlantanů a v podstatě nás nelze zastavit.. Lidé to budou stavět doma v garáži tak jak ted děláme generátory prány.. Nejaké výzkumné ústavy a týmy vědců se tím zabývat nebudou celá civilizace půjde do kytek..

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Nová Země

30. 12. 2021 15:24

Na to aby z lidí nadělali žebráky, stačí když nám odříznou elektřinu a dodávky benzínu. Tím se civilizace sesype ne na úroveň středověku, kde lidi byli ještě nezávislí a soběstační. Ale rovnou do doby kamenné. Jako po zániku Hyperboreje. Slovan pokrčil rameny, vzal oštěp, přehodil přes sebe kožešinu a šel na jih do Sibiře.
Člověk kromaňonský totiž není primitiv, ale potomek hyperborejců a atlanťanů po zániku jejich civilizace.

S tím rozdílem že praslovan mohl zahodit svoje high-tech vymoženosti, protože byl duchovně tak vysoko že si dokázal informačně stáhnout pravěkké technologie k přežití a využívat energeticky silná místa. Z nás tohle dnes umí jen hrstka.


Takže je jen na nás, jestli si takto necháme zničit vymoženosti civilizace a budeme ji zase budovat odznovu 2 000 let. A nebo plylule přejdeme z technogenní do bio-technogenní civilizaci a zůstanou zachované znalosti současné vědy.
Protože to je podstatou kolapsu energie. Zánik znalostí a jejich nepředání další generaci.
Dnes už nikdo nedokáže vyrobit funkční jadernou elektrárnu kromě rusů (a asi číňanů). Demence a degradace vzdělání v populaci už postoupila tak daleko, že už nejsou ani lidi co by uměli udržet elektrárnu bezpečně v chodu. Až odejdou ti staří do důchodu, tak Francie a celý západ bude muset zlikvidovat jaderné elektrárny jen z tohoto důvodu.
Jedině v Rusku je stále vysoké škoství na takové úrovni že dokáže produkovat jaderné a raketové inženýry. U nás jdou dnes z VŠ už jen titulované cvičené opice.
Tohle je opravdový zánik civilizace.

Spoléhat se 100%ně na to že tu přistane ufon (kterého jsem nikdy neviděl) a dá nám antigravitaci a volnou energii, mi připadá poněkud nemoudré. (ostatně tu údajně měli přistát letos)
Takže raději zachovat současné vymoženosti jak jen to půjde. Protože dokud tu budou zombíci co jsou schopní umlátit druhého kvůli tomu že nemá náhubek a očkování, tak nám nikdo vesmírné technologie nedá.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nová Země

30. 12. 2021 19:53

Jsme v podstatně jiné situaci než byli Atlantani a Hyperborejci.. My jdeme do zlatého věku 5d oni padli z 5d do temnoty 3d, když k tomu došlo byli scela odříznuti od své duše a museli si vytvořit nové já ego a znovu se učit chodit mluvit a vůben nevěděli že žili v Atlantidě ,mozek jim začal jet v nouzovém režimu na 10% jak nám a je zázrak že se z toho vyhrabali a přes dobu kamenou jsme došli až sem v 3d.. Nedělejme z 5d stále nějaký zázrak žili jsme tam , rozšířilo se zlo a všechno skončilo , nemyslím že v 5d budeme dlouho už jsme si tam své odžili ,půjdeme dále..

Ajka - 5D PLNĚ PŘIPOJENO 2,35 MLD LIDI

30. 12. 2021 15:53

jak poznam, ze patrim do te skupiny lidi pripojenych v 5D ?

adalgar - Hned si otestuji

30. 12. 2021 10:25

Blahodárné pusobení 5D vibrací na šílené prodavačky v Nuslích,co na mně řvou,že neobsluhují bez tlamokrytu..

Petr - Re: Hned si otestuji

30. 12. 2021 11:51

Tak se jim můžeš na oplátku posmívat že nepřejdou s tebou do 5D, ale zůstanou tady s Kradlouskama, Burešema, Gatesama a Schwabama a s náhubkama další tisíce let
:-)))

Zůstávat ve městech je dnes racionální jako zůstávat na palubě potápějícího se titanicu, když se ostatní hrnou do záchranných člunů. Pro Prahu a podobné města to platí určitě.
V Ostravě by jsi Adalgare možná ještě dostal po tlamě od fortelné prodavačky co má doma pořádného chlopa - nezaměstnaného horníka. Tam se s nikým nemažou :D

Kristy - Re: Hned si otestuji

30. 12. 2021 13:12

Ono na někoho tyto energetické "jízdy" působí velmi silně k agresi, vnitřnímu neklidu....Jinak u nás na malém městečku totéž - když si vezmete dříve nákupní košík nežli roušku, slyšíte hned od kasy "Nasaďte si PROSÍÍÍM rouškuuuuu"
Já to nosím tam, kde cítím agresi, hysterii, či zlobu, v duchu si zpívám "sundej si roušku a pusu mi dej" a směju se tomu, beru to tak, že si prostě na chvilku odběhnu do Matrixu, a pak se jdu projít do přírody :-)

Kristy - Krásné zprávy!

30. 12. 2021 13:05

Děkuji moc, milá Silvi, za tyto zprávy!
Teď to byly opravdu hodně zajímavé energie - nahoru, dolů, ještě níž, a pak nahoru. Dneska cítím velkou změnu, včera si to ještě sedalo a rovnalo se....

Asi nás teď nečekají jen růžové časy, ale vnímám pocit velkého štěstí, že teď přišla veliká, těžko popsatelná MILOST! Když ne třeba úplně pro každého z nás, tak ale zcela jistě pro celou planetu, pro naši Matičku Zemi, pro přírodu, zvířata, stromy, děti, další generace, a to je krásné. To dává hluboký smysl pokračovat na cestě.

Petra - Poděkování

30. 12. 2021 11:56

Děkuji Silvi za nádherné informace a povzbuzeni v nastávajícím čase. Vám všem přátelé, děkuji za sdílení pocitů a myšlenek.
Přeji nám čistou mysl a láskyplné srdce.

Dana - Krásné zprávy

30. 12. 2021 11:43

Moc vás všechny zdravím, jsou to krásné zprávy , ale cítím že nám ty energie dají ještě
hodně zabrat a máme spoustu práce před sebou, všichni se těšíme na Zlatý věk a když je tu tak se skoro všichni držíme hmoty a teď se musíme rozhodnout zda v hmotě zůstaneme nebo půjdeme do krásných energii.Život je krásný i když je moc těžký .

ANDREA - postujnuti

29. 12. 2021 15:17

Ale stale ma zaujima a zatial mi nikto nevedel odpovedat, co bude s postihnutymi ktorych napriklad v ustavoch ockuju a testuju nonstop, alebo celkovo co s nimi bude, ci medzi 2,7 mld budu aj oni alebo len mentalne zdravi ludia.....ale aspon deticky su chranene vsetky....

zuzana - Re: postujnuti

30. 12. 2021 0:19

Andrejka, oni su "blahoslaveni" uz od narodenia, pod bozou ochranou, prvi prechadzaju, oni tam uz su davno!
volba tak tazkej karmy z nich robi osvietenych uz pri narodeni:-)
ich duse ziju v cistote.
nemaju na vyber tak, ako my, ktori sa mozeme slobodnou volou, zlymi myslienkami, strachom atd odpalit dole do temnot:-)
drz svoju milovanu cistu dusu za ruku a on ta povedie neomylne do jagaveho svetla :-)

ANDREA - 5D

29. 12. 2021 15:14

Dakujeme....Dnes boli nadherne energie uz od rana, aj moj syn autista ktory reaguje na tieto vsetky energie bol od21.12.21 do 28.12.1221 zle naladeny ale dnes je ako vymeneny, je uplne spokojny a dobre naladeny...zvlastne

Ha - Re: 5D

29. 12. 2021 18:44

Nádherné zprávy, děkuji moc

zuzana - Re: 5D

30. 12. 2021 0:11

Andrejka to je ta najkrajsia sprava :-) nasich 5 psov je s vami, kazdy, kazdu noc :-) a ja s nimi.