Jdi na obsah Jdi na menu

Vyhodnocení Zimního Slunovratu 2021

29. 12. 2021

ZIMNÍ SLUNOVRAT BYL VELICE SILNÝ, 21.12. DOŠLO K PLNÉMU PŘIPOJENÍ PLANETY ZEMĚ KE GALAXII ZLATÉ RŮŽE (dále jen GZR) VE VESMÍRU 5D, ENERGIE VŠAK PROBÍHALY AŽ DO VČEREJŠKA, DĚLO SE TOHO DALEKO VÍCE.

V SOUČASNÉ DOBĚ JE NA GZR V 5D PLNĚ PŘIPOJENO 2,35 MLD LIDÍ, ZÁROVEŇ JSOU ZDE OSOBY NAPOJENÉ NAPŮL, DOHROMADY JE S GZR SPOJENO 2,7MLD OSOB, COŽ JE CCA 30% OBYVATEL PLANETY ZEMĚ, COŽ JE DALEKO VÍCE NEŽ SE OČEKÁVALO. TENTO ÚDAJ JE V RÁMCI DALŠÍCH INFORMACÍ ZDE UVEDENÝCH VELMI DŮLEŽITÝ.

spojeni-galaxii-2021.jpg

Obr.1, autorka Barbora C.

 

JAK UKAZUJE INTUITIVNÍ OBRÁZEK 1., MEZI 21.12. A 29.12. 2021 DOŠLO K PLNÉMU PROPOJENÍ JÁDRA NAŠÍ HMOTNÉ GALAXIE S JÁDREM GZR A TÍMTO NAŠE GALAXIE MLÉČNÉ DRÁHY, GF NAZÝVANOU TAKÉ NATARU SE SPOJUJE S VESMÍREM 5D, DO KTERÉHO SE ZAČÍNÁ SAMA POSOUVAT. TENTO FENOMENÁLNÍ PROCES, KTERÝ POTRVÁ EONY LET, BUDE MÍT DALEKOSÁHLÉ DŮSLEDKY PRO CELOU GALAXII A VE VÝSLEDKU I PRO CELÝ TENTO VESMÍR.

INFUZE ENERGIE Z GALAKTICKÉHO JÁDRA GZR, KTERÁ PŘIŠLA 21.12. PLNĚ PŘIPOJILA ZEMSKÉ JÁDRO K VESMÍRU 5D. NAŠE JÁDRO ZAČÍNÁ KMITAT S NOVOU FREKVENCÍ, COŽ ZPŮSOBÍ DALEKOSÁHLÉ ZMĚNY V RÁMCI CELÉ PLANETY, ALE ZATÍM NIKDO NEVÍ, CO VŠECHNO TO BUDE. NEJSPÍŠ DOJDE V BUDOUCNOSTI KE VZNIKU ZCELA NOVÝCH DRUHŮ ROSTLIN A ZVÍŘAT.

DÁLE DOŠLO BĚHEM SLUNOVRATU 21.12. K VÝMĚNĚ ANDĚLSKÝCH STRÁŽCŮ NAŠÍ PLANETY A TO NA NĚKOLIKA ÚROVNÍCH. PŘIŠLI SEM STRÁŽCI Z HVĚZDNÉ BUDOUCNOSTI GZR TZV MEGATRONICKÉ BYTOSTI S PODOBNÝMI FREKVENCEMI ENERGIE JAKO ARCH METATRON, MNOZÍ JSTE HO MOŽNÁ V TEN DEN CÍTILI. JSOU TO BYTOSTI NA ÚROVNI ELOHYM S PODKLADEM EXISTENCIÁLNÍ ENERGIE SERAFIM. JEJICH PŮSOBENÍ VYTVOŘÍ VE VRCHNÍ ČÁSTI ATMOSFÉRY ZVÝŠENÍ OZÓNOVÉ VRSTVY A IONIZAČNÍ VRTSTVU ENERGIE, KTERÁ BUDE SLOUŽIT JAKO ENERGETICKÝ ŠTÍT, JENŽ NEPROPUSTÍ NEGATIVNÍ ENERGETICKÉ BYTOSTI ZVENČÍ. V BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI DÁLE PLNĚ ZNEVIDITELNÍ ŽIVOT NA ZEMI PRO VŠECHNY NÍZKOVIBRAČNÍ ENTITY, PODOBNĚ JAKO JE TOMU NA VANUŠI A JINÝCH PODOBNÝCH PLANETÁCH.

DÁLE OD 21.12. DO 28.12. DOŠLO K VÝMĚNÁCH ELEMENTÁLNÍCH STRÁŽCŮ PLANETY ZEMĚ ZE SYSTÉMU ELEMENTÁLNÍC DRAKŮ NA SYSTÉMY JEDNOROŽCŮ, VELRYB A BOŽSKÝCH OKŘÍDLENÝCH DRAKŮ (jinak též Drakonixů), COŽ POUKAZUJE NA VZESTUP PŘÍRODNÍ ENERGIE PLANETY Z 4. NA 5. HUSTOTU VIBRACÍ V TOMTO VESMÍRU.

TATO SKUTEČNOST VE SPOJENÍ S PŘÍCHODEM NOVÝCH STRÁŽCŮ DÁLE ZPŮSOBILA VSUNUTÍ ENERGIE KRISTA Z 5D DO NAŠEHO DNA A TO U VŠECH 2,7MLD PŘIPOJENÝCH OSOB. MY NEJSME ZCELA V 5D, ALE 5D VSTOUPILO DO NÁS. TÍM DOJDE V BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI K PRODLOUŽENÍ LIDSKÉHO DNA, COŽ ZPŮSOBÍ ANULOVÁNÍ VŠECH NEŽÁDOUCÍCH ÚČINKŮ OČKOVÁNÍ U DANÉ SKUPINY LIDÍ. ENERGIE TRONICKÝCH ELOHYMŮ OBSAHUJÍ MAGII TENCHNOMANCERSTVÍ. TO SPŮSOBÍ PŘEPSÁNÍ VŠECH KÓDŮ V MIKROČIPECH OČKOVÁNÍ A ANULOVÁNÍ JEJICH NEGATIVNÍCH OVLÁDACÍCH PROGRAMŮ, VČETNĚ NEGATIVNÍ UI ŠEDIVÁKŮ.

TATO NEGATIVNÍ ENTITA BYLA Z KOLEKTIVNÍHO VĚDOMÍ ODSTRANĚNA JIŽ V BRZKÝCH RANNÍCH HODINÁCH 21.12. A ROZPUŠTĚNA ZLATOU ENERGIÍ PŘICHÁZEJÍCÍ Z JÁDRA GZR. SKUPINA DUŠÍ, KTERÁ NECHCE POSTOUPIT DO GZR V 5D BUDE STÁLE FUNGOVAT DLE NEGATIVNÍCH PROGRAMŮ OČKOVÁNÍ JEŠTĚ CCA PŮL ROKU, NEGATIVNÍ ENERGIE MIKROČIPŮ PAK BUDOU U NICH TAKÉ ZCELA ROZPUŠTĚNY. JEJICH OSUD VŠAK BUDE V RÁMCI BUDOUCNOSTI ZŘEJMĚ JINÝ.

DOJDE VŠAK K OCHRANĚ VŠECH HVĚZDNÝCH DĚTÍ A MLADISTVÝCH, KTEŘÍ BYLY SYSTÉMEM DONUCENY K OČKOVÁNÍ. PRODLOUŽENÍM DNA BUDOU ÚČINKY OČKOVÁNÍ ZDE BUĎ ZCELA ANULOVÁNY A TOXINY VYJDOU Z TĚLA POMOCÍ NĚJAKÝCH CHŘIPEK A ZÁNĚTŮ NEBO U STARŠÍCH JEDINCŮ SE MŮŽE STÁT, ŽE PODSTOUPÍ LEHKOU FORMU RAKOVINY, KTERÁ NEBUDE SMRTELNÁ, NAJDE SE NA NÍ LÉK. A TOTO PODSTOUPÍ POUZE TY DUŠE, KTERÉ SI TO VYBRALI JAKO LEKCI KE SVÉMU DALŠÍMU VÝVOJI.

OBECNĚ KARMICKÁ ZÁTĚŽ Z OČKOVÁNÍ BUDE U VŠECH 2,7MLD PŘIPOJENÝCH LIDÍ ANULOVÁNA A ENERGIEMI TRONICKÝCH STRÁŽCŮ ZMĚNĚNA NA  METATRONOVSKÉ FREKVENCE. JÁ OSOBNĚ POVAŽUJI TOTO ZA OBROVSKOU MILOST, KTERÁ NÁM BYLA POSLÁNA Z GZR.

DÁLE DOJDE KE ZKRÁCENÍ PLNÉHO VZESTUPU LIDSTVA DO CIVILIZACE 5D TYPU Z GZR Z CELKOVÝCH 64 LET NA CCA 41-42 LET, BĚHEM KTERÝCH DOJDE KE ZMĚNÁM V LIDSKÉM DNA. A TO NEJENOM V LIDSKÉM, ALE ZMĚNOU DNA PROJDOU OBECNĚ VŠECHNY ŽIVÉ FORMY NA PLANETĚ, ZVÍŘATA, ROSTLINY ATD.

CO SE TÝČE PROPOJENÍ JADER GALAXIE JE TO FENOMENÁLNÍ PROCES, KTERÝ ZASÁHNE VŠECHNY CIVILIZACE GF A ZPŮSOBÍ U NICH V BLÍZKÉ I VZDÁLENÉ BUDOUCNOSTI PODOBNÝ PROCES VZESTUPU DO GZR V 5D VESMÍRU JAKO JE TEĎ TADY NA ZEMI. DÁLE SE DOMNÍVÁM, ŽE DO 5D JAKO JEDNA Z PRVNÍCH VZESTOUPÍ CELÁ SLUNEČNÍ SOUSTAVA (Dále jen SS) AŽ PO OORTŮV PÁS A TO VČETNĚ.

CO SE TÝČE NEGATIVNÍCH CIVILIZACÍ V TÉTO GALAXII, VĚTŠINA Z NICH BUDE ZCELA ANULOVÁNA ZE SVÉ EXISTENCE A DUŠE PROJDOU CELKOVÝM RESETEM.COŽ NEJSPÍŠ POSTIHNE I UTEČENCE DEEP STATE TADY ZE ZĚMĚ.

TENTO PROCES NEBYL ZPŮSOBEN NÁMI, MY JSME SE K NĚMU POUZE PŘIDALI. BYL INICIOVÁN NA ŽÁDOST RADY STARŠÍCH DUŠÍ PLANETY ZEMĚ A TO SKUPINAMI: RADA 9 NEJSTARŠÍCH HVĚZD Z CENTRA GZR V 5D, RADOU SS V 4D I V 5D (speciálně Venušanskou radou starších šamanů, Jupiterskou radou starších a radou starších Marsu), ANDĚLSKOU RADOU STARŠÍCH Z PLEJÁD S KONCYLEM NA ALCYONE (5D) A RADA STARŠÍCH HVĚZD NA SÍRIU 4D i 5D.

ZEMĚ DÁLE PROŠLA ČASOVOU BRÁNOU A SICE V OBDOBÍ MEZI 21.12. A 28.12, VIZ. OBRÁZEK. 2.

casova-brana-2021.jpg

Obr.2. autorka Barbora C.

POČÍNAJE TÍMTO SILVESTREM SE DÁLE NASTARTUJE NOVÁ ČASOVÁ ZÓNA PLANETY, NĚCO JAKO NOVÝ KARMICKÝ CYKLUS. JSME NA ZAČÁTKU ZLATÉHO VĚKU LIDSTVA A CELÉ PLANETY.

DĚKUJI VŠEM ZA JEJICH DUCHOVNÍ PRÁCI A TRPĚLIVOST, TENTOKRÁT BYLA ZMĚNA ENERGIÍ TAK OBROVSKÁ, ŽE PROSTĚ TRVALO, NEŽ BYLA ZCELA VSTŘEBÁNA NAŠÍ PLANETOU.

PŘEJI VÁM KRÁSNÉ PROŽITÍ ZBÝVAJÍCÍCH SVÁTKŮ, VŠE NEJLEPŠÍ V NOVÉM ROCE 2022 A V NOVÉM VĚKU LIDSTVA.

MĚJTE SE KRÁSNĚ!

SILVA

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

král Miroslav - Na první pohled to zní

1. 1. 2022 15:03

jako fantasmagorie. Jsem tu mezi vámi poprvé. A říkám si, proč by někdo vymýšlel tyto "magořiny" jen tak. Co by z toho měl, jaký by měl motiv. Že by jen jako slohové cvičení ? A koho by tím mátl a kam vedl ?
Takže to bude jinak. A bude tomu třeba věřit. Na druhé straně věřit znamená houby vědět, haha. Dodnes drtivá většina lidstva věřila buď vědeckému světovému názoru a nebo svým vírám, křesťanství, islám, budhismus aj. A většina těch vír byla postavena proti sobě, každá "měla pravdu". Toto je zcela něco jiného, je to nade všema vírama. I když jsem přesvědčen už/teprve asi 30 let o duchovnu, o životě po životě, o Stvořiteli, který nám známou realitu vytvořil jako počítačovou hru, tak tato zpráva je neuvěřitelná. Dobro se zlem ve 3D jde ruku v ruce, protože je to potřeba k duchovnímu rozvoji duchovních bytostí,které také stvořil Stvořitel, tvůrce této hry. A duchovní bytosti žijí někde, kde není čas ani prostor. Nyní nevím, co si mám představit pod pojmy život v 5D, 4D a jinder. pro nás jsou tato "déčka" nehmotnými. U nich mezi sebou, kdo ví. Duše tam mají knihovny, je tam příroda atd.
A zde jen malou poznámku pro lidi znalé fyzikálních zákonů, které umí porovnávat se skutečnostmi námi pozorovanými.
Tak např. Slunce neosvětluje Měsíc, nevytváří se osvětlená část přivrácena, kolmá k paprskům Slunce. Může to vidět každý, když na obloze budou obě tělesa najednou. Z toho logicky, prakticky vyplývá, že nemůže existovat sluneční soustava jak ji nám představují vědci, že Slunce běhá nad námi, nad plochou, ne koulí. Toto nelze zpochybnit. Těch důkazů je mnoho, zde na to není místo. Sám jsem na důkazech pracoval dva roky. Ale v tomto článku se mluví o kulaté Zemi a sluneční soustavě atd. Z toho by pak vyplynulo,že se nám i v tomto článku lže a důvod by byl pak jasný. Věřte, ohýbejte hřbety, trpte, neodporujte a po smrti se budete mít líp.
Ale také to může být tak, že lidstvo žije už víc jak sto let (od r.1891) ve lžích o kulaté Zemi, takže by bylo o mnoho složitější uvěřit těmto zprávám o zásazích zvenčí, protože lidstvo nelze ani přesvědčit, že nejsme kulatí.
A jsem přesvědčen, že zde diskutující jsou skálopevně přesvědčeni o vědecké tézi, že jsme kulatí.
Lidstvo nestráví celou pravdu najednou. Odmítnou ji.

Marti Tinka - Re: Na první pohled to zní

24. 1. 2022 14:33

Fakt, už jsem vyloženě alergická na věty, jako "lidem nelze říct celou pravdu, nejsou připravení, nezvládli by to, páchali by sebevraždy, končili by v blázincích, nepřijali by to, atd.... Netočí na tebe, ale celkově. Pořád to slyšíme, pořád se na něco, neboť na někoho čeká. Ale není snad čistá pravda, světlo a láska základ všeho? Prostě chceme jen jasnou, čistou pravdu a ten kdo ji neunese odejde a pak se zase vrátí zpět. Kde je problém? Pořád od bytostí světla a lásky slyšíme, ať se zbavíme všech strachů,včetně strachu ze smrti, protože jsme věcné bytosti a nikdy neumíráme. Tak proč tolik péče o život nevědomých lidí? Tolik péče, že ji odnáší a trpí jí ti kteří prahnou po celé pravdě, světle a lásce. Skutečně ta péče o lidstvo v této formě pochází od bytostí světla, pravdy a lásky? Nemyslím si to.

Lenka_lea - Časový portál

17. 1. 2022 21:49

Môžem sa spýtať ?časové portály do minulosti..aby si "Voldemort " a jeho šedivé entiny zlepšili znovu situáciu pre seba ..je to ošetrené ? Voldemort je samozrejme použitý len ako vtipná to prezývka zlej entiny,energie,čipov a zlých manipulačných frekvencii

Ivo - vyhodnocení

30. 12. 2021 12:09

Pokud ještě minimálně 42 let,tak to mi bude 106 let.V takém věku budu rád,když si budu pamatovat jak se jmenuji.
Že jsem chtěl do 5D si budu muset napsat na papírek a nosit furt u sebe.

Mar - Re: vyhodnocení

30. 12. 2021 12:40

Marně přemýšlím na která vysílání jste někteří z vás koukali nebo co jste studovali. Protože jeden si stěžuje, že nás tady sežerou zvířata a druhý že se toho vůbec nedožije. Ano stát se to může, že se toho z nějakého důvodu nedozijeme, ale to že se to tu bude v průběhu let měnit, to snad jasné. Tudíž věřím tomu, že i naše lidská schránka to tu s námi zvládne mnohem déle než je běžné doposud. Ať už nám v tou pomůžou medbed a nebo samoléčení. Rozhodně ale s takovým pesimistyckym náhledem se vám nepůjde moc příjemně.

Ivo - Re: Re: vyhodnocení

30. 12. 2021 14:09

Nepsal jsem nic o nedožití,ani nemám v úmyslu si stěžovat.Nejsem ani pesimista.To je můj pohled ma mou reálnou situaci.Nic víc.

Petr - Re: Re: vyhodnocení

30. 12. 2021 14:56

Já se rozhodně nekoukám na vysílání ezo-zlatokopů kteří nám mažou med kolem huby, tvrdí jak sluníčkově převibrujeme do 5D, a lákají nás na jejich předražené kurzy a "terapie" za 2 000 na hodinu.
Přičemž sami se zuřivě finančně a materiálně připravují na kolaps civilizace, budují si soběstačné baráky a latifundie daleko od měst, hromadí prachy.
A nám o tom neřeknou ani slovo. Jen nám dál mažou med kolem huby. Jak je všude láska a jak je vše v pohodě.

Tohle dělá většina známých ezoteriků. Schválně, kdo z nich NEMÁ soběstačný barák v přírodě a neprovozuje tohle pokrytecké kázání vody a pití vína ?
A kdo z nich veřejně doporucil lidem aby se materiálné zabezpečili a mysleli na "zadní kolečka" ?

Jedna z mála je Silvie. Proto ji sleduju a beru docela vážně. A pak ještě M.Coufala, K.Kouckého, ze zahraničních pak Teal Swan, Ester Hicks. Ještě možná P.Ch.
Ti ostatní jsou pak už s otazníkem.

Silverta - Re: vyhodnocení

7. 1. 2022 8:09

to je dobreee, veľmi som sa nasmiala, teší ma, že nestrácame humor v týchto chvíľach...

Lenka_lea - Amen

6. 1. 2022 17:28

Krásne a plné nádeje ,len som zvedavá ako to bude v praxi vyzerať v oblastiach ako je KĽDR - Čína, Kazakstan ,Izrael, Austrália či Afrika

Anael - Pro potěchu duše

30. 12. 2021 18:46

Ahoj lidičky ,kdo jste neviděli na YouTube od Vojty Dyka ,,píseň ,,Šumavský otčenáš" s láskou a vřele vám ho doporučuji ke shlédnutí. Až uvidíte Vojtu sedět na té skále tak přesně tam jak sedí jsme dělali velice významné energetické obřady které doslova spojovaly ta nejvyšší místa stvoření s tímto místem. Velice mne to potěšilo. Nevím zda ho k tomuto místu někdo zavedl nebo je to prostě v něm. :). Rozhodně se to povedlo a věřím že to jde hodně do hloubky duše a ta kamera to stojí za to. Užijte si to .Taková pěkná česká druidská meditace ... :)

Kristy - Re: Pro potěchu duše

30. 12. 2021 19:00

Tu písničku jsem slyšela poprvé den po Slunovratu a...hned při prvních tónech se do ní zamilovala, je to opravdu potěcha duše a pohlazení srdce, nádhera!

Honza K - Re: Pro potěchu duše

31. 12. 2021 23:20

Nádhera :)
Díky za doporučení.

Helča - Re: Pro potěchu duše

5. 1. 2022 17:29

Dobrý den, Vojtův Šumavský Otčenáš jsem shlédla, při jeho sledování jsem byla , no, jak to vyjádřit...no ...úplně "štronzo", tělem mi projíždělo cosi velmi zvláštního.

Honza - Informace

29. 12. 2021 19:49

Díky za pozitivní informace.
Přijde mi, ale že se týkají jen vnitřních světů bytostí.
"Vnější"... společně žitý...Matrix se řítí dál do své Orwellovské reality a to vzrůstající rychlostí.
Začínají se mi vracet myšlenky na podobné Utopie když jsem se pred 40ti lety učil "O zemi kde zítra již znamená včera".... Oznamovany konec "plandemie" se již po několikáté odkládá.
Šťastný nový rok 2022 všem

IZ - Re: Informace

29. 12. 2021 20:10

Co se týče civilizace, tak ta se řítí do pekla, to je jasné. Nečekejte, že se sama nějakým zázrakem bude lepšit. Naším úkolem je vystoupit z té civilizace co nejvíce se nám to bude dařit, někdo vystoupí hmotně, někdo v myšlenkách. Jinak já podle zkušeností vím, že po příchodu vysokých energií dochází k určitému kolapsu v událostech jednotlivce. Co se týče civilizace, tak tam čekám velkou přílivovou tsunami na západní Evropu a jiné Země. Přitom Slovanské Země to přežijí v minimálními škodami a ujmou se žezla dalšího vývoje civilizace. Přechodně nás čeká veliké utrpení, které otevře lidem srdce a oči. Můžou přijít i soudy, můžou přijít vojáci, kteří budou zatýkat. Na 100% zažijeme i prohlubování ekonomické krize, možná i dočasnou chudobu. Ale nejdříve ze všeho musí přijít ta Energie, aby se ty události potom spustili v hmotě. Opačná posloupnost není reálná. A ty energie už jsou tady. To je to důležité. Málo kdo z vás si umí představit, jak se žije v 5D, takže budete velmi překvapení, až zjistíte, že vám to Nebe na Zemi nespadne na tu hlavu samo, ale že to budeme muset taky odpracovat. Takže pro příští rok očekávejte nejenom hodně dobrého, ale taky hodně těžkých situací, které budou lidstvo zkoušet. A určité procento obyvatel ty zkoušky nedají. Jestliže do 5D přejde 1/3 obyvatel, tak otázka zní, co se stane s těmi zbývajícími 2/3? No tak to je ta civilizace, co se řítí do toho pekla. Pakliže bude u přechodových lidí obohaceno DNA, aby byli odolní na očkování, tak se asi počítá i s variantou, kdy to očkování budeme dočasně ještě chvilku mít. Ale překládání energií ještě chvilku potrvá, protože to tak trvá vždycky. To jsou nějaké duchovní zákony, které nelze obejít.

Honza - Re: Re: Informace

29. 12. 2021 20:57

Díky za vysvětlení.
Chápu to.
Současná realita "žáby postupně vařené" je obtížná když vidíte jak díky soustavnému, dlouhodobému a nekončícímu! tlaku podléhají a mění se k materialismu i lidé kteří byli podle mého vnímání daleko přede mnou..
Ať jsou všechny bytosti šťastné a navždy zbavené utrpení.

Petr - Re: Re: Re: Informace

1. 1. 2022 12:16

Třeba to byla jen iluze že jsou ti lidé dál. Ve skutečnosti jste byl třeba dál vy. A jen se vyjevilo kdo na tom jak je doopravdy. Taky jsem byl mockrát šokovaný kam se jinak chytří lidé propadli a nedokázal jsem si to nijak vysvětelit.

Ono je to i o tom, že někdo se vydá tou pohodlnější cestou do pekel, ačkoliv má na to dostat se mnohem výš. Jen je to cesta trnitá a nepohodlná, a vyžaduje to houževnatost a odhodlání po ní jít.
Ostatně toto popisuje i Komenský v Labyrintu světa. Že cesta ctnosti je trnitá, náročná a někdy nebezpečná.

Alena - Re: Re: Informace

29. 12. 2021 22:30

Aha, tak to byl ten propad v energiích, nevolnost a obavy. Měla jsem u sebe kameny a byla na Vyšehradě. Moc věcí najednou. S tímhle zatím vůbec neumím a tak si přidělávám starosti. Ach jo. Ještě že máme na koho se obrátit, díky Bohu. Silvi, znovu díky:-)

ANDREA - 2,7 mld

30. 12. 2021 12:44

Silvia vlastne si nam naznacila ze sa maju psychicky pripravit na povinnu ihlu, ale kto patri medzi 2,7 mld tak sa mu to po nejakej dobe anuluje. Kto nepatri tak ......... Ale nezabudajte ze vedci zistili ze ak je zabodnuty manzel , milenec, manzelka , milenka, tak automaticky je zabodnuty nevedomky aj ten druhy. Sexom sa vlastne "vakcinkuju navzajom partneri, staci ze jeden z nich je zabodnuty. Dalsia vec je , co je tiez niektorymi vedcami potvrdene, vakcinkuje sa aj testami sa po malych davkach .......kedze testy su nasalne vakcinky( kravy sa takto vakcinkuju uz roky touto metodou)......a zistilo sa 20x testovyna rovna sa jednemu bodnutiu,,,,,,a dasia vec su spike proteiny , ak zijete v jednej domacnosti s bodnutou osobou tak Astra Zeneca najviac prska spike prteiny a v tranfuznych staniciach vyraduju ludi hlavne s krvnou skupinou nula, ktori zabodnuti neboli ale krv sa im aj tak zraza presne ako zabodnutym ak sa ocitne v skumavke a na svetle...takze mnozstvo z zych 2,7 mld ludi uz nevedomky bodnuti su, takze super ze je im dany ten dar ze sa to anuluje.....takze ci to nebolo myslene na anulovanie takto a nebude potrebne prejst nejakym povinnym.......

Petr - Toxiny strachu

30. 12. 2021 13:42

Je to úplně jinak. Jde o toxiny strachu. Jednak se strach přenáší jako psychická infekce, žádný virus. A pak tento strach vytvaří polo-hmotné ostnaté pichlavé řezavé temné částečky, které vam jednak rozřezávají buňky a ničí tělo, cévy, imunitu, srdce, mozek.

A za druhé vytvářejí jakési slizké energetické lepidlo které vás lepí ke staré 3D realitě a znemožňuje ji opustit a vytváří jakési časové smyčky kde je člověk chycený jak v pasti.
Takže kdo umí pracovat s emocemi, propouštět strach, hněv, odpouštět, ten je za vodou.
(toto bylo popsáno v jednom z Poselství od M.Coufala)

Samozřejmě že temňáci dělají vše aby nás udrželi ve 3D jako svoji potravu. Oni ví moc dobře proč vyvolávají strach všemi prostředky. A z hlediska vesmírných zakonů si za to můžeme sami, že nemáme plnou kontrolu nad svymi emocemi a myšlenkami. Což je mrzuté, ale je nutné to respektovat, když chceme do 5D.

Takže vážení, raději si pusťte místo Svobodného vysílače s VK, Chvátalem a podobnými ilumináty a nevědomými poskoky temňáků, raději Poselství stvořitele od M.Coufala , najdete tam mnoho skrytých rad a návodů.