Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDKY SYNCHRONIZACE 5.6.21

5. 6. 2021
 
DNEŠNÍ AKCE SE ÚČASTNILO 106 VODNÍCH OLTÁŘŮ, 99 ANDĚLSKÝCH, 40 PENTAGRAMOVÝCH, 31 DRAČÍCH A 76 GENERÁTORŮ PRÁNY.
DOŠLO K VÝRAZNÉ PODPOŘE VODNÍCH VÍL, RYB A PTACTVA.
DO ROVINY EXISTENCE PLANETY ZEMĚ PŘIŠLY BÁJNÍ FÉNIXOVÉ - STRÁŽCOVÉ BOŽSKÉHO ŘÁDU A JEDNOTY.
DOŠLO K VYPUŠTĚNÍ NEGATIVNÍ ENERGIE Z OCEÁNŮ. MNOHO VODNÍCH TVORŮ PŘICHÁZÍ O ŽIVOT VLIVEM ZMĚNY KLIMATU, BYLO TO VŠAK ODPUŠTĚNO HROMADNOU MEDITACÍ LIDÍ V RÁMCI CELÉ PLANETY.
DOŠLO K VÝRAZNÝM ODBLOKŮM V CITOVÉM POLI ÚČASTNÍKŮ SYNCHRONIZACE, BYLA NASTAVENA PLNÁ REGENERACE DNA PO POKUSECH S COVIDEM U VŠECH ÚČATNÍKŮ.
BYLA ZAŽEHNUTA JISKRA KRYSTALIZAČNÍCH ZRN VE VODNÍM ROZTOKU V TĚLE (ASI LYMFA) LIDÍ, COŽ MÁ VÉST KE ZVÝŠENÍ SCHOPNOSTI POZITIVNÍHO MYŠLENÍ U VŠECH LIDÍ NA PLANETĚ.
DÁLE OPĚT DOŠLO K ZNOVUOBNOVENÍ ENERGIE DESÍTEK TISÍC VODNÍCH VÍL NA ÚZEMÍ ČSR A VODNÍCH DRAKŮ. ZDE VODNÍ DRACI VZKAZUJÍ:
"DĚKUJEME ZA OČISTU ENERGIÍ NAŠICH VODNÍCH TOKŮ V ČSR."
DÁLE DOŠLO K VYZVEDNUTÍ DÁVNÉ DESKY NEMNIRŮ V ČR A JEJÍMU SPOJENÍ S TATRANSKOU DESKOU. DŮLEŽITÉ POSELSTVÍ, KTERÉ TÍMTO BYLO OBDRŽENO JE V HRUBÉM NÁKRESU UVEDENO POD PŘÍSPĚVKEM A BUDE PŘEDMĚTEM DALŠÍCH POŘADŮ INDIGOVÉHO ZPRAVODAJE. VÁŽE SE K TOMU DELŠÍ PŘÍBĚH, PRACUJEME NA TOM S KAMARÁDKAMI JIŽ NĚKOLIK TÝDNŮ.
ZEMĚ OPĚT VKLOUZLA DÁL DO NOVÉ ČASOVÉ LINIE BLÍŽE DO DRUHÉHO OBDOBÍ GALAXIE MLÉČNÉ DRÁHY, VE KTERÉM BYLA TATO GALAXIE ZNÁMÁ JAKO ZLATÁ RŮŽE.
ZLATÉ KRISTOVSKÉ ENERGIE BYLY BĚHEM DNE REGISTROVÁNY VŠUDE PO PLANETĚ. LIDSTVO TENTOKRÁT POSKOČILO VE SVÝCH VIBRACÍCH SPOLU S PLANETOU.
Z ATLANTSKÉHO OCEÁNU BYLA ODEJMUTA NEGATIVNÍ ENERGIE ŽELEZNÝCH 4D VIBRACÍ A NAHRAZENA ENERGIE ZLATÉ KOULE VIBRACÍ SPODNÍ ROVINY 7D.
DALŠÍ ENERGETICKÉ PRÁCE BUDOU PROBÍHAT JEŠTĚ 3 DNY PO UKONČENÍ MEDITACÍ.
VŠEM ZA JEJICH PRÁCI DĚKUJÍ PEGASOVÉ, KTEŘÍ SE ZAČNOU PODÍLET NA PŘÍMÉ OCHRANĚ PLANETY PŘED ÚTOKEM TEMNÝCH ZVENČÍ.
ZA VŠECHNO DĚKUJE I SBOR HVĚZDNÝCH SIL ANDĚLSKÉ ALIANCE.
DĚKUJI VÁM TAKY, MILÍ PŘÁTELÉ A BUDU SE TĚŠIT NA PŘÍŠTĚ.
MĚJTE SE ZATÍM KRÁSNĚ!
SILVA

desky-nemniru.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pohanka - Hladina oceanu

6. 6. 2021 1:29

Ahoj Silvi, mas blizsi zpravy k hladinam mori a oceanu? Da se ocekavat, co to v realu bude znamenat, jake oblasti budou jednoznacne ohrozeny, jak to bude dopadat napr. na Stredozemni more? Jde o metry, ci stametry ci jeste vetsi zvyseni hladiny? Jak to bude zde u nas ve vnitrozemi? Predem moc dekuji.

Anael - Re: Hladina oceanu

6. 6. 2021 22:02

S tímto bych byla opatrná. Informace o hladinách oceánů a moří mám stále staršího data a nemusejí být poplatné .Ještě před 10 lety jsme měli informace ohledně hladiny asi takovéto. Na území Českého státu mělo být moře. V tuto dobu jsem měla také k dispozici informace důvěrného typu od člověka který se vrátil z budoucnosti a ten toto potvrdil. Vím o tom že po sdělění průzkumného týmu zhruba před 20 lety začala ve velkém výstavba plavidel naší námořní flotily! Tak asi tak. V tu dobu bylo také známo že mají zmizet některá uzemí. Pokud by nastal pohyb litosférických desek znamenalo by to pro lidstvo obrovskou katastrofu! Jenže naštěstí došlo u lidstva k výraznému duchovnímu posunu ,takže doufám že toto nebude nutné. Vždy existují možnosti různých variant možných existencí na různých úrovních. Mění se podle směřování lidstva a představách o možné budoucnosti. Viděla jsem spoustu variant možných existencí Země a já jsem si osobně vybrala tu nejhezčí a nejlaskavější .Snažte se zbytečně se nestresovat, budoucnost si utváříte sami! Věřte svému srdci . Informace které přicházejí nemusí platit pro všechny. Informace které s vámi rezonují mohou v daný okamžik být pro vás poplatné . Existuje ale vývoj a záleží na tom zdali lidé budou věřit v Boha tedy v lásku nebo budou mít strach ,což je stagnace a oddělenost. Když říkám v Boha nemyslím tím žádná dogmata ani druh náboženství. Náboženství je lidský výmysl. Náboženství je cesta pro ty lidi ,kteří to potřebují aby se k němu dostali. Až projdete touto cestou dostanete se dál, nebudete pochybovat, budete to žít, budete vědět, vždy vědět že jste s ním spojeni a že se není čeho bát. Vždy vás ochrání ať se stane cokoliv. Vždy ochraňoval tuto planetu ,má k tomu dobrý důvod . Říká o ní že je jako modrá perla ,tak vzácná mezi ostatními. A že je velmi vzácné mít na jediné planetě pohromadě všech pět elementů, které jinde pospolu nenaleznete. Někde jsou rádi že mají tři elementy a lidé si myslí, že tato planeta je standart. Není ,je to unikát alespoň v naší galaxii. Možná i v našem stvořeném vesmíru.

Pohanka - Re: Re: Hladina oceanu

7. 6. 2021 11:19

Anael děkuji za tvůj pohled a výklad. Chtěla jsem jen položit otázku, která mi vyvstala při pohledu na nákres. Řešíme totiž velmi aktuálně otázku stěhování a hledáme místo, kde zakotvit. A ve výběru máme 50:50 Moravu a Chorvatsko. Prostě kus krásné přírody a poctivý dům, zázemí pro děti a pro duši i pro tělo. Ohromně mě to táhne do přírody, kdykoli to jde, snažím se být na zahradě nebo ideálně v lese. Cítím vnitřní klid a pohlazení. Aktivně se účastním synchronizací, velmi se mnou rezonují. Vnímám, že si tvoříme každou svou představou a mé srdce je v tomto směru radostné. Vím, že jsme si jako lidstvo prošli řadou katastrof a určitě i moje duše s tím má své zkušenosti. Informace o zmizení řady území jsem právě také zaznamenala a možná proto mě na tomto obrázku tak zaujalo uvedení o bouřích v moři a vzedmutí oceánu. A moc děkuji za uklidnění a dodání energie vědomí propojení s celkem a připomenutí tvoření každou myšlenkou naši touženou budoucnost. Mám v srdci klid a samožřejmě občasné upevnění jistoty postoje od vás ostatních moc potěší a pohladí po duši. Díky a přeji nám všem to nejlepší možné O:-)

Andrea - Re: Re: Re: Hladina oceanu

8. 6. 2021 9:34

Silvia hovorila ze Ceska republika aj Slovenska republika je chranena drakmi pred prirodnymi katastrofami, takze asi Morava je bezpecnejsia ako Chorvacko. A to ze raz bude Ceska republika aj Slovenska pod morom , to je velmi daleka buducnost, ked uz bude na to ludstvo pripravene a budu sa vediet teleportovat, premiestnit na ine mimozemske planety a podobne. Za nasich zivotov to nebude. Ale tak dufam ze Silvia nam to v nejakom videu vysvetli viac.

Tomáš - Re: Re:moře

7. 6. 2021 14:24

No to už chtěl Jára Cimrman abychom měli moře.. V třetihorách zde bylo mělké moře na jižní Moravě a v druhohorách samozdřejmě Moravský kras - korálové útesy, ale to by museli roztát všechny ledovce. Dle grafů střídání dob ledových a oteplení by měla planeta jak uvádí rusové přejít do doby ledové kdy by se voda vázala na polech moře by kleslo a vynořila se Atlantida.
Pokud geologické zlomy v Americe ji roztrhnou tak tsunami smete Evropu jak dlouho pak bude opadávat voda to je otázka.
Silva má na obrázku že Slunce změní vyzařování a sedum planet se přeskupí na oběžných draháh v takovém případě neví vůbec nikdo co bude...

Lenka_lea - Re: Re: Re:moře

7. 6. 2021 22:44

Tak to bude veľký pád veľmi prízemnej a nekopletnej astrológie doteraz..ďalšia týr
tyrania a väzenie znamení či nízkych hviezd skončí ,ďalšia utopia v matrixe .. nádhera

Milan - Poďakovanie

7. 6. 2021 20:38

Ďakujem Vám všetkým veľmi pekne za to čo robíte.

Petr Janů - Poděkování a informace

7. 6. 2021 17:37

Ahojky Silvusko, jsem moc rád že se věnuješ práci pro rozvoj lidstva a pomoc Gaie, vidím krásné pokroky a mám z nich velkou radost. Doma mám taky několik oltářů a generátorů. A plno kamenů a orgonitu. Piramidy také vyrábím. Poslední dobou sem si všiml že kameny v nich čím dál více září, hlavně růženíny a ametysty to mi indikuje nárust pránické energie. Nedávno sem si uvařil ayahuascu a tak hezky sem se naladil že sem měl plný byt elementálů. Byla s nima sranda a pomohli mi vykydat čakry :), tahaly ze mně chuchvalce černého bordelu a teď sem mnohem výkonnější a cvičím jak puberťák. Ještě chvíli vydržet a budeme tady mít krásný svět plný života i takového jaký zatím nejsme zvyklí venku vídat, ale o to to bude zajímavější :) furt bude co poznávat. Takže držím palce a rád se připojuji k práci na obrodě.

Petr Janů - Poděkování a informace

7. 6. 2021 15:03

Moc krásné

Petr Janů - Poděkování a informace

7. 6. 2021 15:02

Moc krásné

Tomáš - zajímavé

6. 6. 2021 10:42

Zajímavý obrázek propojení světů dimenzí. Je až k nevíře že tak málo lidí dokáže něco změnit. Já se také účastnil ,ale nikam jsem to nehlásil tak nevím zda ty počty zařízení sedí , pokud to Silva nevidí jakožto vidoucí.. Jinak je možné že je nás podstatně víc..

Eva - Re: zajímavé

6. 6. 2021 12:41

Ahoj, já myslím, že vždy je to všechno prioritně na FB. Ale já ho taky nemám.

ANDREA - Re: Re: zajímavé

6. 6. 2021 13:09

Aj ja mam zruseny fb. chodim len sem

Lenka_lea - Re: Re: zajímavé

6. 6. 2021 23:24

Ja mám napríklad na fb dokonca zákaz od anjelských bytosti , inak mi hrozí vážna choroba ,samozrejme všetko podchytené včas ☺️Lenka

ŠV - oltáře

6. 6. 2021 17:17

Dovolím si maličkou opravu : 107 VODNÍCH OLTÁŘŮ, 100 ANDĚLSKÝCH, 41 PENTAGRAMOVÝCH, 31 DRAČÍCH A 77 GENERÁTORŮ PRÁNY. Nemám facebook. Ale sleduji a zdravím.

Stefanie - Re: oltáře

6. 6. 2021 22:07

Pridávam 1 anjelský a jeden vodný oltár :-) tiež patrím medzi tých, ktorí zatiaľ nevidia tieto úžasné bytosti, čo sa dúfam časom zmení. A chcem poďakovať Silve, za všetko čo robí, ale samozrejme aj všetkým ostatným.

Marcela - Poděkování

6. 6. 2021 20:29

Ahoj všem lidičky, tentokrát jsem se aktivně s oltářem nezúčastnila, ale v myšlenkách a srdci jsem byla s Vámi. Celý týden před tou synchronizaci mi bylo mizerně, v noci jsem toho moc nenaspala. Nachlazení a blbá nálada mizí, ikdyz lidi očkovaných a mě blízkých přibývá. Stejně to nevzdám a stále věřím v tu nejlepší možnou budoucnost pro mě i ostatní. Mám vás ráda a doufám, že i já přispívám k tem změnám.
Marcela stále bez vidění těch všech krásných bytostí, které vidí ostatní tady :-)

Eva - Re: Poděkování

6. 6. 2021 20:55

Stoupněte si do prostoru, kde máte dobrý výhled do krajiny a cítíte se tam dobře... Pošlete jim silně lásku, a skutečně se na ně nalaďte a čekejte. V dálce nebo už možná i blízko (na začátcích bývají daleko)... pak můžete vidět světlo nebo bod visící ve vzduchu i maličký atp., ale dívejte se všude okolo vás, i za zády. Ufička.

Hana - Schumannova

6. 6. 2021 19:05

Podívejte se na Schumannovu rezonanci, kam až to jde, neděle 6.6.

korendor - Maharal

6. 6. 2021 16:03

Čekáme spolu s manželkou na konec Okultního centra světového židovstva. Manželka se diví, že je záhadně geneticky ukotvená,kdy se letos dožije 76let. Je to pro ní již jen domácí čekárna,kdy se každé ráno probouzím a splní se její přání,kdy bud opustí svoje tělo, nebo spolu zmizíme JINAK ještě za života....