Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDKY SYNCHRONIZACE 5.6.21

5. 6. 2021
 
DNEŠNÍ AKCE SE ÚČASTNILO 106 VODNÍCH OLTÁŘŮ, 99 ANDĚLSKÝCH, 40 PENTAGRAMOVÝCH, 31 DRAČÍCH A 76 GENERÁTORŮ PRÁNY.
DOŠLO K VÝRAZNÉ PODPOŘE VODNÍCH VÍL, RYB A PTACTVA.
DO ROVINY EXISTENCE PLANETY ZEMĚ PŘIŠLY BÁJNÍ FÉNIXOVÉ - STRÁŽCOVÉ BOŽSKÉHO ŘÁDU A JEDNOTY.
DOŠLO K VYPUŠTĚNÍ NEGATIVNÍ ENERGIE Z OCEÁNŮ. MNOHO VODNÍCH TVORŮ PŘICHÁZÍ O ŽIVOT VLIVEM ZMĚNY KLIMATU, BYLO TO VŠAK ODPUŠTĚNO HROMADNOU MEDITACÍ LIDÍ V RÁMCI CELÉ PLANETY.
DOŠLO K VÝRAZNÝM ODBLOKŮM V CITOVÉM POLI ÚČASTNÍKŮ SYNCHRONIZACE, BYLA NASTAVENA PLNÁ REGENERACE DNA PO POKUSECH S COVIDEM U VŠECH ÚČATNÍKŮ.
BYLA ZAŽEHNUTA JISKRA KRYSTALIZAČNÍCH ZRN VE VODNÍM ROZTOKU V TĚLE (ASI LYMFA) LIDÍ, COŽ MÁ VÉST KE ZVÝŠENÍ SCHOPNOSTI POZITIVNÍHO MYŠLENÍ U VŠECH LIDÍ NA PLANETĚ.
DÁLE OPĚT DOŠLO K ZNOVUOBNOVENÍ ENERGIE DESÍTEK TISÍC VODNÍCH VÍL NA ÚZEMÍ ČSR A VODNÍCH DRAKŮ. ZDE VODNÍ DRACI VZKAZUJÍ:
"DĚKUJEME ZA OČISTU ENERGIÍ NAŠICH VODNÍCH TOKŮ V ČSR."
DÁLE DOŠLO K VYZVEDNUTÍ DÁVNÉ DESKY NEMNIRŮ V ČR A JEJÍMU SPOJENÍ S TATRANSKOU DESKOU. DŮLEŽITÉ POSELSTVÍ, KTERÉ TÍMTO BYLO OBDRŽENO JE V HRUBÉM NÁKRESU UVEDENO POD PŘÍSPĚVKEM A BUDE PŘEDMĚTEM DALŠÍCH POŘADŮ INDIGOVÉHO ZPRAVODAJE. VÁŽE SE K TOMU DELŠÍ PŘÍBĚH, PRACUJEME NA TOM S KAMARÁDKAMI JIŽ NĚKOLIK TÝDNŮ.
ZEMĚ OPĚT VKLOUZLA DÁL DO NOVÉ ČASOVÉ LINIE BLÍŽE DO DRUHÉHO OBDOBÍ GALAXIE MLÉČNÉ DRÁHY, VE KTERÉM BYLA TATO GALAXIE ZNÁMÁ JAKO ZLATÁ RŮŽE.
ZLATÉ KRISTOVSKÉ ENERGIE BYLY BĚHEM DNE REGISTROVÁNY VŠUDE PO PLANETĚ. LIDSTVO TENTOKRÁT POSKOČILO VE SVÝCH VIBRACÍCH SPOLU S PLANETOU.
Z ATLANTSKÉHO OCEÁNU BYLA ODEJMUTA NEGATIVNÍ ENERGIE ŽELEZNÝCH 4D VIBRACÍ A NAHRAZENA ENERGIE ZLATÉ KOULE VIBRACÍ SPODNÍ ROVINY 7D.
DALŠÍ ENERGETICKÉ PRÁCE BUDOU PROBÍHAT JEŠTĚ 3 DNY PO UKONČENÍ MEDITACÍ.
VŠEM ZA JEJICH PRÁCI DĚKUJÍ PEGASOVÉ, KTEŘÍ SE ZAČNOU PODÍLET NA PŘÍMÉ OCHRANĚ PLANETY PŘED ÚTOKEM TEMNÝCH ZVENČÍ.
ZA VŠECHNO DĚKUJE I SBOR HVĚZDNÝCH SIL ANDĚLSKÉ ALIANCE.
DĚKUJI VÁM TAKY, MILÍ PŘÁTELÉ A BUDU SE TĚŠIT NA PŘÍŠTĚ.
MĚJTE SE ZATÍM KRÁSNĚ!
SILVA

desky-nemniru.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anael - Poděkování

6. 6. 2021 19:41

Děkujeme všem bytostem hmotným i nehmotným za úžasnou spolupráci. Spojeni v srdcích a vedeni láskou dokáže lidstvo mnoho úžasných činů. Mohu-li ,tak sdělím pozorování , která se děla mně osobně .Nad Zemí jsem vyrostla do rozměru tak jak otec požadoval což bylo poměrově asi jako Země velikosti velkého nafukovacího míče. Skrze mou srdeční čakru začala proudit na celou Zem energie světla a lásky zlatá ,růžová a duhová. Zmizela šedá která pokrývala Zemi .Když se tohle odkrylo byly vidět černé objekty na orbitě. Některé byly navzájem propojeny. Také na ně proudila energie. Objekty zmizely ! Byla vidět mřížka která měla vady. Tato mřížka zmizela .Po té skrze mou bránu v srdci vystoupilo mnoho obřích andělských bytostí a společně obestoupili planetu .Spojily se dohromady aby ji pomohly chránit. Z orbitu byla nádherná podívaná protože na Zemi rozkvetlo mnoho květů lotosů a růží.
Dále potvrzuji propojení horního a dolního světa !Změnu vibrací a otevření dalších dimenzí pro bytosti které se budou vracet zpět do míst po dlouhé misi kterou zde na Zemi měli! Pracovali jsme s Grálovými energiemi!
Dále potvrzuji osobní setkání s velkou duchovní bytostí jakousi královskou měla nad hlavou korunu! Nádhernou obří žábou takové
úžasné barvy která se doposud na Zemi nevyskytovala. Ta žába přišla ale už asi před 6 dny.
Byla jsem upozorněna na možnost zničení některých satelitů ,tedy těch ,na kterých byla zařízení na ovládání a manipulaci lidstva! Tak se prosím nebojte kdyby nastaly výpadky např. u mobilních operátorů! Zatím se mějte krásně. Důležité : Pijte prosím hodně vody až se vám začne navyšovat energie kundalini ať to zvládnete! Jezte prosím lehkou stravu. Držím všem palce. Přeji hoooodně lásky.

Aja - Re: Poděkování

20. 6. 2021 10:41

Děkuji ♥♥♥

Anael - Dnešní zkušenost

9. 6. 2021 21:16

Ahoj lidičky ,dnes jsem se bohužel přesvědčila ,že pro lidi kteří jsou naočkování Pfizerem je už pozdě. Bohužel jsem z toho celá bolavá na srdci! Takovou hroznou nenávist jsem dlouho nezažila. Čím více lásky a ochoty pomoci projevujete tím horší to je. Dokonce jeden chlap dnes vykřikoval jsem ateista v Boha nevěřím jsem očkován šelmou , roztrhej mně,sežer mně mám Pfizer a jsem za to rád! Zajímalo by mne jak je to s tím ovladačem! Nebo že by bylo zatmění Slunce? Nevím jak dlouho bychom to mezi nimi zvládli.Máte někdo podobné zážitky? Šla jsem pro radu k otci a on mi řekl ,že je máme nechat být že už se takto rozhodli a teď už je pozdě. Jsem z toho smutná tak moc že už nám zbývá jen to odevzdat. Netroufla jsem se zeptat kolik lidí takhle dopadlo.
Teď slyším že hodně.Silvo prosím tě řekla by jsi nám k tomu nějaký poznatek?

Marcela - Re: Dnešní zkušenost

9. 6. 2021 22:19

Ahojky, chápu a rozumím ti. Ale já už je nechávám být a snažím se jimi netrápit, zvolili si dobrovolně svou vlastní cestu. Každý má dnes možnost získat o tom všem informace i mimo mainstrem, kdyby jen opravdu chtěl. Mám spíše více lidí v rodině a okolí naockovanych než naopak. Pokud s nimi mám ještě nějakou dobu být tak budu, ale už se o celé této věci nebavíme. Moc si ale přeji, aby ty pravdivé informace slyšeli v těch hlavních zprávách co nejdříve a prozreli a smířili se s tím vším než odejdou...nebo odejdeme my? Dopadne to tak, jak to dopadnout má.
Lásku a dobrou náladu posílám všem zlatíčka.

Tomáš - Re: Re: o

11. 6. 2021 14:42

Tomáš - Re: Re: Re: o

11. 6. 2021 14:47

Očkovaní byli podvedeni ,netuší že udělali chybu a není fér je odepsat..

Lenka_lea - Re: Re: Re: Re: o

11. 6. 2021 23:48

Toto sa mi páči ,byť podvedený nieje zámer

Leri - Re: Dnešní zkušenost

10. 6. 2021 0:48

Ahoj ženy.
Předem chci moooc poděkovat milé Silvě a dalším ženám a mužům, co se umí účastnit těchto meditací. Já to ještě neumím, tyto vychytané oltáře zatím nemám... Jako laik žasnu, co je všechno možné udělat a čeho dosáhnout. Nádhera!!!
K Anael:
Většina mého okolí má aspoň jednu vakcínu. Manžel čeká na druhou dávku. Bohužel starší syn jde za pár dní na pfizera. Je docela těžké toto v rodině zkousnout, ale už jsem to v únoru pochopila a přijala. Spíš jsem měla větší obavy, jestli budu v ohrožení já nebo ne. U kolegů ani z manžela ani z táty, tchýně zatím nic necítím. Jedla jsem jimi připravované jídlo, Změny v chování ani na zdraví také u nich nepozoruju (táta 85 let je už 3 měsíce po očko, možná se mu mírně opět zhoršila paměť). Ovšem nejsem příliš citlivá na energie. Možná by to řada z vás vnímala jinak.
Napadlo mě, jestli nemohli někteří lidi dostat vakcínu "placebo" a tudíž se u nich nic neděje. Myslíte, že je toto reálné, že by bylo více "balení" vakcín?

Anael - Re: Re: Dnešní zkušenost

10. 6. 2021 8:18

Více druhů nevím ale vyrábí se na různých místech po světě ,tam kde na to mají licenci. Konkrétně vakcínu Pfizer vymysleli muslimští manželé přistěhovalci do Německa od nich to koupili Američané ( B.Gattes) proto má jméno americké firmy. Jenže mám za to, že ji ještě v Americe obohatili konkrétně Microsoft. Microsoft vyvinul nový programovací jazyk pro lidskou DNA. Odprezentovali a vysvětlili to vědečtí pracovníci asi před dvěma lety. Dokázali vytvořit buněčný počítač v živých buňkách. Mohou tam vložit prakticky jakýkoliv program ,který je schopen se sám opravovat a měnit v čase. Na jednu stranu by to byl průlom v léčení na stranu druhou to znamená ,že ten kdo má k tomuhle ,,ovladač ,, prostě programovací jazyk tak v podstatě vlastní toho kdo to má v těle, jelikož může ovládat třeba i emoce. Dělali zásahy do DNA a pokud vím někdy před pár lety vytvořily a odsouhlasili v Americe zákon o Modifikacích .Který zhruba říká, že ten kdo nějakým způsobem vylepší čili modifikuje něco co pochází z přírody stává se vlastníkem tohoto modifikovaného produktu. Dodnes nechápu, jak tohle mohlo projít a uzákonit. Proto má Gates tolik patentů na modifikace např. rostlin (obilí. kukuřice ) ale i zvířat .např. slepic. Jednou se přijel zajímat o to jak žijí v Africe a rozhodl se ,že se mu jejich slepice nelíbí, že jsou malé a hubené tak jim doporučil je vybít že jim věnuje ty jeho. Oni to udělali.
Farmáři v Africe jsou teď nuceni kupovat za draho jeho vylepšené slepice protože jsou prý větší než byly ty původní. Jenže ty původní byly zdravé a tyhle po nějaké době onemocněli a teď si musí kupovat od Billa krmení s léky a vakcíny aby nepošli. Protože je to pro ně drahé tak jich hodně zkrachovalo a někteří kvůli tomu zemřeli. Připadá mi to jako analogie k událostem které se nyní dějí s lidmi. Jen potřeboval ten důvod k očkování. Takže si objednali a financovali supervir na lidi v laboratořích ve Wuchanu aby byl důvod k ,,záchraně,,. Jsou to sociopaté .Už víme kdo, kde a kolik to stálo .Přiznali se .Dr.Fauci o tom věděl a šéf WHO také! Před měsícem Elon Musk sdělil ,že trpí Aspergerovým syndromem (polehčující okolnosti). Faucimu už je 80 let, B. Gates odklonil k manželce polovinu majetku, nedávno sdělili že se rozvádí. Musí mu být jasné že po nově otevřených Noriberských procesech o tento majetek přijde. Soudní procesy by měli začít během několika týdnů dělají na tom týmy právníků zvučných jmen! Tady je samozřejmě ticho . Zato se snaží očkovat jak vzteklý a hlavně Pfizera začínají jít po dětech . Bože prosím zastav to.

Tomáš - Re: Re: Dnešní zkušenost

11. 6. 2021 15:13

Také nepozoruji změny na očkovaných, ale prý až Musk dokončí 5G sít satelitů a spustí to tak bude moci ovládat nanočipi v očkovaných a jak držel magnet na místě vpichu tak to vypadá opravdu na nanočipi co vytvářejí kolem sebe elektromagnetické pole. Armáda dnes dokáže dělat viry s časovou pojistkou v těle hostitele se aktivují až za naprogramovaný čas a ani by to nemohlo být okamžité ostatní by to odradilo od očkování. Co mám obavy že bude docházet ke genetickým mutacím tedy rakovině. Některém mutaci však nebudou škodlivé a dají lidem schopnosti. V scifi filmech se od určitíé doby oběvují mutanti - super hrdinové se schopnostmi. Snažili se už roky dostat tuto myšlenku možné budoucnosti do našeho podvědomí- kolektivního vědomí ,které vytváří realitu. Dle informací mimozemštanů podobné genetické experimenty prováděné v jiných civilizacích vždy skončili špatně, často takto chtěli urychlit pokrok své civilizace a získat vyjímečné jedince ,ale za cenu velkého vymírání. Je pravdou že náš mozek jede jen na 10% svého výkonu a problém bude v DNA. Tak že vakcína má jistě více účelů a jde o obří experiment ,kvůli kterému byl vyvinut koviddd...

Lenka_lea - Re: Re: Re: Dnešní zkušenost

13. 6. 2021 1:14

Dobrý deň, by som rada niečo opísala z našej skúsenosti doma - partner je očkovaný ,magnet mu síce drží také kolečko na rameni,ale mne drží ešte lepšie ( očkovaná niesom ) myslím ,že nanočastice prudiace telom nebudú voľné merateľné magnetkou..a možno sa prenášajú aj bozkom

Tomas - Re: Re: Re: Re: Dnešní zkušenost

15. 6. 2021 22:54

Myslím že polibkem se nanočipi a nanoroboti nešíří , mají za úkol se dostat do mozku a tam vytvořit neurální rozhraní pro ovládání přes 5G sítě. Váš problém je spíše v tom že vysokovibrační člověk nemůže žít s nízko vibračním ,ten z něj vysává energii jako upír a snižuje mu vibrace ,pak i sex se odehrává jen ve spodních čakrách a není možné dosáhnout božských úrovní. vlastně Tantra je duchovní cesta pro páry.

anael - Re: Dnešní zkušenost

10. 6. 2021 9:36

Ahoj Anael, ja mam otca ockovaneho Pfizerom obidvoma davkami pred 4 mesiacmi a nevidim na nom ziadnu zmenu. Ani zdravotnu ani povahovu. Samozrejme som s tym nesuhlasila, ale moja setra (ockovana Astrou) mu to vybavila aj ho odviezla...jedine moja mama odmieta ockovania....Ale vies...kazda mudra strara skusena dusa vie comu sa ma v dnesnych casoch vyhybat...

Anael - Re: Re: Dnešní zkušenost

10. 6. 2021 16:30

Ahoj, díky za připomenutí čeho se vyhýbat. Máš pravdu já jen jsem ten typ který se snaží zachránit do poslední chvíle co se dá. Pro mně to byla už včera jasná stopka. Nechala jsem se nachytat protože šlo o děti které nejsou plnoleté. Ale dobrá zpráva je že neschválili Covid pasy a také už oficiálně přiznali vyšetřování původu Covidu i v ,,oficiálních státních médiích,,.
Ještě jedna taková zajímavost děti mají rády Marwelovky a dnes jsme se dívali na 1. díl LOKI který natočili jako seriál .Mluví se tam o strážcích času a o původní zlaté časové linii. V této linii nefungují žádná kouzla a magie .Víc vám neřeknu je to už ke stažení na Ulož.to.
Ta časová linie mě velice zaujala.

Anael - Deti

10. 6. 2021 20:43

A ako to je u vas s detmi? U nas na Slovensku davaju niektori rodicia ux ockovat deti uz od 12 rokov a este sa tym chvalia na facebooku a dokonca vsetky letne detske tabory pozaduju od 10 rokov veku dietata ockovsnie alebo povinny PCR test....

Anael - Re: Deti

10. 6. 2021 21:43

Děti už ve škole nemusí mít roušky.Očkování je dobrovolné pro děti od 16.let bez souhlasu rodičů! Dali to i na stránky ministerstva zdravotnictví. Očkují těhotné ženy ! Ve škole kam chodí syn začaly být děti nemocné , všechny tam najednou začalo bolet v krku.
Je to od té doby co se daly očkovat rodiče aby mohly jet n dovolenou! Bohužel jim nikdo neříká že se po očkování stávají bezpříznakovými přenašeči! Od očkování min po dobu 10 dnů by měla pro tyto lidi platit ta samá karanténa! Takto nevědomky roznášejí virus dál takže přitom vznikají nové mutace viru! Po naočkování dojde k nákaze kterou dotyčný člověk vylučuje z těla ven do svého okolí! Bohužel toho vědce který tento výzkum prováděl a upozornil na to ve své práci Imunitní Patogeneze nějak nevyslyšely! Takže je to velký problém!

ANDREA - Re: Re: Deti

10. 6. 2021 23:03

Anael ja som myslela ze spike proteiny roznasa ockovany stale a nielen pocas prvych 10 dni po ockovani.

Dana - Re: Re: Re: Dnešní zkušenost

11. 6. 2021 20:56

To by odpovídalo naprogramovanému světu. Kouzla mohou provádět jen ti, kteří v programu zůstanou. .... což je stejně k ničemu, protože i zdejší fyzika, chemie je jen dohodnutá verze

Anael - Re: Re: Re: Re: Dnešní zkušenost

12. 6. 2021 11:45

Ahoj, viděla si ten film? Jsou tam zajímavé postřehy. Jinak podstata všeho dění je stejně jenom hra na dobro a zlo.Každý má určitou roli kterou hraje.Jen ne každý si je toho vědom!

Anča - Re: Dnešní zkušenost

12. 6. 2021 18:42Já mám takovou zkušenost, že lidi, kteří jsou očkovaní, mi připadají naváděcí. Že s nimi tzv. "Murphyho zákony" fungují až neobvykle. A připadá mi pravděpodobné, že s nimi klidně mohou temní hrát svoje hry. Protože těm, co nevěří v duchovní převrat a mimozemšťany, nic nevysvětluju a nechci je zachraňovat, tak s nimi jiné konflikty nemám. Ale řekla bych, že tihle lidi časem zemřou, protože jak jsem pochopila, tak Galaktická federace, se kterými jsem taky v telepatickém kontaktu, už hodně vyhrávají a ty hlavní technologie už mají v rukách oni, tím pádem to budou řídit oni, tuhle covid očkování genocidu a zombie dav.
Já věřím, že dokážou zachránit ty, co nebudou překážet novému věku. A ostatní nechají zemřít. Část těch lidí umřít musí, protože když jsou tak strašně zpracovaní propagandou 20. století, že vytváří informační pole v časoprostoru lidského kolektivního vědomí, které brání tomu, aby se lidi mohli jasně a na veřejné úrovni setkat s mimozemšťany, začít s nimi komunikovat. A tím začít zlepšovat poměry.

Jinak vnímám, že boje mezi naším vědomím a temnotou jdou do kardinálních stavů. Sama to vnímám tak, že temní, nepřítel, já tomu říkám vemírný vir, že je to tak stupidní, dementní a nízkotonážní, že nás to ve skutečnosti nemůže už dostat. Je to jen otravné, že se to stále drží v našem kolektivním vědomí. A cesta jak z toho ven, je opustit strach a do oblastí nevědomí sevřené strachem pustit kosmické vědomí. Vnímám to jako otázku času.

Minulé týdny vnímám jako hodně náročné, že skutečně víc řádili temní, jak popisuje Sylva. Jsem za ni ráda, protože její vlastní autentické zážitky jsou pro mně cennější, než jakákoliv uhlazená teorie. Já sice v hlavě nemám veškerou tu mapu naší Galaxie a jejích ras a historie této planety, celou tuto záležitost vnímám trochu jinou perspektivou a úkolem této "mise", třeba s mimozemšťany jsem se spokojila jako s Galaktickou federací a nějaké rasy nikdy nijak moc neřešila. :-) Ale vždy mám radost, že se tyto parapsychické zážitky v důležitých bodech setkávají. I v jednotlivých událostech, třeba to pondělí - úterý na začátku června, kdy jsem taky měla spánkovou paralýzu a ráno byla jak zabitá. A jsem ráda za každého, kdo o tom mluví.