Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDKY SYNCHRONIZACE 5.6.21

5. 6. 2021
 
DNEŠNÍ AKCE SE ÚČASTNILO 106 VODNÍCH OLTÁŘŮ, 99 ANDĚLSKÝCH, 40 PENTAGRAMOVÝCH, 31 DRAČÍCH A 76 GENERÁTORŮ PRÁNY.
DOŠLO K VÝRAZNÉ PODPOŘE VODNÍCH VÍL, RYB A PTACTVA.
DO ROVINY EXISTENCE PLANETY ZEMĚ PŘIŠLY BÁJNÍ FÉNIXOVÉ - STRÁŽCOVÉ BOŽSKÉHO ŘÁDU A JEDNOTY.
DOŠLO K VYPUŠTĚNÍ NEGATIVNÍ ENERGIE Z OCEÁNŮ. MNOHO VODNÍCH TVORŮ PŘICHÁZÍ O ŽIVOT VLIVEM ZMĚNY KLIMATU, BYLO TO VŠAK ODPUŠTĚNO HROMADNOU MEDITACÍ LIDÍ V RÁMCI CELÉ PLANETY.
DOŠLO K VÝRAZNÝM ODBLOKŮM V CITOVÉM POLI ÚČASTNÍKŮ SYNCHRONIZACE, BYLA NASTAVENA PLNÁ REGENERACE DNA PO POKUSECH S COVIDEM U VŠECH ÚČATNÍKŮ.
BYLA ZAŽEHNUTA JISKRA KRYSTALIZAČNÍCH ZRN VE VODNÍM ROZTOKU V TĚLE (ASI LYMFA) LIDÍ, COŽ MÁ VÉST KE ZVÝŠENÍ SCHOPNOSTI POZITIVNÍHO MYŠLENÍ U VŠECH LIDÍ NA PLANETĚ.
DÁLE OPĚT DOŠLO K ZNOVUOBNOVENÍ ENERGIE DESÍTEK TISÍC VODNÍCH VÍL NA ÚZEMÍ ČSR A VODNÍCH DRAKŮ. ZDE VODNÍ DRACI VZKAZUJÍ:
"DĚKUJEME ZA OČISTU ENERGIÍ NAŠICH VODNÍCH TOKŮ V ČSR."
DÁLE DOŠLO K VYZVEDNUTÍ DÁVNÉ DESKY NEMNIRŮ V ČR A JEJÍMU SPOJENÍ S TATRANSKOU DESKOU. DŮLEŽITÉ POSELSTVÍ, KTERÉ TÍMTO BYLO OBDRŽENO JE V HRUBÉM NÁKRESU UVEDENO POD PŘÍSPĚVKEM A BUDE PŘEDMĚTEM DALŠÍCH POŘADŮ INDIGOVÉHO ZPRAVODAJE. VÁŽE SE K TOMU DELŠÍ PŘÍBĚH, PRACUJEME NA TOM S KAMARÁDKAMI JIŽ NĚKOLIK TÝDNŮ.
ZEMĚ OPĚT VKLOUZLA DÁL DO NOVÉ ČASOVÉ LINIE BLÍŽE DO DRUHÉHO OBDOBÍ GALAXIE MLÉČNÉ DRÁHY, VE KTERÉM BYLA TATO GALAXIE ZNÁMÁ JAKO ZLATÁ RŮŽE.
ZLATÉ KRISTOVSKÉ ENERGIE BYLY BĚHEM DNE REGISTROVÁNY VŠUDE PO PLANETĚ. LIDSTVO TENTOKRÁT POSKOČILO VE SVÝCH VIBRACÍCH SPOLU S PLANETOU.
Z ATLANTSKÉHO OCEÁNU BYLA ODEJMUTA NEGATIVNÍ ENERGIE ŽELEZNÝCH 4D VIBRACÍ A NAHRAZENA ENERGIE ZLATÉ KOULE VIBRACÍ SPODNÍ ROVINY 7D.
DALŠÍ ENERGETICKÉ PRÁCE BUDOU PROBÍHAT JEŠTĚ 3 DNY PO UKONČENÍ MEDITACÍ.
VŠEM ZA JEJICH PRÁCI DĚKUJÍ PEGASOVÉ, KTEŘÍ SE ZAČNOU PODÍLET NA PŘÍMÉ OCHRANĚ PLANETY PŘED ÚTOKEM TEMNÝCH ZVENČÍ.
ZA VŠECHNO DĚKUJE I SBOR HVĚZDNÝCH SIL ANDĚLSKÉ ALIANCE.
DĚKUJI VÁM TAKY, MILÍ PŘÁTELÉ A BUDU SE TĚŠIT NA PŘÍŠTĚ.
MĚJTE SE ZATÍM KRÁSNĚ!
SILVA

desky-nemniru.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Šárka - Poděkování

6. 6. 2021 13:12

Silvi veliké poděkování za vaši práci, také se s dcerou účastníme, byť nepřihlášeny a už dva roky sledujeme vaše příspěvky, které na mě mají vždy povzbuzující a blahodárný vliv. Ještě jednou díky.

Lenka - Poděkování

6. 6. 2021 11:45

Já taky děkuji všem . A Silvě za vedeni a sjednocení lidi dobré vůle jsem rada že nějak můžu přispět :)

Ala - Každý den

6. 6. 2021 11:03

Předešlé dvě noci jsem také hodně ve spánku pracovala, dnešní noc byla příjemná, už jsem se nebudila a vzbuzení ve vysokých vibracích s dobrým pocitem.Myslim, že se na Vás někdy napojuji.Kazdy den jsou obrovské změny,pracuji s přírodními bytostmi a hodně s draky,jak ve městě-tam,kde je potřeba,tak v přírodě, posílám je také do korporací, továren.Vidim velké výsledky snažení nás všech,je to báječné, děkuji.Dekuji Vám Silvo za Vaši práci a vedení, děkuji Vám všem.Nemam stroj na pranu, avšak pomocí krystalů a mého vedení jsme vytvořili energetickou bránu ☺️ Je s podivem,jak jsme všichni dohromady silní a jak je nám pomahano

AnGaja - Poděkování

6. 6. 2021 9:58

Silvi, velké diky a všem ostatním. Včera od rána velká únava, až po třetí meditaci se mi ulevilo. V noci sen, volám rodinu ať se jsou podívat otevřelo se nebe, takový portál a pak se to pomalu zavíralo. Po přečtení příspěvku od "korendora" se mi na to vzpomnělo.

Dana - Poděkování

6. 6. 2021 9:01

Silviynko jste úžasná. Moc děkuji za všechno. Včera jsem si to opět užila naplno. Už se těším na další synchronizaci. ❤️❤️❤️

Mária - Ďakujeme

6. 6. 2021 8:59

Z hlbky mojej duše ĎAKUJEM

korendor - Nosaté prrrávo.

6. 6. 2021 8:27

Jestlipak definitivně skončí nekonečné tahanice o světové vládnutí?? Ten jejich zakřivený paragraf zasahuje kdykoliv,kdekoliv,jakkoliv,vždy JEN pro jejich zájmy. https://newtube.app/user/yandex/q8ipPkp

korendor - Hospodaření Země

6. 6. 2021 5:25

Německý Mosbach měl problém https://www.youtube.com/watch?v=L7dGqTAl2RM A dnes ráno ve 3.50 se otevřela nebesa nad Prahou,až jsem začal uvažovat o tom,hospodáři přišli očistit ten Maharal. Pak to odešlo a byl klid. Tak alespon malá utěcha https://newtube.app/user/yandex/FyYOVBD