Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDKY SYNCHRONIZACE 8.8.

9. 8. 2021
 
CELÉ ÚZEMÍ ČSR BYLO VYHLÁŠENO ZA ÚZEMÍ POD OCHRANOU RADEGASTA
BYLA POUŽITA MIMOZEMSKÁ TECHNOLOGIE NA ANULOVÁNÍ ŠKODLIVÝCH ÚČINKŮ OČKOVÁNÍ
DOŠLO K POSUNU V REZONANČNÍ MATRICI DNA LIDÍ SMĚREM OD C-19 K ZDRAVĚJŠÍMU NASTAVENÍ, COŽ U VŠECH LIDÍ NA PLANETĚ ZPŮSOBÍ PŘECHOD K ZDRAVĚJŠÍMU ŽIVOTNÍMU STYLU
DOŠLO K PROCITNUTÍ CCA 30% PŘEŽIVŠÍCH ELEMENTÁLNÍCH DRAKŮ NA ÚZEMÍ ČRS A DALŠÍ SE BRZY VYLÍHNOU
DOŠLO K LÍHNUTÍ DALŠÍCH ELEMENTÁLŮ, JMENOVITĚ DVOU JEDNOROŽČÍCH MLÁĎAT ZNAČNÉ VELIKOSTI (PRO VYSVĚTLENÍ JEDNOROŽCI MAJÍ STEJNOU VELIKOST JAKO ELEMENTÁLNÍ DRACI, ČASTO BÝVAJÍ I VĚTŠÍ), NĚKOLIK STOVEK VÍL, STOVKY NOVÝCH ELFŮ A TISÍCE ŽABÍCH ELEMENTÁLŮ NA TOMTO ÚZEMÍ
DOŠLO K LÉČENÍ V CITOVÝCH TĚLECH LIDÍ AFRICKÝCH KMENŮ, KTEŘÍ JSOU PŘÍMÝMI POTOMKY SÍRIANŮ, ZAKLADATELŮ ATLANTSKÉHO EGYPTA.
DOŠLO K VELKÉMU POSUNU VE VIBRAČÍM STAVU SLUNCE JAKO HVĚZDY. BYLO ROZHODNUTO, ŽE DOJDE K POSUNU NAŠEHO SLUNCE DO VESMÍRU 5D SPOLU SE ZEMÍ A ČÁSTÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVY.
ABY DOŠLO K POSUNU, ZAČNOU SE BRZY VYLÉVAT NĚKTERÉ ŘEKY ZE SVÝCH BŘEHŮ. NEBOŤ PLANETA POTŘEBUJE MÍT MAXIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ POVRCHU ZALITÝ VODOU BĚHEM PŘESUNU. JE TO NUTNÉ PRO OCHRANU JEJÍ FAUNY A FLÓRY.
KOLEKTIVNÍ VĚDOMÍ LIDSTVA (MYŠLENO BEZ POMOCÍ PŘÍRODNÍ ENERGIE) SE BĚHEM VČEREJŠÍHO VEČERA DOSTALO DO EQUILIBRIA, DOKONALÉ ROVNOVÁHY MEZI POZITIVNÍMI A NEGATIVNÍMI MYŠLENKAMI. OČEKÁVÁ SE, ŽE BĚHEM PŘÍŠTÍCH DNŮ 9-12.8. SE VLIVEM DALŠÍ PRÁCE SVĚTELNÝCH PRACOVNÍKŮ DOSTANE DO MÍRNÉ PŘEVAHY POZITIVNÍ ENERGIE. TOTO JEŠTĚ NIKDY NEBYLO POZOROVÁNO PRO POSÁDKU POZEMSKÝCH LIDÍ. ZATÍM V TĚCHTO OBDOBÍCH VŽDY PŘEVLÁDALY TOUHY PO KATASTROFICKÝCH ZMĚNÁCH.
TYTO DNY JSOU KLÍČOVÉ, MÁ-LI LIDSTVO PŘEŽÍT PŘESUN DO 5D VERZE PLANETY ZEMĚ.
ZDRAVÍ VÁS ARKTURIÁNSKÁ RADA STARŠÍCH SPOLU SE SILVOU V TOMTO CHANNELINGU. PŘEJEME ZDAR VAŠEMU POSUNU.
Já jako Silva za sebe můžu dodat, že budu až do 13.8. nejméně jednou denně zapínat generátor a nechám část oltářů z včerejší synchronizace, kde budu také intuitivně v průběhu těchto dnů zapalovat svíčky.
Naše práce ještě neskončila, potrvá až do 12.8. Další synchronizace toho 12. bude večerní, měla by začínat někdy mezi 19:00 a 19:30 podle toho, jak kdo z nás bude mít čas.
Děkuji všem za vaši úžasnou práci!
Mějte se krásně!
Silva
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Eva - Re: Re: Re: Synchronizacia

9. 8. 2021 22:08

Ano, plivací neuznávají. Přímo jsem se jich na výběrovém řízení zeptala. S takovými lidmi spolupracovat nebudu. Když hodlají jít silou a vyloučí svobodnou vůli... já použiju tu svoji. Stejně by se tam člověk jenom deptal. Synchronicity od prvopočátku ve formě překážek. Jít jinou cestou. Existují firmy, kde toto není. Mně se teď večer krásně ukazují lodě. (zapulzují tak, že to vypadá jak východ slunce a pak se z něj stane tečka) Půjdu s těmi, kteří jsou dál.

Lucie - Re: Re: Re: Synchronizacia

10. 8. 2021 14:10

Klidně ven choďte, já jsem neočkovaná a netestuji se a chodím všude, v restauracích to nikdo nepožaduje, a ve službách jen někde, takže prostě stačí najít podniky, kde to po vás nikdo chtít nebude a ty pak podpořit, alespoň se vyselektují ti, kteří jdou s režimem a ti pak budou mít méně zákazníků :).

Administrátor - Tomáš - Re: Synchronizacia

11. 8. 2021 19:08

Pane Tomáši, omlouvám se, jestli jsem příkrá, ale zdá se, že vy máte problém především sám se sebou a se svojí situací, proto jste naštvaný na celý svět. Mnoho rodičů s malý mi dětmi bylo prostě dotlačeno k tomu, aby se naočkovali, protože jsou často zatíženi půjčkami, hypotékou atd atd a ty svoje děti prostě uživit musí. Sorry, ale nemůžu tyto lidi prostě škrtnout, vyhodit do pomyslného odpaďáku a prohlásit se za lepší. Použití této technologie nebude anulovat všechny účinky očkování u všech lidí. Prostě se do kolektivního vědomí lidstva vylila vlna léčivé energie a bylo na každé duši, aby si vybrala, zde se tou energií nechá léčit nebo ne. Je to jako když si stahujete data z internetu. Ta data tam jsou, ale je na vaší svobodné vůli, zda si je pustíte k tělu nebo ne. A na vyjádření ohledně válek jsem velmi citlivá, na to pozor. Vyřešte si svoji karmu a svoji životní situaci. Přeji vám v tom hodně štěstí a zdaru.

Hana - obloha

10. 8. 2021 15:01

Byla jsem dnes daleko, v několika městech, všude byla počmáraná obloha. Už chápu, rezonance je někde jinde.

Laura - Re: obloha

10. 8. 2021 16:05

Ahoj z Brna, včera nad Brnem a nad okolím nechutně práškovali. Bylo to hrozné, seděla jsem na balkóně, koukala na oblohu a snažila se dopočítat čar, marně. Bylo jich mnoho. Práškují nad Brnem často, ale včera čar bylo tolik, že nešly spočítat. Oblohu jsem pozorovalo dlouho, a bylo vidět jak se z čar vytvořila souměrná poklička. To svinstvo má na mě vliv, protože dnes ráno ve mně moc pozitivní energie nebylo. Byla jsem nezvykle negativní. Až dopolední pobyt venku na slunci mě vibračně srovnal + meditování a harmonizace čaker.

Všechny Vás srdečně zdravím :-)
Laura

Dáša M. - Re: Re: obloha

10. 8. 2021 16:53

Ahoj Lauro udělej si kolem těla ochrannou bublinu i nad byt či dům. Bydlim 30km od Brna a taky jsem si říkala co zas blbnou, tak jsem posilovala ochranné pole tam kam me to pustilo:)

Laura - Re: Re: Re: obloha

10. 8. 2021 18:53

Děkuji Dášo, vidíš, to mě nenapadlo, příště to udělám.

Alena - Re: Re: obloha

11. 8. 2021 12:28

Když začnou práškovat, požádám o energii shora a matku Gáju o propojení energie ze středu Země. Tím efekt zruším. Očividně to registrují, tady, kde bydlím žádné čáry nejsou. Alena

Tomáš - Re: obloha

10. 8. 2021 19:51

Jo rozprašujou viry nad městy? Je čas za chvíli konec prázdnin to bude podzimní vlna. No co očkovaní jsou chránění a my neočkovaní si uděláme Zelenkovo ochranné vajíčko, nebo zalezem do atom krytu. Vidíte že ani chemtreils nedokážem zastavit je to tu pořád.. Dělal jsem chembustr ten nefunguje, orgonity taky ne, generátor prány taky nic a octování to je bláznovství.

Jirka - Re: Re: obloha

10. 8. 2021 20:15

Pro mě to byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem chtěl GP postavit. Ta chemie mě už několik let docela štve. Orgonit a CHB na to kdysi tak trošku fungoval. Dnes už asi ne. Nevím. Ale jak psala Silva, tak GP je o neutralizaci působení chemtrails, nikoliv o tom, že zmizí. Kdyby někdo našel něco učinného na zmizení, tak budu rád, ale oni to pak přiletí pořešit

Anča - Re: Re: obloha

10. 8. 2021 20:27

Chemtrails patří s 5G, podzemními mimozemskými systémy, HAARP, CERN a LHC, veřejnoprávními prostředky, které jsou cenzurovány maximálně 20ti vesmírnými piráty, užívání fosilních toxických paliv k výrobě energie a všechno toto již naprosto pozemské, musíme vyřešit my - lidi.
K tomu potřebujeme civilizační komunikaci s mimozemšťany, kteří se mnoha lidem ukazují a demonstrují na nebi.
Oni nám s tím milerádi pomůžou.
K tomu je však nutné dát dohromady relativně vědomou minimálně třetinu populace k vědomým rozhodnutím.
Zároveň probíhá dimenzionální vzestup.

Alieni z GF, i když je to velice hrubé označení - Galaktická federace, nám všechny tyto toxizující jevy pomáhá neutralizovat skrze spirutálně-technologické mřížky kolem planety, které sílí s probouzejícími se lidmi.
Tito lidé vkládají do vědomí planety a kolektivní lidské mysli, často ve vztahu s mimozemšťany, přání, řešení, vyjádření, modlitby, které jsou v kosmickém velení.

To velení je vyloženě kosmické - Stvořitelovo, Boží.
Proto je označení všech vítězných mimozemšťanů jako Galaktická federace, ve zkratce GF, zavádějící.
Protože ve všem se aktivně podílely veškeré inteligence našeho vesmíru, které se můžou manifestovat i skrze skupiny mimozemšťanů, nebo jako vyšší dimenzionální odhmotněné inteligence. To vše s naddimenzí kosmu.
Navíc existují různá pojmenování, kde figuruje slovo "galaktické". Od místních hvězdných systémů a jejich velení a spolků, přes skutečnou Galaktickou federaci, až po místní galaktické systémy a jejich velení a spolků ...
a v tom všem řežba mezi temnými a světelnými, zdravými a satanisty, mnoho infiltrací a zmatků.
Rámcově jde ale o to, přijmout nové poznatky o časoprostoru a inteligenci v něm a prohloubit soucit a vůli vyvíjet se zdravě.

Jirka - Re: Re: Re: obloha

10. 8. 2021 23:43

Souhlas s prvním odstavcem. Druhý tak nějak a třetí už nechápu. Asi to psal chlap... :) J.

Anča - Re: Re: Re: Re: obloha

11. 8. 2021 8:03

Že existuje Galaktická federace, což je federace této konkrétní galaxie a je skutečně galaktická. Pak existují místní hvězdné spolky, které nejsou celogalaktické, ale týká se to několika místních hvězd. A nakonec jsou sdružení, kde jsou zástupci několika galaxií a jsou to sdružení několika místních galaxií.
A naddimenze galaxie je vesmír - sestávající z mnoha galaxií - a naddimenze vesmíru je nekonečno, věčnost, bytí. Kde je mnoho vesmírů.
To všechno má inteligenci a při channelingu během dimenzionální války jsem nemluvila jen s mimozemšťany, ale i vesmírnými a kosmickými inteligencemi.
Takže říct, že to vše, co se tu dělo a kdo vyhráli, jsou jen GF, vlastně není pravda. Ale jsou ti hlavní, kdo tu figurují, dejme tomu, z té mimozemské strany.
Ale prakticky je to složitější.
A ne, nejsem chlap, fakt ne, ale psychickou sílu mám X krát vyšší.
Protože je předpoklad, že žena je slabá a hloupá, už se mi to Xkrát stalo, že jsem na netu obviňována za muže.


zuzana - Re: Re: obloha

11. 8. 2021 0:49

nejde oto veci zlepsovat ale zjemnovat....
nasim ukolem je rozkvest...
https://nastub.cz/w/bCC81p1tMzA6vbjScKVFxJ

korendor - Re: Re: obloha

11. 8. 2021 3:49

Zelenkovo ochranne vajicko? Neni to byvaly podnikatel a tenista z Vyzlovky? Kdyz Mirek Zelenka nemel poneti o duchovnu, tak s tim vajickem zacal Eda Tomas a potom Ebe Bashar. Pokud se Mirek odvolal na Tomase, dobry, ale to jsou jeho vycteninky, tak at radeji podnika, tam byl dobrej...

Luboš - O duchovním pokroku

11. 8. 2021 0:29

Zajímavé informace o duchovním rozvoji lze vyslechnout ve videu DOPISY OD KRISTA - DOPIS 5 Část 3
na youtube kanálu Univers 309. Je to o důležitosti spojení s univerzálním vědomím - tvůrcem naší existence.

Alena - motto: není cesta k míru - MÍR JE CESTA

10. 8. 2021 9:01

S čím si hrajeme: Základní rozdíl mezi 3D a 5D je jednak v možnosti zhmotňování (což pokládám za vedlejší produkt činnosti souvisící s tím, jak funguje vesmír) a ve způsobu řešení situací, se kterými se potkáváme.
Ve 3D záleží hlavně na tom, co konkrétně děláme. V 5D přechází těžiště na motivy, důvody, záměr, který máme pro to abychom něco udělali nebo neudělali. Například: Podám někomu sklenici vody, protože vidím, že má žízeň. A teď to začne být zajímavé.
1) - tím to pro mně skončí, 2) chci mu udělat radost, 3) očekávám, že mi za to bude vděčný, 4) bod 3 s tím, že čekám odměnu a takhle můžu pokračovat až k méně chvályhodným důvodům, to ale nechci.
Planeta se teď nachází v bodě zásadního obratu. Mřížka a ostatní informační okruhy je v zásadě vyčištěna, je třeba ji zaplnit pozitivními informacemi ke stažení pro všechny. Teď je opravdu důležité si uvědomovat motivy, důvody, záměr proč něco děláme, protože teď to jde právě tam. 5D už nebude tak hrotit očkování. Ohodnotí záměr a ten ocení podle hodnoty vibrací. Neosobně, bez klientelismu. Bytosti, které jsou už za hranicí sporu 3D x 5D na očkování nereagují - mimozemšťani nemimozemšťani. Od nich to byla laskavá nabídka, která nám mohla nebo nemusela pomoci v těžkostech s přechodem do 5D. To, co v tom vidí 3D mysl orientovaná na "boj dobra a zla" pro ně není relevantní. A my si tady svým myšlením tvoříme novou realitu především ze záměrů, motivů či postojů, které zaujímáme. Uvědomme si to a hlídejme si motivy. Pro 3D mysl, která jede často na autopilota a není plně v TEĎ, neuvědomuje si s plnou vážností to co právě dělá, je to velmi obtížný koncept.
Přeji hodně lásky a trpělivosti nejen se sebou samými, ale se vším, co se nám nelíbí a zdravím:) Alena

Lucia - Re: motto: není cesta k míru - MÍR JE CESTA

10. 8. 2021 9:26

ĎAKUJEM

Blanka - Re: motto: není cesta k míru - MÍR JE CESTA

10. 8. 2021 10:02

ano, děkuji, moc hezky řečeno

ANDREA - Re: motto: není cesta k míru - MÍR JE CESTA

10. 8. 2021 12:31

Alenka uplne s Tebou suhlasim, co si napisala, su to krasne myslienky....len aj v tejto skupine su niektori ako napriklad ty, mate otvorene tretie oko, viete komunikovat a citite aj in reality ,bytosti , vnimate daleko viac ako niektori ostatni v tejto skupine, ktori zijeme v hmotnom svete, nemame otvorene tretie oko, vidime len to co bezni ludia ALE z nejakych dovodov nas nasa dusa zaviedla do tejto skupiny, dusa nas naviedla aby sme urobili generatory a oltare. Tak majte s nami strpenia ked poklademe otazky, ktore Vam niektorym sa zdaju smiesne alebo zbytocne.... tiez uz prichadzam na to ze najdolezitejsie su v tejto dobe myslienky a vsetko comu dame zamer sa rychlo zhmutnuje, aj pozitivne aj negativne. Alenka ty mas velmi pekne a krasne statusy, rada si ich precitam...