Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDKY SYNCHRONIZACE 8.8.

9. 8. 2021
 
CELÉ ÚZEMÍ ČSR BYLO VYHLÁŠENO ZA ÚZEMÍ POD OCHRANOU RADEGASTA
BYLA POUŽITA MIMOZEMSKÁ TECHNOLOGIE NA ANULOVÁNÍ ŠKODLIVÝCH ÚČINKŮ OČKOVÁNÍ
DOŠLO K POSUNU V REZONANČNÍ MATRICI DNA LIDÍ SMĚREM OD C-19 K ZDRAVĚJŠÍMU NASTAVENÍ, COŽ U VŠECH LIDÍ NA PLANETĚ ZPŮSOBÍ PŘECHOD K ZDRAVĚJŠÍMU ŽIVOTNÍMU STYLU
DOŠLO K PROCITNUTÍ CCA 30% PŘEŽIVŠÍCH ELEMENTÁLNÍCH DRAKŮ NA ÚZEMÍ ČRS A DALŠÍ SE BRZY VYLÍHNOU
DOŠLO K LÍHNUTÍ DALŠÍCH ELEMENTÁLŮ, JMENOVITĚ DVOU JEDNOROŽČÍCH MLÁĎAT ZNAČNÉ VELIKOSTI (PRO VYSVĚTLENÍ JEDNOROŽCI MAJÍ STEJNOU VELIKOST JAKO ELEMENTÁLNÍ DRACI, ČASTO BÝVAJÍ I VĚTŠÍ), NĚKOLIK STOVEK VÍL, STOVKY NOVÝCH ELFŮ A TISÍCE ŽABÍCH ELEMENTÁLŮ NA TOMTO ÚZEMÍ
DOŠLO K LÉČENÍ V CITOVÝCH TĚLECH LIDÍ AFRICKÝCH KMENŮ, KTEŘÍ JSOU PŘÍMÝMI POTOMKY SÍRIANŮ, ZAKLADATELŮ ATLANTSKÉHO EGYPTA.
DOŠLO K VELKÉMU POSUNU VE VIBRAČÍM STAVU SLUNCE JAKO HVĚZDY. BYLO ROZHODNUTO, ŽE DOJDE K POSUNU NAŠEHO SLUNCE DO VESMÍRU 5D SPOLU SE ZEMÍ A ČÁSTÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVY.
ABY DOŠLO K POSUNU, ZAČNOU SE BRZY VYLÉVAT NĚKTERÉ ŘEKY ZE SVÝCH BŘEHŮ. NEBOŤ PLANETA POTŘEBUJE MÍT MAXIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ POVRCHU ZALITÝ VODOU BĚHEM PŘESUNU. JE TO NUTNÉ PRO OCHRANU JEJÍ FAUNY A FLÓRY.
KOLEKTIVNÍ VĚDOMÍ LIDSTVA (MYŠLENO BEZ POMOCÍ PŘÍRODNÍ ENERGIE) SE BĚHEM VČEREJŠÍHO VEČERA DOSTALO DO EQUILIBRIA, DOKONALÉ ROVNOVÁHY MEZI POZITIVNÍMI A NEGATIVNÍMI MYŠLENKAMI. OČEKÁVÁ SE, ŽE BĚHEM PŘÍŠTÍCH DNŮ 9-12.8. SE VLIVEM DALŠÍ PRÁCE SVĚTELNÝCH PRACOVNÍKŮ DOSTANE DO MÍRNÉ PŘEVAHY POZITIVNÍ ENERGIE. TOTO JEŠTĚ NIKDY NEBYLO POZOROVÁNO PRO POSÁDKU POZEMSKÝCH LIDÍ. ZATÍM V TĚCHTO OBDOBÍCH VŽDY PŘEVLÁDALY TOUHY PO KATASTROFICKÝCH ZMĚNÁCH.
TYTO DNY JSOU KLÍČOVÉ, MÁ-LI LIDSTVO PŘEŽÍT PŘESUN DO 5D VERZE PLANETY ZEMĚ.
ZDRAVÍ VÁS ARKTURIÁNSKÁ RADA STARŠÍCH SPOLU SE SILVOU V TOMTO CHANNELINGU. PŘEJEME ZDAR VAŠEMU POSUNU.
Já jako Silva za sebe můžu dodat, že budu až do 13.8. nejméně jednou denně zapínat generátor a nechám část oltářů z včerejší synchronizace, kde budu také intuitivně v průběhu těchto dnů zapalovat svíčky.
Naše práce ještě neskončila, potrvá až do 12.8. Další synchronizace toho 12. bude večerní, měla by začínat někdy mezi 19:00 a 19:30 podle toho, jak kdo z nás bude mít čas.
Děkuji všem za vaši úžasnou práci!
Mějte se krásně!
Silva
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - nevyžádaný channeling pro Tomáše

11. 8. 2021 18:18

Tomáši, já doposud neviděla oficiální zdroj rasy EBE z 12D světa na internetu. Což je výhoda.
Učinila jsem tedy cílený channeling s cílem vypátrat, o co jde a vyšlo mi toto, ty mi to nemilosrdně posuď.

Tvého Ebe jsem si spojila s šedivým mimozemšťanem, o kterém mluvil Pavel Roško. To mě napadlo.
Pak jsem skutečně mluvila s inteligencí, o které jsem byla přesvědčená, že je EBE šedý mimozemšťan.
Byl ostrý, to oni bývají. Šedí. Nebyl však negativní a zlý. Řekl mi, že je tu dán jako Strážce z oprávněných kosmologických důvodů.
Ten důvod je tento: Existuje poměrně masivní skupina lidí, zejména jde o muže, kteří jsou vychováni konzumní společností k misogynnímu tvrďáctví a ateismu. Chlastají, fetují, žijí hazardní životy, atd. Často, ne třeba všichni. Zároveń si však nezaslouží, aby při událostech dimenzionálního růstu a kontaktu s mimozemskými rasami zemřeli šokem a žalem.
A tento EBE je strážce těchto mužů a ovlivňuje události tak, aby přežili.
Naše vidoucí vědomí z 5D rozhodla, že bychom jejich smrt neunesli a dost by nám to zkazilo nový věk.
V 5D je běžná láska, což je stav, který je částečně už teď, více v budoucnosti.

A souvisí s tím i to umělé pomáhání davům lidí z eliminování očkování, testování, magnetickému houpání, záření ve vzduchu atd. Aby se lidstvo vůbec mohlo nadechnout a neudusilo se, protože tyranie ze strany nějakých vesmírných pirátů - směsky vagabundů, géniů zla a dalších úchylů - byla tak obrovská a bezohledně uplatńovaná, že je to naprosto oprávněné jednání, je to první pomoc.
Pokud chce někdo od někoho jiného rozhodnutí, jestli chce pomoci, když leží přiotrávený na chodníku, musí ho nejdřív zachránit a pak se teprve ptát.

Tomáš - Re: nevyžádaný channeling pro Tomáše

12. 8. 2021 22:27

Anči, zdrojem informací o rase EBE jsou kontaktérky sestry Podhrázské https://www.youtube.com/watch?v=O-SS8HSZwfw . Já s nimi nejsem v kontaktu. Já byl v kontaktu s bytostmi světla v rámci indianské tradice a poslední sdělení je - spousta duchovních lidí a esoteriků to nedá, zachrání se jen ti kteří půjdou skrze Zemi s ní.. Já kontaktérkám rasy EBE věřím, podávají informace který by jsi při své inteligenci nedokázali vymyslet, hlavně z oblasti kvantové fyziky, naposledy časová spirála podobná naší DNA což není náhoda ukotvuje nás to v našem časoprostoru ,DNA tedy je mnohem víc než než náš konstrukční biologický plán.. Často si je lidé pletou s šediváky , ale oni nejsou biologické podstaty ale plasmatické nelze se s nimi setkat osobně zabilo by nás to.. Jejich informace jsou často dost pesimistické a je těžké to strávit..

Anča - Re: Re: nevyžádaný channeling pro Tomáše

13. 8. 2021 8:47

Díky Tomáši za ten odkaz, až budu mít čas, mrknu se na to a ještě napíšu, jak to na mě působí. Tihle kontaktéři si nevymýšlí - z té věty, že "při jejich inteligenci by si to nebyly schopné vymyslet", teda trochu zní, že si o nich myslíš, že jsou poněkud blbé :-) .. mrknu se na ně. Ono ale není možné, aby bylo pitomé a blbé medium, které přijímá informace o kvantové fyzice - medium tomu musí rozumět, alespoň do určité míry, aby byl ten člověk schopný reprodukovat, jaké informace přijímá. Medium není jako rádio - je to o spolupráci ducha a rozumu i emocí. Pokud informacím nerozumí, není schopné je reprodukovat a psychicky se zamotává.
Takže případný problém by nebyl v tom, že by si vymýšlely a lhaly, ale můžou být kontaktovány nějakými nekalými živly.

A ta tvoje informace, že kdo nepůjde se Zemí, ten pohoří … je to možné, taky jsem v kontaktu s duší a jádrem planety a velice jí ctím a nedovolila bych si dělat něco, co se jí nelíbí. Podle zkušenosti, kterou jsem nabyla, to mohlo dělat velké problémy odtažitým duchovním intelektuálům a podobným lidem, neboť to vyžadovalo obrovskou pružnost a schopnost nechat se protočit vírem událostí a kosmickým zákonem. Kdo třeba příliš lpěl na důstojnosti a intelektuálnosti a měl třeba málo smyslu pro humor, toho mohla tato událost snadno dostat na kolena, do blázince, nebo rovnou na hřbitov.
Snažím se vždy o optimismus - pesimismus nepomáhá a hlavně pesimismem si člověk špatně programuje budoucnost.

Anča - Re: Re: nevyžádaný channeling pro Tomáše

13. 8. 2021 16:39

Podívala jsem se na sestry Podhrázské, konkrétně na ten odkaz, který jsi mi poslal, viděla jsem asi 20 minut.
Abych pravdu řekla, příliš věrohodně to na mne nepůsobí. Ale viděla jsem opravdu jen těch 20 minut, sotva budu úplně objektivní.
Doufám, že se Tomáši nenaštveš, popíšu ti pravdivě svůj dojem a ten je docela krutě ne ne nechci.
Jednak na mne ta dvojka působí estrádně a vypočítavě. Paní, co je medium, na mne svým image a vyzařováním vůbec nedělá dobrý dojem. Včetně toho tetování - taková oražená, až vulgární. Nevím, proč potřebuje na příjem informací něco čmárat - podle mne se snaží jen a jen působit jako medium, herečka. Paní, co to údajně zapisuje, je taky ve svém počínání monotonní. Působí to jako divadlo.
Když si vzpomenu na začátky Silvy, tak měla sebou taky kamarádku, obě se hihňaly, byly excitované, pořád něco chrlily, bylo vidět, že se jim něco stalo a myslí to vážně, že to není žádný kalkul, ale odvážný, vlastně šílený kousek. Nepotřebovaly předávat monotonně sdělovanými větami - jakože přijímají informace - podaly kompaktní informaci, kterou už měly jako přijímačky signálu z vesmíru zpracovanou tak, aby to dávalo aspoň nějaký smysl.

Já jsem medium a neumím si představit, že takovým způsobem budu něco někam předávat. Ta paní si hraje na medium. Takhle to podle mne nejde - ona ze sebe dělá doopravdy radio, ale takhle to nefunguje, ona to jenom hraje. Že přijímá pomalu slova teprv v dalším příjmu informací sestavené do vět.
To mozek neutáhne - mozek přijme kompaktní informaci a tu pak přeloží a ne že to jde po větách a když člověk přijímá takové zprávy, tak to hluboce prožívá a nebude plýtvat časem, aby takto trapně natahoval čas.
Já jsem schopná komunikovat na racionální klidné bázi s těmi alieny z 5D a rozhodně spolu nemluvíme jako s diktafonem. Když jsem v kontaktu s vyššími spirity z vyšších dimenzí - třeba s vesmírnými inteligencemi, jsou to krátké intenzivní a vyčerpávající komunikace, které se nedokážou udržet dlouho a děje se to pouze pro speciální zásahy, či předání kompaktní informace, která zasahuje všechny složky bytosti a někdy se pro to i těžko hledají slova.
To, co říkají ty dvě paní, ti odkecají mimozemšťani z GF lépe, jen v tom nebude ten mysteriozní závoj a bude to vtipné, svižné a ducha povzbuzující. Navíc, to co říkají, ceremoniálně a kulticky sem tam straší lidi a klade na ně víc zodpovědnosti, než co mohou reálně unést.
A to to má být z 12. dimenze?

Ne, nevěřím tomu Tomáši.
Nezlob seb, ale já nemůžu jinak, lhát ti nebudu.
Třeba se pletu, ale řekla bych, že ne.

Buď ty sestry chtějí vydělat, nebo dělají pro temné.
Mnohem víc je věrohodná Silva.

Zuzana t - Re: Re: Re: nevyžádaný channeling pro Tomáše

14. 8. 2021 11:23

Ahoj, meviem kto ke EBE videla som. Iac prispevkov a veci, ktore sa mi diali a deju potvrdil on vyjadrenim, ze si ludstvo ma davat pozor na svoje vedomie! Moj dovetok je, Ze sa snazi ho niekto s technologiami temne ovplyvnovat.

Anča - Re: Re: Re: Re: nevyžádaný channeling pro Tomáše

14. 8. 2021 15:35

Ale jo, samozřejmě, že vědomí lidstva je ten zásadní nástroj ku všem změnám - vědomí lidstva ve spojitosti s vědomím planety. A že se nás někdo snaží negativně ovlivňovat, to je věc známá a vede se proti těm temným boj, ve prospěch lidstva a planety - a tím hlavním nástrojem je vědomí.
Jenže to, že říká faktické pravdy, ještě nemusí znamenat, že to není zavádějící zdroj.
Ti temní - nepřátelé - vesmírní zločinci - si nasadili i do esoterické alternativní scény svoje zdroje. Typické je třeba Allatra TV, ten Rusák s mrkající ještěrkou Žanou. Snaží se navodit pocit, že takový potvůrky jsou vlastně úplně normální.
Viděla jsem třeba nějaké video, kde jakýsi iluminát odpovídá na otázky. Vesměs poutavé vyprávění plné poznatků o dimenzích, bozích, dějinách lidstva, mystických principech atp. - vše fascinující - až na to, že malinko zalžou, něco manipulativně vysvětlí a už je lidské vědomí na špatné koleji uvažování, když to přijme.
Nejvíc si pamatuju, že ten iluminát říkal, že oni byli původně v šesté dimenzi a než, aby šli do sedmé dimenze, že byli tak laskaví a hodní, že šli působit sem na nás, do trojdimenzionálního světa, aby pácháním zla, ovládáním světa a kladením překážek urychlili náš vývoj. To je tak manipulativní vyjádření! Prakticky se jim zřejmě nepodařil vzestup do sedmé dimenze, spadli na třetí a než aby přijali svůj úděl a holt se dali do dalšího nutného vývoje, tak uzurpovali tuhle planetu, trápili malá zvířátka a vedli s nimi krám. Prostě zločinci a ještě zblbnou člověka, aby jim za to málem poděkoval.
Ta mafiánská čeládka je právě nacpaná i do alternativních esoterických a exopolitických zdrojů. Můžou vypadat věrohodně, ale můžou lhát, jako když tisknou, schválně pozměňovat význam.
Jeden z nejspolehlivějších způsobů, jak je odfiltrovat, je intuice, vyhodnotit si, zda je výsledkem strach a pocit beznaděje a pocity uznání vůči těm temným, nebo zda to sdělení dává nějakou naději, cestu ven. Ty skutečné zdroje od mimozemšťanů GF a dalších duchovních se snaží naopak lidský spirit napumpovat odhodláním a optimismem, abychom měli pozitivní vizi a za ní šli.

zuzana t - Re: Re: Re: Re: Re: nevyžádaný channeling pro Tomáše

18. 8. 2021 18:27

ahoj, mam skusenosť, vlastnú, ako niekto na mne vykonával mind control, ale čo je horšie, sú tehchnológie iných, ktoré dovoľuj vybrať z pamäte človeka čokoľvek napojiť ho na mašinu (na inej úrovni) a prepájať s inými obsahmi ľudskych myšlienok. Keď som takto sa na seba chcela pozrieť mimo telo, pri momente, ke´d som mala pocit, že mi doslova niekto ťahá mozok, tak som videla dve bytosti neľudskej podoby (Silvyi, nenahnevaj sa asi tvoji draci to neboli) ale v podobe dragonskej. Predpokladám, že sú prepojení aj s istou skupinou ľudí, ktorí sa znažia mať pod vplyvom nás. Mám pocit, akoby sa dve úrovne bytia prepájali a mnohí ľudia na inej úrovni si obsadzovali telá vybraných a je tam v našom samotnom pozadí rušno! Deje sa to napireeč celou spoločnosťou. Vidávala som týmto vedomím ľudí s povodnými energiami, ktoré boli nahradzované inými ľu´dmi. Pri celom procese dochádzalo u niekoho k tzv. rozbitiu duše. Mám sklúsenosť s prekladaním tela inými (to je pocit, keď mi naloží telo na moje, tkoré v momente oťažie. Volala som jednej veštici, tkorá už má samotná zmenený hlas( pamätám si ako znel jej prirodzený a pôvodný) a tá mi cez mobil povedala, že som pozorovateľ a svedkom mŕtvych a možno mám čosi s plejádami. nikdy som tieto veci smerom hore k hviezdam neriešila alebo nestihla,,hmhm. Mala som vžťah s prírodou a so zvieratami a rastlinstvom V tomto metrixe som sa napájali vlastne nie plynulo ale voľne na myšlienky a pocity druhých ľudí aj zvierat. Otvorilo sa mi vedomie tak, že som videla tok, prúd vody, tkorý tečie pod zemou a vodu, ktorú si čerpá do kmeňa strom.
Inak... Je tu pocit, akoby sa ktosi snažil preklopiť nás zn tejto reality do reality, ktorú sme dodnes chádpali ako sny, ale tie moje sú kontrolované a je v nich manipulácia. Bavili sme sa vyššie o ovplyvňovaní vedomia, tak sa mi to deje. Čisto pocit, že ktosi prepája dokonca naše hemisféry a robí pokusy na papájanie na AI, alebo cyborg. Neviem, či za tým stojí viac veda dneška alebo veda "budúcnosti. Neviem naproti minulosti vizualizovať! a moja imaginácia je narušená, ke´dže mi tam hne´d púšťajú obrázky cudzích ľudí (napríklad) na chviľu, ktorú boli odňaté kamery (ktôorými dovtedy pozerali cezmoje oči) ,tak moja vizualizácia bola jedno čierno jednoducho nič. Mám skúsenosť so svojou predošlou vizuálizáciou, ke´Da som si na tela našla body tzv spasmy a doslova ich rozpúšťala! do dnes bez hĺbky a iného telesného rozmeru (plytká) nie je možné. Dúfam, že ešte vy ste ok so svojim duchovným telom. Nemám napojenie na vyššie ja, lebo bolo nahradené,.robotom? Napoznám odpoveď. Nechcem vás týmto strašiť a vieš negatívne, ale to, čo mi bolo pripojené k mojej hlave je totálne nízkovibračná záležitosť! ľudia sa prebúdzajú, ale ja mám obavu, že ich všetkých pochytajú a budú v bubline, namiesto toho aby sa nám rozširovali úrovne vedomia a boli sme schopní ako ľudia v srdci cítiť prepojenie s ostanými a vo vedomí či už cez tretie oko aleob korunnú čakru poznali pravdu. Niekde v bežnom pristore , ktorý sme spoločne zdielali a vnímali ako prírodné prostredie som vniímal osoby a ľudské bytosti odeté inak ako je dnešok a videla som tieto momenty s určitým pochopením sitácie, boli aj iné videnia a stretnutia v inom priestore a čase.. asi tak. Momentálne ma nastavili na TU a asi ľavú hemisféru. V mojom tele neprebývam sama. inak mi nešibe. Čo mi k tomu napíšeš? Priala by som si, aby ľudia nemuseli paptriť k nejakej konkrtétnej skupine ale naozaj mali vedomie neohraničené a slobodné, čo sa nedeje.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: nevyžádaný channeling pro Tomáše

18. 8. 2021 19:03Ano, oni skutečně zasahovali pomocí technologií do lidských myslí - zvláště duchovně vyspělé lidi se neustále snažili takto ovlivnit. Aby těmto lidem způsobili kdejaké duševní problémy, snížili jim frekvence a aby jejich mysl navedli na špatné programování budoucnosti. Různé negativní bytosti, ať vypadali jako lidé, nebo byli mimozemkého, či dimenzionálního původu, se pomocí nejrůznějších technologií, buď galaktických, nebo vesmírných, neustále snažili co nejvíc navěšet na lidské vyslance světla. A snažili se je celkově zničit - vyděsit, zhypnotizovat, uvést na scestí, k sebevraždě, do blázince, atp.
Tvé vyprávění je velice zajímavé - taky znám ten pocit, že mám v těle jinou bytost, vše se děje přes mozek, buď je to dobrovolné jako channeling, nebo nedobrovolné jako napadení. V současnosti se mi stává, že se uvolňují takové shluky energií a poslední inteligence té kabaly, co na mě byli napojení a kteří míří v posmrtném životě do druhé dimenze - spodní, prostě se jim otevřela brána dolů, nikoliv nahoru.
Viděla jsem, že se jeden ten vesmírný zločinec rozpadl na šest různých kusů, jeden se mi ještě uchytil v mozku a stěžoval si, že v posmrtném životě může maximálně do 3 a 1/2 té dimenze a že se pod ním otevřela brána do druhé. A my mezitím dimenzionálně stoupáme právě vzhůru, do vyšších dimenzí, nad těmi 3,5. Takže to teď všechno tak zvláštně teče po svém směru kolem sebe a zdá se, že je to očistný proces, jak skrze nás odtečou ta temná vědomí tam, kam patří.
Na sobě to vnímám jako únavu a vím, že ze sebe tyto pozůstatky kabaly dostávám pryč - byla jsem v pozici bojovnice, proto jsem na ně byla velice napojená a vedla proti nim řežbu - nyní jejich instalace opadávají a jejich inteligence opouští náš svět, vše je ale v procesu.
Není to krátký okamžik, kdy se tohle všechno děje, věřím, že je to záležitost minimálně ještě dnů, spíš týdnů.
Očistit se od nich a odstranit jejich instalace, v planetárním poli, v kolektivním vědomí, v mozku každý sám, jak dokáže. Vnímám to tak, že už jejich instalace nejsou živené a je věcí vědomí každého z nás, si s vlastním mozkem a tělem pohrát a léčit se. A ty negativní instalace rozebrat.

Já jsem zažila extrémně strašidelné doby, kdy mě někdo na denní bázi hypnotizovali, hýbali mi tělem, pusou, vším, strašili mě před spaním technickými útoky atd., takže jsem na všelijaké takové strašidelné jevy zvyklá. Pořád mám pocit, že ubývají.
Je možné, že jak opadávají, ještě se usadili v mozcích lidí, protože je to pro ně poslední možnost, jak se držet v našem světě.
Podle mě doslova odtečou do spodních dimenzí.
Je to dočasná věc a už to, že si člověk uvědomuje, že mu v mozku bydlí další vědomí, které otravuje, je pokrok. Ale protože jsou jako kobyla, co kope z posledních sil, tak jsou v poslední době možná strašidelnější a výrazněji se ukazují. Jejich původní taktika byla ovládání potají. Přitom se jedná už o jejich posmrtný život. Doporučuju nenechat se tím totálně děsit. Je to dočasná záležitost.
Dřív to byly vesmírné technologie, tohle už je zase zpátky spiritismus. Protože to je rozpadlý posmrtný život kabaly, co otravuje, než zmizí.

zuzana t - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nevyžádaný channeling pro Tomáše

21. 8. 2021 18:25

CIS 666 Artificial Inteligence... /Cleveland state university, departmen of electrical engineering) - týmto sa zaoberajú aj mnohé iné už
medzi referanciami viacerými je jedno Genetic programing on the preogramming of computers by means of natural selection (na Darwinizme!!!!) J.Koza MIT (Masach. technolog.inš) press 1993
Mnohé čo sa deje je na podklade darwinizmu aj, keď v rírode je možné pozorovať kooperáciu, ktorá(možno Lamarc o nej hovoril, keď ho vysmiali) a teraz to dokazuje napr. Gregg Braden a Bruce Lipton, čo sú tiež vedci.

Anča - Re: Re: nevyžádaný channeling pro Tomáše

13. 8. 2021 17:13

A Tomáši, když už s tebou tak spamuju :-), abych tě utěšila.
Tvůj vlastní vjem byl pravdivý:
" Já byl v kontaktu s bytostmi světla v rámci indianské tradice a poslední sdělení je - spousta duchovních lidí a esoteriků to nedá, zachrání se jen ti kteří půjdou skrze Zemi s ní.."
To je pravda.
Vlastní vjemy jsou pravdivé - viděls cos viděl a vidět jsi to měl.
A viděl jsi dost podstatnou věc. A máš obrovský přehled.
Silva tě docela odpinkla s tím, že si máš léčit karmu - a já myslím, že tento zdroj, kterému věříš, je svým způsobem klíč k tomu.
Určitě na to přijdeš, nikdo není nevinný, já třeba v jiné časové linii taky způsobila dimenzionální pád světa ... takže si to tady hezky dávám do pořádku :-)
A takových lidí je více, ti makají o sto šest jak o život.
A jiní, třeba ty, sbírají a třídí informace. Já třeba tvoje zpochybňující působení tady nevidím jako špatné - otevíráš témata a otázky.
Jen nebuď tak naštvaný na ten svět.

Tomáš - Re: Re: Re: nevyžádaný channeling pro Tomáše

13. 8. 2021 22:07

Ahoj Anči, díky za Tvůj názor a že jsi zhlédla to video. Jde vidět že máš otevřenou mysl a věci jen tak neodsoudíš jako blbost. Ona jezdí skleničkou po papíru s kruhem s písmeny, tak začínali dnes už to nepotřebuje píše osmičku symbol nekonečna ,ve vesmíru je i symbolem propojení spodních a horních světů, snáze se tak napojí. Já je původně také zavrhl ,ale když jsem na ně pak zase narazil a poslouchal co říkají o fyzice, cestování časoprostorem, cernu a reptilianech začalo mi to zapadat do toho co vím a dozvěděl jsem se i dost nového. Je pravdou že to co říkají může lidi hodně vyděsit ,ale myslím si že je to jedna s možných časových linií ,která se může a nemusí vyplnit a tím jak tady pracujeme měníme budoucnost k lepšímu. Tak jsem na generátor prány nakreslil ležaté osmičky ,teda mám tam i fotku indian. šamana s kterým jsem pracoval..
Silvě se nedivím že mě tak setřela ,já myslel že to ani nečte jen málo tady reaguje. Já spochybnil tu Arkturianskou technologii ,že bych to řešil energií z vyšších světů, ale ta není moc k mání ,aspon mě to funguje jen občas a té arkturianské technologii moc nerozumím ,je to nějaké programování pomoci kodů co mě udivilo že tam bylo i něco atlantskýho. Jinak já se moc duchovnem nezabývám, nejraději bych vedl prostý život s přírodou ,ale bohužel nenechají nás v klidu žít...

Anča - Re: Re: Re: Re: nevyžádaný channeling pro Tomáše

13. 8. 2021 22:27

Já jsem z toho získala pocit, že ona říká pravdu, ale časově posunutou. Odpovídalo by to době třeba 2015, třeba i těch 2019. Ale ne teď - 2021 v této době. Že by se z 12té dimenze netrefili? Přitom to se stávalo právě iluminátské kabala smečce, protože od jisté doby měli nabořené technologie a časově se rozcházeli ve svých záměrech, vznikaly z toho pěkně bizarní situace, ale aspoň se člověk zasmál.
Navíc jsem si všimla, že ona tam někde říká - vy nejste bůh. To je špatně.
Právě jde o to si naprosto nabubřele uvědomit, že jsme bozi - skuteční tvůrci svých životů, jsme projev Stvořitele a Stvořitel je v nás, v samém jádru naší bytosti.
Ona tam používá formulaci - CERN na vás útočí, vy nejste bůh, bežte do svobody, nemáte se čeho bát. To nedává smysl.
Navíc lze sestavit nějaké sdělení z channelingů jiných médií a zkombinovat to s již zveřejněnými fakty ze zákulisí exopolitiky.

A ta Arkturiánská technologie samozřejmě nemůže být tak silná, jako inteligence vyšších až nejvyšších dimenzí, zato nám dokážou nadržovat a to světlo do nás dostat i uměle, kam až to jde. Protože čistě jen na spirituálních výkonech lidstva by v současné situaci asi nebylo dosaženo takového výsledku. A oni to mají povoleno právě od těch sil, o kterých mluvíš - tzn. jsou s nimi v souladu, jejich technologie zvládnou převést informace a energie vyšších sil do našeho světa.

ANDREA - Synchronizacia

9. 8. 2021 10:52

A co anulovanie skodlivych ucinkov testovania? Poznam muza co mal otvorene tretie oko ale po testovani proti jeho voli, vidi len tmu.... Tou dlhou palicou sa prepichuje tretie oko, to je hlavny dovod a plus sa tycinkou, ktora sa namaca do "niecoho" dava do tela grafen , karcinogenne latky, morgoloidy a dalsie svinstvo....vacsina ludi na Slovensku je testovana....co s tym?

zuzana - Re: Synchronizacia

9. 8. 2021 11:03

nic sa nedeje "proti nasej voli"
mame obrovsku silu mat plne v svojej moci svoj zivot
vizualizovat si ho a prezit ho tak, ako sami chceme.
vcerajsi prechod lvi branou posilnil este viac nasu silu, odvahu, odhodlanie, kreativitu.
ako silvia napisala- je cas tvorit, tvorit svet :-)
nie byt obetou .

Ty si silna a mudra bytost a ostatni, o ktorych pises, sa tiez tieto dni navratia k svojej sile.

som lev, 999, tisickrat zrazeny, tisickrat povstany. to je ten Lev Aslan v nas :-)

ANDREA - Re: Re: Synchronizacia

9. 8. 2021 12:15

Ano presne. Sme tvprcovia nasej reality.:) Tak podme ju robit co najkrajsie...vsetkym tu pritomnym svetialkam zelam krasny den.

Tomáš - Re: Synchronizacia

9. 8. 2021 17:25

To je pravda neočkovaní budou dál tráveni špejlemi s grafenem.. Pomoc očkovaným je důležitá ,ale přichází moc brzy ,kamarádi nemají žádné vedlejší příznaky a jen se mě diví proč se neočkuji a věřím nesmyslům, tak nemůžu chodit ani do hospody, proto že se nešpejluji. Ted když jim z očkování nic nebude jen je to utvrdí v jejich víře v systém a zázračnou vakcínu ,nebudou hledat pomoc v duchovní oblasti a neprobudí se.. Byla to strategická chyba jsme ve válce..

ANDREA - Re: Re: Synchronizacia

9. 8. 2021 18:36

Mas pravdu, ludia sa utvrdia ze ockovanie je super, ved budu vsetci zdravi ....a budu do neho tlacit neockovanych...nuz nie je to sranda rozhodovat v takych vaznych veciach....ale tak dufam ze Arkturiani vedia co urobili a bude to vsetko ok....ale teraz neviem na zaklade coho sa ockovani budu prebudzat,....

Alena - Re: Re: Re: Synchronizacia

9. 8. 2021 22:17

V tomto plne suhlasim. Urcite nezelam nikomu nic zle, ale pokial sa niekto z pohodlnosti (cest vynimkam, ktori boli donuteni), alebo, aby mal nejake vyhody, dal opichat a niekto za neho bude rusit nasledky, tak ake je ponaucenie? V tomto pripade nerozumiem. Mame poziadat a dostaneme pomoc, ale my sme rozhodovali za ockovanych, ze chceme aby dostali pomoc? A kde je tym padom ich slobodna vola? Takze tym padom nebude presadzovane este viac a nejdeme proti sebe, aby sme nakoniec skoncili my v nejakych taboroch, kedze ho odmietame a ked dojde na nas, tak Arkturiani uz budu z tolkeho rusenia ucinkov unaveni a my na tie vakciny zajdeme? Tot len taka uvaha.

Jan S. - Re: Re: Re: Synchronizacia

10. 8. 2021 11:34

Lidičky, nechte tyto myšlenky plynout a odtéct, nechci se očkovat, tak mě k tomu nikdo nedonutí, nechci se testovat, opět mě k tomu nikdo nedonutí.... rozumím, že je to velmi složité v korporátech (firmách, kde to mají předepsané), ale to, co přináší nové paradigma je, že nadnárodní korporáty a veliké společnosti, které jdou systému na ruku postupně odumřou..... jak? tak že z nich postupně lidi odejdou a to klidně i proto, že se nechtějí očkovat a testovat, věřím, že všude i v Čechách i na Slovensku jsou firmičky, které nenutí své spolupracovníky se očkovat a testovat a zachovávají si zdravý selský rozum a nepropadají propagandě, kterou šíří media a vlády.... Nebojujte s tou hloupostí a nesmyslností jen to prostě opusťte je to odumírající myšlenkový koncept, bojem jen přidáváte dožívajícímu systému svou cennou energii, změňte případně práci pokud Váš nadřízený pozbyl zdravého rozumu..... odkazujte se na základní listinu práv a svobod..... k testování ani vakcinaci nikoho nelze nutit....... Pokud firemní pravidla potírají tyto práva nebuďte jejich součástí...... Vždy když něco ztrácíš, následně daleko víc získáš.... je třeba jen překonávat v nás hluboce zakořeňené strachy. Krásný den Všem Jan.

Petr - Re: Re: Synchronizacia

11. 8. 2021 9:49

Žádná strategická chyba to nebyla. Anulovalo se to o čem očkovaní nemají ani páru. Tak či onak by věřili, že jim pomáhá. Taky jsem nedávno četl, že metal z duchovního hlediska není vůbec vhodná muzika. Je to plný temna. Dost možná proto snad v každém vašem příspěvku něco popíráte nebo šíříte strach. Je to jen můj názor, ale myslím, že by bylo vhodné s tím něco udělat.