Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDKY SYNCHRONIZACE 8.8.

9. 8. 2021
 
CELÉ ÚZEMÍ ČSR BYLO VYHLÁŠENO ZA ÚZEMÍ POD OCHRANOU RADEGASTA
BYLA POUŽITA MIMOZEMSKÁ TECHNOLOGIE NA ANULOVÁNÍ ŠKODLIVÝCH ÚČINKŮ OČKOVÁNÍ
DOŠLO K POSUNU V REZONANČNÍ MATRICI DNA LIDÍ SMĚREM OD C-19 K ZDRAVĚJŠÍMU NASTAVENÍ, COŽ U VŠECH LIDÍ NA PLANETĚ ZPŮSOBÍ PŘECHOD K ZDRAVĚJŠÍMU ŽIVOTNÍMU STYLU
DOŠLO K PROCITNUTÍ CCA 30% PŘEŽIVŠÍCH ELEMENTÁLNÍCH DRAKŮ NA ÚZEMÍ ČRS A DALŠÍ SE BRZY VYLÍHNOU
DOŠLO K LÍHNUTÍ DALŠÍCH ELEMENTÁLŮ, JMENOVITĚ DVOU JEDNOROŽČÍCH MLÁĎAT ZNAČNÉ VELIKOSTI (PRO VYSVĚTLENÍ JEDNOROŽCI MAJÍ STEJNOU VELIKOST JAKO ELEMENTÁLNÍ DRACI, ČASTO BÝVAJÍ I VĚTŠÍ), NĚKOLIK STOVEK VÍL, STOVKY NOVÝCH ELFŮ A TISÍCE ŽABÍCH ELEMENTÁLŮ NA TOMTO ÚZEMÍ
DOŠLO K LÉČENÍ V CITOVÝCH TĚLECH LIDÍ AFRICKÝCH KMENŮ, KTEŘÍ JSOU PŘÍMÝMI POTOMKY SÍRIANŮ, ZAKLADATELŮ ATLANTSKÉHO EGYPTA.
DOŠLO K VELKÉMU POSUNU VE VIBRAČÍM STAVU SLUNCE JAKO HVĚZDY. BYLO ROZHODNUTO, ŽE DOJDE K POSUNU NAŠEHO SLUNCE DO VESMÍRU 5D SPOLU SE ZEMÍ A ČÁSTÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVY.
ABY DOŠLO K POSUNU, ZAČNOU SE BRZY VYLÉVAT NĚKTERÉ ŘEKY ZE SVÝCH BŘEHŮ. NEBOŤ PLANETA POTŘEBUJE MÍT MAXIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ POVRCHU ZALITÝ VODOU BĚHEM PŘESUNU. JE TO NUTNÉ PRO OCHRANU JEJÍ FAUNY A FLÓRY.
KOLEKTIVNÍ VĚDOMÍ LIDSTVA (MYŠLENO BEZ POMOCÍ PŘÍRODNÍ ENERGIE) SE BĚHEM VČEREJŠÍHO VEČERA DOSTALO DO EQUILIBRIA, DOKONALÉ ROVNOVÁHY MEZI POZITIVNÍMI A NEGATIVNÍMI MYŠLENKAMI. OČEKÁVÁ SE, ŽE BĚHEM PŘÍŠTÍCH DNŮ 9-12.8. SE VLIVEM DALŠÍ PRÁCE SVĚTELNÝCH PRACOVNÍKŮ DOSTANE DO MÍRNÉ PŘEVAHY POZITIVNÍ ENERGIE. TOTO JEŠTĚ NIKDY NEBYLO POZOROVÁNO PRO POSÁDKU POZEMSKÝCH LIDÍ. ZATÍM V TĚCHTO OBDOBÍCH VŽDY PŘEVLÁDALY TOUHY PO KATASTROFICKÝCH ZMĚNÁCH.
TYTO DNY JSOU KLÍČOVÉ, MÁ-LI LIDSTVO PŘEŽÍT PŘESUN DO 5D VERZE PLANETY ZEMĚ.
ZDRAVÍ VÁS ARKTURIÁNSKÁ RADA STARŠÍCH SPOLU SE SILVOU V TOMTO CHANNELINGU. PŘEJEME ZDAR VAŠEMU POSUNU.
Já jako Silva za sebe můžu dodat, že budu až do 13.8. nejméně jednou denně zapínat generátor a nechám část oltářů z včerejší synchronizace, kde budu také intuitivně v průběhu těchto dnů zapalovat svíčky.
Naše práce ještě neskončila, potrvá až do 12.8. Další synchronizace toho 12. bude večerní, měla by začínat někdy mezi 19:00 a 19:30 podle toho, jak kdo z nás bude mít čas.
Děkuji všem za vaši úžasnou práci!
Mějte se krásně!
Silva
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Alena - Re: Re: motto: není cesta k míru - MÍR JE CESTA

10. 8. 2021 22:32

Nezlobila jsem se. Necítila jsem se energeticky v pohodě a po přečtení některých komentářů se to ještě zhoršilo. Zkus to vzít tak, že vnímám svět jinak, jsem mnohem citlivější na energie a občas mám proto pocit, že se potřebuji nějak zbavit tlaku, který na mně okolí vyvíjí. Trpělivost je potřeba na obou stranách. Alena

Tomáš - Re: motto: není cesta k míru - MÍR JE CESTA

10. 8. 2021 14:19

No v 5d to bude hlavně o telepatii, možnost komunikace se zvířaty , rostlinami, kameny , Zemí. Možnost vidět energie a částečně pochopit vesmír a bytí. Dnes to někteří probuzení mají ,ale často jen jednu schopnost a jen částečně pak to budou mít všichni, tak že to bude hodně o učení se.. Zhmotnování myšlenek a tvoření myšlenkou to si myslím že bude až ve vyšších úrovních 5D a spíše jen částečně, že bych si třeba řekl tak potřebuji dům a on se zhmotnil to asi né.. Měnit realitu pomocí myšlenky můžeme už ted je to druh energie a jde o to kolik energie do té myšlenky- záměru dáte ,pokud jste schopni načerpávat energii z vyšších světů tak jak indiánští šamani pak se myšlenky rychle plní..

Anča - Re: Re: motto: není cesta k míru - MÍR JE CESTA

10. 8. 2021 14:32

Jo a taky mi u těch vizualizací připadá důležité mít je pěkně propracované - tzn. vymyslet jakoukoliv fantastickou budoucnost lze, ale taky je potřeba k tomu skloubit cestu a řešení.
Co si umíme představit, to se realizuje. Jenže realizuje se to, co si dokážeme představit jako proveditelnou záležitost, víme jak.

zuzana - Re: Re: motto: není cesta k míru - MÍR JE CESTA

10. 8. 2021 14:49

Tomasi hlasim, ze mne uz to fachci aj na pokazeny vysavac a zavarene nefunkcne cerpadlo v jazierku. aktualna skusenost z tohto vikendu. zboznujem tuto dobu! (este to nejde okamzite, ale do 48 hodin. )

ANDREA - Re: Re: motto: není cesta k míru - MÍR JE CESTA

10. 8. 2021 15:32

Ano Tomas, presne tak som to myslela zhmotnovanie myslienok ale nie napriklad domu:))) To uz bude ina realita ked sa to bude dat:)

Tomáš - Re: Re: Re: motto: není cesta k míru - MÍR JE CESTA

10. 8. 2021 16:18

Ahoj Andri, no tou svojí myšlenkou jsi do toho hodila vidle, my se přidali a chudák Alenka která už je myšlenkama v 5d pak padala do mdlob jak jí klesali vibrace.. Ten zhmotněný dům není tak úplně mimo, já slyšel o chlapíkovi co si v mládí udělal nástěnku přání ,nakreslil si dům manželku dvě děti a psa. Ve stáří ten obrázek našel a žasnul že má podobný dům , ženu dvě děti a i pes byl stejný, vesmír rád plní přání a má i smysl pro humor. Také znám skvělou historku o japonci ,který přijel se skupinou lidí do Jižní Ameriky mezi šamany se učit jejich umění jak je dnes modní a měli za úkol si něco přát šamani do toho vložili hodně energie a tak přáni musela být rychle splněna. Japonec se za dva roky vrátil a strašně nadával a stěžoval si šamanům že si přál aby se dostal na Mars a že ho unesli šediváci a on se probudil v talíři na operačním stole a okýnkem viděl rudou planetu ptal se kde to jsem a oni to nic jsme na Marsu. Śamani se mu smáli jak je hloupí, vesmír neměl jinou možnost jak ho dopravit na Mars a tak musel být unesen a sloužit k nějakým šíleným experimentům šediváků.. Tak pozor na to co si přejeme.. :-)

Andrea - Re: Re: Re: Re: motto: není cesta k míru - MÍR JE CESTA

10. 8. 2021 16:31

No Tomasko, mne sa stalo to iste pred 15 rokmi. Mala som vysneny byt , ktory sa rozhodli na poslednu cvilu majitelia nepredat. Oni si stavali rodinny dom a byt si chceli ponechat a prenajimat...A ja som si presne podla navodu jednej knizky pisala sekove najomne s tou adresou a mojim menom som asi tak 10 minut vypisovala ...A o 6 mesiacov som stretla majitelku bytu na ulici a oslovila ma, ci som si to nerozmyslela a nechcem ten byt kupit...a veru tu byvam uz 15 rokov a je tu super...naokolo stromy velky balkon a o ulicu dalej mam rodicov....a teraz mam na rade domcek s velkou zahradou:) Ale od v roku 2021 sa taketo priania plnia daleko skorsie. Takze vsetci si zacinajte plnit svoje sny....pre vsetkych je dostatok hojnosti...

Anča - Re: Re: Re: Re: motto: není cesta k míru - MÍR JE CESTA

10. 8. 2021 20:38

I když jsi třeba chtěl vyprovokovat debatu, tak to v tu chvíli bylo velice rouhačské vůči veškeré dobré myšlence celé věci. Alenu to asi namíchlo. Dokážeš dost nemilosrdně zkazit náladu. hned se do ní tak pouštět nemusíš.
Na těchto diskuzích je hezké, že je tu klid a dají se tu otevřeně vyjadřovat myšlenky a nikdo nikoho nenapadá.
Ty máš svoji paranoiu a pochybnosti a zřejmě čteš nějaký zdroj, který je v rozporu s tím, co tu vyciťujeme, telepaticky channelingujeme a pak se s tím nadšeně svěřujeme.
Já chápu, že máš svoje pochybnosti a asi je dobře, že tu jsi, protože "víříš diskuzi", ale ty věci k řešení nejsou jednoduché.
Tak zkus tak nevyjíždět. Kolísání energií a vjemů je standardní stav současnosti. Jestli se tu začnete rvát, klesne tu frekvence :-)

Andrea - RADEGAST!!!!!

10. 8. 2021 21:01

Veru, vratme sa K RADEGASTU...co sa podarilo nad nasim dvoma statmi, je neskutocne a je to zasluhou hlavne Silviinou a aj nas vsetkych.... je to nadherne a tesme sa na buducnost

Alena - Re: Re: motto: není cesta k míru - MÍR JE CESTA

10. 8. 2021 22:57

Ach jo, Tomáši, už i dnes se myšlenky umí zhmotňovat, jen ne tak rychle, abychom si to uvědomovali. Ono to nejspíš vypadá dost složitě, faktem je však skutečnost, že nejpodstatnější silou zhmotňování jsou emoce. Čím čistší, tím účinnější. A umět si ohlídat myšlenky (takové abychom s nimi byli spokojení, když se uskuteční), emoce a motivy je základ cesty. Pokud jdeš správně, začnou se jako vedlejší produkt objevovat sidhis - tedy "mimořádné" schopnosti. Ony nejsou vůbec mimořádné, jen v Tobě spí, překřikovány spoustou myšlenek, které si hrají a dovádějí v mysli. Když mi bylo 15 let, povídala mi kamarádka: zkus na nic nemyslet jednu zastávku tramvaje. Dokážeš to? No ani náhodou. Ale pro mně to byla výzva. Kdo je v mé hlavě pánem? Já, nebo myšlenky? V Józe se toto cvičení jmenuje "Kráva v ohradě" a spočívá v tom, že si vybereš jakýkoliv předmět a minutu myslíš jen na něj. Když myšlenky utečou BEZ KOMENTÁŘE se vrátíš zpět. A pokud to děláš dost dlouho, jakýmkoli způsobem, který Ti vyhovuje, dostaneš se k tomu, že pánem ve svém domečku jsi alespoň většinou Ty. A pak přijdou i sidhis. Dobrou zábavu:) Alena

Eritree - Ptačí mimozemšťan

10. 8. 2021 9:56

Měla jsem nejmíň 2x pocit, že došlo k vlnovému útoku. Včera mi nebylo dobře. A před týdnem a něco byl šíleně nízký tlak. Je to takové jakoby mě něco oddělovalo od duše. Vždycky jsem se z toho vyspala, takže ok.
Před lety jsem měla sen, že nás Thoft učil, jak vypadá znamení smrti - vypadalo to jako terč - soustředné kružnice a uvnitř tečka.
Včera mi syn říkal, že viděl bílého ptačího mimozemšťana a ten mu říkal, že se sem chce vrátit, že tam, kde žijeme my, kdysi žil. Že žil předtím na planetě, kde byl způlky život a způlky byla ohnivá, kde žili draci, ještěrky, ale že byli moudří. A že se ta planeta roztrhla, došlo k velkému třesku a ten ptačí mimozemšťan se zachránil. Prý měl kolem sebe ochrannou en. vrstvu a uměl se teleportovat. Pak syn říkal, že na Zemi byl život dřív, než se nám říká.
Cca před 2 lety při čištění min. životů jsem čistila mj. život na dračí planetě, kde jsem žila i já i syn. A hlavně život, kde jsem byla stromová víla. Když jsme si se synem povídali, kam půjdeme po smrti, tak jsem říkala, že chci být lesní víla a on řekl, že chce na dračí planetu. Ikdyž mám strach z armagedonu, tak necítím strach o to, že by mě to oddělilo od něho.
Kdyby měl přijít a., proč by se sem vracela bytost, která se umí teleportovat? Možná se na vše začnu dívat optimističtěji. Ale je to náročné.

Alena - Re: Ptačí mimozemšťan

10. 8. 2021 21:59

To je zajímavé, co píšeš. CCa před dvěma lety jsme s kamarádkou a jejím manželem čistili prostor zhruba v oblasti Sedmihorek, protože je tam nějaký klíčový bod. Zpívali jsme a bubnovali na taková zvláštní zařízení. Pak se v prostoru, který jsme čistili začaly objevovat poměrně malé světelné věci, které jsem neuměla moc popsat. Nedávno, když jsem si na to vzpomněla, jsem to přirovnala nejspíš ke zvláštním ptákům. Odlétlo toho moc a moc. Když jsme skončili, začali ptáci zpívat jako na jaře, i když byl podzim a pozdní odpoledne. Svět je plný zázraků. Díky:) Alena

Jindra - Dotaz

10. 8. 2021 21:32

Už jste někdo odhalil, jaká událost přijde teď v půlce srpna (jak o tom Silva mluvila)? Já jsem nad tím celkem dlouho přemýšlel a jako nejlogičtější se mi zdá, že Trump nastoupí zpátky do Bílého domu.

zuzana - radost

10. 8. 2021 14:41

priatelia, Silvia pise o drakoch, jednorozcoch, sile vody, nadhera!
viacere zdroje uvadzaju, ze Gaia a ludstvo si vymienaju principy. Gaia prebera muzsky a ludstvo zensky princip.
Milujme, kreujme, carujme..... a Gaia zacina konat.....
ja uz citim vonu mora vo vzduchu, dufam, ze sa plaze ujdu aj vam a nam:-))))))))))))))

korendor - Majetek USA ?

10. 8. 2021 12:13

https://newtube.app/user/yandex/IwbGCDe

Alena - Očkování a jiné 3D hity

9. 8. 2021 23:28

Odpoledne mi rapidně klesly vibrace. Po přečtení některých nejčerstvějších komentářů se ani nedivím. Uvědomujete si, že 3D a 5D je o něčem úplně jiném než jen o očkování a vašem pojetí svobody? Tak na okraj: Svoboda je poznaná nutnost. Jednej tak, aby se maxima tvé vůle dala použít k tvorbě všeobecně platných zákonů. (To je Immanuel Kant). Nyní procházíme testem jak je kdo připraven tvořit myšlenkou. Na tai-či k tomu vyprávěli hezký příběh.
Svatý muž se celý život snažil o co nejlepší život a když už byl přesvědčený, že je dokonalý, požádal tvořící sílu, aby mu dovolila mít také schopnost tvořit. "To není moc rozumná žádost" byla odpověď. "Opravdu si myslíš, že to zvládneš?" Svatý muž si byl jist svou dokonalostí a odpověděl ano. Po získání této dovednosti si zprvu přál samé krásné věci, spoustu přátel a podobně. Pak ho ale popadl strach: Co kdyby teď přišel tygr a sežral mně? A tak se i stalo. Tygr přišel a sežral ho.
Zkuste si kontrolovat svou mysl. Dovedete mít v hlavě jen to, co opravdu potřebujete a právě děláte? Nepřemýšlíte při něčem co právě děláte na něco úplně jiného? Ve 3D je to jízda na autopilota, ale v 5D do které směřujeme je to ten tygr.
Teď právě ukazujeme vesmíru na kterou realitu jsme připraveni. To je naprosto v pořádku. Ale pokud budeme kritizovat něco, co ani dost málo nechápeme, pomůže to něčemu? Zkuste vzít na vědomí, že mimozemšťani jsou mnohem výš a 3D hodnocení 5D skutečnosti je asi jako když dítě radí dospělému, jak vést zoologickou zahradu, protože má rádo zvířátka.
Alena

H - Re: Očkování a jiné 3D hity

10. 8. 2021 8:47

Alenko palec nahoru...

Sysa - Poděkování

10. 8. 2021 8:17

Krásné ráno, s velkou láskou děkuji Silvě za její stránky a její vedení, sdílení informací a také obrovskou trpělivost a toleranci k nám všem. Dále bych ráda poděkovala Alence(Tribunová sutra), Anael-i, Anče i ostatním za jejich vhledy a ochotu sdílet jejich zkušenosti s ostatními. A také snahu udržovat vše v tolerantní a láskyplné energii.
Sylva

Helena - Očkovanie C-19

10. 8. 2021 7:52

Takže už sa môže hocikto očkovať bez následkov?

Jaroslav - Dobrý den, všem.

9. 8. 2021 17:24

Všem krásným duším z čech,moravy,slovenska. Žijeme tu v prostoru,který je stále více a více originál ve frekvencích nádherných,tvůrčích lidí. Záměrně píšu to neobyčejné slovo, ,,prostor". Protože tvůrčí síla, vůle a energie lásky v něm rozhoduje.Plní se nyní vibracemi a frekvencemi, o jaké usilujeme. A právě v tomto našem prostoru je síla myšlenky obrovská. Takový prostor velmi ozdravuje nejen jeho tvůrce,ale i všechno ostatní v něm i jeho okolí. Slovo ,,prostor" a jeho význam. Právě v něm je klíč ke všemu.Bůh otec manipuluje právě s prostorem.A v něm,jeho druhá polovina , bohyně matka tvoří vše živé. Živý život,od malé vodní améby po planety,slunce,galaxie. A my,jejich božské děti nyní takový prostor obýváme,spravujeme,opravujeme synchronizací,světlem dobrých ůmyslů.Je to neobyčejná práce neobyčejných,krásných duší v tělech člověka na Zemi. Jen vytrvat v ůsilí,touze a pevnosti vůle. Zrodíme nový svět.