Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 6.9.2021

6. 9. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace

10. 9. 2021 8:33

Já myslím Tomáši, že takoví lidé jsou a žijí. Jsou v nich právě velice vysoko situované spirity z Vesmíru, nebo rovnou Kosmu.
Od 5D už je zneužívání téměř znemožněno, protože to prostě nechceš. V tom stavu jsi tak klidný, v míru a přirozeně cítíš lásku ke všemu, že by tě ani nenapadlo někoho zneužívat. Cizí bolest vnímáš jako svoji.
Já myslím, že to přijde, všechno, po čem toužíme, že přijde i to kolektivní probuzení.
Probuzených lidí, pokud takoví jsou, se určitě nemusíš ale obávat. Proč by někomu ublížili, či něco zneužívali?

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace

9. 9. 2021 17:25

Tak pokud by se pár lidí opravdu probudilo , tak bychom si své problémy vyřešili sami a velmi rychle, nepotřebovali bychom žádnou GF. Problém je že ostatní lidi by na ně hleděli jako na Bohy a oni by toho mohli i zneužít...

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace

14. 9. 2021 9:44

Taky bych si dal pár tisíc let dovču od tohoto všeho. Už příliš slouho jsme se v tom plácali sami proti obrovské přesile.
Kvůli podivnému vesmírnému zákonu "svobodné vůle" která tímto ale zcela přestala být svobodnou vůlí, a začala být nekonečným karmickým peklem.

A okolo lítaj ufoni a nijak nám nepomáhají, protože napojení na ně má jen hrstka lidí, v té mase zombíků. A tak lidi jako Sylvie už padají únavou na hubu, protože Galaktická rada si tu hraje na OSN, kdy její mírotvůrci jen pozorovali, jak za demarkační línií kterou nesmí překročit, chlap samopalem pokosil celou školku s dětmi.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Informace

8. 9. 2021 9:54

Taky by mě zajímalo, jaké skupiny, nijak to nerozporuju, předpokládám, že to jsou 3 skupiny podle vývoje a inkarnačního plánu. Ti, co inklinují k otroctví a otrokářství a temní by jim jako tyrani chyběli, se budou moci veselit s reptiliány na jiné planetě, koncipované jako 3D vězení, další se přizpůsobí dimenzionálně stoupající Zemi a další budou osvobozeni od karmy na této planetě úplně?
Či tak nějak podobně?
Co jsem si všimla, tak planeta už se léčí a už nebojuje, léčí se a stoupá. Jakékoliv boje proti temným už jsou čistě otázky lidského druhu a planetu s tím už nejde otravovat. Planeta se léčí, budou z toho klimatické projevy, které doufám smetou nejenom část lidí, ale naruší i technologické instalace od temných a donutí jít lidstvo jinou, lepší cestou. Jinak jsem viděla, že podzemí planety je čisté a proto se může nadechnout k léčbě a jenom při povrchu v bunkrech jsou ještě nějací esesáci.
Bývám ale větší optimista, než jak to třeba reálně je.
Skvělé je, že planeta se vydala na ozdravnou cestu a bude zachráněna, uzdravena a myslím, že nový věk si každý představí tak, že bude planeta zdravá a čistá. Kolik lidí tu bude žít třeba za 100 let, těžko říct. Ale věřím, že už nebudou tak zkažení a nebudou otroci.

Petr - tichá krása

14. 9. 2021 9:13

Zajímavé. Předešlou noc jsem se převaloval na posteli a nemohl ani za nic usnout. Pořád se mi honilo hlavou, jak to udělat, aby generátor prány fungoval i pod vodou a případně čistil vodní toky a přehrady, studánky atd.

Kromě toho jsem si dal jednu meditaci od P.CH. "čištění pomocí světělných bytostí" a můžu říct, že vytahali hodně "energetických červů" a další špíny. Jak se čistí planeta a lidstvo, tak holt na člověku ten sajrajt může ulpět.
Vřele tuto meditaci doporučuju, pokud tedy nemáte vlastní lepší způsob očisty.
Docela se mi po tom ulevilo.
Holt, co dělat, když se všichni kolem nechali naočkovat a člověk se kontaktu s nimi zkrátka nevyhne.

Alena - Diskuse probuzení lidé

10. 9. 2021 17:08

Každý se dnes probouzí na své úrovni. Opravdu probuzení lidé jsou neskutečně vnímaví a tolerantní k hledání směru cesty a lásky s jinými lidmi. Než jsem se dostala na úroveň na které jsem teď, moc jsem nechápala, jak je možné přežít s citlivostí něco, co je poněkud mimo. Teď vím, že to možné je, ale vysvětlit to nedovedu. Ono to roste obojí zároveň, citlivost i pochopení pro cestu dalšího člověka. Znovu: Nemůžu trhat jablko ze stromu, který kvete. A to, kde ve své fázi je, není ani dobře, ani špatně. Jen to prostě je, a je dobré vzít to na vědomí. Je dobré rozlišovat. S rozdělováním a hodnocením však musí být člověk opatrný. Rozdělovat je dobré koláč na několik dílů, tam je to fajn. Dělit na dobře x špatně nevidím jako moc funkční. Každý se může řídit jen těmi zkušenostmi, které má on sám. Někdy je možné převzít zkušenosti někoho jiného, ale jiné zkušenosti jsou nepřenosné. A to je třeba zohlednit a mít trpělivost s hledáním ostatních. Opravdu probuzený člověk (jako Silva) moc ega nemá. Umí si ochránit svůj prostor a v případě potřeby jednat, nebezpečný však není. Dobře rozlišuje "já chci" od "je třeba" a moc s ním nehnete. Na obvyklé motivační hlášky nereaguje. Ve vyšší dimenzi to patrně bude fungovat ještě jinak a to se potřebujeme začít učit od těch, co to dovedou. Zdravím:-) Alena

HH - Video

9. 9. 2021 8:39

Sylvy super...!! Video už frčí...:- ))

josef - video zde ke stažení

8. 9. 2021 8:47

https://uloz.to/file/oAK5DBJr8je9/aktuality-6-9-2021-mp4#!ZJL4AwR1MTZ4MQAuL2EyLJMyAQt0BJIdBRgKZySyowSuZzIx

HH - Re: video zde ke stažení

8. 9. 2021 11:59

Josef děkuji za odkaz, Silvyno poslední video jsem si stahla na Uložto zdarma a už jsem ho taky shlédla....:-))

Zdenča - Re: video zde ke stažení

8. 9. 2021 15:13

Super, video šlo stáhnout zdarma. Velký dík.

ivo - smazané videa

8. 9. 2021 11:05

mám stažených přes 30 videí od Silvy můžu postupně nahodit na uložto

Magda - Re: smazané videa

8. 9. 2021 14:50

myslím si, že nejlepší je náštube https://nastub.cz/videos/local
ale nevím, zda jde vkládat videa

ANDREA - zmazane video

8. 9. 2021 10:09

Som rada ze som si stihla este toto pozriet Silvinkine video lebo uz ho zmazali, je to dokaz ze hovori pravdu, ktorej sa boja aby ju ludia nevedeli....NAS TO NEZASTAVI

Jindra - Podvodné hologramové napadení mimozemšťanů

8. 9. 2021 9:51

Mluví o tom Steven Greer v knížce Unacknowledged, že už v padesátých nebo šedesátých letech byly hologramové technologie na takové úrovni, že by nikdo na obloze nepoznal rozdíl od reálných objektů. Stačilo by pár satelitů na orbitě Země a už by tu byla fingovaná mimozemská invaze. A teď si představme, co mají teď?
Plus ještě dodám, co zmínil Emery Smith v jednom ze svých rozhovorů. Jde udělat něco jako hologram, který má "pevnou skořápku" nebo "obal" nepamatuji si přesně, jak se to jmenuje. Takže na první dotek se bude zdát, že to je pevný a reálný objekt, přitom když přitlačíte trošku víc, tak zjistíte, že můžete prostrčit ruku skrz.

Anča - Re: Podvodné hologramové napadení mimozemšťanů

8. 9. 2021 10:06

Jo, o tom mi taky vyprávěli mimozemšťani, že existují hologramy na nebi, které i odráží světlo a vůbec mají optické vlastnosti jako hmotný objekt a na dotek jsou skutečné a přitom je to jenom hologram.
Temňouši ale i s těmi reverzními programy nemuseli doopravdy udělat žádný obrovský pokrok, už před těmi 60ti lety měli mimozemské statisíce let staré technologie.

Leri - Starší videa ke stažení

8. 9. 2021 9:59

Zde jsou tři videa z 15.6., 22.6., a dlouhé o kataklyzmatech z 20.7.21

https://uloz.to/tamhle/kXlvWytKNwUD/name/Nahrano-21-7-2021-v-9-54-49?fbclid=IwAR39C8o1gZNlv-_qCfQK5wfbWo5_uSYghdKmqciowdrPLKKsIVBKKc0GHKI#!ZGyuBGR1MJR2ZmtjBGH0BQAvBQV0ESI3GxuEEacsA1IyAGOy

korendor - HOP sem 2

8. 9. 2021 9:13

https://newtube.app/user/adalgar/eEOXjSK

korendor - HOP sem.

8. 9. 2021 8:27

Jen toto. https://newtube.app/user/yandex/Qg9JTNQ https://newtube.app/user/yandex/wKSfqx8 https://newtube.app/user/yandex/Qt1H0cv https://newtube.app/user/yandex/7sM0DnL https://newtube.app/user/yandex/HYiryzV

Eva - Smolíková

8. 9. 2021 6:41

Jindra - Dotaz

7. 9. 2021 16:24

Dobrý den,
místo toho, aby se mi video zobrazilo, tak to píše, že neexistuje. Stalo se vám to taky? Jak to vyřešit?