Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 6.9.2021

6. 9. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zuzana K - Ďakujem Silviynka

7. 9. 2021 9:05

Veľká vďaka za výborné správy

Jana - přesně rezonuje

7. 9. 2021 8:14

Silvi, děkuji za zprávy,... v každém případě už několik dní mívám sny o tom, jak probíhají fingované útoky mimozemských ras, které mají lidi zmanipulovat ke strachu z mimozemské civilizace. V těch snech někdo z globalistů kopíruje plavidla vesmírných přátelských ras, přičemž cítím, že je to divadlo, aby lidi věřili tomu, že jsou zlí. Jde to ale zřejmě vycítit přes srdeční čakru, aspoň v těch snech jsem to tak rozpoznávala.
Jinak,... co se týká léčivých energií, tak jsme s kamarádkou čarodějkou - přesně 8. 8. 2021 v 8:08 h zaktivovaly ženskou léčivou energii na nedalekém kopci, kde stojí kaple Svatého Antonína. Je to kousek od Veselí nad Moravou, u Blatnice pod Svatým Antonínkem. Tato energie pomáhá léčit ženskou linii rodu a všechny nemoci spojené s ženskými orgány. Probudily jsme dračí princeznu, která má tyto léčebné kódy a energie na starosti. Propojily jsme pyramidální vědomí ve zdejších krystalech s vědomím starobylých pyramid v Gíze a spopjily jsme následně pyramidální vědomí celé planety Země.
Věřím, že tato blahodárná energie pomůže hodně ženám zkvalitnit jejich dosavadní život.

zuzana - silvia diky moc

6. 9. 2021 21:10

Probouzení českého lva - příjezd Chomutov 4.9.2021
https://www.youtube.com/watch?v=XZ8H3d0F_mw
Daniel Landa - Blanický Manifest (feat. F. Černý, J. Vojtek, V. Bláha, R. "IZZI" Izaiáš, Protheus) - 4 512 303 zhliadnutí
https://www.youtube.com/watch?v=fCTDZsAymBg

zuzana - Re: silvia diky moc

6. 9. 2021 21:21

blanictiritiri
odvaha je opak strachu
https://www.instagram.com/blanickymanifest/

korendor - Re: silvia diky moc

7. 9. 2021 6:08

Otazka volby. Uvazovat od pupku dolu a mit zvireci vlastnosti privatizatoru 90 ler, nebo od pupku nahoru a spolupracovat se Zdrojem v duchovnim srdci.


Anča - souhlas

6. 9. 2021 21:12

Dost s tím souzním, co bylo řečeno. Taky vnímám, že intenzivně frekvenčně stoupáme. Co se týká odhadu, co temní zase začnou realizovat, mám zkušenost, že vždy něco, co člověka nenapadne, něco za hranicí nejhorší demence a úpadku. Semlít se může cokoliv, ale od GF mám zprávu, že jsou schopní zabránit takové hollywoodské show, o které mluví Silva a před kterou varuje i Steven Greer. Situaci už mají dostatečně pod kontrolou a vůči takové umělé invazi by nebyli lhostejní.
Naopak je snaha jim v takových projevech na nebi zabránit úplně, aby si lidi mohli zvyknout na skutečné mimozemšťany na nebi. A přestali se toho všeho tolik bát.
A taky mohu potvrdit, že před rokem a půl byla situace šíleně zběsilá, kardinální, radikální a militantní, válka zuřila naplno. Živly a síly byly rozprouděné na plné obrátky, infopolem létaly kultické a živelné vlivy planety a civilizací, v info poli probíjely vize prudkých radikálních kataklizmat, jak se rovnala prolhanost a nánosy špíny civilizace podle kosmického zákona a spravedlnosti.
To byl konec roku 2019 a první 3 měsíce 2020, nejradikálnější část multidimenzionální války, jak jsem ji zažila. Tou dobou jsem věřila ještě jednomu Drakoniánovi a nechápala, že je nepřítel. Na jaře 2020 pak přišel výrazný dimenzionální vzestup, v červnu prudký Drakoniánský útok, po kterém jsem prohlédla většinu infiltrací a skrytých temných, do jejichž příběhu jsem byla zamotaná. Pak se na konci léta podařilo odstranit nebrutálnější a nejhutnější nepřátele - masu reptiliánů a od té doby to je takové už rafinovanější vymotávání se ze sítě temných a do celé situace se dostává daleko víc vědomí a světla.
Vždycky mám radost, když má někdo tyto zážitky taky. Když se shodují psychická média.

Alena - Synchronizace

6. 9. 2021 20:54

Budu už ve škole. Přípravu si udělám den předem. Pocitově jsem si pořídila nové kameny a včera na tohle téma meditovala. Bylo to hodně silné. Objevilo se na nebi něco podobného monstranci. Slunce bylo zakryté za mrakem, který trochu připomínal anděla a kolem něj šly ze středu pruhy světla. Tak to doufám projde dobře. Zdravím a těším se na spolupráci:-) Alena

ZuzanaM - Vďaka za dobré správičky

6. 9. 2021 20:52

Od malička som vedela, že krásny a dobrý svet príde, aj rozprávky to napovedali, predstavujme si všetci že už tak žijeme, v harmónii❤️