Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 6.9.2021

6. 9. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anael - Informace

7. 9. 2021 10:29

Děkuji Silvě za nové poznatky a nám všem přeji laskavou budoucnost. Co se týká počátečních informací ohledně napadení mimozemskými rasami, už jsem takovouto informaci stihla zaznamenat na You-Toube někdy v létě. Jakýsi kanál s americkými žurnalisty uvedl rozhovor z bývalým odtajněným agentem KGB, který ve stavu opilosti odpovídal na otázky co se dělo za války v Sýrii. Dotyčný muž vypovídal o tom jak přišli Anunnaki branou ,která zůstala v Sýrii a vmísili se do válečného dění a začali kosit
lidské válečníky. Sdělil že zajatce jedli a vyděšení lidé z jejich zjevu a velikosti prý chlácholili tím, že mají halucinace a post válečný traumatický syndrom. Řekl ,že jednoho s Anunnaků zajali a zkoušeli ho vyslýchat. Přišli prý po delší době na to ,že jim vadí určitá zvuková frekvence. Tento zajatec se jim vysmíval a řekl prý: My jsme vás stvořili a nejste pro nás nic víc než je kuře na oběd pro vaši mámu. ( Což mi evokuje film od (nyní)režisérek Wachovských "Jupiter Vychází") Redaktor se ptal, jak je možné že jako agent vypovídá. Odpověděl, že prezident Putin si přeje ,aby se o tom dozvěděla veřejnost ,protože on sám o tom mluvit nemůže aby ho lidé neměli za blázna. Redaktor se ptal ,proč při těchto potížích jaké měli ruští vojáci nepožádal o pomoc někoho z jiných prezidentů . Na to dotyčný odpověděl, že Putin nechtěl rozpoutat paniku a chtěl se s Anunnaki dohodnout aby opustili Zemi. K této dohodě prý za určitých podmínek také došlo. Toto video mělo tři části a v té poslední americký redaktor uvedl ,že tohoto agenta někdo nechal zavraždit ,přičemž tato "nehoda" byla zaznamenána na kamery.
Toto video je ke shlédnutí na INDIGO cz Chanel pod názvem: ANUNNAKI vs Rusko- výpověď Ruského agenta KGB naleznete na You Tube. O tom že je tato brána v Sýrii vím. O tom že tyto bytosti které jsou ve videu vidět opravdu existují vím také, ovšem nejsem si jistá že jde o ANUNNAKI. Rozhodně tito patří mezi negativní mimozemšťany a bojovou rasu. Tihle tu v podzemních základnách opravdu byli a pokud vím s těmito tvory tu jakási vládnoucí třída spolupracovala -něco za něco. Tohle ale ,podle informací Andromédské rady je vyřešeno. Není to sice tak dlouhou dobu, ale je vyřešeno. Co se týká hromadného přistání ,o tom jsem se zmiňovala už někdy před měsícem. Bylo mi tehdy řečeno ,že nechtějí pro lidstvo činit potíže z ještě větších restrikcí proti lidem, neboť měli obavy že by jejich návštěva a ochota pomoci byla brána jako napadení a toto by pak nebyl šťastný začátek společného soužití. Proto uvedli že budou nadále ochotni pomáhat tam ,kde o nich vědí v nehmotné formě. Měla jsem tu čest spatřit jednu z Blu Aliens ,jsou opravdu velcí a opravdu velmi láskyplní, vyskytuji se zde v nehmotné formě. Rozhodně však nikdo z federace neuvažuje o tom že by přistáli. Ještě uvedu pro informaci že lidé také vlastní letouny UFO a jsou většinou trojúhelníkového tvaru. Nejde tudíž o mimozemšťany. Co se týká Afgánistánu ,napadá mne otázka .Proč mají všichni najednou ,, koudel u zadku" že tam odsud prchají?. Vyznat se tam v horách byl vždy problém a místní mají určitě výhodu. Co je tak překvapivého dohnalo k tomu vzdát se po tolika letech okupování území? Že by v tom byla nějaká dohoda? Tak to bylo trochu uvažování a teď k práci která by měla být pro každého člověka na cestě domů nepřetržitá a vytrvalá neboť vývoj nelze zastavit, jen si každý musí rozmyslet jakou cestou se vydá. Budeme-li už ve svých myslích tvořit to co opravdu chceme ze srdce a bude-li se to shodovat s plánem našeho stvořitele společně v lásce pak vše dopadne k našemu prospěchu a my pak prožijeme hezčí budoucnost. Důležitá je však přítomnost, žijte ji jak nejlépe to jde ,beze strachu o budoucnost. Věřte, že se vám dostane právě to ,co je pro vás důležité aby jste se naučili.

Jana - Re: Informace

7. 9. 2021 10:48

Naprosto souzním s Vámi a popisem těchto plavidel. Trojúhelníková vesmírná plavidla se mi často ukazují ve snech a já vím, že to není mimozemská civilizace, ale že se jedná o nepodařenou napodobeninu vytvořenou lidmi - globalisty, aby zastrašovali obyvatele Země a vnutili jim věřit tomu, že se jedná o invazi mimozemšťanů. Děkuji, že jsou zde bytosti, které to vnímají podobně.

korendor - Re: Re: Informace

7. 9. 2021 12:04

US PATENT...Používá to nacistická MJ12 https://newtube.app/user/yandex/fyXx2DL

Tomáš - Re: Re: Informace

7. 9. 2021 14:36

Ano ,trojuhelníkové ufo je pozemské konstrukce, uprostřed je prstencový tokamak a v něm se elektromagneticky urychluje rtut na rychlost světla ,kdy se mění na zářící plasmu a generuje vlastní gravitační pole. V plasmovém reaktoru se dosahují obrovské tlaky doma na koleně to nikdo nepostaví. Tvar trojuhelníku má kvůli řízení , v rozích jsou stabilizační zařízení je třeba minimálně tři stabilizačních bodů. Je známo že nacisté svými ponorkami převáželi velké množství rtuti , pravděpodobně jejich vědci na této technologii dále pokračovali i po válce v USA, tento letoun se jmenuje Aurora.

Anča - Re: Informace

7. 9. 2021 11:04

"Nikdo z federace neuvažuje, že by přistáli." No nazdar. Dost spoléhám na to, že když přistanou, věci se začnou teprve hýbat. Zatím je tady kolem nás kolotoč mimozemských plavidel a neumím si představit, že by ve výsledku nikdo nepřistál a lidi se zmátožili bez přímé pomoci. Já mám info, že to mají v plánu.
Což, uvidíme, co bude.
Protože jestli se podaří temným invaze, tak to lidem už nikdo nikdy nevysvětlí. Kdo bude první, ten bude vést.
A jestli GF nepřistane, samospádem to skončí zle.
Uf.
Ale jak jsem pochopila, Blue Avians jsou z nad - galaktických společností, tam věřím, že nebudou přistávat v hmotné podobě.

Ev - Re: Re: Informace

7. 9. 2021 13:17

Lidi by potřebovali celkově osvětu, ty pravé lodě jsou naladěny na vědomí toho člověka, který s nimi má kontakt, vědomí k vědomí, telapatie k telepatii... kdyby většina populace rozpoznala et loď a pozemskou napodobeninu, byla by to úleva. Napodobeniny budou jen mašiny bez vědomí tzn. "ne-živé". Nebo pak vyzařující strach, to je možný. Pěkným zítřkům zdar a marasmu zmar.

Anča - Re: Re: Re: Informace

7. 9. 2021 14:06

K takové invazi nesmí dojít. Ty trojúhelníkové lodě jsem neviděla, ale někdo je viděl - prý trojúhelníková loď letěla údolím, velice nízko, vypadalo to, jako když scanuje podzemí a byla hlučná - nespojovali si to s mimozemšťany.
Klasická invaze, jak je vykreslená v Hollywoodských filmech, nesmí nastat, jinak jsem všechno dělali zbytečně. Lidí, co se o mimozemšťany zajímají, nebo s nimi mluví, je absolutní minimum a většinovou společností jsme považováni za blázny, nemáme žádné slovo, žádnou váhu. Kdyby taková invaze nastala a my věděli, že to je podvod od temných, nikdo by nám nevěřil, tak jako teď nám nikdo nevěří. Vyvolaný kolosální strach by skoro na věčné časy znemožnil kontakt s Galaktickou federací.
Údajně se o něco takového už pokusili a GF jim ten pokus zmařila a průběžně je při každém takovém pokusu likviduje - aby nebylo na nebi vidět žádné rodeo, tak používají různé clony.
Právě proto, že mají plán na kontakt s naší společností, protože musíme rychle změnit kurz, aby se lidstvo jako celek zachránilo. Nemáme sílu zastavit čipování, 5G, ten rozjetý kolos vedoucí do totality a zdevastovaného životního prostředí - získáme ho až s nimi. Aspoň to tak vidím, většinová společnost jde slepě do pekel a nic ji nezastaví. Ani dimenzionální růst. Jenom přílet mimozemšťanů má tu moc jim otevřít oči a donutit je změnit směr.
A k tomu GF potřebují hlídané nebe pod vlastní kontrolou.
Je otázka, co bude, nebo nebude, ale jsem přesvědčená, že kdyby se temným podařila zrealizovat invaze, tak jsme to projeli a takovou katastrofu už nedá dohromady nikdo. Protože teď se tancuje kolem kolektivního vědomí, až mi to leze na nerv. Natož potom, kdy by lidi měli zafixované alieny jako nepřátele.
Možná jsem až hnusně pragmatická, ale já na čistě duchovní stoupání nevěřím. Tuhle událost jsem zažila jako válku, začalo to tím, že mi NWO fláklo do hlavy a rozkopali mi časoprostor. Jde o to, je prostě zlikvidovat, ty temný. Ne jim odpustit.
Nenechává mě to v klidu a verze, že alieni nepřistanou a nechají v tom lidstvo samotné a nezasáhnou, mě vyloženě děsí.
Neumím si představit, že davy slepců, očipovaných bezvěrců bez fantazie, náhle prozřou vlivem dimenzionálního vzestupu a stočí směr od totality k lepším zítřkům.
Bůhví, jak tohle dopadne.

Eva - 5G a jiné

7. 9. 2021 15:17

Na takovouto realitu je pár osob málo, ne?
https://www.youtube.com/watch?v=HsLcQZCWYZI

Něco k 5G... na novějších mobilech se mají prostě vypnout funkce: mobilní data, zapnout jen GSM, plus deaktivovat nějakou funkci foneticky (čin pony nebo čin poly). Věděl by někdo, jak se to správně píše? Vysílat to prý bude jen nosnou, a telefon v základním volacím nastavení 900Hz s tím komunikovat nebude. Nějaký technik na meta tv to zmiňoval.

Anča - Re: 5G a jiné

8. 9. 2021 9:44

Díky, na video se mrknu, až bude čas. S 5G je ten problém, že se mu člověk nevyhne. Smartphone vůbec nepoužívám, mám telefon blbý a vůbec mi to nevadí. Jenže to je malý počin, když máme nad hlavou mikrovlnnou ohradu kolem celé planety. Zažijeme, kam až se to bude stupňovat, kam až to poženou a jak to dopadne.

Eva - Re: Re: 5G a jiné

8. 9. 2021 10:39

A zase pro pobavení
Dostala jsem mobil před pár měsíci jako dárek, protože se na můj prastarý už nemohli dívat. Škoda, že se nerespektuje hlubší postoj někoho, protože to nás nezajímá. (moje zkušenost)

Petr Janů Raosan - Re: Re: Re: Re: Informace

7. 9. 2021 21:05

Lidstvo bude rozděleno. Tři skupiny, tři osudy. Věřte sobě světlu a lásce.

Leri - Re: Re: Re: Re: Re: Informace

8. 9. 2021 9:06

Petře, jaké tři skupiny máte na mysli?

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace

8. 9. 2021 19:44

Asi podlidi, lidi a nadlidi..

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace

8. 9. 2021 21:12

Ač to zní fašisticky, tak jo. Na člověka, který mává hrůznými vidinami, je to trochu pokrytectví Tomáši. Je to tak. Tenhle svět spadl před cca 12 - 12. 000 lety z 5D do 3,5D a dost si s námi pohráli temní. V současné době je na světě, v tzv. vyspělém světě, našem bílém, spousta lidí, kteří se nechali slepě naočkovat z pragmatických důvodů. Popravdě - nikde, kromě vyloženě totalitních států, to nebylo povinné, znamenalo to maximálně opustit dosavadní zaměstnání.
Konspirací kolem toho bylo milion a i se o těch konspiracích psalo v mainstreamu. Sice ve smyslu, je to nesmysl, ale od toho má člověk mozek a duši, aby mu bliklo.
Pokud nebliklo, může to zkrátka znamenat, že ten člověk potřebuje další vývoj v 3dimenzionálním světě a potřebuje hry na otroka a otrokáře, dramatické příběhy velkých hrdinství, příběhů a válek, přesně to, z čeho my vystupujeme a přecházíme do vyšších frekvenčních pásem.
To jsou ty "podlidi". Jdou dále ve 3D a opouští naši planetu, nebo ji opustí, protože ta sama nabrala směr 5D a tito lidé zkrátka nedokážou takový vzestup ducha, potřebují další vývoj ve 3D.
Pak jsou "lidi". Ti, co zvládnou tento přechod a zůstanou tu na této planetě. I inkarnačně, z vlastního rozhodnutí, protože chtějí.
Pak jsou "nadlidi". To jsou inkarnace vyšších typů vědomí, strážců, vědomí galaxie, vesmíru a kosmu. Ti, pokud dostojí svému úkolu, nezískají na této planetě negativní karmu a budou ji moci v pokoji opustit. Pokud jsou na nejnižších levelech těch hodností.
Ti vyšší jsou řekla bych mimo moje osobní chápání :-)

Madeleine - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace

8. 9. 2021 22:38

:-) tak nevím kam se vlastně zařadit, podlidi, nadlidi...myslím, že takto to asi nefunguje, i přes odpor k očkování , a je nás spousta, dost lidí zůstává v starém systému 3D, já osobně se snažím a možná jsem nakročila do 4D, ale je spousta faktorů...karma, osobní rozvoj...Ráda bych se zařadila s pokorou aspoň mezi ,,lidi" :-) Děkuji všem za příspěvky, každodenní čtení se stalo nedílnou součástí mého života :-)

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace

9. 9. 2021 7:22

Jo, já taky, buď jsem ve skupině "lidi" a nebo, pokud mi totálně nehrabe, jsem vlastně hibernovaná mimozemšťanka v lidské inkarnaci, což pak spadá už do kasty "nadlidi", někde v dolním pásmu :-) A pak by mi hrozilo, kdybych to tu hodlala zvorat, ten svůj úkol, že tu karmicky uvíznu a dokud si to nedám do pořádku, budu se tu inkarnovat. Já myslím, že tu jsou všichni lidi, nebo nadlidi, co se o tyto záležitosti staráme. Že tu mezi námi žádní "podlidi" nejsou. Ti, co by potřebovali další kolo vývoje ve 3D.
A s očkováním, je pravda, že těch důvodů může být mnoho, každý případ může být trochu jiný, ale myslím, že ve většině hrál roli strach, mediální masírka a individuální výhody. Kdyby se tak zachovali úplně všichni, tak bychom byli naprosto bez šancí na jakoukoliv svobodnou éru rozvoje ducha. Už to, že diskuze kolem vakcíny se nepřipouštěla, je varovný signál a spoustě lidí je to prostě jedno, ani je nenapadne, že by to chtěl někdo zneužít k jejich ovládání.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace

14. 9. 2021 9:39

Já mám taky někdy pocit, že budu rád, když se udržím mezi "lidmi". Zvlášť když mě všichni ti očkovani zmagoření okolo, bohužel včetně rodiny a přátel, táhnou dolů.
Plus nepříjemná karma, nasbíraná zde za tisíce let.

Tak si říkám, není čas definitivně opustit i rodinu a přátele, když se očkováním rozhodli pro setrvání ve 3D pekle?
Proč se z hloupé solidarity nechat stáhnout taky dolů?
Řadě lidí se toto může stát. Opravdu chceme uvíznout v tom starém pekle?
Asi je na čase procvičit budhistické "neulpívání".
Protože to vypadá, že našimi "nejbližšími" nebude naše biologická rodina, jak to fungovalo dřív, ale ti co jsou nám vibračně blízko.

B - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace

4. 11. 2021 22:40

To je krasne vysvetleno moc dekuji

Petr Janů Raosan - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace

9. 9. 2021 0:15

No vlastně si na to přišel, ale takhle bych to nenapsal, to smrdí Adolfem :)

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Informace

9. 9. 2021 13:37

Toto rozdělování lidí považuji za chybné a poukázal jsem na tu absurditu podlidi ,lidi, nadlidi navíc to bude rozdělovat rodiny i přátele. Je tady skupina lidí kteří se považují za probuzené, ale pravdou je že mít telepatické spojení s mimozemštany , nebo si vzpomínat na útržky z minulých životů to není ono. Má představa je že budu mít přímý přístup ke své duši ke všem svým minulým životům a všem znalostem , tedy například budu mluvit stovkou různých jazyků či znát technologie Atlantanů atd. Takto probuzených je možná pár šamanů na planetě a tak toto rozdělování lidí je dost pochybné. Pokud by mělo dojít k rozdělení lidí museli by se všichni probudit a došlo by k zhodnocení všech jejich životů a toho jak uspěli tedy Boží soud..