Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 20.7.2021

20. 7. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

loveawake.ru - Are you 18? Come in and don't be shy!

30. 3. 2022 1:05

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

loveawake.ru - Are you 18? Come in and don't be shy!

24. 3. 2022 17:14

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

Zdeněk - Poděkování

27. 2. 2022 23:46

Milé děvče, velice rád Vás poslouchám a přemýšlím o sobě, kam patřím a co je můj úkol. Zatím se zmítám v neklidu a emocích a říkám si kde se berou, když si uvědomuji svou podstatu bytosti, co už by měla být z velké části životem proškolená. Asi to ještě není vše, čím si mám projít. Obdivuji Vaši práci a děkuji za vše, co pro tuto zemi a celý vesmír děláte. Zdeněk

Káně - Vytváření skupin

22. 7. 2021 21:56

Ahoj žádné extra schopnosti nemám, ale moc ráda se zapojím. Jsem z Hradce Králové. Není problém, že bych se někam přiblížila. S láskou k přírodě a zvířatům jsem se narodila, tak proč nepomáhat?
Dalmationka@seznam.cz

Ismail - Re: Vytváření skupin

23. 9. 2021 17:26

Proč né Káně, je hezké si nejdříve uklidit doma a mít čisto. Ať děti nevyrůstají v bordelu jako u tebe doma.

Marie Hégrová - 11. 8.2021

11. 8. 2021 23:52

Dobrý večer, paní Sylvo, jsem moc ráda, že jsem mohla slyšet Vaše zpravy
Ráda bych věděla zda jste četla knihy od Tibetského Lamy - Dr. T. Lobsang Rampa, který ve svých knihách popisuje situaci podobně tak jak Vy nám ji zprostředkovávate, za což Vám moc děkuji
Přeji Vám hodně síly a klid v duši

Anča - Re: 11. 8.2021

16. 8. 2021 9:55

Nevím, jak Silva, ale já s Lobsangem Rampou vyrůstala, jeho knihy jsem četla kolem 12ti let, proto mi velice stabilně utvořil základní náhled na esoterické záležitosti. A myslím, že to je poměrně kvalitní základ. Později jsem si v procesu multidimenzionální války a přechodu do vyších dimenzí některé jeho poznatky přeci jen převorala a věci náhledu si zařídila po svém. Ale nemůžu říct, že bych se s ním nějak vylučovala. Nebo měla potřebu se proti němu vyhraňovat.
Podle informací, které mám od Galaktické federace, byl Lobsang Rampa a jeho příběh pravdivý. Není to podvod.
On už tehdy popisoval i události týkající se mimozemských společností.

Velice zajímavé je svědectví o záznamu kroniky Akaši z mimozemských podzemních sálů, které se týkalo budoucnosti a které napsal ve své snad poslední knize, u nás vyšla pod názvem Tibetská sága a toto píše na posledních stránkách jako větbu:

"Bohužel někdy okolo roku 1985 se přihodí něco divného, co nastolí podmínky pro pozdější vypuknutí třetí světové války. Ta válka bude vedena mezi lidmi všech národností a barev a přivodí nástup snědé rasy. Znásilnění je bezpochyby strašlivá věc. Když černoch znásilní bělošku, narodí se dítě barvy zcela odlišné. Bude snědé a odtud povstane snědá rasa. Na této planetě je žádoucí dosáhnout u lidí jednotné barvy kůže. Je to jedna z podmínek nutných k nastolení trvalejšího míru.“„Nemůžeme určit úplně přesně, kdy k tomu dojde. Nelze to stanovit přesně na den, hodinu a minutu, jak se někteří pošetilci domnívají. Můžeme ale prohlásit, že zhruba kolem roku 2000 se ve vesmíru stejně tak jakona této planetě rozproudí
rušná činnost. Po sveřepých bojích budeválka ukončena za přispění lidí z vnějšího vesmíru, kteří budou proti tomu, aby tu ještě dál přetrvával komunismus"


Toto psal někdy na konci 70.let, maximálně 1980, nebo 1981.
Řekla bych, že se jeho věštba plní.

Anča - Re: Re: 11. 8.2021

16. 8. 2021 9:59

Jen ta jeho vize, če by se měli všichni namíchat na stejnou barvu kůže, už není platná. Toto, co viděl, viděl někdy v 20. - 30. letech 20. století a byl to strojový zápis budoucnosti z mimozemských technologií. Mimozemský počítač to prostě vygeneroval a vypočítával to ze současného paradigma, tzn. někdy v roce 1920 třeba.
Ale rámcově se ten počítač trefil.

Microjimbo - Radhošť a Kněhyně

5. 8. 2021 21:40

Ahoj Nevím co Vás táhlo na Radhošť, možná pověstmi opředené Radhošťské ďůry

Microjimbo - Re: Radhošť a Kněhyně

5. 8. 2021 21:47

Nevím proč se uložila jen část textu.. Nicméně opačným směrem je hora Kněhyně, možná pyramida. Kdysi tam prý bývala svatyně kněžek. Dodnes je tam zvláštní energie. Ale bacha je tam zákaz na vrchol, kdyby jste si tam někdo chtěl zajít.

Pavel - Vyhlášen stav nouze - August 04, 2021, at 01.43 am CET

4. 8. 2021 13:32

Na překlad lze použít nějaký webový překladač.

On August 04, 2021, at 01.43 am CET, a sensational scoop was announced that previously came through the Unified Hierarchical Channel.

On behalf of the Councils of the Galaxy and the Local Universe, as well as the Supreme Planetary Council, Galacom declared a State of Emergency on Earth.

https://www.disclosurenews.it/galacom-latest-update-04-august-2021-lev/

Možná díky tomu proběhnou změny v měsíci srpnu (a dále), o kterých se mluví?

Alena - Poděkování

21. 7. 2021 4:30

Pokud máme něco řešit, je dobře se podívat na to co. Budeme-li opravdově a s láskou pracovat na uzdravení planety, situace se bude vyvíjet k lepšímu řešení. Už v osmdesátých letech minulého století přivezl náš šéfdirigent svatou vodu odněkud z Italie a nalil si ji do studánky u chaty. On vnímá rukama energii takže si s tím umí hrát a se mnou a další kamarádkou dělal "pokusy", kdy před nás položil asi čtyři svazky not od různých autorů a chtěl vědět, co umíme. Zjistila jsem při tom, že pocitově jsme to měly stejně, ale barvy byly jinak. Předpokládala jsem, že je to typem barvy, přes kterou se díváme. Od té doby jsem jezdila po republice a tou svatou vodou chodila "naroubovat" především prameny v lázních, ke kterým přijde hodně lidí.
Pak jsem dostala od kolegy svatou vodu od Sáí Báby z Indie, mixla ty dvě vody a pokračovala s tím, že jsem polévala prameny řek. S kamarádkou jsme dělaly očistný obřad na Berounce. Čistila jsem Bílou horu, kde byly pruhy úžasné fialové energie, ale i pásma s energií strachu a zmaru. Teď máme (od pátku přes víkend) domluveno, že pojedeme pracovat na Moravu. To dítě, které nás doprovází vidí energie (i duchy). Budu kontaktovat i Adriena aby se k nám připojil (je to muzikant z Ameriky). Úkoly se budu snažit splnit co nejlíp. Ještě jednou moc děkuji a zdravím:) Alena

AnGaja - Re: Poděkování

21. 7. 2021 21:56

Alenko, to je krása, zdravím Vás z Moravy :) Ať se Vám výprava vydaří. Anička

Anael - K informacím

22. 7. 2021 9:56

Ahoj , chtěla jsem dodat něco k té vodě asi před sedmi lety jsme tu měli požehnanou vodu z Indie tu jsme potom množili a tyto informace se předávali do potůčků, řek ,moří i oceánů. Dělalo nás to několik stovek lidí. Všude kam nás poslali jsem měla vždy lahvičku sebou. Vozila jsem sebou také obrovskou akvamarínovou kouli a ta uměla uklidňovat mořské bouře. Pracovala jsem s ní v místech která měla být hrozbou pro záplavy a tsunami tak jak předpovídal ve svých knihách pan Ivo Wiesner. Dělali jsem tenkrát obrovské clony kolem pobřeží aby se voda nedostala od Itálie a Francie do středu Evropy. Tu kouli jsem potom dala kamarádovi ,který nějakou dobu bydlel na Kanárských ostrovech aby ji tam odvezl, že tam má být. Nevím kde nakonec skončila. Když jsem s ní tenkrát pracovala objevilo se nade mnou ufo. Povedlo se mi ho vyfotit a dlouho jsem ho měla i v počítači. Po nějaké době nám počítač exnul a mám takový pocit že všechny ty fotky z ,,pracovních cest ,, jsou pryč. Škoda. Vše co tu říkala Silva nemusí být poplatné alespoň časově ne. Dokud je na Zemi avatar Višnua ,který Zemi chrání je vše v pohodě. Kalki je zatím nad Zemí a ten otevírá Shambalu. V Indii je spousta mistrů kteří makají jak divý ,aby ty katastrofy odvrátili. Spousta indiánů maká jak divý na té samé situaci. Celou tu dobu přes padesát let jsem s nimi v kontaktu a vím že se tu všichni snaží aby k tomu nemuselo dojít. Jsem strážce. Samozřejmě záleží na tom co si lidstvo přeje. Pro boha však není nic nemožné a stačí lousknutí prstů a je po všem. Záleží jakou lásku a pokoru v sobě lidé mají ,takový život budou mít. Ve svém životě jsem zažila už spoustu věcí ,které normálně racionálně nelze vysvětlit, to musíte prostě prožít a vidět. Takže vím ,že vše je možné. Záleží jaký scénář hry si lidstvo vybere. Měla jsem zprostředkované informace i od lidí kteří se vrátili z budoucnosti a byli schopni mluvit o tom co viděli. Moc jich nezůstalo většinou zemřely nebo se zbláznili. Jen vám smím sdělit že na tomto základě začala před 30 lety vznikat mořská flotila pro českou republiku. Co jsem nestihla ochránit, byla cesta moře od polské strany. Nevím jestli na tom někdo nepracoval jiný. Asi za 14 dní jedeme pracovat z vodou na Lipno. V termínu od 7-14.8. nějak akutně nás tam vyslali. Před pár lety jsem přivezla z Anglie křištál, který umí uzdravovat mořské živočichy ale ještě jsem ho neměla použít. Zatím se nevyplnil ten stále se opakující můj sen o přistání vesmírných záchraných lodí. O tom jak jsem pomáhala dětem nastupovat dovnitř. Těch dětí bylo hodně a nebyli tam rodiče, protože nebyl čas je kontaktovat. Vypadali jako školkové děti a pár miminek i s maminkama. Ty děti se vůbec nebály za to dospělí lidé byli strnulí nebo zběsilí. Přesně tohle to samé jsem během let viděla už asi 5x vždy s odstupem několika let. Asi to nebude náhoda ale přála jsem si aby to zůstalo nevyplněno. Zatím se totiž všechny mé ,,živé sny ,,staly skutečností. Máte někdo z vás něco podobného? Nejsem tu doufám sama .

Alena - Re: K informacím

22. 7. 2021 19:51

K tym snom - ja som mala zivy sen o UFO cca pred dvomi-tromi mesiacmi. Lietali naokolo rozne lode a viem, ze som ukludnovala kamaratku, ze to nie je ziadne UFO, ale vlada pripravila utok pod falosnou vlajkou, niekam sme sa ukryli, potom nas tam bolo viac a vsetkym som vysvetlovala, ze toto nie je UFO, ze to na nas pripravila vlada. Mam niekde aj zapisany datum a konkretne detaily. A cca tyzden dozadu som opat mala sen o UFO, to uz zapisane nemam, ale videla som rozne tvary lodi, jeden bol myslim ako keby preskleny a dalsie uz nepamatam, ale bolo to velmi zive, takze uvidime.

Tomáš - Re: Re: K informacím

22. 7. 2021 21:35

To je zajímavé ,globalisté mají v plánu falešný útok UFO hodně hologramy, chtějí aby lidé měli z mimozemštanů strach a nesnažili se je kontaktovat a žádat o pomoc to by totiž scela narušilo jejich plány.

Alena - Re: Re: Re: K informacím

22. 7. 2021 22:12

Presne tak, o tomto viem a ako som sa zobudila z toho prveho sna, hned som si to vsetko zapisala aj s datumom. Dost dlho o tom hovori na svojom kanali aj Janine z Tarot by Janine, venuje sa tomu aj na Beyond Mystic Jean Claude, Michael Jaco a spol. Dokonca myslim robili citanie aj o doktorovi Greerovi, ak si dobre pamatam meno, tusim ze boli o nom chyry, ze je na tej druhej strane a tak trosku dezinformuje. Ale ma kopec vysielani aj David Wilcock. Myslim, ze Janine z tarotu predikovala, ze im to nevyjde, co sa tyka toho falosneho utoku. Tazko povedat, ako to bude, ale ja sa na nich tesim, mozno kazdy z nas tam mame nejaku tu svoju hviezdnu rodinu a pribuznych.

Jirka - Re: Re: Re: Re: K informacím

23. 7. 2021 11:54

Greer se snaží už dlouho vysvětlit, že UFO není hrozba. Poslední video co jsem od něj viděl je tu:

https://www.youtube.com/watch?v=5X7tC-4vgQY

korendor - Re: Re: Re: K informacím

24. 7. 2021 14:03

https://newtube.app/user/yandex/kg4Xwes

Svatava - Re: Re: K informacím

23. 7. 2021 14:37

My se přestěhovali asi před měsícem a cca 3 týdny mívám hodně živé a nepěkné sny - vždy po probuzení musím hodně dlouho přemýšlet, že to není pravda a byl to "jen" sen... může to být nějaká alternativní realita, se kterou jsme nyní ještě propojeni? Nebo je to jen místem, kde spíme? Slyšela jsem, že probuzení lidé si nyní odžívají svou karmu ve snech... K těm výpravám - ráda bych se někdy připojila na nějakou "rodinnou výpravu" - máme tady na Moravě opravdu hodně bohatství od našich předků skryté v kopcích a lesích a tuším, že právě narozené děti s tím mají co do činění - naše miminko stále "medituje" - ve spánku má ruce v takové poloze nad hlavou a komunikuje s takovým nadhledem, že člověk zírá (přestože ještě nemluví) - myslím, že za jeden den udělá víc duchovní práce, než já za celý rok :D Máte někdo podobné zkušenosti s miminky? A je křest opravdu tak temný rituál, že zablokuje horní čakry, nebo může být imunní? Může to ublížit i velké duši a připojit ji k temnému egregoru, nebo to dokáže vyrušit a nepřipojit se i takové malé miminko? Už déle řeším, že z toho důvodu křtít nechci, manželova rodina je docela křesťansky založená, my do kostela nechodíme, ale pokřtění jsme byli už jako miminka, takže nevím, jak moc člověka ovlivní křest, zda mám tvrdě trvat na nepokřtění nebo ustoupit, pokud by hodně naléhali?