Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 20.7.2021

20. 7. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

korendor - divadlo

26. 7. 2021 17:35

https://www.youtube.com/watch?v=4OUwB4myLUU

Mišo - rozhovor v BB

25. 7. 2021 10:43

Zdravím vas, namam sice take schopnosti ako niektori z vas ale ak by sa chcel niekto porozpravat osobne napr v Banskej Bystrici alebo okoli (zriedkavo som v Prešove ci Košiciach) pripadne chcel zajst nakupovat bez ruska, mozete mi napisat na misiakv@protonmail.com. Ďakujem za pobzbudive prispevky ktore tu davate. Pekny den, Mišo

korendor - lod?

25. 7. 2021 5:08

Mám dotaz pro odbornice.. 28.12.1996 jsme byli na běžkách,celá rodina a snímal jsem VHS zajímavý objekt,shodli jsme se,že by to mohla být vesmírná lod. Byla naprosto čistá,slunná obloha,minus 16 stupnu. Jo,dcera měla narozeniny, 12let... https://prnt.sc/1fhzx45

Eva - Re: lod?

25. 7. 2021 10:25

Viděla jsem třeba loď, která se ukazovala jako blikající mrak (ty šedé podlouhlé mraky), pak blikla červeně naposled (část blikajícího mraku byla červená) a byla pryč. (to prý nastartují, proto ta červená před koncem a zmiznou)
Myslím, že to máte loď.
Ty etérické jsou blyštivé, vypadají jako třeba kousek alobalu, který se leskne na slunci...

korendor - příroda

24. 7. 2021 16:12

Jsem 70+ a občas zešílím z Prahy do lesu,kde jsem začínal v roce 1964. Srdeční záležitost, natruc změnám okolní dřevní hmoty. https://newtube.app/user/yandex/IQ1CSIW

Anael - Důležité

24. 7. 2021 0:08

Ahoj lidi, musím vám s radostí oznámit že jedna z prací na které jsme intenzivně spolupracovali se konečně blíží k cíli. A to konečné odhalení všech zmetků kteří vymysleli, vyrobili, nechali patentovat a záměrně vypustili biologickou zbraň SARS-COV 2. Důkazy jsou nezvratné a zcela prokazatelné. Viníci jsou známy a pravdivý účel očkování také. Po tomto odhalení to nebude trvat dlouho, a budou muset přestat očkovat. Už od samého začátku jsem věděla že to bude trestné a jsem jen ráda že se to potvrdilo. Podívejte se na odhalení jsou to borci... Dr. David Martin (odborník na patentové právo) a právník Reiner Fuellmich : Žádný nový koronavirus (a varianty) tu nejsou článek a video na otevrisvoumysl.cz. To stojí za to!

Korendor - Re: Důležité

24. 7. 2021 6:29

Svobodny vysilac kazdou nedeli od 19 do 21hod. Posledni zprava byla o zatceni vsech covid fasistu, odvoz na ostrov Man a po soudu popravy.Ted k eavakuaci. Astar Seran s ni prisel v roce 1998, my cela rodina sedeli na kufrech a posleze,pry to byla jen zkouska. Jak je nutne intuici rozeznat prave lode od tech jinych, co lidi odvezou na otrocke prace. Jednou se rika zustat, planeta jde do 5, podruhe OPET evakuace do lodi. Kdo se v tom ma vyznat?

Anael - Re: Re: Důležité

24. 7. 2021 9:09

Ta zpráva kterou jsem psala ale vůbec nesouvísí s Astharem Colektiv ! Jednak já osobně jim nevěřím a nikdy jsem nevěřila. Naopak když jsem viděla v roce 2000 v Praze pana ing. Bendu s jeho stánkem na ezoterické výstavě vyletěl mi tep ,aniž bych si byla vědoma proč. Což se později prokázalo proč. I když už se mi Asthar 2x tento rok omlouval za spolupráci z nacisty během druhé světové války, stále nemám důvěru. Proto s ním nejednám ale pokud je zapotřebí účastním se porady Galaktické federace co se týče správy Země. Andromédská Rada jim dala úkol napravit chyby kterých se dopustili na lidech jejich spoluprací a poskytováním technologií fašistům.
Nehumanoidní bytosti které zde na lidech parazitovaly až do letoška byly shledáni vinnými a odsouzeni, ty jsou pryč ze
Země. Od rady jsem požadovala poskytnutí průkazních materiálů a zajištění důkazů pro obvinění a spuštění soudních procesů s lidmi a jejich klony, kteří stály za celým tímto ohavným spiknutím proti lidstvu za účelem decimace a snížení populace lidstva na Zemi. Toto se stalo, s tím že lidé budou souzeni lidmi, protože jsme na Zemi. Ti co nejsou ze Země budou souzeni Galaktickou federací protože jsou to recidivisté, kteří toto prováděli už na jiných planetách a ostatní s nimi také nemají srovnané účty. Co se týče lidí proti kterým jsou důkazy je jich tolik ,že je to na tlouštku telefonního seznamu. Teď ještě zbývá to hlavní ,dokázat lidem, těm miliónům lidí aby pochopily tu hroznou pravdu ,že vlastně zatím ,neexistuje vakcína ,která je má ochránit. Naopak ,že milónům lidí se píchá patogen stimulující počítačovou sekvenci, což je prodáváno pod tím, co patentový úřad, zdravotnická profese a co by FDA ve svých vlastních standardech nenazvali vakcínou, ale tím co bylo v roce 2005 známo jako biologická zbraň. Váže se k tomu spousta patentů jak ze strany civilistů tak ze strany DRAPA ( vojenská organizace). Vakcína totiž musí splňovat patentovaný standart, právní standart nebo klinický standart. Vakcína je uznávaná sloučenina, která zabraňuje infekci. Imunitní odezva vytvořená vakcínou musí být víc než pouhá odezva, ale musí mít také ochranou funkci. Na to jsou tu lidští právníci a odborníci aby tyto dokumenty a průkazní materiály doložili a jimi argumentovali. Důležité je že je mají. Každý kdo chce na něčem vydělat peníze, což oni chtěli musí dát své poznatky z výzkumu patentovat aby to mohl zpeněžit. Patentovací úřady tedy mají k dispozici čísla těchto patentů ,datum a jména všech kteří se do výzkumu zahrnují. Také všechna další vylepšení patentů. Patenty na nově vyvinuté nemoce (biologické zbraně) a případně ochranu a detekování proti těmto nemocem. Tyto patentovací úřady může navštívit každý, takže jsou otevřeny pro veřejnost. Samozřejmě že u vojenských patentů to jde obtížně vzhledem k jejich utajení. Hlavní je že po těchto faktech, které musí být zveřejněny je i jasné proč některé moudré státy zrušili opatření proti lidem. Fungují tam totiž skvělí právníci. Kdyby se to dostalo napovrch mezi prostý lid tak u těch temperamentnějších národů by podporovatelé těchto nelidských způsobů jednání dopadli velice, velice špatně.

korendor - Re: Re: Re: Důležité

24. 7. 2021 10:11

Diky za info. Znas pojem intita Germane?

Korendor - Re: Re: Re: Důležité

24. 7. 2021 10:17

Vrillon se vytasil v roce 1977 se zpravou, kde prerusil TV vysilani v Anglii. Ted je slyset o nejakem repete, zejmena info o spinavostech s patogenem s grafenem.Tehdy to byla celkem pohodicka proti soucasne globalni fasizaci a roluji oboci udivem, ze jiz vloni se nic nedelo.

Anča - Re: Re: Důležité

24. 7. 2021 11:06

Obecné pravidlo zní - nikam nenastupovat, dokud věc není jasná, oficiální a civilizačně sdílená.
Tzn. dokud vše není oficiálně potvrzeno kolektivním vědomím.
To je dle všeho teprve před námi - mnoho lidí vidí na nebi a telepaticky komunikuje s mimozemšťany, přičemž jak to vnímám, vítězem je Galaktická federace a ta v současnosti hlídá tento svět, přičemž vše závisí na lidském kolektivním vědomí, kdy začne oficiální kontakt.
Pak teprve, když budou jasné a oficiální projekty, o kterých se veřejně ví a lidstvo se již zná s Galaktickou federací, je bezpečné nastupovat na mimozemskou loď.

Myslím si ale, že evakuace vybraných skupin obyvatelstva, které mohly existovat jako reálná záchranná rozhodnutí někdy v 90. letech jsou již v minulosti a neplatná. Není jasné, co se tehdy přesně dělo. V současnosti žádné takové evakuace nejsou v plánu, lidstvo zůstává na planetě, protože situaci ovládla Galaktická federace a spřízněné vesmírné a kosmické mocnosti. A je v plánu galaktická éra, kdy mohou být i projekty, o kterých mluvila Silva v některém minulém videu.

V tajných vesmírných programech, vedených temnými - Globálně mocenským systémem, prý existovaly tajné vědecké výpravy na Mars. Dělo se to snad od 70. let. Byli to vědci, dobrovolníci, z tajných armádně-vědeckých struktur. Jak jsem viděla dle vlastních psycho-mentálních zážitků, tito lidé se tam dostali do nejhorší psychické mučírny, gulagu - koncentráku na světě, protože tam měli reptiliáni svoji laborku na ničení lidské psychiky a spiritu, duše.
Byla to past.
To se však netýkalo lidí, kteří třeba skutečně čekali na flotily mimozemšťanů na základě tvrzení psychického media.

Je možné, že v budoucnosti bude možné skutečně navštívit jiné planety, ale tyto vesmírné akce musíme začít realizovat za pomocí Galaktické federace, aby to bylo bezpečné.

Milan - Re: Důležité

24. 7. 2021 13:19

Ďakujem veľmi pekne za informácie.

korendor - Nevědomost.

24. 7. 2021 6:45

Z puvodních ušlechtilých správcu Země se stalo ubohé torzo s osekanou DNA a s mozkem,běžícím na 30 procent. Fungují ted obřezaní správci Země,Satanova synagoga,kde mají VĚDOMÍ,nikoliV SVĚDOMÍ. Zdrojová očista katastrofami chce probudit nevědomé spáče s minimem umrtí. Konečné řešení lidské otázky je nyní na programu dne.

Ivan - Levia Brana - synchronizacia

23. 7. 2021 22:53

Velmi vhodne dni su:
4.8.
8.8./9.8. nov
12.8.
aj 18.8.

Eva - Pobavení pro všechny

23. 7. 2021 11:12

Ahoj, včera kluci dělali šou. Technicky do detailů.
Nízko na obloze visí poblikávající zářivá "hvězda" (na tom místě bývá hvězda až o půl hodiny později) /asi vtip, to oni rádi/, pomaličku stoupala, až nabere výšku pluje mým směrem, uprostřed dráhy začne ze žluté přeblikávat červeně a už svítí 4 světýlka v přímce, vlevo světle modré (takže vnější lidi) ještě vidím, že zadní světlo má pak červené. Materializace. Dále jezdily: nízko plující světelné žluté koule a plynule blikající světelné koule... krásně jim to navazuje. Blikají pěkně... např. jede, jede a přesně nad hlavou blikne. Může to souviset se situací mé osoby, asi chtěli pobavit... Já je prostě miluju.

Hana - Nitriansky kraj

22. 7. 2021 9:46

Nachádzajú sa nejaké silové miesta aj v nitrianskom kraji? Ja som z Topoľčian. Nemám žiadne zvláštne schopnosti, ale 3 roky sa energeticky čistím, rozširujem svoje vedomie a zdá sa, že to dobre pôsobí na moje najbližšie okolie.

Kontakt: thestarguardian11@gmail.com

inga - ???

20. 7. 2021 20:52

Ach konečne, už som sa o teba začínala seriozne báť. Čím dlhšie si nevysielala tým častejčie som sa vracala na túto stránku. Dnes som šťastná a spokojná. Spomínala si silové miesta na Slovensku. Hovorila si o potrebe pomoci našej planéte, prírode, zvieratám, spomínala si čarodejnice a vo mne sa opäť rozlial ten neskutočne krásny pocit šťastia a túžby vyjsť tam von a spojiť sa s prírodou. Spomínala si strach a áno mám ho. Uvedomujem si však že musím s ním zabojovať. Hovorila si aj o tom, že si uvažovala o prerušení vysielania. Áno rešpektovala by som tvoje rozhodnutie ale nebola by som z toho veľmi nadšená. Si mojím jediným zdrojom informácii tohto druhu. Snáď sa mi niekedy podarí spoznať osobu, ktorá lieči túto planétu, jej vegetáciu a zvieratá, ktorá je v kontakte s jednohmotnými pozitívnymi bytosťami. . . Silvi, ďakujem.

František - Re: ???

20. 7. 2021 23:53

Prestehovali jsme se z Prahy na jihozápad Slovenska. Treba vytvorit skupinu i tady. Rad Vás poznám odkud jste? Ja od Šamorína.

inga - Re: Re: ???

22. 7. 2021 8:56

František, som z Banskej Bystrice

Tomáš - komentář

20. 7. 2021 22:45

Tak Silva nelenila a my tu klábosili. Ty katastrofy o nich psal spící prorok Cayce vše začne změnou Zemské osy , to probudí sopky a části pevnin se ponoří do moře a jiné zas vynoří to způsobí tsunami, vynoří se Atlantida ponoří Kalifornie , Japonsko (Musk přesunul továrnu Tesly z Kalifornie do Texasu)... On to nedokázal přesně datovat tak že ze Silviných slov mrazí. Indiánští šamani vidí jedinou cestu v práci na silových místech pomoc pachamamě - matce Zemi za pomocí strážných a mimozemských bytostí. V minulosti době temna svou tradici jen udržovali a předávali těm nejschopnějším. Dnes to učí každého a říkají že je třeba společně pracovat pro pomoc Zemi. Je úžasné když vás pracuje dvacet na silovém místě ,dějí se pak zázraky. Jenže hodně lidí není připraveno, bere to jako zábavnou šou a jiní zas hledají sobecky jen vlastní vzestup záchranu a nevidí pomoc Zemi a druhým jako službu. Snad naše skupina je jiná. Nevím kolik nás je ,ale uvažoval jsem o koordinátorech kteří by sdružovali lidi z určitého území Praha, Brno.. a společně se stýkali a pracovali na silových místech v rámci synchronizací i jindy.