Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 20.7.2021

20. 7. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Re: Re: Důležité

24. 7. 2021 11:06

Obecné pravidlo zní - nikam nenastupovat, dokud věc není jasná, oficiální a civilizačně sdílená.
Tzn. dokud vše není oficiálně potvrzeno kolektivním vědomím.
To je dle všeho teprve před námi - mnoho lidí vidí na nebi a telepaticky komunikuje s mimozemšťany, přičemž jak to vnímám, vítězem je Galaktická federace a ta v současnosti hlídá tento svět, přičemž vše závisí na lidském kolektivním vědomí, kdy začne oficiální kontakt.
Pak teprve, když budou jasné a oficiální projekty, o kterých se veřejně ví a lidstvo se již zná s Galaktickou federací, je bezpečné nastupovat na mimozemskou loď.

Myslím si ale, že evakuace vybraných skupin obyvatelstva, které mohly existovat jako reálná záchranná rozhodnutí někdy v 90. letech jsou již v minulosti a neplatná. Není jasné, co se tehdy přesně dělo. V současnosti žádné takové evakuace nejsou v plánu, lidstvo zůstává na planetě, protože situaci ovládla Galaktická federace a spřízněné vesmírné a kosmické mocnosti. A je v plánu galaktická éra, kdy mohou být i projekty, o kterých mluvila Silva v některém minulém videu.

V tajných vesmírných programech, vedených temnými - Globálně mocenským systémem, prý existovaly tajné vědecké výpravy na Mars. Dělo se to snad od 70. let. Byli to vědci, dobrovolníci, z tajných armádně-vědeckých struktur. Jak jsem viděla dle vlastních psycho-mentálních zážitků, tito lidé se tam dostali do nejhorší psychické mučírny, gulagu - koncentráku na světě, protože tam měli reptiliáni svoji laborku na ničení lidské psychiky a spiritu, duše.
Byla to past.
To se však netýkalo lidí, kteří třeba skutečně čekali na flotily mimozemšťanů na základě tvrzení psychického media.

Je možné, že v budoucnosti bude možné skutečně navštívit jiné planety, ale tyto vesmírné akce musíme začít realizovat za pomocí Galaktické federace, aby to bylo bezpečné.

Milan - Re: Důležité

24. 7. 2021 13:19

Ďakujem veľmi pekne za informácie.

korendor - Nevědomost.

24. 7. 2021 6:45

Z puvodních ušlechtilých správcu Země se stalo ubohé torzo s osekanou DNA a s mozkem,běžícím na 30 procent. Fungují ted obřezaní správci Země,Satanova synagoga,kde mají VĚDOMÍ,nikoliV SVĚDOMÍ. Zdrojová očista katastrofami chce probudit nevědomé spáče s minimem umrtí. Konečné řešení lidské otázky je nyní na programu dne.

Ivan - Levia Brana - synchronizacia

23. 7. 2021 22:53

Velmi vhodne dni su:
4.8.
8.8./9.8. nov
12.8.
aj 18.8.

Eva - Pobavení pro všechny

23. 7. 2021 11:12

Ahoj, včera kluci dělali šou. Technicky do detailů.
Nízko na obloze visí poblikávající zářivá "hvězda" (na tom místě bývá hvězda až o půl hodiny později) /asi vtip, to oni rádi/, pomaličku stoupala, až nabere výšku pluje mým směrem, uprostřed dráhy začne ze žluté přeblikávat červeně a už svítí 4 světýlka v přímce, vlevo světle modré (takže vnější lidi) ještě vidím, že zadní světlo má pak červené. Materializace. Dále jezdily: nízko plující světelné žluté koule a plynule blikající světelné koule... krásně jim to navazuje. Blikají pěkně... např. jede, jede a přesně nad hlavou blikne. Může to souviset se situací mé osoby, asi chtěli pobavit... Já je prostě miluju.

Káně - Vytváření skupin

22. 7. 2021 21:56

Ahoj žádné extra schopnosti nemám, ale moc ráda se zapojím. Jsem z Hradce Králové. Není problém, že bych se někam přiblížila. S láskou k přírodě a zvířatům jsem se narodila, tak proč nepomáhat?
Dalmationka@seznam.cz

Hana - Nitriansky kraj

22. 7. 2021 9:46

Nachádzajú sa nejaké silové miesta aj v nitrianskom kraji? Ja som z Topoľčian. Nemám žiadne zvláštne schopnosti, ale 3 roky sa energeticky čistím, rozširujem svoje vedomie a zdá sa, že to dobre pôsobí na moje najbližšie okolie.

Kontakt: thestarguardian11@gmail.com

inga - ???

20. 7. 2021 20:52

Ach konečne, už som sa o teba začínala seriozne báť. Čím dlhšie si nevysielala tým častejčie som sa vracala na túto stránku. Dnes som šťastná a spokojná. Spomínala si silové miesta na Slovensku. Hovorila si o potrebe pomoci našej planéte, prírode, zvieratám, spomínala si čarodejnice a vo mne sa opäť rozlial ten neskutočne krásny pocit šťastia a túžby vyjsť tam von a spojiť sa s prírodou. Spomínala si strach a áno mám ho. Uvedomujem si však že musím s ním zabojovať. Hovorila si aj o tom, že si uvažovala o prerušení vysielania. Áno rešpektovala by som tvoje rozhodnutie ale nebola by som z toho veľmi nadšená. Si mojím jediným zdrojom informácii tohto druhu. Snáď sa mi niekedy podarí spoznať osobu, ktorá lieči túto planétu, jej vegetáciu a zvieratá, ktorá je v kontakte s jednohmotnými pozitívnymi bytosťami. . . Silvi, ďakujem.

František - Re: ???

20. 7. 2021 23:53

Prestehovali jsme se z Prahy na jihozápad Slovenska. Treba vytvorit skupinu i tady. Rad Vás poznám odkud jste? Ja od Šamorína.

inga - Re: Re: ???

22. 7. 2021 8:56

František, som z Banskej Bystrice

Tomáš - komentář

20. 7. 2021 22:45

Tak Silva nelenila a my tu klábosili. Ty katastrofy o nich psal spící prorok Cayce vše začne změnou Zemské osy , to probudí sopky a části pevnin se ponoří do moře a jiné zas vynoří to způsobí tsunami, vynoří se Atlantida ponoří Kalifornie , Japonsko (Musk přesunul továrnu Tesly z Kalifornie do Texasu)... On to nedokázal přesně datovat tak že ze Silviných slov mrazí. Indiánští šamani vidí jedinou cestu v práci na silových místech pomoc pachamamě - matce Zemi za pomocí strážných a mimozemských bytostí. V minulosti době temna svou tradici jen udržovali a předávali těm nejschopnějším. Dnes to učí každého a říkají že je třeba společně pracovat pro pomoc Zemi. Je úžasné když vás pracuje dvacet na silovém místě ,dějí se pak zázraky. Jenže hodně lidí není připraveno, bere to jako zábavnou šou a jiní zas hledají sobecky jen vlastní vzestup záchranu a nevidí pomoc Zemi a druhým jako službu. Snad naše skupina je jiná. Nevím kolik nás je ,ale uvažoval jsem o koordinátorech kteří by sdružovali lidi z určitého území Praha, Brno.. a společně se stýkali a pracovali na silových místech v rámci synchronizací i jindy.

Tomáš - Re: komentář

21. 7. 2021 8:45

Zdravím Tomáši, myslím že máte skvělý nápad, ráda bych se připojila i s manželem k nějakému koordinátorovi jsem kousek od Brna.

Alena - Re: komentář

21. 7. 2021 11:24

Zdravím:) Tohle co říkáte mne velmi oslovuje. Už jsem to jednou zmiňovala, pokud pracuji s někým, kdo je probuzený, zvýší to moje vibrace - schopnosti různým způsobem. U stejného pohlaví je to slabší, řekla bych, že jde o součet, u opačného je to silnější. Možná se to násobí, Vtip je ale v tom, že se to stane oběma lidem současně a pak se to zřejmě z hlediska vesmíru sečte. V tomto stavu je velmi snadné stanovit například diagnózu. Je to mnohem lehčí než normálně. Pokud to dělám sama, musím se totálně smazat pomocí soucitu a pak se mi hůř myslí logicky. To u práce ve dvou není. Napadla mne ještě jedna věc. Celý vesmír je postaven na zvuku. Zazpívají-li dva lidé opravdu čistě přirozený tón, objeví se nad ním tón třetí. Myslím, že práce ve vyladěné skupině je bomba. Hlasuji pro.:)
Mám ještě jeden nápad, nebo velkou touhu. Cca dva roky jsme v Sáí centru pracovali ve skupině asi 30 lidí na tématu Jak být skutečnou lidskou bytostí. Za velmi striktních kritérií jsme diskutovali o věcech, které by normálně vyvolali spor. Dodneška mi to pomáhá a vybavují se mi "klíče" které mne zarazí před tím, než reaguji nějakou zkratkou. V podstatě jsou to velmi jednoduché a uskutečnitelné věci, které lze zvládnout bez nějaké zvláštní přípravy. Má to ale podmínku, že to vedou dva lidé. Jeden dělá supervizi a posouvá proces kupředu, druhý vysvětluje témata. Je to pravděpodobně kvůli tomu, aby kontrola nad probíhajícími energiemi byla dostatečná. Pak může dojít k tomu, že si Vaše buňky v těle "pamatují" - řešit lze všechno, jen je třeba dodržovat pravidla a být v empatii a lásce. Ráda bych s tím pracovala. Můžeme to prosím nějak zkusit uskutečnit? Zdravím:) Alena

zuzana - Re: Devin, sutok Moravy a Dunaja

21. 7. 2021 13:04

Bratislava :-)) stale pripojeni
Silvia dakujeme, fantasticke,

Prosba o kontakt - Re: Re: Devin, sutok Moravy a Dunaja

22. 7. 2021 7:05

Hladame blizke kontakty - chceme prispiet nasim dielom.
Samorin.
Vieme sa, mozno s pomocou tejto stranky, spojit?

Vdaka!

Juraj - Re: Re: Re: Devin, sutok Moravy a Dunaja

22. 7. 2021 7:08

mk34sk@gmail.com

František - Vytvoření duchovní skupiny Bratislavský kraj

21. 7. 2021 23:45

Ahoj,

vyzývam vsechny duchovně pracují lidi o vytvoření pracovní skupiny v bratislavskem kraji, trnavskem kraji - Zitny ostrov.

Má nekdo nejaké nápady, návrhy?

frantisek.stockinger@gmail.com

Jozef - komentár k vysielaniu

21. 7. 2021 16:11

Želám Vám pekný deň.
To čo odznelo vo Vašej včerajšej prednáške je na jednej strane úžasné a na druhej strane veľmi zničujúce.
Úžasné v tom, že konečne na Zemi postupnými skokmi dôjde k tomu, k čomu mali ľudia smerovať už od počiatku a po čom ľudský duch túži, aby na Zemi vládla Láska, Pravda a Spravodlivosť. Zničujúce je to, že ľudstvo musí byť k tomu takto dotlačené.

O zaplavení území a ďalších živelných udalostiach mám informáciu zhruba už 6-7 rokov (získal som ju od iných ľudí). Stále som dúfal, že k tomu nakoniec nedôjde, ale ako vyplýva z Vášho videa zo včera a aj iných zdrojov, ktoré mám k dispozícii, je to tu, a je to ešte len na začiatku. Ako to možno bude vypadať po, som čítal v jednej zaujímavej knihe Gabrielova cesta.

Je fantastické, že naše krajiny budú uchránené. Za to veľká vďaka všetkým, ktorý sa o to zaslúžili. Ľudia si však musia plne uvedomiť, že je to o to väčší záväzok voči Stvoreniu za takýto dar. To, že krajiny budú uchránené pred kataklizmatickými zmenami však neznamená, že budú aj všetci ľudia z týchto krajín uchránený pred svojimi osobnými „kataklizmami“. A to si musí každý človek uvedomiť. Každý bude skladať svoj účet, za ktorý si je plne zodpovedný a ktorý rozhodne, či bude medzi tými, ktorí budú môcť pokračovať v ceste do „svetlejších zajtrajškov“, alebo to bude jeho konečná. A tá doba je tu. Nie je čas už na nič čakať. Ďalší opravný termín už pre nikoho nebude. Buď skúšku zloží, alebo nie. Preto je dôležité, aby každý z nás využil čas tak, akoby to malo nastať už dnes.

Čo sa týka úlohy žien, tak tá je absolútne nezastupiteľná. My muži sa môžeme len modliť a „sebecky“ prosiť, aby sa „prebudilo“ čo najviac žien a zo všetkých síl sa snažiť byť pri ich práci nápomocný. Žena má druh vyššieho spojenia, ktoré muž nikdy nemal, nemá a ani mať nebude.

Ďakujem za Vašu prácu pre prospech nás všetkých a želám všetkým, aby zložilo svoju skúšku čo najviac ľudí.

Ina - Re: komentár k vysielaniu

21. 7. 2021 22:57

Milá Silvi. Nejprve velké poděkování za všechnu práci kterou děláš. Moc ráda jsem zase viděla Tvé vysílání a bylo by mi moc líto pokud bys skončila. Ke katastrofám, které předpovídáš, neumím a ani nechci si je ani představit, přesto už o nich léta vím. Před zhruba 20 lety jsem viděla mapu Evropy, kde byly území států zaplavené. Žádný stát naštěstí nezmizel úplně, jen byly různě postižené.
Třeba se situace zlepšila a nebude to tak hrozné jak jsem to viděla. Také ,,spící prorok Cayce,, se zmiňoval o záplavách v Americe.
Mám už 60 pryč a tak jsem si prošla spousta strachy. Některé ještě úplně neodešly. Nemám strach z té ,,pandemie,, nejsem očkovaná,
jen mám děti a vnoučata a systém je nutí k očkování. Velmi jsi mě potěšila, když jsi řekla, že máme v naší zemi místa, kde se dá od těch škodlivin pomoci. Já sama na sobě pracuji a neumím posoudit jestli jsem se vůbec někam posunula. V poslední době mě nejde ani meditovat. Obdivuji vás všechny, co máte takové schopnosti, že vidíte co jiní ne. Já jen vyciťuji energie, ale to mám snad od dětství, takže nic nového. Těším se z každého dne a mám radost z vnoučat. Jsou to opravdu jiné děti. Má nejmenší vnoučata jsou tříletí kluci a z těch padají taková moudra až žasnu. Takže až dospějí, snad bude ten svět mnohem lepší než nyní. I když co nás všechny čeká asi nebude procházka růžovou zahradou. Ještě jsem se chtěla zeptat, jsem z Jižních Čech a jestli i tady jsou léčivá místa. A jak je to s Vltavíny? Všechny vás zdravím a na dálku jsem s vámi.

Ina - Re: komentár k vysielaniu

21. 7. 2021 22:57

Milá Silvi. Nejprve velké poděkování za všechnu práci kterou děláš. Moc ráda jsem zase viděla Tvé vysílání a bylo by mi moc líto pokud bys skončila. Ke katastrofám, které předpovídáš, neumím a ani nechci si je ani představit, přesto už o nich léta vím. Před zhruba 20 lety jsem viděla mapu Evropy, kde byly území států zaplavené. Žádný stát naštěstí nezmizel úplně, jen byly různě postižené.
Třeba se situace zlepšila a nebude to tak hrozné jak jsem to viděla. Také ,,spící prorok Cayce,, se zmiňoval o záplavách v Americe.
Mám už 60 pryč a tak jsem si prošla spousta strachy. Některé ještě úplně neodešly. Nemám strach z té ,,pandemie,, nejsem očkovaná,
jen mám děti a vnoučata a systém je nutí k očkování. Velmi jsi mě potěšila, když jsi řekla, že máme v naší zemi místa, kde se dá od těch škodlivin pomoci. Já sama na sobě pracuji a neumím posoudit jestli jsem se vůbec někam posunula. V poslední době mě nejde ani meditovat. Obdivuji vás všechny, co máte takové schopnosti, že vidíte co jiní ne. Já jen vyciťuji energie, ale to mám snad od dětství, takže nic nového. Těším se z každého dne a mám radost z vnoučat. Jsou to opravdu jiné děti. Má nejmenší vnoučata jsou tříletí kluci a z těch padají taková moudra až žasnu. Takže až dospějí, snad bude ten svět mnohem lepší než nyní. I když co nás všechny čeká asi nebude procházka růžovou zahradou. Ještě jsem se chtěla zeptat, jsem z Jižních Čech a jestli i tady jsou léčivá místa. A jak je to s Vltavíny? Všechny vás zdravím a na dálku jsem s vámi.