Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 20.7.2021

20. 7. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Pro Tomáše - CERN atp.

29. 7. 2021 13:30

Tome, oni (GF) o CERNu samozřejmě vědí - o tom je nemusím informovat. Obecně mě můžou spíš informovat oni, je toho hodně, ale moje hlava už je unavená z toho všeho, co se semlelo a přijímat nové informace už jsem méně ochotná a v současnosti skutečně spíš odpočívám.

Já ti můžu říct jen to, co jsem zažila - nechat vybouchnout CERN hlavou skutečně nedokážu. Ale zažila jsem, že moje vědomí stahovali do toho zařízení CERN, vnímala jsem ho jako energeticky velice nepříjemné, drásající a naváděcí k monumentalitě a agresivitě války, zároveň otupující a zpomalující a toho Šivu jsem v tom vnímala jako vůdce těchto vědátorských negativních projektů, byla to taková jeho hračka, díky které rozvíjel reverzní inženýrskou vědu za pomocí pozemských vědců v utajení a kazil lidi.
Od CERNu jsem se později dostala dál, přestala to řešit, přestalo mě to pronásledovat.
Jestli bylo to zařízení oslabeno, či se to týkalo čistě mé osoby, nevím.
Můj pocit z toho je ten, že CERN už není důležitý a Šiva a jeho vliv byl velice významně oslaben v době dejme tomu minulého roku a tohoto roku.
Ty podzemní systémy vesmírného původu jsou extrémně kvalitní a inteligentní a jak jsem to viděla, běhá v tom zákon a inteligence našeho vesmíru, která je samozřejmě napojená na kosmický zákon jako takový a co se naprogramuje v těchto vnitřních systémech, je zásadní a má to následně vliv na děj na této planetě.
CERN je proti tomu jen menší rušička a to značně nespolehlivá, je to krám.
Ale byl to krám pro potřeby temných, s tím souhlasím - kdyby se podařilo v těch vnitřních systémech nastolit kosmo převahu temných, asi by bylo možné pomocí CERN nadělat mnoho obrovského utrpení, škod a navození disharmonických frekvencí, otevření negativních bran atp.
Ale protože se ve vnitřních systémech planety a vůbec v jejím vědomí usadil kosmický zákon ve prospěch nás, tipuju, že i ta technologie CERN je značně oslabená.

Ono to s Galaktickou federací hlavně nefunguje tak, že je poinformuju o strastech světa, zaúkoluju je, dám si v klidu kafe a počkám, až to zařídí. Vše, co mne trápilo a chtěla jsem zlepšit, jsem si s nimi, za jejich podpory, oddřela magicky, hlavou, srdcem, duševní prací a bojem. Začátky byly hodně technické a otřesné a musela jsem se prát s těmito destruktivními technologiemi, vše jsou to ale psychické zážitky dimenzionálního charakteru. Nic ověřitelného a hmatatelného.

Výsledkem ale je daleko větší klid a mír, mnohá nebezpečí se podařilo odvrátit, nevypukla válka.
Těchto "programátorů" mysli na planetární úrovni operovalo mnoho a naše vklady a vůbec modlitby, meditace a úvahy všech lidí, kteří se o tyto věci zajímají, se započítaly do vědomí planety a celkově zlepšily dimenzionální poměry našeho světa.
Nemá smysl trvat na nějakých starých děsivých informacích jako na pravdě, protože v současnosti jsou měsíc staré informace už zašlé a vše už mezitím může být jinak.

ŠarMa - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A

27. 7. 2021 17:02

Nezfalšované záznamy jsou viditelné i dnes, pokud se člověk nedívá indoktrinovanou optikou, nebyl zde pouze život obrů jak humanoidních, tak zvířecích a rostlinných, ale před nimi tu byl život titánský - ve zkamenělé formě viditelný doteď a dochovaný v legendách a védách (křišťály pocházejí z původně živých organismů)
Teorie planety (může být odvozeno z kořene slova pláň) jako placky pochází z dob vyspělejších lidí a podporující argumenty jsou významné. Také záběry Slunce, za kterým plují mraky podporují tvrzení, že není tak daleko, jak "věda"tvrdí...
Chronologie dějin je dle nedostatečně utajených faktů ještě odlišnější než odlišné...
Doporučuji pro zvědátory začít prací prof. Fomenka a Nosovského s podporou génia Garry Kasparova ad. ohledně zfalšování počítání letopočtů a falšování historických knih jezuity.
Kompletní historie lidstva a planety je naprosto jiná, v pohádkách je více pravdy než v učebnicích dějepisu, zeměpisu, fyziky, jazykovědy...
Kostely, katedrály, mešity, tibetské věže (ohromné stavby po celém světě) byly používány jako elektrárny na atmosférickou energii atd., pravěk nebyl v pravěku, před necelými dvě stě lety se odehrála po celém světě tzv. bahenní potopa, kdy 4-6metrová vrstva jílu zakryla první patra staveb umístěných i na vyvýšeninách, takže to nemohlo být způsobeno rozbahněnými povodněmi... Těch důkazů a témat je nepřeberně...

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A

28. 7. 2021 8:45

Přesně, taky o tom sním, že se jednou dozvíme skutečnou pravdu - je mnoho psychických médií, starých spisů, překladů, úvah … ale pořád neexistuje nic prokazatelného.
To bude až když budeme mít možnost snímat info pole pomocí mimozemských technologií - a bez souhlasu mimozemšťanů to nepůjde.
Snad se dočkáme a nebude to trvat až tak dlouho.
Bylo by to skvělé, mít tu možnost vidět, jak to všechno bylo doopravdy.
Otázka je, co psychicky sneseme.

ŠarMa - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A

28. 7. 2021 16:42

https://www.youtube.com/watch?v=Qspq0uOHPGQ&list=UUw-EWYcPRcCGcrXapuvvdhw&index=1

korendor - Re: A

21. 7. 2021 11:53

V Prokopském udolí již za války v tunelech hospodařili Němci a zřejmě není zdrávo nahoře,kde mají plot,ty žiletky přelezt a něco zkoumat..

Alena - Re: Re: A

21. 7. 2021 12:39

dobre vediet. liezt tam by mi nenapadlo, len som videla to oplotenie a verim, ze nieco sa tam dialo, bolo to niekedy koncom minuleho roka, alebo zaciatkom tohto.

Monika-Kuschel - Pyramídy

21. 7. 2021 10:56

Teším sa tvojim videám Silvy. Dlho som len pozorovala a neozývala sa. No už keď si našla tie pyramídy na Morave, tak sa už ozývam a píšem ti. Vnímam veci veľmi podobne ako ty. Akurát že ty si vynálezca a bojovník a ja som strážca (energeticky vyrovnávam a opravujem, tak kde vznikne nerovnováha). Môžem vysvetliť ak budeš chcieť. Komunikujem hlavne s prírodnými bytosťami a stromami. Pomocou stromov a jedných malých ľudkov zo Slnečného údolia dávame do stromov a ich internetovej koreňovej siete milosť, lásku, milosrdenstvo. Ak sa potom niekto dotkne takého stromu, naplní sa milosťou a láskou. Spravili sme už v apríli pyramídu pomocou živlov v ktorej je Trenčín, pred časom sme ju roztiahli po Poľsko, Ukrajinu, Moravu, Maďarsko. Už od malička som cítila, že mám bývať v Trenčíne, tak som sa tam presťahovala, keď som vyrástla. Všetko bolo také "jednoduché" - nenásilné, prirodzené.... Poznám v mojom okolí viac pyramíd, v ktorých je ukryté "tajomstvo". Bolo mi dovolené do nich nahliadnuť. Rada budem aj naďalej spolupracovať.

Alena - Re: Pyramídy

21. 7. 2021 11:52

Tak ještě jednou. Jak pročítám všechny komentáře chce se mi plakat úlevou. Sešla se tady parta naprosto úžasných lidí. Každý jsme jiný a máme možnost se s ostatními podělit a obohatit. Snad nám vesmír umožní setkat se víc než ve dvou v místě bydliště. Modlím se už nějakou dobu za vznik pracovních skupin, které pomohou Matku Gáju osvobodit a přinést mír a lásku pro všechny. A.

Tomáš - Re: Re: Pyramídy

21. 7. 2021 18:35

Moje řeč, pracovní skupiny po celém Česku, Slovensku a pomáhat matce Zemi. Přestat konečně řešit sami sebe, jak na sobě musíme pracovat na to jsme měli tisíce životů a většina z nás to už dávno zvládla jen se rozpomenout až bude ten pravý čas..

Juraj - Re: Pyramídy

22. 7. 2021 7:17

Dakujem(e).
Mozem poprosit o kontakt? Radi by sme sa ucili ...

Vdaka!

mk34sk@gmail.com

inga - Re: Pyramídy

22. 7. 2021 8:51

Ahoj Monika. Tvoj príspevok ma zaujal. Preto ťa prosím, ak by to nejako nezasahovalo do Tvojho života alebo súkromia o kontakt s Tebou.
mail.: montagnaperme@protonmail.com
Nech sa už rozhodneš akokoľvek, vopred Ti srdečne ďakujem.

Andrea - Monika

22. 7. 2021 9:41

Ahoj Monika tiez ma zaujal Tvoj prispevok , rada by som pomohla, prispela dobej veci aj ja a naucila sa nieco novemu , som z Bratislavy.

sitael333@atlas.sk

Beata - Re: Pyramídy

22. 7. 2021 10:41

Ahoj Monika, rada by som prispela a naucila sa pomahat Gai. Dakujem, beatabe@online.no

Kristýna - Re: Pyramídy

22. 7. 2021 14:20

Moc zdravím,info je úžasné a přesně hraje do noty tomu, jak to cítím už delší dobu.
Je na čase spojit síly(proto jsme tu).
Jak říkala Sylva... Je tu nejvíce čarodějů a čarodějek na m2.
Také se přidávám s pokorou a láskou - oblast Praha.

Monika-Kuschel - Re: Re: Pyramídy

28. 7. 2021 23:11

Dobrý deň ľudkovia. Nie som učiteľka, nie som žiaden guru. Som skôr sprievodca pre tých, čo to potrebujú a požiadajú pomôcť, previesť. Som baran ako Silvia. Takže som činná. Nepremýšľam nad posolstvom, nepýtam sa, ale spravím čo mám spraviť. Nepýtam sa prečo ja a či musím... jednoducho spravím, čo mám, info príde postupne. Tvorím, opravujem, prepólovávam, pretváram. A stále sa učím, prechádzam skúškami, výzvami... Snaží sa žiť tu a teraz a v plnej pozornosti s láskou v srdci. Dodávať silu a odvahu tam kde treba. Niekedy som tiež potrebujem dodanie sily a odvahy... ale stačí o to požiadať a DôVEROVAŤ. Rada pomôžem, usmerním, ak to bude v mojich silách a ak to bude aj ten druhý tak cítiť a chcieť a samozrejme v súlade s prírodnými a vesmírnymi zákonmi. Som človek, bytosť, čo cítim, vidím, vnímam - tak ako to dokáže každý z nás ľudí. Sme veľmi silní my ľudia a predurčení tvoriť. No veľa znás ničí namiesto tvorenia.... Veľmi podobne vnímam veci ako Silva... akurát sa nekontaktujú so mnou mimozenšťania, ale prírodné bytosti, niektorí archanieli, tvorím cez živly. Radia mi Vznešení, Elfovia, ľudkovia, víly a iné bytosti a duše stromov, rastlín. Mám nejakých zvieracích spoločníkov, ktorých vnímanie a silu a telent si môžem požičať. Bdie nado mnou jeden starý archaniel. A dôležité pre mňa je spojenie s prírodou. Moje spojenie hlavne so stromami ma napĺňa. Pomáhame si navzájom. Nech sa páči, kľudne mi napíšte. Možno si sadneme a začneme spolu tvoriť, každý podľa svojich schopností a možností. kuschelka@gmail.com

Tina - Re

28. 7. 2021 21:27

Tak to aby som sa začala obzerať po nejakom tom člne, keďže bývam na ostrove blízko Írska. Napriek týmto informáciám mám v duši pokoj. Nemám pocit, minimálne teraz, že tu nemám byť, práve naopak. A to nie som žiadna ezoslniečkarka, mám za sebou dosť osobných katakliziem, ktoré ma pekne prefackali.
Uvidíme, ako sa to všetko vyvinie, každopádne dík za info.

Akka - Re

28. 7. 2021 18:42

Pěkně nás proprdla, děvčica šikovná. Potřebujem to. Děkuju:-)

Soňa M. - Poďakovanie

27. 7. 2021 16:48

Silviya, ďakujem, konečne mi niekto "vlial krv do žíl". Pracujeme na nákupe vhodných krištáľov a verím, že sa čoskoro pridáme k ostatným. Ďakujem za Vašu prácu a prajem pekný podvečer.
Soňa

Anča - díky za ryzí jednání

23. 7. 2021 22:32

Je dobře, že je Silva upřímná a nic si nevymýšlí. Asi dost lidí k věci přistupuje jako k určitému mediálnímu kalkulu ze strany Silvy a nebo si představují, že je pověřená dávat masově přednášky k následování, v pravidelném tempu.
Z vlastní zkušenosti vím, že celá tahle věc je obrovská vlna dějů a vjemů a inspirace a být ryzí a zůstat v napojení na skutečné vesmírné dění je velice důležité a znemožňuje to skutečný kalkul, protože je to velice organicky chaotická záležitost, která byla zázračná i šílená.
Taky vnímám, že doba bojů je už za námi, temní byli z významné části poraženi a zůstávají už jen nepřátelé, kteří mají nároky oprávněné kosmickým zákonem. Obrovská vlna inspirací, zážitků a šíření informací pomalu přechází a skutečně dochází k větší potřebě vše uzemnit a přenést z toho fantastického světa zážitků z dimenzí na zem.
Léčení krajiny je taky práce a taky cítím, že jakési kultické vlivy míst je třeba udržovat v klidu a čistotě. A mít své místo žití pod nohama v zemi, ať už jsou to mimozemské základny, nebo jiné technologie, či přírodní vřídla energií, v co nejlepší kondici. Vnímala jsem během minulých let, že odcházel docela velký počet duší a místo, kde žiju, se čistilo.
Vnímám, že naše planeta se skutečně léčí a k svému vyléčení se nadšeně nevyhnutelně nadechuje - vůči lidstvu je přívětivá, bere na nás ohledy, ale nikoliv tak, aby se poškodila a zabránila své léčbě.
V blízké budoucnosti bude vše, podle toho, jak celou věc vnímám, záležet na kolektivním přechodu do sféry nových informací a šokujících odhalení, ale i nových možností, díky možnosti jasné a přímé komunikace s Galaktickou federací. Pak bychom se kolektivně a z pozice vyšší autority dozvěděli a měli potvrzené, že planeta je živý organismus, se kterou je možné navázat inteligentní komunikaci a že spirituální vnímání a myšlenkové programování pomocí představivosti je velice mocný nástroj. Čím víc budeme v souladu s planetou a budeme s ní schopní inteligentní komunikace, tím máme větší šanci, že kataklizmata nebudou nakonec tak drsná.
A taky vnímám, že skutečně ustal ten bezprostřední tlak na všelijaké šamany, bojovníky, čaroděje, protože vést dále bezprostřední boj by bylo už kontraproduktivní, v této době již je rozhodnuto, věc dopadla velice pozitivním způsobem. Ale lidi už se musí osvědčit i sami, nikdo to za ně neudělá. To, co bylo možné udělat "za lidi", je již vykonáno a zřejmě brzy, aspoň v to doufám, přijdou doby, kdy se davy lidí budou moci začít angažovat ve společenských změnách, které budou již "spirituálně rozumné".
Pokud nezměníme velice vědomým způsobem kurz, planeta může ztratit možnosti nás dále chránit a stačí, aby trochu zatřásla kožíškem a třeba ta Belgie se může velice snadno ocitnout pod vodou, raz dva, to je fakt.

Alena - Re: díky za ryzí jednání

25. 7. 2021 15:10

Ahoj Ani, potřebovala jsem si teď dát chvilku pauzu, abych měla čas na práci. Silva je naprosto autentická a pravá. Jestli dovolíš, moje zkušenosti mne o tom naprosto přesvědčují. Před časem jsem zpívala v kostele, protože jsem se seznámila v souboru s tajným knězem a umluvili mně, abych zpívala i tam. Nebyly to proto úplně oficiální hovory, které jsme vedli. Moc ho rozčilovala moje víra v reinkarnaci. No neměl s tím velký úspěch, protože zrovna jeho jsem si z minulosti pamatovala a měla jsem se na pozoru. Nicméně jednou se zeptal: A věříš ty vůbec v Boha? Odpověď ho trochu zaskočila. No, věříš? víš, to není až tak otázka, na kterou bych mohla odpovědět ano. Věříš v Slunce? Odpovíš ano? Řekneš přece ho vidím. Tak takhle to mám já. Můžu si na něj nějakým způsobem sáhnout. Zapřít se to nedá. Stejným způsobem mám ověřenou Silvu.
Ale chtěla jsem posdílet ještě něco jiného. Začátkem května jsme s kamarádkou naplánovaly cestu na Moravu. Už 2x to nevyšlo. Teď jsme se domluvily na akci "kulový blesk" kdy vyrazíme v okamžiku, kdy se pro to vytvoří prostor. Ale domluvily jsme něco jiného. Sem už to nenapíšu předem, to jen budu informovat Silvu. To, co můžu říct je minulá akce. Při energetické práci na Slovanském hradišti jsem najednou měla pocit, že letadla dnes nepřiletí, ale něco se přesto blíží. Během několika minut dorazil vrtulník. Dost nepříjemným způsobem rozbil prostor, kousek poodletěl a začal otáčet. Vyslala jsem za ním. Snažíš se zbytečně, stejně to opravím a dokončím. A byl klid. Celou cestu mně zastavovali lidé, abych si s nimi povídala, už cestou, jakmile jsem začala čistit prostor, to tak bylo. Lidé se evidentně probouzejí. Všechno dobré všem, zdravím:) Alena