Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 20.7.2021

20. 7. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

korendor - Praha ?

21. 7. 2021 9:19

Praha je centrum okultního židovstva. Globální prediktor,jak se cudně nazývá mimozemský zmetek má tady tisíce let správce Země,kteří fungují,jako fotbalová 11,že bojují proti sobě /NAOKO/aby si dodrželi svuj status vládnutí. Tora..Chabad Lubawitch,sídlo v Moskvě. A Talmud,sídlo světového Sionismu Londýn. Obě křídla jsou svorně v Maharalu pod Staroměstským náměstím. Heydrich přijel extra do Prahy a když začal do nich vrtat nos,tak ho Globalisti SION sejmuli. A s ním i svědky,co viděli v šachtách. Lidice a Ležáky. No a nedávno byli zlikvidováni další svědci. Při ražbě tunelu Mrázovka se omylem probourali,kam neměli.. Prostě smula.. Dostanou taky konečnou nakládačku? https://prnt.sc/1du7p31

Jano - Potvrdenie

21. 7. 2021 9:00

Pre mna tato sprava len potvrdila to čo som už počul na kanale super soldier talk https://www.youtube.com/watch?v=6oH8cxZq-WQ&ab_channel=SuperSoldierTalk kde tieto udalosti predpovedali tiež.... mne intuicia len hovori, klidek pohoda leharož a sustredovať sa na rozvoj. Inak strach sa da celkom jednoducho prekonať, stači pretlačiť na povrch odvahu kuraz vôlu pretože to su vlastnosti stojace na opačnej strane mince a tam kde sa nachádza silna odvaha tam strach straca moc... strach sa je boji da sa povedať. Ale hlavne treba mať vieru v seba vo svoju intuíciu a všetko sa da prekonať:)

Monika - Zaujíma ma to!

21. 7. 2021 8:59

Áno, zaujíma ma to, aj Vy ma zaujímate :-) sledujem všetko dianie na pozadí súčasnej pozemskej scény, som v kontakte s ludmi rovnakeho zmyšlania a snažím sa postupne chápat tieto veci, takže si to vzájomne preposielame a informujeme sa. Aj Vás mi posiela priatelka z "duchovnej" školy, ktoru som absolvovala asi pred 12-13 rokmi. Nehovorím, že rozumiem všetkému, ale snažím sa pochopiť, čo ma osloví a prijať to, čo so mnou rezonuje. Lebo len to môžeme pochpiť, na čo máme! Ďakujeme za Vaše informácie a vedenie.
PS: v tej školičke sme meditovali, teraz akosi nemam k tomu silu, myslíte, že mi to chýba? Ale takéto informácie, myšlienky a vnútorné rozhovory mi tieži pomáhajú. Ja neruešim kde som a kde sa dostanem (3-4-5D), ale rafa by som bola v tejto dobe užitočná, tak aspoň šírim info medzi ľudí, ktorí sú ochotní to prijať a pochopiť.
Žime tu a teraz a majme život radi, nech už sme akokoľvek skúšaní... s láskou Monika

Juraj - Ako mozme pomoct?

21. 7. 2021 8:47

Dakujem Silvia.
Ako mozme pomoct zo Slovenska?

korendor - Katastrofy a jiný necenzurovaný facebook.

21. 7. 2021 8:44

Katastrofy mi nerolují obočí, nebot o nich se zminuje Cayce..Viz Wiesner a jeho knihy. Hank Wesselman vydal o nich knihy,vyšly v češtině. No a pak tu máme jiný facebook. Jeli ctěná libost,mužete se Sylvou přesedlat sem a spousta lidí,co jim facebook dělá nevolnost v žaludku,to přijme s povděkem. https://mewe.com/group/60e4399d6988ba61ad59a38f Konec hlášení...

Milan - Poďakovanie

21. 7. 2021 8:06

Ďakujem veľmi pekne za svetlo.

korendor - Zajímavý díl .

21. 7. 2021 5:34

https://newtube.app/user/yandex/2YgIygc

korendor - Kamarád v Torontu.

21. 7. 2021 5:15

Mám dotaz na placaté Toronto. Bude pod vodou a jestli,tak kdy? Mnoho díku,

ŠV - Poděkování

21. 7. 2021 1:27

Milá Silvo, ať se rozhodneš jakkoliv, naučila jsi nás hodně a já za to pokorně děkuji.
I když každý nějakým způsobem postupujeme, mně jsi kromě znalostí také přinesla
ještě více pevnou "půdu pod nohama".
Šárka

Helena - Pápež

21. 7. 2021 0:16

Príde mi veľmi zvláštne že na Slovensko príde pápež. Silvinka mohla by si sa na to pozrieť alebo niekto, prečo práve v tomto období a práve na Slovensko? Mne je to od začiatku čo som o tom čítala divné a nemám z toho dobrý pocit. Ďakujem

Denis - Ďakujeme

21. 7. 2021 0:05

Ďakujem v mene všetkých za aktuality
Budem sa tešiť na seminár prípadne ďalšie aktuality zatiaľ všetko dobre, oddýchnite aj vy trošku.

Jindra - Dotaz

20. 7. 2021 20:02

Dobrý den, jak jsou na tom děti (beru děti do 18 let), které jsou sobecké? Ty přejdou do 5D, nebo ne?

Jindra - Re: Dotaz

20. 7. 2021 20:06

Tak trochu se mě to týká...

IZ - Re: Dotaz

20. 7. 2021 20:18

Děti jsou úplně v pohodě, vy už máte nové DNA, takže se nemáte čeho bát. Záleží to jenom na vás.

IZ - Re: Re: Dotaz

20. 7. 2021 20:19

Ale to neznamená, že máte být sobecký... pracujte na sobě a zkuste se naučit lépe chápat druhé... to je cesta k dospělosti.

Andrea - Re: Re: Re: Dotaz

20. 7. 2021 20:20

Silvinka a co autisti, s nimi co bude?

Jindra - Re: Re: Re: Dotaz

20. 7. 2021 21:02

Děkuji za odpověď

Tomáš - Re: Re: Re: Dotaz

20. 7. 2021 23:15

A když jsou ostatní jen dětmi?

Marcela Valašsko - Makačka

20. 7. 2021 22:55

Silvi i když jsem z toho v šoku, tak přesto mi dáváš sílu a víru a energii na to to nevzdat. Jdu na sobě makat co nejvíce to dokážu, být v lásce a spojení se sebou a s matkou zemí. Přeji nám všem hodně lásky a síly vše zvládnout. A užívát si každý den jako by měl být náš den poslední. Naše myšlení tvoří naší přítomnost a budoucnost. Stále se učím a stále na sobě pracuji... Jdu do toho s otevřeným srdcem. Lidičky mám vás moc ráda...

Káně - Děkuji za nové info

20. 7. 2021 22:44

Krásný večer všem, jsem ráda, že mi "chodí" věci. Které bych rozumem nepobrala. Kameny nemám. K vánocům jsem si pořídila šamanský buben a jak to příjde chodím s ním bubnovat do lesa, k řece, rybníkům... Řídí mě intuice. Příjde mi, že extra schopnosti nemám. K synchronizacím se aktivně nepřipojuji s dětmi to tak úplně nedávám, ale myšlenkami vás podporuji. Ráda sleduji tyto stránky. Když bubnuju, vyhledávám spíš samotu. Jen někdy když si to místo vysloveně vyžádá, hodím za hlavu, že mě někdo slyší. Ještě mě nikdo nepřerušil, i když hudební sluch nemám. Když se mi podaří víc "ponořit" při bubnování po levici vidím opodál bubnovat muže, který ke mě patří a je vysmátej a před sebou vnímám skupinu bytostí pro které bubnujeme. Jako by to byla věc, kterou jsem dělala pravidelně v daleké minulosti. Logicky z toho nic nechápu a nevidím v tom konkrétní význam. Jen jsem si od začátku roku zavedla svůj rituál. A můj strom v lese se přímo tetelí blahem, když mě vidí s bubnem. Některé energie vnímám, vnitřní svět mám plný fantazie.
Jednou jsem u sebe navnímala ocelově barevnou dračici s výraznýma očima. Měla jsem na sobě oblečený ve stejné barvě něco jako brnění. V rukách jsem držela zdvižený meč, ale ten nebyl na sekání nebo souboj. Spíš jako energetický nosič a opodál stál kentaur, ale nebyl to protivník i takový výjev se mi ukázal. To už je asi 2 měsíce zpátky.
Mějte se všichni moc krásně a děláte mi radost