Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 20.7.2021

20. 7. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

inga - Re: Pyramídy

22. 7. 2021 8:51

Ahoj Monika. Tvoj príspevok ma zaujal. Preto ťa prosím, ak by to nejako nezasahovalo do Tvojho života alebo súkromia o kontakt s Tebou.
mail.: montagnaperme@protonmail.com
Nech sa už rozhodneš akokoľvek, vopred Ti srdečne ďakujem.

Andrea - Monika

22. 7. 2021 9:41

Ahoj Monika tiez ma zaujal Tvoj prispevok , rada by som pomohla, prispela dobej veci aj ja a naucila sa nieco novemu , som z Bratislavy.

sitael333@atlas.sk

Beata - Re: Pyramídy

22. 7. 2021 10:41

Ahoj Monika, rada by som prispela a naucila sa pomahat Gai. Dakujem, beatabe@online.no

Kristýna - Re: Pyramídy

22. 7. 2021 14:20

Moc zdravím,info je úžasné a přesně hraje do noty tomu, jak to cítím už delší dobu.
Je na čase spojit síly(proto jsme tu).
Jak říkala Sylva... Je tu nejvíce čarodějů a čarodějek na m2.
Také se přidávám s pokorou a láskou - oblast Praha.

Monika-Kuschel - Re: Re: Pyramídy

28. 7. 2021 23:11

Dobrý deň ľudkovia. Nie som učiteľka, nie som žiaden guru. Som skôr sprievodca pre tých, čo to potrebujú a požiadajú pomôcť, previesť. Som baran ako Silvia. Takže som činná. Nepremýšľam nad posolstvom, nepýtam sa, ale spravím čo mám spraviť. Nepýtam sa prečo ja a či musím... jednoducho spravím, čo mám, info príde postupne. Tvorím, opravujem, prepólovávam, pretváram. A stále sa učím, prechádzam skúškami, výzvami... Snaží sa žiť tu a teraz a v plnej pozornosti s láskou v srdci. Dodávať silu a odvahu tam kde treba. Niekedy som tiež potrebujem dodanie sily a odvahy... ale stačí o to požiadať a DôVEROVAŤ. Rada pomôžem, usmerním, ak to bude v mojich silách a ak to bude aj ten druhý tak cítiť a chcieť a samozrejme v súlade s prírodnými a vesmírnymi zákonmi. Som človek, bytosť, čo cítim, vidím, vnímam - tak ako to dokáže každý z nás ľudí. Sme veľmi silní my ľudia a predurčení tvoriť. No veľa znás ničí namiesto tvorenia.... Veľmi podobne vnímam veci ako Silva... akurát sa nekontaktujú so mnou mimozenšťania, ale prírodné bytosti, niektorí archanieli, tvorím cez živly. Radia mi Vznešení, Elfovia, ľudkovia, víly a iné bytosti a duše stromov, rastlín. Mám nejakých zvieracích spoločníkov, ktorých vnímanie a silu a telent si môžem požičať. Bdie nado mnou jeden starý archaniel. A dôležité pre mňa je spojenie s prírodou. Moje spojenie hlavne so stromami ma napĺňa. Pomáhame si navzájom. Nech sa páči, kľudne mi napíšte. Možno si sadneme a začneme spolu tvoriť, každý podľa svojich schopností a možností. kuschelka@gmail.com

Tina - Re

28. 7. 2021 21:27

Tak to aby som sa začala obzerať po nejakom tom člne, keďže bývam na ostrove blízko Írska. Napriek týmto informáciám mám v duši pokoj. Nemám pocit, minimálne teraz, že tu nemám byť, práve naopak. A to nie som žiadna ezoslniečkarka, mám za sebou dosť osobných katakliziem, ktoré ma pekne prefackali.
Uvidíme, ako sa to všetko vyvinie, každopádne dík za info.

Akka - Re

28. 7. 2021 18:42

Pěkně nás proprdla, děvčica šikovná. Potřebujem to. Děkuju:-)

Soňa M. - Poďakovanie

27. 7. 2021 16:48

Silviya, ďakujem, konečne mi niekto "vlial krv do žíl". Pracujeme na nákupe vhodných krištáľov a verím, že sa čoskoro pridáme k ostatným. Ďakujem za Vašu prácu a prajem pekný podvečer.
Soňa

Anča - díky za ryzí jednání

23. 7. 2021 22:32

Je dobře, že je Silva upřímná a nic si nevymýšlí. Asi dost lidí k věci přistupuje jako k určitému mediálnímu kalkulu ze strany Silvy a nebo si představují, že je pověřená dávat masově přednášky k následování, v pravidelném tempu.
Z vlastní zkušenosti vím, že celá tahle věc je obrovská vlna dějů a vjemů a inspirace a být ryzí a zůstat v napojení na skutečné vesmírné dění je velice důležité a znemožňuje to skutečný kalkul, protože je to velice organicky chaotická záležitost, která byla zázračná i šílená.
Taky vnímám, že doba bojů je už za námi, temní byli z významné části poraženi a zůstávají už jen nepřátelé, kteří mají nároky oprávněné kosmickým zákonem. Obrovská vlna inspirací, zážitků a šíření informací pomalu přechází a skutečně dochází k větší potřebě vše uzemnit a přenést z toho fantastického světa zážitků z dimenzí na zem.
Léčení krajiny je taky práce a taky cítím, že jakési kultické vlivy míst je třeba udržovat v klidu a čistotě. A mít své místo žití pod nohama v zemi, ať už jsou to mimozemské základny, nebo jiné technologie, či přírodní vřídla energií, v co nejlepší kondici. Vnímala jsem během minulých let, že odcházel docela velký počet duší a místo, kde žiju, se čistilo.
Vnímám, že naše planeta se skutečně léčí a k svému vyléčení se nadšeně nevyhnutelně nadechuje - vůči lidstvu je přívětivá, bere na nás ohledy, ale nikoliv tak, aby se poškodila a zabránila své léčbě.
V blízké budoucnosti bude vše, podle toho, jak celou věc vnímám, záležet na kolektivním přechodu do sféry nových informací a šokujících odhalení, ale i nových možností, díky možnosti jasné a přímé komunikace s Galaktickou federací. Pak bychom se kolektivně a z pozice vyšší autority dozvěděli a měli potvrzené, že planeta je živý organismus, se kterou je možné navázat inteligentní komunikaci a že spirituální vnímání a myšlenkové programování pomocí představivosti je velice mocný nástroj. Čím víc budeme v souladu s planetou a budeme s ní schopní inteligentní komunikace, tím máme větší šanci, že kataklizmata nebudou nakonec tak drsná.
A taky vnímám, že skutečně ustal ten bezprostřední tlak na všelijaké šamany, bojovníky, čaroděje, protože vést dále bezprostřední boj by bylo už kontraproduktivní, v této době již je rozhodnuto, věc dopadla velice pozitivním způsobem. Ale lidi už se musí osvědčit i sami, nikdo to za ně neudělá. To, co bylo možné udělat "za lidi", je již vykonáno a zřejmě brzy, aspoň v to doufám, přijdou doby, kdy se davy lidí budou moci začít angažovat ve společenských změnách, které budou již "spirituálně rozumné".
Pokud nezměníme velice vědomým způsobem kurz, planeta může ztratit možnosti nás dále chránit a stačí, aby trochu zatřásla kožíškem a třeba ta Belgie se může velice snadno ocitnout pod vodou, raz dva, to je fakt.

Alena - Re: díky za ryzí jednání

25. 7. 2021 15:10

Ahoj Ani, potřebovala jsem si teď dát chvilku pauzu, abych měla čas na práci. Silva je naprosto autentická a pravá. Jestli dovolíš, moje zkušenosti mne o tom naprosto přesvědčují. Před časem jsem zpívala v kostele, protože jsem se seznámila v souboru s tajným knězem a umluvili mně, abych zpívala i tam. Nebyly to proto úplně oficiální hovory, které jsme vedli. Moc ho rozčilovala moje víra v reinkarnaci. No neměl s tím velký úspěch, protože zrovna jeho jsem si z minulosti pamatovala a měla jsem se na pozoru. Nicméně jednou se zeptal: A věříš ty vůbec v Boha? Odpověď ho trochu zaskočila. No, věříš? víš, to není až tak otázka, na kterou bych mohla odpovědět ano. Věříš v Slunce? Odpovíš ano? Řekneš přece ho vidím. Tak takhle to mám já. Můžu si na něj nějakým způsobem sáhnout. Zapřít se to nedá. Stejným způsobem mám ověřenou Silvu.
Ale chtěla jsem posdílet ještě něco jiného. Začátkem května jsme s kamarádkou naplánovaly cestu na Moravu. Už 2x to nevyšlo. Teď jsme se domluvily na akci "kulový blesk" kdy vyrazíme v okamžiku, kdy se pro to vytvoří prostor. Ale domluvily jsme něco jiného. Sem už to nenapíšu předem, to jen budu informovat Silvu. To, co můžu říct je minulá akce. Při energetické práci na Slovanském hradišti jsem najednou měla pocit, že letadla dnes nepřiletí, ale něco se přesto blíží. Během několika minut dorazil vrtulník. Dost nepříjemným způsobem rozbil prostor, kousek poodletěl a začal otáčet. Vyslala jsem za ním. Snažíš se zbytečně, stejně to opravím a dokončím. A byl klid. Celou cestu mně zastavovali lidé, abych si s nimi povídala, už cestou, jakmile jsem začala čistit prostor, to tak bylo. Lidé se evidentně probouzejí. Všechno dobré všem, zdravím:) Alena

Anča - Re: Re: díky za ryzí jednání

25. 7. 2021 17:56

Jo, já doopravdy docela obdivuju, že nijak netaktizuje, ale říká realitu, jak ji vnímá - protože ty tlaky veřejnosti by k taktizování sváděly. Říkat líbivé věci. Ale to by právě nesplnila tu strážcovskou roli garance ryzích přístupů obvyklých pro vyšší vědomí v takto vážné věci. Splňuje se tak ta podmínka a zákon, že ve věci duchovních záležitostí se v této vesmírné věci nedá politikařit.
A ta aktuální situace je skutečně taková, že nyní se přesouvá pozornost k masám obyčených lidí - že doposud se vedla duchovní válka mezi kouzelníky s mimozemšťany versus temní - nepřátelé lidstva. No a kouzelníci jsou teď de facto v pohodě, rámcově vyhráli a uhájili budoucnost lidstva a můžou se vzpamatovávat. A až přijdou doby, kdy nebudou bráni jen jako šílenci a underground, třeba budou moci pomáhat lidem, kteří budou potřebovat informace.
A teď se přesouvá pozornost k těm masám, na které doposud nebyl moc čas. Tak doufám, že se probouzet budou, jak píšeš. Myslím, že lidi jsou přitahováni těmi, kteří mají vyšší léčitelské frekvence a když jsi pracovala na obnově a léčení toho Slovanského hradiště, musela jsi zářit a lidi to instinktivně cítí a chtějí to sdílet. I když třeba neví co přesně.
Toužím po dobách, kdy se bude jasně vědět a chápat, o co jde, kdy vyplujeme ze světa těch mystérií a vše se stane i racionálně podchycenou vědou a mystéria se posunou někam mnohem dál, až tam, kde už doopravdy nemáme v současnosti šanci chápat.
Teď, v těchto dobách, mám naopak pocit, že už si v mnohých oblastech na mystéria vyloženě hrajeme.
Co je mysteriozního na telepatii, nebo mimozemšťanech?
Proto mne udivuje, že třeba pořád existují kněží v církvi, kteří mají obrovské haló a vidí jako herezi víru v reinkarnaci.
Opravdu mi to připadá až neuvěřitelné, že takto nechutně brzdí racionální myšlení - nikdy jsem o církev nezavadila a nelituju toho :-)

Alena - Re: Re: Re: díky za ryzí jednání

26. 7. 2021 12:05

Tak jo, konečně se mi otevřel prostor. S čím si hrajeme. Strach, síla, rozum, cit. S první informací jak to funguje základně jsem se seznámila před 35 lety. V podstatě to jede ve spirále: prvotní strach je o sebe sama, své tělo, zdraví, pak jede linie síla, rozum, cit (síla krotí strach, rozum sílu a rozum se musí vyvážit citem). Další kolo je strach o svou rodinu, blízké, širší komunity až po stát a dál. Ostatní - síla, rozum a cit začnou pracovat na vyšších frekvencích a vrátí celou hru zas na začátek. Strach z neúspěchu - ve škole, rodině, práci, zdraví. Je tam toho hodně až třeba po neúspěch v naplňování role, kterou jsme přišli hrát sem na Zemi a když se nedaří to naplňovat, onemocníme. Tímhle posledním se pokud to správně cítím zabývá Silva.
Celá hra se začne uklidňovat až v okamžiku, kdy řekneme: Hej, Otče-Matko, mně už to takhle dál nebaví. Už nechci mít strach. Je to pořád dokola. Můj žlučník na to už nemá. Co s tím? Odpověď je fajn, pokud jsme schopni ji akceptovat. V okamžiku kdy o ni požádáme, to tak většinou je, jsme-li vnitřně pravdiví.
Klid, odevzdej to. Dělej věci jak nejlíp umíš a výsledek odevzdej. Všechno je nejlíp, jak je možné z hlediska rozvoje poznání a cesty k lásce, pochopení, spolupráci ... (Pacienta, který přijde se léčit můžu jen nasměrovat, vyléčit ho může jen jeho spolupráce s Božstvím. Pokud vlivem mého léčení ustoupí příznaky bez jeho aktivity, nic se nevyřeší, jen se problém přesune jinam.)
U Silvy vidím jednu nevýhodu. Při svém způsobu vnímání je na nás moc stručná. Řekne prostě: zbavte se strachu a je jí to úplně jasné. Kdybych s tím už 35 let nepracovala, asi bych na to jen koukala s komentářem: Tobě se to řekne!
No co, doufám, že mně nezakousne. Teď jsme ještě v režimu sedmiček, takže osmičkové frekvence, které budou mnohem víc podporovat spolupráci teprve přijdou. I když to vypadá jako naprostý nesmysl, pociťuji obrovskou radost, aniž bych k tomu měla nějaký reálný důvod, tak snad nezakousne. Zdravím:) Alena

Anča - Re: Re: Re: Re: díky za ryzí jednání

26. 7. 2021 17:05

To je zajímavý náhled. Strach hraje v této záležitosti velkou roli - sama jsem ztratila strach z těch nepřátel na bázi naštvanosti, rozhodnutí je nerespektovat, protože to byli kosmopaka, co neustále překrucovali zdravý rozum a logiku čehokoliv. Byla to situace zatlačení do rohu a nutnosti jednat proti hrubé technologické převaze a kosmologické idiocii, kdy už nebylo zbytí. A vyžadovalo to šílenou odvahu a otevření se kosmu dokořán.
Silva vyzývá své divačky, aby odhodily strach a šly léčit krajinu, protože v tom je jejich potenciál. Má to logiku - řekla bych, že naše země je posetá silnými dušemi, které dokážou střežit místo, kde žijí. Mnozí se ale k Silvii upínají jako k vůdci, ale jak tuhle záležitost vnímám, ona byla pod silným tlakem dimenzionálních okolností, když začala veřejně mluvit a být vůdce není cílem - její cíl je povzbudit všechny ty čarodějky, co se nesmyslně choulí strachy, aby objevily svůj potenciál a vytvořila se tak síť jakýchsi strážkyň krajiny. Na ženách tato záležitost ležela velice intenzivně, navzdory misogynní agitce temných nepřátel lidstva, nebo právě proto, Protože oni se snažili ženskou vědomou spirituální složku lidstva naprosto zdevalvovat. Kdyby se jim to podařilo, lidstvo by padlo.
I tady jsou muži - ale jsou vlastně velice odvážní, oproti tradičně pojatému "chlapáctví". Přitom je to naprosto iracionální záležitost, protože intuice, telepatie a duchovní růst není přece záležitost pouze ženská.

Celkově poslední dobou pociťuju také jasnou úlevu a radost, protože původně nebezpečné nepřátele mám v současnosti spíš jen na hraní a psychoterapii v poznávání, s čím jsem měla tu čest, jsou již velice výrazně oslabení. Také pociťuju více všeobecné lásky, už nejsem jak dříve hnaná do extrémů.
A cítim až nesnesitelné tlaky na potřebu skloubit veřejně sdílené myšlení na cestu do nového věku a vyšších dimenzí spiritu i pro ty obyčejné lidi, kteří o ničem takovém nemají ponětí.
Včera jsem měla vjem, že tu existují jacísi strážci, kteří nedovolí Galaktické federaci přistát, dokud nebude splněna ta podmínka, že obyčejní chlápci, nejvíc postižení všeobecnou propagandou a misogynií od temných, budou schopní přijmout základní mystiku a existenci mimozemšťanů, aniž by je to zabilo.
Byly doby, kdy bych je bez mrknutí oka odepsala, s tím, že se kvůli nim nenecháme zabít - ale dnes pod vlivem vyšších frekvencí by mi jich bylo líto. Získala jsem náhled, že zrovna tihle naši tradiční popírači a posílači do cvokhausu, nás nejen považují za šílený kravky, ale taky nám teskně závidí a mají pocit, že jim je bohužel všechno to krásné a kouzelné zapovězeno.
A kolektivní vědomí lidstva přes všechny ty čarodějky a kouzelníky rozhodlo, že i tuhle sortu lidí nedáme a zachráníme je a pomůžeme jim.

A těm pomůže veřejná diskuze na témata dosud nevídaná - mystika, mimozemšťani, inteligence přírody atp. Jsou to lidi, kteří se dokážou přizpůsobit, když padne základní materialisticko - ateistická filosofie.
Vidím a cítím to jako nutnou věc poměrně blízké budoucnosti a doufám, že třeba už v tom srpnu začnou padat informace, které lidi vyvedou ze základní iluze, že žádné celosvětové spiknutí nějakých potvor proti lidstvu neexistuje a že mimozemšťani nejsou.
Naštěstí vím, že to není moje práce, že jsou na to mladší a povolanější - ne že bych byla stará, jsem stejný ročník, jako Silva, ale já už si svý oddřela :-) A jsem ráda za větší klid a i mé možnosti a schopnosti jsou někde jinde.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: díky za ryzí jednání

27. 7. 2021 16:38

To o strachu, síle, rozumu a citu jsem slyšela na Jogínském táboře od Vlasty Marka, který se pohyboval v tibetských klášterech bez překladatele a byl velmi zklamaný, když uměli anglicky. Jeho historky byly velkým poučením.
Osobně nevnímám situaci tak vážnou jako Silva. Hodně záleží na práci každého z nás. Kdo přejde či nepřejde bych moc neřešila. Mnohokrát jsem se při léčení rakoviny setkala se stanoviskem: Ale to nejde opustit tohle nebo tamhleto. To už bych neměla nic ze života. A pokládám za nemožné učinit za někoho volbu kudy vede cesta. Člověk buď pochopil a přežil, nebo ne. Vzhledem k tomu, že duše je nesmrtelná a vždy se jí dostanou vhodné podmínky pro další rozvoj, nemám chuť předstírat, že jsem jasnovidná a rozhodovat co ano, a co už ne. Opravdu záleží na naší snaze řešit v každém okamžiku nejlepším způsobem, kterého jsme v daný okamžik schopni to, co máme před sebou.
To, k čemu mně Silva díky Bohu přiměla, zlepšilo naprosto úžasným způsobem vzájemné vztahy v rodině. Ne, že by před tím byly špatné, ale jen zírám, co všechno jde. Tolik radosti a vlídnosti, úplně jiná atmosféra. Moje schopnost důvěřovat procesu, spoléhat na intuici a vedení shora, mi pomáhají mnohem víc než dřív. Nebýt její dračí energie, takhle bych se opravdu nesnažila. Zdravím:) Alena

Jirka - Re: Re: díky za ryzí jednání

25. 7. 2021 22:24

Včera Morava/Slezsko, dnes Západní Čechy. Všude lidé i v busech/vlacích s rouškama pod nosem nebo vůbec. Myslím, že něco jiného plánují/žijí na "hradě", ale v "podhradí" je vše jinak.. :) Díky za ty lidi. J.

korendor - NIKDY neodvracej oči

27. 7. 2021 14:41

https://www.youtube.com/watch?v=Qbgng8sngWs

korendor - Muzika z ERRA

27. 7. 2021 6:19

https://rutube.ru/video/f8fc71f7e8e94c4d9e4a59f4e78a7ed3/

korendor - Po smrti

27. 7. 2021 6:10

https://vk.com/video400813730_456239182

Hanka - Poselství Stvořitele

25. 7. 2021 17:24

Doporučuji poslechnout si dnešní nové poselství Stvořitele od Mariana Coufala...o fyzickém těle 2....skvěle podáno a vysvětleno vše, co v dnešní době potřebujeme vědět, abychom mohli žít jako vědomé a svobodné bytosti....

Zuzka F. - Re: Poselství Stvořitele

26. 7. 2021 20:49

Poslouchala jsem