Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 20.7.2021

20. 7. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Re: Re: díky za ryzí jednání

25. 7. 2021 17:56

Jo, já doopravdy docela obdivuju, že nijak netaktizuje, ale říká realitu, jak ji vnímá - protože ty tlaky veřejnosti by k taktizování sváděly. Říkat líbivé věci. Ale to by právě nesplnila tu strážcovskou roli garance ryzích přístupů obvyklých pro vyšší vědomí v takto vážné věci. Splňuje se tak ta podmínka a zákon, že ve věci duchovních záležitostí se v této vesmírné věci nedá politikařit.
A ta aktuální situace je skutečně taková, že nyní se přesouvá pozornost k masám obyčených lidí - že doposud se vedla duchovní válka mezi kouzelníky s mimozemšťany versus temní - nepřátelé lidstva. No a kouzelníci jsou teď de facto v pohodě, rámcově vyhráli a uhájili budoucnost lidstva a můžou se vzpamatovávat. A až přijdou doby, kdy nebudou bráni jen jako šílenci a underground, třeba budou moci pomáhat lidem, kteří budou potřebovat informace.
A teď se přesouvá pozornost k těm masám, na které doposud nebyl moc čas. Tak doufám, že se probouzet budou, jak píšeš. Myslím, že lidi jsou přitahováni těmi, kteří mají vyšší léčitelské frekvence a když jsi pracovala na obnově a léčení toho Slovanského hradiště, musela jsi zářit a lidi to instinktivně cítí a chtějí to sdílet. I když třeba neví co přesně.
Toužím po dobách, kdy se bude jasně vědět a chápat, o co jde, kdy vyplujeme ze světa těch mystérií a vše se stane i racionálně podchycenou vědou a mystéria se posunou někam mnohem dál, až tam, kde už doopravdy nemáme v současnosti šanci chápat.
Teď, v těchto dobách, mám naopak pocit, že už si v mnohých oblastech na mystéria vyloženě hrajeme.
Co je mysteriozního na telepatii, nebo mimozemšťanech?
Proto mne udivuje, že třeba pořád existují kněží v církvi, kteří mají obrovské haló a vidí jako herezi víru v reinkarnaci.
Opravdu mi to připadá až neuvěřitelné, že takto nechutně brzdí racionální myšlení - nikdy jsem o církev nezavadila a nelituju toho :-)

Alena - Re: Re: Re: díky za ryzí jednání

26. 7. 2021 12:05

Tak jo, konečně se mi otevřel prostor. S čím si hrajeme. Strach, síla, rozum, cit. S první informací jak to funguje základně jsem se seznámila před 35 lety. V podstatě to jede ve spirále: prvotní strach je o sebe sama, své tělo, zdraví, pak jede linie síla, rozum, cit (síla krotí strach, rozum sílu a rozum se musí vyvážit citem). Další kolo je strach o svou rodinu, blízké, širší komunity až po stát a dál. Ostatní - síla, rozum a cit začnou pracovat na vyšších frekvencích a vrátí celou hru zas na začátek. Strach z neúspěchu - ve škole, rodině, práci, zdraví. Je tam toho hodně až třeba po neúspěch v naplňování role, kterou jsme přišli hrát sem na Zemi a když se nedaří to naplňovat, onemocníme. Tímhle posledním se pokud to správně cítím zabývá Silva.
Celá hra se začne uklidňovat až v okamžiku, kdy řekneme: Hej, Otče-Matko, mně už to takhle dál nebaví. Už nechci mít strach. Je to pořád dokola. Můj žlučník na to už nemá. Co s tím? Odpověď je fajn, pokud jsme schopni ji akceptovat. V okamžiku kdy o ni požádáme, to tak většinou je, jsme-li vnitřně pravdiví.
Klid, odevzdej to. Dělej věci jak nejlíp umíš a výsledek odevzdej. Všechno je nejlíp, jak je možné z hlediska rozvoje poznání a cesty k lásce, pochopení, spolupráci ... (Pacienta, který přijde se léčit můžu jen nasměrovat, vyléčit ho může jen jeho spolupráce s Božstvím. Pokud vlivem mého léčení ustoupí příznaky bez jeho aktivity, nic se nevyřeší, jen se problém přesune jinam.)
U Silvy vidím jednu nevýhodu. Při svém způsobu vnímání je na nás moc stručná. Řekne prostě: zbavte se strachu a je jí to úplně jasné. Kdybych s tím už 35 let nepracovala, asi bych na to jen koukala s komentářem: Tobě se to řekne!
No co, doufám, že mně nezakousne. Teď jsme ještě v režimu sedmiček, takže osmičkové frekvence, které budou mnohem víc podporovat spolupráci teprve přijdou. I když to vypadá jako naprostý nesmysl, pociťuji obrovskou radost, aniž bych k tomu měla nějaký reálný důvod, tak snad nezakousne. Zdravím:) Alena

Anča - Re: Re: Re: Re: díky za ryzí jednání

26. 7. 2021 17:05

To je zajímavý náhled. Strach hraje v této záležitosti velkou roli - sama jsem ztratila strach z těch nepřátel na bázi naštvanosti, rozhodnutí je nerespektovat, protože to byli kosmopaka, co neustále překrucovali zdravý rozum a logiku čehokoliv. Byla to situace zatlačení do rohu a nutnosti jednat proti hrubé technologické převaze a kosmologické idiocii, kdy už nebylo zbytí. A vyžadovalo to šílenou odvahu a otevření se kosmu dokořán.
Silva vyzývá své divačky, aby odhodily strach a šly léčit krajinu, protože v tom je jejich potenciál. Má to logiku - řekla bych, že naše země je posetá silnými dušemi, které dokážou střežit místo, kde žijí. Mnozí se ale k Silvii upínají jako k vůdci, ale jak tuhle záležitost vnímám, ona byla pod silným tlakem dimenzionálních okolností, když začala veřejně mluvit a být vůdce není cílem - její cíl je povzbudit všechny ty čarodějky, co se nesmyslně choulí strachy, aby objevily svůj potenciál a vytvořila se tak síť jakýchsi strážkyň krajiny. Na ženách tato záležitost ležela velice intenzivně, navzdory misogynní agitce temných nepřátel lidstva, nebo právě proto, Protože oni se snažili ženskou vědomou spirituální složku lidstva naprosto zdevalvovat. Kdyby se jim to podařilo, lidstvo by padlo.
I tady jsou muži - ale jsou vlastně velice odvážní, oproti tradičně pojatému "chlapáctví". Přitom je to naprosto iracionální záležitost, protože intuice, telepatie a duchovní růst není přece záležitost pouze ženská.

Celkově poslední dobou pociťuju také jasnou úlevu a radost, protože původně nebezpečné nepřátele mám v současnosti spíš jen na hraní a psychoterapii v poznávání, s čím jsem měla tu čest, jsou již velice výrazně oslabení. Také pociťuju více všeobecné lásky, už nejsem jak dříve hnaná do extrémů.
A cítim až nesnesitelné tlaky na potřebu skloubit veřejně sdílené myšlení na cestu do nového věku a vyšších dimenzí spiritu i pro ty obyčejné lidi, kteří o ničem takovém nemají ponětí.
Včera jsem měla vjem, že tu existují jacísi strážci, kteří nedovolí Galaktické federaci přistát, dokud nebude splněna ta podmínka, že obyčejní chlápci, nejvíc postižení všeobecnou propagandou a misogynií od temných, budou schopní přijmout základní mystiku a existenci mimozemšťanů, aniž by je to zabilo.
Byly doby, kdy bych je bez mrknutí oka odepsala, s tím, že se kvůli nim nenecháme zabít - ale dnes pod vlivem vyšších frekvencí by mi jich bylo líto. Získala jsem náhled, že zrovna tihle naši tradiční popírači a posílači do cvokhausu, nás nejen považují za šílený kravky, ale taky nám teskně závidí a mají pocit, že jim je bohužel všechno to krásné a kouzelné zapovězeno.
A kolektivní vědomí lidstva přes všechny ty čarodějky a kouzelníky rozhodlo, že i tuhle sortu lidí nedáme a zachráníme je a pomůžeme jim.

A těm pomůže veřejná diskuze na témata dosud nevídaná - mystika, mimozemšťani, inteligence přírody atp. Jsou to lidi, kteří se dokážou přizpůsobit, když padne základní materialisticko - ateistická filosofie.
Vidím a cítím to jako nutnou věc poměrně blízké budoucnosti a doufám, že třeba už v tom srpnu začnou padat informace, které lidi vyvedou ze základní iluze, že žádné celosvětové spiknutí nějakých potvor proti lidstvu neexistuje a že mimozemšťani nejsou.
Naštěstí vím, že to není moje práce, že jsou na to mladší a povolanější - ne že bych byla stará, jsem stejný ročník, jako Silva, ale já už si svý oddřela :-) A jsem ráda za větší klid a i mé možnosti a schopnosti jsou někde jinde.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: díky za ryzí jednání

27. 7. 2021 16:38

To o strachu, síle, rozumu a citu jsem slyšela na Jogínském táboře od Vlasty Marka, který se pohyboval v tibetských klášterech bez překladatele a byl velmi zklamaný, když uměli anglicky. Jeho historky byly velkým poučením.
Osobně nevnímám situaci tak vážnou jako Silva. Hodně záleží na práci každého z nás. Kdo přejde či nepřejde bych moc neřešila. Mnohokrát jsem se při léčení rakoviny setkala se stanoviskem: Ale to nejde opustit tohle nebo tamhleto. To už bych neměla nic ze života. A pokládám za nemožné učinit za někoho volbu kudy vede cesta. Člověk buď pochopil a přežil, nebo ne. Vzhledem k tomu, že duše je nesmrtelná a vždy se jí dostanou vhodné podmínky pro další rozvoj, nemám chuť předstírat, že jsem jasnovidná a rozhodovat co ano, a co už ne. Opravdu záleží na naší snaze řešit v každém okamžiku nejlepším způsobem, kterého jsme v daný okamžik schopni to, co máme před sebou.
To, k čemu mně Silva díky Bohu přiměla, zlepšilo naprosto úžasným způsobem vzájemné vztahy v rodině. Ne, že by před tím byly špatné, ale jen zírám, co všechno jde. Tolik radosti a vlídnosti, úplně jiná atmosféra. Moje schopnost důvěřovat procesu, spoléhat na intuici a vedení shora, mi pomáhají mnohem víc než dřív. Nebýt její dračí energie, takhle bych se opravdu nesnažila. Zdravím:) Alena

Jirka - Re: Re: díky za ryzí jednání

25. 7. 2021 22:24

Včera Morava/Slezsko, dnes Západní Čechy. Všude lidé i v busech/vlacích s rouškama pod nosem nebo vůbec. Myslím, že něco jiného plánují/žijí na "hradě", ale v "podhradí" je vše jinak.. :) Díky za ty lidi. J.

korendor - NIKDY neodvracej oči

27. 7. 2021 14:41

https://www.youtube.com/watch?v=Qbgng8sngWs

korendor - Muzika z ERRA

27. 7. 2021 6:19

https://rutube.ru/video/f8fc71f7e8e94c4d9e4a59f4e78a7ed3/

korendor - Po smrti

27. 7. 2021 6:10

https://vk.com/video400813730_456239182

Hanka - Poselství Stvořitele

25. 7. 2021 17:24

Doporučuji poslechnout si dnešní nové poselství Stvořitele od Mariana Coufala...o fyzickém těle 2....skvěle podáno a vysvětleno vše, co v dnešní době potřebujeme vědět, abychom mohli žít jako vědomé a svobodné bytosti....

Zuzka F. - Re: Poselství Stvořitele

26. 7. 2021 20:49

Poslouchala jsem

korendor - divadlo

26. 7. 2021 17:35

https://www.youtube.com/watch?v=4OUwB4myLUU

Mišo - rozhovor v BB

25. 7. 2021 10:43

Zdravím vas, namam sice take schopnosti ako niektori z vas ale ak by sa chcel niekto porozpravat osobne napr v Banskej Bystrici alebo okoli (zriedkavo som v Prešove ci Košiciach) pripadne chcel zajst nakupovat bez ruska, mozete mi napisat na misiakv@protonmail.com. Ďakujem za pobzbudive prispevky ktore tu davate. Pekny den, Mišo

korendor - lod?

25. 7. 2021 5:08

Mám dotaz pro odbornice.. 28.12.1996 jsme byli na běžkách,celá rodina a snímal jsem VHS zajímavý objekt,shodli jsme se,že by to mohla být vesmírná lod. Byla naprosto čistá,slunná obloha,minus 16 stupnu. Jo,dcera měla narozeniny, 12let... https://prnt.sc/1fhzx45

Eva - Re: lod?

25. 7. 2021 10:25

Viděla jsem třeba loď, která se ukazovala jako blikající mrak (ty šedé podlouhlé mraky), pak blikla červeně naposled (část blikajícího mraku byla červená) a byla pryč. (to prý nastartují, proto ta červená před koncem a zmiznou)
Myslím, že to máte loď.
Ty etérické jsou blyštivé, vypadají jako třeba kousek alobalu, který se leskne na slunci...

korendor - příroda

24. 7. 2021 16:12

Jsem 70+ a občas zešílím z Prahy do lesu,kde jsem začínal v roce 1964. Srdeční záležitost, natruc změnám okolní dřevní hmoty. https://newtube.app/user/yandex/IQ1CSIW

Anael - Důležité

24. 7. 2021 0:08

Ahoj lidi, musím vám s radostí oznámit že jedna z prací na které jsme intenzivně spolupracovali se konečně blíží k cíli. A to konečné odhalení všech zmetků kteří vymysleli, vyrobili, nechali patentovat a záměrně vypustili biologickou zbraň SARS-COV 2. Důkazy jsou nezvratné a zcela prokazatelné. Viníci jsou známy a pravdivý účel očkování také. Po tomto odhalení to nebude trvat dlouho, a budou muset přestat očkovat. Už od samého začátku jsem věděla že to bude trestné a jsem jen ráda že se to potvrdilo. Podívejte se na odhalení jsou to borci... Dr. David Martin (odborník na patentové právo) a právník Reiner Fuellmich : Žádný nový koronavirus (a varianty) tu nejsou článek a video na otevrisvoumysl.cz. To stojí za to!

Korendor - Re: Důležité

24. 7. 2021 6:29

Svobodny vysilac kazdou nedeli od 19 do 21hod. Posledni zprava byla o zatceni vsech covid fasistu, odvoz na ostrov Man a po soudu popravy.Ted k eavakuaci. Astar Seran s ni prisel v roce 1998, my cela rodina sedeli na kufrech a posleze,pry to byla jen zkouska. Jak je nutne intuici rozeznat prave lode od tech jinych, co lidi odvezou na otrocke prace. Jednou se rika zustat, planeta jde do 5, podruhe OPET evakuace do lodi. Kdo se v tom ma vyznat?

Anael - Re: Re: Důležité

24. 7. 2021 9:09

Ta zpráva kterou jsem psala ale vůbec nesouvísí s Astharem Colektiv ! Jednak já osobně jim nevěřím a nikdy jsem nevěřila. Naopak když jsem viděla v roce 2000 v Praze pana ing. Bendu s jeho stánkem na ezoterické výstavě vyletěl mi tep ,aniž bych si byla vědoma proč. Což se později prokázalo proč. I když už se mi Asthar 2x tento rok omlouval za spolupráci z nacisty během druhé světové války, stále nemám důvěru. Proto s ním nejednám ale pokud je zapotřebí účastním se porady Galaktické federace co se týče správy Země. Andromédská Rada jim dala úkol napravit chyby kterých se dopustili na lidech jejich spoluprací a poskytováním technologií fašistům.
Nehumanoidní bytosti které zde na lidech parazitovaly až do letoška byly shledáni vinnými a odsouzeni, ty jsou pryč ze
Země. Od rady jsem požadovala poskytnutí průkazních materiálů a zajištění důkazů pro obvinění a spuštění soudních procesů s lidmi a jejich klony, kteří stály za celým tímto ohavným spiknutím proti lidstvu za účelem decimace a snížení populace lidstva na Zemi. Toto se stalo, s tím že lidé budou souzeni lidmi, protože jsme na Zemi. Ti co nejsou ze Země budou souzeni Galaktickou federací protože jsou to recidivisté, kteří toto prováděli už na jiných planetách a ostatní s nimi také nemají srovnané účty. Co se týče lidí proti kterým jsou důkazy je jich tolik ,že je to na tlouštku telefonního seznamu. Teď ještě zbývá to hlavní ,dokázat lidem, těm miliónům lidí aby pochopily tu hroznou pravdu ,že vlastně zatím ,neexistuje vakcína ,která je má ochránit. Naopak ,že milónům lidí se píchá patogen stimulující počítačovou sekvenci, což je prodáváno pod tím, co patentový úřad, zdravotnická profese a co by FDA ve svých vlastních standardech nenazvali vakcínou, ale tím co bylo v roce 2005 známo jako biologická zbraň. Váže se k tomu spousta patentů jak ze strany civilistů tak ze strany DRAPA ( vojenská organizace). Vakcína totiž musí splňovat patentovaný standart, právní standart nebo klinický standart. Vakcína je uznávaná sloučenina, která zabraňuje infekci. Imunitní odezva vytvořená vakcínou musí být víc než pouhá odezva, ale musí mít také ochranou funkci. Na to jsou tu lidští právníci a odborníci aby tyto dokumenty a průkazní materiály doložili a jimi argumentovali. Důležité je že je mají. Každý kdo chce na něčem vydělat peníze, což oni chtěli musí dát své poznatky z výzkumu patentovat aby to mohl zpeněžit. Patentovací úřady tedy mají k dispozici čísla těchto patentů ,datum a jména všech kteří se do výzkumu zahrnují. Také všechna další vylepšení patentů. Patenty na nově vyvinuté nemoce (biologické zbraně) a případně ochranu a detekování proti těmto nemocem. Tyto patentovací úřady může navštívit každý, takže jsou otevřeny pro veřejnost. Samozřejmě že u vojenských patentů to jde obtížně vzhledem k jejich utajení. Hlavní je že po těchto faktech, které musí být zveřejněny je i jasné proč některé moudré státy zrušili opatření proti lidem. Fungují tam totiž skvělí právníci. Kdyby se to dostalo napovrch mezi prostý lid tak u těch temperamentnějších národů by podporovatelé těchto nelidských způsobů jednání dopadli velice, velice špatně.

korendor - Re: Re: Re: Důležité

24. 7. 2021 10:11

Diky za info. Znas pojem intita Germane?

Korendor - Re: Re: Re: Důležité

24. 7. 2021 10:17

Vrillon se vytasil v roce 1977 se zpravou, kde prerusil TV vysilani v Anglii. Ted je slyset o nejakem repete, zejmena info o spinavostech s patogenem s grafenem.Tehdy to byla celkem pohodicka proti soucasne globalni fasizaci a roluji oboci udivem, ze jiz vloni se nic nedelo.