Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 20.7.2021

20. 7. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pavel - Vyhlášen stav nouze - August 04, 2021, at 01.43 am CET

4. 8. 2021 13:32

Na překlad lze použít nějaký webový překladač.

On August 04, 2021, at 01.43 am CET, a sensational scoop was announced that previously came through the Unified Hierarchical Channel.

On behalf of the Councils of the Galaxy and the Local Universe, as well as the Supreme Planetary Council, Galacom declared a State of Emergency on Earth.

https://www.disclosurenews.it/galacom-latest-update-04-august-2021-lev/

Možná díky tomu proběhnou změny v měsíci srpnu (a dále), o kterých se mluví?

Alena - Poděkování

21. 7. 2021 4:30

Pokud máme něco řešit, je dobře se podívat na to co. Budeme-li opravdově a s láskou pracovat na uzdravení planety, situace se bude vyvíjet k lepšímu řešení. Už v osmdesátých letech minulého století přivezl náš šéfdirigent svatou vodu odněkud z Italie a nalil si ji do studánky u chaty. On vnímá rukama energii takže si s tím umí hrát a se mnou a další kamarádkou dělal "pokusy", kdy před nás položil asi čtyři svazky not od různých autorů a chtěl vědět, co umíme. Zjistila jsem při tom, že pocitově jsme to měly stejně, ale barvy byly jinak. Předpokládala jsem, že je to typem barvy, přes kterou se díváme. Od té doby jsem jezdila po republice a tou svatou vodou chodila "naroubovat" především prameny v lázních, ke kterým přijde hodně lidí.
Pak jsem dostala od kolegy svatou vodu od Sáí Báby z Indie, mixla ty dvě vody a pokračovala s tím, že jsem polévala prameny řek. S kamarádkou jsme dělaly očistný obřad na Berounce. Čistila jsem Bílou horu, kde byly pruhy úžasné fialové energie, ale i pásma s energií strachu a zmaru. Teď máme (od pátku přes víkend) domluveno, že pojedeme pracovat na Moravu. To dítě, které nás doprovází vidí energie (i duchy). Budu kontaktovat i Adriena aby se k nám připojil (je to muzikant z Ameriky). Úkoly se budu snažit splnit co nejlíp. Ještě jednou moc děkuji a zdravím:) Alena

AnGaja - Re: Poděkování

21. 7. 2021 21:56

Alenko, to je krása, zdravím Vás z Moravy :) Ať se Vám výprava vydaří. Anička

Anael - K informacím

22. 7. 2021 9:56

Ahoj , chtěla jsem dodat něco k té vodě asi před sedmi lety jsme tu měli požehnanou vodu z Indie tu jsme potom množili a tyto informace se předávali do potůčků, řek ,moří i oceánů. Dělalo nás to několik stovek lidí. Všude kam nás poslali jsem měla vždy lahvičku sebou. Vozila jsem sebou také obrovskou akvamarínovou kouli a ta uměla uklidňovat mořské bouře. Pracovala jsem s ní v místech která měla být hrozbou pro záplavy a tsunami tak jak předpovídal ve svých knihách pan Ivo Wiesner. Dělali jsem tenkrát obrovské clony kolem pobřeží aby se voda nedostala od Itálie a Francie do středu Evropy. Tu kouli jsem potom dala kamarádovi ,který nějakou dobu bydlel na Kanárských ostrovech aby ji tam odvezl, že tam má být. Nevím kde nakonec skončila. Když jsem s ní tenkrát pracovala objevilo se nade mnou ufo. Povedlo se mi ho vyfotit a dlouho jsem ho měla i v počítači. Po nějaké době nám počítač exnul a mám takový pocit že všechny ty fotky z ,,pracovních cest ,, jsou pryč. Škoda. Vše co tu říkala Silva nemusí být poplatné alespoň časově ne. Dokud je na Zemi avatar Višnua ,který Zemi chrání je vše v pohodě. Kalki je zatím nad Zemí a ten otevírá Shambalu. V Indii je spousta mistrů kteří makají jak divý ,aby ty katastrofy odvrátili. Spousta indiánů maká jak divý na té samé situaci. Celou tu dobu přes padesát let jsem s nimi v kontaktu a vím že se tu všichni snaží aby k tomu nemuselo dojít. Jsem strážce. Samozřejmě záleží na tom co si lidstvo přeje. Pro boha však není nic nemožné a stačí lousknutí prstů a je po všem. Záleží jakou lásku a pokoru v sobě lidé mají ,takový život budou mít. Ve svém životě jsem zažila už spoustu věcí ,které normálně racionálně nelze vysvětlit, to musíte prostě prožít a vidět. Takže vím ,že vše je možné. Záleží jaký scénář hry si lidstvo vybere. Měla jsem zprostředkované informace i od lidí kteří se vrátili z budoucnosti a byli schopni mluvit o tom co viděli. Moc jich nezůstalo většinou zemřely nebo se zbláznili. Jen vám smím sdělit že na tomto základě začala před 30 lety vznikat mořská flotila pro českou republiku. Co jsem nestihla ochránit, byla cesta moře od polské strany. Nevím jestli na tom někdo nepracoval jiný. Asi za 14 dní jedeme pracovat z vodou na Lipno. V termínu od 7-14.8. nějak akutně nás tam vyslali. Před pár lety jsem přivezla z Anglie křištál, který umí uzdravovat mořské živočichy ale ještě jsem ho neměla použít. Zatím se nevyplnil ten stále se opakující můj sen o přistání vesmírných záchraných lodí. O tom jak jsem pomáhala dětem nastupovat dovnitř. Těch dětí bylo hodně a nebyli tam rodiče, protože nebyl čas je kontaktovat. Vypadali jako školkové děti a pár miminek i s maminkama. Ty děti se vůbec nebály za to dospělí lidé byli strnulí nebo zběsilí. Přesně tohle to samé jsem během let viděla už asi 5x vždy s odstupem několika let. Asi to nebude náhoda ale přála jsem si aby to zůstalo nevyplněno. Zatím se totiž všechny mé ,,živé sny ,,staly skutečností. Máte někdo z vás něco podobného? Nejsem tu doufám sama .

Alena - Re: K informacím

22. 7. 2021 19:51

K tym snom - ja som mala zivy sen o UFO cca pred dvomi-tromi mesiacmi. Lietali naokolo rozne lode a viem, ze som ukludnovala kamaratku, ze to nie je ziadne UFO, ale vlada pripravila utok pod falosnou vlajkou, niekam sme sa ukryli, potom nas tam bolo viac a vsetkym som vysvetlovala, ze toto nie je UFO, ze to na nas pripravila vlada. Mam niekde aj zapisany datum a konkretne detaily. A cca tyzden dozadu som opat mala sen o UFO, to uz zapisane nemam, ale videla som rozne tvary lodi, jeden bol myslim ako keby preskleny a dalsie uz nepamatam, ale bolo to velmi zive, takze uvidime.

Tomáš - Re: Re: K informacím

22. 7. 2021 21:35

To je zajímavé ,globalisté mají v plánu falešný útok UFO hodně hologramy, chtějí aby lidé měli z mimozemštanů strach a nesnažili se je kontaktovat a žádat o pomoc to by totiž scela narušilo jejich plány.

Alena - Re: Re: Re: K informacím

22. 7. 2021 22:12

Presne tak, o tomto viem a ako som sa zobudila z toho prveho sna, hned som si to vsetko zapisala aj s datumom. Dost dlho o tom hovori na svojom kanali aj Janine z Tarot by Janine, venuje sa tomu aj na Beyond Mystic Jean Claude, Michael Jaco a spol. Dokonca myslim robili citanie aj o doktorovi Greerovi, ak si dobre pamatam meno, tusim ze boli o nom chyry, ze je na tej druhej strane a tak trosku dezinformuje. Ale ma kopec vysielani aj David Wilcock. Myslim, ze Janine z tarotu predikovala, ze im to nevyjde, co sa tyka toho falosneho utoku. Tazko povedat, ako to bude, ale ja sa na nich tesim, mozno kazdy z nas tam mame nejaku tu svoju hviezdnu rodinu a pribuznych.

Jirka - Re: Re: Re: Re: K informacím

23. 7. 2021 11:54

Greer se snaží už dlouho vysvětlit, že UFO není hrozba. Poslední video co jsem od něj viděl je tu:

https://www.youtube.com/watch?v=5X7tC-4vgQY

korendor - Re: Re: Re: K informacím

24. 7. 2021 14:03

https://newtube.app/user/yandex/kg4Xwes

Svatava - Re: Re: K informacím

23. 7. 2021 14:37

My se přestěhovali asi před měsícem a cca 3 týdny mívám hodně živé a nepěkné sny - vždy po probuzení musím hodně dlouho přemýšlet, že to není pravda a byl to "jen" sen... může to být nějaká alternativní realita, se kterou jsme nyní ještě propojeni? Nebo je to jen místem, kde spíme? Slyšela jsem, že probuzení lidé si nyní odžívají svou karmu ve snech... K těm výpravám - ráda bych se někdy připojila na nějakou "rodinnou výpravu" - máme tady na Moravě opravdu hodně bohatství od našich předků skryté v kopcích a lesích a tuším, že právě narozené děti s tím mají co do činění - naše miminko stále "medituje" - ve spánku má ruce v takové poloze nad hlavou a komunikuje s takovým nadhledem, že člověk zírá (přestože ještě nemluví) - myslím, že za jeden den udělá víc duchovní práce, než já za celý rok :D Máte někdo podobné zkušenosti s miminky? A je křest opravdu tak temný rituál, že zablokuje horní čakry, nebo může být imunní? Může to ublížit i velké duši a připojit ji k temnému egregoru, nebo to dokáže vyrušit a nepřipojit se i takové malé miminko? Už déle řeším, že z toho důvodu křtít nechci, manželova rodina je docela křesťansky založená, my do kostela nechodíme, ale pokřtění jsme byli už jako miminka, takže nevím, jak moc člověka ovlivní křest, zda mám tvrdě trvat na nepokřtění nebo ustoupit, pokud by hodně naléhali?

Dáša M. pro Svatavu - Re: Re: Re: K informacím

24. 7. 2021 14:23

krásný den Svatavo, já jsem kdysi dostala info od bílé čarodějky ať klidně děti pokřtím, že právě naopak budou mít lehčí napojení. Sama jsem křtěná ( nechodím do kostela, pokud jsem byla párkrát na svatbě nebo odprovodit třeba kmotru - tak mi některých farářů vymývaní mozku vadí). Sama nemívám problém s napojením na universum (energii). Děti teď mají 20 a18 a křtil mi je kdysi opravdu velmi milý pan farář, který mi nedělal problém, že manžel není křtěný a že právě nechodím do kostela a na zpovědi a nevím na co ještě...)). Zeptejte se v klidu svého srdce co vám odpoví:) nebo se zeptejte i miminka v duchu - já věřím, že vám odpoví, a že odpověď navnímáte.

Svatava - Re: Re: Re: Re: K informacím

30. 7. 2021 1:27

Krásný den Dášo, děkuji moc za potěšující zprávu. Já někdy už jako malé dítě vnímala, že mi nějaký našeptávač radí, jak udělat něco zlého, někomu uškodit atd., (nevím, jestli je to něco neobvyklého nebo to vnímají všechny děti...?) a právě díky tomuto článku https://www.tartaria.sk/ponimanie/obrazy-inych/90-ierna-magia-obrad-krstu-a-ritual-preehnania jsem si spojila, jestli to nějak nesouvisí právě se křtem - jak jinak se vůbec něco temného může takto napojit na "nevinné dítě" a promolouvat s ním...? Ze stránky tartaria.sk je hodně pravdy a informací, se kterými souzním, ale ne se všemi. Když se mi něco nepozdává, vyhledám si to tam a zjistím, že mé tušení bylo správné, a takto jsem řešila právě i ten křest - je to určitě jakési zasvěcení do církve, nějaký závazek tam asi bude, ale jak silný, toť otázka - tím, že se mě to osobně týká a sama jsem také pokřtěná, nějak jsem se nedokázala na věc podívat z nadhledu, ze kterého vnímám jiné věci. Když jsem se na to zkoušela ptát mé dcerky, usmála se na mě a tak nějak nahodila výraz jako by to bylo nepodstatné, možná to opravdu beru moc vážně... prostě jsem věděla, že potřebuju čas, než se rozhodnu a nějaký impulz, podobné je to třeba s náušnicemi - ano nebo ne a kdy - pro rodiče je to běžná rutina, nikdo nad tím asi tak nepřemýšlí a nehledá v tom hlubší smysl, lidi nemají čas to řešit... možná to opravdu beru zbytečně moc vážně a mnohým věcem přikládám vyšší magický potenciál než skutečně mají... Teď jsem nemocná tak, že křtiny hned tak nebudou, těžko říct a asi to tak mělo být, anebo je to důsledek mojí vnitřní snahy oddálit to důležité rozhodnutí - chtěla bych, aby si moje dcerka mohla sama rozhodnout o tak důležitých věcech, jejichž následky ponese celý život... nechtěla bych jí zbytečně komplikovat její plán duše, ale času je málo a běží rychle... Jinak já mám k církvi velké výhrady - neuznávám faráře jako prostředníka mezi Bohem a člověkem, ale jako tvůrce atmosféry v kostele a usměrňovače energie a myšlenek. Uznávám Ježíše živého jako vzor pro lidi nenapojené, ale neuznávám Ježíše na kříži jako největší vítězství lidí. Obecně náboženství vnímám jako věc politickou, vytvořenou pro manipulaci s masami lidí, zneužívající víru a dobré vlastnosti člověka a osobu Ježíše aj. pro mocenské zájmy, využívající černou magii, zaklínání, parazitující na světlých bytostech utvrzujíc je v tom, že nechtějí žádné poznání a chtějí jen slepě věřit. Má to i své světlé stránky a v Bibli se skrývá mnohé, například naše historie a důkazy mimozemské činnosti na Zemi... S tím křtem je to pro mě fakt oříšek

zuzana - Re: Re: Re: Re: Re: K informacím

31. 7. 2021 15:49

Svetlo je len jedno, ak mame spojenie v srdci so Svetlom, dostava sa nam sily a ochrany.
Kazde zasvetenie Svetlu, konane v spojeni so Svetlom a laskou, prinasa Svetlo a lasku.

vela zdravia ,lasky, sily Vam aj krstniatkam :-)

Angelika - Re: K informacím lodě

2. 8. 2021 21:51

Měla jsem před 7 lety vidění že se má odtajnit a odkrýt ještě 1 pyramida která je ve světě a je velmi dobře strezena.. Ona je portálem a vystoupat po ní je vstup do dalších dimenzi... Ted je za obrovským plotem a zámkem vojensky strezena.. Ale až ji uvolní,, viděla jsem tam létat lodě, mnoho lodi, poměrně nízko nad hlavami lidi a ptala, se jak poznám která je ta moje, do které mám nastoupit.. Bylo mi řečeno, musíš si to nacítit, každá lod má jinou barvu a vibraci, odpovídá to barvě aury Tvoji a lidí . Odtajneni te pyramidy mne stále provázela věta... To jsou ty nejkrásnější lázně světa.. Takto ji lidé nazvaly.. Lázně světa..

Jana Kaletova - Dekuji

1. 8. 2021 16:57

korendor - Pikantní historie.

31. 7. 2021 15:46

Také krize,také domácí rachota..Nějak se to nudně opakuje. Unikátní záběry,které mně samotného obohatily. https://newtube.app/user/yandex/ANpHSrZ

Hanka - Višnu

30. 7. 2021 15:48

Zdravím Anael, jen bych se chtěla zeptat zda máte informaci, kde nyní žije inkarnce Višnua. Jestli je to v Čechách nebo někde jinde....docela by mne to zajímalo....děkuji za odpověď

Anael - Re: Višnu

31. 7. 2021 1:01

Ano, znám ho osobně, věřím mu ,už i proto ,že mi své inkarnace předvedl. Viděla jsem je na vlastní oči, doslova se mi měnil před očima . Narodil se na Mauriciu v indické rodině ,že je avatar Višnua se začalo projevovat už v jeho ranném dětství. Díky jeho schopnostem a znalostem a vědomí si svého úkolu. Musel projít určitým procesem ,kdy se sejde skupina zasvěcených moudrých mistrů z Indie a ta pozná o koho se jedná a dostane poznávací titul stará labuť Paramahamsa. Jde o Narayanu. Cestuje po světe a pomáhá lidem .Tyto bytosti božských světů se inkarnují na Zemi vždy v těžkých dobách a přechodových fázích planety, ale vždy jen malinkatá část. Nevešel by se na Zemi celý. Naše planeta je opravdu pidimalinkatatá. Nevím, zda víte určitou pravdu a to tuto, že velké duše se nevejdou do jednoho těla, tudíž mohou existovat ve více tělech najednou ,přičemž mají podobné úkoly, jen třeba na různých místech. Některé jsou veřejně známé ale většina je nepoznaná. Vím o jeho další části která má svůj úkol v USA a o té poslední, Kalkim ,která teprve přijde ,je že připraven někde v okolí Země .Pracuje shora jako většina mistrů. Jestli se zajímáte o jejich práci výborné jsou stránky www.vishwaamara.com. Tam se dozvíte jejich práci v jednotlivých období, techniky obrany, techniky uzdravování nebo třeba jakou práci nyní vykonává bytost, která byla u nás známa jako Ježíš Kristus. Ten dosáhl díky své pokoře a lásce naprosto nevídaného úspěchu je znám pod jménem Vishwamitra Maharshi. Je tam o něm článek. Hlavně je tam popsané jak můžete pomoc sobě až budete mít moc sama nad sebou ,potom jste schopna opravdu pomoci i jiným. Techniky pomoci v době jako je tato jsou tam také. Již delší dobu se Narayana zdržuje v Německu. Což celkem chápu vzhledem ke karmě Německa kvůli dvěma světovým válkám. Někdo to prostě vyčistit musel. To on nás před 5 lety upozorňoval že to v Čechách nebudeme mít lehké a upozorňoval nás na to ,že máme od boha právo na obranu svých životů, svých dětí a své vlasti. Také je striktně vegetarián a doporučoval nám nejíst ani vejce. Když jsme se ptali proč, říkal prostě mi věřte, jednou to poznáte. Říkal že kdyby lidé věděli jaký v sobě mají potenciál lásky a světla, ničeho by se nebáli. Stačilo by otevřít všechna lidská srdce a temnota by zmizela, poznali bychom ,že existuje jenom láska a vše ostatní je klam. Důležité je však si to uvědomit a zastavit rozum, aby nevytvářel nové a nové problémy ,které se musí uskutečnit, protože jsme tomu dali energii a tím jsme tento proces tvorby uvedli do chodu. Lidé si vůbec neuvědomují sílu svých slov . Až do teď tu byli přítomny bytosti které tuto neblahou tvorbu rušili a čistili. Jakmile se probudíte, je zodpovědnost na vás. Proto je důležité co lidé říkají a nač myslí. Když to bylo možné jezdil i k nám pomáhat. Před nějakým časem už chtěl odejít pryč ze Země, my jsme ho úpěnlivě prosili ať tu s námi zůstane ,nakonec souhlasil ale jednou stejně bude muset. Je udržovatel ,jestli se lidi nevzpamatují je na řadě ničitel.

zuzana - Re: Re: Višnu

31. 7. 2021 15:41

pozdravy a objatia od Ganesha :-)

mantra pre vsetkych: Aum Gam Ganapataye Namaha

kto rad spieva a tancuje: https://www.youtube.com/watch?v=VGu5w2dBe_k

Silvii moc diky za skvele spravy- cas tvorby a napadov je nadhernyyyyyyyy.-))
(ja uz dlho spominam, ze nemusime ist za morom, more pride za nami, na zaciatok si staci predstavit jeho vonu)

uz sa moc tesime na dalsiu spolocnu synchronizaciu:-)))

Hanka - Višnu

31. 7. 2021 9:14

Děkuji :-*