Jdi na obsah Jdi na menu

DĚKUJI VŠEM ZA TYTO 3 DNY MEDITACÍ

23. 9. 2021

DĚKUJI VÁM VŠEM ZA TYTO 3 DNY MEDITACÍ, JISTĚ TO PRO MNOHÉ BYLO NÁROČNÉ. CÍTÍM VŠAK VELKÉ MNOŽSTVÍ POZITIVNÍ ENERGIE, COŽ BYL ZŘEJMĚ TAKÉ ÚČEL NAŠÍ PRÁCE. BĚHEM POSLEDNÍ MEDITACE JSEM VIDĚLA HUSTÉ ZLATÉ SVĚTLO ZALÉVAJÍCÍ NAŠÍ PLANETU A SPOJUJÍCÍ NÁS S ENERGIÍ GALAXIE ZLATÉ RŮŽE VE VESMÍRU 5D.

CO SE TÝČE VÝSLEDKŮ TÉTO SYNCHRONIZACE, UŽ Z POUHÉHO FAKTU, ŽE TRVALA CELÉ 3 DNY JE JASNÉ, ŽE I ENERGIE SE BUDE USAZOVAT VELMI DLOUHO. POČKÁM, NEŽ TO VŠECHNO DOBĚHNE A UDĚLÁM SHRNUTÍ.

MÁM POCIT, ŽE TÍMTO JSME DOKONČILI VELMI DŮLEŽITÝ PŮL ROK INTENZIVNÍ DUCHOVNÍ PRÁCE. UŽ VČERA MI BYLO SDĚLENO, ŽE DALŠÍ SYNCHRONIZACE BUDE AŽ 12.12., COŽ JE CCA ZA DVA A PŮL MĚSÍCE.

KDYBYCH MĚLA SHRNOUT CELÝ TENTO PŮL ROK, TAK BYCH ŘEKLA, ŽE VĚTŠINA Z NÁS PROŠLA URČITOU PROMĚNOU ENERGIE, MYŠLENEK A NÁZORŮ. MOŽNÁ SE V ŽIVOTECH NĚKTERÝCH UDÁLY I VĚTŠÍ ZMĚNY.

PO TOM VŠEM, CO JSME ZAŽILI, KDY JSME NA JAŘE BOJOVALI S KABALOU, PAK ZACHRAŇOVALI DUŠE DĚTÍ, PAK VYROVNÁVALI SRPNOVÉ ENERGIE ATD ATD. SE ČÍM DÁL TÍM VÍC UTVRZUJI VE FAKTU, ŽE ÚKOLEM SVĚTELNÝCH PRACOVNÍKŮ NENÍ BOJOVAT S TOUTO CIVILIZACÍ NEBO SE JI JAKÝMKOLI ZPŮSOBEM SNAŽIT ZMĚNIT. NAŠÍM ÚKOLEM JE VYTVOŘIT PARALELNÍ ZPŮSOB ŽIVOTA PLNÝ LÁSKY A POZITIVNÍ ENERGIE.

TATO CIVILIZACE SE HROUTÍ A MYSLÍM, ŽE TATO NOVÁ SKUPINA, POZDĚJI SPOLEČNOST NEBO SNAD I JENOM JEDINEC, KTERÝ JE OCHOTNÝ NEZIŠTNĚ POMÁHAT OSTATNÍM, BUDE VELMI BRZY DŮLEŽITOU ZÁCHRANNOU SÍTÍ PRO TY, KTERÝM SE JEJICH UMĚLÁ CIVILIZACE ZAČNE RYCHLE A NEODVRATNĚ HROUTIT AŤ UŽ Z POLITICKÝCH NEBO KATASTROFICKÝCH DŮVODŮ.

MY TVOŘÍME NOVÝ SVĚT, NEJDŘÍVE V SOBĚ JAKO JEDINEC A POZDĚJI JAKO SKUPINA, KTERÁ VIBRUJE NA STEJNÉ VLNĚ. TÍM VYTVÁŘÍME ČTVRTÝ ROZMĚR, NOVÝ ČAS LÁSKY A SVĚTLA.

JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI VŠEM A PŘEJI DOBROU NOC.

SILVA

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A.Baudys jedinu buducnost vidi v zasahu Galaktickej F

30. 9. 2021 13:52

Já myslím že optimální je páchat dobro souběžně se seberozvojem :)
Protože tyto aktivity se navzájem podporují.
Tedy, pokud má člověk dost energie.

Eva - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A.Baudys jedinu buducnost vidi v zasahu Galaktickej F

29. 9. 2021 10:29

Hm, no moje sestra si to nechala píchnout taky. Jede si to svoje a dává to hodně najevo. V dnešní době si mají lidi zjišťovat informace sami, je mi jasné, že tím musí jednotlivci vyvinout aktivitu, tedy nebýt líní a dohledávat si info sami... slepě nekonzumovat všechno, co mám z okolí na talíři. Pěkné zítřky všem.

Margaret - Re: Re: Re: A.Baudys jedinu buducnost vidi v zasahu Galaktickej F

1. 10. 2021 18:53

Ľudkovia,ale Antonín Baudyš má pravdepodobne pravdu. O zásahu zhora hovorila vo svojom videu i astrologička Tatiana Mićic. Takže uvidíme. Necháme sa prekvapiť. Žmurk. ;-)

Alena - Láska a poznání

26. 9. 2021 21:23

Čtu teď Dana Millmana: Návrat pokojného bojovníka (První díl byl Cesta pokojného bojovníka). Stejně jako Kurandera a Cesta šamana od Hernána H. Mamani, mluví o zkušenostech lidí, kteří na sobě pracovali celý život. Můžu srovnávat jejich zkušenosti se svými a často mi to vysvětluje co cítím, co se děje. V zásadě všechny skutečně účinné cesty se shodují na základních pravidlech, stejných, jaká říká Silva. Stejných jako vyžadoval Sáí Bába. Stejných, jaká říkali všichni svatí, Kryon atd. Každý máme svou úroveň poznání a nad ní se už neorientujeme. Je to v pořádku. Těm, co jsou jinde to říká, nezapomeň, jak ti bylo, když jsi byl na té úrovni. Pomohla by ti kritika? Nechápal bys, pokládal bys ji za útok. Proto Sáí Bába učil pravidlům Studijního kruhu. Kritika, hodnocení a a polemizování nebylo přípustné. Už to je na duchovní úrovni bráno jako útok. Člověk měl najít takovou formu sdělení své pravdy, která by nikoho nezraňovala. Mně rodiče doma učili, že místo abych řekla: Ty jsi ale ... a něco neslušného, mohu říct: S tímto názorem nesouhlasím a vidím to tak a tak. Bába učil, že nemáme odmítat někoho, ale sdělit, s čím v jeho jednání nesouhlasíme. A hledat společné body, na kterých se lze dohodnout. Duchovní práce je především o práci na sobě. Tím jak změním sebe, měním i své okolí. Dokud to nezačnu opravdu dělat, nemůžu zjistit, zda je to pravda, nebo ne. Kritizovat je docela jednoduché. Pracovat na sobě, svém strachu a dalších slabostech tak jednoduché není. Dobročinnost jsou dobré skutky, které člověk dělá častěji nebo jen občas. Nesobecká činnost je životní postoj, způsob života. Znamená to žít v harmonii a lásce se sebou i se světem, soucitu, dělat tu správnou práci a udržovat vědomí přítomnosti. S kritizováním to nemá nic společného. Vyhodnotit skutečnost proto, aby se dala řešit není kritika. Tohle jsem se učila dva roky. Neříkám, že rozlišování je jednoduché. Pokud chci zjistit, jak na tom jsem, hodnotím svůj zdravotní stav a rozvoj nebo ústup svých mimosmyslových možností, spolu s tím co řeším obecně. Náhoda neexistuje a Bůh se neustále stará o můj rozvoj ke světlu a lásce. Jen je zapotřebí tiše naslouchat a hledat signály. Alena

Anča - Re: Láska a poznání

26. 9. 2021 22:09

Tuším, že tento příspěvek je i reakce v rámci toho, co tu obhajuji, o nějakém kritickém pohledu a diskuzi. Nemohu soudit, jestli je ta cesta nekritiky na duchovní úrovni dobrá, nebo ne, ale hlavně mě k tomu napadlo, že jedna věc je osobnostní duchovní vzestup a cesta a druhá věc je mimozemská válka. A abych to trochu vysvětlila, tak mě k Silvě přitáhla "mimozemská válka", protože individuální duchovní vzestup mi přišel v mé situaci naprosto za zenitem, byla to situace, kdy jakékoliv jemné nuance a měkké soucitné vzestupy ducha byly úplně mimo možnosti toho, co se dělo, neboť to byla rvačka o svět. Důležité bylo vyhrát a přežít. Nic víc.
Ovšem Silva to z tématu "mimozemská válka" vede více do směru osobnostního vzestupu ducha skrze metody, které příliš nechápu. Vzhledem ke kultu Aštara Šerana to pro mne začalo být až děsivé, proto jsem se prudce vymezila a dala najevo, že tady, na technokratické realitě dneška a vůbec realismu toho, co by případně mělo být, se začínáme rozcházet.
Opravdu nechci jakkoliv bránit vašim harmonickým diskuzím, ale taky se tu nehodlám nechat poučovat lidmi o duchovní lásce, kteří evidentně ani nemají ponětí, o čem mluvím a míchají trochu hrušky s jablky (pozor kritika!), jako třeba problematiku duchovního osobnostního růstu a mimozemské války.
Proto Aleno doufám, že se mi podaří v míru a klidu vyklidit pole, protože lidí se silovými místy, posíláním energie a intuitivním náhledem duchovního vzestupu je vás tu asi většina a nerada bych vám brala váš prostor.

Tomáš - Re: Re: Láska a poznání

27. 9. 2021 10:21

Držte se těch co hledají pravdu a střeste těch kteří ji našli..

Barča - Diky

23. 9. 2021 8:53

Silvi, moc děkuji. Děkuji za veškerou práci, za vedení (ukázání směru), za to, že jste tady...
Moc ráda slyším, že boje skončily a půjdeme v lásce, protože tam mě to už nějakou dobu táhne :)
Po meditaci "stát se Bohem" se mi opět naprosto změnil život a došlo k vyvrcholení konfrontace s vlastním egem, které stále je, ale tak nějak už i rozum pochopil, že ho nelze vždy následovat a že božství má obrovský přínos.
Děkuji. Od srdce a s obrovskou vděčnosti :)

Petr - Re: Diky

24. 9. 2021 10:16

Ve vesmíru to možná skončilo. Ale tady na Zemi to teprve začíná.
Poskoci temnoty se hrnou do vlády, a po volbách ještě budeme zírat.
Gates i Soros si čile pobíhají po světě a utužují covidovou totalitu, místo aby seděli za mřížemi nebo makali v pruhovaném mundůru v kamenolomu.

Barča - Re: Re: Diky

24. 9. 2021 12:18

Já půjdu směrem, kterým mě to táhne. Vždycky jsem si myslela, že jsem bojovník a z minulých inkarnací vím, že tam ten atribut mám. Ale teď je načase složit zbraně a pracovat jiným způsobem. Já ani neumím ublížit slovem, jak bych mohla bojovat, i když ve jménu dobra. A co je to dobro? Kdo z vás může dát ruku na srdce a říct - tohle je špatně a tohle dobře (asi jsou výjimky - jako třeba ty děti). Ale kdo rozsoudí běžné situace? Nikdo z nás nemůže vědět, co je a co není součástí velkého Božího plánu.
Jedinou jistotou je být věrný sám sobě a vnitřní pravdě. Jít příkladem.
Neříkám, že někdo tady nemá poslání bojovat, proč ne. Ale za sebe říkám, že mám jinou práci, jiné poslání. A poprvé v životě si za tím opravdu stojím a jsem si tím jistá. Protože je to pro mě přirozené, je mi v tom dobře a vidím výsledky.
Pokud to někdo cítí jinak, v pořádku. Nikomu to neberu. Jako vy nemůžete vědět, co je pro mě nejlepší, nemůžu ani já vědět, co je nejlepší pro vás. Každý máme jiné zkušenosti a jinou výbavu. A podle toho timto životem procházíme.
Roky jsem se trápila kvůli velkým věcem, které nešly změnit (jako politika). Zbytečně. Kdybych tuto energii soustředila na svůj vlastní vývoj, na pomoc okolí, bylo by to lepší. Ale byl to můj vývoj, moje lekce.

Petr - Re: Re: Re: Diky

24. 9. 2021 13:18

To by bylo skvělé kdyby to šlo už bez bojů. Snad máte pravdu.

Barča - Re: Re: Re: Re: Diky

24. 9. 2021 19:54

Nejsem expert na planetární dění. Ale rozumím sobě a jdu v souladu s tím, co ve mně rezonuje a zanechává dobrý pocit. Někdy narázím a něco se naučím. Ale vždycky je to pro moje nejlepší dobro.... A i kdyby nakonec mé domněnky byly špatně, vím, že jsem žila v souladu se sebou samou. Jedna ze 4 dohod zní, že máme dělat v danou chvíli všechno nejlépe, jak dovedeme. Tak nemusíme nikdy ničeho litovat, protože jsme to prostě nemohli udělat lépe. V dané situaci jsme učinili maximum. A je to neskutečně osvobozující. Zaniká vina.
Taky chci ale dodat, že pokud cítíte, že bojovat máte, možná to tak je a má vás to ještě někam dovézt, třeba máte ještě někoho potkat.... :) A třeba jste jeden z těch, díky kterému já právě do boje nemusím :)

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Diky

24. 9. 2021 20:38

Já jsem radikální pošuk, celý jsem to prošla bojově a myslím, že jsem široko daleko nejparanoidnější. A nestydím se jít do konfliktů, neboť v tom vnímám nutnost, vyšší poslání, GF mě do toho vede, mám úkol, velký úkol, odvráti vznik sladké sekty a dát najevo, že není stejná cesta pro všechny, co se baví s alieny. Že i v tom jsou rozpory a hrozí hrátky ze strany vyšších hráčů z vyšších dimenzí a to oboustranně.
Co víš, třeba jsem ten ďábel, nebo ještě něco horšího, to nikdy nevíš.
Tady kazím cukr řeči.

Barča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Diky

24. 9. 2021 23:46

Psala jsem celou dobu za sebe. Cítím, co se mnou dělá láska a co se mnou dělá zloba. Je jednoduché vidět mezi tím rozdíl. Toť celé.
Jestli je pro tebe důležitý boj, je to tvoje věc. Nebudu tě soudit.
Tímto ze své strany ukončuji tuto debatu.

HH - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Diky

26. 9. 2021 20:15

Anči Ty jsi prostě úúúžasná....víc takových lidiček co stojí nohama na Zemi, i když to tak na první pohled nevypadá....

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Diky

26. 9. 2021 20:58

Díky. Nerada bych to tady však více nějak kontroverzně rozvracela.
Jen jsem tu velice jasně narazila na problém, který vnímám v celé této věci od začátku toho, co se tato událost děje.
Že k této věci existují dva náhledy.
Jeden říká - jsou tu andělé, medituj, buď láskyplný, kdo bude dobrý, ten vzestoupí a přežije, vytvoří idylickou společnost lásky. Řešením má být bytí ve vysokých vibracích, nebojovat, udržovat se v lásce.
Druhý, který jsem zažila a ke kterému tedy inklinuju je mimozemská válka mezi Galaktickou federací a plazím dračím impériem. A podle výsledku se bude dít vývoj pro všechny. Bez rozdílu. Naštěstí vyhrála GF, proto by měl být vývoj ke svobodě a nikoliv otroctví, mělo by dojít k civilizační komunikaci s mimozemšťany GF a postupnému odstraňování a řešení problémů typu používání volné energie, odstranění či nahrazení 5G, odtajnění tajných armádních a vesmírných programů atd. plus samozřejmě změny stereotypů naší společnosti, obrozování se.
Vidím to pragmatičtěji, než kudy se tu vydal hlavní proud čtenářů tohoto Silvy blogu.
Nedokážu si představit, že skutečně skupina lidí zázračně vystoupá do dokonalé jednoty a pak budou dělat oporu všem ostatním.
To mi připadá šíleně fantasmagorické a proto bych se nerada přetvařovala.
Ale to už je tady na prahu hereze :-)
Stejně je tu extravagantní tvrzení, že v multidimenzionální válce bylo nutné temné skutečně zabíjet, byť to bylo na psychické bázi, tam nebylo čemu odpouštět. Hlavně ta teze přesvítit nepřátele je už taky bojová - chce je to odstranit, ale to si láskaři nepřipouští :-). No a já si časem došla k psychicky bojové taktice se spálením nepřátel v černé díře nekonečna. To jediné mi fungovalo, to jediné nepřátelům vadilo, jedině když jsem začala s tímto extrémně bojovým kouzlem, tak nade mnou přestali mít sílu a začali mizet. Je to i ve sci-fi filmech či komediích, třeba "tak proto chtěli toho polymorfa poslat do černé díry, byl to jediný způsob, jak se ho zbavit". Dokonce jsem viděla pincip, že čím víc do toho švihá ta černá díra, a čím víc temnoty v ní zmizí, tím vyšší frekvence můžeme dosáhnout z toho druhého pólu, z toho pozitivního. Viděla jsem to tak, že čím víc dokážeme vyničit temné, tím víc do toho skuteční meditátoři a svatí mohou dovést světla.
Jenže tento princip neuznává první skupina, která vše vidí jen v míru, klidu a lásce.
A s tím já se nechci hádat, protože teprve budoucnost ukáže, kde je pravda.
Bohužel jasné důkazy pro cokoliv nemá nikdo a rizika všelijakých podvodů a manipulací existují.

Kiru - Re: Re: Re: Re: Re: Diky

26. 9. 2021 18:58

Pro Barča: Mám to podobně jako vy. Zvedání pěstičky mám za sebou. Boj za pravdu? Každý má svoji pravdu vzhledem ke svému frekvenčnímu naladění. Moje pravda není zákonitě pravdou jiného, a respektuji cestu životem druhých. Konám tam, kde stojím, a nehrnu se tam, kam nedosáhnu. Boj vyvolává další boj a rozděluje davy. Což momentálně probíhá, a má to svůj smysl... takový, který není většina schopna dohlédnout z úhlu pohledu dualitního dění - pachtění se dobra proti zlu a naopak. Budeme se sjednocovat v jedno velká Jedna, tam směřujeme.

Barča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Diky

26. 9. 2021 21:39

Taky to tak cítím :)

Margaret - ...

26. 9. 2021 19:19

Postrehla som,že je tu debata o psích mazlíčkoch... Ten môj (yorkshirský teriér) mi zomrel presne pred rokom - 25.9. Bola to moja malá veľká láska. Je to už rok a hoci čas čerstvé rany zahojil,tak pociťujem smútok. To malé stvorenie mi stále chýba. Moja sesternica mi povedala, že teraz ho už nič netrápi a nebolí. Že je na dúhovom moste. Myslíte si, že jeho malá duša spokojná? Alebo je môj smútok za ním neopodstatnený? Ďakujem, Svetielka.

zuzana - Duše K – tentokrát o neomezených možnostech dětí s Verenice Carvajal 25.9.2021, o 19.30

25. 9. 2021 17:36

https://www.youtube.com/watch?v=zAHAnLJraFs
Duše K – tentokrát o neomezených možnostech dětí s Verenice Carvajal 25.9.2021, o 19.30

Dáša M. - Re: Duše K – tentokrát o neomezených možnostech dětí s Verenice Carvajal 25.9.2021, o 19.30

26. 9. 2021 18:55

Zuzi děkuji za odkaz:) -nádhera. a ta španělština - pohlazení pro mě. Přeposlala jsem i své dceři, trošku se hledá co by mohla dělat po škole, tak uvidím zda zhlédne až dojede (teď je někde bez dat).