Jdi na obsah Jdi na menu

DĚKUJI VŠEM ZA TYTO 3 DNY MEDITACÍ

23. 9. 2021

DĚKUJI VÁM VŠEM ZA TYTO 3 DNY MEDITACÍ, JISTĚ TO PRO MNOHÉ BYLO NÁROČNÉ. CÍTÍM VŠAK VELKÉ MNOŽSTVÍ POZITIVNÍ ENERGIE, COŽ BYL ZŘEJMĚ TAKÉ ÚČEL NAŠÍ PRÁCE. BĚHEM POSLEDNÍ MEDITACE JSEM VIDĚLA HUSTÉ ZLATÉ SVĚTLO ZALÉVAJÍCÍ NAŠÍ PLANETU A SPOJUJÍCÍ NÁS S ENERGIÍ GALAXIE ZLATÉ RŮŽE VE VESMÍRU 5D.

CO SE TÝČE VÝSLEDKŮ TÉTO SYNCHRONIZACE, UŽ Z POUHÉHO FAKTU, ŽE TRVALA CELÉ 3 DNY JE JASNÉ, ŽE I ENERGIE SE BUDE USAZOVAT VELMI DLOUHO. POČKÁM, NEŽ TO VŠECHNO DOBĚHNE A UDĚLÁM SHRNUTÍ.

MÁM POCIT, ŽE TÍMTO JSME DOKONČILI VELMI DŮLEŽITÝ PŮL ROK INTENZIVNÍ DUCHOVNÍ PRÁCE. UŽ VČERA MI BYLO SDĚLENO, ŽE DALŠÍ SYNCHRONIZACE BUDE AŽ 12.12., COŽ JE CCA ZA DVA A PŮL MĚSÍCE.

KDYBYCH MĚLA SHRNOUT CELÝ TENTO PŮL ROK, TAK BYCH ŘEKLA, ŽE VĚTŠINA Z NÁS PROŠLA URČITOU PROMĚNOU ENERGIE, MYŠLENEK A NÁZORŮ. MOŽNÁ SE V ŽIVOTECH NĚKTERÝCH UDÁLY I VĚTŠÍ ZMĚNY.

PO TOM VŠEM, CO JSME ZAŽILI, KDY JSME NA JAŘE BOJOVALI S KABALOU, PAK ZACHRAŇOVALI DUŠE DĚTÍ, PAK VYROVNÁVALI SRPNOVÉ ENERGIE ATD ATD. SE ČÍM DÁL TÍM VÍC UTVRZUJI VE FAKTU, ŽE ÚKOLEM SVĚTELNÝCH PRACOVNÍKŮ NENÍ BOJOVAT S TOUTO CIVILIZACÍ NEBO SE JI JAKÝMKOLI ZPŮSOBEM SNAŽIT ZMĚNIT. NAŠÍM ÚKOLEM JE VYTVOŘIT PARALELNÍ ZPŮSOB ŽIVOTA PLNÝ LÁSKY A POZITIVNÍ ENERGIE.

TATO CIVILIZACE SE HROUTÍ A MYSLÍM, ŽE TATO NOVÁ SKUPINA, POZDĚJI SPOLEČNOST NEBO SNAD I JENOM JEDINEC, KTERÝ JE OCHOTNÝ NEZIŠTNĚ POMÁHAT OSTATNÍM, BUDE VELMI BRZY DŮLEŽITOU ZÁCHRANNOU SÍTÍ PRO TY, KTERÝM SE JEJICH UMĚLÁ CIVILIZACE ZAČNE RYCHLE A NEODVRATNĚ HROUTIT AŤ UŽ Z POLITICKÝCH NEBO KATASTROFICKÝCH DŮVODŮ.

MY TVOŘÍME NOVÝ SVĚT, NEJDŘÍVE V SOBĚ JAKO JEDINEC A POZDĚJI JAKO SKUPINA, KTERÁ VIBRUJE NA STEJNÉ VLNĚ. TÍM VYTVÁŘÍME ČTVRTÝ ROZMĚR, NOVÝ ČAS LÁSKY A SVĚTLA.

JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI VŠEM A PŘEJI DOBROU NOC.

SILVA

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jindra - Re: Dohoda o neútočení tady

24. 9. 2021 23:14

RESPEKT

Alena - Vývoj situace

24. 9. 2021 20:37

Silva říkala, že se energie budou ukotvovat delší dobu. To, co se začalo měnit na duchovní úrovni, se propracovává do hmoty. Bytosti, které se dřív jen snažily schovat před násilím, se začaly spojovat a aktivně hledat funkční řešení. Uvolňují se z těla škodlivé látky, které tam byly uschovány v době, kdy nebylo dost prostoru, síly a dalších věcí na řešení. Je dobré si uvědomit, co se s námi děje a zbytečně nereagovat strachem, nebo jinými emocemi, kterými si snižujeme vibrace. Jinak - násilí plodí násilí. Pokud sama použiji násilí - ne sílu - mám právo se bránit, oč jsem lepší než útočník? Tolik Jóga - není to z mé hlavy, jen cituji to, co mi přijde blízké a funkční.
Na to, abychom bojovali s touto kolabující civilizací nás není dost. Na to, abychom zvedli vibrace nás dost je. Naším úkolem je dát dobrý příklad tak, aby bylo pochopeno, že existují i mírová řešení typu vyhrává každý a ta jsou lepší, protože v nich nejsou žádní poražení a tím pádem nevznikají negativní emoce. Zvykli jsme si hledat odpovědi na své otázky vně. Pokud dostaneme v tomto případě výsledek, který se nám nelíbí, může za to ten, kdo nám tak špatně poradil. To je docela zásadní omyl. Abychom se mohli zbavit špatného stereotypu myšlení, je třeba vzít na vědomí nutnost změny. Převzít osobní zodpovědnost za svůj úspěch i neúspěch. Změnit kategorii myšlení "já chci" na méně osobní "je třeba". Potřebuji dvě auta atd... nebo se chci pochlubit a upevnit si status úspěšného člověka? Pro mně jsou úspěch funkční vztahy a zkušenosti, ty si odnesu i do dalších realit, hmotu ne. Tvořme laskavou realitu. Silva to vidí dobře, tohle je mírová cesta k míru. Mír je cesta, jinudy cesta nevede. Zdravím:-) Alena

Jirka - Re: Vývoj situace

24. 9. 2021 21:08

No, tak já si taky přiložím svůj uhlík :) Za mě je cíl láska/mír/spolupráce (a někdy pak sjednocení), ale stále jsme (bohužel) ve stavu/době, kdy je třeba bojovat - a to docela hustě

Jinka - 1. příspěvek

24. 9. 2021 14:38

Milá Silvinko a všichni ostatní. Zatím jsem se tady neprezentovala veřejně, ale sleduji tuto skupinu už asi rok. Protože tyto informace, které nám Silva poskytuje se nikde nedají najít v této kvalitě. Jsem hrozně ráda, že mohu číst všechny vaše příspěvky. Ze svého pohledu mohu napsat jen to, že jste úžasní a udělali jste společně moc duchovní práce. Když byly meditace ještě uzačátkem roku, měla jsem strach se přidat. Cítila jsem silné útoky na moji osobu. Potom jsem si pořídila krystaly a také jsem zapálila svíčky na oltáři, později na 2. Z místnosti jsem raději odešla a nechala to hořet. Nedovedu posoudit, jak to fungovalo, ale připojovala jsem se a útoky nebyly tak silné. Ale teď ty 3 dny od 20. 9. V pondělí jsem měla ubrečený den. Zřejmě to mělo souvislost s čistěním matky Země. Po meditacích se mi zvýšily vibrace a byla jsem v pohodě. A úterní meditace 21. byla krásná, sezení ve světle, bez jakýchkoliv útoků. Všichni víte, že změna probíhá nejdříve na duchovní úrovni, a potom se promítne do hmoty. Trochu to trvá, ale určitě se všichni dočkáme. Stačí jen pozorovat. Mějte se všichni krásně.

ŠV - Hmm

23. 9. 2021 11:25

ŽE ÚKOLEM SVĚTELNÝCH PRACOVNÍKŮ NENÍ BOJOVAT S TOUTO CIVILIZACÍ NEBO SE JI JAKÝMKOLI ZPŮSOBEM SNAŽIT ZMĚNIT. NAŠÍM ÚKOLEM JE VYTVOŘIT PARALELNÍ ZPŮSOB ŽIVOTA PLNÝ LÁSKY A POZITIVNÍ ENERGIE.
Ano, balanc je vždy důležitý, rozum a cit. Někdy je potřeba se bránit i natvrdo. Ale přes všecko, komu je dáno pocítit a plně procítit to zprofanované slovo láska, pochopí, že to je největší síla a hybatel vesmíru. Omlouvám se, ale pro koho jsou to kecy, tak ještě lásku nepoznal.

Anča - Re: Hmm

23. 9. 2021 11:31

asi jo :-)

Tomáš - Re: Re: Hmm

23. 9. 2021 12:28

Jo láska a pravda zvítězí nad lží a nenávistí , ale kdo tomu ještě uvěří i když je to tak..

Tomáš - Re: Re: Re: Hmm

23. 9. 2021 12:46

Naše civilizace je tragická, vždy je nám poslán někdo kdo má změnit svět a síly zla ho zabijí, síly světla ani mimozemštani tyto lidi nikdy neochránili a tak vládne zlo a máme destruktivní civilizaci ničící Zemi. Konkrétně Nikola Tesla - uvolnění volné energie z eteru a přeměna na elektřinu (jeho elektromobil bez baterií 1912)možná usmrcen, Viktor Sauberger - uvolnění volné energie z vody na principu spirálového proudění efekt antigravitace nacistické ufo otráven Američany, Stenlei Meier - vodíkový generátor využávající volnou energii k rozkladu vody pro přímý pohon automobilu v USA otráven džusem, Andrej Sacharov zhotovitel vodíkové pumy pro rusy skvělý fyzik a znovu objevitel Teslovi volné energie po oznámení do 14dní mrtev játra roztrhány elektromagnetickou vlnovou zbraní..

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Hmm

23. 9. 2021 13:03

Ještě abychom si rozuměli Volná energie je inteligentní energie zdroje prostupující všemi vesmíry pohybující se ve spirálách a účastnící se procesů života proto máme šroubovici DNA tedy spirálu po které se tato energie pohybuje. Generátory volné energie budou nejen vyrábět elektřinu zadarmo , ale i léčit lidi kteří budou v jejich blízkosti jde o zvyšování vibrací ,nejen technický ,ale i duchovní pokrok a proto temní všemi prostředky brání těmto objevům...

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Hmm

23. 9. 2021 13:23

No, v těch minulých letech se do věci mimozemšťani vložili a těm lidem, které chtělo NWO všelijakými zbraněmi zlikvidovat, nabídli pomoc - byla to řežba a veškeré křesťanské hodnoty o lásce k nepříteli a odpuštění zůstaly pěkně v rohu a už ty prolhaný potvůrky nechci ani vidět :-) Temní měli extrémní práva v tomto světě, viděla jsem velice neuvěřitelný kosmopříběh, který je pochopitelný a spravedlivý teprve z vysoké perspektivy, z podhledu je to krutost a nespravedlivost. Teď je ta doba, kdy se věci mění.
Davy odmítají mimozemšťany, zakrývají si oči před děsivými technologiemi či realitou nějakých plazích ras a esesáků v bunkrech … a to můžou milovat jak diví, dokud neotevřou oči před exopolitickými reáliemi, tak zůstaneme v realitě lži.
A myslím, že už s tímhle stejně nemůžeme nic dělat, jen čekat, jak to mimozemská politika skoulí s politikou pozemskou.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hmm

23. 9. 2021 20:50

Nevím o tom že by mimozemštani nějak zasahovali a ochranovali nadějné vědce. Realita je taková že pokud se někdo jen přiblíží k něčemu jako volná energie či antigravitace , okamžitě končí jeho kariera a tak se tím ani nikdo nezabývá. Jen co si pamatuji jak mladý nadějný ruský vědec na univerzitě ve Finsku pracoval na supravodivosti pro super počítače a náhodně objevil efekt antigravitace svůj objev popsal a zveřejnil. Univerzita ho vyhodila že měl dělat jen svou práci na kterou dostal grant.. Silva také skončila v příznacích transformace jak zveřejnila svůj krystalický generátor volné energie, tedy omlouvám se prány :-). Tak aby nemohla ovlivnit velkou skupinu lidí , ani to jim nestačilo smazali videa copak udělají dál..

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hmm

23. 9. 2021 21:02

Jo, k tomu je složité cokoliv říkat. Můžu říct jen to, co vnímám, nemůžu garantovat, že nikdo nikdy už nikoho nezavraždí, nesestřelí paprskem smrti, ani nesežere. Protože zlé ještěrčí máničky se teď všechno snaží natvrdo a hekticky sestřelení na 3D dohnat kam až to jde v jejich stylu a my, co jsme si právě oddechli, že už tohle neřádí i v dimenzích, se lekáme mimozemšťanů.
Kde dle všeho vyhrála GF a proto je iracionální čekat falešný útok od revezních rezavých programů, protože tohle by měli mít pod kontrolou vítězové války - Galaktická federace. Je čas se přestat bát a radši začít chápat.
Vždycky když koukám na nebe, tak si uvědomuju zoufalství toho, co se děje. Čumím na ně jak na telku a tak jak jsme zvyklí. Oni mi řeknou: poletíme doprava. A letí doprava. To je jak přiblblej večerníček, nic blbějšího už snad nevymyslíš.
Melu tady o nějakých LHC a že ne všechno je láska, o dimenzích a kosmo zákonu. Pohoda.
Stejně to nechápu.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hmm

24. 9. 2021 9:48

Já mám určité matné vzpomínky na různé vesmírné mlátičky. Kdykoliv vidím nějaký apokalyptický sci-fi film, tak se mi to začne mlhavě vybavovat. Ale ty emoce okolo jsou silné.
Bytost která to nezažila na vlastní kůži, může třeba Vetřelce považovat za zábavný thriller z neexistujícího světa, ale nám co jsme zažili přepadené kosmické lodi plné mrtvol, se z toho ježí všechny chlupy.

A to je asi důvod proč jsem vyrostl z bitev a mlátiček všeho typu. Zažil jsem jich až příliš, a unavuje mě ta jejich nesmyslnost. Většinou to k ničemu nevedlo, přesně podle známého vtipu o slovenských partyzánech.

Deník partyzána počas Slovenského národného povstania:
Pondelok: Vyhnali sme Nemcov z doliny.
Utorok: Nemci nás vyhnali z doliny.
Streda: Vyhnali sme Nemcov z doliny.
Štvrtok: Nemci nás vyhnali z doliny.
Piatok: Vyhnali sme Nemcov z doliny.
Sobota: Bača sa nasral, že mu plašíme ovce, a vyhnal nás všetkých.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hmm

24. 9. 2021 10:10

Chachá, to je dobrý :-)
Ono to nebaví tak nějak nikoho normálního, tyhle mlátičky. To jsou vzpomínky z Galaktické války asi.
Která běží asi tak nějak non-stop. Plazí formy života nemají emoce, oni to nechápou, nějaké utrpení. Ale žít se s nimi v míru nedá, plazi jak jsem viděla, jsou použitelní až od vyšších dimenzí, tak té sedmé, deváté. Ještě v páté jsou nějací dráčci agresivní jedovatý usyčený mrchy, které člověk nechce mít nikde.
Plazi nemají hranice v boji, když bojují, tak nemilosrdně, masakrozním stylem.
Takže lodě plné mrtvol, zlikvidované hvězdy a planety, to je bohužel realita galaktické války proti našim plazím "miláčkům".
Co jsem viděla, tak vyvinuté plazí inteligence jakožto hlavní inteligence galaxie, je v podstatě časoprostorová anomálie a projev vesmírného viru. Je to doslova jak zlá halucinace.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hmm

24. 9. 2021 11:06

No, asi jo, to tak vypadá, že dobýváme původně plazí galaxii.
Já tedy s žádnými pozitivními reptiliány zkušenost nemám, jak to byl reptilián, tak byl kosmo nablblý agresor. I když jsem zažila, ale to už byli asi ti 5D, že oni dokážou zaujmout, až je člověk obdivuje, oni jsou docela chytří a stačí naběhnout na linku lehce zvráceného humoru a už mají člověka ve smyčce obdivu. Jenže - oni námi opovrhují a jakákoliv naše úcta, nebo obdiv k nim je pro ně pouhý nástroj proti nám.
Obecně k čemukoliv hadímu, dračímu mám nedůvěru. Jediné, co jsem zažila a nebylo to negativní, byla krátká návštěva jakési Dračice z deváté dimenze, což už je nadvesmírná úroveň. Ta nebyla agresivní a dalo se jí věřit, že tu nebude dělat nějakou rotyku.
Proč tu přesně byla, nevím, ale určitě to nebylo jen tak pro nic za nic. Ale té jsem se nebála.

S tou zlou energií - to vnímám obecně jako zlověstnost všech těch světélkujících toxických ozubených plazích potvor. Oni celí spadají pod odpůrce Stvořitele, jakmile se někde rozvine bezemoční inteligence, tak to k ničemu dobré není. Zlo je to, v čem oni běžně žijí. Zlověstný temný mrak, to je jejich.
Co jsem viděla, tak strukturu - reptiliáni - drakoniáni, což byla vrchnost galaxie, ale jak jsem viděla, tak "egregor" galaxie se změnil na naše hodnoty a původní plazí byl poražen. Nad touto strukturou jsou dále Dračí vrchnosti vesmíru, ti všichni pracují pro vesmírný vir, jehož to je všechno projevem a ten vesmírný vir je projevem Odpůrce Stvořitele - což je nicota.


Možná proto se vytváří poněkud nablblé naducané obláčky jakési podpůrné nazlátlé energie.
Až se jednou veřejně přiznají nějaké tajné vesmírné projekty, zabijácké technologie a existence nějakých reptiliánů, může ta energie pomoci přežít všem těm naivním nábožensky smýšlejícím lidem, který si doposud myslí, že jim stačí kýčovitá lásečka a naivita až na půdu a povzneseně si ťukat na hlavu nad všemi těmi "pesimisty". Asi je to rezervoár jejich dosavadního optimismu, který se jim jednou bude hodit.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hmm

24. 9. 2021 10:31

To mě zaujalo, jak jsi popisovala to že tahle galaxie je původně reptiliánská.
To je jako žít v medvědím brlohu a divit se, že každý den něco velkého přiběhne ze tmy a pokouše a podrápe mě to :-)))

A jak jsou na tom naši pozemští podzemští reptíci z 3,5D? Dá se s nima vyjít nebo ne?
Silvie je obhajuje, já ale slyšel, že jsou to skoro stejní zmetci jako ti vesmírní.

A v neposlední řadě, když se tu tak potujuješ v naší sluneční soustavě a přilehlém okolí, narazila jsi na to silné nehmotné zlo, které se tu údajně motá? Proti němu jsou reptíci jen blechy v kožichu. V zřejmě je to řídí.
Pár lidí o tomto zlu už mluvilo, ale nejsem si jistý jestli je to pravda. Něco zmiňovala i Silvie v jednom videu. V podstatě by mělo jít nejspíš o Demiurga. Nic menšího.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hmm

24. 9. 2021 10:27

Tak ufouni s tebou laškují.. :-) Já je viděl jednou jak provádějí obraty do pravého uhlu ve velké rychlosti to konvenční pozemský stroj nedokáže a případnou posátku by rozdrtilo přetížění asi mají inerciální gravitační tlumiče jak ve Startreku. Jinak oni často vůbec nechápou jaké to je žít v lidské civilizaci, jeden američan kontaktér od svých 16let o tom napsal knihu. Byl kontaktován dvoumi mimozemštany a stali se z nich přátelé , hodně se ho vyptávali jaké to je být člověkem až jim řekl at si to skusí když vypadají stejně jako my. Podívali se na sebe a pojala je hrůza že budou muset pracovat aby měli peníze a mohli se uživit. Dlouho nedokázali pochopit že musíme za všechno platit ,když jsme na své vlastní planetě . Také mu ukázali svou lod zevnitř ale pohyboval se v ochrané bublině protože by ho to zabilo vibrace okolí byly vysoké chcete li jiná dimenze. Tak že měli by kontaktovat lidi a skusit si jaké to je žít na Zemi bez svých schopností a muset platit složenky pak by pochopili že to není sranda i když z jejich pohledu je..

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hmm

24. 9. 2021 11:08

Já z nich mám pocit, že oni se tu docela orientují - zabývají se námi už X set let, to zase není tak, že jsou úplně odtržení od naší reality.

Anael - Meditace

23. 9. 2021 13:50

Ahoj lidi, po dlouhé době jsem na dnešek spala opravdu klidně. Jsem citlivá na energie a mám pocit že se to jaksi usazuje po tom pročištění. To co jsem při Božské meditaci viděla bylo opravdu nádherné. Celé jsem to pojala jako žák který je nadšený ze svého učitele a opravdu ho zajímá jak co funguje a co je možné vytvořit. Měla jsem možnost přednést své nápady a představu jak zlepšit život bytostí , zvířat a vegetace kterou bych měla ráda tam ,kde bych chtěla žít. Jeden den jsem strávila ve velice milém rozhovoru s božstvím a když jsem potom šla spát tak jsem to už viděla . Hotová představa . Ovšem to co jsem viděla mi spíše připadalo dimenzionálně mnohem výše, škoda že vám to nemohu ukázat. Osobně se domnívám že toto místo už existuje jen si myslím že jestli se tam dostanu tak až přestane existovat mé fyzické tělo, tedy až po mé smrti. Těla jsou tam jemně hmotná ,nejsou třeba žádné dopravní prostředky protože cestujeme rozložením a složením těl. Svá obydlí si tvoříme myšlenkou pro kolik osob potřebujeme. Když opustíme místo, obydlí se také rozloží takže není žádný odpad. Živíme se energií slunce, plazmou. Svůj prostor k žití můžeme zvětšovat. Ovládáme své zdraví zcela a také své životy. Na tomto místě jsou zastoupeny všechny elementy: voda, oheň ,vzduch .země a pátým elementem je božská esence lásky. Děti se rodí jinak, spojením srdečních čaker muže, ženy a božství, pak vznikne jakási matrice nového stvoření . Dítě ale není malinké jako tady a teď, je stejně velké jako jeho rodiče. Můžeme navštěvovat jiné světy . Důležitá je kreativita každého jednotlivce protože vše vzniká pouhou energií myšlenky. Všichni jsou tam pohodoví a velice zábavní. Přála bych vám to vidět i zažít ten můj sen... Mějte se hezky

Petr - Re: Meditace

24. 9. 2021 9:40

Matně si vzpomínám že v takových světech jsem kdysi byl.
A upřímně řečeno, docela nuda :-)))

To teprve ve hmotě začíná to opravdové dobrodrůžo a zábava. Mě se při představě, že si cokoliv zmaterializuju pouhou myšlenkou, dělají osypky. Raději vezmu nářadí a vyrobím si to třeba ze dřeva sám. Ta radost z tvoření je pak neporovnatelná.

Už ten přechod na pránu člověka připraví o radost z kulinářských experimentů.
A co teprve sex? O ten se vážně chcete připravit? Já teda rozhodně ne :-D

Mě by bohatě stačila jen ta antigravitace a volná energie, ať se konečně zbavíme automobilů a podobných nesmyslů.