Jdi na obsah Jdi na menu

DĚKUJI VŠEM ZA TYTO 3 DNY MEDITACÍ

23. 9. 2021

DĚKUJI VÁM VŠEM ZA TYTO 3 DNY MEDITACÍ, JISTĚ TO PRO MNOHÉ BYLO NÁROČNÉ. CÍTÍM VŠAK VELKÉ MNOŽSTVÍ POZITIVNÍ ENERGIE, COŽ BYL ZŘEJMĚ TAKÉ ÚČEL NAŠÍ PRÁCE. BĚHEM POSLEDNÍ MEDITACE JSEM VIDĚLA HUSTÉ ZLATÉ SVĚTLO ZALÉVAJÍCÍ NAŠÍ PLANETU A SPOJUJÍCÍ NÁS S ENERGIÍ GALAXIE ZLATÉ RŮŽE VE VESMÍRU 5D.

CO SE TÝČE VÝSLEDKŮ TÉTO SYNCHRONIZACE, UŽ Z POUHÉHO FAKTU, ŽE TRVALA CELÉ 3 DNY JE JASNÉ, ŽE I ENERGIE SE BUDE USAZOVAT VELMI DLOUHO. POČKÁM, NEŽ TO VŠECHNO DOBĚHNE A UDĚLÁM SHRNUTÍ.

MÁM POCIT, ŽE TÍMTO JSME DOKONČILI VELMI DŮLEŽITÝ PŮL ROK INTENZIVNÍ DUCHOVNÍ PRÁCE. UŽ VČERA MI BYLO SDĚLENO, ŽE DALŠÍ SYNCHRONIZACE BUDE AŽ 12.12., COŽ JE CCA ZA DVA A PŮL MĚSÍCE.

KDYBYCH MĚLA SHRNOUT CELÝ TENTO PŮL ROK, TAK BYCH ŘEKLA, ŽE VĚTŠINA Z NÁS PROŠLA URČITOU PROMĚNOU ENERGIE, MYŠLENEK A NÁZORŮ. MOŽNÁ SE V ŽIVOTECH NĚKTERÝCH UDÁLY I VĚTŠÍ ZMĚNY.

PO TOM VŠEM, CO JSME ZAŽILI, KDY JSME NA JAŘE BOJOVALI S KABALOU, PAK ZACHRAŇOVALI DUŠE DĚTÍ, PAK VYROVNÁVALI SRPNOVÉ ENERGIE ATD ATD. SE ČÍM DÁL TÍM VÍC UTVRZUJI VE FAKTU, ŽE ÚKOLEM SVĚTELNÝCH PRACOVNÍKŮ NENÍ BOJOVAT S TOUTO CIVILIZACÍ NEBO SE JI JAKÝMKOLI ZPŮSOBEM SNAŽIT ZMĚNIT. NAŠÍM ÚKOLEM JE VYTVOŘIT PARALELNÍ ZPŮSOB ŽIVOTA PLNÝ LÁSKY A POZITIVNÍ ENERGIE.

TATO CIVILIZACE SE HROUTÍ A MYSLÍM, ŽE TATO NOVÁ SKUPINA, POZDĚJI SPOLEČNOST NEBO SNAD I JENOM JEDINEC, KTERÝ JE OCHOTNÝ NEZIŠTNĚ POMÁHAT OSTATNÍM, BUDE VELMI BRZY DŮLEŽITOU ZÁCHRANNOU SÍTÍ PRO TY, KTERÝM SE JEJICH UMĚLÁ CIVILIZACE ZAČNE RYCHLE A NEODVRATNĚ HROUTIT AŤ UŽ Z POLITICKÝCH NEBO KATASTROFICKÝCH DŮVODŮ.

MY TVOŘÍME NOVÝ SVĚT, NEJDŘÍVE V SOBĚ JAKO JEDINEC A POZDĚJI JAKO SKUPINA, KTERÁ VIBRUJE NA STEJNÉ VLNĚ. TÍM VYTVÁŘÍME ČTVRTÝ ROZMĚR, NOVÝ ČAS LÁSKY A SVĚTLA.

JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI VŠEM A PŘEJI DOBROU NOC.

SILVA

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Monika-Kuschel - súzniem a energeticky opravujem a tvorím

26. 9. 2021 12:48

ČÍM DÁL TÍM VÍC UTVRZUJI VE FAKTU, ŽE ÚKOLEM SVĚTELNÝCH PRACOVNÍKŮ NENÍ BOJOVAT S TOUTO CIVILIZACÍ NEBO SE JI JAKÝMKOLI ZPŮSOBEM SNAŽIT ZMĚNIT. NAŠÍM ÚKOLEM JE VYTVOŘIT PARALELNÍ ZPŮSOB ŽIVOTA PLNÝ LÁSKY A POZITIVNÍ ENERGIE.

Dáša M. - Re: súzniem a energeticky opravujem a tvorím

26. 9. 2021 18:50

Moni ano, boj přivolává další boj. Osobně nejsem zastáncem boje - jakéhokoliv, ani toho vnitřního se sebou samotnou. A tak si raději tvořím, pokud zde ještě jsem, to co chci prožívat:) . A protože můžu, tak jsem si dnes jen tak udělala výlet ke kamennému kruhu se záměrem, pak výšlap nad Pálavu a vnímání energie kolem, posílání energie. Má duše je spokojená.

Jinka - příběh

25. 9. 2021 11:40

S cirkusem chodil jeden malý psík a vždy se schoval pod první vůz. Když se cirkus rozjel, psík vstal a kráčel pod vozem. Po delší době si všimnul, že ten náklad a celý konvoj za ním se vždy když vstane a jde, tak jde s ním. Získal pocit, že on je ten nejdůležitější, a že on vše táhne na svých bedrech. Jednou byl slunečný den a psík unavený usnul. Když se vzbudil, viděl, jak cirkus odjel a on tam zůstal ležet sám. Pochopil, že to asi tak nebude, jak si celou dobu myslel.

Anča - Re: příběh

25. 9. 2021 13:41

Je to na mě? Asi jo co.
Haf a kňů :-)
Je skvělý být husa a psík ¨, aspoň je zábava.
Třeba ten cirkus fakt odjede, už aby to bylo.
Nebo se společnost nezhroutí a přistanou mimozemšťani.

Anča - Re: příběh

25. 9. 2021 13:54

Tohle kdyby jste byla schopná mi říct do očí, tak bych vás možná i fyzicky atakovala. Předpokládám, že taky milujete kudy jdete.
No nic, udělala jsem dostatečný skandál, aby bylo jasno, že s Aštarem, tím jménem, nemám nic společného a nepřeju si být s žádným Aštarem Šeranem nikdy spojována.

Rea - Re: Re: příběh (pro Anču)

25. 9. 2021 14:11

Dobrý den, Anči. Jen tak Vás zdravím a přeju pěknou sobotu. Škoda, že nebydlíte poblíž, pozvala bych Vás na svoje oblíbené místo. Mám toho po týdnu v práci plné kecky a zrovna dnes se mi nechce být vlčice samotářka. Je tam moc hezky a dá se tam rozdělat oheň. Mohly bychom jen tak sedět a čučet do plamenů...

Anča - Re: Re: Re: příběh (pro Anču)

25. 9. 2021 14:32

Jé děkuju, já jdu na zahradu kosit starou neposekanou trávu, romantika bagr :-)

Petr - Re: Re: Re: Re: příběh (pro Anču)

26. 9. 2021 17:59

Nechceš raději naštípat pár metráků dříví na zimu? To je na permanentní nasranost naprosto skvělé :-)))
Co bych za to občas dal, kdybych mohl mít takovouhle terapii. V paneláku se toto většinou nesetká s nadšením sousedů.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: příběh (pro Anču)

26. 9. 2021 18:15

No a taky složit uhlí a zrýt zahradu ... ne díky, mám dost vlastní práce, nemám zapotřebí dělat mužské práce pro muže. :-)
A i když přitom ještě musím zvládat normální zaměstnání, ženské práce a multidimenzionální válku a ještě stihnu vykecávat... jsem dokonalá, i když nejsem láskocpáč a pleteš se, že jsem permanentně naštvaná, to není pravda.
Vysvětlit postoj láska a odpouštění ve věci multidimenzionální války proti plazím bytostem a eminencím temnot, to se prostě nedá, protože jenom pípnout o killerském non odpouštění vůči temným je příliš složité, to nikdo nepochopí. Systém sklopíš uši nebo boj. Zvláště u ženy je to neodpustitelné :-) Před žádnou obludou se nesmělo ustoupit, Všechny jsme museli porazit.
Taky vidím ten civilizační růst v příletu mimozemšťanů, až je budeme schopné přijmout a zavedení volné energie pro začátek. Vidím to prozaicky, proto tu nemohu dále sdílet ty sladké láskoplné komentáře a bez oponentury se usmívat.
To však není kvůli nějaké permanentní naštvanosti - jen nesnesu tolik sladkého.

Jinka - Re: Re: příběh

25. 9. 2021 14:26

Napsala jsem to proto, že je důležité bojovat tak, že na sobě duchovně pracuji. Rozhodně něpatřím mezi lidi, kteří o lásce mluví, ale mezi ty, kteří ji chtějí zažít, že přijde zevnitř. A k tomu je potřeba disciplína a mít někoho, kdo mě vede. Je to denní práce a trvá to dlouho. U nás v každém větším městě probíhají kurzy Jógy v denním životě. Jinak je po celém světě a je zastřešena duchovní linií mistrů, která táhne ten vůz a celou kolonu. Tady je odkaz, každý si může najít svůj kurz . Tyto probíhají nyní v centrech, ale jak bude další uzávěr po volbách, tak to bude probíhat on line. Hlavní tváří je indický mistr Paramahans swámí Mahešvaranda, který i ve svém pokročilém věku má denně přednášky a vlastně celou organizaci vytvořil sám. Odkaz : https://www.yogaindailylife.org/
Rozhodně jsem to Anči nemyslela na tebe, ale chtěla bych s tím seznámit celou skupinu, aby odlehčila Silvě energeticky. Ochrana cvičenců je i už v kurzech. Odkaz máte a je na každém z vás, jestli se toho chytíte.

Anča - Re: Re: Re: příběh

25. 9. 2021 14:31

Ať si prahrabrawamba trhne. Jakej pes pod cirkusem? To jsou jako jeho běžná přirovnání jo? Nežere kočky, nebo něco takového?
Srovnáváte kurzy jógy s čarodějnickou mimozemskou válkou o svět. Tam bych si i troufla říct, že jsem to i táhla. Ne jako jediná, to si snad nikdo na světě, kdo se toho zúčastnil, nemůže myslet, že to zvládnul sám.

zuzana - Re: Re: příběh

25. 9. 2021 16:54

Anca vy ste moj marwell hrdina z masa a kosti, lebo priznam sa, mam cely zivot prirodzeny respekt pred obyvatelmi galaxie a je mi prirozena ostrazitost a pripravenost skor na nepriatelske prostredie nez viera, ze vsetci to so mnou myslia dobre ....moja empiria mi hovori, preco by mali?
na rovinu priznavam -ze by som sa posrala od strachu, ak by mi na zahrade pristali co i len traja chlapici a je jedno z ktorej party by boli- takze ako prve- obrovsky obdiv a ako druhe - diky, ze ste v tomto klubiku a davate sa vsazku do diskusie s nami, ktori nic z vasich zazitkov zatial nemaju- a ak nastane u nas sos poplach , verim ze zachytite moje volanie a ako marwell hrdina mi vyslete data, co mam robit. aj vy aj ja to zvladame aj bez internetu a som vam este raz velmi vdacna, ze sme vdaka tomuto miesto v kontakte. budte v klude, ani thor ani ini vesmirni muzi na jogu iste nechodia. su energie zenske a energie muzske- marsovske a tie pouzivaju "katany", shaolin a ine bojove umenia, vdaka bohu, ze v tomto zzenstilom svete existuju aj muzske energie a svet sa sice potaca ale este sa pokusa o rovhovahu.

Anča - Re: Re: Re: příběh

25. 9. 2021 18:34

Možná mám v sobě více mužské energie, ale opravdu jsem ženská, nicméně myšlením asi netypická, málo romantická. Jo, ty zážitky jsou opravdu velice netradiční a v konfrontaci se zaběhanými vzorci "duchovnosti" to může působit velice provokativně. A skutečně to bylo spojené s technologiemi a byla to válka, vesměs proti těm plazím rasám, psychická válka mysli, bylo to o tom, kdo zavolá mocnější sílu a kdo udrží větší kosmické právo na vítězství. A to nebyli obyčejní nepřátelé, bylo to vážně psychomortální. Takže jestli si tu někdo stěžuje na nelásku k reptiliánům, to už se spíš musím smát.
Já myslím, že kdyby se nám stalo to, že by přistála loď na zahradě, asi bychom z toho byli všichni pořádně vyjevení. Ale že to na té civilizační úrovni časem zvládneme, Jsme navyklí na strach z mimozemšťanů, ale já myslím, že jedna z cest je právě to, co dělá GF - že se pohybují na nebi a když si jich někdo všimne, tak spolupracují s jeho myslí a už z toho pohybu je znát, že nejsou agresivní a jsou vlastně docela sympaťáci. Je to neinvazivní metoda.
Časem to dokážeme a doufám, že budoucnost nebude tak katastrofická, že by společnost padala, že se to zvládne spíš transformačně průběžně, než že by přišel okamžik boření se společnosti.
Že bych musela vysílat signál :-) data, co dělat. Ono vůbec - tyto telepatické komunikace, sama jsem taky mluvila s kdekým, vůbec nevím, jestli je to pravda, jestli se to odehrává v reálném čase, jestli je ten, nebo ta skutečně ten, nebo ta... Myslím, že taháme ta data z informačního pole a možná fingují jakési zásobníky informací na konkrétní téma, frekvenci. Je toho ještě hodně k prozkoumání :-)

zuzana - Re: příběh

25. 9. 2021 17:22

Jinka je to krasna metafora ale psy rozhodne nie su tak hlupi.
Su omnoho chytrejsi ako my a su nastaveni akcne konstruktivne zvedavo a stastne.
ziaden trpitelsky syndrom. my namiesto toho, aby sme sa nimi nechali viest a odkukali od nich ich zivotaschopnost,
sa ich snazime pretvarat na svoj obraz a nicime im tym zivot,
vid ludske civilizacne ochorenia, ktore maju chudaci psy na obraz panickov.
ja ani nedokazem sledovat tie tv relacie, v ktorych odbornici ucia ludi , ako maju "zlomit psa", ucit ho robit palacinky a podobne kraviny, idealne vsetkych kastrovat (vzdy ma striaslo a napadlo, co by povedali na kastrovanie ludi- a uz je to tu, ani sme sa nenazdali) a povysene sadni lahni daj labku
- a to niekomu, kto je schopny chranit stado pred medvedmi a vlkmi a na kilometre zachytit bliziace sa nebezpecenstvo....
a za tym keci o ucte k prirode a eko zivotnom style.
eco pytliky na hovna pre vykastrovaneho mazlicka daj pac.
(moji psy vzdy zufalo na mna kukaju, ked vidia, ako hovno z prirody musim balit do igelit pytlika pod hrozbou pokuty.)

zijem s 5 psami - od najchytrejsieho jazvecika , ktory tomu celemu sefuje a odmieta vseobjimajucu lasku, lebo ma geny na boj s liskou v nore tvarou v tvar na zivot a na smrt (cely pan Anca) , dva retrieveri-anjeli, co su stelesnena radost a laska, az po cuvace, ktore maju nastastie svoje instinkty a mudrost vlkov stale v dna.
je to parada sa od nich ucit a lamat vomne vsetky zle navyky a moje poskodenia nespravnou vychovou, je to parada sa vdaka nim liecit a dostavat prirodu pod kozu. priroda je drsna, silna, strhujuca. vratane burok ci tornad. ak budem aspon trochu ako moj jazvecik a cuvac, dokazem sa neposrat od strachu pred chlapikmi z galaxie na zahrade.

ja som velmi vdacna, ze takto sa nasna udalosti v svojich videach snazi pripravovat Silvia, nekaslesa s nami. a v tom jejej dracia sila, ktoru vsetci citime a tesime sa na dalsie pokracovanie.

Petr - Re: Re: příběh

26. 9. 2021 17:53

Jj. Retrívři jsou mazlíci. A jezevčíka jsem vždy považoval za jediného opravdového psa, byť vypadá jako chodící váleček na nudle, tak má opravdovou osobnost a charakter.
A těžko vychovatelný. Spíš s ním člověk uzavře jakousi mírovou smlouvu o neutralitě.

Viktorie - Láska

25. 9. 2021 12:58

Velice doporučuji knihu Anthony de Mello : Cesta k lásce. Je to konkrétní návod jak se naučit milovat, jak přejít od lpění k lásce. Nikomu to nenutím, jen to dávám v plén protože mě to hodně pomohlo v pochopení tohoto tématu. Tady se dá zdarma stáhnout v pdf : https://adoc.pub/cesta-k-lasce-anthony-de-mello-uvod.html

Petr - Re: Láska

26. 9. 2021 17:57

Anthony de Mello je skvělý. Taky můžu doporučit. Fakt autentický člověk, žádný sluníčkář ani pánbíčkář. Na rozdíl od řady podobných autorů.

ŠV - Hezkou neděli

26. 9. 2021 17:10

Občas je dobré si vyčistit svou mysl, tohle je dobrý způsob :
https://www.youtube.com/watch?v=PcrRtrzQYb8

Vladimír - Dark Drakonian

25. 9. 2021 14:04

tolik nenávisti vůči reptiliánům, abyste se toho neposrali, vy světelný nadduše

Zuzana t - Re: Dark Drakonian

26. 9. 2021 16:05

Ked budes mat pocit, ze ti niekto taha mozog v zatylku, aby ta prinutil rychlo k odpovedi, tak skus vyhliadnut nad seba a poobzerat sa, ci to nie je prave to, koho sa zastavas