Jdi na obsah Jdi na menu

DĚKUJI VŠEM ZA TYTO 3 DNY MEDITACÍ

23. 9. 2021

DĚKUJI VÁM VŠEM ZA TYTO 3 DNY MEDITACÍ, JISTĚ TO PRO MNOHÉ BYLO NÁROČNÉ. CÍTÍM VŠAK VELKÉ MNOŽSTVÍ POZITIVNÍ ENERGIE, COŽ BYL ZŘEJMĚ TAKÉ ÚČEL NAŠÍ PRÁCE. BĚHEM POSLEDNÍ MEDITACE JSEM VIDĚLA HUSTÉ ZLATÉ SVĚTLO ZALÉVAJÍCÍ NAŠÍ PLANETU A SPOJUJÍCÍ NÁS S ENERGIÍ GALAXIE ZLATÉ RŮŽE VE VESMÍRU 5D.

CO SE TÝČE VÝSLEDKŮ TÉTO SYNCHRONIZACE, UŽ Z POUHÉHO FAKTU, ŽE TRVALA CELÉ 3 DNY JE JASNÉ, ŽE I ENERGIE SE BUDE USAZOVAT VELMI DLOUHO. POČKÁM, NEŽ TO VŠECHNO DOBĚHNE A UDĚLÁM SHRNUTÍ.

MÁM POCIT, ŽE TÍMTO JSME DOKONČILI VELMI DŮLEŽITÝ PŮL ROK INTENZIVNÍ DUCHOVNÍ PRÁCE. UŽ VČERA MI BYLO SDĚLENO, ŽE DALŠÍ SYNCHRONIZACE BUDE AŽ 12.12., COŽ JE CCA ZA DVA A PŮL MĚSÍCE.

KDYBYCH MĚLA SHRNOUT CELÝ TENTO PŮL ROK, TAK BYCH ŘEKLA, ŽE VĚTŠINA Z NÁS PROŠLA URČITOU PROMĚNOU ENERGIE, MYŠLENEK A NÁZORŮ. MOŽNÁ SE V ŽIVOTECH NĚKTERÝCH UDÁLY I VĚTŠÍ ZMĚNY.

PO TOM VŠEM, CO JSME ZAŽILI, KDY JSME NA JAŘE BOJOVALI S KABALOU, PAK ZACHRAŇOVALI DUŠE DĚTÍ, PAK VYROVNÁVALI SRPNOVÉ ENERGIE ATD ATD. SE ČÍM DÁL TÍM VÍC UTVRZUJI VE FAKTU, ŽE ÚKOLEM SVĚTELNÝCH PRACOVNÍKŮ NENÍ BOJOVAT S TOUTO CIVILIZACÍ NEBO SE JI JAKÝMKOLI ZPŮSOBEM SNAŽIT ZMĚNIT. NAŠÍM ÚKOLEM JE VYTVOŘIT PARALELNÍ ZPŮSOB ŽIVOTA PLNÝ LÁSKY A POZITIVNÍ ENERGIE.

TATO CIVILIZACE SE HROUTÍ A MYSLÍM, ŽE TATO NOVÁ SKUPINA, POZDĚJI SPOLEČNOST NEBO SNAD I JENOM JEDINEC, KTERÝ JE OCHOTNÝ NEZIŠTNĚ POMÁHAT OSTATNÍM, BUDE VELMI BRZY DŮLEŽITOU ZÁCHRANNOU SÍTÍ PRO TY, KTERÝM SE JEJICH UMĚLÁ CIVILIZACE ZAČNE RYCHLE A NEODVRATNĚ HROUTIT AŤ UŽ Z POLITICKÝCH NEBO KATASTROFICKÝCH DŮVODŮ.

MY TVOŘÍME NOVÝ SVĚT, NEJDŘÍVE V SOBĚ JAKO JEDINEC A POZDĚJI JAKO SKUPINA, KTERÁ VIBRUJE NA STEJNÉ VLNĚ. TÍM VYTVÁŘÍME ČTVRTÝ ROZMĚR, NOVÝ ČAS LÁSKY A SVĚTLA.

JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI VŠEM A PŘEJI DOBROU NOC.

SILVA

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Marci z Valašska - Silvi Díky

23. 9. 2021 22:51

Děkuji ti Silvi za shrnutí. Tento rok je jako jízda na horské dráze. Jsem vděčná, že jsem součástí toho všeho. Cítím v srdci lásku.
Zdravim všechny a láskyplné dny přeji.

Dáša M. - Každý prožívá to, co si tvoří

23. 9. 2021 18:59

krásný den všem, vidím kolik zde je pesimistů - přesto vím, že pokud měním sebe tak se mění i okolí! Nejsem sluníčkář, že se tady usmívám na všechny, umím se i rozčílit, naštvat - při tom, ale vidím jak moje energie klesá. Takže se dechem srovnávám na tady a teď - protože to je důležité. Prostě a jednoduše být v pohodě se sebou - pak vidím že i okolí je v pohodě.

Bezpodmínečná láska hlavně k sobě - ta dokáže divy.

Já to vidím, ještě takto - nikdo z nás není ve stejné realitě (resp. ve stejné dimenzi). Každý máme tu svou a tam se děje to - co jsem psala, to co si tvoříš v mysli to se ti děje (vidím to přímo u sebe v rodině jak u manžela tak u dětí, u kolegů apod.).

tím končím a Silvě děkuji.
Já jsem u meditací viděla také dost věcí - krásných věcí, protože vím, že lidé nejsou jen ti chamtiví, je hodně těch co pomáhají přírodě, dělají něco pro zvířátka - dobrovolně. My lidé si umíme pomoct sami - jen si věřit a nečekat na spásu kohokoliv.

Anča - Re: Každý prožívá to, co si tvoří

23. 9. 2021 21:12

Kolik?
Jedna Anča. Já nejsem pesimista, proti tomu bych se i vymezovala.
Já moc dobře vím, proč až 12.12. Silva si musí dát oraz.
Vždyť je to na palici.
Jen jsem konstatovala, že vize Silvy na podpůrnou síť složenou z idealistů s krystaly by v případě hroutění se civilizace neobstála.
A že ve všem se bezohledně placatí i technologie. Pozemské i mimozemské a dokonce i vesmírné.
Já myslím, že Silva o tom moc dobře ví a jen se vše snaží stočit do co největšího klidu.
Bezohledná láska pro blbý. Bezpodmínečná.
Já vám váš optimismus přeju, ale domnívám se, že o mimozemšťanech uslyšíme, ač se vám to třeba nelíbí a považujete to i s technickými útoky NWO a čarodějnickou válkou za "pesimismus".

Alena - Tři dny synchronizace

23. 9. 2021 20:21

Moc děkuji za tuto akci. I když jsem na dnešek spala jen čtyři hodiny, nejsem unavená. Pro mně je to optimální způsob existence, který mně maximálně naplňuje a pomáhá. Každý máme své zkušenosti a to nám umožňuje jednat jen takovým způsobem, který je v daný okamžik možný. Tohle je třeba přijmout jako fakt a neznepokojovat se tím, že to někdo má jinak. Silvi, Sluníčko, to že bude synchronizace až 12/12/2021 doufám pro mně neznamená, že nemůžu pracovat dál sama. Jsem poměrně samostatná provozní jednotka, tuhle práci potřebuji a v mém okolí to aktuálně uzdravuje a napravuje situaci. Čím víc pracuji v malém, tím víc je možné ovlivňovat čím dál větší celky. Práci s krajinou dělám už dlouho. Stejně se pokaždé při tom dozvím něco nového, osvobodí mně to z nějaké závislosti, nebo alespoň potěší výsledek. (Když mně zdraví hora, kolem které jdu, je to prostě super.) Mnohem víc pracuji s kameny, propojuje mně to s dalšími lidmi, kteří to vidí podobně, rozšiřuje všechno - fyzicky, duševně i duchovně. Jen bych se vezla ve starých kolejích, kdybyste mně neprobudila k životu. Díky:-) Alena

Daniela-Sovia - Tak-tak

23. 9. 2021 12:12

Rozumím Ančí, ale jako je pro naše dostatečně výživné jídlo důležitá zelenina, ovoce, voda, koření, obiloviny...
.....pro někoho i maso a mléko apod. , tak jsou potřeba pro naši práci i Láskaři, Bojovníci, Léčitelé, Rebelové, Nadšenci,
Ústraníci...a tak.

Každý je nějak užitečný, pokud nám jde o " SPOLEČNOU VĚC " a v tom je ta krása a pestrost Života.

HEZKÝ DEN VÁM (NÁM) VŠEM

Richard - Re: Tak-tak

23. 9. 2021 12:57

podepisuji

Anča - Re: Tak-tak

23. 9. 2021 13:12

Taky jsem o tomto přesvědčená, že je mnoho typů osobností a mnoho úkolů a "láska" je veřejná proklamace pro davy, protože to jediné je universální a neškodné.
Ale málokdo je skutečně schopen bytí ve vyšších formách lásky a jejího šíření tak, aby to byla pravda.

Daniela-Sovia - Re: Re: Tak-tak

23. 9. 2021 13:15

jo, to určitě
:-)

Daniela-Sovia - Re: Re: Tak-tak

23. 9. 2021 13:18

Doufejme, že je tomu tak jen zatím a makáme na změně.

Dandy - :)

23. 9. 2021 12:48

rad som sa pripojil :)

Miroslav Mašek - Nový svět

23. 9. 2021 12:08

Určitě musí začít každý sám u sebe. Hlavně už prvotní myšlenka. Ne pro sebe ale pro ty druhé. Tam je to jádro věci. Neptat se co mohou udělat jiní pro mě,ale co já proto aby vět byl lepší místo pro život.

Eva - Taky díky

23. 9. 2021 9:30

Posílám poděkování všem a Silvě. Ať už se to konečně zvedne z toho dna.
I pro mě.