Jdi na obsah Jdi na menu

DĚKUJI VŠEM ZA TYTO 3 DNY MEDITACÍ

23. 9. 2021

DĚKUJI VÁM VŠEM ZA TYTO 3 DNY MEDITACÍ, JISTĚ TO PRO MNOHÉ BYLO NÁROČNÉ. CÍTÍM VŠAK VELKÉ MNOŽSTVÍ POZITIVNÍ ENERGIE, COŽ BYL ZŘEJMĚ TAKÉ ÚČEL NAŠÍ PRÁCE. BĚHEM POSLEDNÍ MEDITACE JSEM VIDĚLA HUSTÉ ZLATÉ SVĚTLO ZALÉVAJÍCÍ NAŠÍ PLANETU A SPOJUJÍCÍ NÁS S ENERGIÍ GALAXIE ZLATÉ RŮŽE VE VESMÍRU 5D.

CO SE TÝČE VÝSLEDKŮ TÉTO SYNCHRONIZACE, UŽ Z POUHÉHO FAKTU, ŽE TRVALA CELÉ 3 DNY JE JASNÉ, ŽE I ENERGIE SE BUDE USAZOVAT VELMI DLOUHO. POČKÁM, NEŽ TO VŠECHNO DOBĚHNE A UDĚLÁM SHRNUTÍ.

MÁM POCIT, ŽE TÍMTO JSME DOKONČILI VELMI DŮLEŽITÝ PŮL ROK INTENZIVNÍ DUCHOVNÍ PRÁCE. UŽ VČERA MI BYLO SDĚLENO, ŽE DALŠÍ SYNCHRONIZACE BUDE AŽ 12.12., COŽ JE CCA ZA DVA A PŮL MĚSÍCE.

KDYBYCH MĚLA SHRNOUT CELÝ TENTO PŮL ROK, TAK BYCH ŘEKLA, ŽE VĚTŠINA Z NÁS PROŠLA URČITOU PROMĚNOU ENERGIE, MYŠLENEK A NÁZORŮ. MOŽNÁ SE V ŽIVOTECH NĚKTERÝCH UDÁLY I VĚTŠÍ ZMĚNY.

PO TOM VŠEM, CO JSME ZAŽILI, KDY JSME NA JAŘE BOJOVALI S KABALOU, PAK ZACHRAŇOVALI DUŠE DĚTÍ, PAK VYROVNÁVALI SRPNOVÉ ENERGIE ATD ATD. SE ČÍM DÁL TÍM VÍC UTVRZUJI VE FAKTU, ŽE ÚKOLEM SVĚTELNÝCH PRACOVNÍKŮ NENÍ BOJOVAT S TOUTO CIVILIZACÍ NEBO SE JI JAKÝMKOLI ZPŮSOBEM SNAŽIT ZMĚNIT. NAŠÍM ÚKOLEM JE VYTVOŘIT PARALELNÍ ZPŮSOB ŽIVOTA PLNÝ LÁSKY A POZITIVNÍ ENERGIE.

TATO CIVILIZACE SE HROUTÍ A MYSLÍM, ŽE TATO NOVÁ SKUPINA, POZDĚJI SPOLEČNOST NEBO SNAD I JENOM JEDINEC, KTERÝ JE OCHOTNÝ NEZIŠTNĚ POMÁHAT OSTATNÍM, BUDE VELMI BRZY DŮLEŽITOU ZÁCHRANNOU SÍTÍ PRO TY, KTERÝM SE JEJICH UMĚLÁ CIVILIZACE ZAČNE RYCHLE A NEODVRATNĚ HROUTIT AŤ UŽ Z POLITICKÝCH NEBO KATASTROFICKÝCH DŮVODŮ.

MY TVOŘÍME NOVÝ SVĚT, NEJDŘÍVE V SOBĚ JAKO JEDINEC A POZDĚJI JAKO SKUPINA, KTERÁ VIBRUJE NA STEJNÉ VLNĚ. TÍM VYTVÁŘÍME ČTVRTÝ ROZMĚR, NOVÝ ČAS LÁSKY A SVĚTLA.

JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI VŠEM A PŘEJI DOBROU NOC.

SILVA

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Re: "husté zlaté světlo" - Anča

24. 9. 2021 13:09

Mám ráda diskuze a jsem přesvědčená, že než si tu lacině kýčovitě fňukat, je lepší jít klidně i do konfliktu.
Cítím, že mnoho lidí absolutně netuší, co se tu semlelo a nám nelásečkovým, co mluvíme o technologiích a mimozemšťanech, prostě nevěří, maximálně nás považují za duševně nemocné chudinky k léčení.
Samozřejmě nevím, co bude, ale na lásečku začínám být alergická a vím moc dobře, že kdyby mě někdo zavřel mezi 3 lásečkový antitechnicky uvažující milující paní, co nepotřebují mimozemšťany, tak za pár hodin vytáhnu kudlu. A to nejsem žádný technik.
V tomhle nejsem moc normální, tím jsem si jistá, proto se vyhýbám všem milujícím lidem.
Láska bez mysli mi těžce leze na mozek.
A jsem přesvědčená, že lásečka by brzo došla všem těm, kdo o ní tak rádi melou, kdyby jenom nahlédli nehezkou realitu.
A jsem přesvědčená, že kdo si představuje budoucnost jako lásku bez technologií a přítomnosti mimozemských ras na Zemi, plete se a bude si muset zvyknout i na tu neromantickou část věci.
Pro mě to je obraz pekla - sladko, láska, žádný mimozemšťani a klišé a kýče - radši si prostřelit hlavu.

Anča - Re:

24. 9. 2021 16:06

A ještě tohle: Milá ŠV, z vašeho rádoby láskyplného příspěvku cítím hlavně aroganci - leč se holčičko leč, vždyť jsi vlastně na palici. Nedivte se potom extrémně podrážděné reakci.
Možná jste tak trochu na palici vy s tou bagatelizací psychotronických zbraní a přítomnosti mimozemšťanů a třeba to brzy zjistíte.
Mimozemšťani GF nejsou totiž sonda do hlavy, to vůbec není technicistní bandička, narozdíl od té verbeže, proti kterým jsme bojovali X let v zoufalství a vysílení. A jen a jen zázrakem a extrémním racionálním chápáním kosmologie za hranicí lidských možností jsme to zvládli.
Odnaučilo mě to lhát a dle vlastních zkušeností vím, že kdo mlel o lásce a míru a uměřenosti, tak se nakonec odhalil jako temná kurva. Ty sladký kecy prostě lezou na nervy a oni takto narušovali a dráždili schválně. A jsem si jistá, že takoví jsou infiltrovaní mezi upřímné hledače i dnes. A sladkými kecy schválně dráždí.
Od té doby nesnáším láskocpáče a to to píšu velice slušně v poměru k tomu, co doopravdy cítím.

Další roky 2022 a 2023 by měly být stěžejní pro prolomení pravd.
Doufám, že to osvobodí nás, který jsme si zažili svý a nemáme jediný důkaz kromě fotek, že jsme obětí nepřiznaných technologií, nebo že jsme doopravdy v kontaktu s mimozemšťany a už jsme z toho těžce na nervy, protože čekáme už zatraceně dlouho a musíme zvládat extrémní zátěže.
Čeká se na co?
Až naivní fanynky naivní lásky unesou technokratickou realitu a existenci faktu, že z nebe nepřiletí Ježíšek, ale Galaktická federace.
To se načekáme a moc moc doufám, že se do toho řízne i na úkor fanynek. A tentokrát slzičky potečou jim.
No a nebo ne.
Zjistí se, že jsme fakt blázni a že pravdu má bůhvíkdo a realita lidstva této planety je čistokrevně nesmyslná.
Asi nejsem jediná, kdo je zvědavý na rozhřešení.

A jaká je realita Aštara, to si musí Silva pofackovat sama. Já jí vyjádřila svůj názor, o koho může jít. Nevycucala jsem si to z prstu, vážně mám takový zážitek s takovou skupinou mimozemců. Jsou to právdoláskařský pokustóni, kteří nás rádi straší, dramatizují a pozorují naše reakce. Ale do hlavy jí nevidím a jejího Aštara si půjčit nemůžu, abych ho zhodnotila. To si musí zhodnotit sama.

Tomáš - Re: Re:

24. 9. 2021 22:46

Ahoj Ančí, upust páru ŠV by měla být Silva a myslí to s tebou dobře.. Já obdivuji Tvé kritické myšlení kdy jsi ochotna připustit že tvoje komunikace a boje v rámci GF mohou být jen hrou telepatických technologií vládců a nebo realitou. Dnes na Cesty k sobě v Poselství Pleaďanů informovali o použití technologií podsouvajících lidem umělé vzpomínky na minulé životy kdy páchali špatné věci , mají se cítit provinile a snižuje jim to vibrace nemohou se pak napojit na svou božskou podstatu. Je třeba si sebe začít vážit a mít se rád , pomáhá několikrát denně si říci jsem jedinečná bytost plná dobra a lásky.. Přestat bojovat a začít milovat.. Možná jsi zklamaná láskou, nějakým mužem ,tak najdi jiného a bud šťastná, pak budeš mluvit svět a sebe úplně jinak..

Anča - Re: Re: Re:

25. 9. 2021 8:26

Ono se to hlavně Tomáši zvrhlo v utěšujeme Anču, lásečkujeme Anču, Anča říká divný věci, tak pojďte, dáme do toho hodně infantilních keců o lásce. O to sem vážně nestála.
Jo, mě to totiž zajímá na kost, na jádro, ať je to jak je to.
Bez nějakých keců o lásce.
To tomu fakt věříte? Vždyť jsou to sekářský mekty a z toho se mi dělá vyloženě blbě.
Mě zajímá, kde je pravda.
Ostatní zajímají jedině mekty o lásce.

To jsou takový nesmysly. Skupina, která se bojí racionálního myšlení a kritických diskuzí a která ráda pindá o lásce má být v budoucnosti opora pro hroutící se společnost?
To ať si dá Silva mokrý hadr na hlavu.
A doufám, že to není tahle ŠV.

Nevím, na mě se to tady stočilo do materialisticko - kýčovitých vod, kde mluvit o mimozemšťanech a armádně-vědeckých projektech, mocnářských problematikách, které se toho týkají, je tady nebezpečné, protože tady jede blbost a láska.
A to mě docela nas*alo.

Tomáš - Re: Re: Re: Re:

25. 9. 2021 9:31

Anči vždyt to není o tobě, vedeme tady nějaké diskuze a řada věcí vyplouvá na povrch a tvé obavy o tom že vznikne nějaká sekta láskařů jsou zbytečné... Je nás tady hodně starých duší a všechno jsme již zažili ,jsme schopni kritického myšlení a sama Silva se nechce pasovat do role bohyně a ovládat stádečko tupých oveček je jí to odporné a snižovalo by jí to vibrace šla by do temnoty. Spolupracujme a uvidíme... Je tady snaha zničení DNA bílé rasy potomků vesmírné rasy praslověnů polobohů tak abychom neměli přístup k naší dvanáctivláknové kvantové předloze DNA k vědomostem našich předků. A v té souvislosti Babiš již objednal 800tis. dávek pro děti 5-12let. K té lásce to je jediná cesta do vyšších světů a že jsme jí schopni tak nám bytosti světla pomáhají, celý vesmír vznikl z lásky zdroje a je radostným místem vše se raduje ve vesmírném zpěvu a tanci ,jen my díky nízkým vibracím to občas nevidíme..

Anča - Re: Re: Re: Re: Re:

25. 9. 2021 10:46

Ty asi jo, ty jsi schopen kritického myšlení od začátku, ale asi si to taky trochu idealizuješ. Jinak s tebou souhlasím a taky doufám, v to co píšeš, že Silva je dostatečně hrdá a aprobovaná bytost a nestočí to směrem sekta Aštar dvojka.
Vzhledem k tomu, že už má nastřádanou databázi svých diváků a je s Aštarem, tak jsem cítila jako čím dál více stoupající chuť na tohle upozornit. Až jsem to udělala, potom, co mi to dovolila nakousnut GF.
Nejvíc se celá věc rozchází v posledním videu Silvy, kde říká, že hrozí případné divadelní představení hollywoodských trháků - falešného agresivního invazivního UFO útoku. A že ne každý by tomu z mimozemců, co je zná, by tomu byl ochotný zabránit, ale Aštar určitě. To mi přišlo hodně divný, protože GF má možnosti takovým útokům zabránit a že by se zrovna k tomuto stavěli zadkem, to mi nepřijde.
Spíš to je tak, že jí GF, nebo Galaktická rada nevyjevila souhlas iniciovat se v Aštarových podvratných blbinkách.

Protože zrovna tohle téma je naprosto stěžejní.
Koukat na nebe nebo nekoukat na nebe? Bát se nebo nebát se?
Já říkám nebát se, naopak, na nebi se odehrává neustála snaha mimozemšťanů z GF zaujmout člověka tak, aby ho nekleplo a časem si zvykl, že létající talíře jsou opravdu standardní typ přepravy po Galaxii.
A není na místě se neustále obávat zlých mimozemšťanů, nebo reverzních strejcoher.

Falešný útok mimozemšťanů, jaderná válka spadá pod přímé kosmo kompetence GF, toto ovlivňovat a přímo zasahovat.
5G, očkování, Elonovy hry s nebem, daně, ... , tam už můžou zasahovat tak, jak jim lidské vědomí umožní svým pochopením, jak věci jsou a fungují.

A taky jsem si všimla důležité věci a to je právě ten boj. Lidi jsou úchylně orientovaní na lásku.
Já neříkám, že všichni musí vyznávat boj, na psychické rovině. To, co jsem prořila, bylo extrémní, mám k tomu i astrologické kompetence, dejme tomu, jistě to není náhoda. To není žádná davová záležitost, samozřejmě.
Ale "boj" na psychické rovině podle mne probíhá i dnes, ale už je to o něčem úplně jiném. Okultně - mimozemská část nepřátel, ještěřích temných a jejich bytostí zla, je poražena a není třeba se jich znovu obávat. Jistě probíhají vlny návratů, ale jsou slabší a slabší a vzdálenější a vzdálenější.
Boj je nyní o chápání, racionální vnímání věci, zakuklení se do jakési "lásky" mi přijde nic moc neřešící.

Ale mě je to koneckonců i jedno a nic nevidím jako tragédii. Možná lidi potřebují ještě kus té sladké láska cesty a nemá smysl, abych se do toho pořád tak motala.
Já jsem i ráda, že se mi cesty se Silvou rozchází a nemyslím si, že je to špatně. Zřejmě bylo skutečně důležité období, kdy jsem se synchronizovala s děním, které tu bylo sdíleno. Dlouho to vycházelo a Aštar mi nevadil.
Až až to video :-)

Petr - Re: Re:

24. 9. 2021 22:47

Možná že máš z minula negativní zkušenosti s křesťanstvím. Tam se typicky ty největší svině schovávaly za pseudo-lásku a za boha.
Já zažil od takových lidí spoustu podrazů.

A přesně tohle je ta nejrafinovanější metoda temnoty, jak člověka dostat. Že se sám svobodně zřekne lásky, po trpkých zkušenostech s pseudo-láskou.
Myslím že tohle kdysi způsobilo i můj pád do temnoty. Z čehož se tisíc let těžce hrabu ven.

Anča - Re: Re: Re:

25. 9. 2021 8:27

Křesťanství jsem úplně vymazala, to je pravda. Křesťanské hodnoty nechci už nikdy vidět :-)

Petr - Re: Re: Re: Re:

25. 9. 2021 10:14

Nejde o křesťanství jako takové. Ale o zkušenosti z minulých životů. Ty prostě přetrvávají dokud si to člověk nezpracuje a nesmaže.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re:

25. 9. 2021 10:51

Spíš jsem to pochopila tak, že ve společnosti je sdíleno mnoho špatných psychických vzorců uvažování a v této válce byly takové typy uvažování k ničemu a byly škodlivé.
Třeba "miluj nepřítele, nastav druhou tvář, odpusť a láska". V případě konfrontací s eminencemi temnot a ještěřími aligátoskými ksichty takové teze opravdu nejsou nápomocné.

T G MARSDEN - Vyší moc v akci

25. 9. 2021 10:39

https://vk.com/video400813730_456240554

Lenka_lea - Video telegram

25. 9. 2021 9:51

Info pro Silvinku! Technický smer, už istý čas fičíme na Telegramu, neviem či to tu niekto už spomínal ak áno pardon ,dnes video od jedného super pána Bali ,ktorý robí veľkú osvetu ,založili aj skupiny na telegrame pre ľudí ,ktorý potrebujú vedieť rôzne info ,ale nemajú zámerne tv ,niesú na zámerne fb alebo potrebujú zistiť kde sa dá ísť napríklad len tak von na pivo ,kde nedodržujú OTP pravidlá ,ale kde majú free zóny,no a dnes Michalko dokázal nahrať na telegrame videozáznam ,krásne to ide ,komentáre sa dajú korigovať ,nehľadáme sa tam a sú tam veľmi príjemné energie ,ak bol záujem tak tu by video šlo a takým štýlom ,že ho Mirko nebude vymazavať. Dokonca teda ,na pár výnimiek ,je tam komunita ľudí ,ktorá si fičí v hocijakých svetoch a človek si tam môže povedať čo chce a v akomkoľvek jazyku vesmíru ,aspoň v skupinách na telegrame kde som ja ,tak skúste a majte sa papa

zuzana - Re: Video telegram

25. 9. 2021 10:02

https://www.techbyte.sk/2021/02/telegram-najstahovanejsia-aplikacia/
aj elon musk podporuje telegram - najstahovanejsiu aplikaciu na svete

moja skusenost hovori - vlastne potraviny=zdravie
vlastne platformy=bezpecie
napr.nastub.cz ci tento klubik

"husté zlaté světlo" - Anča

24. 9. 2021 8:20

O hustém zlatém světle se teď mluví docela často.
Jedna paní na Slovensku vyzývala k modlitbám pro Slovensko, ať si lidi představí, že jsou tam a že právě šíří jakési husté zlaté světlo, které ochrání Slovensko přesně podle hranic. To mi přišlo zvláštní, protože kulticky je funkční spíše ČeskoSlovensko, než ty státy samy o sobě osamělé. Že to chce přesně podle hranic a zevnitř tam nahánět nějaké husté světlo, které prý vytvoří ochranu pro Slovensko.
Nevím, co je husté zlaté světlo, to bych kecala. Přišlo mi to podezřelý a říkala si: "bůhví co tam chceš babo zlatě mlžit a proč".
Tuhle jsem se ptala mimozemšťanů, jak jsou jim tyto plošné až nábožné akce platné a ukazovali mi, jak to vypadá.
Jakoby nad každým státem byla doopravdy bublina z energie, skutečně jsem viděla žlutou, až zlatou barvu. Ty bubliny se o sebe mačkají, dmou a nepřesahují hranice svých států, neboť jsou to všechno národní výtvory. V těch bublinách je neuvěřitelný rezervoár energie a dobré vůle, ale nezaměřený. Energie se v těch bublinách pne, visí tam a nikam nejde.
Je to přesně tak, jak to je a v tom astrálu se to nakonec ukáže přesně tak, jak to je. Lidi se dost nekonkrétně, až tupě modlí, či vizualizují, meditují, vytvářejí tu energii a pak ji vloží do toho rezervoáru, jen tak. V těch bublinách je tolik síly! A přesto je nám to prd platný svým způsobem.
Mimozemšťani říkají, že tu energii mohou brát, ale že mají málo podnětů od lidí, jak a kam ji nasměrovat, že všichni pořád jen a jen hromadí "lásku" a já nevím, jak všelijak tento proces "krmíme bublinu" nazývají.
Ale ono je potřeba taky vytvářet ty blesky nápadů, kam s tou energií, jak ji nasměrovat a použít. Aspoň v hlavě.
To je princip vizualizace a představivosti - co si umíme představit, to se může stát.
Asi si dám dneska vizualizační maraton o přistávání mimozemských plavidel na Václaváku, Pražském hradě či D1.
Už jsem po extrémně kruté válce, kdy nás smažily paprsky smrti velice alergická na teze, že mimozemšťany nepotřebujeme a poradíme si bez nich.
To proto, že přece jsme tolik tolik chytrý a tak mocinky milujeme.

Petr - Re: Anča

24. 9. 2021 9:12

Já jsem taky přesvědčený že mimozemské a zejména světelné bytosti rozhodně potřebujeme.
Taky si myslím že československo je energetický celek. Proto ho ilumináti taky rozdělili, že?

Na té druidské aktivaci pohraničních hor mi vadila jen ta věc, že to končilo východní hranicí ČR. Přitom i slováci měli chuť se zapojit. A potřebují naši pomoc. Protože ta jejich vláda je morálně tak na úrovni kanibalů a lovců lebek.
Kromě toho Mikulčice byly centrem Velké moravy, nikoliv jeho okrajovým cípem.

Zajímavé je, že je to zmíněno i v "poselstvích stvořitele" že ČSR bude tvořit jeden celek, a to překvapivě včetně zakarpatské ukrajiny.

Anča - Re: Re:

24. 9. 2021 9:22

Taky mi to přišlo trochu divný, že se druidi tak úzkostně drží hranic ČR.
Nevím, jestli to byl z jejich strany nějaký negativní záměr, to snad ani ne, spíš jsou to takové ty zromantizované a nevidoucí přístupy, kdy nevidí ten propojený systém, kde je nesmysl zastavit se na hranicích.

Anča - Re: husté zlaté světlo

24. 9. 2021 9:19

Připadá mi iracionální někam na blind posílat energii, ale většina lidí to asi tak dělá.
Že doma blaženě vrní a generuje "pozitivní" energii, aniž by měli jasné myšlení a nápad a záměr. Já se vůbec nedivím, že nás mají nějaké dravčí agresorské rasy k žrádlu, i na energetické úrovni.
Já bych měla pár nápadů. Nechat přistát létající talíř na Pražském hradě a pak nemilosrdně odtajnit ty technický svinstva, co se dějou, aby všechny ty pozitivní paní co nepotřebujou mimozemšťany (tzn. mají z toho bobky), se dostaly do pořádného šoku a přestaly pozitivně milujícně brzdit racionální myšlení a nutný vývoj.
Alieni nepřistáli doposud kvůli tomu, že mají vice nadhledu a rozumu, než já, která si nikdy nekladla za cíl milovat lidstvo.
Oni vědí, že by ty ženský vážně trefil šlak a na rozdíl ode mne jim to není šumák.

ANDREA - Re: Anča

24. 9. 2021 9:29

Wau...tak toto je perfektne napisane. Dalsie puzzle ktore mi zapadlo do mojho zivota....

zuzana - Re: Anča

25. 9. 2021 0:25

tiez mi ta ziadost prisla z viacerych stran, bolo to zvlastne, aj ta naliehavost ma prekvapila. potom som si datumy, kedy sa mala ochrana nad slovenskom robit, spojila s navstevou papeza na slovensku. sedelo to presne. vyslala som do vesmiru otazku. ako odpoved mi prisiel link od kamarata na piatkove vysielanie pana vk, ktory opisal energie sprevadzajuce tuto navstevu.
kedze nie som odvazna, ako ty, nechcem to reprodukovat, som si ista, ze to vsetci poznate. a v tej chvili prosba o naliehavu ochranu davala zmysel.
inac suhlasim, ze sme jedno spolocenstvo, a nase enegie sa uzasne doplnaju.

Daniela-Sovia - Dohoda o neútočení tady

24. 9. 2021 23:12

Laskavec BOJUJE po svém......Bojovník MILUJE po svém.

Názor sdělit.....ANO, ale tolerovat a nechat ty ostatní v jejich pozici bez zbytečné kritiky.
Každý z nás ať postupuje proti potvorákům po svém. I v tom můžeme být spojeni.
Vzájemný respekt nás jen posílí a naopak.

RESPEKT RESPEKT RESPEKT