Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 28.10.2021

28. 10. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Marci - Děkuji

28. 10. 2021 22:28

Děkuji Silvi za aktuální informace. Krasne a láskyplné podzimní dny ti přeji taky

Anča - díky za info

28. 10. 2021 21:19

Díky za informačně obsažné video. Souhlasím s tím 2022, GF mi taky říká, že už to nastartují, kontakt v příštím roce. Velice se na to těším, i kvůli tomu, že jsem skutečně již velice unavená nemožností cokoliv naplno racionalizovat a udělat z čehokoliv objektivní skutečnost. A pořád zvládat podprahové výsměchy typu "žena neschopná božské jisry projektující si vědomí do ufonů" Myslím, že tato událost bude konečná pro tu dlouhodobou nesnesitelnou paranoiu, nemožnost cokoliv vysvětlit a že skutečně nastartuje změny ve společnosti. Konečně skončí čas nedokazatelných mystérií.
Vyprávění o různých rasách a dimenzionálních bytostech mě zaujalo, je zajímavé a taky vnáší více světla do různých ne vždy stejných tvrzení různých médií a kontaktérů o těchto událstech.

adalgar - Re: díky za info

28. 10. 2021 21:54

Tohle naházejte spáčum,které znáte a záleží vám na nich. At si zvykají na potvory https://uloz.to/file/CqKVrX62G0fR/valerian-a-mesto-tisice-planet-2017-sci-fi-novinky-novinka-cz-dabing-mkv#!ZGt2AmR2A2IyZQtjZzEyLGxmZJDlLyWzZRqADwEKo2DjMzMwZN==

Petr - podnětné informace

28. 10. 2021 20:51

Děkujeme za podnětné informace.
Mám už delší dobu takový pocit, že tu jsou jak silné pozitivní energie tak negativní energie a záleží na nás, na jaké se napojíme. Respektive záleží i na tom nakolik máme vyřešené svoje problémy a karmické závazky, které nás umí hodit do těch negativních energií.
Lze to ale brát naopak jako velkou příležitost, kdy nás to hodí do srač... a my si naplno ubědomíme kde je ten zakopaný pes a kde nás to pálí, přičemž pak můžeme využít ty pozitivní energie abychom to vyřešili a ukončili.
Myslím že současné období Štíra je právě taková příležitost.
Tak toho koukejme využít k odhození záteží které nechceme vláčet dále svým životem.
Držím všem palce.

ps: doporučuju využít každý hezký den k procházce aspoň do parku když ne do lesa, to podzimní slunce není tak spalující a dokáže nabít člověka energií, zvlášť když odpoledne jdete po jižním/jihozápadním svahu s ne příliš hustým porostem

ludmila - Re: podnětné informace

28. 10. 2021 21:47

Silvi, mockrát děkuji za vyčerpávající informace. Všem tady přeji klid a mír v duši a krásný podzim.

Věrka Veitová - díky

28. 10. 2021 21:36

Děkuji, Silvyi, za zprávy. Je to vždy povzbuzení slyšet to, co cítím podobně a děkuji za podporu :).
Přeji hodně sil a krásné dny a mnoho dalších probuzených lidí
Věrka