Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 28.10.2021

28. 10. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zuzana - Ďakujem:)

29. 10. 2021 23:34

Veľmi pekne ďakujem Silviynka za ďalšie informácie.

Petr - co dělat prakticky?

29. 10. 2021 13:43

Nemůžu si pomoct, ale já jsem očekával poněkud praktičtější informace. Válka v podzemí a vesmíru zřejmě končí.
Ale "válka" na Zemi teprve začíná. Nevypadá to, že by šmejdi byli nějak oslabení, spíš se zdá že zdrojů a sil mají čím dál víc.
A lidi jsou čím dál víc dezorientovanější, zbabělejší, robotizovanější.

Jestli budou ty kataklyzmata, tak potřebujem u moci schopné lidi a krizovaé manažery. Ne sebranku neschopných zlodějských gaunerů, co zrovna vyhráli volby.
V tomhle nám žádně sluníčkové meditace ani fantazírování o ufonech nepomůžou.

Jestli se zhroutí (potopí) Západ, tak budeme mít zatraceně závažnější problémy než jen několikadenní blackout. Pokud odejde zásobování, tak tu nebudeme mít co jíst. V řadě věcí jsme závislí na zahraničním dvozu.
Jestli zemětřesení nebo něco jiného pocuchá německý podmořský plynovod, tak nám plyn půjde jenom přes válečnou Ukrajinu. To znamená že spíš nepůjde než půjde.

Sedění na zadku a spoléhání na ufony nás může stát statisíce zbytečně ztracených životů. Oni totiž i ty malé starseeds potřebují kvalitní lídlo, vytopený dům apod. , víme?

Zatím to vypadá, že se nám to zbabělé sezení na zadku a spoléhání na pomoc z vnějšku, může dost krutě vymstít.
K tomuhle jsme se sem neinkarnovsali, aby druzí vše zařídili za nás, a my jen někde z úkrytu sluníčkově polílali lásku.

Jana - Re: co dělat prakticky?

29. 10. 2021 14:43

Petře, svým komentářem jste mi ušetřil čas nad videi - děkuji. Však vás nikdo nenutí, abyste seděl na zadku, pokud s tím nesouzníte, udělejte, co vám radí intuice. Děláme to všichni, kdo nechce sedět na zadku a jen se vykecávat na sociálních sítích. Tenhle kanál ovládly "Anči", které si toho udělaly slabomyslnou sociální síť a tím přestal být důvěryhodný.

Anča - Re: Re: co dělat prakticky?

29. 10. 2021 14:59

Víte co, já jdu taky radši rejt.
Jinak pro vaši útěchu a korektní rozumnou zlou dušinku.
Mám v plánu se na diskuze na IZ radši už vybodnout, neboť jak jsem pochopila, nejsem tu na stejné vlně, jsem exot i na poli světa psychických médií s mimozemšťany.
Jestli nějak můžu jako psychické médium s mimozemšťany jakkoliv slabomyslně sdílením zážitků diskreditovat informační kanál Silvy, taky psychického media s mimozemšťany, o tom jsem nikdy ani nepřemýšlela, protože jsem se nedomnívala, že tu bude tolik lidí, co jsou proti mimozemšťanům a vedou proti nim neustálou agiktu, viďte paní Jano.
Tak se radujte, jdu po vašem vzoru rýt.

Ivan - Re: Re: Re: co dělat prakticky?

29. 10. 2021 16:59

Ja som opacneho nazoru a aj skuseností. Covidmagorina ma ukazat civilizacii ze sucasne struktury riadenia su uplne zbytocne. Ludia a komunity velmi dobre vedia co robit pocas katastrofy. Kataklyzmata toto iba umocnia. Ale ja to nechcem posilovat a davat tomu energiu, stale mam pocit ze je to pre zapadne krajiny prilis kruty trest. Citim ze Zem si to potrebuje dat do rovnovahy a zmazat karmu za celu dobu temna - a tak to bude. Bude to sila.
Cesi a slovaci, vy, my - hlavne muži by radi nieco fyzicky robili na zlepšovani spolocnosti, ženy-vedmy to budu usmernovat, tak to v buducnu bude.
Teraz - sme na konci cyklu, spolocnost je v rozklade a jednotlivec si vezme svoju silu a zodpovednost späť na seba.
Vnimam to teraz tak, ze musime iba čakať, sme blizko akehosi bodu nula.

Anča - Re: Re: Re: Re: co dělat prakticky?

29. 10. 2021 17:15

Doufám v jakési polořešení, že bude vznikat nová struktura společnosti ve spolupráci s mimozemšťany, zatímco bude umírat starý věk se všemi jeho atributy. Zřejmě bude chaos, otázka je, jak moc velký, jak se situaci podaří zvládnout.
Ženy zafungovaly v tomto procesu jako strážkyně života, bylo ze strany temných sáhnuto na integritu a budoucnost nejen lidské bytosti, ale i planety, jako takové a vzhledem k přepjaté misogynii, která se šokujícím způsobem promítá do myšlení mnohých mužů doposud a bezohlednému drancujícímu přístupu temných plazů, kteří ženský element napadli jako základ lidského života, se základní nálož řešení problémů ocitla na ženách. Mužský akční element zastupovali mimozemšťani ve spolupráci s proti NWO podzemními hnutími, kde také vesměs fugurovali muži.
Byla to kultická čarodějná časoprostorová válka a západní státy schytaly obrovské množství naprogramovaných dějů, které byly namířeny proti nim a prošly fofrem kosmického zákona, protože byiy základnou iluminátů. V dobu kolem Íránské krize 2019/2020 zuřila militantní válka, kdy se hrálo i o odvrácení tohoto konfliktu, vše se odlehčilo až na jaře 2020. Ale jsem si velice jistá tím, že naše planeta se se vším popasuje spravedlivě, protože se sečtou veškeré projekty a vygenerují se podle kosmického zákona.
To máte jako s lidstvem a jeho osudem - ano, podařilo se nám odvrátit válku mezi Íránem a USA, což byl základní předpoklad, aby mohlo dojít ke kontaktu a galaktické době, že bude mír a války utichnou.
No, ale zase se z toho vygenerovala možnost pro temné - covid vakcína a na to jim naskočilo nehorázné množství lidí, na to, jak ubohé měli podmínky.
Mohli si dovolit chřipku a očkování proti tomu. To je na první pohled smutný výhled.
Ale temným mediálním mágům se z toho podařil apokalyptický jev.

Petr - Re: Re: Re: Re: co dělat prakticky?

29. 10. 2021 17:53

Ivan:
To je zajímavý pohled na věc. Zřejmě jde opravdu o mazání karmy. Bohužel, ilumináti tou šílenou masírkou neumožnili postupné a vědomé smazání karmy. tak to asi proběhne živelně. Jak karma území, tak historická karma národů, a schytají to ti chudáci co jsou na tom území inkarnovaní teď. Plus má Západ karmické dědictví Atlantidy.
Ti co to způsobili jsou ovšem ve své "safe zone" na druhém konci světa. I jako kdysi ti největší šmejdi věděli jak přežít konec atlantidy. Viz Noe a jeho Archa.

https://www.youtube.com/watch?v=H4OXkoT81Jw

To je jejich taktika, když nemůžou společnost ovládat, tak ji zlikvidují a vybudují ji odznovu podle sebe. Snad se tomu tentokrát vyhneme. Což se nám posledních 60 000 let nedařilo.

Potíž vidím v tom, že Čína a její globalistické "iluminátské" struktury to v pohodě přežijí. A bylo by nemilé, kdybychom my skončili ve středověku, ne li pravěku, a mocná high-tech čína by tu zůstala.

Pokud se globalistům podaří spláchnout z povrchu zemského slovany a oni sami přežijí, tak by to byl definitivní konec civilizace. Proto se mi nechce spoléhat na hypotetickou pomoc ufonů.

HH - Re: Re: Re: co dělat prakticky?

29. 10. 2021 17:29

Ančo jste tu správně, však se příští rok dočkáme.....a nic si neberte osobne...ja za sebe se na Vaše příspěvky vždycky moc těším...:,-)

Anča - Re: Re: Re: Re: co dělat prakticky?

29. 10. 2021 18:18

Děkuji, já si uvědomuji, že mám takových ohlasů více a že případné výpady ze strany jednotlivých nijak zvlášť se projevujících identit mohou být útoky temných.
Osobně se i trochu těším, až mi tuto možnost Silva přetne uzavřeným vysíláním, bohužel jsem se svým excitovaným vědomím po celý život těžký narušovatel a nechtěná vůdkyně veškerých diskuzí, kam se jaksi nakýbluji, protože jsem ve virtuálním prostoru výraznou osobností díky až grafomanství i díky svému drzému jednání, které jsem si časem vybrousila jako sebeobranu. Je to výsledkem trolení NWO a předsudků ohledně klasických čarodejnic a taky archetypální reakcí, které si takto tím svým "normálním" pokecem vyvolávám.
Vždy jsem měla takové období, kdy jsem vyhnala jakoukoliv diskuzi do takové podoby, že mě sejmulo NWO, buď reálně ve virtuálu všelijakými záhadnými hackerskými zásahy a nebo rovnou šlupkou do hlavy. Třeba v r. 2015 fakt nesnášeli diskuze o elektrosmogu z wifin.
O to více jsem si oblíbila období, kdy na žádné diskuzi neaktivizuji. Věřím v Silvu, že mi to utne :-) Až dá konečně jednou to video pod heslem a já budu mít svatý klid.
Zřejmě je teď období, kdy mám psát, tak píšu.

Ivan - Re: Re: Re: Re: Re: co dělat prakticky?

29. 10. 2021 18:37

Uvedomujete si vôbec, že transformatory volnej energie na teplo a elektricke napätie sú ešte väčšim kataklyzmatom pre terajšie štruktúry moci ako očakavané prírodné kataklyzmata ??!!!??

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: co dělat prakticky?

29. 10. 2021 19:53

Já si uvědomuju, že volná energie je samozřejmě definitivní konec současných struktur.

Jeden se diví... - Re: Re: Re: Re: Re: co dělat prakticky?

29. 10. 2021 20:44

Ančo, vy nemáte nic jiného na práci, než denně psát desítky nesmyslných textů na tomto kanálu? Jděte dělat něco užitečnýho, třeba vytřít schody. Vaše ego je tak nepochopitelně obrovské, že byste s ním mohla podpírat stropy. Čtete zpětně, co píšete a jak se trapně předvádíte? Nechápu, jak vás tady někdo může číst, natož podporovat. Díky takovým jako jste vy, bude duchovní život stále zesměšňován, natož aby připustili existenci UFO. Fakt hrůza a nechápu, že vás provozovatel dávno nezablokoval.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: co dělat prakticky?

29. 10. 2021 20:51

Ale kdo jste vy?
Kdo jste?
Nějakej trotl od NWO?

Já mluvím o tématech, o kterých mluví i Silvie a stalo se mi to. A považuju to za dobrou věc, psát o tom, protože někomu to může pomoct.
Jděte si se svými korektními nesmysly do UFO světa vědy a NWO.
2022 ukáže.

Pokud mě tu Silvie nechce, tak ať mě blokne, já s tím souhlasím.

Anna - Re: Re: Re: co dělat prakticky?

29. 10. 2021 21:28

Tleskám

Tomáš79 - Re: Re: co dělat prakticky?

29. 10. 2021 18:18

Souhlasím s tebou Jano. Ovládla to tady Anča se svou posedlostí GF. Ale je tady ještě Anael která je úplný opak. Je sice těžké se v těch komentářích vyznat protože Anča reaguje na vše a dokonce i sama na sebe ale snad se to změní.

Anča - Re: Re: Re: co dělat prakticky?

29. 10. 2021 19:51

A co máte vy? Tak něco napište, já mám co říct, tak píšu. Vy si stěžujete a jedovatě rejete. Tak se zapojte. Kdo vám brání? Já?

Tomáš - Re: Re: Re: Re: co dělat prakticky?

29. 10. 2021 20:49

Anča tady řádí jak černá ruka a děsí všechny svou Galaktickou Federací a ta je lékem na všechny neduhy..

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: co dělat prakticky?

29. 10. 2021 20:55

Jé já se vám na to fakt vy*eru, když vám chudinkám tak vadím.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: co dělat prakticky?

29. 10. 2021 21:30

Né Anči bez tebe by to nebylo ono, jsi jedna z nás.. Jen si ted představuji temný jak musí číst ty tvoje konentáře asi jim už z toho praskla hlava nebo se zbláznili.. Je to takový psychologický boj..

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: co dělat prakticky?

29. 10. 2021 21:40

Já umím morbidní věci a mám silné konstelace Štíra, ač nejsem slunečním znamením štír. Takže přes listopad bych mohla na tomto webu udělat spoustu užitečné práce.
Ale popravdě, tempo a inciativa mého působení tady podle mě nezaznamenává nijak velké pochopení.
Jsem brána za temnou zkázu a Antikrista předpokládám, objekt k polepšení.
Jenže mě to i baví, přiznám se, že asi sotva se někdy stanu společenskou bytostí, abych se tu chtěla se všemi objímat a dojímat se.
Kostky jsou vrženy, mimosmyslové projekty GF už běží, kdo uvěřil bábě Namu a bojí se, jeho věc.
Já se ve skutečnosti už nemám proč rozčilovat, se mnou to už asi nešvihne, když přilítnou.
Ale zvládat psychologické hry NWO rozvracení diskuzí a tažením proti Anče, zvládat misogynské vzteky celý listopad, no nevím, fakt asi půjdu radši rýt.