Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 28.10.2021

28. 10. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jindra - Je to o něčem

3. 11. 2021 11:26

Paní Sylvo, děkuji za vysílání. Je velmi občerstvující Vás zase vidět a slyšet. Také to vnímám podobně a protože je mi 66 let, tak se s tím nemohu podělit s vrstevníky. Jsem ráda, že Vás mohu poslouchat. Jindra

Lambar - Testy, očkování, náhubky

3. 11. 2021 8:12

Ani jedno nehodlám podstupovat. Všude chodim a nikdo nic nevyžaduje. Tedy to neřeším. Nemoci se nikdo nebojí. Tam kde bych narazil. Hold odejdu a pujdu jinam. V nejhorším přijdu o praci. Otevřu si zase živnost.

Anael - Návod na ochranu před umělou inteligencí , negativními mimozemskými entitami.

1. 11. 2021 12:22

Ahoj, asi se budu opakovat protože už jsem zde o tom psala, ale protože vidím že se nám tu objevili lidičky co mají problém najít klid třeba na meditaci můžeme si to zopakovat. Něbotˇopakování je matka moudrosti . Takže ,snažte vše vypustit z hlavy, zastavit myšlenky . Zapalte si bílou svíčku, nebo jděte na slunce .Pokud jste doma, zapalte si tyčinku, já používám vonné tyčinky většinou od Satya Saibaby Nag Champa nebo prostě nějaké vykuřovadlo které je vám milé a cítíte se uvolněně. Důležitý je prvek ohně (očištění) ,vůně nejrychleji působí přes limbický systém v mozku (stav klidu). Jděte do vnitřku sebe ,tam kde je srdce. Představte si ten duchovní prostor a sedněte si tam a pozorujte . Důležité je co uvidíte ,co to vlastně máte uvnitř sebe s tím pak pracujte. To jsem odbočila , toto je individuální záležitost a tím se zabývat tady nebudu. Zpět k ochraně ,pokud máte v sobě klid, pokud ho cítíte jste oproštěni od strachu potom až teprve potom si udělejte ochranu a to pravidelně zpočátku ráno a večer než půjdete spát. Ochrana je buď klasické světelné vajíčko nebo koule někdo si dělá i Merkabu. Návodů je na internetu spousta. Tyto ochrany jsou fajn když se chystáte třeba jít do velké společnosti lidí např. na nákup. Nepomůžou vám však s jinými druhy predátorů ,proto tedy zopakuji jednoduchý návod ,který zvládne úplně každý. Když se postavíte nakreslíte si v duchu na zem kolem sebe kruh ze zlatého světla. Tento kruh potom zvedáte vysoko, vysoko nahoru až do nekonečna a to samé směrem dolů. Vznikne vám tunel a vy do něho pustíte zlaté láskyplné světlo. Ucítíte klid a potom už můžete pozorovat jak se k vám začnou chovat jiní lidé. Schválně si to zkuste a pak sem napište jestli se něco změnilo a co jste pozorovali. Samozřejmě pokud budete chtít. Staňte se pozorovatelem...Berte to jako hru a možná zjistíte že vás ta změna začne bavit :) .

Dáša M. - Re: Návod na ochranu před umělou inteligencí , negativními mimozemskými entitami.

1. 11. 2021 15:18

Anael mě to funguje již dlouho + přidávám úsměv a vnímám, když platím na pokladně jak se paní prodavačka uvolní. Zároveň tu ochranu mám takovou, že já si paní prodavačku neberu s sebou :), ale prostě to pole je hřejivé, beze strachu. (aby to někdo nepochopil jinak).
a v obchoďácích možná bych přidala, pro toho kdo neumí si vytvořit ochranu - zpívej si ÓM (klidně šepotem, nebo v duchu - také celkem zabírá, dostává tě do klidu)

Anael - Objevte klid

30. 10. 2021 17:35

Ahoj všem. Všimněte si prosím obvyklého jevu, který tu pozoruji a je tak typický pro národy ,které byly u někoho v podrůčí což naše státečky byly dlouhou dobu. Byly jsme zvyklí vždy někoho poslouchat a dělat na někoho jiného. Tak trochu jsme zapomínali na sebe a naše přání. Chybí tu představivost o šťastné budoucnosti a o tom co by jsme opravdu chtěli. Doufala jsem ,že nejsme jen ustrašený národ který věří jen špatným věcem a špatným zprávám. Proč vymýšlíte katastrofické scénáře, když se tady nic takového neděje a k ničemu takovému vůbec nemusí dojít? Je to pouze o tom změnit způsob myšlení a připustit si, že je možné aby nastala změna k lepšímu a ke svobodě. Vím že každý má nárok říci svůj názor a tak mi dovolte abych to učinila také. Já s žádnou velkou katastrofou nepočítám. Nic takového se dít nebude. Takové zprávy se ke mně nedostaly. Také je nehodlám podporovat. Je to totiž jeden ze způsobů jak navodit strach. Strach má nízkou vibraci. Uzamyká tyto vibrace v organizmu. Potom do nás mohou mikroby, plíseň malé organismy a vše co je na stejné nižší frekvenční úrovni, takže se můžeme stát velmi zranitelní. Když se bojíme snižujeme svůj imunitní systém. Uvědomte si že strach nepřichází zevnitř vás ale zvenku! Když odmítnete tento koncept strachu a řeknete nesouhlasím a ignorujete ho, hodně se vám uleví. Co je důležité naopak zvýšit své vlastní vibrace, radost má vysokou vibraci, meditací zvyšujete své frekvence. Někteří z vás tu psali o Nicolu Teslovi ten o frekvencích toho věděl a napsal opravdu hodně .Tak je uveďte do praxe a neteorizujte jen o nich. Začněte každý u sebe. Nějak se začít musí. Stav světa je odrazem stavu obyvatelstva který v něm žije. Velitel Plejádské flotily řekl krásnou větu : Jak máme zachránit vězně, který se nechce pustit svých vlastních řetězů? Jsou bytosti, věci a objekty ukryté ve vyšších frekvencích ,abys je uviděl musíš zvýšit tu svou ! Stojí to za to, věřte mi. Makejte na sobě, čistěte své minulé já, propouštějte, odpouštějte jiným i sobě ,naučte se mít rádi , pak teprve budete schopni milovat i ty ostatní. Já si tím také prošla a dělám to stále celou tu dobu co tu žiji , protože těch životů co jsem prožila a těch chyb co jsem udělala... To ale každý, neznám nikoho kdo by něco nepokazil.

Kristýna - Re: Objevte klid

30. 10. 2021 18:35

Krásné Anael, 100% souhlasím!

Barča - Re: Objevte klid

30. 10. 2021 20:06

Krásné :) už jsem si říkala, že jsem tu snad jediný optimista a ještě k tomu hloupě naivní :D děkuji :)

Šárka - Re: Objevte klid

30. 10. 2021 22:16

Krásná slova. Velmi Vám za ně děkuji ❤️

Hanka B - Re: Objevte klid

31. 10. 2021 10:16

Děkuji Anael, mluvíš mi z duše

Zuzana - Re: Objevte klid

31. 10. 2021 15:06

Nemyslím si že ignorovat strach že řešení :) právě naopak..pak dokážete rozpoznat co se skrývá mezi řádky a jestli je to vaše nebo ne..pokud z toho cítíte strach pak je to něco vašeho.neverim po tom k jakým informacím jsem se dostala já,že být v pozitivite naivní a když nedokážeme rozeznat temnotu od světla budeme tu v naivním slunickareni a dojdeme k tomu jako Atlantida a jiné vyspělé civilizace kde byla jen láska a nebyla schopnost se bránit...chcete zaniknout??? Tak mějte kritický pohled na tuhle realitu.za mě je dobré znát víc úhlu pohledu než jen jeden. Protože hodně lidem se otvírají věci které jsou odlišné od toho co vnímají ostatní a díky druhým a vnímání druhých se můžeme dostat sami do sebe ..ale ve zdravý formě a ne ,být všichni pozitivní a nechat si vše bez zájmu o znalosti svých práv protože o ty ted hlavně půjde...a kdo si to neobhájí bude hrát hru dál .

Petr - Re: Re: Objevte klid

31. 10. 2021 18:45

Taky si říkám že budeme muset asi rázně nastavit hranice těm šmejdům, jinak to nedopadne dobře.
Budovat paralelní "lesní" civilizaci, proč ne. Ale pořád tu máme ty šmejdy kteří mají moc. Ikdyž... ta moc se povážlivě kymácí.
Z čeho asi tak budou udržovat represivní složky, když nebudou daně?

Nejspíš jde o to, nechat odumřít to staré, ale s co nejmenšími škodami. To znamená, že to bude vyžadovat značné nasazení ode všech. Ne dřepění v koutě a meditování.
Někdo totiž musí udržovat základní infrastrukturu v chodu, jinak to bude zlé.
Nemůžou miliony lidí z měst ze dne na den utéct do lesa a tam žít spokojený život.

Tomáš - Re: Re: Re: Objevte klid

31. 10. 2021 18:56

No to by tady nějaký lesy museli zůstat, chemtreils je otrávil a denodeně vidím plný kamiony jak míří do Rakouska.. Není žádné volné území kde by se dala vytvořit paralelní nová civilizace všechno někomu patří a lidí je moc. Je reálnější udělat revoluci svrhnout vládu a obvinit je ze zločinů proti lidskosti.. Ale jak řekl Petr Volný NENÍ PRO KOHO DĚLAT REVOLUCI... 1,33%

Petr - Re: Re: Re: Re: Objevte klid

1. 11. 2021 10:20

To si taky říkám, jak mám pomoct někomu, kdo se drží těch svých okovů jak bláto košile. Jak pomoct otrokům co chtějí zůstat otroky?
Respektive jak pomoct někomu koho programuje televize na biorobota ?
Biorobot už nemá vlastní vůli.

Co se týče těch lesů, tak to je důsledech chamtivosti lesníků co všude nasázeli rychlerostoucí smrky (=rychlý prachy). I tam kde nepatří. A v rámci klimatických změn a návratu k normálu ty smrky prostě umírají.
Takhle to je.
Duby, buky, habry jsou v pohodě.

Jen javory napadá jakási divná skvrnitá plíseň. To jsem nikdy předtím neviděl, všimli jste si těch listů s černými skvrnami?

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Objevte klid

1. 11. 2021 11:39

Mě chcípnula i 5let stará švestka loni úplně zdravá v super kondici, opravdu to vidím na chemtreils záleží jaký svinstvo do toho přimíchají pro čechy a jak říká Silva rozhodně nás nešetří protože to tady moc svítí.. Listnáče díky tomu že jedovaté listí na podzim zhodí tak přežijí déle, ale jehličnan pokud zhodí jehlice je poněm a umírající stromy pak zpracuje kůrovec.. Proč asi naše šumava umírá a ta německá je netknutá - šmakuláda chemtreilsu zabíjí naše lesy. Němcům a rakušanům to vyhovuje dostanou levný dřevo a nemusí těžit své lesy a pak nám dovezou OSB desky nyní za 3násobek. Ty duby taky kácí i když jsou zdravý, vidím to na solnicích..

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Objevte klid

1. 11. 2021 13:33

Jak moc stará švestka? My měli na zahradě švestku po pradědovi.
Odolávala suchu, plísním, všem chorobám. Plodila ikdyž všem sousedům okolo plody popadaly a stromy měli napadené chorobami nebo s usychajícími větvemi.
Plody měla velké a chutné.

ivo - Re: Re: Re: Re: Re: Objevte klid

1. 11. 2021 11:44

Od roku 1995 je podíl smrku ve výsadbě max 1/3,sadí se hlavně buky,jedle.Duby a jedle sežere zvěř,někdy i buky a můžou být natřené odpuzovačem.Javory kopytnatcům chutnají taky.

Anael - Re: Re: Objevte klid

31. 10. 2021 21:18

Ahoj, že je něco špatně lze poznat i beze strachu. A beze strachu tomu zlu čelit. Když se nebudete bát budete schopni čelit zlu. Strach vycítí predátoři a pak útočí. Účelem je nevyplašit útočníka a učinit věc kterou máte tak aby vás nenapadl a vy jste zůstali v bezpečí. Pak ho můžete odzbrojit a třeba i s úsměvem. Pomůže vám k tomu vaše vnitřní vedení. Moudrost je v tom že můžete dosáhnout cíle i bez toho aby jste ohrozili sami sebe. Prostě si věřte že to dokážete a je-li právo na vaší straně není o čem pochybovat. Rozlišujte strach a nevědomost nebo naivitu. Pokud znáte protivníka a víte co lze od něho očekávat ,znáte jeho strategii tak máte vyhráno. Naštěstí my jsme protivníka znaly a také jeho slabiny, proto se nebojím ,vím že v tom nejsme sami. Tedˇje třeba aby lidé byli silní aby aby byli schopní postavit se na vlastní nohy. Jsou potřeba podpořit aby si věřili a ne jim házet klacky pod nohy. Hlavně ne ze strany duchovních bytostí, jestli jsou opravdu duchovní a míří ke světlu tak tam jsou jen vyšší vibrace. Strach je nízko vibrační ,nemá tam místo.

Honza - Re: Re: Re: Objevte klid

31. 10. 2021 23:12

Díky :)

Veronika Kolouchová - Re: Objevte klid

31. 10. 2021 21:57

Jojo, taky to tak vidím... Bydlím na vesnici, dvě děti, dvě kočky a k tomu šikovný chlap a když mě zrovna nenasere on nebo tchýně nebo děti jsem v pohodě..

Lida Helligerová - Re: Objevte klid

1. 11. 2021 8:53

Díky, Anael, konečně někdo s kým můžu bezezbytku souhlasit.
Vůbec si nepřipouštím nic špatného. Stojím pevně ve svých zásadách a čím víc protistrana tlačí, tím vic jsem si vědomá vlastní síly. Věřím v lásku, dobro, sílu spojenectvi a šlechetnost.
Dokážeme se ubránit čemukoli jen pokud budeme silní, pokud budeme opravdu chtít a nenecháme se zlomit.