Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 28.10.2021

28. 10. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petr - Re: CENY a zdražování.

31. 10. 2021 22:14

Vše co bylo falešné a podvodné se hroutí. Potíž je v tom že falešné je tu skoro všechno. A češi si rádi ještě lžou do kapsy.
Proto to jde tak blbě. Ale můžeme si za to sami. Sebeklam je nebezpečná věc.

Veronika Kolouchová - Re: Objevte klid

31. 10. 2021 21:59

Jojo, taky to tak vidím... Bydlím na vesnici, dvě děti, dvě kočky a k tomu šikovný chlap a když mě zrovna nenasere on nebo tchýně nebo děti jsem v pohodě..

AnGaja - Poděkování

31. 10. 2021 10:16

Milá Silvo,
chci poděkovat za informační video, které mně také dojalo. Pokud se vyplní události, tak bude konec koronavirovém šílenství. Aspoň doufám, začnou nám jiné události. Myslím si, že příprava GF na komunikaci je tedy na místě, abychom se pak z toho ne..
Ti, kteří budou schopni komunikace budou pomáhat ostatním. Tak to cítím.
Děkuji také DÁŠI M. za inspiraci znovu objeveného Joe Dispenzy, kdo máte přístup na MATRIX 2001 má tam 23 videí. Zkoukla jsem "Nadpřirozené dýchání", které mi mnohé dovysvětlilo, díky.

Jinak všimli jste si jaké máme krásně čisté nebe ???? Že by došla nějaká směs :)

Přeji Všem krásnou, slunečnou neděli..

Martina a Tomáš - Ako rozlíšiť dobré mimozemské bytosti

31. 10. 2021 9:50

Dobrý deň.
Najprv by som sa chcela spýtať, akým spôsobom budete rozlišovať. Ja viem, srdcom, ale niekedy sa seknem pri ľuďoch, a to môžem povedať, že to rozlišovanie mi ide výborne.

adalgar - Jak se z prevíta stal svatoušek.

31. 10. 2021 1:26

https://newtube.app/user/yandex/pMpH7yR

adalgar - Zprávy z bojiště

30. 10. 2021 21:39

https://newtube.app/user/yandex/EVts7o7 https://newtube.app/user/yandex/LwFdAnJ https://newtube.app/user/yandex/ilBuPql

Iva - Děkuji ❤️

30. 10. 2021 20:48

Silvinko s velkou pokorou děkuji ❤️

Kristýna - Norimberské procesy 2

30. 10. 2021 18:14

https://cz24.news/1-000-pravniku-a-10-000-lekaru-podalo-zalobu-za-poruseni-norimberskeho-kodexu/

Ivan - Re: Objevte klid

30. 10. 2021 18:02

Objavte kľud, držte svetlo a vezmite si spať svoju silu.
Možete skúsiť:
- plný bránicový dych
- shankhapkakshalanu po novoluni do 4. lunarneho dňa
- pôst podľa typu, alebo pôst v 11. Lunarnom dni (ekadasi)

Zamerať sa na pravidelnosť, nie na intenzitu. Budete potrebovat svieže a silné telá.

Dáša M. - Silvi děkuji nejspíš za Tvé poslední video

30. 10. 2021 17:16

vypadáš lépe, ale stejně tam vidím kolik máš práce.
hmm a k videím - no blíží se to opravdu dost rychle, když jsem některé informace slyšela kolem roku 2010 - tak jsem si říkala, že než se začnou dít takové šílenosti, to už zde nebudu. A nějak se to vše zrychlilo. (mám na mysli kataklyzmata)
Paralelní světy - to vím, že zde jsou. Pro někoho jsou nebezpečné, pro někoho zajišťují bezpečí - a vše je to o našem nastavení v mozku - co tam probíhá a samozřejmě v srdci.

S dovolením si dám zde odkaz: https://elopage.com/epl/htsA7AWHamETEyG66Mjd - je to asi pro ty kdo chtějí vysvětlit jak funguje naše mysl a co si můžeme nastavit a co změnit! Je to bezplatný kurz Dr. Joa Dispenzi.
Protože i já si myslím - že to na co myslím, to si vytvářím. (a pokud nějakým způsobem uhnu, tak ano může na mě "zaútočit" negativní energie, ale umím a snažím se s tímto pracovat)

a touto větou se dostávám k Petrovi a ezoteričkám. Ony ty dámy pomáhají některým lidem udržet se v této době a to, že si berou peníze - to je v pořádku. Jíst nemusíš - znám pár lidí, kterým stačí hrstka salátu. Jenže složenky ty nezaplatíš lusknutím prstu.....
Mám taky hypotéku, takže musím nějak zajistit rodinu, protože manžel nevydělává tolik abych si já jen tak dělala své stránky a nemusela chodit do práce (ač ta práce mě baví a zatím mi nevadí).
A očko. se nenechám, protože stále věřím, že prostě zaměstnavatelé pochopí, že když vyhodí z podniku najednou 50 lidí tak je tak rychle nenahradí..... jenže to se my lidé musíme spojit a dělat pro to něco že :) nejen zaměstnavatelům nebo vládě furt kývat na jejich vymýšlené blbosti. Prostě říct dost s úsměvem, tím odzbrojíte dost lidí :).

a poslední věc - ještě by mě zajímalo zda někdo z Vás kdo čte zde tyto příspěvky vidí naši Zemi jako ji viděla Dolores Cannon. Viděla, že se od původní Země odlepuje lehčí pročištěná Země (jakoby byly dvě). Děkuji

Ivan - Re: Silvi děkuji nejspíš za Tvé poslední video

30. 10. 2021 17:44

Chodi mi, ze to co stane do 2028, to nikto nevie okrem Boha.
Vedmy a citlivci citia iba pravdepodobné udalosti, možnosti a alternatívy.
A tak je to správne.

Ivana - Poděkování

29. 10. 2021 9:50

Děkuji za informace už jsem se na ně těšila. No bude to stát ještě hodně lidských životů. Ale s tím se počítalo, já už to cítila nejméně 5 let, že začnou čistky na zemi a odejde mnoho lidí. Na druhou stranu můžeme být rádi, že se zachrání víc jak polovina a třeba se to povede ještě meditacemi a synchronizacemi změnit a o nějaké procento přeživších to poskočí. Bude to záhul jak na naší psychiku natož na psychiku lidí co jsou probuzení jen trošku nebo vůbec. To se pak ukáže jaký mají charakter duchovně založení lidé co jsou takto založení od srdce, kteří budou ochotni pomoc těm nevědomým a pak tu bude druhá skupina tzv. duchovních lidí, kteří mají jen plnou papulu, ale zachrání si jen vlastní zadnici. A co to tak sleduju tak těch druhých je dost. Ženou se jen za duchovnem jako za senzací a aby si zpestřili život.

Petr - Re: Poděkování

29. 10. 2021 13:32

Spíš než ezo-sluníčkářská meditace by pomohlo aby se v médiích konečně vysílala pravda. Meditace jsou naprd, když ti tu ČT vymývá mozky milionům lidí. To anuluje veškeré účinky.
Nechápu úplně, kde Silva vzala těch 60% probuzených. Jak to sleduju na ulici, tak probuzených je sotva 10-15%.

Ivana - Re: Re: Poděkování

29. 10. 2021 15:39

Já jsem nemyslela meditace na probuzení, kdo chtěl už se probudil. Myslela jsem co se dělali doposud se Silvou třeba na zmírnění kataklyzmat. Povedly se už změnit jiné věci tak proč by nešlo tohle. Ale záleží jestli by nahoře k tomu dali povolení třeba už jsou ty % daná a neměnná.

Petr - Re: Re: Re: Poděkování

29. 10. 2021 15:58

Podle mě tu jde o určité nepochopení. Kdyby totiž byly lidé opravdu probuzení, tak by všechny procesy včetně kataklyzmat apod. probíhali mnohem mírněji, protože lidé by to sami usměrnili.
Tohle ufoni bohužel nepochopili. A nechali lidi zdebilizovat a naočkovat.

Před tímto jsem varoval už 3 roky zpátky. Nikdo neposlouchal, každý namistrovaný, jak bude záblesk a nevímco.
Fakt jsem si připadal jak hlas na poušti. Doslova jsem křičel, že když nechají médii zdebilizovat 90% populace, tak bude leda hovno, a ne žádný záblesk a přechod do vyšší dimenze.
Všichni ezoterici byli tak uchvácení velikášskými představami, že tyhle varování vůbec nevnímali.
A teď na to dojedeme.
Protože je to velikášské blábolení o světlých zítřcích, místo střízlivého uvažování, stále neopustilo.

Anča - Re: Re: Re: Re: Poděkování

29. 10. 2021 16:26

No a co toto emotivní pohlášení nějak racionalizovat.
Já to říkám stále - ženy čarodějnice se podílely na informačně - energetické válce ve spolupráci s mimozemšťany.
Muži by měli vyvíjet aktivity jiného druhu - mužů čarodějů je v tomto procesu minimum a když, tak jsou většinou černí mágové. Muži, kteří využili svoje možnosti stavu patriarchálního světa existují - S. Greer udělal základní cestu, Chvátal informuje, co dělali a ví insideři, dále existují velká hnutí, která na mimozemšťany kašlou - proti očkování skupiny atd.
Každý muž i žena mohou přeci dělat vše, co je v jejich silách a přesvědčení.

Já mluvím s mimozemšťany a spolupracovala jsem s nimi a dovoluji si o tom tady diskutovat, což evidentně temným vadí. Když ti vadí mimozemšťani, proč se neangažuješ nějak jinak?
Proč neustále mluvíš o mimozemšťanech s nenávistnou agitkou proti nim, aniž bys respektoval jedno jediné svědectví o nich?

Tak se na ně vykašli a jdi něco dělat.
Ženy čarovaly. A mimozemšťani jim nevadili.
A doposud nám nevadí.
Nikdo tě nenutí na ně jakkoliv čekat a mít je rád.
A připadá mi extrémně sprosté narušovat diskuzi o mimozemšťanech na jediném poli, kam to doopravdy patří, protože ty chceš, aby lidi aktivizovali na tvůj popud a nevíš, co vlastně chceš a jakákoliv paní "Jana", která dělá pro temné, toho okamžitě ráda využije, aby spustila starý dobrý lynč.
Hon na čarodějnice.
Protože TA za to může, tahle, ta jak mluví o těch mimozemšťanech a neleze ti do zadku. To je vona, tu pronásleduj.
Tak, inkvizice hurá jedem.


Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Poděkování

29. 10. 2021 18:41

A přesně tohle je ten důvod proč si žádná ježibaba není schopná udržet chlapa. Protože pokud mu zbyla ještě špetka soudnosti, tak okamžitě vezme nohy na ramena.

Musím uznat že ta akce šovinistických misogynů v ruských uniformách v Sýrii, byla typickou ukázkou mužského supremacizmu. Během pár týdnů zcela anihilovali ISIS a ochudili tak řadu tamních žen o různé hluboce emocionální zážitky, jako třeba sledování jak jí před očima podřezávají dítě, upalování jejích příbuzných zaživa, nebo to že jí prodají do otroctví (jako ty jezídky).

Měli to nechat na ženách, zdejších ezoteričkách, které by jim na dálku posílaly lásečku a duchovní útěchu. Protože to je většinou jediná věc, na kterou se moderní emancipovaná žena ve svém egoizmu a pohodlnosti vzmůže.

Kromě toho, znám osobně dost čarodějnic, a tak vím že většina jich tak jako tak v minulosti propadla temnotě a černé magii. Na jednu světlou je tak deset temných. No aspoň že tak, a tak ta hrstka čarodějek co nepropadly temnotě a jen pomocí ezoteriky, kartářství a astrologie bezohledně neobírají chudáky v nouzi o jejich poslední peníze, dopomohla k vítězství světla.

Nicméně, pokud to bude na ženách, tak za 50 let budou žvýkat kůže v jeskyni. Šanci zachránit kromě holých životů i zbytky civilizačních vymožeností mají jen muži. Tak doufám že se vzpamatují.

Ikdyž na druhou stranu bych se k popukání bavil tím, jak současné blondýny z fitek a solárek a podobné fiflenky, v dešti zapřažené do pluhu orají pole :-)))
No ale za zánik civilizačních vymožeností mi za tuhle zábavu zase nestojí.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poděkování

29. 10. 2021 19:10

No Petře jsi pěkně v ráži.. Ten přechod z patriarchátu na matriarchát bude problém.. ženy teda umí všechno pěkně okecat a nic není problém, ale když dojde na věc stejně to musí udělat chlap. Ale jsou i výjimky a Silva mě hodně překvapila svým generátorem prány...

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poděkování

29. 10. 2021 19:43

Jednou snad, ideálně příští rok, se dozvíte, že neokecáváme, že mluvíme o neviditelných realitách a že mimozemšťani ve spojení s konkrétními lidmi jsou skutečnost a nadávat na ženský, že nic neudělají, když tato obranná a aktivní role je víceméně mužská, je fakt pánové trochu jeté.
Jestli si chcete vybíjet své misogynní vzteky na ženách, myslím si, že byste to mohli realizovat přeci jen někde jinde a tady diskutovat věcněji a méně zaujatě proti těm čarodějnicím.
Pokud vás chytají křesťanské inkviziční moresy, pardon, odmítám sloužit.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poděkování

29. 10. 2021 21:52

To jsou jen fakta a moje zkušenosti, nic víc, nic míň. Narazit na světlou čarodějku, to je dnes fakt problém. A ještě si hrají na chudinky ukřivděné. Přitom na vzestupu temnoty mají samy lví podíl.
Čistě z toho důvodu, že kdo byl v jednom životě černý mág, ten byl v dalším temná ježibaba, kvůli střídání pohlaví mezi inkarnacemi.
Nejvtipnější věc je, že jsou fakt přesně podle pohádky Mrazík. Když má dobrou náladu tak ti pomůže, když se špatně vyspí, tak tě prokleje na tisíc let. A pak fňukají a diví se, že sklízí co zasely.

Když vidím ty přebujelé ega dnešních žen, a jejich neschopnost zpracovat vlastní temnotu, tak přechod na matriarchát nebude z louže pod okap, ale rovnou do žumpy. Ony jsou osvícené a dobrotivé leda ve svých narcistních egoistických představách. Nikoliv v reálu.
Jediný důvod proč jsou na vzestupu je ten, že je planeta potřebuje k obnovení přírodních sil. Tam má žena většinou navrch. Ikdyž i druidi a šamani se probouzí a začínají fungovat.
Jen s tou vnitřní temnotou má problém každý, kdo měl někdy nějaké magické schopnosti, prakticky všichni propadli temnotě během těch dlouhých 60 000 let.