Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 28.10.2021

28. 10. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Barča - Re: Objevte klid

1. 11. 2021 9:40

Úplne súhlasím

Petr - Re: Objevte klid

1. 11. 2021 10:10

Je to divné, ale mě meditace vůbec nefungují. Marně se o to pokouším již několik let, efekt téměř žadný.
V podstatě nic mi nefunguje na zvyšování vibrací. Jediné co mi pomáhalo, byl pobyt mezi fajn lidmi, to mi dokázalo navýšit vibrace.
Jenže ti jaksi ubývali, až jsme se dostali do bodu, kdy jsou kolem jen pološílení zombíci. S pár rozumnými lidmi se dalo mluvit ještě před tím rokem, ale teď zblbli i ti.

Nechápu jak si někdo dokáže udržet vibrace lásky i v nepříznivém prostředí. Já když jsem mezi zombíky ve městě, tak to ze mě okamžitě vysaje veškerou energii.

Ivana - Re: Re: Objevte klid

1. 11. 2021 10:44

Děláte si ochrany ? Já mohu kamkoliv a jsem v pohodě. Asi mám dobré biopole, zvládám to i bez ochran a jsem dalo by se říct na stejných vibracích. Na zvyšování vibrací je třeba mít vnitřní klid, bez něho si myslím je těžké možná i nemožné meditovat. Jinak zvyšovat vibrace si nemusíte jen meditacemi, ale tím co vám dělá radost, pěkná hudba, koníčky, příroda apod.

Tanus - Re: Re: Re: Objevte klid

1. 11. 2021 10:59

Souhlasim s Ivanou, a mozna bych pridala otazku. Jak jste na tom se sebeduverou - verite nebo jeste lepe- víte, ze mate v sobe tu silu, kterou dokazete vsechno?
Pokud budete mit vnitrni klid, sebeduveru a nasledne i sebevědomí + ochrany.. nedokaze vas okoli 'vysavat'.

Petr - Re: Re: Re: Objevte klid

1. 11. 2021 13:51

Děkuji vám oběma za tip. Já bych řekl že je to hodně o energetice solaru na té hrubší úrovni a srdce na té jemnější.
A pokud máte různě po těle energetické "díry" třeba kvůli rodové karmě nebo osobní karmě či nějakým slibům a dohodám z minulosti, tak ani to ochranné vajíčko 100% nezabere.

Jinak co se týče klasických ezoterických rad typu "zářit, vysílat lásku" , tak já mám od mala zkušenost, že jakmile jsem zářil, tak se na mě vrhli běsi z celého okolí, ať v lidské či nehmotné podobě, a snažili se to světlo zadusit. Často mi šlo i o zdraví, někdy i o život.
Dlouho jsem si to nedokázal vysvětlit jak to, že se jinak relativně normální člověk začně chovat jak posedlý démonem a snaží se mě zničit.

Mám dojem že na česko-slovensko je pořád vedený silný útok temnoty, jak řekl Tomáš. Ale řekl bych že útočí spíš přes "démony" posedlé lidi.

Ještě zkusím ty ochrany podle Anael :-)

Bára P. - Re: Objevte klid

1. 11. 2021 10:56

Tak s týmto úplne rezonujem

Lida Helligerová - Poděkování

1. 11. 2021 8:35

Děkuju, Silvi, každé tvé video mi zvyšuje radost ze života. Jsem pozitivní bytost od dětství, přesto je mnoho toho, co mi dokáže udělat radost nad rámec té mé “ standardni “

Elča - Skoro ničemu nerozumím

30. 10. 2021 23:16

Dobrý den, shlédla jsem několik videí, přečetla komentáře, ale jsem z toho jelen. Nevím, jestli jsem spící, nebo probouzející, většinou nerozumím, o čem se tu bavíte. Cítím, že se jedná ohledně kočkování o podvod na lidech, nevěřím tomu, naštěstí nikdo z mých blízkých příbuzných, se nenechal kočkovat. Děti, manžel, rodiče, sourozenci s jejich rodinami - nikdo. Píšete tady o vesmíru, nějakých jiných dimenzích, mimozemšťanech. A já nerozumím tomu, co se vlastně s lidmi stane. Všichni fyzicky zemřeme a zůstanou jen duše? Nebo zemřou jen někteří a ti co přežijí budou žít dál? Tady, ve svých domovech jako doposud? Nebo bude vše úplně jinak? Na co se máme připravit? Docela mě to děsí. Když poslouchám paní Sylvu, tak kolikrát absolutně nerozumím o čem je řeč. Děkuji.

Ivan - Re: Skoro ničemu nerozumím

31. 10. 2021 10:45

V ČR a SR sa nič kataklyzmaticke neudeje, klídek.
Nikto len-tak nezmyselne, nahle neodíde, klídek.
Ale keďže magori pri moci už nemajú žiadne notičky,
možu sa udiať nepochopitelne veci, ktore možu tvať par dní.
Držte doma naviac par kil obilovin alebo ryže, na dedine tiež
viac benzinu do píli. Nabite kyslu kapustu a dajte ju na 6 tyzdnov
Prekvasit :)

Madeleine - Re: Re: Skoro ničemu nerozumím

31. 10. 2021 18:53

Ivan: Jenže bude hromadné stěhování přeživších ze západu do oblastí které nebudou postiženy...takže logicky i na naše území....
Nebudeme si nalhávat, že bude vše v klídku...

Elča: Bude to těžké období a nic nebude tak jak jsme zvyklí...Prostě materiální svět končí. Některé duše se rozhodly ( plán duše) že opustí planetu dříve, některé později, jde o transformaci kterou naše planeta prochází.
Víc by jste se dozvěděla z videí od Silvie , bohužel jí některé smazali, ale na yotube se ještě něco najde....

Tomáš - Re: Skoro ničemu nerozumím

31. 10. 2021 18:45

To neví nikdo jak to přesně bude a je to takový zmatek a panika.. Zničení DNA zotročení a vyhlazení lidstva , aliance sil světla říká že určitá část utrpení byla naplánována ,ale že je to příliš a vymklo se jim to z kontroli ani oni neví co dělat.. je tam panika..

Petr - Re: Skoro ničemu nerozumím

31. 10. 2021 18:48

To máte obrovské štěstí, že nemáte naočkované v rodině. Takže jako rodina budete zcela v pohodě.
Jen je dobré se pomalu stávat nezávislým na infrastruktuře. Vlastní domek, studnu, solární panely atd. Pokud je to ve vašich možnostech.

Tomáš - Re: Re: Skoro ničemu nerozumím

31. 10. 2021 19:01

Na solární panely chtějí uvalit dan z výroby elektřiny.. Vždy s nama nějak vydrbou..

Ivan - Re: Re: Re: Skoro ničemu nerozumím

31. 10. 2021 20:01

Mozog mi neberie ako si škodíme, jeden klame druheho.
Napr. čerstvé klamstvo od Bohemia Energy.
Mainsteam nesledujem ale neda sa vyhnut spravam o znizeni produkcie v Škoda a.s., a to ako urážlivo, podlo a hnusne sa vaše česke media vyjadruju
o tomto starocnom podniku - to mi hlava nebere.
Ja osobne pokladám čechov a slovákov za dva najšikovnejšie národy na planéte !!!
Už začinam mať toho podrazackeho chovania vrchovate dosť.
Uvítam aj cestu meča ku slobode

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Skoro ničemu nerozumím

1. 11. 2021 0:15

Bohemia Energy musela zkrachovat nakupovali levnou spotovou energii a ta už není vykoupili ji velcí hráči i automobilky pro své elektromobili ,kdy zákazníkovy zadarmo garantují elektřinu po dobu životnosti vozu.. Škodovka nezkrachuje je to jen divadlo aby přešli na elektromobili už mají několik modelů připravených jen budou stát milion a kdo na to bude mít? Jo zelený úděl..

Elča - Re: Re: Skoro ničemu nerozumím

31. 10. 2021 21:46

Vlastní domek se zahrádkou máme, studnu taky ale jen na dešťovou vodu. Solární panely by nebyly problém finanční, ale spíše časový, čekací doba je prý na několik měsíců, je o ně teď veliký zájem a já nevím, kolik času máme.

Honza - Re: Re: Re: Skoro ničemu nerozumím

31. 10. 2021 23:10

Osobně dávám přednost přístupu, který prezentuje Anael - vytvořit realitu, kde kataklyzmata nejsou. Což by jít mělo.
Pokud dáváte přednost přístupu "kdo je připraven, není překvapen", tak z krátkodobého hlediska je jedno z posledních varování třeba na 2-8 denní výpadek elektřiny - zrovna blackouty česká veřejná správa simulovala, někde by se na netu měly dát najít výstupy (který den přestane jít plyn, voda z vodovodu, kdy vypadnou telefony, internet, ..). I spousta domácí infrastruktury bývá na elektřinu (třeba topení - oběhové čerpadlo, často i kotle potřebují elektřinu, i když elektřinou netopí).
Z dlouhodobého hlediska bych řekl, že jsme v tom všichni společně. :)

ivo - Re: Re: Re: Skoro ničemu nerozumím

1. 11. 2021 4:56

Pokud máte chuť se do toho pustit sami,můžete objednat např. v Hadexu.
příklad - na 3 panely 180W/12V monokrystalické potřebujete jeden regulátor,stačí PWM protože máte panely stejných parametrů,
např - Solární regulátor PWM CL50D 12-24V/50A,trakční baterii 12V,minimálmě 180Ah.Dále měnič,nejlépe s čistou sinusovkou.Dle požadované spotřeby 1000-2000W,např - Měnič napětí 12V/230V 2000W, FS2000, čistá sinusovka, D.O. bezdrátové.A samozřejmě kabely.Panely mají konektory,jsou různé redukce na propojení i kabely se dají koupit s konektory.

Ilona - poďakovanie

31. 10. 2021 22:20

Silvinka, dakujem Vam za povzbudzujece informacie a zelam vsetkym ludom vela lasky

adalgar - CENY a zdražování.

31. 10. 2021 20:27

Byl jsem klient Europa Easy Energy a když klekla,tak teprve potom jsem zjistil,že to byla jedna z dcer matky Bohemia Energy. Klausova vize volného trhu je pryč,je monopolizace cen na jeden globálně drahý pytel cen,bez ohledu na společnost,co nabízí. Pokud tam budou RELATIVNĚ nižší ceny,je to dočasné na nalákání klientu a pak to muže být ještě cenově horší. Přebytkovou elektřinu,co nabízela Bohemia Energy LEVNĚ, sežrala Německá říše pro své automobilky,aby sekala svoje elektromobily pro mocipány. Mají tam stojící větrníky, Slunce málo svítí a PRROTO z Protektorátních jaderek se to rve do Říše, na ukor českého plebsu, S e ženou jsme připraveni na tvrdou disciplinu.Kdy manželky duchod klekne na elektřinu a část mého duchodu sežere plyn.A protože huba je malá dírka,ale velká sbírka, tak zde radikálně přitáhneme opratě.