Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 28.10.2021

28. 10. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tanus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: průser

31. 10. 2021 6:41

Tomas - kameny
Odpovim na to mozna oklikou..davaji nam na vyber pouze ze 2 moznosti. - testy ano-ne. Ale cesty jsou vzdycky tri - napriklad tam muzete jit, a vyzkouset jestli vas pusti i bez testu. A pokud ne, a hraji tu jejich hru poctive, tak potom znovu nastava otazka..chcete tak moc jit na tu vystavu (kamkoliv), aby jste se podridil? A to je ta nase volba, ta dobrovolnost rozhodnuti. (Napr.žádat info o testech je protizakonna,protoze porad je to zdravotnicka informace, a tu nikdo nema krome osetrujiciho lekare pravo zadat ani policie, natoz nejaka prodavacka v obchode).

Ps: Mozna se okruh zážitků, moznosti zdanlive omezi, ale nakonec zjistite ze timto zpusobem se vam otevrou dvere k jinym prilezitostem, ktere vas obohati vic nez si myslite.
V dnesni dobe uz neni na miste vzdychat co vsechno nemuzu, ale je potreba vytvarejte svet, kde tyto omezeni nejsou a mozna zjistite, ze je vetsi nez si ted myslite ze je.

Mia - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: průser

31. 10. 2021 7:32

Ahoj, hele taky jsem se tam těšila, mělo nás tam jet 5, někdo si kvůli tomu bral i dovolenou. A když vyvěsili ten letáček o tom kdo bude a nebude vpuštěn, tušila jsem prostě že finito, nepodívám se tam, protože zatím jsem neutratila za test ani korunu, dokonce ani za jediný respirátor. Nedám jim ani halíř do téhle mašinérie. A víte co se stalo? do dvou hodin mi někdo z průvodců vnukl nápad že mohu sehnat co potřebuji někde jinde. Máme kontakt na člověka který má také minerály a jeho stánek byl v Letňanech loni na jaře v obležení, protože jeho kameny byly nabité a nejlepší. Tu svou superdrahou Tišnovskou sbírku si mohou nechat, protože jsou kameny a Kameny s pránou...
Oni nám jsou všichni připraveni ze zákulisí pomáhat, stačí jen otevřít jim instinkt a nechat se vést a budou se dít zázraky. Vím že to zní naivně a udělat to poprvé je jako skočit do Macochy bez lana a helmy, ale stojí to za to. Někteří z nás si musí ještě trochu odklidit programy a bordel, kterými jsme zanesení abychom se vůbec uměli takto odevzdat vyššímu vedení - a jak chcete aby k vám promlouvala vaše duše nebo nejvyšší Stvořitel když neposlechnete ani své průvodce? Nejde jen o systém nákup / prodej, přístup / povolenka / politika... jde i o to že se musíme skutečně naučit jinak myslet a vnímat svůj život i své možnosti. Tohle nás dnešní realita učí.
Takže pokud se člověk považuje za "probuzeného" ale i když mu skrze tuhle vývěsku řeknou že něco nesmí, on jen svěsí ramena a ODEVZDÁ se rozhodnutí někoho jiného, tak tvůrce není. Tvůrcem bude když řekne "nevadí, já si to zařídím jinak" a pak jen čeká než mu "nápad spadne do hlavy" :D
Držím palce a fandim! Nevzdávejte se

Lenka_lea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: průser

7. 11. 2021 9:43

Jee Tišnov ,tam chodím k babičke. Pokiaľ burza minerálov nevyšla , je to len dobre ,pravdepodobne minerály pochádzajú z negatívnej geopadogennej zóny, takýto minerál vie človeka zabiť a očistiť takýto kameň nieje v bežnej praxi človeka a niektoré sa ani nedajú ,jeden krásny som musela odovzdať naspet do zeme a v mieste ,kde nebude škodiť nič jednoduché ,takže ak niečo nevyšlo ,tak je to najvyššia ochrana - vždy

Svatava - Re: Re: Re: Re: Re: Re: průser

3. 11. 2021 17:11

Njn nevěřící Tomáš.

Lenka_lea - Re: Re: Re: Re: Re: průser

7. 11. 2021 9:35

Ivan- Pekné, ďakujem

Petr - Re: Re: Re: průser

30. 10. 2021 12:46

Já vím i o jednom lidovém léčiteli, který si to nechal píchnout. Člověk který pomohl tisícům lidí.
Prostě neměl dostatečné zkušenosti s prohnilostí a prolhaností zdravotního systému.

adalgar - Re: průser

30. 10. 2021 12:31

Je to dilema pro mladého zodpovědného otce rodiny. Kladu si otázečku,jak bych to asi řešil. Jako odpurce kočkování a všech podvodných kejklu kolem kokovidu bych se snažil najít práci,kde je šef normální,bez ohledu NATO,jestli se budu ohánět třeba lopatou..

Petr - Re: Re: průser

30. 10. 2021 13:14

Lidé co jsou intuitivní a napojení si během posledních let našli práci v souladu s plánem duše. Těch zbývajících 99% se v tom prostě plácá. A je to o to komplikovanější, že se vyplavují dlouhodobé karmické sajrajty. Takže člověk neví kam dřív skočit. A bez opravdového napojení tam nahoru, to půjde zvládnout dost těžko.

My jsme v podstatě posledních 1 000 let žili tuhle karmu, kdy jít proti společnosti a systému znamenalo zahubit sebe a svoji rodinu. Viz. pobělohorští exulanti. Těm nezbylo nic jiného než se vydat do ciziny do neznáma i s rodinami.
A tahle minulost se nám karmicky vrací a vyplouvá na povrch. Já už o tom mluvím delší dobu, že současné dění prakticky kopíruje pobělohorskou dobu se vším všudy.
Jenže... tentokrát je to mnohem mírnější, než tehdy ! Dostali jsme šanci, určitou milost.
Co s tím? Na to mi mozek nedává odpověď. Tu budeme muset hledat zřejmě ve svém srdci. A pomocí intuice.
A fakt je ten, že teď máme možnost se tomu teroru bránit, protože je nezákonný a protiústavní. Tehdy jsme nemohli, tehdy se na nějakou zákonnost ve feudalizmu moc nehledělo.

Hlavně nepanikařte, máme teď období Štíra, takže ty temné věci se prostě budou zvýrazňovat a vyplouvat na povrch. A je to koneckonců naše vlastní temnota a karma.

Tomáš - Re: Re: Re: průser

30. 10. 2021 16:39

Nechme už jednou pro vždy toho svádění všeho na karmu a že si to utrpení musíme odžít.. nemusíme! Podívejte se na temné tisíciletí zotročují lidstvo a jak se jim daří , zákony karmy na ně neplatí, dokáží s tím manipulovat, dokonce se rodí znovu do svých rodin, no dnes už mají i časoprostorové technologie..

Petr - Re: Re: Re: Re: průser

1. 11. 2021 14:07

Zákony karmy platí pro všechny. Oni ale špinavou práci dělají pomocí druhých hlupáků, tím že je zmanipulují ale tak aby to pořád byla svobodná vůle. Tím karma padá na jejich hlavu, ne na ty co je řídí.

Stejně tak je očkování dobrovolné a ne povinné. Takže dle zákona karmy si to lidi volí "dobrovolně". Takhle hloupě to funguje.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: průser

1. 11. 2021 19:16

Já Ti rozumím, ale myslím že to budou dělat jak indiánští šamani a těžkou huču - karmu odvést do Země a nechat shořet v jádru. Mám pocit že hodně lidí nic nedělá ani proti vlastnímu utrpení (nemoci) a říká já si to musím odžít je to moje karma..

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: průser

1. 11. 2021 21:00

Já zkoušel různé meditace od P.Chobota na očistu od "huče". Ale nic jaksi nefungovalo dlouhodobě, pokud vůbec. A to ten jeho andský mosoq-karpay je asi to nejefektivnější co máme k dispozici. A některým lidem to docela fungovalo.
Potíž je asi v tom, když člověk má navaleno karmy za tisíce let plus těžkou rodovou karmu.

Silvii to taky dávalo pěkně zabrat, a to čistila převážně rodovou karmu, ne svoji. Nějaké odvádění do země je spíš taková denní hygiena jako čištění zubů.

Mě se tedy nejvíc osvědčily ty meditace typu "očista pomocí světelných bytostí mimo Zemi" pak očista zemí a taky netělesná tantra.
Ale jak říkám, to je spíš udržovací hygiena.
Bohužel, stejně se nejvíc očistím vyvztekáním a vybrečením, propouštěním emocí. A i to je pořád docela pomalé a hodně vyčerpávající :-/

Lenka_lea - Re: průser

2. 11. 2021 9:14

A prečo stále niekto iný ..keď vstúpite ,vystúpite z Matrixu a poletite časom na kávu do galaktickej rady ,uvidíte rôzne bytosti ,po prvý krát budú neznáme ,zvláštne ,iné ... Vrátite sa na zem a budete hľadať šedú entitu, kto je ten diabol a manimulant.. ten šťastnejší zažije zážitok temnej energie a stále nieje odpoveď kto je to ? Pri priamom kontakte z najvyšším správcom vesmíru ,z najvyšším z rady z vesmírnej galaxie a z najvyšším temným vrahom ,každý uvidí vo všetkých troch prípadoch svoju vlastnú tvár .. oddelením od ducha ,sme telo nazvali pozemské a dušu mimozemšťan. Naša rodina vesmírnej energie ,nemôže pomôcť .. aby sme si zaslúžili ich pomoc, musíme sa naučiť si pomôcť sami sebe .nikto iný do tv nevstúpi a nepovie ,len my sami a v Tom je čaro a kúzlo prechodu do 5D.anjeli ktorí sem padli ,žijú úplne inak bez strachu ,ich komunikácia s rodinou vesmíru nikdy nebola odpojená,preto dokážu na zemi pracovať naplno a bez bolesti . Okrem utrpenia detí..a tam nebude nikto pomáhať ,zas len my sami ,dokiaľ budú naše deti trpieť a zvieratá budú hračky a kus mäsa ,bude ešte veľa práce a keďže nieje čas a dodnes nikto z nás neprestupil pred tv (smiech) žiadny vytúžený mimozemšťan, lebo každý mimozemšťan aktuálne pracuje na 4 zmeny a po nočnej nevie ani tv zapnúť ,lebo cez tie veľké sovie očí vidí už len posteľ a hviezdičky ,následky sú dané , s láskou Lenka

Ivana - Re: průser

11. 11. 2021 2:05

Jediná možnost, aby šli lidi houfně marodit, (oni by si to pak zaměstnavatelé rozmysleli) za mého času, když jsem ještě chodila do práce, tak si mladí, kteří si chtěli prodloužit dovču, nechali zlámat malíček na ruce a 6 neděl marodili. A NEBO STÁVKA, ALE CELOREPUBLIKOVÁ !!

Milan - Díky

10. 11. 2021 14:17

Děkuji moc za tyto pro mne krásné zprávy a držím ti palce

jana - to je zase nářez

9. 11. 2021 18:56

Děkuji moc paní Silvo, ufff, to je zase nakládačka :-) . ale jsem šťastná, že to nabírá na obrátkách, cítím to kolem sebe, celý letošní rok jsem ve stavu těšení se, ať se děje cokoli, mám to tak v sobě ukotvené. Vím, že nás čekají náročné časy, ale zároveň je to grandiozní doba s neuvěřitelnými ději. Jsem šťastná, že jsem tady a jsem připravená pomáhat, kde to jen bude třeba. Už jsem jim to řekla, aby se mnou počítali- proto jsem tu. Díky díky díky Jana

Eva - ...

3. 11. 2021 15:49

Nějaký mladý muž na Vysočině zdecimoval 9 vysílačů, určitě myslel, že jde o 5G. Chtěl tomu zabránit.
Co na to říct, tahle doba dnešních dnů už stačila...

Katka - Ďakujeme ❤️

3. 11. 2021 14:07

Silvi, skvelé info ako vždy, dalo mi veľa

Katka - Ďakujeme ❤️

3. 11. 2021 14:06

Silvi, skvelé info ako vždy, dalo mi veľa

Jindra - Je to o něčem

3. 11. 2021 11:26

Paní Sylvo, děkuji za vysílání. Je velmi občerstvující Vás zase vidět a slyšet. Také to vnímám podobně a protože je mi 66 let, tak se s tím nemohu podělit s vrstevníky. Jsem ráda, že Vás mohu poslouchat. Jindra