Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 22.8.2021 - Nemnirové

22. 8. 2021
 

nemnirove.jpg

desky-nemniru.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Honza - Re: Re: Re: Vyšehrad.

24. 8. 2021 22:25

Bazilika sv. Petra a Pavla - vstup: když jsem tam byl naposledy, vstupné bylo 50 Kč. Pokud jste věřící, je vstup zdarma (nutno se domluvit na pokladně).

Anael - Re: Vyšehrad.

24. 8. 2021 18:21

Dobrý den, kámen Cintamani je kapitola sama pro sebe. Pokud o nějakém skutečném kousku vím, tak ten je v královské koruně svatého Václava. Proto po české Svatováclavské koruně prahl A. Hitler. A jeden z nacistů co si ji nasadil na hlavu z nadutosti, tak ten do roka zemřel. Jelikož kámen mění vědomí tak jenom čisté duši může být k užitku. Ostatním vytáhne na povrch vše, co dotyčný musí změnit aby ho byl hoden .Tudíž nemá-li někdo čisté úmysly a je karmicky zatížen může mu jeho energie ublížit. Na Vyšehradě je patrná jeho energie proto, že tam tento kámen byl kdysi rozdělen na více dílů. To co někdo ,,prodává ,,jako kámen čintamány tak věřte, že jde o normální oblázky, které jsou touto energií nabity. Nabitý oblázek vydrží tak max. dva roky a co je důležitější aby fungoval ,má být darován, rozhodně ne prodáván !!!! Jde o tak mocný artefakt že je naprosto neprodejný a veřejnosti nepřístupný. Češi jsou jeho Strážci a byl k nám přivezen pravděpodobně z Indie . Odkud skutečně pochází se můžeme jen domnívat. Z největší pravděpodobností je mimozemského původu. Vím ,že odhaluje pravdu a že s ním pracovala už kněžna Libuše. Lidé kteří s ním přišli do styku si většinou kámen vybral sám. Kameny si totiž vybírají nás, ne my je. Ve skutečnosti jsou to většinou informační databanky, protože dokáží uchovávat informace po mnoho tisíciletí. Jen některé jsou živé a jen někdo je umí načíst ,pokud to oni samy dovolí. Podle své vibrace pak mohou léčit i různé energetické nerovnováhy v tělech ,které by jinak způsobily fyzickou nemoc. Jejich pamětˇje úžasná a pokud se s nimi setkáte i vícekrát během vašich inkarnací ,věřte že je to zážitek až dojemný. Měla jsem párkrát ve svém životě tu čest toto zažít, jako například v Carnacu na jihu Francie kdy mně jeden takový obřík ukazoval jak jsme je tam kdysi stavěly . Kdo tohle nezažil tomu to musí přijít divné, když vidíte ženskou jak se objímá s obřím monolitem a tečou jí slzy dojetím že našla starého kámoše. Co se týče energie čintamány (po česku) můžete ji nalézt i v zámku Hluboká. Visí tam na stěně jeden takový nenápadný koberec ale je velice důležitý. Vydejte se tam schválně na výlet, uvidíte že to místo má své zvláštní kouzlo. :) Kdybych ho měla přirovnat aby zapadl do dnešní doby musela bych ho zařadit někam ke kamenům nekonečna . Jestliže někde je schovaný a působí tak jak má ,raději ho nechme ať dělá svou práci. Představte si, že by ho našli ti nesprávní lidé a chtěli ho třeba prodat .Jednak má nevyčíslitelnou hodnotu a potom myslím že chrání sám sebe aby nebyl zneužit. Pokud někdo neumí zacházet s určitými artefakty neměl by na ně sahat. Toto je můj názor. :)

zuzana - stonehehge po tatrami

24. 8. 2021 14:56

ahojte, toto mi poslal kamarat, moze to suvisiet s doskami?

https://www.ta3.com/clanok/207229/stonehenge-pod-tatrami-traja-kezmarcania-prisli-s-vynimocnym-objavom?fbclid=IwAR0uWqH3tij1tjoUtXdq_4O0HKdqkhrGAG5_8VsBP26Ebl4H4ksV35MJsrY

Margaret - ...

23. 8. 2021 21:27

Vašu stránku sledujem krátku dobu a tu som sa doslova našla. Asi druhý rok som na stránke Tadesco, ale občas mi to tam príde "cez čiaru". Mohla by som vedieť Váš názor na túto stránku? Ďakujem.

Helena - Re: ... Názor

23. 8. 2021 21:48

Sledujte postupne aké videá Silvia pridáva, (nejaké sú aj na youtube Priznaky transformace) a časom si vytvoríte svoj vlastný názor. Môžete tu tiež pridávať svoje názory a komenty.

Ari - Nové technologie

23. 8. 2021 20:20

Zdravim vsechny.
Dle moji zkusenosti a vnimaneho pocitu, jsou Nemnirove a Arkturiani ochotni predat nam individualne na pozadani nektere svoje technologie. Lze je nechat " nahrat", nacist do amygdaly a potom prutocnymi energetickymi centry nechat projit az do lůna Země. Země je skze nase telo prijima a dale si s nimi nalozi, jak bude potrebovat pro svoji obnovu i obnovu zivota, vcetne lidi. V nasledujici dobe bude mozne tyto technologie zacit vyuzivat na leceni lidi. Budou v teto veci napomocni. Dalsi informace prijdou....setrvejme v klidu a v soustředění.

Anča - Re: Nové technologie

23. 8. 2021 21:30

To je skvělý postřeh, úplně s tím souhlasím. Po prvním seznámení se s touto energií jsem byla až mírně vyděšená její vzestupnou silou a uvědomila si, že věci teď budou jinak a že je to velký krok do vzestupného očišťujícího proudu. A taky jsem dostala informaci, že je tato síla dávkovací podle přání, proto nehrozí stres, což je skvělé.

inga - koťátko

23. 8. 2021 21:05

... ak som dobre rozumela, mačiatko sa volá Nona. V taliančine to znamená : deviata / napr. deviata hodina, deviata skala, deviata pieseň atď./ Ak by sa to písalo Nonna - ide o starú mamu.

zuzana - otazka

23. 8. 2021 20:27

Silvi prosim to su tie dosky, obrazok, ktory si nakreslila ako vysledok synchronizacie niekedy pred letom? alebo to je iny? diky moc

Hanka - Mužský a ženský princíp

23. 8. 2021 20:15

Nemnirovia vyzerá podľa ich odkazu upozorňujú a pripomínajú ľudstvu silu spojenia ženského a mužského princípu. Žena s džbánom predstavujúci lono a muž s vibráciami okolo hlavy predstavujúce myslenie. Tvorenie, ktoré vzniká spojením mužského a ženského princípu to je veľká sila. Upozorňujú na harmóniu, ktorá môže na Zemi jedine vzniknúť pri harmonickom tvorení muža a ženy.

Lidyenka - náhoda?

23. 8. 2021 19:59

Včera jsme jeli přes Mentour a vzpomněla na Silvu. A ona tou dobou nahravala video. :-)
Tu destičku jsem již někde viděla, jen se nemužu vzpomenout kde

Laura - Aspekt Merkuru v trigonu na planetu Pluto dne 26.8.2021

23. 8. 2021 17:02

26.8.2021 je Merkur v trigonu na planetu Pluto v zemitých znameních. Podle astrologie, tento aspekt odhaluje tajemství těch, kteří vládnou. A proto je pro lidi takový aspekt velmi užitečný. Tak jsem zvědavá co se dozvíme ve velkém stylu.

Eva - I poděkování

23. 8. 2021 10:36

Milá Silvie, jak můžu velmi podpořit svůj příliv hojnosti, abych Vás mohla navštívit jako klient.
Hodně legrace s mickou.

Adriana Maslančíková - Nová doba Indigová

23. 8. 2021 8:21

Modrou a žlutou vnímám jako budoucnost nové doby,takže i vše co s ní souvisí,tedy i Nemniry :))) moc krásné a povzbuzující video Silvi, děkuji ❤️

Zuzana - Nemnirove

23. 8. 2021 0:33

Ďakujem Silviynka tebe a tvojim kamaratkam. Mam radosť z toho ako sa krásne dopĺňame Česi a Slováci

Sysa - Nemnirové

23. 8. 2021 0:09

Nádherné energie, děkuji moc za zprávy. Zdravím Sylva

Honza - Gratulace ke kočičímu společníkovi

22. 8. 2021 23:41

Gratulujeme ke kočičímu společníkovi :) Vnímám tam i drobnou Pratchettovskou stopu? :)
My jsme kdysi dostali doporučení na kočičí sourozence - když jsou sami, tak mají aspoň vzájemnou společnost; a zároveň se dobře snášejí, jsou na sebe zvyklí od malička; i když občas jejich kočkování zavání demolicí bytu :)
Taky k nám přestali na návštěvy chodit lidi se "skutečnou" alergií na kočky (ne jen "vytestovanou", jako má údajně část naší domácnosti) - i když kočky byly během návštěvy zalezlé v jiných místnostech, tak návštěvám teklo z očí, nosu, pálilo je to, ... (i přes prášky) - lidi to přežili, ale tak nějak se teď potkáváme jinde, než u nás uvnitř - buď venku, u nich nebo jinde.
Ať se daří :)

Alena - Nové zprávy

22. 8. 2021 20:15

Jsem moc ráda, že se nám podařilo pomoci Gáje. Jinak semináře? Moc mi chybí spolupráce s lidmi, kteří se snaží v nějaké skupině pracovat na tom jak být víc láskyplnou lidskou bytostí. Buď seminář po třech letech skončil, nebo skupina, ve které jsem zpívala přišla o dirigenta (jednou zemřel, po druhé skončil kvůli zaneprázdnění, takže se vidíme jednou za rok na sv. Štěpána na Rybovce, pokud není coronavirus.) Zatím se vždycky podařilo najít něco dalšího, co doplnilo to, co jsem dělala před tím o další rozměr. Můžu se přihlásit? Zdravím Alena

korendor - Když motyka spustí

22. 8. 2021 18:27

https://www.youtube.com/watch?v=1GTB-0YTPpk&t=8s