Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 22.8.2021 - Nemnirové

22. 8. 2021
 

nemnirove.jpg

desky-nemniru.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ANDREA - zaujimave

1. 9. 2021 9:11

https://www.youtube.com/watch?v=uCdRbcwVy9g&t=473s

Anča - Re: Blaník

31. 8. 2021 21:28To je zajímavý náhled, sice vynechávají mimozemské vlivy, galaktické mafii a temným silám říkají "čerti", ale celkově mají pravdivé náhledy. Výkonům těch šamanů nemám problém uvěřit. Myslím, že to je všechno pořád o tom samém - o napojení se na jakýsi mechanismus, dimenzionální technologii, která je v naší planetě a skrze jakousi grálovou povolenku, ve spojení s planetou a strážnými spirity kultických celků, ovládat dění. Ty strážné spirity jsou propojení s kosmickými vlivy a jakmile skrze toho šamana působí bezprostředně kosmická síla v souladu s kosmickým zákonem, tak se vše podřídí tomu vlivu.
I se mi líbí, že říkali, že náš strážcovský spirit je poměrně divočejší, než jak se tradičně chápe třeba sv. Václav. To jsem viděla taky - že kmen národa, duchovní strážci území, nejsou žádná ořezávátka.
A protože jsou poraženi temní, okultně a technologicky, ta Kabala, banda vesmírných zločinců, tak kultické místní síly prochází čištěním a tím sílí - okovy už jsou rozbité, jen je sundat. Síť těch temných a jejich instalace slábnou a mizí a síť světelných ryzích sílí.
S mimozemšťany naší galaxie a jejich federací se to nijak nevylučuje.
Některé ty kontakty jsou mimozemšťani a některé jsou duchovní dimenzionální strážné bytosti.

Je sympatické, že existují proudy tohoto vzestupu, které nepotřebují mimozemšťany. Je to důležité, spiritualita a kosmický zákon nejsou jenom mimozemšťani, nic není jen nějaká záležitost technologické převahy atd. Koneckonců to, co se tu stalo, byl důkaz, že nic není silnější, než kosmické vědomí, protože technologie, kterou vlastnili nepřátelé, byly extrémně sofistikované a vyspělé a i mimozemšťané GF se s námi během tohoto procesu dostali do ryzího zázraku, když se jim podařilo tyto protivníky porazit.

A je v tom i ta odpověď, proč se tu angažovali a angažují - pokud by ti temní, ta mafie s vesmírnými technologiemi, dokázali odvléct náš svět do pekla a otroctví, dokázali by, že jako GF jsou proti nim bezmocní a že temní je můžou snadno ohrozit.
Nemá smysl se modlit k mimozemšťanům a hledat u nich duchovní spásu, ale myslím si, že taky není vhodné je posílat pryč, hlavně je to i zbytečné, protože nás nemusí poslouchat a je to jako kdyby se rodiče nechali peskovat dětmi.
Mnoho lidí alieni zajímají a mnoho lidí s nimi prožilo tuto válku proti temným a chce je poznat. Je pravda, že za nás duchovně nevyrostou, ale přeci nám můžou do začátku pomoci, setrvačnost od temných je silně nasazená a nemyslím, že je moudré odmítat pomocnou ruku.

korendor - Volby a co jinak.

2. 9. 2021 20:08

Svého času jsem upoceně nacpal spoustu energie do voleb, Kudláček a jeho Český deník tam měl kompletní program DEU. Balíky těch novin jsem bral a pokládal na sedadla v MHD. Výhra byla jasná...Ale NEBYLA.. https://vk.com/video400813730_456239377 Věřme VYŠŠÍ MOCI a myšlenkově podpořme tu UDÁLOST.. Pustím si skoro vrstevníka 70+,kromě klasické muziky https://www.youtube.com/watch?v=wuBvQapEhAo

Jindra - Otázka k odhalení

1. 9. 2021 19:57

Zdravím všechny,
máte někdo nějaké informace k tomu odhalení? Zdá se mi, že ve hmotě se stále nic neděje.

Anča - Re: Otázka k odhalení

1. 9. 2021 20:11

Mě Galaktická Federace taky slibuje, že na podzim se začnou sdělovat informace, že se celé to téma vůbec nastolí více do médií. Asi před měsícem mi říkali, že vyjednávají s lidmi v médiích a je pravda, že se záhy potom objevily zprávy o neúplné, až žádné funkčnosti vakcín a že očkovaní jsou taky přenašeči, takže nějaký pokrok bych řekla, že je v tomto smyslu vidět. Co se děje v Izraeli taky jasně mluví o covid vakcinačním podfuku - a píše se o tom.
Záleží na tom, co se bude prakticky dít. Mohou začít umírat očkovaní lidí, můžou přijít živelné katastrofy, mohou se víc objevovat mimozemšťani na nebi, lidi můžou zažívat další magicko-spirituální věci... vše záleží na všem.
Jak budou spolupracovat politici, média s GF, jak se budou chovat lidi - nedovoluju si něco vyloženě slibovat, ale řekla bych, že současný režim se už dlouho neudrží.

Denis - Aktuality

1. 9. 2021 18:23

Takže máme tu september a už to začína leto skončilo zo dňa deň 28 stupňov ďalší deň 17 jak keby niekto prepol gombík a odvtedy to ide
Ja sa ale teším rastu hriby a pobyt v lese je super
Medzitým tu máme najsilnejší hurikán IDA v Amerike
A má zem zasiahnuť geomagneticka búrka to som zvedavý niekedy dnes zajtra

korendor - Bubnování,derviši a jiné kratochvíle.

1. 9. 2021 7:06

Jsou to pomucky,jak na chvíli zrušit pusobení emzáckých biočipu,které nám genetici kdysi narvali do organismu a záměrně tak otupili pusobení třetího oka,spojení s JÁ a podpořili tak chtonické pusobení malého já od pupku dolu. Evropský chalifát je cíl globalčiku,kdy sem pošlou ty odnože nevražicích muslimu,aby pak po očistě z IRÁNU přišel ten PRAVÝ islám. Německý dokument ukazuje PRAVÝ islám a to je jiná liga. https://vk.com/video400813730_456240364

Káně - Můj "porod"

31. 8. 2021 14:40

Ahoj moji milí. Dnes mám poslední den mateřské. Září je pro mě plné něčeho nového. Začínám se stavět do role tvůrce svého života už delší dobu. Příjde mi, že jsem proměnlivá jak to počasí v poslední době, když se ohlídnu zpět na svou cestu.
Vyloženě koukám na lidi z jiného úhlu víc než kdy jindy. Když se s někým v práci "zakecám" jestli se těch pár chvil dá počítat, než je obsloužím za pultem v krámě včetně kasy. Vidím, jakou mají radost, že se o ně někdo skutečně zajímá a vytrhne je ze stereotypu. Všichni se nechytnou a dál si jedou v tom svém světě a mě to nemrzí. Beru to, že to tak má být.
Baví mě lidi jemně šokovat. Dám příklad, zkoušeli jste pozdravit jen tak někoho cizího? Jsou to pak různorodé reakce. Někdo taky pozdraví, někdo dumá odkud ho znám, že jsem ho pozdravila.
Teď mám ještě brigádu a hledám si práci. Takže výzva předemnou jako neočkovaná.
Osobně jsem letos navštívila malý Blaník a horu Říp. Jedno místo hezčí než druhé vřele doporučuji. Z kouzelných míst poblíž mého domova jsem si teď zamilovala Klokotovské údolí u Nového města nad Metují.
Jo a kdybych si mohla vybrat, naplno se věnuji šití a masážím. Jen to neumím skloubit do té praxe. Ale věřím, že je to jen otázkou času než to nastartuji.
Přeji hezké počtení, kdo to přelouskal až sem. Měla jsem potřebu se svěřit. Na svého rytíře mého srdce ještě čekám. Třeba i to by mohl být vedlejší efekt setkávání a spolutvoření :-) Krásné dny všem. PS: Radko díky moc, bylo to moc milé.

Rea - Re: Můj "porod"

31. 8. 2021 20:31

Káně, přeju hodně štěstí, radosti a tvořivosti na Vaší cestě. Třeba si spolu někdy zabubnujeme v lese. To mě moc láká. Zatím se toulám lesem jen tak bez bubnu a ráda bych si nějaký pořídila... Zdraví Rea

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

28. 8. 2021 19:28

Ano. Rea má pravdu. Ráda bych, aby se ti, kterým to může pomoci, mohli setkávat a učit se vzájemně od sebe nové dovednosti, ke kterým by jinak těžko získávali přístup. Protože jsou nejméně tři stupně poznávání: 1) přečtu a jsem schopen zopakovat, 2) umím svými slovy vysvětlit, jak tomu rozumím, 3) jsem schopen si to vyzkoušet v praxi, 4) kreativním způsobem doplňuji a využívám získanou dovednost. Internet je fajn. Doučovala jsem na něm své klienty v covidové krizi. Angličani mají přísloví: Praxe dělá mistra. Od 15 let jsem cvičila Jógu. Až do 35 let sama. Pak ve skupině asi 5 let, pak sama. Před 10 lety jsem si šla udělat III. cvičitele Jógy. Byla jsem přesvědčená, že když to dělám tak dlouho, už to bude snadné. Omyl, nebylo. Takže jsem si šla udělat II. a zase překvapení! Dostala jsem se do úplně jiného světa. Usoudila jsem že na jedničku zatím nemám a výhledově, že se uvidí. Dávám přednost kvalitní zpětné vazbě u všeho a pokud ji nemám, nepovažuji za možné si myslet, že něco umím. Na to potřebuji praxi. Nikomu nenutím, aby to měl stejně, jen jsem myslela, že by to mohlo někoho oslovit. Zdravím:) Alena

Dáša M. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

28. 8. 2021 22:47

Ali me to oslovilo! Nemám problém se setkávat a učit se +předávat. A myslím si,ze po nikom se nebude chtít vyprávět příběh... Šamani říkají „ja jsem ty a ty jsi ja„ ale vim jak pracuje se naživo se záměrem 10-15lidi jak to jde vidět, když se energie posle tam kde je třeba.
Ode dneska jsem v Praze-no a koukam jak všichni dodržují nějaka nesmyslná nařízení.... Ale tak to je jejich věc, jenže i z toho usuzují ze hodně lidem vyhovuje když za ne někdo rozhodne. A to je smutné
A energie mist, zde vnímám různé.
Já se nevzdavam. Začnu vice vysílat energii i na cechy nejen na SK a SM.
Osobně ale necekam na zázrak od mimozemských civilizací, my jsme zde na Zemi z nějakého důvodu, tak se o ni a o sebe můžeme postarat. Záměrně nepíší musíme:).

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

29. 8. 2021 10:01

Díky Dášo, že jste ochotná se s Alenou setkat a zaujala jste i to stanovisko, že se na mimozemšťany nijak nesoustředíte.
Nerada bych totiž takovým setkávácím se inicivativám jakkoliv bránila, jen jsem vyjádřila svůj názor a odkázala na svůj příběh, který mě udělal poněkud uzavřenou a nedůvěřivou v setkávání se s mnoha lidmi.
Taky vnímám, že v této události dimenzionálního vzestupu existují jakési dvě skupiny lidí - jedni bez mimozemšťanů a druzí s mimozemšťany. Myslím, že to je dobře, protože skupina bez mimozemšťanů je více zemská a lidsky "normální", bych řekla. Mimozemské společnosti GF jsou specifické a energie a informace, která s nimi přichází, exotické. V něčem jsou zapsáni v našem podvědomí, jako osvěžující a laskavé, zároveň prudké spirituální vlivy. Není třeba se jich bát.
Jednoznačně je v plánu jejich kontakt s naší společností, na oficiální civilizační přiznané rovině. Jsem přesvědčená, že vám - skupině lidí, kteří se na ně neupínáte, nebudou vadit a budete z nich mít taky radost.
Sami bychom bez jejich pomoci tuto velice hrozivou záležitost nezvládli a oni nakontaktovali spoustu lidí, kteří je prostě chtějí vidět a očekávají od nich nějaké civilizační rozhřešení. Také jsme v situaci, kdy se musíme jako společnost na naší planetě srovnat s jejich existencí, tím, že bychom je ignorovali a nekomunikovali s nimi, bychom se jen brzdili v rozumném vývoji.
Je však pravda, že nemají vůbec zájem tu jakkoliv vládnout a naopak se budou snažit, abychom si dokázali rozumně vládnout sami a tím se stali jejich rovnocennými partnery.

Ev - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

29. 8. 2021 12:15

A tohle všechno souvisí s tím, že planeta už bude svobodná a součástí kosmu a ne v karanténě, kde se pohybují lidé, kteří už si díky totální manipulaci a lžím dávno nepamatují, že NEjsou vědomí, svobodní, a ještě se musí znovu učit, jak používat svoje mimosmyslové schopnosti, a že jich je... protože jim někdo upravil těla, aby z nich byli tak nějak otroci... Mám zásadní informace od puberty, kdy mi tam šla jediná otázka - o co na téhle planetě jde -. Po nějaké době mi to velký duch:) přihodil a zatraceně dobře jsem věděla... to je ono. Naše životy mají mít kvalitu, hodnotu... a ne být nějakými vězeními fyzickými, emočními, mentálními...

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

29. 8. 2021 14:09

Taky moc moc doufám, že ty krásné doby svobody přijdou. Vůbec to nemusí být až tak daleko.

Rea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

29. 8. 2021 11:32

Ali, Rea nemá pravdu :) Jenom jsem vyjádřila svůj názor, jak by možné setkání mohlo třeba vypadat. No a jedině jsem tím přilila vody do ohně... Já nejsem z Prahy, tak pro mě v dohledné době není možné přijet. Ale myslím, že kdo se chce a bude chtít setkat, tak není nic jednoduššího než se prostě domluvit... Zdraví Rea :)

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

29. 8. 2021 18:54

Myslím Reo, že ta přilitá voda do ohně není nic hrozného, popravdě myslím si, že cesta mírných konfliktů není nic špatného, protože se tím čistí vzduch a dělá se jasno, otevírají se otázky.
Z celkové situace vyciťuju, že se v této spirituální otázce ozývají náboženské přístupy a náhledy a potřeba komunity a jsou konfrontovány s naprosto exotickým světem mimozemských civilizací a velice děsivým mocenským zákulisím našeho světa.
Ve skutečnosti to není žádná legrace a GF zvažuje, jak nafázovat svůj kontakt s naší společností, protože tyto náboženské otázky velice rychle vyplynou na povrch a lidi to pochopitelně bude zajímat a jak jsem viděla, v téměř každém velkém světovém náboženství je nějaký nekorektní háček, který může náhle zlomit srdce pravověrného klasicky věřícího, dokud nebude mít stabilní novou základnu pod nohama.
V této otázce existuje mnoho velice šokujících zjištění, co všechno je ve vesmíru možné. S tím souvisí i ta rizikovost kontaktů s mimozemšťany v dřívějších dobách a vlastně se ani nedivím, že mnoho lidí raději couvlo, protože v této otázce byla vždycky obrovská rizikovost zešílení, protože v tom byla vždy děsivá mela. V minulých cca 5ti letech došlo k masivní vlně kontaktů a vzhledem k tomu počtu nějaký díl těch, co toto absolvovali, přežil a v situaci se jakž takž zorientoval. Ale neznámý počet lidí mohl skončit zle, byla to válečná situace.
Tato událost je pěkně divoká, ač je vedená nejvyššími kosmickými silami Stvořitele a vše běží podle kosmického zákona. Když se doopravdy dáváme víc do řeči, narážíme na různé překážky, které nám narušují tu pohodičku, že jsou všichni na stejné vlně, kterou si tak moc přejeme. Není nutné z toho mít jakékoliv výčitky, že se občas rozčeří stojatá voda a kápne voda do ohně. Kdybychom nedošli k vůbec žádným, ani prťavým kofliktům, jako bychom ani nediskutovali a byli bychom falešní. :-)

Rea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

29. 8. 2021 20:03

Anči, díky za obšírný příspěvek :) Já budu možná stručnější, protože se mi lépe komunikuje face to face než píše. Tím přilitím vody do ohně jsem to myslela tak, že jsem svým názorem na setkání vstoupila do vaší soukromé ochranné zóny, protože jste v několika svých reakcích zmínila svoje obavy z něho. Nic víc a nic míň. A souhlasím s tím, že konstruktivní výměna názorů je vždy k prospěchu věci, a to v jakékoliv oblasti. Co se náboženství týče, já sama jsem nikdy pod vlivem žádného nebyla. Jsem celoživotní soliter a jdu si svojí vlastní cestou. A taky si myslím, že hlavně pro křesťanské dogmatiky bude odhalení pravdy, a to se netýká jen potvrzení existence mimozemských civilizací, šokující... Rea

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

29. 8. 2021 21:19

Tak to máme stejné s tím soliterstvím a tím, že jsme k náboženství netíhly. Ale taky jsme docela ateistický stát, v jiných jsou náboženské otázky daleko víc vřelé. GF říká, že bude nějakým způsobem nutná celosvětová teologická debata, čehož jsem se zhrozila a říkala jim, že doufám, že mě z toho vynechají. Tak prý jo, můžu být v klidu. To bych asi neunesla, ten proces, než teologové dojdou ke spiritu nekonečna, věčnosti a bytí :-D
Mě to ani nenapadne, tyhle problémy. Ale on to asi je problém.
Kdybych byla čistě věřící křesťanka, tak bych musela být zklamaná, že se z nebe snesou mimozemšťani.

Rea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

29. 8. 2021 22:02

:-D Jo, jsme docela ateistický stát. Pocházím z hodně svobodomyslné rodiny a jsem za to svým rodičům velmi vděčná. Ale paradoxně všechny své děti pokřtili, z tradice. A kupodivu v práci mám kolem sebe několik katoliček, všechny mladší než já a co se křesťanské morálky týče, jedna z nich patří k těm nejhorším lidem, co u nás pracují...Nechci být zlá a škodolibá, ale jí nějakou tu drsnější konfrontaci s pravdou docela přeju... Mám v práci často takový živý sen. Před naší budovou je docela velká betonová plocha, vhodná jako přistávací dráha pro alieny. Úplně je tam vidím :) Přivítat bych je šla jenom já a možná ještě jeden kolega. Ostatní by se nejspíš krčili strachy uvnitř... To jen tak na odlehčení před spaním. Hezký večer, Anči :)

Dáša M. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

29. 8. 2021 22:17

Reo musím se smát, ale ne Vám,ale představě o přistání-v práci u nas by také byly všichni zalezli a některé by i kleplo. ... Já sice s mimozemšťany nekomunikují, ale je mi jasné ze nejsme ve vesmíru sami. Jenže některé me kolegyně opravdu ani připustit nechtějí ze by tady byl ještě někdo.