Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 22.8.2021 - Nemnirové

22. 8. 2021
 

nemnirove.jpg

desky-nemniru.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

korendor - Co je děje

26. 8. 2021 12:54

Ve třetí cenové skupině...Ve 3D a jaké jsou prognozy https://prnt.sc/1qjnyl0

Jindra - Možná zkouška...

25. 8. 2021 20:44

Dobrý den, mohl by jste mi někdo poradit s touto situací? Pořád se mi děje to, že chci např. přejít tramvajovou zastávku a tramvaj zrovna přijíždí, nebo už na zastávce stojí. Je to nějaká lekce od duše?

Káně - Re: Možná zkouška...

25. 8. 2021 22:46

No já nevím. Já třeba když jedu po městě autem. Těším se na červenou, že se budu moci rozhlídnout a podívat se na okolní řidiče. Už jen z té zvědavosti. No a co se neděje, k mému zklamání většinou chytnu zelenou vlnu.

Tomáš - nimirové

24. 8. 2021 22:04

Teda ti Nimírové vypadají jako Šišouni (scifi film) , jinak velice zajímavé a přínosné. Krev na bázi mědi sám experimentuji s nanočásticemi medi zvyšuje to vodivost těla a tím rychlost neuronů ,jinak jsme závislí na soli ta vytváří vodivost v těle a možnost přenosu elektřiny neurony. Nejlepší je však koloidní zlato to neoxiduje a zvyšuje vodivost těla ,ve formě nanočástic snáze proniká zkrze bunky..

Anael - Re: nimirové

25. 8. 2021 12:19

Ahoj Tomáši, ty lebky jsou vyšší z důvodu mimosmyslového vnímání ,mají 2 čelní laloky něco jako delfíni a jejich sonary. Z tohoto důvodu usuzuji že jde o bytosti z hvězdné oblasti Síria. Jejich potomci ,kteří zůstali na Zemi se vyvinuli ve známou Atlanskou civilizaci. Bytost, která byla známa na Zemi jako bohyně ISIS nebo ESET byla také původem ze Siria, byla známa jako velká léčitelka a vědma a byla nazývána velkou kouzelnicí to proto že bytosti ze Siria tyto schopnosti mají celkem běžně. Odtud jsou i známy léčebné postupy krystaly, zvuky , aromaterapií a světlem. Delfíny, velryby, kočkovité šelmy a atlanská populace pochází také odsud. Některé bytosti na Síriu A jsou i modré z důvodu vyzařování bílého trpaslíka a jsou velice duchovně pokročilé. Existují ve hmotné i nehmotné formě. Co je milé ,jejich přítomnost jsem zaznamenala v současné době i zde na Zemi. :)

Tomáš - Re: Re: nimirové

25. 8. 2021 15:35

Ahoj Anael, dík za vysvětlení ,tušil jsem to. Egyptští bohové měli také protáhlé lebky a především faraon Achnaton ovladal i naše území znal jeho význam pro budoucnost. Atlantida byla multikulturní společnost, ale vládnoucí kněžská duchovní rasa byli předci Májů rudovlasí s protáhlými lebkami ,jejich mumie se dodnes nachází v Peru na náhorní plošině Nasca. U nalezených lebek je v jiných místech lebeční šev -srůst kostí než u dnešních lidí a tak je někteří vědci nepovažují za lidi. V Atlantidě žili i naši slovanští předci stejně jako v hyperborei , vždy jsme byli dobří na výzkum a techniku byli z nich nejlepší vědci..

Anael - Souvislosti

25. 8. 2021 13:32

Ahoj lidičky, chtěla bych se s vámi podělit o zajímavé a poučné video ,které jsem objevila předevčírem na You-Tube je sice už z 26.4.2020 od Michala Drienika z názvem SÍRIANIA - Mimozemská Civilizácia . Zkuste se podívat a myslím že mnohé lépe pochopíte. Vřele doporučuji. :).

Anael - Informace

23. 8. 2021 11:02

Ahoj všichni. Díky Silvě za zprávy které tak trochu zapadají do souvislostí s mými poznatky i z poslední doby. Při práci během srpna v oblasti Lipenské přehrady jsme obdrželi jakýsi duchovní dar od prastaré bytosti ,která tento dar střežila. Jde o práci s vodním prostředím, vodními světy, živočichy ,bytostmi a budoucí událostí. Při této příležitosti jsme dělali ochranu lipenské přehrady. Na obrázku kde jsou propojené dva kruhy je znázorněna důležitost propojení, neboť se tím generuje energie Grálu. Pokud k němu dojde ( jde o ženský a mužský princip) . Pokud tedy dva lidé opačného pohlaví vstoupí na místo, kde tato energie vyvěrá ,mohou zažít pocit absolutního odevzdání se energii stvoření, která se nachází za touto dimenzionální hranicí, grálovou hranicí. Tam už jsou ryze božské světy. Jenže pozor!!! Pokud se rozhodnete s někým do toho svazku vstoupit pak už ho máte napořád ,i v příštích vtěleních. Navíc u tohoto procesu dochází k zesílení všech vlastností i negativních, takže pokud máte vztah založený na karmické vazbě a není čistě přes srdce a lásku doporučuji tam s partnerem nechodit. Ostatně lidé, kteří ještě nejsou duchovně připraveni zřejmě tato místa nenaleznou. Ten závazek je obrovský. Tato místa existují různě po světe a v Čechách i na Moravě jsou také. Na těchto místech můžete prožít obrovský duchovní vzestup ,který se vám zapíše do vaši DNA. Během let se dále bude rozvíjet. Ten džbán u ženy je symbol pro dělohu a plodnost a pro stvoření. Jde o stvoření nového světa pomocí těchto dvou principů. Dále podle lebek usuzuji že šlo o bytosti, které pocházejí ze Síria. Byli mezi prvními kteří navštívili planetu Zemi a také byli poměrně vysocí. Dokonce by mě nepřekvapilo kdyby byli modří. Co se týká mědi ,ano je ochranná před určitými bytostmi a jejich napadání hlavně v oblasti zátylku. Proto lidé ,kteří nejedí maso !!!!! mohou nosit ochranné korálky s posvátné bazalky Tulsi kolem krku. Nebo Tyrkysové náhrdelníky, které také obsahují měď. Opravdu to funguje, mohu vřele doporučit. V tom pravém kruhu nahoře je zřejmý lotosový květ. Vlevo je slunce. Oba dva atributy jsou velice laskavé a nejlepší co můžeme dostat. Oba jsou božská znamení stvoření v lásce a ve světle. Zastoupeny jsou tam i všechny principy u ženy vlevo oheň a země a u muže vpravo voda a vzduch no a ten pátý element Božský moudrý člověk ,tak ten by měl být uprostřed těch dvou kruhů co je v tom kruhu naznačen jako vědomý boží člověk. Tak takhle to nějak chápu já. Připomínám že je to můj pocit a nikomu ho nevnucuji jen nabízím jako možnost výkladu. Zaměřila bych se ještě na místo nálezu té tabulky, neboť tam bych hledala i vloženou energii Grálového působení. Mějte se moc hezky.

Anča - Re: Informace

23. 8. 2021 21:42

Ahoj Anael, jsem ráda, žes zase něco napsala. Taky mě napadl Grál - to je ta žena se džbánem, používaný symbol. Už jsme se jednou o tom bavily, obě jsme měly zkušenost s nádherně čistými světy jednotlivých barev v srdci naší planety. Tomáš měl vizi, že jen ti, kdo jsou ve spojení se Zemí a prochází jejím středem, přežijí tuto událost. Zažila jsem příšernou mimozemskou dimenzionální válku v pozici bojovnice a dokážu si představit, že síla této události dokázala smést člověka, který nebyl v souladu s planetou a jejími kultickými vlivy. Je to jakási kosmo povolenka, stav ryzosti bytí. Jak to vidíš ty?
Na začátku vyprávění Amenti je něco takového řečeno také - že existuje jakýsi mechanismus, který začne být plně funkční teprve když jsou aktivovány čisté vlivy, místa, síně, nevím už jak je to tam řečeno, na planetě, musí jich být alespoň 12. Tak jsem to taky viděla - teprve když jsem si myslí prošla celou planetu a seznámila se se základními kulticko - civilizačními vlivy v těch místech a objevila jejich ryzí podstatu, začala jsem ten střed planety a její spirit brát vážně a pochopila její význam v této události a vůbec, co to je za událost.
Přitom doufám, že mi to jednou někdo srozumitelně vysvětlí. :-)

Anael - Re: Re: Informace

23. 8. 2021 23:56

Ahoj Ani, ptala ses mi jak to vidím já. Mohu mluvit pouze z mé zkušenosti kterou jsem prožila nebo si pamatuji. Na Zemi jsem opravdu už dlouhou dobu. Už jsem prošla snad všechny důležité formy umění alespoň ty základní léčitel, učitel, bojovník, duchovní, matka. Zažila jsem období hojnosti i strádání. Vím, že je čas vrátit se zpátky a vzestoupit . Pořád jsem na Zemi a tudíž vázaná hmotou. Pokud má člověk hmotnou formu je limitován energiemi ,které jsou spojené s tímto prostředím. Pokud je schopen se oprostit od těchto pout ,jeho vědomí dokáže cokoliv. Pokud se však odevzdá lásce ,myslím tím božské lásce ,povede ho tím nejlepším možným způsobem do světů , které jsou božské a světelné. Bojovníkem jsem byla dlouhou dobu a teď cítím že je čas změny. Vím že vše je v pořádku. Doufám ,že lidé pochopí ten boží princip který tu byl vždy ,jen jde vždy o to ,jak si ho kdo vyloží a co s touto informací udělá. Každý z nás prochází určitým vývojem duše a učí se to, co ještě neumí. Když už si splnil všechny úkoly co měl, může dál. Pokud pořád něco chce, nepustí ho to. Jakmile přijde mír v duši, klid ,přijde i odevzdání protože už víš. Pak tě to nasměruje k těm energiím které jsi schopen zvládat bez újmy na zdraví a životě. Když má někdo napracováno může se dostat i do vyšších dimenzí . Pokud někdo dostane tuto Grálovou nabídku tak to je opravdu veliká pocta. Člověk tam zažije absolutní stav blaženosti. Jedno z těchto míst je na Řípu, v Lipanech a nevím jaký stav je nyní na Karlově mostě v Praze ale chodili tam bytosti z dost vysokých dimenzí prohlížet si lidi, jak na tom jsou a aby jim pomohli. Pokud se změní vědomí ,s tím změníte i prostředí které potřebujete k životu nejen k existenci. Když víš, soucítíš s ostatními a zcela přirozeně je miluješ, proto vědoucí bytosti jsou vysoce empatické a jsou schopné svou energií zastavit jakýkoliv útok bez boje. Zažila jsem to na vlastní kůži. Nejlepší je, že ty se nevyčerpáš a útočník se po počátečním zmatku zcela vzdá a promění na neškodnou a většinou nešťastnou bytost ,která chce pomoct. Bohužel většina pozemských ozbrojených složek o tomto nemá ani povědomí a tak místo aby zlo zmenšovali tak ho navyšují. Na tohle je krásně poukázáno ve filmu ,,Pátý element". V některých filmech jsou opravdová moudra protože jejich tvůrci tyto indicie pro lidi ukryli pro ty ,co jsou připraveni. Lidé mají v srdci tolik lásky a světla jen si to neuvědomují. Kdyby ta srdce otevřeli ,vzestoupili bychom velice rychle i beze všech katastrof. Jenže všichni nejsme na stejné úrovni poznání a tak strachem si lidé velice ubližují navzájem. Máme tu totiž velmi velký zájem nových duší zažít a prožít si životy na Zemi. Zatímco my, co už jsme tu dlouho, chceme domů tak ty nové duše netuší co je čeká, jdou se učit. Je to tu velice rozmanité. Když máš otevřené třetí oko je to ještě rozmanitější. Ještě jsem chtěla dodat že stvořitel má neomezenou fantazii a nikdo absolutně netuší jak se to vše vyvine. Z lidskou svobodnou vůlí a slovy co tvoří je to pro nás nepředstavitelný mega projekt . Takže bychom si měli jako lidstvo dávat velký pozor na to co vytváříme a jakou energii do toho vkládáme. Doufám ,že jsme dostali milost a tu kosmo povolenku dostali ,alespoň někteří z nás. Pokud budeme tvořit s láskou vše dobře dopadne , Já bych tam osobně mezi ty dva propojené kruhy namalovala srdce to by teprve byl výtah nahoru :) .

Anča - Re: Re: Re: Informace

25. 8. 2021 10:48

„Bojovníkem jsem byla dlouhou dobu a teď cítím, že je čas změny“ – s tím se naprosto ztotožňuji. Vnímám to taky tak. Bojovala jsem extrémními způsoby, ty nepřátele jsem musela držet v defenzivní pozici, aby si nevyskakovali a teď, když jsou už poražení, podchycení, tak přicházejí natolik vzestupné tendence, že cítím, že bojové metody, které jsem dlouho uplatňovala, už nejsou potřeba. Naštěstí s tím nemám problém, vlastně jsem se toho i bála, že si na tu věčné válečné nasazení zvyknu a nebudu schopná se z toho dostat, ale přichází ozdravné a úlevné dojmy a vjemy. Galaktická federace mě ubezpečuje, že už se nemusím obávat, snaží se mě přesvědčit, že se můžu už naprosto uvolnit a přestat se bát. Zbavuju se všech těch strachů, přepětí a obav, být věčně ve střehu – zdá se, že už jsme nepřátele skutečně porazili, tak si na novou situaci zvykám. A je to úleva.
Myslím si a doufám, že přijde svět vyšších frekvencí, vyšších hodnot, už více 5D – myslím, že jsem do toho světa už taky nakoukla, ty tam už asi bydlíš :-). Ano, svět lásky, kam ty nepřátelské síly ani nemají přístup a člověk celý roztaje a začne vše tvořit úplně jinak, než dřív. Je fajn, že se konečně dostáváme k takovým dobrým změnám, minulé dva roky jsem netušila, že se skutečně k něčemu takovému dostaneme, tak z toho mám radost.

Lidyenka - Re: Informace

24. 8. 2021 14:21

je to na Moravě Pálava? a které jsou další? Můžete to, prosím napsat? děkuji

Majka - Obrázek

24. 8. 2021 23:43

Jsem si jista, že ten obrázek, jak se spojuje horní a dolní svět jsem už v nějakém vysílání viděla, ale neumím dohledat. Může to být tak dva až tři měsíce zpátky. Třeba jsem v jiné dimenzi ;)

zuzana - Re: Obrázek

25. 8. 2021 0:21

ja som tiez presvedcena, ze ho silvia zverejnila po niektorej synchronizacii pred letom

Leri - Re: Obrázek

25. 8. 2021 0:29

Jde o clanek z 5.6. Vysledky synchronizace

korendor - Vyšehrad.

23. 8. 2021 12:16

Mám dotaz,jestli lze vypátrat Čintamani s pokladem v podzemní svatyni ve vrchu Vyšehrad?

leri - Re: Vyšehrad.

23. 8. 2021 15:14

Pro Korendor - neodpovídám sice přesně na vaši otázku, ale s kamenem se mi vybavil 15. dílný seriál článků od Alušky
https://aluska.org/kamen-cintamani-blogger-cobra-usil-past-na-lidstvo-1-dil/
Loni jsem pročítala asi polovinu dílů, dle ní se jedná o velmi nebezpečnou věc. Zde na stránkách Alušky je více názorů, které neladí obecnému povědomí (škodlivost květu života, merkaby,...).
Nevím, jak kámen cintamani cítí zde vnímavější ženy a muži?

korendor - Re: Re: Vyšehrad.

23. 8. 2021 16:11

Aluška má občas zajímavé postřehy https://vk.com/video400813730_456239360 ALE dle letitých info to byla bokovka starého ženáče ing Koukala,emigranta z NSR,který nemá zrovna lichotivou pověst. Už jeho nick TOMÁŠ MARNÝ o něčem vypovídá. Ted již tadesco.org převzal nějaký carsten,který oprášil starou fikci Koukala o nějaké SHAEF a zatýkání v Jewropě..Viz poslední článek.. https://tadesco.org/bleskovka-carstena-21-q8-2q21-shaef-booooooooom/ Spíše se přikláním ke zprávě Ivo Wiesnera z knhy Rozprávění s bohy . Čintové,později Čechové po prvním příchodu do Prahy ten poklad tam ukryli. Žádná zmínka o nějaké kletbě...

leri - Re: Re: Re: Vyšehrad.

24. 8. 2021 13:39

Děkuji za odpověď. S tím TM je to pro mne záhada. Tadesco jsem 1,5 dost četla, nevím co brát vážně. Ale nějak chápu, že hodní hoši nebudou prozrazovat přesné kroky a termíny, kdy co budou dělat - proto řadu věcí beru s rezervou.
Myslíte, že vojska SHAEF není reálná "organizace"? A že není možné, aby potají v zákulisí, třeba v německu někoho zatýkali (a pak ho nahradili dvojníkem, klonem, aby masy neviděly změnu. Na webu jsou k vidění různí dvojíci Hillary, Bidena...)? Doufala jsem, že tyto kroky do určité míry jsou možné, ale neumím si to ověřit a ani se na to energeticky nacítit.
TM byl skoro půl roku mimo (asi v Rusku) a více diskutoval a psal Carsten. Nejvíce mi nesedí neustálé strašení vakcínou a jejími děsivými obrázky (do zemlajnky se fakt nehodlám zakopat a tam několik let čekat až se vše přežene :-)). Spíš by se tím neměl člověk tolik zaobírat a myslet na něco lepšího než to mít furt na očích.

Pavel - Re: Re: Vyšehrad.

24. 8. 2021 9:52

Předně nutno říci necítím energie. Zatím. Pracuji na sobě a věřím, že to přijde. Úspěšně jsem na sobě a rodině odzkoušel orgonity a cintanami kámen. Mám jednu známou, která cítí energie a když jej na chvíli měla v ruce, rychle jej odložila, že je silný. Další zkušenost jedné ženy s poškozeným karpálním tunelem byla, že při držení cintanami v dané ruce to hřálo až to nebylo příjemné a odložila to. Moje kamarádka energie též necítí. Nedávno si šáhla dlaní na rozpálenou pánev, následovala chirurgie, popálenina 2. stupně, obvazy, převazy a klasické léčení. Dal jsem jí cintanami kámen a když jej přes obvaz položila na dlaň, tak to za chvílí hřálo až pálilo, ale jinak. Takže lze říci, že tu energii cítila. Rada od paní, od které je kupuji - odložit, odpočinout a pak znovu přiložit. Kamarádka se tímto postupem držela a ruka se zahojila bez jizvy. Jak se dlaň uzdravila, už nic necítí, ani to nehřeje. Ale pro mě důkaz, že to funguje.

Na Vyšehradu je energetická studnice. Jako obvykle takové místo zabrali "pánbíčkáři" a tak se studnice nachází uvnitř Baziliky sv. Petra a Pavla. Jinými slovy placený vstup. A místo začíná těsně kde mají "sňůřku", aby tam lidé nechodili. Tak jak energie necítím, dal jsem do studnice velký orgonit a pak mě brněla ruka v místech dotytu s ním. Po nějaké hodině to zesáblo a přestalo. Jestli je to to stejné místo se zakopaným cintanami kamenem netuším. Spíše ne.