Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 22.8.2021 - Nemnirové

22. 8. 2021
 

nemnirove.jpg

desky-nemniru.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tomáš - Re: Re: Naděje

30. 8. 2021 14:54

Ale lidé to ví ,jenže pokud si to řekne každý nikdy se tam Volný blok nedostane. Jsem voličem SPD ale Okamura je lhář a druhý člověk po něm je velmistrem pražské zednářské lóže..

CharlesViz - it's high-minded to hug get a pile of of you

11. 9. 2021 12:36

“I haven’t seen you in these parts,” the barkeep said, sidling during to where I sat. “Name’s Bao.” He stated it exuberantly, as if low-down of his exploits were shared aside settlers around many a fire in Aeternum.


He waved to a expressionless butt hard by us, and I returned his gesture with a nod. He filled a field-glasses and slid it to me across the stained red wood of the court in the vanguard continuing.


“As a betting houseman, I’d be willing to wager a adequate portion of enrich oneself you’re in Ebonscale Reach for the purpose more than the swig and sights,” he said, eyes glancing from the sword sheathed on my with it to the bow slung across my back.


https://www.google.co.il/url?sa=t&ct2=us/0_0_s_2_0_t&usg=AFQjCNGti2pM07PNzQk5Xnw1P4PnTzZYhQ&cid=1317336660&ei=18jESaCqJsyQsAaV9fuuAQ&url=https://renewworld.ru/sistemnye-trebovaniya-new-world/

josef - video zde

7. 9. 2021 17:22

https://uloz.to/file/dTq98UagFJfH/aktuality-228-nemnirove-mp4#!ZGx5LGR2AGyzATD1MQMvMQHkMTR1LxuzFxMYIJ9KoaE+AwpmAt==

korendor - Adrenalin bez roušky.

6. 9. 2021 17:12

Nosím jen pohotový skautský šátek na krku,pro případ nasazení...Metro,tramvaj,hitlermarket Billa dobrý..Až poslední tramvaj,zatukal na rameno slovutný měšták,abych si NASADIL. Povídám,zdravotní duvody,on předložte doklad..Já na to , NEMÁ NÁROK..On, OP..Já na to,at zavolá STÁTNÍ, Nemá NÁROK,muže jen doporučit. On,bude to za 20 tisíc,at si vystoupím. Já na to,at zavolá STÁTNÍ,oni mají pravomoc. Tramvaj dojela do zastávky,on na mně použil chvat,povalil mně a vláčel ven. Já na to,že tady mám ještě ruksak s nákupem. Lidé začali ječet kupodivu na mou podporu,jeden si opsal jeho služební číslo. Já na něj,že je náš zaměstnanec a že ho živíme z našich daní. Pěkně nahlas,aby to všichni slyšeli. Najednou zkrotl a povídá,dejte si alespon ten šátek. Tak jsem mu to udělal a hned jak odkráčel,jsem to sundal. Jsem 70+ a docela mně dožrala,jeho neucta a buzerace. Poučení,nadále bez roušky,ale při setkání s fašistou,jo prominte a vytáhnu z ruksaku respirátor a OBŘADNĚ si ho nasadím. Jakmile zmizí,tak hned zase do ruksaku. Jako to dělali Smějící se bestie za Protektorátu..

Anča - Re: Adrenalin bez roušky.

6. 9. 2021 20:15

Je potěšující, že se lidi zastali, to je na tom to nejpozitivnější.

ŠV - být šťastný, každý jak umí

5. 9. 2021 15:08

https://rutube.ru/video/19a44576c20405cb96f9f3109fb6f2ee/

korendor - Život v 7 nebi.

5. 9. 2021 8:35

Takový oddychový filmík https://rutube.ru/video/48446fa90b119363a43c67657bc74ec0/

zuzana - Re: Život v 7 nebi.

5. 9. 2021 9:59

nadhera, moc dakujem

zacala som s linkom, co mi poslal kamarat https://www.youtube.com/watch?v=YyYQ6DBrYvI&t=644s

a vdaka tvojej filmovej chutovke mam krasnu nedelu

vyrazam so svorkou do lesa

korendor - Rusové

5. 9. 2021 9:39

Prognoza říká mnoho let,že Rusové obsadí Jewropu. Ruská anglická republIka. Ruská francouzská republika.etc. Tady je pádný duvod,musí to udělat BRZY,nebo bude Rusko zničeno. https://newtube.app/user/adalgar/Qudd8iL

Anča - politika nového věku, než to bude :-)

2. 9. 2021 18:57

Zaujal mě příspěvek koreandora, zapřísáhlého kritika všech šílených psycho vidin, že buď vyhrají Piráti, nebo ANO. a že jakýkoliv jiný výsledek jim rozhodí systém.
Vzhledem k tomu, že Volný má 5% a pro mě jako budovatelskou duchem proletářskou levicově zaměřenou bytost je prostě spojený s nácky, navrhuju toto:

Volit nějakou pravici, kapitalisty. Sice jsem duchem levičák, ale po Trumpovi a Volným je jasné, že nacionalismus jede a novodový komouši jsou NWO, tak se vše kosmologicky jeví tak, že maj idealistický pošuci smůlu a prostě je zdravější dravost.

Dimenzionální pochopení všeobjímající lásky a odpuštění při střetu s vesmírnými zločinci je hovadina.
Nejlepší příměr se zatím vyjevil tento:
Tělo, imunitní systém a vir.
Imunitní systém má bílé krvinky - vykonavatele spravedlnosti - to jsme my. Vir je vir, nepřítel, toxické temné tupé zlo.
Taky by jste nepoděkovali svým bílým krvinkám, kdyby přišly a viru odpustily a nezlikvidovaly ho.

Toto vše se nakonec odráží i v toku ideologií a politiky.
Musíme volit buržoazní kapitalisty, kteří nejsou ANO, NE? , Zelení, Náboženský fanatici, PIrátStán, cokoliv s Kalouskem a další.

Pokud se někdo vyznáte v politické scéně, předkládejte návrhy :-D

Jirka - Re: politika nového věku, než to bude :-)

3. 9. 2021 0:44

Jako vtip dobrý :) Na začátku se říkalo, že když bude 100 GP, tak se u nás situace v politice změní/zlepší. Jeden z důvodů, proč jsem ho stavil.

Anča - Re: Re: politika nového věku, než to bude :-)

3. 9. 2021 7:18

Popravdě to moc nechápu - co je 100 GP? V politice se vyznám asi jako koza v petrželi, vždy jsem se jí vyhýbala obloukem a ani k volbám nechodila, pokud se po nás chce teď občanská volební angažovanost, snažím se najít jakékoliv řešení, které by bylo něco platné. Klidně budu volit i kapitalisty, když to naboří NWO plány :-)

Rea - Re: Re: Re: politika nového věku, než to bude :-)

3. 9. 2021 8:10

100 GP = 100 generátorů prány

Anča - Re: Re: Re: Re: politika nového věku, než to bude :-)

3. 9. 2021 8:34

Jo aha :-) Tak to mi nedošlo.
Těma zkratkama házíme hlava nehlava :-)

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: politika nového věku, než to bude :-)

4. 9. 2021 0:03

Se omlouvám... :) Pořád ale nevím, jestli to kritické množství generátorů bylo splněno. Pak by vše mělo být ok. Nebo (opět) ne ? Člověk už za ta léta ztratil celkem iluze..

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: politika nového věku, než to bude :-)

4. 9. 2021 8:05

To by věděla Silva - já sice krystaly taky používám, ale spíš tím, že je mám na sobě, přijímám jejich energii a informaci. V těch generátorech se nevyznám, když Silva zaváděla generátory prány, tak jsem už byla nějaký ten rok ve svém vlastním transformačním příběhu a podřídit se tomu by znamenalo narychlo překopávat celý systém. Takže nemám generátor, ale nějaké polodrahokamy mám, čistím je atp.
Jestli mají generátory vliv na politiku, nedokážu posoudit. Politika je vůbec těžký šutr, se kterým by se dalo čistě magicky pohnout.
Koho volit, když už volit?

Tomas79 - Re: Re: Re: Re: Re: Re: politika nového věku, než to bude :-)

4. 9. 2021 15:34

Když jsem si byl u Matyho pro svůj generátor tak říkal že má 45 objednávek. Takže pokud jich celkově ještě sto není tak brzy bude. Ale bohužel ani Silva nedostává informace které se zrealizují viz výměna vlád v půli srpna a nastoupení dětí do škol v novém režimu tak bych si naděje moc nedělal. Za deset let či to sleduji jsem se nesetkal s nikým komu by jeho předpovědi vyšly.

leri - Re: politika nového věku, než to bude :-)

3. 9. 2021 14:15

Poslední měsíce mám nacítěno z komentářů na netu, že volit demonkratické strany je hodně nebezpečné - většina parlamentních stran je hodně pro-evropská / globalistická, a navíc budou chtít prolomit Benešovy dekrety. Nedávno (v r. 2019, 2020?) bylo setkání Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Mariánských Lázních. Prý tandem Zeman/Babiš ještě chrání ČR před prolomením a tudíž jsou v nelásce EU. Německo má řešení Sudet jako státní politiku a instruují lidi v ČR, jak mají u nás postupovat, abychom my sami chtěli toto prolomení. UFFF... myslím, že o tom loni mluvil i na youtube MaP (Michal Svatoš).
Ze současného parlamentu nebudu nikoho vybírat. Dlouho má¨ým favoritem byla Aliance národních sil (největší mimoparlamentní strana/hnutí). Na svob. vysílači mívali skoro každý týden info k současné politice, EU, covid. Velmi poctivě načítali právní aspekty, aktivně psali dopisy politikům, poslancům, hodně jim jde o záchranu země, češtví,.. Teď jsem trochu ztratila informovanost, na jaře měli ve straně něajký rozkol, odešli 3 lidi. myslím, že se dop voleb spojují s nějakou národní stranou.
Registruji, že bude kandidátka Prameny (e-koruny a Cesty s a. Baudyšem).
Možná bude nejvíce mediálně profláklý Volný blog, takže by dávalo smysl volit toto. Doufám, že to není nějaká haba´dura na lidi.
Loni jsem házela "neplatný hlas" (text s volbou sebe), ale nenašla jsem nezveřejnění % neplatných hlasů, tak mám obavy, jestli můj hlas nepoužili na nějakou svoji stranu. Raději budu volit konkrétní stranu.

Anča - Re: Re: politika nového věku, než to bude :-)

3. 9. 2021 16:32

Já hlavně doufám, že přijde brzy nějaké prolomení veřejných lží, odtajnění, mimozemšťani, vzestup ducha. V oficiální politiku moc nevěřím, že by se bez vnější pomoci podařilo systém rozložit. Ale pokoušet se o to musíme. S těmi Benešovými dekrety už jsem to taky slyšela, je to hnus. A bohužel masa Čechů je už tak zpracovaná, že by si to nechali ještě líbit. Musíme vyvádět, kdyby něco. Některý mladý by třeba ani netušili, o co jde, a to zase optimisticky doufám, že "někteří", reálně je to spíš půlka a víc. Vedou je k euro korektnímu faši chápání, kde národ je nadávka a ve školách není kázeň, takže se učitelé musí rvát o to, aby jim mohli něco vysvětlit a často dojde k 20. století až v 9. třídě, až v 2. pololetí, kdy už to mají děti úplně na háku, takže nějaké Benešovy dekrety, to je prázdný pojem.
Navíc se celou dobu zřejmě učí dějinné výmysly a bůhví, jak to bylo doopravdy.
No a koho volit? Já právě nevím, nemůžu říct, že by něco bylo moje srdcovka, ta ANS je velice malá strana a jak je to takto malý, jsou to zahozené hlasy. Volný, Klaus, nebo jiná strana, která je dost velká a dokáže jim zamíchat výsledkem. Udělám spíš pragmatický tah, než že bych se chtěla politikou do jádra srdce úplně zabývat. Ale vůbec netuším, Piráti a SPOLU mají cca stejně, jenže co je SPOLU radši ani nechci vědět. A Volnýmu nevěřím přes to spojení s DSSS.
Kdyby se chtěli namíchat Klaus a Volný, tak by to bylo rozumnější, ale odradili by si třeba nácky a těch je víc, než duchařů s mimozemšťanama.

Káně - Re: Re: Re: politika nového věku, než to bude :-)

3. 9. 2021 21:30

Jen k té škole. Momentálně v 5.třídě probírali 2. světovou válku před prázdninama. Na učení jsem nikdy extra nebyla. Ale v té jejich učebnici to měli hezky sepsané. Jak chvíli přestala existovat republika a fungoval jen Protektorát. Jestli tam ovšem bylo popsané něco o Benešových dekretech, tak to už si nepamatuju :-)
Jinak já chodím volit každý rok, ale extra smysl v tom nevidím. Příjde mi, že ať je tam kdo je. Tak je to skoro jedno. Spíš to jde k horšímu.
Ale bylo by moc krásné mít ve vládě lidi, co mají rádi lidi. Potřebujeme vůbec k něčemu vládu? Na co je dobrá? Proč by nemohla být nějaká rada starších? Nebo já netuším. Vždyť přeci každý je originál. Někdo má vlohy pro toto a druhý zase pro něco jiného. Proč se nedoplňovat? Nějaká souhra a spolupráce. Už dávno jsem si říkala, kam se ti lidi pořád honí, proč je takový tlak na výkon? Chyba v té době byla i ve mě, neuměla jsem se postavit za sebe.
Miluju pohádku Tajemství staré bambitky. Kdo jste to neviděl vřele doporučuju. Je hodně o vládě :-) Mějte se krásně a užívejte sluníčka.
Mám jen jednu poslední otázku, existuje na internetu někde pozitivní zpravodajství? Nějaké příběhy opravdových obyčejných lidí o docela obyčejných věcech. Ráda bych si sem tam přečetla nebo shlédla něco ze života. Tv nemám, ale něco na způsob Teleobjektivu, nebo jak se to jmenovalo. Je dost možný, že jsem to zkomolila. To bylo moc fajn.