Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 22.8.2021 - Nemnirové

22. 8. 2021
 

nemnirove.jpg

desky-nemniru.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Re: Re: Re: Re: politika nového věku, než to bude :-)

4. 9. 2021 8:10

To je ještě vlastivěda - i to je velice dobré, znovu a dopodrobna se probírají české i světové dějiny na 2. stupni. Ale i tak, on si o tom udělá člověk trochu obrázek až v dospělosti, když má zájem a nechce být za blbce, že nezná základní dějiny.
Naše pohraničí už Německu dávat nebudeme, nazdar. Ale oni začnou s odpouštěním a chudáčkovstvím a jak ohrožujeme tu demokracii, když podporujeme národní myšlení v EU.
S něčím, jako je Objektiv - nevím, že už to ani nevysílají, poslední roky lítám v těchto událostech, tak na něco takového ani nemám čas. Lepší je stejně radši jít ven, do lesa, nebo něco dělat, od pletení po malování.

Eritree - Re: Re: Re: politika nového věku, než to bude :-)

4. 9. 2021 15:59

Piráty, STAN - nevolit - proimigrační. Dále nevolit strany podporující setrvání v EU a vytvářející nenávist vůči Rusku - nebezpečné. Na výběr: Volný - ANS v koalici s Národní demokracií - CESTA. Okamurově SPD už nevěřím. Trikolora je podle mě pro"kapitalistická" - nechápou, jak svět vlastně funguje, že vlastně žádný kapitalizmus neexistuje.

Anča - Re: Re: Re: Re: politika nového věku, než to bude :-)

4. 9. 2021 20:30

Souhlasím a nejšťastnější bych byla, kdyby se proti Euro a NATO subjekty spojily, pak by mohli dát až 15%, kdy by pak dělníci vysvětlili Klausovi, jak je to s tou minimální mzdou :-)
To by bylo aspoň praktické.

zuzana - mate prosim k tomu nejake postrehy?

3. 9. 2021 11:23

ahoj, s nastupom září v Bratislave zvysili kvalitu zivota nasi mobilni operatori. rychlost stupla na 4G+ v este vacsom pokryti a uz mame na mnohych miestach aj 5G , co este v srpnu boli len 2 bodky (letisko a pri dunaji, cca matfyz).
https://www.nperf.com/sk/map/5g
....a este nam lieta pomerne vela vojenskych helikopter nad hlavou.
mozno suvisia s navstevou pana nemeckeho prezidenta, ktory prisiel dohodovat pomoc pri presidlovani z afganistanu. prisiel k nam z prahy. a mozno so siad leteckymi dnami a mozno nie.
viaceri sa stazuju na priserne bolesti hlavy od vcera. nemaju v sebe ziadne kovy ci ine cudzie latky.
obloha blankytna, v noci nebo plne hviezd ci ako to volate vlacikov....
mate prosim k tomu nejake postrehy?

Anča - Re: mate prosim k tomu nejake postrehy?

3. 9. 2021 12:03

Ona prý na Slunci byla nějaká mela, zřejmě technického charakteru a včera přes nás asi přecházela sluneční elektromagnetická bouře, která tím vznikla.
Říkal to prý Chvátal na Svobodném Vysílači s tou událostí na Slunci - já ten pořad neviděla, mám to z druhé ruky.
Jinak 4G, 5G zatížení je hnus, naštěstí nebydlím úplně ve městě a wi-fi nepoužívám, ale ten tlak do hlavy, který je ve městě, je vysilující. Člověk si to radši nepřipouští, ale rozdíl znát je.

zuzana - Re: Re: mate prosim k tomu nejake postrehy?

3. 9. 2021 15:24

moc dakujem

korendor - dějiny

3. 9. 2021 12:56

https://celostnivzdelavani.cz/nova-chronologie-dejin-45-dil

Michal - Blaník

30. 8. 2021 20:14

Nevím, jestli jste to zaregistrovali, ale probouzí se nám Blaničtí rytíři.
https://www.youtube.com/watch?v=-DH1s_Io0iQ&ab_channel=Kry%C5%A1tofaDitaKouck%C3%BD
Na všech úrovních se něco zásadního děje...

Tomáš - Re: Blaník

30. 8. 2021 22:09

Úžasné to dokáží opravdoví šamani... Co mě udivilo že duchové našich předků jsou zesláblí a nedokáží nám tak pomoci v boji proti zlu.. Často spoléháme na pomoc mimozemštanů a přitom tady máme duchy předků a rodů na které zapomínáme..

Laura - Re: Re: Blaník

31. 8. 2021 19:04

Laura - Re: Re: Blaník

31. 8. 2021 19:19

Spoléhat se na mimozemšťany, že nám z této šlamastiky pomohou, je nesmysl. Nedává mi to smysl. Stvořitel nás zde poslal, abychom to udělali my, a ne někdo za nás. A také, proč by nám mimozemšťané pomáhali? To nás neposune výš.

Inkarnovali jsme se zde, abychom prošli určitým učením, a udělali zde to, co máme. Např. posilnit naše předky, to mi smysl dává.

Už nějakou dobu, podle videí Petra Chobota, se učím chápat tuto moji inkarnaci. Hodně lidí Petra Chobota nemá rádo, a já postupně zjišťuju proč. Protože říká pravdu.

Radek Wolf je taky dobrý učitel. Třeba jsem netušila co je za tetováním. Teď už to vím.

Video o tetování: https://www.youtube.com/watch?v=l81OTiItWKY

Jirka - Re: Re: Re: Blaník

31. 8. 2021 22:55

Video jsem kdysi už viděl, od něj vždy přínosné/poučné. Jen s tím tetováním moc nevím no. To mi nějak nesedlo. Co Maorové třeba ?

korendor - Re: Re: Re: Blaník

1. 9. 2021 6:26

V US Army fungovalo dalkove pozorovani. A Chobot se v tehdejsim SSSR zucastnil stejneho vycviku. Kdyz operativci sahnou do davu, takto vycvici i tetku od skopku. No a Chobot si pak udelal ICO a zbohatle rychlokvasky ezouse pekne financne skubal. Jednu takovou particku priotravil, ze mel problemy. Esobyznyz jede naplno, Sorfova a jeji manzilek Kalousek jedou v Cestach k sobe naplno. Silva tady a Krystof Koucky, ti maji Milost.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Blaník

1. 9. 2021 8:21

Petr Chobot jsem vozil indiánského šamana kmene Kečua Dona Sergya byl jsem na něm a úžasné. Je to hodně o síle šamana kolik energie dokáže přivést z horních světů a o jeho napojení na duchy předků a Bohy - Bytosti světla. Pak se všechny záměry plní je to o množství božské energie do nich vložené.

Anča - Re: Re: Re: Re: Blaník

1. 9. 2021 8:22

Já Chobota nijak moc nesleduju, ale zaujal mě, že jednou 2019, nebo 2020, říkal, že nepřítel je Jehova, že to je hnusná vesmírná larva zla a to jsem mu musela dát za pravdu, protože jsem boje proti Jehovovi taky realizovala a laskavější slova pro něj jsem taky neměla.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Blaník

1. 9. 2021 16:03

Jak říkal farář starý zákon je od čerta a nový od Boha. Starý zákon v Bibli původně vůbec nebil, dali to tam židi. Jehova je údajně démon který sídlil v arše a musel se krmit krví. Mojžíš jako žák Egyptského velekněze , vzal archu když utíkal s židy z Egypta a používali ji jako zbran k vyhlazování. Podobná archa byla v Tutanchamonově hrobce a střežila klid faraona , všichni zemřeli během pár let jen Carter ,který měl ochranný Atlantský prsten přežil..

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blaník

1. 9. 2021 19:36

Jo, tak to farář říkal dobře. Jehovu jsem vnímala jako jedovatou dračí, či hadí bytost, šéfík temných v této Galaxii, vrchní zlořád galaktické mafie. Ale odpadl relativně brzy, ještě v r. 2019, pak se objevily ještě větší eminence temnot, už zase z vesmírných vlivů, byl to dlouhý kosmo boj za lidskou a planetární sílu a suverenitu a odhodlání toto překonat a porazit je. Kosmologicky to máme už hodně hodně vyřešené, jen všechno to duchovno dostat i do reality :-)
S těmi různými vesmírnými hejbátky a artefakty mimozemských technologií se asi v průběhu dějin děly věci, třeba to jednou pochopíme.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blaník

2. 9. 2021 21:44

Šefem je Bál, ten je i za pádem Atlantidy Bálovo bratrstvo..

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blaník

3. 9. 2021 7:13

Tak to znám jen z vyprávění, s žádným Bálem jsem se nikdy nebavila, bavila jsem se s kdejakým hnusem, prototypem zla, ale jestli byl nějaký z nich Bál, to vážně netuším. Podle vjemů, co mám, jsou ti temní hodně na ústupu, už skoro nic nemůžou a většinou o nich vůbec nevím, neslyším je celý dny a když jo, tak je to na pár vteřin a zase se stáhnou a je klid - což je úžasná změna oproti minulosti, kdy mě terorizovali 24 hodin denně, pokud jsem nespala.

Alena - Re: Blaník

31. 8. 2021 20:27

Je dobře, že už je naše práce vidět. Prostor se otevírá pro laskavější vztahy. My jsme si teď na začátku nového školního roku v práci pomáhali jako nikdy dřív úplně se vším. Nenaočkovaná skupina se dala dohromady, (pořídili jsme si testy společně a dohodli kde se budeme testovat) Sledujeme, jak vypadá situace a informace si okamžitě předáváme a kontrolujeme, zda je vše v pořádku. I jsme si povídali o zvyšování citlivosti a o tom, že některé děti začaly odmítat jíst maso, takže i rodiče ho omezují. Změna se začíná projevovat na všech frontách. Tak se mějte krásně:-) Alena