Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 22.8.2021 - Nemnirové

22. 8. 2021
 

nemnirove.jpg

desky-nemniru.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zuzana - Re: Re: Vláčky Starlink

26. 8. 2021 22:55


Juraj Mesík: Kto sú naši mRNA očkovaní spoluobčania? Analýza osobnostných typov
https://www.hlavnespravy.sk/kto-su-nasi-mrna-ockovani-spoluobcania-analyza-osobnostnych-typov/2653298

ANDREA - Re: Re: Vláčky Starlink

27. 8. 2021 9:26

Nemam to overene ale grafen znicis v tele tak ze si zoberies dva velke magnety aspon 10 cm a jeden mas v tej iste vyske ako druhy magnet ale na druhej strane tela a tak si preskenujes potupne cele telo. Ak drzis jeden magnet na srdci tak druhy je v tej iste vyske a mieste na chrbte. Kazdu polohu magnetov drzis 10 minutu
Grafen mame v tele kazdy je v dazdi, prasia ho z lietadiel, davaju do jedla, je na zelenine, vsade.

Andrea - grafen, magnety sa drzia 1 minutu nie 10 minut to bol preklep

27. 8. 2021 9:28

magnety sa drzia 1 minutu nie 10 minut to bol preklep. Ja mam tie magnety este z cias ked som ich pouzivala na cistenie skla v akvariu na riasy.

Anča - Re: Vláčky Starlink

27. 8. 2021 9:53

Hlavně mě úplně štve a připadá mi jako nehoráznost, že nějaký Elon Musk s penízkama si může zaprasit atmosféru planety nějakými svými vláčky a obehnat nás sítí, aniž by se kohokoliv na světě ptal.
Už mě tyhle nehoráznosti nějak dožírají čím dál tím víc, snad se brzy dočkáme jejich konce.

zuzana - pokrytie sietami, vyber krajinu, vyber operatora

26. 8. 2021 22:59

https://www.nperf.com/sk/map/CZ/-/-/signal/?ll=49.81075319907314&lg=15.479999999999976&zoom=7
https://www.nperf.com/sk/map/SK/-/-/signal/?ll=48.673674986030676&lg=19.705&zoom=8

u nas v sk zatial ziadne 5G, byt chudobnou zemou ma aj svoje plusy

zuzana - velke odhalenie

26. 8. 2021 22:26

ahoj vsetci, wikileaks vraj prave zverejnil uplne vsetko, linky uz koluju medzi ludmi po celom svete, iste dorazili aj k vam.
myslite, ze by to mohlo byt sucastou astrlogmi avizovaneho velkeho odhalenia v auguste?

Anča - vlastní zážitek

22. 8. 2021 22:05

Je to zajímavé, zkusila jsem se napojit na existence desek a obrů, o kterých mluví Silva a byl to zážitek příjemný. Jsou to vzestupné vlivy, svět vyšších dimenzí, vnímala jsem svěžest, prostor, vzduch a vodu. Viděla jsem i možnosti případných klimatických změn, které se nás dotknou a vnímala jsem to jako skutečně nevyhnutelnou událost, které se nemáme bránit. Jakoby planeta měla už vymyšlený plán, kdy lehce upraví toto a támhle tamto, doopravdy se to týká hodně pobřežních oblastí, tedy moře a oceány budou stěžejní. A ty děje budou směrovány tak, aby se lidi přizpůsobili novým nutnostem ve změnách společenského řádu tak, aby s planetou skutečně dosáhli dimenzionálního přechodu do vyšších harmonických hodnot. Vrátí se svět úrovně Atlantidy.
Viděla jsem to jako proces nevyhnutelný, není cesty zpět a je to dobře, neviděla jsem ale časový horizont.
Oproti šíleným potenciáním možnostem, které létaly v dimenzionální válce, to vypadá jako velice laskavé a milující řešení ze strany planety i vyšších sil vůči lidstvu.

Alena - Re: vlastní zážitek

23. 8. 2021 12:59

Ahojky všichni:) Ráda bych se s Vámi se všemi setkala naživo. Moc mi tyhle diskuse pomáhají chápat, co se děje a nebát se co bude. Jinak: Nám na Tai-či říkali, ať cvičíme formu, která nás oslovuje a snažíme se z ní dostat co nejvíc informací, protože nepracujeme jen my s formou, ale i ona s námi. Brala jsem to na vědomí, moc víc mi to neříkalo. Teď, když jsem viděla obrázek Nemnirů prvně, fajn, příjemný, nemluvil ke mně. Podruhé se začaly spojovat informace, které už jsou ve mně uložené a viděla jsem na obrázku mnohem víc věcí. Vyvolal však také velké množství dalších otázek. Neumím si ho zvětšit, což je další výzva. Když mi něco nefunguje, hledám prostě další možnosti. Doporučení různých "šéfů" v minulosti, že nemám střídat Jógu za Tai-či, akupresuru, bylinky atd. mi nikdy nepřišlo úplně funkční. Nejspíš proto, že ze zkušenosti vím, když něco dělám pravou rukou, nemá to tentýž účinek jako když to dělám levou a rozhodující je, zda to funguje tak jak chci. To, že nechápu proč to tak je, mně netrápí. Teď se mi podařilo uvědomit si natvrdo, že to tak mám a jsem s tím v pohodě. Mám za to, že je to jedna z dalších vlastností nového prostoru, do kterého jdeme. Spolupráce super, dogmatické autority přesvědčené o svých středověkých pravdách, no ... Zaplať Pánbůh za Silvu a další bytosti, které nám pomáhají se orientovat a jít dál. Zdravím:-)) Alena

Anča - Re: Re: vlastní zážitek

23. 8. 2021 19:23

Aleno, já ten tvůj návrh setkat se vítám. Velice se mi to líbí, jen bych tu věc viděla někde v budoucnosti. Mluvím za sebe. Po nějakém prokazatelném vítězství, vzestupu, něco se začne dít a ta potřeba setkat se se zvětší. To, že se neznáme, je velice výhodné a k takovému setkání fanoušků Silvy ještě nedozrál čas.
Trochu jsi mě zaskočila a první, co mě napadlo bylo: jo a oni budou chtít meditovat a já to dělám jinak a teď abych šupajdila pro oltář a začala nacvičovat. Když jsem si to uvědomila, tak mi to přišlo komický.
A přesto tě ráda v budoucnu poznám a nechci tuto milou nabídku nijak odmítat.
Jen mi přijde, že všichni ještě děláme svoji spirituální roli a snažíme se a že by setkání mnoha různých lidí a přístupů mohlo vše ještě pomotat, zavázat do nesmyslných společenských stereotypních konvencí atp.
Vše je ještě velice dobrodružné :-)Třeba to, o čem mluvila Silva, mi připadá jako mnohem větší, než jak to vypadá. Jak jsem to vyzkoušela, propojit ty dvě desky, dostala jsem se do spádu vize této energetické a spirituální síly, která je velice stoupající do vyšších dimenzí - vše je obří, svěží, léčivé, vynechává to boje, chce to harmonii a soulad, pustit se starého a malého.
Je to obrovská výzva a zapadá to do našich dojmů posledních dnů - že staré končí, ten prostor místo bojů obsadí nové - to, co chceme a přichází do toho stoupající dimenzionální vlivy, které nás budou nutit opouštět staré rychlým způsobem.
Silva jakoby dala dílek do obří skládanky, aby celek mohl fungovat, prací s oltářem kdesi v horách.

Alena - Re: Re: Re: vlastní zážitek

25. 8. 2021 22:07

Ani, myslím si, že setkání přijde v budoucnosti, okamžitě o tom ale můžu přemýšlet a tvořit si myšlenkovou bublinu pro radost a poznávání, bez podrobností, které by jen komplikovaly situaci. Teď mi začala škola, měsíc se dá očekávat dost husto, než se děti vypovídají a uklidní. Stejně si myslím, že to bude později. Na ty dva svátky 28. 9. a 28. 10. nebo v jejich předvečer se můžou dít dost zvláštní věci. "Náhoda" přeje připraveným.
Jinak Tai-či pracuje hodně s energií měsíce. Jednak na nabíjení ledvin, jednak na čištění. Dorůstání nabíjí, ubývání čistí. Úplněk je energeticky už brán jako ubývání, Nov jako přibývání, ale nejen to. Vliv na lidskou psychiku je v případě Úplňku a Novu největší. Pokud to chcete vyzkoušet, dejte si ruce na ledviny a pozorujte Měsíc. Zdravím:) Alena

Anča - Re: Re: Re: Re: vlastní zážitek

26. 8. 2021 19:48

Aleno, já věřím, že se setkáme, nejenom my dvě, ale že jednou uskutečníme takové setkání lidí, kteří budou chtít. Na tomto Silvy webu se setkává široké spektrum lidí. Anael je 5D anděl, ty jsi průběžný anděl, který zvládá v tom všem ještě děti ve školství, já bojovnice s naštěstí rutinní bezstresovou prací, Tomáš zase kriticky bádá a je tu spousta krásných vnímavých lidí, kteří se jednou určitě rádi uvidí a podiskutují.
V současné chvíli však vnímám, že by to bylo ještě brzy. Jem docela individualistická svérázná bytost a jdu si svou cestou. I v tomto procesu a občas cítím potřebu se neustále odpoutávat od všech rad a zkrátka dělám, co musím a stále mě tato záležitost pohlcuje na mnoho hodin denně. Abych vyjádřila svoje obavy v této věci, tak se bojím setkání ve chvíli, kdy bychom tím mohli všechno zkazit. Že bychom se zabrzdili, zmátli a zamotali. A zestejnili, znormalizovali.
Až dimenzionálně povyrosteme, vše bude jiné. Protože už budeme všichni lépe chápat. Docela věřím Silvyiným předpovědím, že podzim bude dimenzionální fičák. Vše nabírá ten směr.

Káně - Re: Re: vlastní zážitek

23. 8. 2021 22:08

Říkám si, že by bylo moc milé sejít se s podobně smýšlejícími lidmi a poznat nové přátelé. Já bych byla pro. Jen toho času mám trochu míň, ale jistě by se nějaký našel. Je tu někdo od Hradce Králové? Když se mi naskytne osobní volno, objevuji pro mě nová místa v okolí.
Ale teď se mi osobně v životě hýbe hodně věcí. Plno výzev je předemnou. A docela velké výzvy už jsou za mnou :-) Všem přeji ať se daří. Konečně mi začíná fungovat vnitřní kompas, jen to aplikovat do té reality je pro mě teď složitější,protože je to pro mě něco nového.

Radka - Re: Re: Re: vlastní zážitek

24. 8. 2021 16:53

Dobrý den,já jsem z Hk

Káně - Re: Re: Re: Re: vlastní zážitek

25. 8. 2021 8:13

Když budete chtít, můžeme se sejít a popovídat. Nepravidelně si jezdím zabubnovat do lesa k Výskytu. Dalmationka@seznam.cz

Alena - Re: vlastní zážitek

24. 8. 2021 11:14

Zdravím:) Naprosto souhlasím Ani. Dnes ráno jsem tuto situaci viděla jako jeden z klíčových bodů přes který máme projít. Kdykoli jindy jsem tento vhled dostala, byl to energetický šok. Tentokrát to byla důležitá informace s úsměvem. Tak a dál, co uděláte teď?
Jinak jsem si při práci s tím obrázkem uvědomila, že styl znám. Rosa de Sar, Semir Osmagovič. Pro mně pracovně Rasa stavitelů. Je v něm hodně rovin, od té, která mluví o stvoření Vesmíru a tvoření vůbec, přes nutnost změnit úhel pohledu na rozdíly, které nás ve 3D rozdělují na odlišnosti, které nás při spolupráci obohacují, bez kterých by se vývoj zastavil. Od té doby, co mi sundali v Ravne dvakrát helmu z hlavy a na pyramidě Slunce říkali, co mám dělat, aby se obnovila plná její plná funkčnost, (paprsek světla nad ní byl a jeho strážcové bedlivě hlídali) mi pomáhají při práci s krajinou. Do té doby jsem viděla, kde pyramida je a to bylo všechno. Teď se mnou diskutovali ve stylu: Když chceš udělat táborák stačí ti zapálit oheň? Asi ne, rychle by zhasnul. Potřebuješ mít energii, kterou ho budeš krmit. A co děláte se Silvou? K čemu myslíš, že mimo jiné slouží synchronizace? Dobro došli. A úsměv. Zdravím:-) Alena

Anča - Re: Re: vlastní zážitek

25. 8. 2021 10:49

Asi ano – tato situace je skutečně nějaká proměňovací. Jsem zvědavá. Vše by ale mělo být už lepší. Pořád dokola se mlít v tom stejném není dobré a to, co vidím, vypadá jako velká vzestupná a ozdravná akce, která se ale bude projevovat i těmi klimatickými změnami. Takže bude asi celá společnost v neustálém pohybu a procesu změny a my s ní.
Snad se naše vědomí dostanou do stavu, kdy už budeme klidnější, více budeme chápat, co se děje, přijmeme tvůrčí energie vesmíru a dokážeme je víc aplikovat do společnosti. Důležité asi bude navázat harmonický vztah s planetou celospolečensky.
Každá věříme svým průvodcům touto věcí a každá máme svoji cestu, přístupy, pole působnosti, ty role a úkoly se asi budou i měnit. Časem už přestaneme tak tápat a opatrně našlapovat a budeme si jistější. Celá tato událost je vedena zezhora, mám důvěru, že nebudeme zklamaní.

Jirka - Nejsou to Nimnirové ?

26. 8. 2021 19:46

Jen mě to pořád nějak napadá...

korendor - OXYGENE 4

26. 8. 2021 18:31

https://www.youtube.com/watch?v=4U1kcqM9jrg

Michaela - Entita

26. 8. 2021 14:33

Dobry den, muzete mi prosim poradit kdo jsou Anunaki? Nejak moc se o tom kolem me mluvi a netusim o koho se jedna...moc Vam dekuji. M.

Richenza7 - Re: Entita

26. 8. 2021 17:17

Dobrý den. Paní Silva o nich mluvila na YouTube v Příznacích transformace. Zkuste si najít vysílání z 26.6.2020 na YT ho najdete pod názvem Živě:INDIGOVÝ ZPRAVODAJ Není Anunnaki jako Anunnaki aneb temná tvář našich dějin