Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 22.8.2021 - Nemnirové

22. 8. 2021
 

nemnirove.jpg

desky-nemniru.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dáša - Koťátko

27. 8. 2021 13:29

Silvinko, koťátko ti přinese spoustu lásky a pomůže vyrovnat rozdíl mezi dáváním a přijímáním. Děkuji za zajímavé info. Ať se ti daří.

zuzana - mesiac dnes

25. 8. 2021 0:25

pekny vecer, mesiac dnes o polnoci je na uplne inom mieste, nez bol vcera. vcera bol o takomto case na rovnakom mieste, ako cez vikend aj dni pred. dnes je uplne inde (60 stupnov). je obrovsky, ako reflektor, akoby to bola projekcia. mate s tym nejaku skusenost? je to nahoda?
dakujem

Tomáš - Re: mesiac dnes

25. 8. 2021 7:00

Já na poloze Měsíce nic divného nepozoroval jen hodně svítí asi díky změně vyzařování Slunce. Jinak až to začne a posune se zemská osa tak to poznáme na poloze hvězd a to hlavně Polárky..

zuzana - Re: Re: mesiac dnes

25. 8. 2021 7:41

dakujem velmi a krasne rano

Alena - Re: Re: Re: mesiac dnes

25. 8. 2021 8:23

Ahojky,
ja som si to vsimla cez vikend, keby som si tu neprecitala predtym nieco podobne, tak by mi to vobec nedocvaklo, ale tusim to bol piatok alebo sobota, bol na uplne ale uplne inom mieste ako druhy den.

leri - Re: Re: Re: Re: mesiac dnes

25. 8. 2021 8:45

Aleno, taky jsem si všimla, že v pátek byl měsíc skoro úplně kulatý a byl zhruba na jihozápadě. To bylo hodně divné, tam bývají srpečky. Jak mohl být tak osvícený???
V sobotu skrze mraky, to vypadalo, že je výrazně víc na jihu. Neděle i pondělí bylo zataženo, takže nebyl vidět. Včera v úterý byl o půlnoci asi na jihovýchodě (zřejmě obvyklá pozice).
Co to je za hvězdu, co o půlnoci hooodně svítí zhruba na jihu? V předchozích letech jsem si takové záře nevšimla.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: mesiac dnes

25. 8. 2021 15:14

Kdepak hvězda je to stanice ISS po Slunci a Měsíci třetí nejjasnější objekt na obloze. Ten Měsíc slyšel jsem že jsou dva ten co vidíme je jen hologram a skutečný co způsobuje příliv a odliv je jinde skrytý za hologramem a prý to dělají reptiliáni ,ale jestli je to pravda?

Petr 2 - Re: Re: Re: mesiac dnes

25. 8. 2021 13:42

Měsíc pozoruji již delší dobu a zaznamenal jsem také výrazné změny v jeho poloze při západu slunce. Poloha se mění jak z pohledu světových stran v rozsahu od jihovychodu až po západ, tak i z pohledu jeho výškově pozice nad horizontem. Běžné jej mám mírně nad horizontem a zaznamenal jsem i polohu vysoko na obloze, obrazně řečeno kolmo nad hlavou. Zpočátku jsem usuzoval na souvislost s pohybem zemské osy, ale takto velký rozsah v jeho umístění ve stejném sledovacím čase tomu neodpovídá.

Ria - Re: Re: Re: Re: mesiac dnes

26. 8. 2021 8:43

Tak to čo predvádza mesiac a aj Slnko sledujem už dlhšiu dobu, ale skôr má to viedlo ku kompasu a až vtedy som bola divák…podľa kompasu mi slnko síce nad obviklym obzorom vychádzalo na podľa kompasu Juhu a zapadalo na sever… na druhý deň to bolo posunuté a tretí deň klasika na východe… z toho mi vyplýva, že zem má výkyvy magnetizmu a zjavne sa mení aj gravitácia a aj draha mesiaca… som laik ale tiež mi to prišlo zaujímavé pre pozorovanie…

Anča - Re: mesiac dnes

25. 8. 2021 10:54

Taky mě měsíc poslední dobou zaujal, je kolem něj výrazná záře, svítí více, než obvykle a to světlo, které se od měsíce doráží, mi přijde taky jiné, než dřív. A taky vnímám, že některé hvězdy jsou jakoby nadpřirozeně jasné.
Asi to souvisí s tou změnou vyzařování Slunce a asi je to i předzvěst změn.

Laura - Re: mesiac dnes

25. 8. 2021 14:36

Denně pozoruji Měsíc. I já jsem si všimla, že jeho poloha po úplňku byla velmi odlišná něž před úplňkem a při úplňku. Změna polohy je opravdu výrazná. Dnes večer budu opět pozorovat.

ivo - Re: mesiac dnes

25. 8. 2021 17:29

Měsíc je na správném místě,přesně dle astronomických tabulek,kdyby nebyl tak to by byl jiný cirkus.
Zemětřesení,slapové záplavy atd.Stačí Měsíc pozorovat pokud to půjde po dobu 3 měsíců a pochopíte
jeho poměrně složitý pohyb po obloze.

Anna - Re: mesiac dnes

25. 8. 2021 23:42

Asi před rokem jsme jely večer z práce a kolem Měsíce byla taková záře - jakoby slupka na pomeranči - v barvě růžového zvýrazňovače.

Tomáš - Re: Re: mesiac dnes

26. 8. 2021 12:53

To byl chemtreils

Anča - Re: Re: Re: mesiac dnes

26. 8. 2021 19:52

To nemusí být jenom chemtrails, ale i záležitost subjektivního optického vidění. Muži mají menší schopnost rozlišovat a vidět barvy, než ženy. Je známé, že muži doopravdy nerozlišují mezi oranžovou, růžovou a lososovou, kdežto ženy ano. Čest výjimkám, jako jsou třeba malíři muži. A moje zkušenost je taková, že čím vyšší dimenze, tím jasnější barvy.
Takže mohla vidět ve stavu vyššího vědomí přirozené barvy kolem Měsíce.
Ale klidně to mohlo být i chemtrails. Nějaký chemikálie ve vzduchu, co lámou světlo.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: mesiac dnes

27. 8. 2021 11:49

Pokud by se nepráškovalo a Měsíc by vycházel nad obzorem pak může být žlutý až slabě červený , tím že jeho světlo dopadá hodně ze šikma do zemské atmosféry jeho složky podle svých barev - se odráží pod různými úhly dle svých vlnových délek a právě červená složka bílého světla se nejméně odráží a proniká k pozorovateli ,stejné se děje při západu Slunce ,které se barví do ruda, pokud bychom vše pozorovali z oběžné dráhy , viděli bychom že Měsíc ani Slunce svou barvu nemění... Kamarád má zvláštní zrak - není odsud a říká že vidí kolem Měsíce barevné kruhy..

Monika Sýkorová - Skvělé informace

27. 8. 2021 10:56

Milá Silvie moc děkujeme za Vaše vysílání ...ano Musk od 1.9. spouští na ČR 5G satelity, zapadá to do všeho co se děje souběžně vakcinace s oxidem grafenu, aby Musk ve spolupráci s Gatesem začali ovládat a pozorovat lidi vše chtějí propojit postupně se socia. sítěmi, bankovním systémem atd a rozhodovat o lidech o jejich životech vlády s tím souhlasí. Je to experiment...

zuzana - kari, horcica, chren

27. 8. 2021 10:11

kari, horcica, chren, ...
obsahuju glykozidy,
ktore rozkladaju grafen.

viac o glykozidoch
https://botanic.sk/slovnik-pojmov/glykozidy

Microjimbo - Vláčky Starlink

24. 8. 2021 11:42

K těm vláčkům. Nejedná se o jeden nebo dva vláčky. Jsou vypouštěny už od května 2019 postupně zhruba vždy po 60kusech. Celkem by jich mělo být až 12000. Postupně tvoří jakousi síť kolem celé planety, tak aby bylo možno pokrýt signálem doslova každý kout planety. Osobně to ve spojitosti 5 a 6G sítěmi a možností že vakcíny jsou skutečně kontaminovány oxidy grafenu, nebo jiným supravodičem, považuji za sice hodně šílenou ale reálnou hrozbu možnosti doslova ovládání vakcinovaných lidí na dálku. Nedávno mi tuto hypotézu potvrdil i Jarda Chvátal ve svém posledním webináři na matrix.cz

Anael - Re: Vláčky Starlink

26. 8. 2021 22:31

Ahoj, co se týká toho grafenu ve vakcínách, také jsem to viděla. Zřejmě zkoušejí co vydrží lidský organismus a kolik dávek vydrží člověk. Podrobně jsou o tom informace od lékařů na otevrisvoumysl.cz. A když to spojíš s výzkumem Microsoftu který je tam také uveden tak to pěkně zapadá do sebe. Doufám, že něco se z těch vakcín dá eliminovat a zajímalo by mně jak. Můžeš to znefunkčnit
ale nevím jak to dostanou ti lidi z těla ven. Myslím si, že lidskými technologiemi asi těžko.