Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 22.8.2021 - Nemnirové

22. 8. 2021
 

nemnirove.jpg

desky-nemniru.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

28. 8. 2021 13:55

Děkuju za odpověď. Toto doopravdy není žádná zábavná volnočasová aktivita a ani to tak nevnímám. Nemám za sebou extrémní zkušenost bojovníka, ale mám zase jinou. Přeju Vám trochu klidu a odpočinku. Zasloužíte si ho.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

28. 8. 2021 14:56

Díky, to je proces - to všechno přijde. Teď máme za sebou to nejhorší. Prakticky se podařilo zaměřit ty nepřátele a popravit je a dát je ke kosmickému soudu, tudíž už nejsou schopní nám zasahovat do dění. Tak věřím, že se časem zklidním a budu schopná třeba i nějakého takovému setkání, o jakém mluvíme. Stále mi však chybí veřejné informace. Stále se bavíme o nehmatatelných záležitostech. Já alieny na nebi vidávám a mnoho jiných taky. Ale pořád nám tu nepřistávají, my o nich oficiálně nic nevíme. Civilizačně je to stále tabu. Setrvačnost společenského směrování se změní až pod tíhou nových okolností, což budou zřejmě klimatické změny. Pak se společnost začne hýbat a hledat řešení. Kéž by do toho přišlo i odtajňování do této doby utajených realit. jako je covid, podzemí, tajné spolky, mimozemšťani. Stále jsme na vodě. Ač probíhá dimenzionální vzestup a společnosti se otevírají obzory, stále se nic až tak prokazatelného neděje.
A tuto změnu, která přichází, nevidím jako zázrační procitnutí davů do láskyplného plutí na obláčku, ale jako civilizační přijetí nových realit a poznatků a rozhodnutí změnit společnost k lepšímu.
Jsem v tomto velice excitovaná, taky doufám, že se zklidním a budu daleko vyrovnanější, než teď.
Díky Reo.

Rea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

28. 8. 2021 17:32

Věřím tomu, že už máme nejhorší za sebou. Jenom to veřejné odtajňování se pořád jaksi oddaluje, a pokud se tak nebude dít, většinová společnost se neprobere. S ní se prostě musí zatřást. Mluvilo se o Norimberských procesech, které měly proběhnout teď v srpnu a nic, covid nic atd... Já s alieny nekomunikuju, kdysi před lety, bližšího kontaktu jsem se ale tehdy lekla, takže se stáhli. Proto jsem tu. Vy jste pro mě důvěryhodný zdroj, i když ne jediný. Je mi blízký způsob jakým píšete, výstižně, jasně, srozumitelně a logicky. Tak, jak jste to zažila. A i s humorem. "Zázračné procitnutí davů do láskyplného plutí na obláčku" taky nečekám. To by byl ezoúlet. Někdy je ale potřeba trochu odlehčit a humor pomáhá. A taky toulky lesem. Stromy, kapradiny, mechy a lišejníky, s těmi je mi dobře :) Anči, tak ještě jednou díky a ať se Vám daří...

Rea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

28. 8. 2021 19:55

Já myslím, ze většina z nás tu nemá standardní běh života. Proto jsme se tady sešli. A Silvě za to patří velký dík. Přeju hodně vnitřní síly do dalších dnů nám všem...

Eva - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

28. 8. 2021 19:23

Skutečně mohu potvrdit, že po znovunavázání kontaktu s ET (mám cca 12 let pauzu ve vztahu s nimi) se spustily divné strachy, a žádala jsem vyšší sílu, aby to ze mě vyndali, vyndali, vyndali. Zabralo to... až tak napotřetí, už to tam necítím a mám pokoj. (Člověk si toho, že to je nějaký program, nebo kód v DNA, byl silně vědom, a přesto to stále obtěžovalo, ten ovládající cizí strach k nim) A oni se také stáhli a projevilo se to ve velkém navýšení vzdálenosti ode mě. Také nemám standardní běh života. Tak vše pěkné všem.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

28. 8. 2021 18:10

Ano. myslím to tak jak říká Rea. Alena

Anča - Re: Re: Re: Re: Setkávání.

28. 8. 2021 10:56

Neber to Aleno jako nějaké nepřátelství, tak to vůbec nemyslím. Jenom bych chtěla zdůraznit odlišnost jednotlivých osudů a přístupů, úkolů. Tebe vnímám a chápu jako velice společenskou bytost, která má poměrně široký okruh sociálních vazeb. Pracuješ ve školství, což je sama o sobě náročná práce, často mluvíš o Tai-či, či jiných kurzech. Zpívala jsi ve sboru a jsi zvyklá na čirý společenský ruch, setkávání se se skupinami lidí, které váže stejný zájem. Jsi zvyklá komunikovat na méně radikálních a extrémních vlnách.
Jenže já nikdy nenavštěvovala žádné kurzy, jednou jsem byla na veřejném kurzu meditace, kde bylo asi 50 lidí a nevydržela jsem to, musela jsem jít pryč. Přišlo mi to prostě praštěný. Mám poměrně malý sociální okruh, jsem zvyklá, že nemůžu sdílet svoje zážitky z očí do očí. Nejde to, to co zažívám já, nikdo nemá, nezná a nechápe. Silva pro mě byla naprosté zjevení, když začala mluvit o věcech, které zažívá, na Příznacích Tranformace, protože přiznala i tu bojovou linii, ve které já jsem od začátku. Všude jinde mluvili jen a jen o lásce. A vzhledem k tomu, že jsem se rvala se skupinou vesmírných zločinců, tak jsem na nich žádnou lásku nehodlala realizovat.
Když mě pohltila tato záležitost, tak poprvé jsem byla půl roku doma a nekomunikovala s nikým a žila si svůj boj a válku po boku Galaktické federace proti těm temným. Nedalo se to vůbec nikomu sdělovat. Pak jsem měla 3 roky pauzu, kdy jsem se oklepala, znovu socializovala, našla si práci a zvedla se ze dna a pak to všechno začalo znovu. Nemám žádný klidový meditační průběh.
Teprve nedávno se nám podařilo ty vesmírné zločince dostat a teprve teď vnímám, že se věci začínají obracet k lepšímu a dimenzionální růst a transformace nyní zesílí, protože už nebude rušena zlými vlivy. Nicméně pozornost se přesouvá k planetě jako takové a je to jen tak tak, že jsme setřásli ty temný svině, se kterými jsme se mazali X let pod extrémními stresovými podmínkami, kdy to tady kosmický zákon řezal hlava nehlava.

To, že existuje internet a možnost okamžité výměny informací bez sociálních a společenských konvenčních cukrbliků vnímám jako výhodu.

Aleno, určitě najdeš svoji skupinu lidí, se kterými budeš moci toto sdílet z očí do očí v hřejivém lidském kontaktu a já se k vám třeba ráda někde v budoucnosti připojím. Můžeme někde čistit místa, nebo volat mimozemšťany, ať nám na nebi zapózují pro selfie. A nebo to bude v budoucnosti už o něčem úplně jiném a budeme jasně vědět, co máme dělat a teprve tam třeba bude čas té spolupráce.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

28. 8. 2021 18:51

Ani, já o svých extrémních zážitcích jenom nemluvím. Na zpívání jsme takoví exoti jako já byli tři, každý jiný a vzájemně jsme se od sebe učili. I jindy jsem měla přímý kontakt se senzibily. Nemyslím si, že by někomu pomohlo vyprávět zrovna o těžkých věcech, na to nemá žaludek každý. Vůbec mi nejde o sdílení zážitků, které tě zřejmě děsí. Jde mi o předávání funkčních zkušeností, abychom lépe porozuměli každý sám sobě, na takové úrovni na jakou je připravený, a učili se říkat svůj názor na věci, které řešíme, bez zbytečných emocí. Mně hodně pomohlo, když jsem si při studiu psychologie udělala svou diagnostiku a pochopila, že mi hyperaktivní děti nejdou na nervy, protože k nim mám blízko. Sedět a meditovat? Jsem toho schopná, víc mne oslovuje meditace v pohybu. Padesát lidí? Do toho bych bez pohybu nešla ani dnes. Hodně se bojíš a potřebuješ si odpočinout. Alena

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

28. 8. 2021 20:18

To je možná škoda, že o svých extrémních zážitcích nemluvíš - ale asi je to normální, lidi většinou raději mluví o dobrých zážitcích. S funkčními zkušenostmi je to těžké - já totiž vůbec nemám dojem, že cokoliv umím, nebo že jsem získala nějakou zkušenost, která by mohla pomáhat funkčně někomu jinému. Jsem psychické medium, jenže to není dovednost, ale vrozená schopnost.
Prostě se mi stalo, že jsem se začala bavit s mimozemšťany z GF, viděla jsem je na nebi a měla jsem z toho obrovskou radost, jenže vzápětí na mě zaútočilo NWO, práskli do mě pořádnou šlupku, úplně mi rozkopli časoprostor a od té doby to byla nemilosrdná řežba, u které jsem si vypilovala specifické způsoby boje, u kterých si ale nejsem jistá, že by to někomu jinému bylo co k čemu. A byl to kosmo let vesmírem, spousta vjemů, zážitků a setkání s inteligencemi planety, galaxie, vesmíru a kosmu. Viděla jsem třeba nekorektní pravdivé příběhy jednotlivých náboženství, jak je mytologie překroucená a je spousta věcí, o kterých si netroufám mluvit ani tady. Protože nevím, jestli mám pravdu a už jsou to docela citlivé věci - a nerada bych někoho mátla a dráždila a sama jsem žhavá na nějaké odhalení, zveřejnění a racionalizaci toho, co se děje.
Ti temní konečně po těch dlouhých letech odpadli, snad tedy přijdou vlivy, co do situace vnesou světlo.
Obecně se spíš obávám toho, že vše, o čem tu mluvíme, je na vodě, je to experiment. Já nejsem někdo, kdo by mohl kohokoliv posouvat, nebo vést. Jsem ráda, že žiju. Je dobrodružné mluvit o věcech, co se mi odehrály v hlavě, když člověk nemá kromě rozmazané fotky žádný důkaz, že mu jen a jen nehrabe. Z mnoha dalších okolností vychází, že asi ne, ale i tak.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

29. 8. 2021 13:33

Posunout se může každý jen sám za sebe. Psychologové zkoumali, nakolik je účinné při výchově napodobování a nakolik slovní vedení. Jednoznačně zvítězilo napodobování. Další věcí ve hře je vnitřní a vnější motivace. Pokud má skupina lidí/ dětí správně nastavená vnitřní pravidla, je možné s nimi podnikat mnohem víc věcí. Když jsme na škole v přírodě hráli stopovačku, poprosila jsem děti, které už došly na konec, aby se schovaly a byly potichu. Nedisciplinovaní by se rychle prozradili, tahle parta ne, byli v pohodě. Když jsme teď zahajovali školu a plánovali, co, kdy a kdo má dělat, řekl pan ředitel: a nechoďte se ptát, každý ví, co má na starosti. Tenhle posun ve vědomí za nás internet asi nezvládne, asi tak. Komunikovat je třeba se učit, jako cokoli jiného. Alena

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

29. 8. 2021 14:08

Já mám internet ráda. V běžné komunikaci jsou ty zaběhané vzorce tak silné, že o těchto věcech není možné mluvit, vždy se usadí a prosadí silnější a konvenčnější hlas více středněproudového a normalizačního obsahu. Čímž se znemožní, aby se jakkoliv diskutovaly NWO teror obyvatelstva nepřiznanými zbraněmi, bandy vesmírných zločinců, dimenzionální vesmírné technologie, mimozemšťani, jejich druhy a války proti temným ve vesmíru a v podzemí. Veřejně se dá mluvit o meditaci a lásce.
Proto existuje internet, kde je na zájmových skupinách možné diskutovat i toto.
Takže já to nevidím jako zlo, jakousi odlidštěnost internetu.
Přijde mi to jako výhoda.
Komunikovat je krásné, ale já se stáhla od lidí a vůbec si to nevyčítám. Kdo to nezažil a neměl tu čest s NWO, nemá šanci to pochopit, ani tu nedůvěru k lidem.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Setkávání.

28. 8. 2021 21:08

Ahoj Ali, to je pěkné zpěv ve sboru.. Krásný příklad spolupráce lidí na tvůrčím pozitivním díle ,kdy stačí jediný aby zpíval falešně nebo rozladěný nástroj a dílo se nezdaří. Je třeba dosáhnout harmonie a to povznáší lidskou duši - hudba je duchovní cestou a temní se ji snaží ovládnout a získat mladé na svou stranu.. Jsme hrávali na misky a Ómovali na silových místech bylo to pěkné a na šamanské indiánské zpěvy přiletěli ptáci a zpívali.. Setkávání by mělo být tvůrčí ,oživovat rozsvěcovat kopce a zasvěcovat je silám světla at tady pozitivní energie roste, pak vytlačí vše negativní. Všechno to čeká na náš záměr ,strážní duchové ,kteří čekají až je požádáme ,aby mohli zasahovat , mimozemské bytosti , elementálové , energie vesmíru vše čeká na Nás..

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

29. 8. 2021 13:49

Tome, nejen to. Když koukáš do listu, nevidíš na dirigenta. Je třeba sledovat všemi smysly a toho dirigenta podle mně čteš mimosmyslově. Bez něj to opravdu nefunguje. Čím má víc empatie, tím lépe se pracuje. Učil nás pracovat i s pamětí, prostě paráda. Dokud neochutnáš cukr, netušíš, co je sladké. Dokud nevidíš oheň, nevíš, co je to hořet. Alena

korendor - Holografické šapito

29. 8. 2021 11:26

Aneb,když nám nad hlavou létá Hitleruv smart nočník https://newtube.app/user/yandex/kg4Xwes https://newtube.app/user/yandex/fyXx2DL

Rea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Setkávání.

28. 8. 2021 19:56

Já myslím, ze většina z nás tu nemá standardní běh života. Proto jsme se tady sešli. A Silvě za to patří velký dík. Přeju hodně vnitřní síly do dalších dnů nám všem...

korendor - MSM v akci.

28. 8. 2021 18:56

Ještě nedávno záležitost nevídaná https://newtube.app/user/yandex/UY4F71U

korendor - Příroda

27. 8. 2021 12:27

Nejsem zrovna obdařen velkou vnitřní energií,jako moje žena,která je svá v bytě,odkud již čtyři roky nevyšla ven. Takže občas hlavně měním vibrace uprkem z Prahy,alespon na den.. Náramně mi to prospívá. https://newtube.app/user/yandex/tgBfpdt

Anča - Re: Příroda

27. 8. 2021 18:40

Díky za poodhalení zdroje skepticismu tvých příspěvků - žena zavřená 4 roky v bytě, to je asi extrém. Ale ona může mít skutečně třeba i extrémní úkol. Nemyslím, že je vhodné to rozebírat tady, ale moc přeju, aby se okolnosti vyřešily, abychom se všichni dočkali rozhřešení, co že se to tedy děje.
S tím extrémním úkolem bych ráda vyjádřila toto stanovisko - čím extrémnější prožitky a úkoly, tím větší sociální uzavřenost.
Když jsem byla plně pohlcená multidimenzionální válkou, byla jsem pro běžný společenský kontakt, natož výkon zaměstnání naprosto nepoužitelná. To byl jeden půlrok mého života 2015/2016 - naštěstí se o mně starali blízcí a neodvlekli mě do blázince a nebyla jsem finančně na dně, protože jsem měla úspory z předchozího zaměstnání. Tehdy mě kontaktovali mimozemšťané poprvé. Dostala jsem se do extrémních stavů, extrémních útoků, dokonce se mi stalo, že mi svítilo jeden večer i zelené světlo z očí, myslela jsem si, že jde o pohádku, ale ne, nejde. Bylo to strašidelné a extrémní. Po půl roce těchto šílených dějů se nade mnou jednou jakoby otevřelo nebe a z něj se ozval silný mocný hlas. Řekl "co to tady vyvádíte, tohle musí přestat". Bylo to směrováno na ty, co se mnou šili. Do 14ti dnů se vše stáhlo a já se vydala ke svému léčiteli.
Pak jsem se znovu dostala do stejné věci v r.2019, jenže z předchozího "Armageddonu" jsem znala mnoho informací, už jsem se základně orientovala v situaci, věděla jsem, kdo je NWO, kdo je GF a co je tohle za masakr. Stejně mi trvalo další dobu, než jsem zjistila další ifiltrace, svízele, překážky, než jsem objevila Grál, o co jde a vůbec. Stejně to byl extrém a přežila jsem, jsem vděčná. Vedl nás sám Stvořitel.
Tak si moc přeju, abychom všichni dostali šanci se s touto velice ohlušující událostí vyrovnat, aby to náš rozum zvládl a začali dobře žít, abychom zvládli tuto transformaci.

Jirka - Re: Příroda

28. 8. 2021 17:40

:) podobnou trasu jsem šel v květnu s přespáním u lávek. už jsem to hodně potřeboval. druhý den ráno jsem odjížděl vlakem z řevnice

Marek - Dakujeme

27. 8. 2021 17:35

Dakujeme <3