Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDEK DNEŠNÍ KRÁTKÉ SYNCHRONIZACE

26. 6. 2021
ZDRAVÍM VŠECHNY!
TAK BĚHEM MEDITACE JSEM VNÍMALA, ŽE SE NA HODONINSKU ATMOSFÉRICKÉ PODMÍNKY OPRAVILY PO TOM TORNÁDU. PRACOVALI NA TOM PŘEDEVŠÍM DRACI.
BOHUŽEL DUCHOVÉ PŘEDKŮ VÁM TAM POŘÁD DLÍ. JE TAM TAKOVÝ ÚTVAR VE TVARU KOULE S HNĚDOU ENERGIÍ, VĚTŠINOU TO ZNÁZORŇUJE ZLOBU. CHCE TO, ABY LIDÉ Z DANÉHO KRAJE USMÍŘILI JEŠTĚ SVOJE PŘEDKY. MUSÍ SE TO UDĚLAT NA MÍSTĚ V OBLASTI POBOURANÝCH VESNIC. NA DÁLKU TOTO UDĚLAT NEPŮJDE. TEĎ TAM MŮŽE OPAKOVANĚ DOCHÁZET K NEŠTĚSTÍM.
PROTO TEĎ PŘEDÁVÁM "ŽEZLO ČINŮ" VÁM MORAVÁKŮM, KTEŘÍ BYDLÍTE V DANÉ OBLASTI. ZKUSTE VYJET DO PŘÍRODY A USMÍŘIT DUCHY MRTVÝCH PŘEDKŮ.
A MĚJTE SE KRÁSNĚ!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jana - Re: odpověd

4. 7. 2021 12:33

mě se stalo 2x po sobě, že jsem narazila na policistku na shromáždění rodičů, byla vysoká, hubená, asi 30let, a mluvila mechanicky bez emocí a rázně. Stála rozkročená a ruce za zády. Šel z ní chlad. Totéž pak bylo v obchodě, kde na mě vyjel asi 30let chlap, že nemám roušku a úplně totéž, kovový mechanický hlas bez intonace, vysoký, udělaný, chladná energie. Opakoval totéž dokola několikrát. Nemám důkaz, ale oba mi utkvěli v mysli.

korendor - Re: Re: odpověd

4. 7. 2021 13:26

Hluboké usebrání do Přítomnosti a ti exoti člověka nevidí, i když na něj čumí. Osobní zkušenosti.

Hana - Re: Re: Re: odpověd

5. 7. 2021 18:01

presne tak

Lenka_lea - Očkovanie a témy pod tým zabudnuté

4. 7. 2021 16:01

Som nad tým dnes pod slnkom rozmýšľala celý deň ,čítam to tu nacitujem a došla som k záveru nasledovne ,téma nenechať sa zaočkovať nás úplne odsúva k našim pôvodným zámerom ,nás to úplne odklonilo k našim cieľom a pozor ,ale k cieľom aj pre vyššie dobro !takže som dnes poslala do vesmíru nasledovné ,odpusť mi ak som sa nepodvolila pôvodnému plánu ,riadim sa srdcom a verím ,že to je najvyššie dobro a tvoj pôvodný plán ,lúčim sa s tebou ak stratím s tebou kontakt ako s hlavným zdrojom ,ale verím ,že láska ktorú v sebe nosím niečo také nespustí a držím sa svojho pôvodného plánu na tento rok nasledovne : podstúpiť súd o výživné ,kde nielen sebe ,ale nasledovných 5 rokov precitím pre väčšinu mamičiek zas chvíľu pokoja ,jedla a spravodlivosti ..pretože aktuálne si vďaka centru všetkých udalostí ,zase súdy robia čo chcú a za druhé ideme na plno zo synom naplniť ďalšiu životnú úlohu a to skonfiskovať sexuálnu šikanu na štátnych školách už v 5 ročníkoch medzi deťmi ,mrzí ma ,že tým postupne vyradíme riaditeľku zo školy ,ale v budúcnosti tým zmeníme veľa nasledovných detských životov ,možno celé dianie školy a možno aj školského systému dnes a preto sa už nebudem ani jeden deň zaoberať témou očkovanie a ak príde rada na mňa ,nech sa páči môžu ma napichať ako včelu a ja hneď svetu ukažem ako sa potom pracuje s energiami a ako potom takéto násilne týranie dostať z tela von ..dokiaľ hovorí moja duša a moje srdce ,že to ide tak to ide ,pretože sme v novej dimenzii lásky ,kde ide všetko.amen

Dáša M. - Re: Očkovanie a témy pod tým zabudnuté

4. 7. 2021 19:48

Leni síla myšlenky je úplně nade vše - takže ano pokud to máš v sobě takto zpracované, je to jen a jen dobře (je dobré i to, že očkování si vypustila a až bys náhodou k tomu byla donucena tak posilnit ještě myšlenky, že vše je v pořádku)
a i já stále věřím, že se konečně něco prolomí, něco se dozvíme (resp. hlavně Ti co neustále sledují zkorumpovanou TV a nechávají se jí ovlivňovat, že i v nich by se mohlo něco malého prolomit na to čekám také:),.

Já bydlím na vesnici, do další jezdím do práce a zde je plno lidí již naočkovaných, ale říkám si je to jejich volba, já dělám akorát to, že kolem sebe mám energetickou bublinu, která mě chrání a tu si posiluji. Těmi strachy, které na nás útočí je jich hodně a jsou hlavně dlouho - takže bych musela být někde úplně v lese a naokolo 300 km nikdo - což zde moc nejde.) . Takže všem nám držím palce i Tobě, dělám v meditacích co umím a prostě věřím, že vše je v pořádku.

Lenka_lea - Re: Re: monitoring medii-co noveho v SR

4. 7. 2021 13:36

Mne táto informácia od mena Igor pomohla v ten večer zaspať ,nacítila som z toho ,že médiá nemajú až taký dosah ,buďme láskyplný a dôverujme jeden druhému a vesmíru ,že nám do života prichádzajú len zdravé a správne informácie ,ktoré si zaslúžime vedieť a vnímať z nášho okolia ,amen

Anael - Dnešní noc

3. 7. 2021 10:55

Ahoj lidi, pozor jsou tu zkoušky na naše strachy .Dnes jsem zažila opravdu podivnou noc. Hraničila s vědomou manipulací se zkouškou zvládnutí strachu. Trvalo mi to nějakou dobu než jsem na to přišla. Odešla jsem z ložnice pryč a když jsem se po chvilce vrátila zůstaly tam jen obrysy stěn nahoře svítila zlatá barva a byla tam jen postel ,sedla jsem si a pozorovala to zvláštní vlnění prostoru. Musela jsem jít do srdce a tvořit kdy se cítím šťastně. Když jsem ten nový obraz vytvořila. Uklidnila jsem se a podívala se nad sebe z okna . Celou dobu jsem měla nad sebou létající objekt a viděla jsem uvnitř bytosti. Měl trojúhelníkový tvar. Uvnitř byla žena v kosmickém oblečku usmívala se a stála u něčeho co vypadalo tvarově jako vejce do kterého se vejde i člověk. To vejce mělo sklápěcí a zašupovací plochu. Celé mělo kovový stříbrný vzhled. U stropu svítilo modré světlo. Byla tam také mužská bytost ale té jsem neviděla do obličeje. Byla tam i nehumanoidní bytost ,možná to byl robot. Měl velice tenké ruce a oproti tělu širokou hlavu a na ní helmu s nějakým zařízením. Když jsem to pozorovala ,právě se vracel na místo. Přišlo mi že tohle co se mi stalo v ložnici dělal on. Zvláštní je že, pocitově mi nepřišli negativní. Jen to bylo chvíli pocitově fakt divné. Když odletěli všechno bylo jako ,,normálně,,.
Možná že takhle nějak zkouší jestli jsme zralí na 5 D. Teď fakt nevím jestli tohle všechno venku je také jenom projekce, jako když žijete v nějaké hře a vy věříte tomu že je to doopravdy nebo jestli tu projekci promítají přímo do mozku. Tak tohle se mi stalo poprvé že by někdo smáznul komplet místnost. Podotýkám že tohle bylo při bdělém stavu a neberu žádné léky ,nikdy jsem nebrala žádné drogy, nekouřím a lahev vína se mnou v klidu zavřená přežije dlouhou dobu. Současný přítel to ufo také viděl. Když tak o tom přemýšlím co bylo jinak. Přišel k nám na návštěvu naočkovaný minulý týden druhou dávkou Pfizrem můj bývalý manžel a je nemocný po očkování již několik dní. Uklízela jsem po něm nádobí. A nakazil i svou partnerku .Jejich mladší chlapeček miminko měl po celé hlavičce vyrážku. Starší byl v pořádku. Minulý týden nakazil i dceru s přítelem. Je to shoda faktorů a jsem tak vnímavá, Ale tohle sem se snažila nějak rozklíčovat . Doufám že mi nehrabe! Nemáte někdo podobný zážitek? Nebo vás to teprve čeká? Tohle musíme zvládnout, uf!

korendor - Re: Dnešní noc

3. 7. 2021 11:23

Eduard Tomáš byl kdysi osloven emzáky z Plejád se žádostí o spolupráci. Vrtalo mi hlavou,proč to odmítl,až později mi došlo,že člověk má nadstavbu božského JÁ v sobě tudíž má sám tvurčí potenciál,který,když rozvine,tak je v pohodě,bez vnější pomoci.

Anael - Re: Re: Dnešní noc

3. 7. 2021 12:09

Mám ráda pana Eduarda Tomáše, byl to zlatíčko a nyní pomáhá tam nahoře. Jednou v meditaci říkal jak je mu smutno že duchovní lidé v Čechách jdou proti sobě a že oni vnímají i to jak lidé mluví o nich samotných. A tom božském potenciálu v lidech máte pravdu.
Doufám že až si to lidé plně uvědomí nebude už pozdě.

Eva - Re: Dnešní noc

3. 7. 2021 12:38

Jsou to vtipálci, když chci ten den formace, udělají mi seskupení do formace, když se zeptám, kde jste - na obloze se objeví dvojtečka (formace hvězdy lodě a hvězdy standardní) Nechápu...? Tak mi to ukážou víc, aby mi to došlo. Vím, že přání ve vztahu k nim plní, chceš mě vidět, zbavit se strachu, chceš formace, přání vidět denní lodě, ne noční. Pošlu jim lásku, tak se krásně ukážou nad horizontem... Všechno si načtou, i nuanci strachu sebemenšího a mizí okamžitě. Někdy se fakt zasměju.

Alena - Re: Dnešní noc

3. 7. 2021 12:54

Dík za informaci. Včera přes den jsem měla pocit, že procházím testem: Co už jsi zvládla? Umíš se vyrovnat s pocitem zmaru? Ustoupíš násilníkům, abys měla klid? Byla jsem venku sama a tak jsem nahlas odpovídala. Snažila jsem se při tom nepoužívat slova jako nechci, nejsem, nebudu, protože "ne" prostor neslyší. V noci se mi něco zdálo, ráno jsem věděla co, ale teď už ne. Bylo to ale neškodné.
Podle mojí zkušenosti přicházejí zkoušky pro bytosti odshora, a postupně se propracovávají k nižším patrům. Kromě toho, každý jsme jiný a tak mohou ty testy vypadat pokaždé jinak. Podle toho co vnímám, jsme teď v režimu: Pracovník světla, člověk, který se chce dostat do 5D, ale necítí se na nějaké odvážné skutky a člověk, kterému známé 3D hry vyhovují a chce v nich pokračovat. Podle toho se dostane do takového prostoru, který mu bude vyhovovat. Omyl v zařazení by byl asi dost nepříjemný. To, jak reagujeme, posiluje vibrace naší bytosti tak, aby byl vidět rozdíl toho co chceme od toho, na co opravdu máme. Nejspíš je to naprosto nezbytná součást správného vzestupu. Je dobré to vědět, počítat s tím a nepanikařit.
Držte se:) Zdravím:)) Alena

Anael - Re: Re: Dnešní noc

3. 7. 2021 18:31

Ahoj ,mně se ptal někdo asi před 14 dny mentálně na to která situace by pro mně byla nejhorší, odpověděla jsem a po 14 dnech jsem tu zkoušku dostala. Včera v noci. Před týdnem u mé postele stálo několik ras ptali se mně na názor na negativní bytosti a zároveň mně energeticky vysávaly. Řekla jsem že jenom plní svou roli v této božské hře na dobro a zlo a že fungují k tomu aby se určité planety dostaly ze stagnace a došlo k vývoji. Přestaly mně okamžitě vysávat a odstoupily, šla jsem před Andromédskou radu a sdělili mi že je to vyzrálá úvaha a ptali se ,jak si představuji spolupráci s mimozemskými bytostmi a co bychom si mohli vzájemně předat. Řekla jsem co vnímám že by planeta potřebovala fauna a flora také , ale že lidé mají dar svobodné vůle takže je na nich co vlastně chtějí . O ostatních bytostech se velice ráda něco dozvím ale že nevím co vlastně umí a v čem nám smějí pomoci. Faktem je že jsou čím dál tím skutečnější a různorodější se všemi se bavím telepaticky a někteří jdou nahmatat i energeticky , Cítím když mi třeba šáhnou na ruku. Ale je to čím dál více náročné ani nevím jak si u nich vedu a jestli už jsem zařazená . Důležité je nepanikařit ať se děje co se děje .Já dělám to, že si vlezu do srdce a rozhoduji se pro odpovědi tam.

korendor - Stavěli obři Pražský hrad?

3. 7. 2021 0:41

https://www.youtube.com/watch?v=AIYjN6qfHi4

korendor - Uryvek z Tajemství Amenti

2. 7. 2021 22:58

https://www.youtube.com/watch?v=ROTUMQSXc6k

Lenka_lea - Slovensko vstúpilo do fázy násilia a teroru ,všetci musia ísť na očkovanie inak prídu o voľby pohyb všade

2. 7. 2021 8:57

Dobrý deň , od včera sme v zamestnaní ,v práci a úplne všade delení na očkovaných a neočkovaných ! Dostali sme formou aplikácie covid pasy. Kto nieje zaočkovaný nemôže ísť prakticky nikam okrem potravín . Autobus Vás bez negatívneho testu ,ktorý spoplatnili nemusí odviesť do práce .Všetky kúpaliska a organizácie pre šport sa stali obmedzené pod ťarchou testou .Jeden test stojí 2000kč,čo znamená že väčšinou žiadne mamička alebo rodič s úverom si takúto položku nemôže dlhodobo dovoliť platiť . Zároveň nám bola od 1.7 odobratá zdravotná starostlivosť ! Od včera verejné vláda Slovenskej republiky vyhlasuje tušíme zóny ,delíme ľudí ! To isté platí od septembra 1.9 v škole ! Začala tu násilná motivácie ,bez možnosti voľby ! Prosím môže sa nám tu niekto pozrieť na túto formu reality ,ktorá práve beží ???

igor - Re: Slovensko vstúpilo do fázy násilia a teroru ,všetci musia ísť na očkovanie inak prídu o voľby pohyb všade

2. 7. 2021 9:11

Sme národ, ktorý nechá sebou zametať? Rozhovor o očkovaní a diskriminácii
Mudr. Lakota, JUdr. Weis

https://www.youtube.com/watch?v=kGUj9qbBNnQ

vynikajuce

Lenka_lea - Re: Re: Slovensko vstúpilo do fázy násilia a teroru ,všetci musia ísť na očkovanie inak prídu o voľby pohyb všade

2. 7. 2021 11:05

Idem to pozrieť,ďakujem a som vďačná,že strana Smer rodina- prišla s verziou ,ktorá môže vdýchnuť nádej,

zuzana - synchronizacia

2. 7. 2021 10:20

krasne rano, dakujem vam vsetkym za uzasne informacie a energiu. Silvinka uz nedockavo cakam na informacie k pondelkovej synchronizacii, nabijam krystaly, oltare a generator pripravene a velmi velmi sa tesim. nasa rodina preziva krasne leto - prechadzky v lese, plavanie v jazere aj hviezdy na oblohe, to vsetko je tu pre nas bez obmedzeni. doma uvareny obed chuti vzdy najlepsie, je to velka magia lasky, vmiesana do jedla, vravievala babicka. .... ked sme zjedli a vypili vsetku zihlavu na zahrade, zaciname si s vdakou chodit po nu do lesa. nic lepsie na cistenie a prevenciu sme nezazili. zihlavu z vypiteho caju davam ku korenom rastlin na zahrade, rastu, kvitnu neskutocne rychlo. objimam vas a dakujem

igor - Boris Kollar SmeRodina: SME PROTI POVINNÉMU OČKOVANIU

2. 7. 2021 9:15

https://www.facebook.com/HnutieSmeRodina/photos/a.600284246776090/2009843699153464/
SME PROTI POVINNÉMU OČKOVANIU

Myslíme si, že očkovanie proti ochoreniu COVID-19 musí zostať na dobrovoľnej báze a každý sa pre neho musí rozhodnúť slobodne.

Na ľudí, ktorí sa dať zaočkovať nechcú nemôžeme vyvíjať nátlak v podobe neustálej povinnosti preukazovania sa testami, ktorých vykonanie je spoplatnené alebo ich znevýhodňovať inými spôsobmi, ktoré rozdeľujú spoločnosť.

Za vládny návrh zákona, ktorý by práve toto uskutočnil realitou preto hlasovať nebudeme a budeme PROTI

Anael - Re: Boris Kollar SmeRodina: SME PROTI POVINNÉMU OČKOVANIU

2. 7. 2021 9:50

Ahoj, máte oprávněné obavy ale nestačí obavy sdílet ,zkuste také jednat. Spojte se s některým právníkem na Slovensku a dejte to dohromady s právníkem Reinerem Fuellmichem ,který na tom pracuje ve velkém. Na jeho stránkách je odkaz .který vyloženě říká .že kdokoli cítí potřebu zasáhnout musí dodat podklady k žalobě kterou podává a bude otevírat Druhé Norimberské procesy. Více naleznete na stránkách www.otevrisvoumysl.cz. Nebo snad ještě lze nalézt další odkazy např. v němčině. Rozhodně to alespoň zkuste. Držím vám palce. Naděje se vždy najde.