Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDEK DNEŠNÍ KRÁTKÉ SYNCHRONIZACE

26. 6. 2021
ZDRAVÍM VŠECHNY!
TAK BĚHEM MEDITACE JSEM VNÍMALA, ŽE SE NA HODONINSKU ATMOSFÉRICKÉ PODMÍNKY OPRAVILY PO TOM TORNÁDU. PRACOVALI NA TOM PŘEDEVŠÍM DRACI.
BOHUŽEL DUCHOVÉ PŘEDKŮ VÁM TAM POŘÁD DLÍ. JE TAM TAKOVÝ ÚTVAR VE TVARU KOULE S HNĚDOU ENERGIÍ, VĚTŠINOU TO ZNÁZORŇUJE ZLOBU. CHCE TO, ABY LIDÉ Z DANÉHO KRAJE USMÍŘILI JEŠTĚ SVOJE PŘEDKY. MUSÍ SE TO UDĚLAT NA MÍSTĚ V OBLASTI POBOURANÝCH VESNIC. NA DÁLKU TOTO UDĚLAT NEPŮJDE. TEĎ TAM MŮŽE OPAKOVANĚ DOCHÁZET K NEŠTĚSTÍM.
PROTO TEĎ PŘEDÁVÁM "ŽEZLO ČINŮ" VÁM MORAVÁKŮM, KTEŘÍ BYDLÍTE V DANÉ OBLASTI. ZKUSTE VYJET DO PŘÍRODY A USMÍŘIT DUCHY MRTVÝCH PŘEDKŮ.
A MĚJTE SE KRÁSNĚ!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

korendor - Dějiny jinak

19. 7. 2021 4:03

https://celostnivzdelavani.cz/nova-chronologie-dejin-5-dil

Magda - Re: Dějiny jinak

19. 7. 2021 9:50

chronologie dějin 5. díl...
Zde se mluví o christianizaci Evropy - "dobitím kříže"
Na toto téma se mi nejvíc líbili knížky Bohumila Vurma Tajné dějiny Evropy (nepamatuji se přesně v kterém díle to bylo)
Ale že v 10.století začali výstavbou kostelů s křížem tvořit na Evropou energetický rastr, který nás vlastně odpojil od "Boha".
Kostely byly energeticky propojeny.
A to je také doba, kdy skončili věštci a kouzelníci. Jako například kněžna Libuše, či někdo jako Merlin.

Anael - Re: Re: Dějiny jinak

19. 7. 2021 11:00

Ahoj, tahle to vypadá když někdo něco vytrhne z kontextu. Jelikož se duše vyvíjí a duše které jsou nějakým způsobem důležité pro vývoj událostí v určitých oblastech, tak tam kde mohou pomoci a mají si tam srovnat své energie narodí se právě tam , kde mají svůj úkol v tom čase, který je nejvhodnější. Mohu vás ujistit že Merlin pracuje i nyní na Zemi a jeho energie jsou patrné v oblasti jižní Anglie musel si tu něco srovnat. Taktéž vás mohu ujistit že Libuše jakožto zasvěcenec, která přišla se skupinou z oblasti Indie se tu inkarnovala již několikrát byla např. babičkou sv. Václava , manželkou Karla IV., ostatně její inkarnace naleznete vyobrazeny cestou do kaple Svatého Kříže na Karlštejně. Karel IV. jakožto zasvěcenec o nich věděl. Pokud vím má co dočinění i se sv. Annou. Vývojem prochází každý, každý se učí je to přirozené. Pomáhá i dnes to mi věřte. Někdy je lepší být v ústraní. Důležitá je podstata samotných bytostí, jejich laskavost ,dobrota a ochota pomoci. I oni musí dodržovat pravidla, která se nesmí překročit.

Richenza 7 - Re: Re: Re: Dějiny jinak

19. 7. 2021 15:13

Dobrý den paní Anael, která manželka Karla IV? Anna Svídnická? Dekuji za odpověď pokud jí znáte,

Anael - Re: Re: Re: Re: Dějiny jinak

19. 7. 2021 19:26

Ano, byla to ona.

Richenza7 - Re: Re: Re: Re: Re: Dějiny jinak

19. 7. 2021 23:12

Děkuji, je mi dobře u srdce, že to vím. Tolik je oba obdivuji. Karel jí tolik miloval a ona zemřela tak mladá

ŠarMa - Re: Dějiny jinak

27. 7. 2021 14:37

Chronologie dějin je dle nedostatečně utajených faktů ještě odlišnější než uváděné...
Doporučuji pro zvědátory začít prací prof. Fomenka a Nosovského s podporou geniuse Garry Kasparova a dalších ohledně zfalšování počítání letopočtů a falšování historických knih jezuity.
Kompletní historie lidstva a planety je naprosto jiná, v pohádkách je více pravdy než v učebnicích dějepisu, zeměpisu, fyziky, jazykovědy...
Kostely, katedrály, mešity, tibetské věže (ohromné stavby po celém světě) byly používány jako elektrárny na atmosférickou energii atd., pravěk nebyl v pravěku, před necelými dvě stě lety se odehrála po celém světě tzv. bahenní potopa, kdy 4-6metrová vrstva jílu zakryla první patra staveb umístěných i na vyvýšeninách, takže to nemohlo být způsobeno rozbahněnými povodněmi... Těch důkazů a témat je nepřeberně...

Anael - Krátké info od Silvi

20. 7. 2021 16:05

Tento týden bude dávat Silva nové video.14 dní byla na cestách. Myslím že se máme nač těšit. Tak snad máte v duši klid také ,jako já.

Martina - Re: Krátké info od Silvi

20. 7. 2021 16:10

Děkuji za info, ulevilo se mně.

Alena - Re: Krátké info od Silvi

20. 7. 2021 16:38

Super:) ! Těším se a zdravím všechny. Alena

Ivka - Re: Krátké info od Silvi

20. 7. 2021 17:17

Děkuji za zprávu. Je krásné vědět, že je v pořádku.

Magda - Re: Krátké info od Silvi

20. 7. 2021 17:24

zaplať pánbůh, že je v pořádku. :-)

korendor - Re: Krátké info od Silvi

20. 7. 2021 17:52

Vycitujte,kdo to zvládáte,až se Sylva objeví. Pak sdělte své vnitřní cítění...

Nati - Silva -

20. 7. 2021 11:36

Ahoj všichni, podle mě není už to vůbec v pořádku, že Silva se tak dlouho neukazuje, nic nepíše aspoň 2 věty, ani prezentace na web nedává - nevypadá to jako normální situace. Bojím se že se něco stalo ne moc příjemného. Je už opravdu příliš dlouho. Prosím, kdo může, kdo má telepatické schopnosti atd., podívat se kde je a co je s ní, a příp. pomozte ji. Já toho neumím

Martina - Re: Silva -

20. 7. 2021 11:43

Zdravim,
taky se přimlouvám za Silvu, kdo mate schopnosti, zjistěte to , prosím.

Anael - Re: Silva -

20. 7. 2021 12:24

Ahoj , pro váš klid . Kontaktovala jsem ji telepaticky a písemně. Telepaticky mi odpověděla že je v pohodě. Tak ještě počkám až mi odpoví písemně na SMS. Ještě necítím že by ji hrozilo nebezpečí. Na tohle mám fakt radar od dětství. V duši mám klid.

Ivka - Re: Re: Silva

20. 7. 2021 12:31

Děkuji za info. Taky jsem se už bála, že se třeba něco děje .... Přeci jen hodně "lidem" zatapěla! Víme, že je dračice

Nati - Re: Re: Silva -

20. 7. 2021 13:36

Děkuju!

Alena - Re: Re: Silva -

20. 7. 2021 15:29

Dík za doplnění informací. Ze Zdroje mi bylo zrušeno embargo na podávání informací, Silva požádala telepaticky o kontrolu textu, který teď píšu. Pracujeme na tématu, které se řeší celosvětově. Uzdravení časoprostoru a zadání zdravých emocí pro řešení vztahů atd. Šéfuje to ona. Máme hodně společného, teď pracujme na vyladění a zefektivnění spolupráce při hledání cesty k lepšímu využití toho, co nás rozděluje.
První informace k této situaci mi přišla ze Zdroje: Až začneš doopravdy se Silvou spolupracovat (a přestaneš se tvářit, že o telepatii nic nevíš), mohou se věci pohnout směrem k láskyplným řešením. Energeticky jste propojitelné, jen se nesmíte (Zdroj řekl doopravdy poprat. On-Ona se s tím moc nemaže, tak sorry). Tohle je pro mně svaté.
Není to vůbec jednoduché. Emočně ani fyzicky, někdy to opravdu bolí. Vystřelilo mně to na fialovou a můžu si dovolit dělat věci, o kterých se mi před tím mohlo jen zdát. Jsem Silvě velmi vděčná, že mně v podstatě nějakým způsobem přiměla začít. První, co jsme řešily, byl právě strach a obavy. Z mého úhlu pohledu už jsme za tím a je mi mnohem líp.
Podle jógy jsou čtyři největší nepřátelé člověka: strach, síla, rozum a cit. Síla kontroluje strach, rozum kontroluje sílu a cit s rozumem je třeba dát do souladu, vyvážit je. Předpokládám, že se se Silvou budeme muset prokousat všemi "nepřáteli" než se budeme moci setkat osobně. Tohle je ale zcela na ní.
O tom "co a kdy" bude dál rozhoduje ona, lépe řečeno ona startuje a jistí procesy, já mám jiné kompetence. Máme spolupracovat. Silva pro svou práci potřebuje vědět, co ode mně může a nemůže čekat. Žádala, abych ji upozorňovala předem na to, co dělám. Urychluje to vzájemné pochopení a mám mnohem větší klid. Díky Bohu za její rozvahu.
Zatím vše. Zdravím:) Alena

Dáša M. - PS: víte že: TO NA CO MYSLÍME TO SI TVOŘÍME

20. 7. 2021 13:44

Omlouvám se, ale musím to zde napsat, protože vnímám nějaké strachy z některých videí, z popisků a o to jím jde, aby i spiritualitu dostali do strachu

Úplně zde vyšuměla zpráva od Roberta na meditace – holky psali, že se přidají

Dělala jsem chvíli ve skupině kruh záměru + se záměrem pracují déle.
Takže kdo se chce přidat tak nastavuji pevných 10 minut – na záměry to opravdu stačí!

19:50 – 20:00 večer denně (pusťte si pěknou příjemnou hudbu a dejte si opravdu oddech, nebo bubnujte pokud máte šamanský buben:), to má příroda také ráda – vidím to na své zahradě)
Začneme s přírodou kolem sebe povzbuďte ji pochvalte ji – buďte vděční, co vše zde roste, poděkujte jí co nám všem i zvířatům dává. Omluvte se jí za znečištění.
Toto dělejme aspoň 7 dní (ta naše energie, ač jsme každý odněkud se spojí a vytvoří opravdu krásnou vlnu)
+ pocity vděčnosti ve 4 čakře dělají její rozšíření, vaše srdíčko vám poděkuje + zároveň posilujeme plíce (to teď potřebujeme všichni)

Ale to určitě znáte a hlavně děvčata i pánové, co zde píši tak dělají i jiné věci jinak pracují pro planetu Zemi
tak ti co chtějí se pojďme spojit v určitém čase –ač čas je relativní- tak se spojme a opravdu posilujme to krásno kolem sebe.
(nejsem jen sluníčková, občas také vyprsknu hlavně v kreativní fázi i ty strachy na mě jdou, ale když ho poznám a hned si ho zvědomím - tak je to v pořádku pak to vše prodýchám a je to Ok- prostě nezůstavat v té vibraci, protože pak se olabuje vše.)
a ještě jak posílíte přírodu kolem sebe - pokud máte tu možnost (nebo nějaké místo i v místnosti si třeba vytvořte kout, který vědomě posilujete čistou vibrací) - tak když s ní chvíle takto pracujete tak když tam přijdete vyšťavení - tak opravdu ta příroda - místo, vás umí zvednout!