Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDEK DNEŠNÍ KRÁTKÉ SYNCHRONIZACE

26. 6. 2021
ZDRAVÍM VŠECHNY!
TAK BĚHEM MEDITACE JSEM VNÍMALA, ŽE SE NA HODONINSKU ATMOSFÉRICKÉ PODMÍNKY OPRAVILY PO TOM TORNÁDU. PRACOVALI NA TOM PŘEDEVŠÍM DRACI.
BOHUŽEL DUCHOVÉ PŘEDKŮ VÁM TAM POŘÁD DLÍ. JE TAM TAKOVÝ ÚTVAR VE TVARU KOULE S HNĚDOU ENERGIÍ, VĚTŠINOU TO ZNÁZORŇUJE ZLOBU. CHCE TO, ABY LIDÉ Z DANÉHO KRAJE USMÍŘILI JEŠTĚ SVOJE PŘEDKY. MUSÍ SE TO UDĚLAT NA MÍSTĚ V OBLASTI POBOURANÝCH VESNIC. NA DÁLKU TOTO UDĚLAT NEPŮJDE. TEĎ TAM MŮŽE OPAKOVANĚ DOCHÁZET K NEŠTĚSTÍM.
PROTO TEĎ PŘEDÁVÁM "ŽEZLO ČINŮ" VÁM MORAVÁKŮM, KTEŘÍ BYDLÍTE V DANÉ OBLASTI. ZKUSTE VYJET DO PŘÍRODY A USMÍŘIT DUCHY MRTVÝCH PŘEDKŮ.
A MĚJTE SE KRÁSNĚ!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Leri - Poselství o současném dění v Srdci Evropy

29. 6. 2021 23:25

Předané poselství Stvořitele o současném dění v Srdci Evropy 27 6 2021 - https://www.youtube.com/watch?v=K8NubJ-JBKc
Od 6:50 minuty mluví M. Coufal o souvislostech s problémem na jihu Moravy. Jestli jsem to dobře pochopila, tak hodně to "ladí" na informace, o kterých píše Silviya a vy zde v diskuzi.
Pro zajímavost v pátek 2.7.2021 bude mít pan Coufal seminář s meditací od 18h na téma "POSELSTVÍ STVOŘITELE - ODKAZ PŘEDKŮ" - seminář byl vypsán už asi před 10 dny, takže to není přímá reakce na tornádo:
O čem to bude:
Meditace na propojení se s odkazem předků a vyrovnání našich rodových linií - jejich moudrostí. Posílení našich kořenů a odstranění rodových prokletí Světlem Stvořitele.
Odpovědi na Vaše dotazy.
Meditace na Světlo Stvořitele a jeho směrování pro blaho Českého a Slovenského národa.
Autentické poselství Stvořitele, tentokrát k unikátnosti místa kde žijeme v Srdci Evropy!!!
Meditace na léčivé Světlo Stvořitele a Matku Zemi
Více zde: https://www.genessismi.cz/

Nevím, jestli někdo z vás tato poselství Strvořitele sledujete (bývají asi 1-3x mešíčně) a jaký máte na to názor, jestli jsou "věrohodná". Mně jsou příjemná, milá. Ale neumím hlouběji posoudit.

Andrea - Re: Poselství o současném dění v Srdci Evropy

30. 6. 2021 8:55

Ja to sledujem a pan Coufal nedavno pekne hovoril o indigovom spravodaji .Tiez hovoril vo svojom posolstvo o drakoch,vilach a vsetkom co aj Silvia. Pre mna urcite ano tak ako aj rezonujem na 100 percent so Silviouv a jej pracou.

Alena - Re: Poselství o současném dění v Srdci Evropy

30. 6. 2021 17:01

Sleduji tato poselství pravidelně. Sedí to. Pan Coufal má skutečné napojení jako Silva. Stává se mi, že odpoví na moje otázky, které se objeví po Silvině akci. Krásně se doplňují dlouhodobě, ne jen teď. Alena

Leri - Re: Poselství o současném dění v Srdci Evropy

30. 6. 2021 17:18

Dekuji vam devcata za vas postreh k panu Coufalovi. Jsem vdecna, ze jsem pred par mesici na nej narazila.

ŠarMa - 3D neotřepané postřehy

28. 6. 2021 13:11

Právě na Hodonínsku se má budovat překladiště Kanálu DunajLabeOdra / dálnice / železnice...
V okolí je teritorium Moravských naftových dolů...

zuzana - Re: 3D neotřepané postřehy

28. 6. 2021 22:08

https://www.youtube.com/watch?v=Wz7BRqL7Ov8
astrologicka tatjana micic z prahy, predpoved na cervenec
spomina aj harp tornada atd a v minute 10.17 hovori o cilenych utokoch na miesta s nerastnym bohatstvom

ŠarMa - Re: Re: 3D neotřepané postřehy

29. 6. 2021 16:09

A naši "neodvolitelní" okamžitě v tichosti vydali nové opatření pro maloobchod a služby, k tomu termín 7/7 parlamentní jednání o vaxipasovém zákonu a zákeřné úpravě volebního zákona.
9/7 má být cvičení ohledně fiktivního globálního kybernetického útoku... Připomíná to cvičení ohledně fiktivního leteckého teroristického útoku těsně před 11/9/2001 a cvičení ohledně fiktivní pandemie napadení virem z října 2019 (zdroj David Formánek)... doporučuji zálohovat mimo dosah internetu...

zuzana - supercely z Rakuska podla imeteo.sk mierili na Slovensko. Tu nepadla ani kvapka.

28. 6. 2021 21:23

24.6. iMeteo.sk ohlasilo tuto spravu. v Rakusku ani v Bratislave a na Zahori nespadla ani kvapka.

Na východe Rakúska vznikli supercely. Mieria na Slovensko
24.06.2021 o 15:59 –

V oblasti východného Rakúska sa vo štvrtok vytvorili supercelárne búrky. Tie to majú namierené nad západ Slovenska, kde môžu priniesť prívalové zrážky a kurpobitie.
Vo štvrtok po 14:30 sa v oblasti severne od rakúskeho Grazu vytvorila supercelárna búrka. Tá postupuje ďalej na severovýchod a už čoskoro dorazí do Viedne.
Už teraz prináša prívalové zrážky a krupobitie do miesta ako Alland a čoskoro zasiahne Mödling. Táto búrka sa môže postupne dostať až nad Záhorie.
Ďalšie búrky sa začínajú tvoriť v oblasti Neziderského jazera. Vo vysokej vlhkosti a silnej dynamike sa dobre organizujú.
Supercela je jednobunková konvektívna búrka, ktorá je narozdiel od iných búrok príznačná dlhotrvajúcim výstupným prúdom. Časť búrky rotuje okolo svojej vertikálnej osi v oblasti silného vzostupného prúdu. Dosahuje priemer zvyčajne v jednotkách km a práve v supercelách dochádza k silným intenzívnym prejavom ako sú krúpy a ojedinele aj tornáda.
Supercelárne búrky sa budú vyskytovať dnes pred príchodom večerných búrkových komplexov. Prinášať budú predovšetkým krupobitie s rozmermi aj okolo 5 centimetrov.
V oblasti západného Slovenska je takisto veľmi dobrý strih vetra v najspodnejších vrstvách troposféry. Vylúčený tak nie je ani vznik tornáda, ktoré sa práve najčastejšie vyskytuje pri supercelárnych búrkach.

korendor - Tornádo jiným pohledem....

28. 6. 2021 7:51

https://newtube.app/user/yandex/6eonYyk

Majka - Skrze co, tvoříme...

28. 6. 2021 1:11

Děkuji všem silám, všem energiím,
děkuji všem bytostem, které nám pomáhají...

A. - klimatické zbraně

26. 6. 2021 19:15

Podle všeho šlo o útok klimatickými zbraněmi. Myslíte, že usmíření předci by tomu dokázali zabránit? Nechci, aby to znělo provokativně, opravdu mě to zajímá... tyto útoky jsou totiž globální realita.

Alena - Re: klimatické zbraně

27. 6. 2021 9:53

Sledovala jsem energetickou situaci na Moravě celý den. Posílala jsem finanční pomoc. Čistila jsem Slavkov, postiženou oblast, (do které se opravdu smysluplným způsobem dostávala pomoc, na naše poměry neobvykle koordinovaná) a další ... mimo jiné Lednicko-Valtický areál a Znojmo, kde je pyramida. Nad Znojmem se rodila další katastrofa. No, nenastala. My se máme naučit s láskou tolerovat 3D bytosti, které nevidí až tak co pro ně děláme. Tohle je trenažér i pro vidoucí. V klidu, s úsměvem, budeme pracovat dál. Na Moravě bylo opravdu energeticky nejslabší místo, kam se temní strefili. Jinam to nebylo až tak jednoduché. Podobné, ale mnohem těžší energie jsou v okolí Mostaru. Není to jen o předcích lidí. Země tam byla energeticky poškozena během válek Rasy stavitelů s temnými entitami. Vzhledem k tomu, že je vedle Znojma pyramida, předpokládám, že může jít o totéž. Slavní bratři si proto mohli vybrat Radhošť, jako místo útoku na kulturu předků, protože kdekoli jinde by neměli úspěch. Je otázka, co je vedlo právě tam. Věděli? Mohli být řízeni jiným způsobem někým, kdo viděl možnosti místa, o které se bojuje déle, než sahá naše civilizace. Tak se snad kvůli tomu nebudeme hádat, ale pomůžeme, jak dovedeme. Zdravím:) Alena

Anael - Re: Re: klimatické zbraně

27. 6. 2021 11:09

Ahoj Ali, asi před 6 lety jsme s přítelem byli poslání do Lednice.Přímo u Zámku v zadu jsem objevila obrovský tunel , průchod.Byl obrovsky negativní a celé jsme to tam čistili asi dva dny. Ze spodu šlo mnoho temné a hnědé hmoty byl to vážně děs.Pomáhal mi tam s tím i Ježíš. V parku jsem pak našla starý strom který měl dole velkou díru která pokračovala až pod zem. Taky temnota. Naštěstí tam byly draci a lví bytosti které s námi pracovali.Musely se tam dít dost hrozné události, protože to tam před námi nikdo stovky let nečistil.Ta hnědá hmota vypadá jako vazká průhledná hmota ale je tak těžká že sedí na zemi nebo pod ní.Bylo tam i mnoho bytostí které po své smrti neodešli a zůstali tu trčet.Chtěli a měli už odejít proto mi stím byl pomoci Ježíš a bytosti které je rozdělovali a odváděli na místa podle jejich stupně vývoje. Tady v Čechách je nás víc kdo tohle umíme a dlouhodobě takto pracujeme.Nevím jak jsou na tom v tomto směru na Moravě ale jak to tak pozoruji, tak tam asi nikdo není nebo se ještě nevzbudil. Jednoho takového velkého anďěla jsem znala ,který tam takto pracoval a léčil lidi ten však svou práci předal jinému ale tady v Čechách ,sám pak odešel před 15 lety domů jmenoval se Jan.Byl velký ,moc hodný, komunikovali jsme spolu telepaticky i když jsme byli naproti sobě a vysílali si obrazy míst která byla něčím zasažena. Čistil tu i informace v televizi aby to lidem tolik neubližovalo. V noci pracoval v rozhlase a pouštěl Noční proud.Skoro nespal ,moc toho neměl,jen si sebou pořád nosil tašky kamenů a batoh s bylinama. Odváděl a přiváděl nové duše a byl strážce brány na Moravě.Říkala jsem mu Janíčku a on mně Kristýnko.Když jsem se ptala proč mi tak říká,usmál se a řekl vždyť ty víš. Nechápala jsem.Jen vím že když tam pracoval tak to fungovalo.Než zemřel řekl že po Zemi je 6 bran. Z toho v Čechách jsou 2. Brány byly zavřeny když lidstvo rozluštilo DNA! Od té chvíle musejí ti co zemřou odcházet pouze přes k tomuto účelu přizpůsobené bytosti, které jsou na Zemi.Od té doby dochází k třídění.Rozhoduje to ,co si sebou odnáší za záznamy v jejich energetických polích.Tohle prostě nikdo neoklame.Měl mnoho společného s Janovým zjevením.

Alena - Re: Re: Re: klimatické zbraně

27. 6. 2021 20:56

Morava to má jako fraktál, co se opakuje do té doby, než se z něj lidé poučí. Já chodím léčit českou krajinu - hory, vodu - už od osmdesátých let. A takových nás je víc. Proto máme jinou energii než Morava, kde to rozhodně nedělají. Také tam původně byl jiný Keltský kmen než v Čechách. Lidé se rodí do takových energií, které jim vyhovují. Pokud jsem zaměřená na zdroj štěstí jako poznání, je to jiné, než pokud štěstí znamená veselit se a spotřebovávat, pokud možno bezstarostně. On se někdo postará a když ne, budu si stěžovat a odvolávat se na svá práva. To je koncept 3D v dnešní době. I v Čechách jsou lidé takto zaměření, ale je jich míň. To je v pořádku. Jen je otázka, co to udělá, když někdo udělá něco za ně. Jim to nepomůže, naopak, je to past, která umožňuje přestat se vyvíjet. Ale musí trpět země, protože si s námi zahrávají nezodpovědné entity? Osobně si myslím, že Silva má naprostou pravdu, když jim předala žezlo odpovědnosti. Oni ale nechtějí vědět o své odpovědnosti. Do teď jim stačilo kritizovat a hledat kdo za to může jiný než oni. Koncept "náhoda neexistuje", odmítnou jako nereálný.
Neživím se jako léčitel, protože v takovém okamžiku pouze vytáhnu človíčka z louže, obrazně mu podám ručník, aby se usušil a pak řeknu a teď už musíš sám. Protože si mně neplatí, je, tak jak řeknu, a on to ví.
Myslím, že útok byl veden plošně na celou republiku a projevilo se to v nejslabším místě. Tak víme, kde je. Slyšela jsem v autobuse člověka, který komentoval situaci slovy: Když se ke své zemi chováme tak jak se chováme, nemůžeme se divit, že se brání. Zasloužíme si to, to mi nikdo nevymluví.
Co z toho vyplývá? Z fraktálu je jen jedna cesta aby se neopakoval. Mírumilovně ho vyřešit. A to nemůže udělat nikdo jiný než ten, koho se to týká.
Zdravím:) Alena

Tomáš - předkové

26. 6. 2021 18:17

A čím rozezlili strážný duchy předků, že by se nechali naočkovat?

Michaela - Re: předkové

26. 6. 2021 23:30

Napadlo mě, jestli to nemá souvislost s Velkomoravskou říší. V určitém období bývala tato oblast součástí centra říše, za Mojmíra I., za Rastislava - příchod "věrozvěstů" = nucený přerod z pohanství na křesťanství ... Jedna z možností, historie je bohužel těch příležitostí plná.

zuzana - Re: Re: předkové

27. 6. 2021 8:11

Dr. Hana Sar Blochová, Boží království uprostřed Evropy
https://www.youtube.com/watch?v=GcqVhenLYwk

Dáša M. - Re: předkové

27. 6. 2021 18:20

Tome očkováním to určitě nebude, lidé jsou očkování všude. Nemám taková napojení jako děvčata Anael a Alena. Vidím to i takto, že pokud my lidé neustále budeme zneužívat Matku Zemi (např. i ovládáním počasí, tzv "šplícháním" nemyslím si, že všichni jsou ekologové, ač zase pár jich znám a děkuji za to) - tak ona se brání. Obce které to postihlo jsou bohužel na rovině. Další věc, jsem přistěhovalec na JM přesněji Břeclavsko a i já jsem musela se nějakým způsobem srovnat úplně s jinou mentalitou lidí (neříkám a ani nechci, že jsou všichni v nějaké negaci, mám a vidím i zde hodně lidí probuzených.) Cítím poslední 3 roky, že musím být vděčná přírodě a tak ji denně děkuji a prociťuji vděčnost a prostě ji posílám energii přes svou zahradu, obec a dál rozšiřuji ochranu co to jde, párkrát se mi, ale stalo, že někde mě to nechtělo pustit, že jsem cítila stěnu (nevím kde - nebo jsem to možná ani nezkoumala), takže posílám energii tam, kde to jde i na SK, protože i odtud pochází mí předci. To co se stalo - se prostě stalo, velmi soucítím s těmi lidmi a opět bude záležet na každém jednom z nich jak to bere, a jak se k tomu všemu postaví a co si uvědomí. (rok 1997 přívalový déšť v té době jsme bydleli také na JM, ale jinde a jen 1 cm pod schodem se zastavilo bahno, které přitékalo z polí, takže mi nevniklo do rodinného domu. Prostě to, co si má člověk prožít, to si prožije).

Anna - Předci

27. 6. 2021 12:37

Ahoj, bydlím blízko Slavkova, ale nebyli jsme postižení. Myslím, že to Silva bohužel dobře pojmenovala a děkuju za to.

Lenka_lea - Kus pravdy

27. 6. 2021 11:12

Dobrý deň , presne toto len trošku drsnejšie mi povedal môj liečiteľ a duchovný učiteľ v rámci pochopenia našich úloh a ja to ešte mám presnejšie tornádo bolo smerované umelo na Brno , negatívna energia v tejto lokalite stiahla tornádo na seba ,táto energia tam pramení medzi ľuďmi ,vzťahy ,rody,generácie ,majetky ,veľmi zle postavenie vedúcich funkcií na úradoch a v nemocnici ,zásah bol bolestivý ,ale nevyhnutný