Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDEK DNEŠNÍ KRÁTKÉ SYNCHRONIZACE

26. 6. 2021
ZDRAVÍM VŠECHNY!
TAK BĚHEM MEDITACE JSEM VNÍMALA, ŽE SE NA HODONINSKU ATMOSFÉRICKÉ PODMÍNKY OPRAVILY PO TOM TORNÁDU. PRACOVALI NA TOM PŘEDEVŠÍM DRACI.
BOHUŽEL DUCHOVÉ PŘEDKŮ VÁM TAM POŘÁD DLÍ. JE TAM TAKOVÝ ÚTVAR VE TVARU KOULE S HNĚDOU ENERGIÍ, VĚTŠINOU TO ZNÁZORŇUJE ZLOBU. CHCE TO, ABY LIDÉ Z DANÉHO KRAJE USMÍŘILI JEŠTĚ SVOJE PŘEDKY. MUSÍ SE TO UDĚLAT NA MÍSTĚ V OBLASTI POBOURANÝCH VESNIC. NA DÁLKU TOTO UDĚLAT NEPŮJDE. TEĎ TAM MŮŽE OPAKOVANĚ DOCHÁZET K NEŠTĚSTÍM.
PROTO TEĎ PŘEDÁVÁM "ŽEZLO ČINŮ" VÁM MORAVÁKŮM, KTEŘÍ BYDLÍTE V DANÉ OBLASTI. ZKUSTE VYJET DO PŘÍRODY A USMÍŘIT DUCHY MRTVÝCH PŘEDKŮ.
A MĚJTE SE KRÁSNĚ!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Marci - Re: Re: Re: Re: Svoboda slova

9. 7. 2021 9:43

Amen

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Svoboda slova

9. 7. 2021 10:25

:-)

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Svoboda slova

9. 7. 2021 11:18

Je to možné žě pracuje v utajení v rámci malé skupiny... Jinak ten nový svět není o individualitě ,ale spolupráci a vzájemním propojení. Tak pozor na to ,společně jsme silnější !

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Svoboda slova

9. 7. 2021 11:43

Tam snad ani nejde o nějakou utajenou skupinu - spíš o to, že Silva je ojediněle silná a může mít i individuální úkoly.
Víš co, stejně nemůžu mluvit za ní. Beru to podle vlastní zkušenosti - mně "hráblo" nějak na začátku r. 2019, celý ten rok byl šílený, jen tak tak jsem se udržela v práci, byly to šílený boje proti nějakým reptiliánům a podobné verbeži, komunikovala jsem s Galaktickou federací a vůbec netušila, jak dopadnu a jestli vůbec budu třeba za rok živá.
Dopadlo to neuvěřitelně skvěle, protože nejen, že se dařilo oslabovat ty temné, tak taky začalo hodně lidí mluvit, včetně Silvy a celá ta věc začínala mít konečně nějaký rámec, protože se mnohé rysy a děje shodují a ne že šílené individuality si žijí svůj šílený příběh a neexistuje vzájemná komunikace.

V průběhu všech těch dějů jsem si vypěstovala nějakou vlastní taktiku, vlastní "kouzla", přístupy, či jak to říct a jsem docela solitér. A dost si jedu po vlastní linii, na druhou stranu stále se mi zážitky shodují, dejme tomu i s těmi výsledky, které vznikají kolektivními synchronizacemi. Ne úplně samozřejmě, ale rámcově. Takže mám pochopení i pro individuální přístupy, myslím, že nikdo není úplně stejný.
A ty kolektivní meditace jsou určitě taky přínosem.

Spíš jsem to myslela tak, že Silva třeba nemůže všechno absolutně nasdílet okamžitě a doopravdy to nemusí hned znamenat, že je něco špatně.
Překonali jsme toho už fůru, taky to vidím tak, že kurz je daný dobrým směrem a i když protistrana dělá co může, tak my taky, každý jak může, dle svých sil.

A vrchní vedení celé této záležitosti je v mimozemských strukturách a vyšších dimenzích.

korendor - Místo facebooku

9. 7. 2021 11:40

https://mewe.com/group/60e4399d6988ba61ad59a38f

ANDREA - nove krasne spravy od pana COUFALA

9. 7. 2021 10:27

https://www.youtube.com/watch?v=zTrokWgZrAw

Anael - Informace

8. 7. 2021 23:09

Tak zlatíčka včera jsem psala Silvě jestli je v pořádku. Dnes mi odepsala. Má opravdu hodně práce, ani se nedivím při tom co se pořád děje. Také to tak cítím ,protože každý má makat na sobě a tím i pro celek. Do toho ještě ty klimatické problémy a vůbec celkový stav Země. Teď ty poslední dny to byl fakt mazec. Srovnávačky mezi lidmi a udržovat sebe v klidu a v lásce chce fakt úplné odevzdání . Do toho zkoušky jestli jsme zralí na postup, co jsme schopni propustit ,jak reagujeme ve vypjatých situacích, jestli umíme udržet energii v každé situaci a umět tvořit pozitivně. Sama cítím jak mi srdeční čakra jede na plné obrátky abych měnila negativa na pozitiva a do toho umírá spousta bytostí které odchází skrze mne. Chci ještě říci že o víkendu přišli nový draci kteří hlídají hranice. Dělala se jim místa kde se budou živit protože žijí z plazmy. Já jsem pracovala v pondělí a úterý s obrovským fénixem. A tam kde je fénix je vždy nový začátek. Hodně teď pracuji s Kristem a on zaštiťuje ochranu . Řekl doslova Československa.
Takže makejte na sobě ať vás na tom co nemáte zpracované nedostanou. Je to dlouhodobá práce. Než se člověk dostane na duchovní cestu projde několika miliony inkarnací´. To už je opravdu hodně práce na sobě , na srovnání vztahových záležitostí také kolektivních karem viz karma Atlantská která se teď zrovna kolektivně řeší . Měli bychom odvrátit ryze technokratickou společnost bez lásky kterou tu někdo chce zavádět. Já jsem se jako vědomá narodila a vím že jako jedinec něco přetvořit je makačka. Vždycky je to o spolupráci a myslím že jsem fakt čekala dlouho než se ostatní probudí ale dočkala jsem se. Když jsem to vydržela tak dlouho tak teď už to nevzdám . Tenkrát bylo zakázáno skoro vše, nikde žádná podpora a kdyby člověk něco takového řekl nahlas už by jel do Bohnic. Dnes je na tuto stranu vše jednoduší, informovanost dostupná. Je potřeba umět informace filtrovat srdcem ne hlavou. Zůstávat v klidu protože tohle je jen obrovská Boží hra.

Anča - Re: Re: Re: Re:

8. 7. 2021 21:43

Vidět v tom jenom výběr peněz a odmlčení se je extrémně nepřátelské. Vidím to jinak.
Chápu její situaci, kdy musela odejít z vědy, protože na ní udeřilo poslání, jako na mnoho dalších lidí a za takových extrémních stavů a rozdílů v názorech na principy vědy jako takové se není co divit, že to musela udělat. A taky se musí nějak živit.
Vzhledem k tomu, že jsem si v celé této multidimenzionální záležitosti taky zkusila své, tak znám tyto stavy vyčerpání a že po nich přichází útlum a nutnost regenerace.
Tak na plno se nedá fungovat non-stop. A nejen posledních 14 dnů, poslední roky jsou nářez.
A ona jela naplno pěkně dlouho.

Nevidím v tom žádný prohřešek. Že si dovolí si i odpočinout.


Anča - Re: Ach jo

8. 7. 2021 18:37

Já bych řekla, že Silva v tom posledním videu i naznačila, že se chystá "na dovču".
A v těch videích před tím bylo vidět, že je v bouři událostí a je vyčerpaná.
Až jsem si říkala, to znám, kde na to bere energii - to je to, že v tu dobu musí mít tu sílu a pak ji má - to zařizuje Stvořitel.
Navíc došlo k výraznému posunu na frekvenční úrovni, vše se harmonizuje a rovná nanovo, ale už i v lepších podmínkách poskytujících nové možnosti.
Navíc tím, že Silva nic nového nepíše, se ukazuje nejzákladnější otázka a myslím, že mnoho lidí to chápe, že není třeba následování a visení na někom, že o všem stejně rozhoduje vlastní zkušenost a odhodlání.
A je výborné, že se dají ty zkušenosti nějak porovnávat, racionalizovat, nacházet základní obrysy, díky tomu, že se o tom mluví.
Silva se určitě zase zveřejní, co ví a myslím, že je normální i vypnout, relaxovat a nabírat síly.

ANDREA - Re: Re:

8. 7. 2021 19:41

Anča, tak uplne suhlasim co si napisala, s kazdym slovom. Super myslienky ...vdaka

Jirka - Re: Re: Re:

8. 7. 2021 21:03

Taky souhlas s Ančou

Dáša M. - čas spolu-práce

8. 7. 2021 14:21

Některá kočka zde dávala odkaz na Lokiho :) a viděli jste teď 5 díl? Co tím chci říct. Tato skupinka je hodně zajímavá, někteří jsou napojení hodně, někteří vnímají a dělají co je třeba –avšak všichni něco umíme – tak vytvářejme tu krásnou realitu, když ostatní na to nestačí, resp potřebují si zažít něco jiného. Prostě sviťme.

A ten 5 díl – když Loki a Silvie (dobře jsem si její jméno zapamatovala?) se vzali za ruce a prostě se spojili a čarovali SPOLEČNĚ + jim připravil půdu starší Loki – tak co se stalo ? NĚCO DOKÁZALI, dostali se zase kousek dál.

Vše je prostě v nás a když, tady dělá každý něco svého v různé časy tak víceméně udržuje lásku, čistotu, výživu pro přírodu, pro zvířátka – jakákoliv, pro Entity, prostě dosaďte si co tam potřebujete.
Tak já prostě stále věřím, že také tím naším vnímáním světa ho posunujeme k lásce. (ač se to někdy nezdá:),a vím kolik u nás v práci je naočkovaných, nebo těch co se vezou na té vlně poslušnosti, a chtějí být ovládání) Přesto věřím, protože je hodně lidí(skupin, i na tom FB:) ), kteří chtějí se sebou něco udělat, něco v sobě změnit (probouzející?).

Tak co uděláme:) BUDEME DÁL SVÍTIT A VĚŘIT viďte. Já určitě ano.

Anael - Re: čas spolu-práce

8. 7. 2021 14:46

Ahoj, Lokiho jsme sledovali včera ,už to byl předposlední díl a poslední bude příští středu. Mají tam zajímavé úvahy ,že :). Opravdu se jmenuje Silvie, dobře si to pamatuješ. Jen kdyby místo rukou a magie použili světlo lásky, tak ten mrak co je tam požírá by museli rozpustit nebo přeměnit, A láska jak změnila Lokiho :). Láska a světlo dokáží nejvíce i bez boje. To víš pohádky, tam hledej pravdu. Pohádky nejenom pro děti. Láska je nejsilnější energie ve všech vesmírech. Spojením milujících probuzených lidí by jsme jako Země museli svítit do vesmíru. To bude krása až se to stane. Už se těším.

Dáša M. - Re: Re: čas spolu-práce

8. 7. 2021 20:06

Anael, ale měli tam krásně zelenkavou barvu:) a to je 4 čakra srdeční - tak to se počítá taky. Jj pohádky i pro dospělé jsou super. (já si někdy říkám - ten kdo to píše na koho je napojený?!)

Petr - Re: Re: Re: čas spolu-práce

8. 7. 2021 21:08

Od mala mám pohádky rád a vůbec filmy ve kterých je skryta pravda. Taky seriály dokonce i některý hry ať už na PC nebo deskové. Vždycky mě fascinovalo to tajemno a podobně. Dneska když na to koukám, tak je to i o "aha". Konkrétní myšlence ve který je právě ta pravda. Lidí kterým to docvaklo, jak se tak říká, přibývá a přibývat bude.

Marci z Valašska - Pozdrav

8. 7. 2021 18:34

Zdravím všechny, děkuji za to, že jste a tě stále pracujete na naší lepší laskyplnejsi přítomnosti potažmo pak budoucnosti. Chodím tady každý den, abych se ujistila, že fungujeme. Snažím se být s vámi všemi v srdci a myšlenkách každý den. Silvu moc zdravím a věřím, že se brzy ozve s dalšími dobrými zprávami. Mám vás ráda skupinko a posílám hodně lásky všem.

Mirka - čas spolupráce

8. 7. 2021 14:48

Jsem pro:-). Svítíme:-)))))))))))))).

Magda - Re: čas spolupráce

8. 7. 2021 17:43

Jasně, už byla i vysoká schumanka a už zase mám pocit, že mi to jde snáz. Už je to dobrý. :-)

ANDREA - dobry clanok k teme katastrof

7. 7. 2021 23:01

Dané katastrofické scénáře jsou výtvorem negativní strany, které jsou tvořeny už mnoho let. Neznamená to však, že se naplní. Naopak, je tady velký obrat a předpoklad k tomu, že tyto plány agendy temné strany budou zastaveny. Dochází k převratu dějů, které jsou odpovědí na situace, které se nyní dějí každým dnem, když jsou v širokém světovém měřítku odhalovány zločiny proti lidskosti.

Ano, s mnohými toto zjišťování skutečností zatřese, mnozí budou pravdu stále odmítat, ale vždy to je v závislosti na výšce vibrací a osobního uvědomění. Proto jsme nyní teď a tady, abychom vyvažovali tyto energie a nastavovali kolektivní rovnováhu bez strachu z neúspěchu a prohry.

Je čas na soucit, nikoliv lítost, který je projevován skrze vědomé bytosti. Čas na lásku, kterou projevujeme, když skutečně žijeme svůj život a nejsme zodpovědni za život druhých. Neberme druhým jejich zkušenosti. Každý se bude zodpovídat sám za sebe a své činy až bude opouštět realitu, ve které žije. Podle toho bude následovat takovou úroveň nové reality, která bude odpovídat jeho výšce vibrací a uvědomění v tomto těle.

Situace bude pro mnohé hektická, pro mnohé nepochopitelná, ale tempo změn je nezastavitelné. Proto buďme světlem, které svítí, ale nechme jít ostatní cestou, na které své světlo ještě sami nevidí.

Renata Reindlová 1.7.2021

Zdroj: www.renreika.simplesite.com

Facebook

Anna - Meditácia liečivej pomoci

7. 7. 2021 19:20

Na dnešní situaci se hodí Emergency meditation, která je na YouTube kanálu we love Mass meditation a je i ve slovenštině jako meditácia liečivej pomoci. Jestli to s vámi souzní, můžete se připojit. Zdar a sílu.