Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDEK DNEŠNÍ KRÁTKÉ SYNCHRONIZACE

26. 6. 2021
ZDRAVÍM VŠECHNY!
TAK BĚHEM MEDITACE JSEM VNÍMALA, ŽE SE NA HODONINSKU ATMOSFÉRICKÉ PODMÍNKY OPRAVILY PO TOM TORNÁDU. PRACOVALI NA TOM PŘEDEVŠÍM DRACI.
BOHUŽEL DUCHOVÉ PŘEDKŮ VÁM TAM POŘÁD DLÍ. JE TAM TAKOVÝ ÚTVAR VE TVARU KOULE S HNĚDOU ENERGIÍ, VĚTŠINOU TO ZNÁZORŇUJE ZLOBU. CHCE TO, ABY LIDÉ Z DANÉHO KRAJE USMÍŘILI JEŠTĚ SVOJE PŘEDKY. MUSÍ SE TO UDĚLAT NA MÍSTĚ V OBLASTI POBOURANÝCH VESNIC. NA DÁLKU TOTO UDĚLAT NEPŮJDE. TEĎ TAM MŮŽE OPAKOVANĚ DOCHÁZET K NEŠTĚSTÍM.
PROTO TEĎ PŘEDÁVÁM "ŽEZLO ČINŮ" VÁM MORAVÁKŮM, KTEŘÍ BYDLÍTE V DANÉ OBLASTI. ZKUSTE VYJET DO PŘÍRODY A USMÍŘIT DUCHY MRTVÝCH PŘEDKŮ.
A MĚJTE SE KRÁSNĚ!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tomáš - Dnešní synchronizace

7. 7. 2021 15:51

Přátelé dnešní sedmičkový den je božský andělský den síly v tento den máme velkou podporu z vrchu. Bohužel Silva se neozývá doufejme že je v pořádku a pojdme se synchronizovat sami. Navrhuji meditaci Božská očista Země od všeho negativního zapínám generátor a jdu na to v rámci indiánského šamanismu , kdo souzníte připojte se...

ANDREA - Re: Dnešní synchronizace

7. 7. 2021 16:20

Ano pridavam sa. Ja mam zapnuty generator uz od 11.00h.

Ev - Re: Dnešní synchronizace

7. 7. 2021 16:33

To jsem tedy téma trefila... oltářuji dnešní den také.

Alena - Re: Dnešní synchronizace

7. 7. 2021 18:17

Připojuji se:) Alena

Anael - Fénix

7. 7. 2021 10:52

Včera odpoledne se mi na nebi objevil obrovský fénix. Tak výborné znamení. Mám zase radost a v duši klid.

Eva - Info synchronizace od někoho

5. 7. 2021 9:39

Prosím někoho, kdo máte fb a víte info den a téma synchronizace, napište to sem. Jedna Slovenka psala, že dnes je synchronizace?? Nemám fb.

Magda - Re: Info synchronizace od někoho

5. 7. 2021 23:08

ahoj, nikde jsem nenašla žádné info. Fb mám (jen na prohlížení) - a nikde nic - je staré video. Tak jsem alespoň sama byla dnes na Vyšehradě u menhirů.
Vím, že jsme jako malé děti, ale také mám potřebu slyšet novinky od Silvy... o to víc, že když nemá dobré zprávy tak se ozve až když je má.
Nikdy jsem o nic neprosila, ale dnes ano. O pomoc "andělů" aby pomohli eliminovat (zlikvidovat) zdroje frekvenčních zářičů.
Jako jsou HAARP a něco?.. V poslední době je pro mě dřina se dostat do meditace - do láskyplného naplnění srdce.
A myslím si, že to není jen mnou, ale nějakou technologií. (doufám, že se pletu)
Ale u menhiru mi bylo krásně v hloubce je drak - já ho sice nevidím, ale vím, že tam je. A měla jsem krásně rozvibrované srdce radostí, jen jsem se dotkla menhiru - rovnou :-).
Asi celkově by to chtělo víc přírody - to je v Praze těžké.
Posekané krásně upravené trávníky jsou bez energie. No a někam se dostat za Prahu, bez roušek a jiných omezení je celkem bojovka :-)
Ale věřím, že bude meditace 7.7. a je asi jedno kdy... měla by být už večer před - kvůli naší vládě aby připravili zákon v souladu s lidskými právy... a pak dopoledne. Myslím, že jde o hodně!
Jsem ráda za Vaše povídání (komentáře), jakékoli, mám tak pocit, že jsem součástí skupiny. Skupiny, která společně dokáže víc.. protože ve více se to lépe táhne :-)
V srdci jsem stále s vámi .. takže zítra večer ahoj v meditaci

Eva - Je to divný

6. 7. 2021 9:58

Letadla mi dělají čáry přesně nad hlavou, střechou... Jsou tam třeba jen 3 čáry, ale vždy jedna přesně nad. Vzhledem k tomu, že vidím ufa, nevěřím, že je to náhoda, protože se to opakuje. Když lidi vidí na přístrojích jako energie... ta letadla jsou prý bezpilotní.

Anael - Re: Re: Info synchronizace od někoho

6. 7. 2021 11:14

Ahoj Magdo, to je super že si byla u menhiru na Vyšehradě, vystupuje tam totiž astrální tělo matky Země .Je to u rotundy sv. Martina.
Jdu tam pokaždé když to jen jde, je to mé oblíbené místo. Mám ho napojeno na mé místo doma na zahradě. Co se týká HAARPu tak myslím ,že my v Čechách budeme chvíli klid :). Ale pozor, něco zkoušejí s počasím jinde viz Kanada ,Amerika aj. to jsou ty vedra. Vymysleli si totiž, že by bylo třeba ,usadit ty lidi znovu doma na zadek ,tak vymýšlejí že by zavedli klimatický lockdown. Zase v tom má prsty Bill Gates nebo jeho klon. Tento obzvláště nebezpečný psychopat se rozhodl ,že je slunce pro lidi nebezpečné a je nutno nás dostat pod poklici. Blázen, kdyby si stvořitel toto myslel nevznikla by asi sluneční soustava.! Kdyby nemanipulovali s počasím a nechali to opravdu na přírodě tak nebudou takovéto zvraty. Co všechno se ještě musí stát ,aby se ty lidi vzbudili! Je načase se ozvat a říct tak takhle ne. Nebo si budou myslet ,že ty lidi jsou úplně tupý. Malému dítěti také řeknete když dělá něco špatně a proč je to špatně a ukážete mu důsledky. Ve velkém měřítku jako je to nyní ,však na důsledky čekat nemůžeme, to by byla katastrofa, Vidím řešení v tom ,že by nám to mohli sdělit bytosti ,které tuto katastrofu přežili. Aby si to někdo uvědomil. Doufám že už brzy promluví i veřejně třeba v nějakém přímém přenosu. Zkusím poprosit o pomoc Andromédskou radu zda by toto mohli nějak zajistit. Vždy ale požadují souhlas jako akt svobodné vůle lidí . Během těch let co s nimi spolupracuji vždy toto nařízení dodržují. Ršijové ,duchovní mistři dělají co můžou aby nám pomohli ,bytosti co mají na starosti Zemi jakbysmet . Mají k lidem nejblíže zvláště ti co sami lidmi byli. Tak já jdu na radu. Zatím se mějte hezky.

andrea - MORAVA-VYKUP pozemkov!!!!

6. 7. 2021 13:44

https://vk.com/feed?w=wall281211635_81342
Co si o tom myslite?

korendor - Re: MORAVA-VYKUP pozemkov!!!!

6. 7. 2021 14:54

Někdo zmínil vkontakte,že ta klimatická zbran byla použitá záměrně právě v oblasti,kde v budoucnu má být překladiště zboží budoucího Trojmoří. No a české hranice zmizí,bude to nové Rakousko Uhersko. Jediný Stalin dal záruku stability hranic ČSR po válce a záměrné akce ničení památek Sovětských osvoboditelu tomu náramně pomáhá. Ten synáček Neumanna,nyní Novotného,který dával zprávy estébákum o Greenhornech.tak NATOm dře jako kun.

Alena - Re: Info synchronizace od někoho

6. 7. 2021 12:28

Nemám fb, ale podle požadavků strážných duchů, kterými se řídím, jsem byla včera kolem 6. hod. večer v Šárce na místě, kde bylo Slovanské hradiště. Použila jsem všech osm kusů brokátu na probuzení živlů. Jako obvykle do půl hodiny potom přiletěla dvě letadla a pokusila se vše škrtnout. Jedno přiletělo z východu, malinko jižněji, stejně jako jdou útoky. To první, jehož čáru jsem už viděla, když jsem pozorovala to "východní" jsem přiletět neviděla, ale muselo to být cca o 20 minut dříve. Trhala jsem si v té době plané třešně a zmizela mi beze stopy rostlina, kterou jsem si nesla na čaj. Po prosbě nahoru a žádosti o odpuštění se mi před očima zhmotnila. Zvláštní zážitek. Letělo to cca z jihu, trochu západně. Vytvořilo to zhruba X, s tím, že ostrý úhel byl sever- jih. Po mém energetickém zásahu se pravá spodní nožička rozpustila a následně přes to přiletěl mrak, takže celý obraz připomínal klečícího anděla.
Doufám, že se Silva brzo ozve, ale v každém případě já mám v úmyslu pracovat jako vždycky celý den na sedmičky. Zdravím a těším se na spolupráci. Alena

Eva - Re: Re: Info synchronizace od někoho

6. 7. 2021 13:20

Aha, už chápu, všechno souhlasí, čárují to vždy od východu. Když pošlu energii do prostoru, srdeční čakra. Pak už vidím, jak za nimi jsou dlouhé čáry. A letí přesně nade mě. Dobré technologie, člověk pilot by jim do vesnice na povel neletěl. Dělám to někdy schválně, mám rebela. Taky jsem zde. Díky všem za informace.

Anael - Re: Re: Info synchronizace od někoho

6. 7. 2021 14:05

Ahoj Ali, toho anděla jsem také včera viděla. Jsem kousek za Unhoští a dnes ráno mně tu taky čárovaly letadla . Vypadalo to jako chemtrails drželo to dlouho a šlo to do prostoru. Za běžným letadlem stopa mizí rychle. Jen mně nepadlo že když tohle začnou mřížkovat tak většinou maximálně do dvou dnů prší. Mám takový divný pocit smutku. To mi včera bylo hezky pracovala jsem celý den až do večera na zahradě. Dnes si přijdu pocitově nanicovatá. Zkusím na tom zapracovat .Šíleně mi dnes píská v uších.

Petr - Re: Re: Re: Info synchronizace od někoho

6. 7. 2021 16:37

Taky mi píská v uších. Trvá to už pár dní. Hlavně ráno když se vzbudím, ale i přes den. Nad Ústím nad Labem se to nejen dnes hemží křížky od letadel.

Alena - Re: Re: Re: Info synchronizace od někoho

6. 7. 2021 20:46

Ahoj:) To co se mi na to osvědčilo a po čem se objevil ten anděl je, že dám vnějším obloukem ruce nad hlavu a s modlitbou (já se modlím Gájatrí, ale myslím, že jakákoli modlitba ze srdce je fajn), spojím palce a ukazováčky do trojúhelníku a požádám o láskyplnou energii shora, aby tu energii obešla a udělala pořádek, před sebou táhnu energii dolů. Pak v představě požádám matku Zemi o energii z jejího středu, aby se s tou shora propojila a dávám ruce nahoru v gestu nabídky.
Zapálila jsem všechny oltáře (asi v osm) a dokud nedohoří, budu pracovat. Totéž zítra. Temní jsou závislí na rituálech a plánech a když jim do toho někdo pořád něco žvatlá, jsou "poněkud nesví". Doteďka jsme vždycky jen zírali, co v branách nakutili, nakrmili je hezky energií strachu a teď co? My myslíme na vlastní hlavu. No hrůza. A ještě se domlouváme mezi sebou a pracujeme samostatně. A nehádáme se kdo je šéf a tak. Oblíbené 3D ovládací knoflíky nefungují, energie neteče tak, jak se předpokládalo. Na Moravě mělo být mnohem hůř, druhý den chtěli útok vylepšit a to by teprve byl masakr.
Silvu vnímám v pozadí jako pojistku. Cokoli předem řekne, zkusí ta banda překroutit. Takhle, když pracujeme samostatně a oni neví, co kdo umí, co koho napadne, spíš hasí to co vidí a brání jim to spřádat další průšvihy.
Zdravím:) Zítra:)) Alena

Anael - Re: Re: Re: Re: Info synchronizace od někoho

6. 7. 2021 22:14

Ahoj všichni Alenka má pravdu Gájatrí mantra je uzdravující mantra matky Země a velice účinná. Doporučuji se jí naučit a zpívat 108 x pěkně do všech hlavních čaker. Zajímalo by mně co to zase vymysleli za techniku aby nám udělali vedra. To chtějí kvůli tomu aby měli důvod stínit slunce a zavést klimatické lokdawny. Musí to přeci nějak odůvodnit aby to bylo znatelné. Jukla jsem na to, technicky tomu nerozumím jen vidím Země plazma, Slunce plazma a mezi tím lítají nějaké nepřírodní kmitočty ale až od orbitu ,zvláštní že ze Slunce to nejde! Někdo nám tu dělá mikrovlnku. Už vím! Ten problém s přehříváním je proto že nám dělají tu umělou poklici .Je to jako papinák! Kdyby nebyla poklice ,Země by se nepřehřívala, něco dělají i pod mořem a uměle rozpouštějí ledovce! Taky je něco na Měsíci. Prosím kdo umíte můžete to potvrdit nebo vyvrátit? Poprosím o pomoc.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Info synchronizace od někoho

6. 7. 2021 23:10

Anael, Zlato, je úplně jedno co dělají. Myšlenky probuzeného člověka mají mnohem větší sílu. Osm kusů brokátu (to je Taj-či) používám k úpravě počasí už řadu let. Vždy, když jsme na škole v přírodě nemohli ven, zacvičili jsme si sluníčko a mohli jsme vyrazit. Je tam i jedna forma na ledviny, kterou se zas dá upravovat tok vody. Na ledviny je to super. Posílám to přes energetické body do prostoru. Na ty lotříky platí karma stejně jako na každého jiného a energie, pokud ji neukradnou tak taky dojde jako peníze v bance, když s nimi neumíš zacházet.
Gájatrí mantra se zpívá, ale není to až tak nutné. Slova jsou: Óm bhur bhuva svaha, tat savitur varénjam, bhargó dévasja dhimahí, dhjójó nah pračódaját. Česky: Óm (to je zvuk tvořící vesmír) Země, Vzduch, Nebesa - uctívám Boha Slunce Tat, Uctívám milost záře osvícení, ať nás vede a naplní. Na vyrovnání čaker se většinou používá jen to Óm, nejhlubší tón dole, postupně se zvyšuje s každou čakrou. Já si ten tón hledám pocitově, který kam patří. nemyslím si, že by se dalo říct: první čakra je na céčku atd. Kromě toho nejvíc léčivé jsou tóny, které my už díky temperovanému klavíru na který jsme zvyklí, považujeme za falešné. Ve středověku se tak ale zpívalo a některé národy to v liturgickém zpěvu mají i dnes.
Tak zítra:) Zdravím Alena

Sysa - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Info synchronizace od někoho

7. 7. 2021 1:21

Krásná verze Gaytra mantry https://www.youtube.com/watch?v=PpLrJBNIoKU

Lenka_lea - Aquamarin - podozrivý výpadok na trhu

30. 6. 2021 19:01

Prosím ľudí a Silvinku nech sa ešte pozrie na toto ,už 3 mesiace mi chodí ,že aquamarin má akusik spojitosť s liečbou zaočkovaných a že priamo prečisťuje s blokuje všetky zle energie ,ktoré mení na pozitívne a otvára nové brány do novej zeme v plynulej frekvencii ,problém je už iba v tom,že zohnať aktuálne modrý aquamarin ( nie z Brazílie ) je celkom slušný problém ,čo vy na to ?