Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDEK DNEŠNÍ KRÁTKÉ SYNCHRONIZACE

26. 6. 2021
ZDRAVÍM VŠECHNY!
TAK BĚHEM MEDITACE JSEM VNÍMALA, ŽE SE NA HODONINSKU ATMOSFÉRICKÉ PODMÍNKY OPRAVILY PO TOM TORNÁDU. PRACOVALI NA TOM PŘEDEVŠÍM DRACI.
BOHUŽEL DUCHOVÉ PŘEDKŮ VÁM TAM POŘÁD DLÍ. JE TAM TAKOVÝ ÚTVAR VE TVARU KOULE S HNĚDOU ENERGIÍ, VĚTŠINOU TO ZNÁZORŇUJE ZLOBU. CHCE TO, ABY LIDÉ Z DANÉHO KRAJE USMÍŘILI JEŠTĚ SVOJE PŘEDKY. MUSÍ SE TO UDĚLAT NA MÍSTĚ V OBLASTI POBOURANÝCH VESNIC. NA DÁLKU TOTO UDĚLAT NEPŮJDE. TEĎ TAM MŮŽE OPAKOVANĚ DOCHÁZET K NEŠTĚSTÍM.
PROTO TEĎ PŘEDÁVÁM "ŽEZLO ČINŮ" VÁM MORAVÁKŮM, KTEŘÍ BYDLÍTE V DANÉ OBLASTI. ZKUSTE VYJET DO PŘÍRODY A USMÍŘIT DUCHY MRTVÝCH PŘEDKŮ.
A MĚJTE SE KRÁSNĚ!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Milan - hezký den

26. 6. 2021 19:19

Jakožto někdo, kdo je z jižní moravy, vám můžu říct, že píšete absolutní hlouposti, skrze které si na postižené oblasti jen posilujete reputaci. Píšete že z dálky to nejde, Tak tam jeďte s druhem vaší pomoci a tohle jim celé zopakujte. Těm co utrpěli hmotnou újmu, navštivte ty, co jsou v nemocnici, navštivte pozůstalé. Určitě budou za vaše slova vděčni!!! Na jižní moravu to zase tak daleko není, abyste si neudělali čas. Zvládli to mnozí, mnozí zanechali své práce a jeli pomáhat. Takže...pokud tohle nechcete udělat osobně, jen to jen nesmyslné plácání. Ostatně ono to je i tak.

zuzana - Re: hezký den

26. 6. 2021 20:22

velmi vas objimame a posielame motlitby , sme za rohom na Slovensku, pomahame ako vieme -nosime deky, paplony, svetre, mineralky k tym, ktori to dodavkami tocia do Hodiniska. nikdy nevieme dna a hodiny, kedy nas osud moze pripravit o vsetko. uz aj na Slovensku prve tornada. my slovania mame nastastie lasku v srdci a v tragickych okamihoch sme lepsi, nez ked nam je dobre. ak mozme cokolvek urobit-napiste prosim, mame to ku vam len hodinu autom, spravime aj nemozne. my slovaci vas moravakov velmi velmi lubime.

Milan - Re: Re: hezký den

26. 6. 2021 20:38

my vás taky milujeme :-) i bez těchto situací

Anča - Re: hezký den

26. 6. 2021 20:38

A vám tam spadl barák, nebo co? Nezneužíváte naopak vy této situace, aby jste se mohl pustit do Silvy? Silva popsala, co viděla v meditaci.
Ale vy jste určitě expert na všechny časoprostorový záležitosti, tak víte stoprocentně, že všechno, co Silva píše, jsou blbosti, protože jste přece znalec všeho, že jo? A že na sto procent chce na tý Moravě něco vytřískat. Protože je přece šarlatánka a vy přece vždycky víte, že tyhle blbosti o nějakým poli a stavu jemnohmotného informačního okruhu lokality na tohle nikdy, ale nikdy nemá vliv. Protože přece víte, že prána je dech, protože jste si to přece přečetl a tak víte, kde je ta pravda o těchto esoterických debilech.
A teď to divný tornádo, no tak to o tom ty esoterici mluvit nesmějí, kor když jste z tý jižní Moravy.

Mohou za to zbraně a technologie na ovlivňování počasí - globalčíci se mstí, zrovna na naší zemi.
Protože jim ležíme v žaludku.
Tak jo, tak si udělali u nás tornádo, ale zaplatí svým pádem.

Milan - Re: Re: hezký den

26. 6. 2021 20:45

Chápete, že to, co Silva napsala je nejen hrozná hloupost ( a ano, v určitých věcech se skutečně vyznám ), ale vůči těm lidem naprosto nevhodná hloupost? Navíc taková, kterou těm lidem velmi pravděpodobně osobně nesdělí? Ne, tohle je pouze názor, informace, skrze kterou chce jen ukázat jaké má " napojení". Nic víc. Pokud by totiž skutečně mohla a chtěla, tak by konala. A ne jen za klávesnicí.

Anča - Re: Re: Re: hezký den

26. 6. 2021 22:40

Ne, nechápu.

Vy nechápete, protože jste předpojatý.
Ona má napojení a to nepopiratelné, což pozná člověk, který má taky napojení. Je to napojení na multidimenzionální událost, ve které opravdu hrají roli mimozemšťani různých druhů, která se odehrává v čase a prostoru našeho světa.
Ona je upřímná - a nemám důvod jí nevěřit, že by o svých vjemech lhala.
Vypátrala nějaké karmické zatížení v té oblasti - a je nepopiratelná skutečnost, že zatěžkaná místa schytávají živelné pohromy a jakékoliv jiné pohromy snáze, protože to po nich jde - čistě a jednoduše.
Není to jakkoliv nevhodné vůči lidem, které stihla tato katastrofa. Nijak je neuráží.
Jen popisuje, co vypátrala.


Ta událost je nenormální, je vyvolána uměle a Globálně mocenský systém byl v minulých dnech velice brutálně oslaben a frekvence našeho světa se výrazně usadila v nových, vyšších hodnotách. My, čechoslováci, se této války velice intenzivně účastníme na duchovním spirituálním poli. Nejsme však tak dokonale křišťálově čistí, máme pochopitelně svá temná místa a jakmile se objeví trhlina v ochranném kosmickým zákonem daném časoprotoru, ve vztahu k naší zemi, tak má Globálně - mocenský systém možnost se na naší zemi vyřádit a pomstít. Což se stalo a umožnilo se to nějakým vnitřním zatížením. A spadlo to do místa, které bylo pro tuto pomstu otevřené.
Automaticky vše odsoudit jako nesmysl je dle mého názoru stupidita a jestli máte takové názory a hledáte na Silvě za každou cenu něco špatného a hodí se vám tornádo, tak si to běžte sdělovat na i-dnes. Mainstream vám přeje.

To stejné je s jejími generátory prány. Krystaly a polodrahokamy mají vlastní kvalitní a vzácně jedinečné frekvence vyzařování a vůbec působení, to ví každý, kdo má základní mimosmyslové intuitivní vnímání. Přičemž kruhový pohyb uvádí energie do tance s časoprostorem a vyššími dimenzemi, taky stará známá věc.
Co když doopravdy přišla na něco, co bude součástí budoucí vědy?
Možná doslova staronové.

Můžete to na sto procent vyvrátit?
Ne.

Tak na mně nezkoušejte, jestli chápu.
Já chápu ji a čím dál víc ztrácím toleranci k "těm přece jasným" názorům lidí vašeho typu.

Hana - Re: Re: Re: Re: hezký den

27. 6. 2021 9:36

Nedávno bylo řečeno, že otevř. vál. konflikt ve střední Evropě rozpoutat nemůžou, takže jdou přes počasí... ?

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: hezký den

27. 6. 2021 11:06

Oni s tím počasím manipulují dlouhodobě - živelné síly jsou rozbouřené a zažila jsem, že se živly chovají tak, že snáze spadnou a zamíří do míst, která jsou karmicky zatížená, funguje v tom přirozený kosmický zákon. A i když je to vyprovokované technologií, tak takové zákony v tom fungují.
Podle mne se mstí - naši zemi nemají rádi, protože je u nás silný spirituální odboj vůči jejich otrokářství a teď se jim nějak naskytla skulina v kosmo zákonu, bylo jim umožněno nám to nandat a pomstít se a ani mimozemšťani jim to nemohli zmařit z nějakého důvodu.
Ti temní budou zkoušet pořád, kam až můžou, pořád a pořád - je v tom takový zákon, že můžou, kam je pustíme. Ať je to z nevědomosti, ze strachu, z pocitu viny ... no tak snad budeme sílit a budeme vnitřně jistější a zdravější, aby na nás nemohli. Individuálně a kolektivně.

Jofo - Re: Re: Re: hezký den

27. 6. 2021 0:51

Na toho, kto sa vyzná vo veciach, sirite negativitu na ľudí, akoby tu niekto z nich za to mohol. Práve negativita a zlo toto spôsobuje. Ci už na energetickej rovine, alebo technologickej. Ale keďže sa vyznate, nevravím vam nič nového. Naviac, takýchto "nešťastí" bude naďalej pribúdať. Tak si rýchlo nájdite kopu obetí, na ktoré to budete hádzať. My ostatní zatiaľ sústredíme energiu tvorivým smerom. Nech vás sprevádza láska.

tomáš - Re: Re: Re: hezký den

27. 6. 2021 10:50

Máš před sebou ještě dlouhou cestu. Udělej si laskavost a přestaň psát takové nevědomé blbosti. Pomůžeš tím sobě i ostatním.

Helena - Jaskyňa

27. 6. 2021 0:16

Ahojte, mne sa tam ukázala, hore vyššie až v oblasti Tŕinca jaskyňa veľmi hlboká akoby cely duty kopec, na dne s jazerom, ale tam ma to už nepustilo ďalej, tam je miesto kde sa ukrývajú dáke iné bytosti, vyzerajú asi ako jaštery.

Helena - Jaskyňa

27. 6. 2021 0:14

Ahojte, mne sa tam ukázala, hore vyššie až v oblasti Tŕinca jaskyňa veľmi hlboká akoby cely duty kopec, na dne s jazerom, ale tam ma to už nepustilo ďalej, tam je miesto kde sa ukrývajú dáke iné bytosti, vyzerajú asi ako jaštery.

Kateřina Pavlicová - jen do "statistiky" povzbudivých odpovědí

26. 6. 2021 23:09

Děkuji za poučnou diskusi, dýchám o 106. Osobně nemám ani kolo, abych dojela, ale můžu poslat peníze. A také můžu být soucitná v modlitbách a meditaci. To je jiný druh pomoci. Chápu, že na bolest je každý sám, také jsem si něco prožila a i když mne bolest neopustila, soucitní lidé byli oporou. Nenapadlo by mě, že si na mně někdo vylepšoval svou představu o sobě. Možná jo, ale to to je jeho věc. Nemůžu mluvit za všechny, ale ani při této meditaci to účastnici nebrali jako dokazování si vlastní velikosti na cizím neštěstí. To bychom mohli všichni všechno už zabalit. Navíc paní za Slovenska psala, že posílají proviant a ani já nejsem určitě sama, kdo to řeší finanční pomocí. Takže, pokud vypisujete z bolesti, pane Milane, je to omluvitelné, pokud ne, tak si trhněte ..KP

korendor - Galaktická federace a Taygeta.

26. 6. 2021 22:16

Po tomto poslechu si člověk jen upevnil svuj postoj k jedinému a spolehlivého ZDROJI a nikomu jinému. https://www.youtube.com/watch?v=9ALh-u8JXG0

zuzana - THE WOLF SONG - Severská uspávanka - Vargsången

26. 6. 2021 19:35

https://www.youtube.com/watch?v=KTmatjyd4KM

zuzana - dakujem

26. 6. 2021 19:22

dakujem vam vsetkym za mimoriadnu jizdu- dnes to bol vdaka energii vas vsetkych prekrasny zazitok. vsetky oltare zapalene- vily, jelene, totemove zvierata -samanska hudba pre duchov lesa- v prvej sekunde meditacie ma tak vystrelilo do astralu jak Bajkonur. neskotocne nadherna energia. citim, akoby tu bola taka teplotna inverzia - ze nizko nad zemou je este zamracene v medziludskych vstahoch a strachoch ale tam hore je silne svetlo-nadherna energia vyziarena z ludskych srdc neuveritelne ziari vo vesmire. dakujem vam velmi vsetkym.