Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDEK DNEŠNÍ KRÁTKÉ SYNCHRONIZACE

26. 6. 2021
ZDRAVÍM VŠECHNY!
TAK BĚHEM MEDITACE JSEM VNÍMALA, ŽE SE NA HODONINSKU ATMOSFÉRICKÉ PODMÍNKY OPRAVILY PO TOM TORNÁDU. PRACOVALI NA TOM PŘEDEVŠÍM DRACI.
BOHUŽEL DUCHOVÉ PŘEDKŮ VÁM TAM POŘÁD DLÍ. JE TAM TAKOVÝ ÚTVAR VE TVARU KOULE S HNĚDOU ENERGIÍ, VĚTŠINOU TO ZNÁZORŇUJE ZLOBU. CHCE TO, ABY LIDÉ Z DANÉHO KRAJE USMÍŘILI JEŠTĚ SVOJE PŘEDKY. MUSÍ SE TO UDĚLAT NA MÍSTĚ V OBLASTI POBOURANÝCH VESNIC. NA DÁLKU TOTO UDĚLAT NEPŮJDE. TEĎ TAM MŮŽE OPAKOVANĚ DOCHÁZET K NEŠTĚSTÍM.
PROTO TEĎ PŘEDÁVÁM "ŽEZLO ČINŮ" VÁM MORAVÁKŮM, KTEŘÍ BYDLÍTE V DANÉ OBLASTI. ZKUSTE VYJET DO PŘÍRODY A USMÍŘIT DUCHY MRTVÝCH PŘEDKŮ.
A MĚJTE SE KRÁSNĚ!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anael - Večerní a noční bouřky

14. 7. 2021 11:17

Ahoj lidi, má včerejší pozorování oblohy při tom co se odehrávalo nahoře za tou souvislou vrstvou jako mraků jsou asi takováto. Vůbec to nebylo přirozené. Výrony blesků nešly ze shora dolů ale zleva doprava v horních vrstvách žebrovitě najednou třeba po čtyřech ve stejných vzdálenostech . Divný. Mám za to že je to umělé . Připadá mi to jako úmyslné napadání např. vydírání počasím např. vládu aby udělali něco co někdo chce aby udělali. Beru to jako útok na vlast a na naše lidi. Takže tohle jim neprojde , jdu se o to postarat.

ANDREA - ?

7. 7. 2021 12:01

Pozrite co ide po socialnych sietach....Silvia prave tvrdila ze Norimebrske sudy cakaju na temnych....a teraz ze vraj pre neokovanych???? Alebo je to najskor taktika temnych aby zvysovali strach medzi neockovanymi, lebo vedia ze sa blizi ich koniec???? Tu je ten clanok, skopirovala som ho z VK
3. července v 19:33 ·
Kopíruji článek ze svobodného vysílače. Samotný odkaz fb z důvody ochrany mého účtu nedoporučuje zveřejnovat... rozumíte. Tak kopíruji, aby mně taky nesmázli.
WHO varovala před vypuknutím 3. celosvětové vlny Covid-19 a vyzvala de facto k eliminaci letních dovolených! Globalisté chystají další uzávěry a lockdowny, ale tentokrát spojené s povinným očkováním, protože na špejle a testy se již hrát nebude! Známe podrobnosti! Nová vlna se položí za vinu neočkovaným osobám a spustí se proti nim mediální a placená kampaň v celé EU! Čeká nás covidová Kristalnacht a nové norimberské zákony namířené proti neočkovaným lidem? Vakcína se může už na podzim stát podmínkou pro opuštění bytu nebo domu!
Ještě ani pořádně nezačaly dovolené a globalisté již přešli do útoku. Evropská sekce WHO totiž včera varovala [1], před bezprostřední hrozbou vypuknutí nové celosvětové a již 3. vlny koronaviru, a to v důsledku nové varianty viru Delta, který se prý šíří především kvůli cestování a lidem, kteří se rozhodli vycestovat na zahraniční dovolenou. Hysterická tisková konference byla hezkým divadelním představením, ovšem vtipné to nebylo. Naopak, ukazuje se, že globalisté už letos pospíchají natolik, že lidem ani nenechají čas na dokončení dovolených a už se uzavírají hranice, za běhu se mění podmínky vstupu na hranicích.
Chorvaté přes noc doslova změnili pravidla a na hranicích náhle vyžadují testy a certifikáty, majitelé chorvatský resortů o tom vůbec nevěděli, vláda je neinformovala, všichni se divili, co se to děje. Od 1. 7. 2021 vstoupil v platnost Green Pass vydaný Evropskou unií, ovšem podmínky jeho uplatňování a vyžadování měly zůstat individuálně na každé zemi EU. Zjevně nezůstaly.
Pokud nechápete, co tato vzniklá situace znamená, uvedu vás do obrazu. Globalisté se rozhodli, že použijí účastníky dovolených jako vzorek pro pozdější obvinění neočkovaných osob, že mohou za nárůst šíření Delta viru. Původní chorvatské rozhodnutí, že nebude po turistech nic moc a extra požadovat, přitáhlo do Chorvatska stovky tisíc neočkovaných osob. Byl to podraz, plánovaný kalech! Globalisté tento trik udělali schválně.
Tito lidé se tedy musí alespoň testovat a chorvatská vláda tak o těch lidech bude mít dokonalou početní a statistickou kontrolu. Následně v srpnu dojde k odstartování nové mediální kampaně, že začínají růst počty nemocných v nemocnicích v celé EU. A koncem srpna a na počátku září média uveřejní, že za novou vlnou stojí neočkované osoby, které počátkem léta vyrazily k moři. Osoby nebyly očkovány a z toho důsledku se všichni nakazili a došlo k vypuknutí 3. vlny.
Proti neočkovaným se chystají nové Norimberské zákony v celé EU
Počátkem září zasedne Rada Evropské komise a usnese se, že události z léta se už nemohou tolerovat, že není možné dovolit situaci, že neočkovaní budou způsobovat nové vlny, takže Evropská komise vydá směrnici, kterou se určí, že přes hranice mohou cestovat už jen očkované osoby, žádné a naprosto jiné. Už nebude stačit negativní antigenní test, ani nebudou stačit negativní PCR testy. Ani nebude stačit potvrzení o prodělání nemoci. Ne, nic z toho už vám nepomůže. Hranice už bude možné překračovat je s vakcínou a s covidovým pasem v mobilu. Už nebude žádné jiné volby.
V průběhu října bude klid, protože v ČR budou volby. Ale již v listopadu se v v celé EU a rovněž v ČR a na Slovensku rozjedou politické procesy vedoucí k uzákonění tzv. Evropské bezpečnostní reformy. Pokud jste o tom neslyšeli, je to novinka, kterou jsme dostali do redakce od našeho spolehlivého bruselského zdroje. Pod návrhem není nikdo podepsán, anebo je podepsán, ale v kopii, kterou jsme dostali do redakce, podpisy chybí.

Tomáš - Re: ?

7. 7. 2021 12:38

No tlačí na pilu.. Toto bláznovství mohou zastavit jen přírodní katastrofy ,proti kterým bude kovid jenom sranda.. Silva o tom mluvila jednak tsunami co srovná Evropu a pak sopky, nebudou moci lítat práškovací letadla (sopečný prach je jak šmirgl a zlikviduje motory). V Atlantidě když vyhrávala temná strana Bálovo bratrstvo, bílí mágové se rozhodli celou Atlantidu potopit urychlili tento proces a během noci šlo vše pod vodu.. Dnes se historie opakuje , prohráváme a můžem urychlit proces očisty Země než nás zlikvidují. Synchronizace na očistu Země...

ANDREA - Tomas

7. 7. 2021 12:58

Tomas preco myslis ze prehravame, ved prave na ezotericky vedenych strankach sa pise ze vyhravame. Sama Silvia spominala ze Zem pred mesiacom opustili vsetky negativne mimozemske civilizacie. Je plno fotiek zburanych podzemnych tunelov, zachranenych deti...ja verim tomu ze to cochvila skonci...

Tomáš - Re: Tomas

7. 7. 2021 13:36

Ahoj Andreo, vím že Silva informuje pozitivně ,ale pak jsou tady poslední informace od Ebeho od holek Podrábských ohledně velké flotili reptiliánů na oběžné dráze ti se spojili s egyptskými bohy z Orionu a používají nanotechnologie, vše je jimi prostoupeno naše těla rostliny ,říká že naše potrava už není co bývala, mizí prána díky zamoření nanočásticemi a i tady dost lidí píše že už nejsou schopni dobře meditovat, krystali však zamořit nemohou... Také uvádí že spousta lidí už si vybrala očkování a to mění kolektivní vědomí lidstva do negace a oni rasa Ebe se stahují a převládají ti negativní ,čas pomoci a kontaktu odsouvají do budoucna, ale slibují že s dalšími pozitivními nám jednou pomohou. Silva uvedla u jedné zprávy že ji obdrželi i holky Podrábský kromě Ebeho dostávají zprávy i od Plejádanů, tak bych je nebral na lehkou váhu.
Ta synchronizace na očistu Země je řešení , k těm katastrofám dojde tak nebo tak pouze by k nim došlo dříve a zastavilo to ty šílence u nás je k očkování registrováno zatím kolem 20000 dětí nad 12let , berou nám budoucnost..

ANDREA - Re: Re: Tomas

7. 7. 2021 13:48

Ako sa to moho stat, ved poslednou hromadnou meditaciou od Cobry niekedy v marci Zem vstupila definitivne na pozitivnu casovu os s tym ze NWO urcite nenastane. Vraj zijeme kazdy svoju realitu podla svojho naladenia a pozivnych ci negativnych myslienok. A kto si co vybere tak bude mat vsetko negativne....Vsetci sme len herci a negativne scenare si sami vymyslame....A niektorych sa ziadne testovanie ockovanie nedotkne v ich realite...Len ma zaraza kde zmizla Silvia a nedava o sebe vediet. Chyba mi jej nejake nove video....

Alena - Re: Re: Re: Tomas

7. 7. 2021 19:24

Od kamarádky jsem zjistila, že Silva na FB druhého července psala, že synchronizace už být nemusí, že je všechno OK a máme se věnovat vztahům a léčení země. Zdravím Alena

KORENDOR - Re: Re: Tomas

7. 7. 2021 18:29

Jsou to sestry PODHRÁZSKÉ z TELČE..

Anča - Re: Re: Tomas

7. 7. 2021 20:23

To je zajímavé, s těmi reptiliány, to jsem viděla taky - právě jejich přítomnost zapříčinila tornádo na Moravě a požáry v Kanadě. Byli na pomstychtivé návštěvě, taky jsem tou dobou vnímala technické útoky do hlavy.
Nicméně už jsou pryč. A naopak 5.7. došlo v mém vnímání k ještě většímu naboření jádra toho Globálně-mocenského systému, ve smyslu okultně-mýtickém- kosmickém a od té doby je relativně klid, tzn. 2 dny bez toho, abych slyšela jakékoliv idotské poznámky kohokoliv z globalistů, kabaly, prostě těch temných.
V mém vnímání se nějak zvrtli v čase a jak tu psala myslím Alena, ztratili možnost jakkoliv efektivně ovlivňovat budoucnost.
Což je další pokrok.
A mohlo by to znamenat, že se jednotlivé frakce globalistů satanisti začnou řezat mezi sebou, protože nic jiného neumí a to bude pro lidi výhoda. Nicméně taky hrozí chaos.


Jinak já jsem se nikdy nezabývala jakoukoliv galaktickou politikou, ani rasami, ale vypozorovala jsem z jiných videí a a mám to tak od GF telepaticky potvrzené, že dochází i k jistým konfliktům právě s těmi Plejáďany, kdy oni jsou do všeho moc "hrrr", až můžou nadělat škody a oni vyčítají GF, že jsou příliš vychcaní a opatrní, co se týká dodržování kosmického zákona.
Jak ale vím, tak mimozemšťani GF nás skutečně chtějí naučit chytat ryby a ne nám dát rybu a trvají na tom, že jejich oficiální přílet nesmí být v žádném případě jakkoliv invaze, že musí vzniknout v lidském kolektivním vědomí přání se s nimi bavit.
Kdyby to porušili, museli by vše doslova "oddřít ručně" - a to se jim nechce.

Tak mě napadá, že různá psycho média se mohou bavit s různými mimozemskými skupinami a i u těch mimozemšťanů mohou vznikat třenice a bolesti ega... a pak info šum, různé názory a konflikty. Třeba Země spadá pořád do plejád a Plejády byly osvobozeny před námi, tzn. Plejády jsou nováčci v GF a mohou být příliš horliví a my jednou asi nebudeme jiní.

Radši se vždy držím nějakého pozitivního náhledu. :-)

Leri - Re: ?

7. 7. 2021 12:42

No nazdar, to by byl mazec, kdyby se toto splnilo. Bohužel se o takovýchto info mluví skoro rok. Velmi mi to připomíná plány v Great reset (od chlapíků z Davosu). Snažím se ladit na to, že se tato agenda už nepovede. Někde jsem slyšela, že VK také vždý neříká úplně "pravdu". Třeba je cílem hodně neočko vystrašit...
Bohužel probudit lidi v rodině a okolo je téměř nemožné. Oni jsou v pohodě, v klidu, svobodní, a já dle nich patřím na psychiatrii. Možná to taky tak prožíváte.
Jestli umíte poradit konkrétní kroky pro méně vědomé bytosti, jak tomuto psycho nátlaku odolat, jak nepodlehnout chmurným myšlenkám viz tetno článek od VK, budu ráda za radu.
Doufám, že je Silvia s pořádku.

Richenza7 - Re: Re: ?

7. 7. 2021 14:49

Dobrý den. Podívejte se na Tadesco.org Určitě tyto stránky znáte. Čtu tam hlavně diskuse, hodně se tam dozvídám nové věci, V jedné nedávné upozorňovali, že pan V.K. je napojený na kabalu a je to dezinformátor, který má hlavně šířit strach a paniku, že nelze nic dělat. Věřím tomu, hodně jsem svobodný vysílač poslouchala minulý rok, ale pak jsem intuitivně přestala a je mi mnohem lépe. Hodně poslouchám pana Jiřího Lexu, indigový zpravodaj, pana Coufala, pana Ledvinku. vybírám si jen to s čím jak se říká rezonuji. Takže svobodný vysílač nanejvýš Helenku Heclovou:) VK určitě neposlouchat ani jeho Aeronet nečíst.

Leri - Re: Re: Re: ?

7. 7. 2021 15:29

Richenza 7 - Ano, také mám stejné informace, Tadesco znám. Vaše oblíbené mluvčí také moc ráda sleduji. Proto bych u info od VK byla opatrná a tilik se neděsila.
V posledním (pátečním) semináři pana Coufala měl kratší poselství stvořitele - dle něj nás čeká nějaké zřejmě nemilé "překvapení" v brzkých dnech v červenci a pak přírodní problémy v srpnu. Byl tajemný jak hrad v Karpatech: něco se má postavit mezi nás a Stvořitele a řada z nás prý bude smutnět; Nemáme to hodnotit, jenom přijmout. Netuším, co chtěl naznačit...

Richenza 7 - Re: Re: Re: Re: ?

7. 7. 2021 15:51

Dobrý den. Tyto nejnovější informace od pana Coufala nemám, myslela jsem na jeho setkání v červenci, ale bohužel nemohu odjet z domova a ani nemám FB. Tak budeme čekat... Jeho slovům věřím.
Paní Silva mi také chybí. Nezkoušel se někdo spojit s někým kdo jí zná osobně?

Anna - Re: Re: Re: Re: Re: ?

7. 7. 2021 19:09

Fb nemusí být, stačí si zaregistrovat YouTube kanál.

ANDREA - VK

7. 7. 2021 15:42

Ale VK nie je pan to rusky facebook.

Richenza7 - Re: VK

7. 7. 2021 15:48

Dobrý den. Vím, že VK je platforma komunikace, ale pokud se v prvním článku paní zmiňuje o svobodném vysílači, tak se jedná o toho pána, který si tak říká:)

Iva - Re: Re: Re: ?

8. 7. 2021 11:59

Taky mám ten pocit poslouchala jsem párkrát a bylo to pro mě nepříjemné.

Míra - Re: Re: Re:

11. 7. 2021 4:32

To Tadesco.org vypadá jak nějaká parodie. Hlavní autor tam je To máš Marný a kolektiv autorů z celého světa. :D

https://tadesco.org/nebyl-zjisten-jediny-pripad-covid-19-sdelila-severni-korea-who/

Alena - Re: ?

7. 7. 2021 13:09

Určitě je to taktika temných. Nejde jim plánovat akce dopředu, tak otáčejí svoje chyby na ostatní. Zažila jsem pokus, kdy mně nechtěli pustit nakupovat bez kartičky klubu. Tenkrát jsem se hrozně rozčílila a řekla jsem tomu člověku, že kartičku sice mám, ale do podniku, který se ke mně chová takhle chodit nebudu. Víckrát to nezkusili. Tohle je zase pokus, nakolik už nás mají pod kontrolou. Ale jak dlouho tohle ještě potrvá? Jak dlouho to může normální člověk vydržet? V závěru školního roku si ty děti, kterým naprosto chybí sociální IQ zkoušely v podstatě to samé. Jejich lumpárny nebyly na nich, ale zavinil je někdo jiný a ten musí pryč. Proto viděla Silva množství sebevražd. Já neumím vidět celkovou situaci jako ona. Chybí mi tahle zpětná vazba. No nic, jdu dál pracovat. Alena

Dáša M. - Re: ?

7. 7. 2021 13:48

Hledala jsem od T. Baudyše video (koukala jsem na něho před 3 dny a nenašla) statistika z Anglie - deltu šíří očkovaní a budou další mutace, z očkování + změnila se i statistika úmrtí, umíral 850 člověk nějakou betou a teď deltou z očkovaných umírá 150 člověk... on tam dodal za sebe, že by se nenechal naočkovat a také říkal, že i ve vládě všichni nesmýšlí, že očkování je super .... no tak vidím, že ho nejspíš smázli. Ale i on z astro. hlediska mluvil o lockdownech od 1/2 srpna. Hlavně mít klidnou mysl a nepřipouštět strachy, a prostě co nejdéle vydržet. (neříkám že to není náročné, protože i mě dnes už pobolívá hlava)