Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDEK DNEŠNÍ KRÁTKÉ SYNCHRONIZACE

26. 6. 2021
ZDRAVÍM VŠECHNY!
TAK BĚHEM MEDITACE JSEM VNÍMALA, ŽE SE NA HODONINSKU ATMOSFÉRICKÉ PODMÍNKY OPRAVILY PO TOM TORNÁDU. PRACOVALI NA TOM PŘEDEVŠÍM DRACI.
BOHUŽEL DUCHOVÉ PŘEDKŮ VÁM TAM POŘÁD DLÍ. JE TAM TAKOVÝ ÚTVAR VE TVARU KOULE S HNĚDOU ENERGIÍ, VĚTŠINOU TO ZNÁZORŇUJE ZLOBU. CHCE TO, ABY LIDÉ Z DANÉHO KRAJE USMÍŘILI JEŠTĚ SVOJE PŘEDKY. MUSÍ SE TO UDĚLAT NA MÍSTĚ V OBLASTI POBOURANÝCH VESNIC. NA DÁLKU TOTO UDĚLAT NEPŮJDE. TEĎ TAM MŮŽE OPAKOVANĚ DOCHÁZET K NEŠTĚSTÍM.
PROTO TEĎ PŘEDÁVÁM "ŽEZLO ČINŮ" VÁM MORAVÁKŮM, KTEŘÍ BYDLÍTE V DANÉ OBLASTI. ZKUSTE VYJET DO PŘÍRODY A USMÍŘIT DUCHY MRTVÝCH PŘEDKŮ.
A MĚJTE SE KRÁSNĚ!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ŠarMa - Re: Re: Večerní a noční bouřky

16. 7. 2021 11:57

Chce se mi věřit tvrzení MUDr Hrušovského i jiných zdrojů, že Kill Bill byl již odpraven vojenským tribunálem, taktéž Hill. Clin. to má prý už dokonáno a další úklid probíhá... Vnímá to takto někdo z přítomných Přítomných? :)

Anča - Re: Re: Re: Večerní a noční bouřky

16. 7. 2021 19:50

"Chce se mi věřit tvrzení MUDr Hrušovského i jiných zdrojů, že Kill Bill byl již odpraven vojenským tribunálem, taktéž Hill. Clin. to má prý už dokonáno a další úklid probíhá... Vnímá to takto někdo z přítomných Přítomných? :) "

Politice se nejak takhle nevěnuji, ale optala jsem se GF a je to víceméně pravda, že tito hlavouni jsou vyměňováni, zkrátka jsou nahrazovány klony.
Vzhledem k tomu, že je světový záměr rámcových vítězů této války - Galaktické federace - udržet mír a připravit světovou populaci na svůj příchod a diskuzi s lidstvem - tak je to potřeba. Nemohou si dovolit vyvolat masovou paniku, protože mnoho lidí by tím doslova zabili šokem. A proto používají techniku nahrazení klonů.

V šoku se může masově ocitnout mnoho milionů lidí a to není dobrá cesta, protože by tím začala kolabovat společnost.

O mystice, časoprostoru, technologiích ukrytých v podzemí této planety, mimozemšťanech a o inteligenci planety a o mnoha dalších záležitostech je potřeba rozpoutat oficiální civilizační společenskou diskuzi a já myslím, že se dočkáme.
Protože i racionální rozum k tomu směřuje.

Marci - Re: Večerní a noční bouřky

14. 7. 2021 15:30

Ještě, že tě máme Anael, děkuji :-)

Robert - Výzva ke společné práci

17. 7. 2021 23:18

Zdravím všechny. Již půl roku sleduji Silvu a její stránky a vše, co se tu děje. Společně s ženou cítíme, že Silva a její zprávy jsou pravdivé (ač často zjišťujeme, co jsme nevěděli). Vyrobil jsem GP a zároveň mě požádala jedna paní, že by ho chtěla taky, tak už jí také funguje. Zatím nejsme tak vidoucí, cítíme energie a tak, pracujeme na sobě. To jen ke mě.
Silva skoro měsíc nic nepřidává na tyto stránky a tak mi přišlo, že je to výzva pro nás, co sledujeme tyto stránky.
Naše síla je v tom, že se domluvíme a meditujeme za nějakou pozitivní věc společně.
Pojďme se domluvit a každý týden třeba v sobotu nebo jiný den v nějakých 2-3 časech dělat společnou meditaci na určité téma.
Ať už pomoc naší zemi, našim lidem, Zemi, budoucnost, 5D, draci......... Těch témat najdeme spoustu. Přes týden se může vše domluvit. Co Vy na to?

Martina - Re: Výzva ke společné práci

18. 7. 2021 0:13

Jsem pro .

Tina - Re: Výzva ke společné práci

18. 7. 2021 12:01

Rada sa pripojím

Marci z Valašska - Re: Výzva ke společné práci

18. 7. 2021 18:10

Jsem taky pro :-)

ANDREA - Re: Výzva ke společné práci

18. 7. 2021 19:02

Super, som za. U mna kazdy den bezi GP minimalne cca 4 hodiny, rada to spojim so spolocnou meditaciou.

Petr - Dotaz

17. 7. 2021 16:16

Jak vnímáte Vánoce?

Pavlina S - Laska

9. 7. 2021 21:29

Moji milovani,
vsechna tahle "mala vitezstvi", zmeny vlad k lepsimu, odsun tech temnych mimo nasi galaxii...to je jen falesna transformace..nic takoveho se nedeje, mozna uz i Silva prisla na to, ze tyto "informace" jsou jen klamnymi svetelky od pseudosvetelnych bytosti..staci se podivat na zahajovaci ceremonial k otevreni noveho tunelu ve Svycarsku- temnota, predavani Oscaru- herec oblecen do cerne dlouhe sukne a na pozadi prevracene pyramidy- temnota. A mnohem mnohem vic, je to vsude, skryte symboly iluminatu. Tohle vse se musi dit. Stvoritel ma dokonaly plan a nikdy nemuze zvitezit temnota nad Svetlem, ale na kratky cas se musi ukazat v plne sile, aby se zodpovedelo na otazku, jak by vypadal zivot bez Boha a jeho duchovnich zakonu. Opravdu nekteri lide previbruji do 5.D, ale jen ti, kdo maji opravdovou Lasku v srdci. Opravdu prijde Udalost, pri ktere se vsem otevre vnitrni zrak a bude nam polozena ta zasadni otazka...pak uz je to vse na nas a na planu nasi duse. Opusttme strachy, mejme Viru a Lasku v srdci. Pak to pro nas vse dobre dopadne a vcas budeme vytrzeni z tohoto souzeni. Miluji Vas.

Josef - Re: Laska

9. 7. 2021 22:06

Ano, a pokud by to bylo i vítězství, tak pouze bitvy, a nikoli celé války. Navíc duchovní práce nikdy nekončí, spíše naopak. Pracujte co nejvíc můžete, dokud je čas, nehleďte na to, co Vám kdo říká. Díky Sylvii za vše, ale nemůže být vše závislé pouze na jednom člověku, musíte i "sami" pracovat a nenechat se ukolébat.

Anča - Re: Laska

10. 7. 2021 11:40

Ta Událost má být konfrontace lidstva s existencí mimozemšťanů a jejich přijetí - a k tomu se posouváme do vyšších dimenzí.
Potom se budou rozvíjet vše, co bylo do této doby dušeno - asi hlavně mystika a její spojení s vědou.
Silva se vrátí do naprosto nové vědy a my si tu rozpustíme ten doufající excitovaný kroužek a budeme žít nový svět :-)

Jirka - Re: Re: Laska

10. 7. 2021 17:56

Silva je tu pořád a maže občas příspěvky :) Žádnej štres...

Jirka - Re: Re: Re: Laska

10. 7. 2021 18:15

Ještě jednou já... Ti co spoléhají jen na ní by se měli profackovat. O tom ta doba dnes opravdu není. Guruové a "lídři" jsou mrtví. Je to o nás. O každém z nás, co přispěje celku, všem, nám a tak :) Díky a mějte se :) J.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Laska

11. 7. 2021 14:42

Nejde o spoléhání se na Silvu ,ale o společnou práci , společně jsme silnější.. To by jste se divili kolik je mezi námi bývalých šamanů a Atlantanů i když nejsou probuzeni nebo napůl , jejich duch stejně pracuje a disponuje velkou energií a ví jak s ní pracovat z minulých životů. Mám pocit že pořád ti nejsilnější nejsou probuzeni a že je to záměr, velice rychle by to tady vyřešili, ale lidi musí pochopit co je dobro a zlo..

Anael - Re: Re: Re: Re: Re: Laska

11. 7. 2021 23:10

Ahoj Tomáši, vzhledem k tomu že na Zemi platí stále svobodná vůle nemůže být vyřešeno vše naráz. Rychle jde vyřešit pouze sebe sám pokud by sis pamatoval všechny své inkarnace. Osobně znám pouze jedinou bytost. Než se člověk stane člověkem uběhne miliony inkarnací a takovou paměť mít ,to musí být bytost sama se sebou vyrovnaná naprosto . Abychom se z toho nezbláznili je nám otevírána pamět postupně. Lidé toho více spíše tuší než doopravdy ví. Navíc je to komplikované ještě v tom ,že velké duše se nikdy nevejdou do jednoho těla ale inkarnují se do vícero těl zároveň, klidně i ve stejnou dobu ,když je to zapotřebí. Klidně i z několika vesmírů na jedno místo jako právě v tuto dobu. Děje se to většinou výjimečně ,pokud je třeba zvláštní pomoci. Země je velice zvláštní místo, protože je tu najednou mnoho různých druhů bytostí ,různého stupně vývoje. Jsme tu takový experiment . Nikdo neví jak se to vyvine ,protože se může stát cokoliv. O tento experiment je veliký zájem a spousta bytostí se této události chtěla zúčastnit ale není dostatek těl. Proto se zde rodí i bytosti do zvířat, jen aby mohli být u toho. Proto jsme předmětem zkoumání mimozemských civilizací . Svobodná vůle je totiž dar, který ve vesmíru jinde nefunguje. Tam platí zákony, boží zákony.
Zákon zodpovědnosti za tvorbu například. Dovedete si představit ,kdyby se začali dít okamžitě události na které lidé pomyslí nebo je řeknou? Kdo z vás upřímně, dokáže myslet na to co říká a převzít za svá slova odpovědnost. Kdyby toto celou dobu nebylo korigováno a tolerováno ,prožili bychom tu všechny možné katastrofy a příšerné události ,že si to ani nedovedete představit. Vědomé žití je o odpovědnosti k sobě a jiným bytostem protože zjistíte že jste všichni jeden . Když by jste ublížili někomu jinému ublížili by jste i sobě . Vše se okamžitě vrací a mnohdy zesíleně. Pochopíte tam ten zákon: Miluj bližního svého jako sebe sama. Také nesmíš nikoho připravit o jeho vývoj, protože by se nic nenaučil i když to mnohdy vypadá krutě a bolestně. Proto si o pomoc můžeme poprosit a může nám být vyhověno ,pokud je to božím záměrem. Pokud lekci máme zvládnutou a chyby už nebudeme opakovat protože víme že takhle je to špatně můžeme jít dál. Jen ve vypjatých situacích se pozná jaký je člověk opravdu, jak dokáže reagovat na jakékoliv podněty a kam se obrací pro radu když neví. Když je úplně sám, jak se zachová. Tohle vše se zkoumá. Teorie a praxe totiž u některých lidí může být zcela odlišná. Pokud se s člověkem život nemazlil, má velkou výhodu. Říká se ,Těžko na cvičišti . lehko na bojišti. Je to pravda. I to že Co tě nezabije, to tě posílí. V dnešní době potřebujeme hlavně pozitivně myslet a mít velkou kreativitu aby ta tvorba stála za to. A tohle všechno aby se mohlo uskutečnit musí být tvořeno s láskou, jinak to nebude fungovat.

Zuzka - Re: Re: Re: Re: Re: Laska

15. 7. 2021 7:08

Musím říct že také dost pociťují, že je záměr aby nebyli probuzení..krásné se čtou slova vás vsech

Alena - Re: Re: Re: Laska

12. 7. 2021 15:16

Souhlasím, je tu a něco dělá. To, že my to až tak nechápeme, je jiná věc. Teď probíhají testy, jak si na tom stojíme. Planeta se čistí dobře. Mně se při léčení stačilo dotknout léčené osoby aby došlo k nápravě. Vypadalo to podobně jako popisuje Richard Bartlet zhroucení špatného informačního okruhu a jeho náprava fialovým paprskem. Teď to chce to, co říká Marian Coufal: Léčit vztahy a krajinu, nesoudit, nehodnotit a přijímat s Láskou. Teď jsem prodiskutovávala s prostorem, že je třeba zrušit elitářský postoj, ne lidi, kteří něco dovedou. Práce na sobě nikdy nekončí a duše je nesmrtelná. Zdravím:) Alena

Alena - Současná situace

14. 7. 2021 16:09

Dnes jsem pracovala od osmi od rána do 15.16. Temné energie už mne tak nerozhazují. Denně se modlím za mírumilovné řešení té čistky, co právě probíhá. To, že to chvilku vypadá hůř, je běžný postup nápravy čehokoli. Když jdete vymalovat byt, nebude to jiné. Všichni se na tom učíme, včetně Silvy. Podle mých pocitů má měkčí energii, ale míň jí není.
Zhruba takto: 6/6 je konfrontace. 7/7 je organizace ve smyslu podniku, stále ještě se šéfem, ale ne jedním a podle úspěšnosti se vedení ve zdravém podniku střídá. 8/8 je jiná hra. Je to spolupráce na úrovni zdravé rodiny, kde nádobí umyje ten, kdo přijde první domů, šéfem není nikdo, vše je na domluvě. V podstatě jsem něco podobného zažila, jde to. Dovedete si představit, že by zmizela na 8/8? Ona prostě pracuje jinak. Neříkám, že bych to dělala stejně, každý máme jiné zkušenosti a já nevím co bych dělala v případě, že bych viděla to co ona. V této době si všichni musíme sáhnout na své hranice, jít za svou komfortní zónu, jinak se to dělat nedá. O šéfech stylu guru už to není a nebude. Máme spolupracovat. 8/8 to po nás bude chtít a každý z nás bude mít jiný úkol, podle toho, jak na tom aktuálně je. Důležitý je v téhle době fakt, že se čistí karma planety, což je samo o sobě fuška. Navíc čistíme nejen co jsme si nadrobili, ale i buněčnou paměť. Potřebujeme empatii, lásku k sobě, spolupráci, schopnost vytvářet funkční skupiny formou 8/8. Zatím jsme pracovali v modu 6/6. Změnit to během pár dní za pochodu pokládám za nerealizovatelné. Pokud se má Silva dostat do modu 8/8 je nutná pauza, pro ní i pro nás. Je nutné se oprostit od zaběhnutých stereotypů. Ráda bych například věděla, jestli není ve finanční tísni, ale s tím nic nenedělám. Zkuste se na ni energeticky nevěšet. Hodně ji tím usnadníte řešení. Už vidím jak se některé nejhorší věci rozpadají a bude to pokračovat. 21.8. 2021 nás čeká poměrně nová brána, kterou bude zapotřebí ukončit smírem. Klid v mysli a srdci bude zásadním klíčem k projití. Vzhledem k tomu, že uzavíráme řadu těžkých zkoušek - druhou světovou válku, Atlantidu a kdo ví co ještě, nevypadá situace až tak zle. Ostatně naočkování není až tak fatální. Viděla jsem naočkovaného člověka, který se jinak moc nebránil, jak se očkování neočkování pustil do ochrany svého zdraví, práv atd. až dost, a s úspěchem. Tohle je informace do energetické mřížky, kterou půjde stáhnout. Nepropadejme malomyslnosti a pesimismu. Zdravím:) Alena

Eva - Ukazování sestupu

14. 7. 2021 13:05

Pro zajímavost napíšu, že systém skutečně mají... Modrobílé světýlko ve stromě (velký listnáč) pár metrů před oknem (už) se po zpozorování rozhodí na tři světýlka do formace trojúhelník stále v tomtéž stromě. Před tímto loď ukazuje - letím dolů z horizontu do lesa/do stromů, (viditelně klesá a míří do lesa) předtím byla loď u komína trčícího z horizontu a ještě předtím poblikávala nad horizontem. Dávají tedy najevo, že sestupují. (měsíc práce s touto lodí) Objevuje se jako dvojsvětýlko, ale v různých velikostech, éterická loďka.