Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDEK DNEŠNÍ KRÁTKÉ SYNCHRONIZACE

26. 6. 2021
ZDRAVÍM VŠECHNY!
TAK BĚHEM MEDITACE JSEM VNÍMALA, ŽE SE NA HODONINSKU ATMOSFÉRICKÉ PODMÍNKY OPRAVILY PO TOM TORNÁDU. PRACOVALI NA TOM PŘEDEVŠÍM DRACI.
BOHUŽEL DUCHOVÉ PŘEDKŮ VÁM TAM POŘÁD DLÍ. JE TAM TAKOVÝ ÚTVAR VE TVARU KOULE S HNĚDOU ENERGIÍ, VĚTŠINOU TO ZNÁZORŇUJE ZLOBU. CHCE TO, ABY LIDÉ Z DANÉHO KRAJE USMÍŘILI JEŠTĚ SVOJE PŘEDKY. MUSÍ SE TO UDĚLAT NA MÍSTĚ V OBLASTI POBOURANÝCH VESNIC. NA DÁLKU TOTO UDĚLAT NEPŮJDE. TEĎ TAM MŮŽE OPAKOVANĚ DOCHÁZET K NEŠTĚSTÍM.
PROTO TEĎ PŘEDÁVÁM "ŽEZLO ČINŮ" VÁM MORAVÁKŮM, KTEŘÍ BYDLÍTE V DANÉ OBLASTI. ZKUSTE VYJET DO PŘÍRODY A USMÍŘIT DUCHY MRTVÝCH PŘEDKŮ.
A MĚJTE SE KRÁSNĚ!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Richenza 7 - Re: Re: ?

7. 7. 2021 15:00

Paní Dášo, to video od pana Baudyše jsem včera našla, a znovu pečlivě poslouchala, kvůli strašení Deltou v MSM, dnes už mi to nejde, takže ho smazali. Tak to byla pravda. Říkal že deltou onemocněli hlavně očkovaní a neočkovaní měli lehčí průběh a navíc jak se odvolávají na tu Indii. WHO zakázala ivermectin , takže ho přestali používat, ale poté co jim začali umírat lidé se k němu skoro všechny státy Indie vrátili a lidé se vyléčili. Jen v těch státech kteří nadále trvali na nařízení WHO a ivermectin lidem nedovolili byl nárůst úmrtí.
Takže ještě sehnat ivermectin:)

Majka - Re: Re: ?

8. 7. 2021 0:28

Ty locdowny nebudou o c19, ale o klimatických změnách. Zjistili, že s genovkami končí,( Singapur, V.Británie, Holandsko už c19 neřeší, to se bude šířit), tak použijí další kalibr. Osobně to vnímám, jako když se procházím v proudu řeky. Jdu s proudem a pak najednou se mu postavím. Stojím li pevně, nemůže mě protiproud rozhodit, byť to kolem prská a šumí. Potřebujeme cítit jistotu bez prostředníků. Fakt, že Silva umí předávat své zkušenosti a vize nás nesmí svazovat závislostí na její dovednosti. Jsme každý sám sebou a žádná událost nás nemůže skolit. Důvěřujeme li boží prozřetelnosti, jsme neomezené bytosti, neomezeně přijímající z neomezených zdrojů, jsme v absolutní jednotě s nekonečnou moudrostí našeho podvědomí.. Čím více nás bude, tím spíše, jako celek, ustojíme bouře kolem nás. Máme dobře našlápnuto. Je třeba vydržet a užívat si protiproudu, má také své pozitivní účinky, "dobře se v jeho objetí hubne v partiích, na které nezabírají žádné cviky". Děkuji všem silám a všem energiím, které mi pomáhají...☼

Richenza7 - Re: Re: Re: ?

8. 7. 2021 8:08

Děkuji. Tohle jsem potřebovala slyšet. Většinou to tak mám, ale po včerejší starosti o paní Silvu jsem potřebovala připomenutí a ujištění, že jdu správným směrem.

Anael - Re: ?

7. 7. 2021 14:34

Tam tomu říkám strašení. Nic víc. Nezasluhuje pozornost ani emoce. Tvoříte čemu dáváte energii. Takže pozornost vënujte tomu co chcete ,aby se stalo.V mé dimenzi nic takového není. Asi to bude tím že já chodím pro rády do srdce a nevini na sociální sítë. Sociální sítë ovládají temní protože je vlastní. Manipulátoři, Tak bych to nazvala.

Anael - Re: Re: ?

7. 7. 2021 14:40

Nechodím na sociální sítë. Chybička se vloudila. To je tou nápovëdou.

Magda - Re: Re: Re: ?

7. 7. 2021 17:32

Tomáši, pokud budete věřit negativním zprávám, budete je mít ve Své realitě.
Dnes tak krásné datum 7.7. je důležité myslet na všechny víly, jednorožce, draky a bytosti, které jsme probudili s láskou a radostí v srdci je pozdravit a ujistit je, že jsme s nimi.
a pokud budeme mít v srdci jen takové energie tak temní zase zmizí. Na slunci a v lásce jim není dobře.
Zkuste na týden vypnout všechny zprávy a bude jen Vaše realita a okolní svět se Vás nedotkne.
Jak mi říká kolega, ano jsem možná naivní, ale jemu ten samý člověk vynadal, ať si vezme roušku (asi 2 měsíce zpátky) a na mě se ten samý usmál... i v drobnostech je vidět, že to funguje.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: ?

7. 7. 2021 18:19

I pokud tomu nebudeš věřit budeš to mít ve své realitě, realitu utváří kolektivní vědomí a tomu se dá těžko odolat jsme propojeni a co si myslí většina to je. Jasně mohu si meditacemi upravit realitu ,ale jen do určité míry je na to třeba velké množství energie. Probuzený indiánský šaman disponuje duchovní energií ca 10000 neprobuzených lidí jenže lidí je 7miliard a pokud 2/3 naočkují...

Magda - Re: Re: Re: Re: Re: ?

7. 7. 2021 20:04

Tak vidíš, sám si odpovídáš... když si vezmeš 2/3 čili cca 4.700 000 000 a oproti tomu - sice nejsme šamani, ale mnoho lidí, kteří tady jsou s námi dají minimálně 1000 lidí hravě a někdo jen 100 - tak to máš 2 333 333 333 x 100 ať se držím při zemi...
Je to snadná matematika. Snadno je strčíme do kapsy.
Ale to co říkáš, strašíš a tím snižuješ energii nejen sobě, ale hlavně sobě.
Já jsem také koukla na Tadesko a našla jsem na první pohled..
"Arizonská sněmovna a senát právě zakázaly kritickou rasovou teorii, povinné masky a povinné vakcíny."
je to jen o podvědomé selekci přijímaných informací.
Takže se neboj, a vše bude dobré.
Už je to dobré - je krásný den.. máme si s kým povídat byť on-line, máme spřízněné duše.!!
a je nás překvapivě hodně!

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?

7. 7. 2021 22:17

Já se nebojím ,jen říkám že je hloupost strkat hlavu do písku je třeba bojovat, jinak se může historie opakovat viz Atlantida. Ovšem už bylo vykonáno dost pozitivního i v rámci jiných skupin a je možné že vše dobře dopadne i když realita tomu zatím nenasvědčuje...

Ja - Re: Re: Re: Re: Re: ?

7. 7. 2021 20:40

Tomasi je tu plán stvoriteľa a ten je nad všetko aj nad kolektívne vedomie...

Ak sa ľudstvo nechá zmanipulovat a bude treba znovu použiť scenár Atlantídy tak sa k tomu prístupi . v histórii sa to stalo viac x . tí čo to majú na starosti to spravia bez ohľadu na kolektívne vedomie , samozrejme že budú aj záchranné operacie.
/Na Atlantídu nebolo treba celú noc stačila pol hodinka/

Treba sa pozrieť na celú vec z nadhľadu a brat túto ako jedno zo sit ide o Číny nie slova
Dal si sa zaočkovať, prijal si genetickú manipuláciu, stal si sa otrokom, bola to tvoja voľba. Aj Silva hovorila že je jednoduchšie byť otrokom ako slobodným. Ostávajú v 3d bola to ich voľba.

Aj Astar nedávno hovoril že v podstate ostali iba tri cesty. Byt poslom svetlá , snažiť sa postúpiť do 5d, alebo ostať v 3d.

Treba sa konečne prestať spoliehať na druhých, či je Silva tu alebo nie každý sa vieme naladiť na to čo máme robiť a urobiť to, tie kanály sú otvorené len treba chcieť. Viacerí tu aj písali že urobili čo cítili že majú robiť.

Stačí sa rozhodnúť ktorou cestou chceme ísť a nie je to jednoduché koniec koncov už sme tam mali byť a veľa ľudí v 5d už aj je

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?

7. 7. 2021 23:04

A co když my jsme ten stvořitel a je v každém znás a tvoříme všechny možné varianty realit a existencí a skrze nás se učí a roste pak žádný plán není a je možné cokoliv..
Zrovna Aštara bych nebral moc vážně viz. cirkus Bendovi Vesmírní lidé.. Všichni mimozemštané co mají hmotná těla a používají lodě aby se někam dopravili jsou jako my dobří i špatní - Verakoča.. Ovšem ti kteří jsou tvořeni jen z čisté energie a nepotřebují k dopravě nějaké lodě - Bytosti světla pocházející z božských vyšších světů jsou jen dobří, plní lásky a pomoci s těmi je dobré pracovat - Apu.

Ja - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?

8. 7. 2021 18:08

Máš pravdu. Všetci máme božsku podstatu a sme súčasťou stvoritela a každá realita ktorú tvorí každý z nás je neopakovateľna a má svoje miesto pre poznanie.
Ale z tejto dimenzie to nevieme pochopiť v celej hĺbke a podstate.

Nemôžeš Astara súdiť podľa bendu to boli prvé chanelingy ešte veľmi skreslené.
Jeho úloha, poslanie, právomoci sú obrovské a idú aj mimo galakticku federáciu. Musíš si uvedomiť že to sú vojenské zložky čo robia to čo majú pretože ešte stále sme vo vojne

Sú aj vyššie sféry ktoré naozaj nepotrebujú lode dokonca ani my aby sme sa presunuli kam potrebujeme ale toto je 3-5 dimenzia a túto to treba najprv treba zvládnuť tieto až potom sa dá ísť vyššie

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?

9. 7. 2021 0:46

Jsem nevěřící Tomáš.. Já Aštarovi nevěřím a raději se obracím na vyšší bytosti - Bytosti světla nad 5d. Galaktická rada je něco jako naše OSN , sedí v ní i reptiliani a jde o to jaké zájmové skupiny převáží, tak že si nedělejme iluze. Věřím že v 5d dlouho nezustaneme, získáme krystalická těla na bázi křemíku a půjdeme víš, jak je předpovězeno.. V 5d jsme žili za dob Atlantidy pro naše duše to není nic nového, pád do 3d spojený s prožíváním utrpení urychlil vývoj duší směrem k lásce a to je brána do božských světů.

Ja - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?

9. 7. 2021 17:53

Máš pravdu si neveriaci

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?

9. 7. 2021 20:58

Kdo si ještě pamatuje Ivo A. Bendu a devadesátky ? :)

Ja - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?

9. 7. 2021 22:02

Ja som nemyslel v zlom že je neveriaci Tomáš

Eva - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?

10. 7. 2021 11:28

Ahoj, telepaticky je umím zavolat, takže se na tom místě ukážou... ale jak komunikujete, vím, že je to individuálně, mají asi nějaké rastry, že komunikují až třeba po roce nebo po dvou od prvního kontaktu... Moc to nechápu.

Eva - Re: Anče

10. 7. 2021 18:35

Mám tam ten signál, je to něco jako jasnoslyšení, je jen dalším v pořadí. Mám to s nimi na čas, minutu a hodinu... plus další všechny možné, ano, hlavně ty éterické/třpytivé. Je vidět, že je v mezivrstvě. Nebo žluté dvojsvětýlka. Plus orbit, blikají na mě atp. Je to vtipné. To musí být kluci, holky těžko. A pak přímo kosočtvercovou loď materializovanou ze světla... světlo se jen protáhlo začalo blikat červeně po stranách a už ke mně letěla loď, okamžik krize, tak přiletěli. Bylo to na požádání. Možná mám vidět v hlavě obrazy/telepatická komunikace, ale asi si to musím umět aktivovat. Pocity, obrazy... tohle telepatické komunikování. Pohnout s tím.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?

10. 7. 2021 14:18

Hodně mimozemštanů žije mezi námi.. Můj kamarád se vracel v noci přes les a nad pasekou talíř zněj dvě světelné koule a začali létat kolem něj a říkat ty jsi třetí.. Často vyspělé civilizace a jiné formy života vůbec nechápou jaké to je být člověkem a tak se jeden z nich vtělí do embria a prožije běžný lidský život po smrti se pak vrací do své civilizace a všechny poznatky předá do kolektivního vědomí a tak každý jejich člen prožije to co prožil on, takto nás nejlépe poznávají a mohou se rozhodnout pro případnou pomoc viz Aliance světů ,která stabilizovala pomocí sfér naše Slunce...

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?

9. 7. 2021 18:45

Ale no tak lidi ... evidentně jste oba věřící, nebo spíš vědoucí, protože to evidentně oba chápete skvěle, jen máte trochu odlišné postoje :-)
Já bych třeba Aštarovi hned tak taky nevěřila, s žádným jsem se nikdy nebavila, ale co vím od GF, tak ty pokusy - channeling s panem Bendou byla realita, jen tenkrát v tehdejším paradigma z toho zbyl miš-maš.
V Amenti je Aštar popisován jako bytost od temné strany mimozemšťanů - jenže ten, kterému říká Silva Aštar, může být někdo jiný.

Už jsme na to několikrát narazili - že různí lidé žijí kontakty s různými božstvy a všichni pro to maí vastní mytologii je realitou, že třeba i ti reptiliáni mají ve vyšších dimenzích své kosmicky opodstatněné místo v radách na galaktické úrovni.
Jenže ti primitivní na 3D/4D tu dělali čisté zlo a byli kosmickým zákonem svrženi.

Oba říkáte pravdu, je škoda tasit proti sobě.