Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 29.9.2021

29. 9. 2021

Poznámka k 22. minutě: Nikoho nenabádám, aby mi nosil dárky do studia. Jen jsem to použila jako příklad toho, co se mi pár krát již stalo a sice, že jsem dávala slevy lidem v rámci výměnného obchodu, když jsme vyměňovali jejich produkty za moje služby.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Re: Anael

3. 10. 2021 18:18

To setkání z r. 1988 mě velice zaujalo. Bylo to skutečně hmotné a jak ta humanoidní mimozemská bytost vypala? Taky mi připadá velice "drsné", jak maminka zakročila.
Ty obavy byly asi oprávněné, protože to všechno vypadalo, jak jsem to pobrala, že se řítíme do nevyhnutelné zkázy a veškeré plány Galaktické federace byly jalové a oni to věděli a vrhli se do toho vlastně nepřipravení, přičemž nakonec přišlo něco, co vůbec nikdo nečekal a pro všechny to byl zázrak - i pro Galaktickou federaci. Vypadalo to jako obrovské kosmické čištění disku, vracení do "Stvořitelského nastavení", či jak to popsat. Zvedly se síly, které nikdo nikdy neviděl a rozběhly se procesy, které jsou skutečně za hranicí našeho racionálního chápání a náš svět byl velice zázračně zachráněn kosmickým Stvořitelským vědomím.
Obrovský šok to byl i pro ty temné, ti měli všechno tak pojištěné svými obludnostmi, že zdánlivě člověk, ani mimozemšťani GF neměli šanci. Pro mě to bylo třeba pochopit, že to nejsou čerti, ale ilumináti s mimozemskými technologiemi v prackách a že hlavním ovladačem je vědomí. Další věc, že celá tato záležitost skáče v časoprostoru a spolupracující se vědomí se setkávají v jiných časech, proto je věc tak chaotická. A dále, že rozpoznám a nesložím se z více jak 90% podílu temných na probíhající záležitosti. Doopravdy jsem časem musela odsekat obrovské množství tzv. "kamarádů" - tedy v mé hlavě, v psychickém příběhu.
Temní nepočítali s tím, že by tohle někdo dokázal, byli si jistí, že tohle člověk nedokáže. A mě se to podařilo sérií zázraků.
A nejenom mě samozřejmě.
A myslím, že svět je takto zázračně podpořen kosmickým vědomím, jen vydržet.

Zuzana t - Re: Re: Anael

3. 10. 2021 18:51

Anco, s tym suhlasim, cez vedomie…
To vsak je manipulovane v tych snovych realitach, na ktorych sa podielame akoby chceli preniest z tejto reality bytia do inej reality, ktoru su schopni ovladat (nehovorim paralelnu ale tu, ktoru tvorime kazdu noc..je to zlozite opisat) a casto nizkovibracne veci sa nam snivaju. Na tych to ale vystavavaju a aj situacie akoby mimo cas..

Anča - Re: Re: Re: Anael

3. 10. 2021 20:26

Ono to bylo manipulování se zesilovači a urychlovači magie v kooperaci s lidským vědomím, které bylo usměrňováno Galaktickou federací, jako bezprostředními "strážci".
A byla to časoprostorová věc, kdy se střípky času setkávaly a vytvářely obrovskou skládačku jako puzzle.
Velice těžko se to vysvětluje, bylo to jakési zacházení s a programování časoprostoru, velice odvážné kousky.
Věděla jsem, že jsem jenom role v obrovské Stvořitelské show, protože se všechno sestavovalo stylem "to nevymyslíš".
Je to velice zvláštní zážitek a událost.

Petr - Re: Re: Re: Anael

4. 10. 2021 12:31

To s těmi sny mě zaujalo. Už rok a půl se mi zdají totálně jalové banální sny o ničem. Zejména o lidech a příbuzných, které jsem musel vyřadit ze svého života protože propadli temnotě.
Přitom roky předtím se mi zdály i "jungovské" sny a hromada snů u kterých mi na symbolické úrovni neco bylo sdělováno.
Teď ani jeden takový. A to je krajně podezřelé.

Myslíš že nás někdo takto může ve spánku ovládat nějakou technologií nebo magií, že v noci nemůžeme skrze sny komunikovat se svou duší?

Asi by to chtělo nějaký ochranný generátor pro spánek.

Zuzana t - Re: Re: Re: Re: Anael

8. 10. 2021 8:34

Presne vystihnute…ocistne sny ustupili. Namiesto toho riadene sny.
Problem je vsak ten, ze (fyzikou dokazane), ze pozorovatel moze ovplyvnovat priebeh, takze nehovoriac o ucastnikoch spolocneho vedeneho snenia i obycajne ken pozorovatel moze dej ovplyvnit. Dojde tak k nespravnym usudkom a vyhodnoteniu!

Anael - Re: Re: Anael

3. 10. 2021 20:03

Ani když ses ptala , ty se kterými jsem mluvila byli dva, muž a žena. Oba dva měli brýle aby jim nebylo vidět do očí, měli velice bledou pokožku. Snad jim došlo že to nebyla má chyba že už jsem nepřišla. Říkali že musí potom druhý den ihned pryč, že mají moc práce. Říkali se kolegové. Oba byli i telepaté. Nikdy jsem na regresi nebyla ale asi by to bylo zajímavé. Spoustě slov jsem tenkrát nerozuměla protože se to týkalo vesmírné matematiky, fyziky a spousty detailů ohledně naší planety. Pamatuji si že hmotnost Země mi odcitoval na několik míst i za desetinou čárkou. Byl rád ,že se zajímám o mozek .Říkal, že jsem tu už moc dlouho .Že mi zatím nic říkat nemůže abych se nevyděsila ale že si přejí abych už se vrátila domů. Vysvětloval mi ,jak dokáží z aurického pole bytostí vidět kdo jaký je, co prožil a že dokáží z této energie stvořit bytost znovu ,kdyby nepřežila. Vlastně že oni to nesmí že toto smí pouze jeden. Ptala jsem se jak je to možné a on mi řekl že to funguje podobně jako princip videa a jeho záznamu aby mi to alespoň přiblížil, abych to pochopila. Tenkrát videa teprve začínala ,byla drahá a mi ho doma neměli ale znala jsem ho. Věděl o mně že např. od mala sbírám kameny a řekl že dělám dobře protože jsou to ty nejlepší knihovny záznamů co můžou na planetě být. Bylo toho Ani fakt hodně a já ho ráda poslouchala ,třeba je zase někdy potkám. Od té doby jsem potkala spoustu zajímavých bytostí a zjistila jsem že je nás opravdu hodně a společně dokážeme úžasné věci. Zajímavé na tom je že jsme si všichni jako děti připadaly samy a odjinud než ze Země.

Anča - Re: Re: Re: Anael

3. 10. 2021 20:20

Wau, opravdu velice zajímavé vyprávění, děkuju Anael.
Mám ale svoje paranoidní obavy - ber to jen jako názor a spoléhej na vlastní dojmy a intuici.
Mohlo se jednat o hru Globálně mocenského systému a ti, co s tebou mluvili, nemuseli být vůbec mimozemšťani, ale agenti a ty brýle byla vyvíjená reverzní technologie. Nebo nechtěli, aby jim bylo vidět do očí, protože je měli divné, třeba černé, nebo rudé a byli to mimozemci. A v tom případě jedině díky Bohu za to, že tě maminka prostě zavřela doma nazdar bazar. Možná jsi měla tak vyděšené oči, že to prostě udělala a tam bych hledala pravdu. Bylas vyděšená?
Velice mi to asociuje v současnosti dost připomínaný film Oni žijí z r. 1988.
Já jsem viděla záškodnické relativně lidské bytosti, které vypadaly jako mrtvoly jako bílé a buď je to nějaká shnilá zlá mimozemská rasa, nebo jsou to duchové, co si nějak neuvědomili, že zemřeli, nebo já nevím, co to je.
Ale podezřele bledá pokožka s brýlemi na očích trochu "smrdí" nekro kulty a agenty z podzemí.

Ten moment - vyděšená, nebo ne, tam je asi někde pravda a to můžeš vědět jen ty.
Moje zkušenost s Galaktickou federací není děsivá, bezprostřední dojem je spíš jak z "Stopařova průvodce galaxií" a nikdy mě nezahlcovali nějakými matematickými údaji a věcmi, kterým jsem prostě nerozuměla. Vždy se snažili mi vše vysvětlit tak, abych bezpečně věděla, o čem mluví.
Vyděšená jsem byla z těch obludností z podzemí, NWO, nepřátelských reptiloidních ras, esesáckých struktur, právě jejich agentských her a to měli třeba i inteligentní hologramy atp. atd.
Ale z nich - GF - jsem vyděšená nebyla. Ale taky jsem je nepotkala tváří v tvář.

Rozhodně to musel být obrovský zážitek a věc, která člověku celý život nedá zapomenout.
Ale asi díky Bohu za maminku.

Anael - Re: Re: Re: Re: Anael

3. 10. 2021 22:07

Ani ,nebyla jsem vyděšená. Vím že jsem měla rozjetou srdeční čakru a solar plexus. Pohled asi nebyl klidný ale já jsem byla nadšená a odhodlaná zároveň. Snažili se mi věci vysvětlovat abych jim rozuměla a nebála se . Myslím si že každý člověk když potká někoho ,,odjinud,, než ze Země na živo napoprvé tak se standartním chováním nepočítej. Hmotní opravdu byli a ty oči opravdu nebyli lidské neměli kulaté panenky. Vlasy měli oba tmavé ,ona byla menší on tak kolem 175 max. Vím to, jak jsme stáli naproti sobě. Lidé chodili kolem nás. Oba byli oblečeni do černého a měli i rukavice. Protože jsem za tu dobu už viděla různé druhy mimozemských bytostí naštěstí jen třetím okem nebo telepaticky ovšem při bdění ,tak bych je zařadila někam mezi Síriany, ale mohu se plést. Znám různé druhy i ty co by se sem nevešly za to celá naše planeta by se jim vešla do ruky. Proto se musím usmívat když někdo očekává nadšeně návštěvu alienů ale ta návštěva nikdy nemůže dorazit protože její velikost neodpovídá lidskému měřítku. Pro komunikaci s velkými bytostmi je zapotřebí zvětšit sebe samu aby byli schopni mně vůbec zaznamenat. Je to podobné jako to dělají kočky ,když se setkají s velkým pejskem , udělají své aurické pole větší než je pes a pes se vyděsí a odejde. Z pohledu člověka to pak vypadá směšně jako že ten pes je zbabělec ale z pohledu psa který ty energie vidí to vypadá zcela jinak. A jsme zase u té kreativity. Když jsme měli například u druidských zkoušek udělat svou obranu tak abychom se ubránili temným bytostem a měli jsme načas projít určitým územím tak mě napadl rovnou světelný tunel přes který se nikdo kromě mně nedostal. Vím že podobné energetické tvorby fungují a lidem kteří to nezažili to může připadat divné . Bytosti které ale nežijí ve hmotných světech musí umět tyto věci ovládat vědomě.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Anael

3. 10. 2021 22:28

Určitě je to velice zajímavý zážitek, protože setkání tváří v tvář na hmotné úrovni je velice výjimečný.
Pokud z toho máš dobrý pocit, tak mohlo jít třeba i o ty Siriany, těžko říci.
Já svoje mimozemšťany vnímám pouze psychickým viděním, jejich podobu, dá se říci, že vypadají lidsky a jsou docela hezcí.
Jakou mají skutečnou podobu ale samozřejmě nevím, ani nevím, jestli jsou to skutečně mimozemšťani, ale dojem z nich mám takový, že ano.
Jsem extrémně paranoidní, mohou to být i zástupci podzemních civilizací a nebo rovnou - agenti z podzemních projektů, které jsou v utajení.
Ale dojem z toho mám, že jsou to mimozemšťani, vzhledem k tomu, co vídávám na nebi a jak s nimi přitom komunikuju.
Přesto - nedělám si iluze a vím, že i toto mohou být výsledky reverzního inženýrství.
Myslím, že stupeň mé paranoi už dosahuje galaktické úrovně :-)

Jinak, já v ten přílet alienů upřímně doufám a vidím v tom jedinou spásu, protože 5G totalita frčí a nabíhá, drancování a toxicita stoupá a co se týká iniciativy lidstva proti těmto tendencím, jdou naprosto lichou cestou, uhlíkovou stopou a hrátky s atmosférou a další nepřiznané vojenské projekty, reverzní vojenské programy podle mimozemských technologií ... to všechno jsou děsivé hrozby do budoucna, tak věřím, že když se podaří civilizační kontakt s mimozemšťany, dokážeme tyto hrozby zastavit.
Ani volnou energii si lidi nejsou schopní prosadit, něco tak nutného - prostě bez mimozemšťanů je to nedosažitelná meta.
Oni mi říkají, že ten kontakt je v plánu - zřejmě nejsou sami o sobě větší, než naše planeta :-)

Jirka - Re: Re: Re: re: Tanus

3. 10. 2021 0:18

Ančo ok, ty si tu stále jedeš svou - hlava nehlava :) Jen tedy za to lidstvo či lidi - on ten první krůček či krok z toho primárního strachu není pro lidi úplně jednoduchý, nemají k němu ve většině případů ani důvod. Takový ten "skok do neznáma" prostě nedají - proč taky ? Já to měl tak nějak lehce "osudově" a nebylo to pak příjemný. Kdo by do toho šel dobrovolně, nevím. Proto asi ty tlaky, ale za ta léta se to stále opakuje. Pak ty "sluníčka" jako hele bude to tak a tak, stane se to a to, a jak už tu někdo psal tak 90-95% nevyjde, protože lidé jsou lidé a stále fungují, jak fungují. Což tu vlastně asi taky píšeš :) Tak hodně zdaru tobě, marťanům a i té GF, co to s námi nemá asi lehké :) Držím palec na lehké přistání :)

Jirka - Re: Re: Re: Re: re: Tanus

3. 10. 2021 0:51

A jel bych "komunity" sdílení (nemám to slovo moc rád). Postupně by se to šířilo jako virus :) Třeba i FE/VE. Něž ten "global impact" od GF. Ale je pravda, že to chce srdce. "Odpad" by byl asi menší :) J.

Anča - Re: Re: Re: Re: re: Tanus

3. 10. 2021 18:31

Máš pravdu, tohle nikdo dobrovolně zkoušet nebude, ale ono to ani není o tom, něco takového zkoušet. V tom je princip, že se to člověku stane. Ale ten skok ve vědomí je i v tom, že tyto naše šílené zkušenosti pro tzv. "normálního člověka" a poznání, které v tom je, dokážeme normalizovat ve společnosti. Aby se kolektivně přeci jen začalo uvažovat jinak.
Proto tu říkám i ty nekorektní postoje, protože mám zkušenost ze svých psychobojů, že nemá smysl si nijak lhát a něco lakovat na růžovo a že věci je třeba pojmenovat s veškerým brutalismem, který v tom je přítomen, jinak není možné tu věc přijmout, pochopit, pojmenovat a najít řešení, či jakékoliv smíření.
Kupříkladu ti tzv. "inteligentní zodpovědní", co prosazují očkování, by v horším scénáři téhož vývoje nemilosrdně navedli lidstvo do závěrečné zkázy, ze které by se už nezvedlo. Scénář temných byl prostě zahájit hon na čarodějnice, vysokofrekvenční neočkovanou alternativu a všechny je zlikvidovat od sofistikovaných, po brutální metody. Zdá se, že vzhledem k silnému odporu a už i vědeckému, se tomu vyhneme a celá věc neskončí naprosto tragicky.
Ale stačila by horší varianta téhož vývoje a na jakékoliv kecičky o odpouštění takovým arogantním tupým uvědomělým zmetkům už by nebyly nervy a na nenávist pozdě.
Proto si lidské snahy o idylu tolik nemaluju na růžovo, ale rámcově jsem optimista a myslím, že vzhledem k vývoji ty alieny z GF dokážeme přijmout, protože je to krok, kterému se lidstvo stejně nevyhne.

Petr - Re: Re: Re: re: Tanus

3. 10. 2021 16:32

To co se mi nelíbí je, že nás tu 60 000 let zadupává do země temnota, a teďka najednou během 2-3 let se máme bleskově zbavit mentality otroka a prohlédnout všechny konspirace ?

Mě trvalo 20 let, než jsem se ze sluníčkové reality propracoval k nejtemnějším konspiracím. A dávalo mi zabrat, snášet ty stavy naprosté beznaděje. A někdo očekává že to lidi zvládnou během 2 let, probudit se z růžovych iluzí k nejtemnějšímu poznání jako adrenochrom a reptiliáni ? A přitom se nepůjdou oběsit na nejbližší strom ?

Většina lidí to neměla ve stylu "hurá jdu na injekci" ale spíš ve stylu "už mi z toho ročního lockdownu a rouškování hrabe, potřebuju jet k moři abych se vzpamatoval, a v televizi tvrdili že bez očkování mě do ciziny nepustí, tak o co jde, na očkování chodím od dětství a nic mi to neudělalo".
Případně "v práci na mě všichni tlačí, i šéf, abych se naočkoval, a já tuhle dobře placenou práci potřebuju, abych splatil hypotéku a uživil ženu a děti".

Anča - Re: Re: Re: Re: re: Tanus

3. 10. 2021 18:37

No, měli jsme se těch 60.000 let, jsme se tu neflákali ne? Nejhorší tady na těch stížnostech je, že to nikoho nezajímá, holt to byla válka a je to extrémně náročné. Lidstvo na kolektivní masové úrovni vlezlo do pastičky a záleží na naší další inteligenci a našem jednání, jak se celá věc dále vyvine.
Myslím si, že pokud by se podařilo to civilizační setkání s Galaktickou federací, tak by to odtajňování pro širokou veřejnost bylo taky nějak dávkované. Galaktická federace by se lidem líbila, tomu věřím. Ale to, co nás svíralo, to je vážně na blití.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: re: Tanus

4. 10. 2021 17:20

Co na to říct? Když i pokročilí šamani propadli do temnoty a nevědomí, tak ta přesila musela být fakt obrovská.
Když jediný početně významný civilizační okruh světlých bytostí, tedy Slovani, dokázali propadnout satanské zhovadilosti jménem Křesťanství, tak myslím že to bylo hodně špatné a hodně velká přesila.
Když se z bývalých šamanek a druidek staly "pověrčivé kostelní báby". Holt když tě v několika životech za sebou umučí nebo upálí, tak tě to holt "přesvědčí".
Kromě toho, temnota tu vládla už i před křesťanstvím. Likvidace druidů je staršího data.

Zuzana T - Pro Anču k Zelenkovi

7. 10. 2021 6:15

Zdravím Ančo.

Slovy paní, která mi pomohla s odstraněním nějakého mého příbuzného, když se u kartářky ukázalo, že jsem "mrtvá", tělo tu, duše jinde, k tomu půlka duše někdo jiný, protože já uvízla v minulosti, kam jsem se stále vracela (když jsem usnula, milovaný nedodržel slovo, táhlo se to se mnou životy; jiný příběh, než ten dole uvedený).

že Zelenka je úplně mimo.

A pěkně jí lezl na nervy ohledně přisedlíků, hlavně ty jeho řeči o lásce. Ve skutečnosti je to pěkná řežba, když na to přijde a mají se poslat pryč. Né každý to umí.

Ano, křivdila bych mu, protože jeho meditace mi ukázala, že jsem jaksi nebyla ve svém těle sama (takže splnila účel), ale chce to profíky.

Kartářce, která může do záhrobí, pěkně diktovali, co má paní říci, aby se mi duše zcelila a ten předek odešel. Dost psycho zjistit, že byl člověk jaksi živý mrtvý, v klinické smrti přes dva roky.

Stalo se mi to po jednom sezení (u úplně někoho jiného), kdy se mi pak doma, pěkně v posteli, ukázal pověstný "tunel", cesta domů, bohužel mne skopli, že ještě nemám splněno :). (Měli pravdu, práce ještě hodně :)).

A já si vzpomněla na jeden ze svých životů, kde se mi ukázalo, jak jsme byli zotročeni a já (v té době muž) a moje partnerka jsme byli vystaveni na ukázku, svázaní a neskutečně dehonestováni, pro ty, kdo by mysleli, že by se mohli vzbouřit.

Jinak k hromadně organizovaným meditacím se může připojit kde kdo a často je toho využíváno. Nejlepší je individuálně. Tam se jim to špatně hlídá. Věřím, že Silva si toto hlídá, ale takový Zekenka? O tom pochybuji.

Anča - Re: Pro Anču k Zelenkovi

7. 10. 2021 8:10

To jsou zajímavé příběhy, toto je taky extrémní, díky za vyprávění, být mrtvá, přitom živá je asi prapodivný zážitek. Znám pocit vystrnadění ze života a jakési zamžené a studené žití, taky jsem byla obsazená vším možným, než jsem se dostala k léčiteli exorcistovi a nakonec mám pocit, že poslední extrémní zážitek z té čarodějné mimozemské války mě snad už zocelil a dokážu si tu svoji živost snad pohlídat sama. A nebo, když je problém, tak o nevítaném hostu ve své hlavě aspoň vím.
Ale dokud to člověk nezná, tak ani neví, že mu něco je a nesetká se s někým, kdo mu takový problém vůbec nastíní, tak si toho nevšimne.
Myslím, že ten Zelenka přestřelil - ono je strašně snadné říct, že ti s mimozemšťany jsou v "duchovní pasti", jenže ono to tak jednoduchý není. Pokud to tady čte, tak se určitě dozvěděl, že takhle ne tedy. Mě nijak výrazně nevadil, ani jsem ho nijak nesledovala, ale s tím posledním vysíláním na Příznacích Transformace mě vyloženě namíchl - řekla bych, že plácá a ani si neuvědomuje, že plácá. Dělá nějakou lehkou esoteriku a o tom přednášky- jeho styl uvažování a myšlení jsem měla asi v 16ti, to jsem měla taky takové jalové představy. Pak mi život ukázal, že věci mají hlubší podstaty.
Jestli nedělá pro temné vědomě, snad se poučí - úplně si přeju, aby si to tady přečetl, aby dostal po čumáku obrazně, aby věděl, že takto lacině nás ponižovat nemůže. I když se samozřejmě můžeme plést, je to málo pravděpodobné, že jsme pouze hříčka démonů a že žádní mimozemšťani ve věci nejsou a na lidi a planetu nepůsobí.
Věci se v současnosti mění a to, co bylo pohodlná pravda v minulosti, už dneska nefunguje.
Mystici se pletli - to nebyli démoni, ale plazoidi a jakýkoliv psychický kontakt s mimozemšťany znamenal komplikace, nepokoje a válku, hlavně v dnešních dobách, takže jednoduché to nebylo, ale všechny lidi, co jsou v kontaktu s mimozemšťany hodit do jednoho pytle "duchovní past", to si myslím, že si mohl Zelenka odpustit.
Protože to je přesně rajon, o kterém nic neví, je v tom naivní na první pohled.
A my musíme usilovat o co nejjasnější vidění věcí, aby nás už nemohli dehonestovat, mučit a zotročovat, jak v minulých životech.

Zuzana T. - Re: Re: Pro Anču k Zelenkovi

7. 10. 2021 20:29

Prostě to není tak jednoduché, mimozemšťané (jiné světy) jsou a klidně člověku vlezou přímo před obličej, když si ho chtějí zblízka prohlédnou, pro mne stále občas děsivé :). Ty že světla mám raději :). A nemyslím si, že bych byla v duchovní pasti, ty světy existují. Ano, je to trochu "psycho", ale časem si člověk zvykne, že vidí i něco jiného než, co se běžně promítá :). Děkuji a přeji pevné nervy.

Anča - Re: Re: Re: Pro Anču k Zelenkovi

7. 10. 2021 22:55

Světlušky na nebi, polohmotné světelné body, které se chytře pohybují a reagují na podněty lidské mysli, to je vlastně v současnosti asi nejběžnější komunikace mimozemšťanů s lidmi. Je to nejméně stresující a dává to největší smysl. V podstatě jsme kolektivně hypnotizování mimosmyslovými časoprostorovými koncepty mimozemšťanů. Filtrují a upravují nám přechod do jakéhossi vyššího frekvenčního pásma galaxie, vesmíru.
Je to velice nové a zdá se, že to jde velice dobře, po stránce inteligenční - emoční, jsme schopni projít, protože strážci v lidských tělech zvládli nápory temných protisil při třeskutých událostech prvotního nárazu přechodu do vyšších frekvencí. Tzn. lidská struktura těla a mysli obstála. Jistě mají další plány, co s námi a hlavní a stěžejní tlak je právě na emancipaci vlastní mysli, protože staré struktury včetně "oldschool" léčitelů, kteří odignorovávali otázku mimozemšťanů se prostě pletly. Ne, že byli zlí, nebo dělali něco vyloženě špatně, ale v tomhle se prostě pletli.
Vyžaduje velkou odvahu s touto věcí jít a je to velice náročné. Ale já tomu věřím a považuju to za velkou událost, která vyžaduje i nějaké oběti a nestandardní chování vůči požadavkům staré doby.

Jana Emerenzie - Re: Pro Anču k Zelenkovi

7. 10. 2021 8:34

Jéé tak to jsem ráda, že mi někdo potvrdil proč p. Zelenku ne.
Je fajn, že jste na to vše přišla.