Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 29.9.2021

29. 9. 2021

Poznámka k 22. minutě: Nikoho nenabádám, aby mi nosil dárky do studia. Jen jsem to použila jako příklad toho, co se mi pár krát již stalo a sice, že jsem dávala slevy lidem v rámci výměnného obchodu, když jsme vyměňovali jejich produkty za moje služby.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - pokračování naší diskuze

2. 10. 2021 19:14

Já už dám tu odpověď sem, protože to vlákno už je šíleně dlouhé a už se graficky rozpadá.
Petře, třeba s tím postojem Silvy, jak ses jej snažil vyjádřit, já bych neřekla, že je to nějaké "kázat vodu a pít víno". Moje domněnka v tomto ohledu je taková, že ten její brácha se dal očkovat z nějakého jeho důvodu, co ví on, ale pro Silvu to asi znamenalo ránu a vydala se směrem k možnosti léčení těchto lidí, co podstoupili vakcínu. Jinak by jí třeba takový stimul nepřišel a třeba to je důležité pro další lidi, který mají taky tento rozkol v rodině.

Mimozemšťani se vzdálili, to je pravda, taky to pociťuju, ale neodešli, oni to tu stále střeží. Vypadá to na nějakou oddechovou fázi a pročišťování. Prostě po všech těch událostech tu z toho zůstal psycho smog a my se s tím musíme poprat. A oni se vzdálili, jednak abychom měli prostor se s tím poprat sami a přestali být non-stop magicky hypnotizovaní a taky, abychom zase trochu znormálněli a víc si uvědomili realitu, aspoň mi to tak přijde.
Jinak už fakt nevím, jak ti vymluvit, že to skutečně nejsou čumilové a Tomášovi jsem tu kdesi vysvětlovala to "úkolování". :-)
Oni si své bojovníky, lidumily, anděly, vizionáře a vědátory a já nevím koho ještě už nakontaktovali a tu válku proti všem těm technologiím a manipulacím sehráli. Už je trošku "po" těchto věcech. Ale budou určitě nové úkoly. Různého druhu.
Nyní se věc zarazila z mého vidění na již lidských technologiích a manipulacích a tam je potřeba, abychom si to již pofackovali sami. Zároveň je však žádoucí, abychom pochopili přítomnost a působení mimozemských společností v současnosti a nechali si s tím pomoci a dát si poradit.
Jak jsem to zažila, tak vinit je z neangažování se v naší věci je prostě blblost a doufám, že jednou s nimi budeme moci mluvit a i ty uvidíš, že je obviňuješ neprávem :-)

Jinak samozřejmě v esoterice je spousta lidí, co jsou na prachy a vyloženě rejžují na lidech ochotných někoho následovat a kteří se dají uspokojit levnými řečičkami. Tak to bohužel je.

No a co přijde na podzim, nevím, může přijít nějaké zatěžkávací období, ale já spíš už doufám v jakési prořezávání se nového vidění, nových otázek. Biozbraně a jejich přiznaný vývoj, teď je nějaký nový výzkum vakcína pod mikroskopem a našli tam kdejaký blivajs a dokonce ty vědce chtějí za to honit po soudech, třeba se to hne i s těmi alieny... uvidíme.

Anča - re: Tanus

2. 10. 2021 20:20

Tanus, to co říkáš, je všechno vlastně pozitivní - pro mnohé byl minulý a tento rok skrze covid probouzecí, protože byli konfrontováni s tak nápadnými mediálními tlaky, až i je trklo a vyhledávali více alternativu a konspirační scénu, více se dozvěděli. Nevím, jaké kdo vyvíjí přesně aktivity, zatím jsem zaregistrovala bio zemědělství, komunity v lese a duchovní vzestup, ale snad existují i praktičtější postoje :-)
Je pravda, že GF, či GR, což je asi to stejné, do kontaktu s lidmi nepůjdou, dokud lidi nejsou připravení. On totiž hrozí jakýsi kultický šok, směs emocionálních a náboženských vichrů, které by mohly způsobit chaotický rozkol společnosti. Myslím, že v současnosti je stav, že kdo se podívá zpytavě na nebe a hledá mimozemšťany, blikne na něj, nebo si všimne jakési družice, kterou tu mají mimozemšťani z Galaktické federace. To jsou prý malé inteligentní družice, které jsou na světelné, polohmotné bázi, jsou dimenzionální a spolureagují s lidským vědomím. Po nebi se pohybují velice obratně. Pro zjednodušení se to dá představit si to tak, že ty družice mají své mimozemské dispečery, kteří jsou někde na základně, nikoliv však třeba mimo náš Sluneční systém, bývají poblíž a oni tyto aktivity a náš zájem o ně snímají a vyhodnocují.
Kdo je pozoruje, ten si všimne, že se pohybují a reagují inteligentně.
Já se s nimi takto kontroluju, že komunikuji se svým nejbližším alienem a máme domluveno, kam poletí a co bude dělat a pak to udělá. Dělám to proto, abych nečučela na něco, co nesouvisí s tím, co mám v hlavě.

Časem se snad i přes oficiální politiku něco někam dostane, protože toho času je taky málo, abychom zaháleli a zároveň něco uspěchat se nevyplácí.
Jenže, takové 5G jako nástroj totalitní moci nad hlavami, to je velký problém a já nevím, jak by třeba tento problém lidstvo řešilo bez těch mimozemšťanů. Zrušit to: to ne, co můj fejsbůk. Takže by takový odpor dlouho bojoval s veřejností, a odpor veřejnosti k mimozemšťanům už není jako dřív, takže mimozemšťani tu sednou asi dřív, než sejmeme, nebo nahradíme 5G.
Kdy? Tipuju 2022, maximálně 2023.
Dávám bolševikovi rok, maximálně 2!

Tanus - Re: re: Tanus

2. 10. 2021 21:25

Uvidime :D
Ono to tema fejsbuk a jine platformy je zajimava. Prijde mi totiz zvlastni, kdyz skupiny ktere pracuji proti systemu se sdružují prave tam..a nikomu to neprijde divne. (jelikoz se tady nachazi vetsina lidi co na 'fejs'nechodi tak moje podiveni muze znit zvlastne, ale ve vseobecnosti to tak je) ...nebo na posilani zprav a ruznych duvernych informaci vyuzivaji gmail..
Jinak se vratim k odpovedi..ano i ja to vidim velice pozitivne, vysledek totiz bude pro vsechny stejny..jen cesta k nemu bude ruzna. Protoze tak jak tady komunikujeme s toleranci k nazoru jineho..tak i 'venku' se tomu musime naucit.
Pro me jsou na budovani, nazvu to, 'lepsich svetu' vsechny skupiny dulezite..ti kteri jsou vic orientovani na nebe - spolupracovnici s mz i bojovnici, i ti kteri jsou zase vic zamereni na prirodni a pozemske bytosti, ale i ti uplne obycejni, kteri nemaji zadne takove schopnosti, ale dokazi obycejnym zitim vytvaret lepsi svet kolem sebe. Kazdy jeden ma svuj pohled a ten je spravny, protoze se odviji od jeho zkusenosti, ale musime se naucit je vsechny dat dohromady, a to podle me bude fuska. Ale zase uzasna vyzva, takze se na to uz tesim:D

Anča - Re: Re: re: Tanus

2. 10. 2021 22:05

Facebook je asi pěkně zrádné místo, Silva to zrušila, nevím, co se tam dělo, ale tyto sociální sítě na mě působí oraženým dojmem, agresivní místo plné rivality, kde není prostor pro nějaké takové aktivity, které vyvíjí Silva, aby tam našly nějaké velké pochopení. Navíc tam fangují trolí armády, které jsou na exo-esoterní lidi vysazené a nemusí to být vidět hned, že je to trol.
Navíc i ty systémy "like", palec nahoru a dolů, já jsem nikdy v takovém "lajkovacím" systému nediskutovala a jsem ráda, že to tady není, protože i kdybych byla třeba i srdíčkovaná, mě by to deprimovalo, zavazovalo, stresovalo.

Taky sdílím tu vizi, že všichni, všechny typy lidí, kteří se v této věci jakkoliv angažují, jsou důležití. Ještě musí něco dojít, intuitivně cítím, že se věci musí usadit, aby začaly být vidět nové obzory a snad se potom už budeme moct pustit i do těch věcí, jako je třeba ten kontakt, do odvážnějších věcí, o kterých jsme si mysleli, že je to čistě fantasmagorie.

Tanus - Re: Re: Re: re: Tanus

3. 10. 2021 10:39

Souhlasim s tim co jsi napsala. A dovolila bych si poznamku, ono to srdickovani a lajkovani jsou skvela manipulacni hra na nase Ega. Je to jako v zivote..kolikrat jsme slyseli vetu..co by rekli lidi. A kdyz se od toho odprostime, mame napul vyhrano.:)
Na doplneni toho, jak se lidé stavi za sebe a sve deti (ti co jsou na sk, asi vi), uradu hl.hygienika byla odevzdana zadost o zruseni nahubku detem ve skolach..podepsalo to 60tisic rodicu..urad se podvolil, sice zatim jen pro ZŠ, ale lide jsou uz 'nastartovani' ...to ukazka toho, jake zmeny v myslich lidi se deji..

Vim, ze tady nekde v diskusi zaznel Norimbersky proces. Tak si dovolim upozornit na petici, ktera probiha na podporu podani na ICC, ktere vypracovali a podali pravnici z SK, CZ a dalsich krajin...

https://www.petitions.net/investigation_and_prosecution_of_those_individuals_responsible_for_crimes_against_humanity

- kdo ma zajem, muze podporit, nebo aspon poslat info dal, vim ze pokud nekdo nema fb nebo jine zdroje informaci, tak se k tomu da tezko dostat..

Petr - Re: Re: Re: Re: re: Tanus

3. 10. 2021 16:21

Vždyť náhubky zrušil přece nejvyšší správní soud ? Tzn. že kdo je vyžaduje, jedná nezákonně a porušuje základní lidská práva.

A kdo vyžaduje ke vstupu potvrzení o očkování/testování/prodělání, ten provádí ilegální sběr citlivých zdravotních dat v rozporu s GDPR pod milionovými sankcemi.

Tanus - Re: Re: Re: Re: Re: re: Tanus

3. 10. 2021 19:34

V CR ano, v Sk si jedou nulitni vyhlasky, a mnozstvi lidi je, pro me nepochopitelne, dodrzuje. A bohuzel na ÚS SR byli jmenováni soudci, kteri jak rekla p.rezidentka maji 7 let na to, aby se to naucili..takze kdyz si posudek nechali vypracovat soukromou pravni firmou a ten prezentovali jako jejich rozhodnuti.. tak co se na to da rict. A je tady dost jinych pikosek..
Jako vyborny zdroj ne maistr. informaci je uz jednou tady zminovane radio infovojna. Takze i diky nim a jejich praci se lide stavi na nohy a vidi, ze na to nejsou sami. Tak se tady ve velkem nataci nezakonna cinnost policajtu, uredniku, prodavacu a podavaji se trestni oznameni. ..proste to 'zije' :)

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: re: Tanus

4. 10. 2021 12:15

Ale zase máte třeba Dr.Bukovského, Prof.Staňka :)
Nám takový machři chybí.
Kromě toho to rouškování i přes zrušení NSS všichni v ČR jak pitomci dodržují.

Já tedy doufám, že ta druidská energetická ochrana bude brzo rozšířena i na Slovensko. Nevím proč se zastavili na našich východních hranicích, ti keltští pragocentristi :-D

Tanus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: re: Tanus

4. 10. 2021 13:40

:D Stanek je z Brna :D ..ano i dr.weisa, dr.harabin a mnoho dalsich..ale i v cr je zase dr.nielsen, dr.pekova a urcite mnoho dalsich(nezapominam na otevri svou mysl:) ) ale chybi mi neco, kde by se tito lide mohli spojit a koordinovane spolupracovat.
Podobne jako je to tady..prijde sem kdokoliv..muze ziskat i odevzdat nejakou myslenku nebo nazor, a stejne tak kdyz je potreba na necem pracovat..tak se muze kdokoliv podle svych moznosti a schopnosti pripojit. Takze tak:)

A k te druhe casti..
uvaha- podle me muzeme prvorepubl.csr rozdelit do trech přirozených oblasti.
'Ceska kotlina' , morava + cast sk, a treti je vychod sk + zakarp.rus. (a hranicemi jsou rozdeleni 'presne' ve stredu)
Takze pokud se druidi ' zastavili' na hranicich..nevadi..sila sla dal ..ji nic nezastavi :DPetr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: re: Tanus

4. 10. 2021 17:35

Nemůžu si pomoct, ale mě ti češi připadají takoví nemastní neslaní. I Dr.Hnízdil je napůl pravdoláskař. Sice ti lidi tuší že je něco hodně špatně, ale nejdou až do důsledku k radikálnímu odmítnutí této společnosti. Na rozdíl od těch slováků.
Prostě tam chybí ta valaška v ruce a "mor ho!" :-)))

Co se týče ČSR, tak to je opravdu zajímavé. I v Poselství stvořitele se mluvilo o tom že zakarpatská ukrajina je energetickou součástí našeho státu.
Geologicky "český masiv" končí na východě od Brna a flyšové pohoří tam začínající, už geologicky patří k "západokarpatské" oblasti. No každopádně centrum Velkomoravské říše bylo na česko-slovenské hranici.

Ale co se týče energeticky silných míst, tak na samotném slovensku je jich spousta. Okolo Trenčína, samozřejmě tatry atd.

zuzana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: re: Tanus

5. 10. 2021 22:50


RNDr. Ján Baránek-Podávam TO na vedenie OD Ikea Bratislava.
https://www.youtube.com/watch?v=mJdqSVa_vq0

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: re: Tanus

5. 10. 2021 23:35

Jo dobrý.. Zdá se že se toho hadru na hubě nezbavíme a zatemnování oblohy chemtrainsem taky ne.. Tady v Brně katastrofa už poslali fotky počárované oblohy i do Aironetu. Jediné pozitivum je že solárním baronům po zatemnění klesá výkon o 37% tak jim nemusíme tolik platit, a taky to snižuje o 70% dopad UV záření ,tak budeme mít mín vytamínu D a viry ve vzduchu lépe přežijí no a snad už to i připepří nějakou tou mutací koronáča..

Anča - Re: Re: Re: Re: re: Tanus

3. 10. 2021 17:58

"Co by tomu řekli lidi" je velká zátěž. Musela jsem se tomu "vysmát" už dávno, protože reality, které se dějí, jsou velice nekorektní a neuvěřitelné. Za jakousi "zbraň" považuju komunikaci, protože předsudky vůči lidem, kteří mají jakékoliv mimosmyslové napojení, které s nimi mocně hýbe, jsou obrovské a zároveň existuje přísné "tabu" na porovnávání zážitků tzv. duševně nemocných osob. To je všechno záměr ze strany nadnárodní mafie, která měla napojení na nepřátelské reptiloidní rasy. Manipulace skrze psychiatrickou stigmatizaci, znemožňování racionální komunikace, diskreditace skrze "béčkové" filmy atd., brzdění veškerého vývoje. Je to velice únavné.

Tanus - Re: Re: Re: Re: Re: re: Tanus

3. 10. 2021 20:05

Presne tak..v minulosti to byl 'hon na carodejnice', kvuli kteremu jsme prisli o mnozstvi vědění. Jsme na uzemi kde je uchovano mnozstvi informaci ..a proto je tu na nas vyvolavan takovy tlak.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: re: Tanus

5. 10. 2021 23:52

Dnes už jsme ve zlatém věku šestého slunce , nezastaví to bude se probouzet stále více lidí.. Ty katastrofy co předpovídala Silva a jiní na září se neuskutečnili, protože se probudilo hodně lidí. Jen sopka a to prý uměle ,kdy reptiliani použili skalární zbran na Zemské jádro..

zuzana - Re: Re: Re: re: Tanus

5. 10. 2021 22:45

moj brat si mysli, ze vypadky fcb a dalsich systemov pocas poslednych dni mozu suvisiet s hladanim nebezp obsahu a odporcov systemu a hodili to na tech chybu

nie je mudre zdoverovat sa tymto systemom, rovnako ako si pricetni ludia nepisu na serv taj sluzieb

cim mensia lokal platforma, tym lepsie, rovnako ako hospudka na konci sveta.....

Jirka - Re: re: Tanus

2. 10. 2021 21:29

Trošku mimo vlákno, ale díky za tu větu, že "většina lidstva je na odpis" a že mu to i přeješ (a možná si to i zaslouží). Nějak se to něčeho ve mně dotklo a člověk tohle nečte opravdu často. Jinak nic ve zlém samozřejmě, jen je to kontrast a asi něco, co mám v sobě. Díky

Anča - Re: Re: re: Tanus

2. 10. 2021 22:19

Já jsem z toho taky zhnusená. Když jsem byla v největších náporech války, furt jsem měla strach a vypočítávala, jak co udělat, kolik umře lidí, pak se to nějak vyčistilo a šli jsme čistě po těch temmných a měla jsem takovou skvělou vizi, že přistanou alieni, v tichosti se vylikviduje cca 10 procentní infiltrace temných a zbytek se nechá žít a přirozeným procesem se časem počet lidstva sníží. Hlavně aby nebyly války, nebo kataklizma... jo a ono se pak 60 procent těch blbů nechá naočkovat.
Pak má člověk normálně vztek a i jim to přeje. Když má někdo IQ tykve a prostě ho k tomu někdo dotlačí, tak jasně, ten člověk vlastně za nic nemůže a snad mu v budoucnu pomůžou alienské technologie. Ale když je někdo inteligentní a teze 5G, skryté čipy a totalita je pro něj téma k výsměchu a ani se nad tím nezamyslí a ještě dělá nátlaky na "zodpovědnost" a je uvědomělý a běží na druhou třetí dávku ... no tak to potom ho mám ještě zachraňovat a prožívat smutek nad jeho smrtí?
Ani omylem.
A navíc jsem viděla, že je v tomto přece jen nějaká meta, že lidi musí projevit nějaké kvality. Byla to válka a pokud se lidi budou chovat jako otroci a prokážou kvality otroka, bytosti bez svobody rozhodování a vlastního myšlení a jakékoliv odvahy se za sebe porvat, tak prostě nevykazuje minimální kvality člověka, které musí mít a pokud v sobě nese takovou otrockou duši, tak prostě ještě musí jít do dalšího 3D vývoje, než se z toho dostane a tady na tomto světě zřejmě zemře a jeho duše půjde pryč z tohoto světa a bude se vyvíjet jinde.
Spousta lidí si myslí, že stačí být nablble hodný a nekonfliktní, ale ne, tak to není.

Anael - Re: Re: Re: re: Tanus

3. 10. 2021 0:08

Anča napsala krásnou větu Lidi musí projevit určité kvality. To je právě to oč tu běží celou dobu. Energie těch kvalit se dají načíst, protože mají svou stopu . Podle této stopy, ,bytosti které nám pomáhají vědí přesně jaký je kdo ve skutečnosti a jakou minulost má za sebou. Než se bytost stane člověkem uplyne mnoho milionů inkarnací. Než se z člověka stane ta bytost která je svými kvalitami blízká těm nejvyšším božským vlastnostem uplyne času tolik, nakolik dovolí svému stvořiteli aby jej vedl. Musí ale napřed v sobě nalézt to spojení a věřit mu beze zbytku. Vůbec to není snadné a rozpoznat to. Tak toto jde ve stavu bez myšlenek. Musíte se naučit poslouchat srdcem. Ano srdcem, tam rozum nemůže. Tam nejsou žádné manipulace od nikoho a od ničeho. Dokud rozum předhazuje neustálé otázky, je to rozum, duše ví ,ta se neptá. Pokud tedy znáte svou podstatu tedy duši poslouchejte ji ,ona vše ví. Vylaďte si frekvence aby jste jí slyšely. Každému to může trvat různou dobu, ale každý to jednou udělat musí. Ten kdo už tohle umí je borec, protože zůstat trvale napojen není vůbec snadné. Vždycky když si někdo myslí že už to zvládá tak bum a přijde zkouška. Pak se teprve uvidí jestli vás nic nevyvede z klidu. Kvalitu charakteru vždycky poznáte v nejtěžších chvílích. Někdy stačí pomoci soucitem ,povzbuzením a nadějí. Člověk musí vědět o dalším smyslu své existence. Měl by vědět že tento pozemský trenažér se snaží z lidí dostat to nejlepší co se naučili během všech těch životů které tu prožili. Cesta je totiž dlouhá a je lepší neopakovat zbytečně chyby kterým už se máme vyhnout. Zdá se, že o tento pozemský trenažér je obrovský zájem ze strany těch druhů které jsou nebo budou lidmi poprvé, podruhé prostě krátce. Jestli tohle byl experiment a někdo se sem přichází vyblbnout tak je jasné že ti kteří jsou tu už dlouho takové chutě už nemají a rádi by domů. Jenže domů můžeme až budeme vše umět. Když dokončíme školu, taky máme vysvědčení ,jdeme dál ,no a někdo taky propadne. Je to logické nechápal by totiž navazující látku. Proto je to dělení je to kvůli bezpečnosti, kvůli nadání, určitým zájmům ,převažujícím schopnostem, empatii, soběstačnosti, kreativitě ,obětavosti... prostě jak celkově jste schopni zvládat různé situace

Anael - Re: Re: Re: Re: re: Tanus

3. 10. 2021 2:12

Pokud tedy někdo ještě není probuzen, je závislý na vedení jiného člověka, stále je nadšen z tohoto prostředí nebo naopak je silně frustrován, tak takový člověk si ještě prostě potřebuje touto školou projít. Nemá smysl ho přemlouvat, nepochopí vás. Musí se učit dokud se to nenaučí, nesmíme jim brát jejich možnost pochopení, jejich vlastní zkušenost. Jejich duše se tak rozhodla a vy víte že tím musí projít, jako jste si tím prošli vy, já. Říkám to proto že já sama jsem v minulosti dělala chyby a chtěla jsem aby se nikdo zbytečně netrápil, protože já už jsem to zažila a tím jsem je připravila o možnost poznání. Lítost je negativní energie a bohužel nikomu nepomůže. V tomto ohledu jsem měla opravdu hodně zkoušek. Snad je to za mnou. Každý tu máme něco pochopit, každý tu měl něco prožít aby si to pamatoval. Při jednom rozhovoru v roce 1988 tváří tvář s mimozemskou humanoidní entitou se mi mimo jiné ptal jeden z členů na názor na lidstvo. Odpověděla jsem ,že i když jsou lidé sami sobě nebezpeční kvůli tolika zbraním ,které vlastní armády, stále si myslím, že jsou úžasní v tom, že dokáží držet při sobě když jsou v krizi ,protože mají dobré srdce. Tenkrát jsem tomu věřila a věřím dodnes. Oni totiž byli skeptičtí ,měli obavy o planetu a tím pádem o rovnováhu našeho slunečního systému. Pomáhali nám s únikem radiace a varovali před opakováním Atlanského průšvihu. Pak ale od rozluštění genetického kódu člověka dostali stopku vyskytovat se v hmotných tělech mezi ,,obyčenými ,, lidmi na zemi až na pár vyjímek které k tomu ale mají svá určená místa. Takže vím, že jsou i starostliví alieni. Tihle ale nebyli nordikové a měli obrovské znalosti o naší planetě .Hrnuli na mě informace že jsem to nestačila pobírat, neustále opakovali že potřebují pomoct od lidí, že potřebují aby se lidé snažili sami o vlastní záchranu. Moc jsem jim chtěla pomoc a slíbila jsem že druhý den přijdu znovu protože mi chtěli předat dokumenty. Když jsem přišla domů a asi jsem vypadala vyjukaně protože mi maminka vynadala kde jsem tak dlouho což jsem nechápala protože mně čas plynul jinak. Vysvětlovala jsem že je potřeba zásadní pomoci ale mamča mi sebrala klíče ,zamkla a nesměla jsem ven z domu. Lidi jak já byla nešťastná a zoufalá že nemůžu splnit svůj slib. Takže možná si někdo z vás může myslet cokoliv, ostatně má na to právo ale já bych na detektoru lži prošla. Tím chci říci že tu fyzicky byly už dávno a několikrát. Překvapen je každý ,nadšen někdo ale strach jsem z tohoto druhu neměla. Jejich lodě jsem fyzicky během svého života viděla minimálně 2x. Z toho jednou jejich přelet noční oblohou byl vyfocen a popsán i v novinách kdy je vidělo tisíce lidí. Bylo to na titulní stránce rozsáhle popsáno a na druhý den zase dementováno a doporučováno lidem aby si rozmyslely co budou říkat. No prostě svoboda projevu. Prostě když se někomu něco nehodí tak se pravda potlačí ,hlavně aby stádo bylo klidné, mlčelo a nemělo názor. A když máte jiný názor než se hodí tak jste v hledáčku. Jako třeba už i Google když neznají vaší identitu tak se můžou vzteknout. Nevím od kdy je povinné prokazovat se jim bankovní kartou nebo identifikací s fotkou a údaji a svádět to na změnu pravidel. Také nevím o co jim vlastně jde. Už mně nebaví být zticha a dělat že určité věci neexistují nebo že se vůbec nestaly ,když se staly. Ten kdo má ten to stejně pochopí a ten který k tomu ještě nedozrál tak k tomu jednou také dojde. Většinou se tito lidé stejně nezajímají nebo to odmítají protože nevěří že jsou určité věci opravdu možné. Potom se nedivím že těm co hledají upřímnost jim tu přijdeme jako závan čerstvého vzduchu.