Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 29.9.2021

29. 9. 2021

Poznámka k 22. minutě: Nikoho nenabádám, aby mi nosil dárky do studia. Jen jsem to použila jako příklad toho, co se mi pár krát již stalo a sice, že jsem dávala slevy lidem v rámci výměnného obchodu, když jsme vyměňovali jejich produkty za moje služby.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: bez komentáře

9. 10. 2021 19:38

Ona ale planeta byla v ohrožení, ten útok temných mocností byl nadgalaktický a jak jsem to viděla, byla velice týraná silnými technologiemi a sama byla poškozovaná, pomáhali jsme jí. Vlastně šlo i o život planety. Já vnímám její povahu, která se mi personifikuje v postavě ženy jako mírně démonickou, nicméně vlídnou a moudrou, taková ta archetypální paní zvířat, její povaha je tvůrčí sama o sobě, radostná, nějaké maskulitění jsem nezaregistrovala, spíš jakoby i ta postava a podstata té ženy, jak se mi ukazuje, taky stoupá do ušlechtilějších forem.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: bez komentáře

10. 10. 2021 11:57

To jo, lidi planetě dávají zabrat, ale byla jak jsem viděla svíraná i vesmírnými krutými temnými vlivy, tak, že lidstvo a jeho špatné činy na přírodě byly proti tomu nic. Ale jistě se musí všechny toxizující vlivy na přírodu a její nerozumné drancování zastavit, je to nutné, pokud chceme dál být. Jsem přesvědčená, že lidstvo má a nebo dokáže vyvinout technologie, které nepoškozují přírodu - tedy, samozřejmě, věřím, že za pomocí mimozemšťanů, kteří nám to snad pomohou zavést.
S tím rukopisem to jsem si vždycky myslela, že se jednalo o nějaký duchovní výlet, asi astrální, a nebo právě nějak napojený na mimozemšťany a temné podzemí. Je to záhadné dílo. Taky si myslím, že vykládat to jako halucinace mnicha v celibátu je omezené.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: bez komentáře

10. 10. 2021 17:41

Chaun je občas hodně zmatenej. Ale když má své lepší chvíle, tak jako správný Lev umí neuvěřitelně zářit a lidi vibračně pozvedat. A jako Lev se taky snadno nechá obalamutit. Takže člověk musí zkousnout to jeho povolební jásání že jsme odstranili Babiše.
Pokud jsi viděl ten jeho krátký film s jeho matkou, tak to je taky něco. Měl asi dost brutální dětství které ho dramaticky poznamenalo. Jen o tom prostě nemluví.
Taky se celý život dává dohromady, trpí komplexy méněcennosti, samotou, nedůvěrou v sebe. Jako každý jiný člověk.

Já se těmto lidem neposmívám, jako někteří sluníčkáři či "supergalaktici", protože jsem si prošel podobnými pekly.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: bez komentáře

9. 10. 2021 22:34

Země je mladá temperamentní žena toužící po naší lásce a opečovávání. Jak říkají indiani její krev v žilách (řeky) je otrávená její žluč (ropa) je těžena, chemtrains tráví biosféru, Harp ničí stratosféru, elektromagnetické skalární zbraně narušují zemské jádro a cern narušuje časoprostor. Vše má snižovat rostoučí vibrace a zamezit vzestupu Země , jsme parazite na jejím povrchu a snadno by jsi s námi mohla poradit stačil by dopad asteroidu, ale věří v nás že to zvládnem...
Jak tady někdo pdal čím je Země tak vzjímečná? Je knihovnou -databankou života a mimozemské rasy polobohů z vysokých dimenzí ji využívají při genezi života na jiných planetách , mají napojení na stvořitele a je to jejich úkol. Pohybují se mimo čas a tak si vezmou i rostliny a zvířata která jsou už vyhynulá. Planety tohoto typu požívají ochrany horních světů. Jedni říkají že je naše planeta součástí 12 takových planet databank života které jsou vzájemně propojeny portály mosty a chráněny. Já věřím že jich je devět dle nákresu z Vojničova rukopisu a jeho autor z jedné z těchto planet a jakýmsi nedopatřením se dostal na naši planetu, skončil v klášteře kde sepsal tuto knihu, napsanou neznámým písmem ,je to především herbář rostlin které se na naší planetě nevyskytují.. Toto dílo už dlouho obdivuji a zkoumám a když přišel Gošák s nějakou paní Irenkou ,která údajně rozluštila toto písmo jako zpověd mnicha co řeší problém že je v celibátu a scela ignorovala obrazky rostlin a světů a hvězd. Degradovala smysl a význam této knihy a protože nepracuje lidé ji začali posílat peníze aby mohla dále pokračovat v překladu. Scela mě dorazilo když vysvětlovala že stejné písmeno může mít na každé stránce jiný význam, asi tak aby jí to sedělo do jejich pomatených představ.. Ona je silně věřící katolička bud ji posednul duch nějakého mnicha a nebo tím mnichem byla ona sama v minulém životě. Gošák mě zklamal přišel o zdraví rozum a pomohl sprznit a pošpinit tak vyjímečné dílo..

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: bez komentáře

10. 10. 2021 17:56

Čím si tedy vysvětluješ tu nenadálou aktivitu planety, různé katastrofy, tsunami, zemětřesení?
Já slyšel z dost seriózních zdrojů, že se znovu spustí rychlé horotvorné procesy.
Čím to tedy je, po těch tisíciletích klidu a pohody, kdy jediný bordel tu dělali lidi a zlí ufíci?
Teď dělá bordel i planeta jako taková, jako by se probouzela ze spánku. Ikdyž možná to má nějaké vyšší cíle, nebo jde o nový planetární cyklus vyznačující se vyšší aktivitou.

Zuzana t - AU

9. 10. 2021 14:51

Napriklad: Cleveland state university
Department of elektrical emgineering
And computer science
CIS 666 Artificial intelligence

Zaujimave su referencie a roky ktore podobne programy bezia aj na podklade darwinovej teorie! Za mna-nedovolujem…

Eritree - Ochrana ČR

9. 10. 2021 8:03

Jedna varianta je, že na našem území nebyly letos pohromy v takovém rozsahu jako jinde, protože nemáme tak za.. karmu.
Druhá varianta by mohla být, že pohromy jsou způsobovány technologiemi a území ČR má zůstat neporušené proto, že má sloužit jako útočiště židů.
Možná jsou v souladu obě varianty. To pak ale nevím, jak se z té šlamastiky vymotáme, protože mám za to, že si máme vládnout sami, a ne být izraelským protektorátem. Já proti židům nic nemám, můj exmanžel de facto pracuje pro izr. firmu, ale ať si každý hraje na svém písečku a nese.. se do cizího.
MUDr. Hrušovský (v pořadu na SVCS na téma Bohemia Rosa) říká, že Archonti se rozhodli spolupracovat se Zdrojem a postarají se o to, aby ti, kteří jim sloužili, byli potrestaní nebo tak nějak. Otázka je, jestli je to pravda a jestli ta pravda není sofistikovanější a zachumlanější, než se nám z ezoterických zdrojů říká.
Můj otec říká, že je dobře, že jsme byli součástí Rakouska-Uherska, protože nás chránilo před Prušáky. Za pár desítek let se nám bude to samé říkat o Izraeli. A s tím já nesouhlasím.

Petr - Re: Ochrana ČR

9. 10. 2021 10:52

Spíš mám obavu že se staneme čínským protektorátem. Než být pod krutými asiaty, to bych 100x radši zpět do sojuzu.
Taky jsem přesvědčen že bychom si konečně měli vládnout sami. Ale jak, když je tu pod kůži zažraná lokajská patolízalská mentalita a spoléhání na to že nás zachrání někdo druhý? (díky křesťanství a habsburkům)
R-U nás především "chránilo" před samostatností, a to tak dokonale, že se jim téměř povedlo vymazat komenského květnatý český jazyk ve prospěch jakési zkomolené německé hatmatilky, jazyka podkoních a služek.

ps: o současném dění se na ezo scéně vykládají neuvěřitelné nesmysly, co člověk to názor, těžko se v tom vyznat a odfiltrovat aspoň ty nejhorší bláboly. A to jak na české, tak i na zahraniční scéně.

Eritree - Vyčerpání

9. 10. 2021 8:14

Kdysi dávno jsem si čistila spasitelský komplex. Někteří ezoterici prosazovali zcela dogmaticky názor, že člověk nesmí čistit cizí energie - s tím já nesouhlasím. Můj lektor mě učil, že můžu, pokud se mě to týká - pokud prostě ty jeho ener. zasahují do mého prostoru. Jiný učitel mi řekl, že se mám starat jen sama o sebe, abych já byla v pořádku, že tady nemám žádné poslání vůči ostatním.
Myslím si, že pokud člověk chce zasahovat do energetiky ostatních lidí mimo pravidla těch mých učitelů, pak na to musí mít hodně energie, musí být hodně silný. Snažila jsem se čistit kolektivní energie proto, že to také ovlivňuje můj život (ne proto, abych někoho zachraňovala). Taky není zdravé brát druhým lekce (ale nemyslím to dogmaticky, protože jsou nebezpečí, která se prostě nesmějí realizovat).
Pointa: Myslím si, že je dobře, že omezujete svůj výdej energie vůči ostatním. Vaše zdraví je na prvním místě. Nechci, abyste se pro někoho obětovala. A z tohoto hlediska je jedno, jestli jste byla v min. životě mimozemská vládkyně. Teď jste člověk, byť mimořádný, a to znamená, že je nutné o sebe s láskou pečovat.

Anča - Stejně jsme podle Zelenky v duchovní pasti

5. 10. 2021 19:39

Dívám se na Zelenku na PT, ten nás sepsul, všechny ty v pasti s Galaktickou federací.
Prý by se člověk nehněval na ty očkované, kdyby měl otevřenou čakru...
Já vůbec nemám šajna jaké čakry mám otevřené a jaké ne. Ale vím, že to co vidím na nebi, není halucinace, protože to zachytí foťák a že ve vakcíně je jed a 5G s námi stále houpe.
U těchto duchovních mě hlavně napadá - uvědomují si aspoň trochu, jaká je situace?
To jako ví Zelenka určitě, že tu žádná Galaktická federace není, očkování je super a nehrozí 5G totalita?
Jestli to ví bezpečně, tak ať to vysvětlí. Jestli si ani neuvědomuje, že by něco takového mohlo být třeba realita, tak ať to hned neodsuzuje.
Tohle je můj základní konflikt s těmito klidnými harmonickými s vyváženým balancem.
Nikdy jsem nepochopila, jestli trochu něco tuší o realitě.

Anča - Re: Stejně jsme podle Zelenky v duchovní pasti

5. 10. 2021 19:57

"No já si myslím osobně, že ten svět, ta Agharta, jak se tomu říká, existuje."
To je tedy citace, toho pana Zelenky.
Tak aspoň přiznává, že o tom nic neví, to je fajn.
Ale štvou mě tito svatoušci, jak jsou s mimozemšťanama s telepatickými medii vždycky hned hotoví.
Bude mít karmu, bude koukat. Není čas na nějaké rádoby duchovní zpožděnosti, je třeba chápat a koukat na nebe.
Opravdu když slyším taková moudra, tak moje srdeční čakra neplesá a nevím, proč by měla.

Tomáš - Re: Re: Stejně jsme podle Zelenky v duchovní pasti

5. 10. 2021 21:32

Zelenku občas poslouchám ,je dobrej jde zkrze lásku a tak se může zdát že je odtržen od reality.. On čerpá hlavně ze vzpomínek na své minulé životy ,kdy byl reptilian či duchovní v Atlantidě. Celkově ví hodně o reptilianech. Skládá i písně jako Atlantída ,ale ty jsou dost dětinské až infantilní..

Anča - Re: Re: Re: Stejně jsme podle Zelenky v duchovní pasti

5. 10. 2021 21:50

Já myslím, že ví kulový o reptiliánech, neví, co to je a co to umí a na většinu věcí si jenom hraje. Možná, že si maximálně umí tak navodit spánkový stav při meditaci, jinak plácá nesmysly. Mrtvým radit běž nahoru, běž do světla, tam je to supr, když člověk sám nevidí a ti mrtví vědí lépe, jak na tom jsou? Učit lidi sundávat přisedlíky? Co to je za hovadiny?
Fakt jsem i rozčílená. Celej Zelenka může dělat pro temný.
To, co se děje v současnosti, žádný duchovní nereflektuje. Církev selhala na plné čáře, pak to tady přibržďují nějací takoví Zelenkové, abychom promrhali čas a skončili v 5G totalitě.

Kdyby Silva neměla odvahu, tak nikdy nevznikla ani žádná diskuze. A ta je sakra potřeba.
Já dala na vlastní rozum - že to nejsou halucinace, jsem měla foto důkaz a navíc channelingy médií se jakž takž držely toho, co jsem vnímala i já - třeba se Silvou a jejími vjemy jsem se scházela častěji, než aby to byla náhoda. Tzn. snímaly jsme z informačního pole cca podobné události a naše mozky, naše individuální osobnosti se svými vlastními příběhy si to přetlumočily po svém, ale shoda byla třeba i 50% i víc a to není náhoda.
A to má smysl - konečně se něčeho dopátrat.
Nějak mě docela i rozčílil, protože těchto rozumbradů je všude plno a těch pár lidí, co třeba komunikuje s tou GF, se bojí kvůli nim mluvit. A kdyby mluvili, mohli bychom se spíš něčeho dobrat.

To jsou takový naivní hovadiny, jako s tím vajíčkem - to tě má jako ochránit před spuštěnými dimenzionálními branami do pekel, drakoniánskými útoky a CERNem a HAARPem, paprsky smrti od NWO a podobnými technologiemi?

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Stejně jsme podle Zelenky v duchovní pasti

5. 10. 2021 22:21

Já se nedivím že tě Zelenka tak vytáčí.. :-) Ta jeho posedlost přisedlíky ,kdy podle něj má každej člověk přisedlíka , i jeho pověstné meditační ochranné vajíčko je celkem úsměvné, meditační zrcadla jsou účinější a co teprve vypouklá.. Já byl členem v klubu Zelenkovců a pravidelně jsme dělali na dálku meditace na podporu egregora slovanů , a byli jsme úspěšní při jedné mega meditaci ca 10tis. lidí jsme vyslali vysokovibrační pozitivní vlnu do vesmíru a ta byla zachycena vyspělými rasami jako signál duchovního vzestupu lidstva.. Toto se potvrdilo z více mimozemských zdrojů, nezávisle na Zelenkovi. Dokázal lidi spojit a Silva to taky dělá v menším...

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Stejně jsme podle Zelenky v duchovní pasti

5. 10. 2021 22:33

To je možné, že se něco takového s tou vlnou stalo - pro masy lidí je asi útěchou. Pro jednotlivce s příběhem, který nemůžou nikomu říct, je to cesta do hrobu, taková korektní naivita. Všichni pořád jenom přihlazují, ukázňují, spořádaně meditují a jsou ták moc harmoničtí ... když je potřeba burcovat, kopat, pátrat, řvát, neztrácet čas, něco dělat.
Jestli se prokáže to s těmi esesáky, 5G, mimozemci a válkou, co byla proti plazím rasám a jak moc jsme měli na kahánku, jakože to moc dobře vím a že nás zachránil de facto zázrak ... tak pak by tyto aktivity, co dělá Zelenka, mohly být považovány i za záškodnické jednání. Podle úmyslu, jestli je vážně tak naivní a nebo moc dobře ví, že zdržuje a znejisťuje a zpochybňuje jaksi ryzí proudy schválně.
Když říkám "ryzí proudy", mám tím na mysli, že korektních teorií, rozumbradování a uměřených přemoudrých keců o ničom je fůry. Zároveň se něco děje, protože media se shodují. A to, co udělala Silva není kalkul, ta se tím začala živit až pod velkým tlakem, jak to chápu a já z toho nic nemám, kromě radosti, že je možné sdílet fakta o tomto zážitku. Přesto jsme ty špatný.
Duchovní to nereflektují, maximálně se tím inspirují, aby mohli co plácat na svých seminářích a brát za to prachy, to jo.
Asi jsem radikální, ale to mě pěkně vytočil.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stejně jsme podle Zelenky v duchovní pasti

6. 10. 2021 11:06

Nevztekej se pořád, Ančo :)
Zelenka je tak trochu sluníčko, tak trochu naivní, trochu neznalý, prostě hodně jde přes lásku a jaksi ignoruje temnotu. A pak to dopadá jak s těmi jeho lokálními buňkami, ze kterých si ne zrovna pozitivní bytosti udělali svoje sektičky.
Ne každý má karmu bojovníka.

Já se s ním setkal osobně, a působil na mě takhle. Trochu nejistě, že je i na té veřejnosti nerad, ale šla z něj dost pozitivní energie.
Nicméně jeho kolektivní meditace na déšť před těma 2 roky perfektně zabrala.
A jeho čistící techniky a meditace taky jako jedny z mála opravdu fungují. Byť zázraky to nedělá a před démony těžkého kalibru tě to pochopitelně neochrání.

Já jsem v podstatě taky "sluníčko" ale temnota mě tak otravuje a komplikuje mi život že se ozyvají i ty prastaré válečnické instinkty a neodolatelná chuť nakopat prdel někomu kdo tu dnes aktivně šíří zlo.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stejně jsme podle Zelenky v duchovní pasti

6. 10. 2021 11:15

Díky, o to právě taky jde - o tu chuť ty hajzly rozkopat. A přestat si hrát na přiblblé obsesivní sluníčko.
Protože jsou dvě cesty, jak z toho ven.
Jedna cesta - pochopit, že existují mimozemšťani a usilovat o civilizační kontakt s nimi a další postup proti temným už realizovat s nimi, s konzultacemi. To ale vypadá dost nereálně, protože lidi to nezajímá a mimozemšťanů se bojí.
Druhá cesta - násilí, revoluce, chaos, lidi v ulicích, hněv a boj. To už je reálnější.
Nejhorší je ztratit ten čas nějakými bezzubými meditacemi a usilováním o duchovní sebespásu.
Na vylaďování svých duchovních situací bude celá věčnost v budoucnosti, duchovní vývoj neuteče.
Ale teď jsme v průšvihu, hrozí 5G technicistní totalita a definitivní pád civilizace - takže i cesta násilí je lepší, než být sluníčko.

Eva - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stejně jsme podle Zelenky v duchovní pasti

6. 10. 2021 11:39

Ani, já když ty lodě žádám o pomoc, tak se hned vypne. Zachytí jinou vibraci - žádám - a hned ubírá svítivost.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stejně jsme podle Zelenky v duchovní pasti

6. 10. 2021 11:55

Jakože přestanou svítit ty jejich lodě, nebo jak? To úplně moc nechápu.
Možná reagují opticky, třeba jste tak spolu zvyklí komunikovat - pak by to mohl být signál "nemůžeme, nejde to"?

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stejně jsme podle Zelenky v duchovní pasti

6. 10. 2021 12:33

Jojo, díky za popis, ty "světlušky" vídávám taky, jako polosvětlo, je vidět, že to je napůl jemnohmotný objekt a rovnou s nimi i telepaticky komunikuju. Když v tom není ten jasný telepatický kontakt, tak se snaží asi reagovat takto vizuálně.
Třeba včera bylo úplně zataženo, ale i tak mi zablikali na nebi, ale jenom slabě, říkají, že si musí dávat pozor, když je takto plně zataženo, že je to moc nápadný. Když je jasno, tak se třeba chovají jako letadlo a když si člověk přizná, že nejsou letadlo, protože sem tam bliknou mimo směr, tak se projeví - blikají všemi směry, jasně mění směr, někdy se i vrací směrem, kudy přilétli. A když je někdo moc pozoruje a dělalo by to zle, tak zase začnou fádně blikat jako letadlo a pokračují ve směru, tak to znám, tohle vídávám.